Sāksim mūsu VPN Unlimited pārskatu – VPN pakalpojumu, kas tiek piedāvāts caur KeepSolid, atzīmējot, ka to var izmantot gandrīz visās programmatūras platformās, lai palīdzētu aizsargāt tiešsaistes privātumu. Tas ietver Windows, Mac OS X, Android, iOS, Windows tālruni un Linux. Tam pat ir paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox un ceļveži, kā to izmantot kopā ar citu programmatūru un ierīcēm. Pakalpojums VPN Unlimited piedāvā vairākus cenu plānus, lai pielāgotos dažādiem klientu budžetiem. Tas ietver pat ierobežota laika vienreizēja maksājuma kalpošanas plānu. Viņu pakalpojums ļaus jums piekļūt vairāk nekā 300 serveriem 50 un vairāk vietās visā pasaulē. Tādējādi VPN Unlimited ļaus jums droši sērfot internetā no gandrīz jebkuras vietas pasaulē, vienlaikus palīdzot aizsargāt arī jūsu tiešsaistes privātumu.

Neierobežots VPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

VPN Unlimited saviem VPN pamata pakalpojumiem piedāvā sešus dažādus cenu plānus. Tie ir šādi:

 • Atvaļinājumu plāns (7 dienu plāns) – USD 1,99 par 7 dienām;
 • Ekonomikas plāns (mēneša plāns) – 4,99 USD / mēnesī;
 • Standarta plāns (3 mēnešu plāns) – USD 3,00 mēnesī, rēķins par USD 8,99 ik pēc 3 mēnešiem;
 • Profesionālais plāns (gada plāns) – USD 2,08 mēnesī, rēķins – USD 24,99 gadā;
 • Premium plāns (3 gadu plāns) – USD 1,94 mēnesī, rēķins ir USD 69,99 ik pēc 3 gadiem;
 • Bezgalības plāns (ierobežots laika plāns no 2016. gada novembra) – USD 129,99 kā vienreizējs maksājums.

VPN neierobežota cena

Kā parāda iepriekš minētais skaitlis, VPN Unlimited abonenti saņem lielākas atlaides ilgtermiņa plāniem. Visos plānos ir ietvertas šādas priekšrocības:

 • Neierobežots joslas platums – ātra, neierobežota interneta satiksme.
 • Piekļuve VPN Unlimited pakalpojumam vairākās ierīcēs – vienlaikus varat reģistrēt ne vairāk kā 5 ierīces.
 • Piekļuve visā pasaulē – vairāk nekā 300 serveru 50 un vairāk vietās.
 • Publiskā Wi-Fi aizsardzība – privātums un drošība pret hakeriem vietējā publiskajā Wi-Fi tīklājā.
 • Apiet cenzūru – gan no valdības, gan vietējiem ugunsmūriem.
 • Piekļūstiet ģeogrāfiski ierobežotam saturam – uzlabot tiešsaistes skatīšanās pieredzi
 • Piekļuve VPN Neierobežotai no gandrīz jebkuras ierīces – pakalpojumam ir programmatūra Windows tālrunim, iPhone, iPod un iPad, kā arī Mac OS X, Windows un pat Linux.
 • Naudas atdošanas garantija – naudas atdošana 7 dienām, ja neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Apmeklējiet vietni VPN Unlimited

VPN neierobežota plāna paplašinājumi

Papildus pamatpakalpojumam mūsu VPN Unlimited pārskats parādīja, ka viņi piedāvā arī šādus plāna paplašinājumus:

