NordLockerNordLocker ir failu glabāšanas programma, kuru jums piegādājusi tā pati komanda, kas pārvalda NordVPN. Pakalpojums piedāvā 5 GB šifrētu krātuvi bez maksas, vai arī jūs varat iegūt neierobežotu krātuvi, ja izvēlaties izmantot premium versiju. Kā jūs varat uzminēt, to izliek NordVPN veidotāji. Skapītis ir ļoti jaudīgs, un jums to būs ērti izmantot. Tas nozīmē, ka tai ir virkne citu konkurentu tirgū, kas arī darbojas labi. Šajā pārskatā mēs sniegsim jums padziļinātu ieskatu pakalpojumā un redzēsim, ko tas var piedāvāt.

Cenu noteikšana

Kā jau minējām, NordLocker bez maksas ļauj izmantot līdz 5 GB. Tomēr pat premium versijai ir laba vērtība. Kā redzat, viena mēneša plāns ir USD 8,00 mēnesī. Ja tā vietā izvēlaties 1 gada plānu, jūsu izmaksas samazināsies līdz 4,99 USD mēnesī un jūs ietaupīsit 37%. 2 gadu plāns pazemina cenu līdz USD 3,99 mēnesī, tādējādi ietaupot 50%. Vislabākā NordLocker vērtība ir 3 gadu plāns. Maksājot 2,99 USD mēnesī, jūs ietaupāt 62%.

NordLocker cenu noteikšana

Papildus šim darījumam NordLocker piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

NordLocker iespējas

Ir vairākas funkcijas, kuras piedāvā NordLocker. Apskatīsim, ko šī krātuves programma var piedāvāt.

  • Galvenās paroles atiestatīšana
  • Šifrēti nosaukumi un failu struktūras
  • 24/7 tiešraide
  • Spēja aizsargāt failus, kas tiek glabāti gandrīz visos citādi nedrošos mākoņa pakalpojumos
  • Iespēja koplietot šifrētus failus ar citiem lietotājiem
  • Klienta puses šifrēšana
  • Viegla failu šifrēšana

Kaut arī NordLocker nav atvērtā koda, tas izmanto katra faila šifrēšanu. Katrs sējuma fails tiek šifrēts un individuāli saglabāts, tāpēc nav nepieciešams atkārtoti augšupielādēt visu failu mapi, ja vēlaties mainīt vienu dokumentu, kas tiek glabāts tiešsaistē. Apskatiet zemāk esošo vilkšanas un nometšanas konsoli.

NordLocker

Par galveno paroles atiestatīšanu

Veidojot jaunu kontu, jūs varat izvēlēties galveno paroli, lai šifrētu failus. NordLocker ģenerē arī atkopšanas atslēgu, kas ir pieejama tikai jums, un jūs vēlēsities pārliecināties, vai to glabājat bezsaistē. Lai gan to var izmantot, lai atiestatītu galveno paroli, jums tomēr jābūt uzmanīgam. Ja pazaudējat gan galveno paroli, gan atslēgu, failus vairs nevarēsit atvērt.

Privātums

Ja jums ir zināms, Nord atrodas Panamas Republikā. Visi tiesiskie strīdi tiek atrisināti šajā jurisdikcijā. Tas nozīmē, ka tas atrodas ārpus “14 acu” partneru sfēras. Tātad, jums nav pārāk jāuztraucas par saviem failiem.

Drošība

Ciktāl notiek šifrēšana, NordLocker izmanto AES-256-GCM šifrēšanu ar Argon2 jaucējkrānu. Atšķirībā no dažiem uzņēmumiem, abi šie faktori ir pārbaudītas un patiesas šifrēšanas metodes. Tomēr publiskās atslēgas kriptogrāfija asimetrisko atslēgu pāru ģenerēšanai un autentificēšanai tiek veikta, izmantojot eliptisko līkņu kriptogrāfiju (ECC), nevis izplatītāko RSA. Kaut arī pastāv dažas bažas par ECC struktūru, tas joprojām ir diezgan drošs algoritms. Tomēr ņemiet vērā, ka, tā kā šī nav atvērtā pirmkoda programmatūra, ir grūti pateikt, vai ECC komponenti ir pareizi ieviesti, tāpēc sliktākajā gadījumā tas rada risku. Tomēr teikts, ka vairums lietotāju, iespējams, nepiedalās draudu modelī. Ja jūs glabājat tikai savus attēlus vai dokumentus, jūs esat diezgan drošs.

Viena no ECC priekšrocībām ir spēja koplietot failus. Tā kā e-pasta adresi var identificēt ar unikālu kodu, papildu lietotāji to var atbloķēt ar savām privātajām atslēgām. Kā redzat zemāk, jūs vienkārši noklikšķiniet uz “Pievienot lietotāja piekļuvi”.

NordLocker

Lietošanas ērtums

NordLocker ir pieejams operētājsistēmām MacOS un Windows. Paturiet prātā, ka, ja jūs plānojat to izmantot datorā, kurā darbojas Windows, jums jāinstalē .Net Framework 4.8. Ja tas nav pareizi uzstādīts, NordLocker bez tā nedarbosies pareizi. Ja jums rodas problēmas ar instalēšanu vai kaut ko citu, jūs vienmēr varat sazināties ar viņu klientu apkalpošanas diennakti visu diennakti vai pārbaudīt viņu vietnes sadaļu BUJ..

Noslēguma domas

Ja jūs meklējat ļoti vienkāršu failu šifrēšanas veidu un pasargātu tos no zādzībām, ar NordLocker palīdzību jūs nekļūdāties. Kaut arī mēs neesam pilnībā apmierināti ar ECC šifrēšanas metodi, viss pārējais ir noturīgs. Kaut arī sabiedrībā ir daži bezmaksas un atvērtā koda drošības skapīši, neviens no tiem nav tik gluds kā šis. Mēs sagaidām, ka drīz būs iOS un Android versijas NordLocker lietotnei.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me