 • Personīgais serveris – Tas ļauj jums piekļūt savam personīgajam serverim izvēlētās pasaules vietās, ko var izmantot drošiem biznesa darījumiem tiešsaistē vai azartspēlēm. Plānos ietilpst:
  • Mēnesī – USD 14,99 mēnesī;
  • Katru gadu – USD 12,50 mēnesī, rēķins jāmaksā katru gadu;
  • Mūžs – USD 499,99 vienreizējs maksājums.
 • Personīgā IP adrese – Tas ļauj jums piekļūt koplietojamai tīrai IP adresei, kas var sniegt dažas personīgā servera priekšrocības par lētāku cenu. Plānos ietilpst:
  • Mēnesī – 9,99 mēnesī;
  • Katru gadu – USD 8,33 mēnesī, rēķins jāmaksā katru gadu.
 • Papildu ierīces – Tas ļauj pamatplānam pievienot vairāk vienlaicīgu ierīču. Atkarībā no jūsu vajadzībām, mēneša vai gada plānus varat iegādāties šādi:
  • Mēnesī – Viena ierīce, USD 0,99 mēnesī; piecas ierīces, USD 4,99 mēnesī; vai desmit ierīces, USD 9,99 mēnesī.
  • Katru gadu – Viena ierīce, USD 0,25 mēnesī; piecas ierīces, USD 1,25 mēnesī; vai desmit ierīces – USD 2,50 mēnesī.

Līdzīgi kā VPN pamatplānos, ilgtermiņa plāna pagarinājumiem tiek piedāvātas lielākas atlaides.

Papildu produktu piedāvājumi

Papildus šiem mūsu VPN Unlimited pārskatā tika atklāts, ka viņu mātesuzņēmums KeepSolid nodrošina produktu klāstu, kurā ietilpst Wi-Fi tīklāja aizsargs, tīkla rīki, fotoattēlu pārsūtīšanas Wi-Fi, privātais pārlūks un kontrolsaraksts To Do. Privāto pārlūku var lejupielādēt bez maksas un izmantot kopā ar VPN Unlimited, lai palīdzētu uzlabot tiešsaistes privātumu. To Do Check kontrolsaraksts ir uzdevumu pārvaldnieks, kas ļaus jums droši koplietot savus uzdevumus ar citiem, izmantojot šifrētu tuneļa savienojumu. To var apvienot komplektā ar VPN Unlimited, izmantojot šādus plānus:

 • Profesijal (gada plāns) – 2,83 USD / mēnesī, rēķins katru gadu – 33,99 USD;
 • Piemaksa (3 gadu plāns) – USD 1,99 mēnesī, rēķins vienreiz – 69,99 USD.

Ja jūs abonējat viņu Premium (3 gadu plāns), mēs iesakām iegādāties komplektēto komplektu, jo tā ir tāda pati cena kā VPN Unlimited pakalpojumam, tāpēc jūs būtībā saņemat uzdevumu pārvaldnieku uzdevumu pārvaldnieku bez maksas. Saites uz papildinformāciju par visiem šiem produktiem var atrast VPN Unlimited vietnē.

KeepSolid nodrošina dažādus veidus, kā iegādāties jūsu VPN Unlimited abonementu, ieskaitot Bitcoin, PayPal, Amazon un kredītkartes (Visa / MasterCard). Maksājums, izmantojot PayPal, ļaus jums ērti saglabāt visus tiešsaistes maksājumus centrālā vietā. Maksāšana ar Bitcoin ļaus jums palikt anonīmam.

Bezriska izmēģinājuma periods

VPN Unlimited piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kas tiek aktivizēts, reģistrējoties kādam no viņu apmaksātajiem plāniem. Tas nozīmē 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja jūs neesat apmierināts ar viņu pakalpojumu un jūs to atceļat pirmajās septiņās lietošanas dienās, viņi jums atmaksās pirkuma cenu pilnā apmērā. Atmaksas veikšanai izmantotā metode būs atkarīga no metodes, kuru izmantojāt sākotnējā pirkuma veikšanai. Plašāku informāciju par to var atrast viņu TOS.

Apmeklējiet vietni VPN Unlimited

Neierobežotas VPN tīkla un servera atrašanās vietas

VPN Unlimited nodrošina piekļuvi vairāk nekā 300 serveriem vairāk nekā 50 vietās. Tie ir izplatīti vairāk nekā 40 pasaules valstīs. Viņiem ir vairākas atrašanās vietas daudzās nozīmīgākajās valstīs, piemēram, Austrālijā, Kanādā, Indijā, Krievijā, ASV un Apvienotajā Karalistē. Pilns to reģionu un valstu saraksts, kuriem VPN Unlimited ir serveri, ir šāds:

 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Meksika, Panama, Amerikas Savienotās Valstis
 • Dienvidamerika
  • Brazīlija, Čīle
 • Eiropa
  • Austrija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Islande, Īrija, Menas sala, Itālija, Lietuva, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Krievija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Ukraina, Apvienotā Karaliste Karaliste,
 • Āzija, Āfrika un Klusais okeāns
  • Austrālija, Honkonga, Indija, Izraēla, Japāna, Malaizija, Dienvidkoreja, Singapūra, Dienvidāfrika, Taizeme, Turcija

Privātums un drošība

Mūsu VPN neierobežotajā pārskatā tika atklāts, ka viņi nereģistrē nevienu īpašu lietotāju trafiku. Tas nozīmē, ka viņi neveic konkrētu meklēšanu vai vietņu apmeklēšanu savā VPN pakalpojumā. Viņi tomēr izseko dažus meta datus, kā parādīts šajā izvilkumā no viņu privātuma lapas.

KeepSolid Inc. neapkopo un nereģistrē nekādas lietotāja darbības, vienlaikus izmantojot jebkurus viņu VPN pakalpojumus, izņemot kopējo tīmekļa trafika daudzumu katrā sesijā un sesijas datumos, lai tos parādītu lietotāja tīmekļa kabinetā un VPN klienta lietotnēs. KeepSolid Inc. saglabā arī šifrētu informāciju par katra konta pievienoto ierīču daudzumu, jo maksimālais atļautais daudzums ir ierobežots. Šo informāciju var novērtēt Lietotāju birojā, kur jebkurš lietotājs var izdzēst savas ierīces no sava konta.

VPN Unlimited ir arī garantijas kanārijputniņš, ka viņi izsauc caurspīdīguma ziņojumu, kur atjaunina savu pašreizējo statusu. Ziņojumā atjaunināti valdības pieprasījumi atklāt informācijas pieprasījumus reizi ceturksnī. Sākot ar 2016. gada 1. septembri, VPN Unlimited lietotāju informācijas pieprasījumi nebija iesniegti.

VPN Unlimited izmanto OpenVPN protokolu ar UDP portiem operētājsistēmās Android un Windows un Linux platformām, kurās tiek izmantots AES-256 algoritms ar SHA-1 autentifikāciju. Sākotnējā rokasspiediena veikšana notiek caur RSA-1024. Mac OS X un iOS platformas izmanto IKEv1 ar šifrēšanu, kuru apstrādā iebūvētais IPsec, izmantojot spēcīgu AES-CBC-128 algoritmu.

Papildus tam VPN Unlimited ierobežotā vidē piedāvā papildu šifrēšanas un datu obfuzēšanas slāni. Viņi šo iespēju sauc par KeepSolid Wise. Tas ir protokola paplašinājums, kas lietotājiem palīdz slepeni slīdēt gar ugunsmūriem. Tas novērsīs jūsu VPN savienojuma noteikšanu un iespējamu ISP ierobežošanu. Tas darbojas, nosūtot VPN trafiku caur standarta HTTPS TCP 443 portu. Tas ir pieejams operētājsistēmai iOS 9 vai jaunākai, Android, Windows un Linux ierīcēm un ieteicams klientiem, kas dzīvo Ķīnā, AAE, Saūda Arābijā, Krievijā, Indonēzijā, Indijā, Turcijā, Sīrijā vai Irānā vai apmeklē to..

Apmeklējiet vietni VPN Unlimited

Neierobežots VPN atbalsts

VPN Unlimited piedāvā 24/7 e-pasta biļešu atbalstu visām iespējamām problēmām. Uz lielāko atbalsta biļeti tiek atbildēts dažu stundu laikā. Viņu atbalsta forma ir diezgan pamata. Tas ļauj ievadīt savu vārdu, e-pasta adresi, problēmas aprakstu un pievienot jebkādu papildu materiālu. Viņi uztur arī FAQ datu bāzi, kuru varat pārlūkot, lai redzētu, vai jūsu problēma jau ir atrisināta. Visbeidzot, viņiem ir dažas lieliskas VPN pakalpojumu instalēšanas un lietošanas instrukcijas dažādām OS platformām.

Neierobežota VPN praktiskā pārbaude

Pakalpojums VPN Unlimited atbalsta iOS, Android, Mac OS X, Windows, Linux, Windows Phone un Apple TV. Tam ir pat pārlūkprogrammu paplašinājumi Firefox un Chrome. Šajā sadaļā mēs sīkāk apskatīsim dažus no tiem.

Savienojuma izveidošana, izmantojot Windows klientu

Autonoms VPN neierobežots klients atbalsta Wndows XP SP3 un jaunākas versijas. To var instalēt no VPN Unlimited vietnes lejupielādes lapas. Šajā lapā izvēlieties “Windows” un pēc tam parādītajā lapā noklikšķiniet uz pogas “Stand Alone”, lai datorā lejupielādētu klienta instalācijas failu. Palaidiet šo failu kā administrators, lai pabeigtu instalēšanas procesu.

Kad klients ir instalēts jūsu datorā, jūs redzēsit šo logu. Šis ir galvenais VPN klienta informācijas panelis. Šī loga kreisās puses izvēlne ļaus jums rīkoties šādi:

 • Parādiet to atdalītāju sarakstu, kuriem varat izveidot savienojumu.
 • Apskatiet sava konta tīkla iestatījumus.
 • Piekļūstiet sociālajiem saziņas līdzekļiem un VPN Unlimited pakalpojuma atbalstam.
 • Pārbaudiet pašreizējo abonementu un atjaunojiet vai mainiet to.

Neierobežots Windows VPN

Šī loga augšpusē ir pārslēdzējs (ieslēgts vai izslēgts), lai izveidotu savienojumu vai atvienotos no VPN pakalpojuma, parāda savienojuma pašreizējo stāvokli un piemērojamās IP adreses (reālais IP un virtuālais IP), ja esat izveidojis savienojumu ar VPN. serveris. Izvēloties “Servers” no kreisās puses izvēlnes, tiek parādīts šāds logs.

Neierobežoti VPN serveri

Iepriekš redzamajā logā varat izvēlēties vēlamo VPN serveri un izveidot savienojumu ar to, izmantojot pārslēgšanas pogu. Lai izveidotu savienojumu, varat arī veikt dubultklikšķi uz VPN servera vietas. Ja izvēlaties “Optimāls”, klients jūs savienos ar tuvāko / ātrāko serveri jūsu pašreizējā atrašanās vietā. Tie ir arī iestatījums, lai jūs savienotu ar serveri, lai straumētu iecienīto tiešsaistes multivides saturu. Tā kā ne visus serverus var izmantot P2P, šajā logā ir parādīti arī tie, kas var, parādot vārdu straumēm ar līniju caur to blakus serveriem, kuri nevar.

Izvēloties “Konts” no kreisās puses izvēlnes, tiek parādīts šāds logs, kas ļaus mainīt konta tīkla iestatījumus. Šis logs ļaus jums ieslēgt vai izslēgt šādus iestatījumus:

 • KeepSolid Wise – Šis ir slepens režīms, kas ir noderīgs, lai izvairītos no institucionāliem ugunsmūriem, piemēram, Ķīnas lielajam ugunsmūrim, un daudzās citās valstīs apiet cenzūru..
 • Apturēt DNS noplūdi – Tas virzīs interneta meklēšanas vaicājumus caur VPN Unlimited iekšējo DNS klientu.
 • Remonta savienojums – To var izmantot, lai labotu klienta savienojuma problēmas.

VPN neierobežoti Windows tīkla iestatījumiKā redzams šajos ekrānuzņēmumos, Windows VPN Unlimited klients ir ērti lietojams. Tikai pāris klikšķi ir nepieciešami, lai izvēlētos tīkla iestatījumus, vēlamo servera atrašanās vietu un pēc tam izveidotu savienojumu ar VPN pakalpojumu. Atvienošana ir vēl vienkāršāka. Vienkārši pārslēdziet savienojumu. Pēc tam jūs varat izvēlēties citu serveri, ar kuru izveidot savienojumu.

Apmeklējiet vietni VPN Unlimited

Savienojuma izveide, izmantojot Android lietotni

Lietotne VPN Unlimited ir savietojama ar operētājsistēmu Android 4.0 un jaunākām versijām. To var instalēt viņu vietnes lejupielādes lapā, atlasot “Android”. Noklikšķinot uz “Lejupielādēt no Google Play”, jūs nokļūsit tur, lai lejupielādētu lietotni. Kad tas būs instalēts jūsu Android ierīcē, jums būs jāpierakstās, izmantojot savu pieteikšanās lietotājvārdu un paroli. Pēcvārdi parādīs galveno lietotnes savienojuma ekrānu, piemēram, zemāk parādīto. Šis attēls attēlo ekrānu ainavas režīmā ar izvērstu izvēlni, kad ir izveidots savienojums ar VPN serveri Indijā un Deli.

Kā redzat šajā attēlā, galvenais ekrāns ir servera atrašanās vietas karte. Pieskaroties vienai no šīm vietām, tā tiks izvērsta, kā parādīts. Pieskaroties slēdzim blakus atrašanās vietai šajā izvērstajā lodziņā, tiks sākts savienojuma process. Pārmaiņus jūs arī varat izveidot savienojumu, izmantojot pārslēgšanu ekrāna apakšā, kad esat izvēlējies VPN serveri. Ekrāna augšdaļā tiek parādīta arī jūsu atrašanās vieta un virtuālā IP adrese.

VPN neierobežota Adroid lietotne

Izvērstajai izvēlnei piekļūst, ekrāna augšdaļā pieskaroties izvēlnes ikonai (trīskāršās horizontālās joslas). Tam ir jūsu konta nosaukums un pašreizējam abonementam atlikušais laiks. Pēc tam ir izvēlnes šādām iespējām:

 • Ziņu centrs – Šajā ekrānā ir saites uz sociālo mediju kontiem un tas norāda, vai ir izlikti jauni ziņojumi.
 • Informācija – Parāda ekrānu, kurā ir sociālās sekošanas saites un saites uz dažādu atbalsta informāciju.
 • Pirkumi – Šis ekrāns parāda pašreizējos VPN plānus un ļauj paplašināt kontu vai abonēšanas ilgumu.
 • Iestatījumi – Šis ekrāns, kas ilustrēts zemāk, ir sadalīts trīs daļās:
  • Konta ID – Tas ļaus jums atteikties no lietotnes, taču nākamreiz, kad to atvērsit, jums būs jāatsakās no amata.
  • Vispārīgi – Šī sadaļa ļaus jums izpētīt VPN statistiku, reģistrēt un atkļūdošanas savienojumus, iestatīt starpniekserveri, izvēlēties, kā lietotne apstrādā atkārtotus savienojumus, un izmantot kodus.
  • Drošība – Šī sadaļa ļaus iestatīt lietotni, lai vienmēr būtu nepieciešama parole, lai sāktu lietotni, mainītu konta paroli un iestatītu lietotni slepenajam režīmam..

Pogas, lai iegādātos citas konta iespējas un atteiktos, noslēdz izvērsto izvēlni.

VPN neierobežots AndroidVar redzēt, ka Android lietotne VPN Unlimited ir tikpat vienkārša kā tās Windows klients. Galvenā atšķirība ir tā, ka galvenais savienojuma ekrāns ir karšu bāzes, nevis serveru saraksts. Daži pieskārieni kartē un jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru VPN serveri viņu tīklā. Tam ir arī vēl daži lietotāja iestatījumi, ieskaitot slepenā režīma savienojumus.

Apmeklējiet vietni VPN Unlimited

VPN neierobežota ātruma pārbaude

Mūsu rādītais ātruma tests VPN Unlimited tīklam parādīja, ka veiktspēja bija laba. Tas bija nedaudz virs vidējā rādītāja tiem, kurus esam pārbaudījuši ātruma starpības ziņā. Kā paredzēts, šifrēšanas pieskaitāmās izmaksas, kas absorbētas, izmantojot VPN pakalpojumu, nedaudz zaudē. Šis zaudējums labi pārsniedza VPN Unlimited pakalpojuma pieļaujamās vērtības.

VPN neierobežota ātruma pārbaude

No iepriekš redzamajiem attēliem var redzēt, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 29,15 Mb / s līdz 25,98 Mb / s. Tas ir aptuveni 10,8% kritums serverim Manasasā, VA. Tas ir pieņemams zaudējums datu drošībai, ko piedāvā, šifrējot visu jūsu interneta trafiku, izmantojot pakalpojumu VPN Unlimited.

Secinājumi

VPN Unlimited ir pakalpojums, ko nodrošina KeepSolid Inc. Tas ļaus jums saglabāt drošību gan mājās, gan vietējā tīklājā, šifrējot visu jūsu interneta trafiku un tunelējot to uz atvēlētajiem VPN serveriem. Tas liks izskatīties tā, it kā satiksme notiktu citur. Tādējādi palīdzat aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņu tīkls sastāv no vairāk nekā 300 serveriem vairāk nekā 50 vietās.

VPN Unlimited atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Tajā netiek reģistrētas konkrētas vietnes vai klientu pieprasījumi, taču tajā tiek saglabāta noteikta veida meta informācija konta uzturēšanai. VPN Unlimited ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X, Android, iOS, Windows tālrunim un Linux. Tiem ir arī lietotņu paplašinājumi Firefox un Chrome pārlūkprogrammām. Viņu programmatūrai ir minimālais iestatījumu skaits, un to ir viegli izmantot. Pēc dažiem vienkāršiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ierīces ekrānā jūs izveidosit savienojumu ar VPN serveri viņu tīklā.

Visas viņu lietotnes nodrošina labu šifrēšanu. Viņu Windows, Linux un Android programmatūra izmanto OpenVPN protokolu AES-256 ar SHA-1 autentifikāciju. Tas viņiem nodrošina labu ātruma, drošības un vispārējās uzticamības līdzsvaru. Viņiem ir slepens režīms tiem, kam jāapiet ugunsmūri un jāpārvar institucionālā cenzūra. Viņu Mac OS X un iOS lietotnes šifrēšanai izmanto IKEv1 un iebūvēto IPsec. Viņi izmanto AES-CBC-128 algoritmu.

VPN Unlimited nodrošina arī rokasgrāmatas, lai izveidotu savienojumu ar savu pakalpojumu dažādās platformās un operētājsistēmās. Viņu atbalsts sākas ar tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu. Viņiem ir FAQ datu bāze. Vairāk iesaistītās problēmas var risināt, izmantojot 24/7/365 e-pasta biļešu sistēmu.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņu tīkls ir globāli daudzveidīgs.
 • Viņi nodrošina klientus operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux
 • Viņiem ir mobilās lietotnes iOS, Android un Windows tālrunim.
 • Īpašas IP adreses un serveri tiem, kam tie nepieciešami.
 • VPN Unlimited reizi ceturksnī izdod pārskatāmības ziņojumu.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Palieliniet viņu Mac OS X un iOS lietotņu šifrēšanas stiprumu.
 • Saīsiniet klientu atbalsta laiku.
 • Pievienojiet nogalināšanas slēdzi viņu pielāgotajai programmatūrai.

VPN Unlimited ir tīkla serveri lielākajos kontinentos. Viņiem ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Okeānijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Dalībniekiem ir piekļuve ātram VPN tīklam. Viņiem ir 7 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu pārbaudīt viņu pakalpojumu pats. Mēģiniet viņiem izmēģināt un redzēt, ko domājat. Ja jums patīk viņu VPN pakalpojuma piedāvātais ātrums un miers, varat reģistrēties uz neierobežotu piekļuvi, sākot no tikai USD 4,99 mēnesī.

Apmeklējiet vietni VPN Unlimited

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me