NordVPN apskats 2020. gadā

Sāksim mūsu NordVPN pārskatu, apskatot viņu īso vēsturi. Tos kā interneta drošības uzņēmumu uzsāka Panamijas uzņēmums Tefinkom co S.A 2008. gadā un sāka piedāvāt VPN pakalpojumus 2012. gadā. Atrodoties Panamānas tirgū, viņi var saglabāt savu politiku bez reģistrācijas, jo Panamai nav datu saglabāšanas direktīvu. Viņu VPN pakalpojums ir strauji audzis, pateicoties pastāvīgajai uzmanībai no klientu sniegtajām atsauksmēm un jaunās tehnoloģijas jauninājumiem ar vecajām. Pašlaik NordVPN tīkls sastāv no 3300+ serveriem 59 dažādās pasaules valstīs. Vienīgais kontinents, kurā viņiem nav serveru, ir Antarktīda. NordVPN piedāvā pielāgotas programmatūras klientus operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un visjaunākajai Android. Tas ļauj ikvienam, pat tiem, kam ir maz tehnisko zināšanu, nekavējoties sākt izmantot savu pakalpojumu.


NordVPN

Cenas un īpašie piedāvājumi

NordVPN nodrošina viņu pakalpojumus kā vienu paketi, kas tiek pārdota trīs dažādos termiņu plānos. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no izvēlētā plāna, pakalpojums un atbalsts būs vienāds. Tāpat kā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, viņi piedāvā arvien lielākas atlaides šiem plāniem, pamatojoties uz termiņa ilgumu. Šo plānu ilgums ir mēnesis, 1 gads, 2 gadi un 3 gadi. Tas nozīmē, ka šobrīd jūs varat saņemt mēnesī NordVPN pakalpojumu par 11,95 USD, 1 gadu par 6,99 USD mēnesī, 2 gadus tikai par 4,99 USD mēnesī vai 3 gadus par 3,49 USD mēnesī. Tāpēc jūs varat ietaupīt 70% atlaide mēneša cena, ja pierakstāties par 3 gadu stāžu. Lai izmantotu piedāvājumu, vienkārši apmeklējiet mūsu NordVPN reklāmas lapu.

NordVPN cenu noteikšana

Tātad, ko jūs iegūstat par savu naudu ar NordVPN? Visiem abonentiem tie piedāvā šādas priekšrocības:

 • Bezmaksas pielāgota VPN programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android
 • VPN protokoli: OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPsec un IKEv2 / IPsec
 • Šifrēti starpniekservera paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome un Firefox
 • Aptumšoti serveri piekļuvei no Ķīnas un Tuvajiem Austrumiem.
 • 6 vienlaicīgi savienojumi
 • Neierobežots VPN joslas platums un izmantošana
 • Visā pasaulē virtuālie IP no 5700 serveriem 60 dažādās valstīs
 • Kopīgotas IP adreses abonentu starpā, lai nodrošinātu labāku privātumu
 • Dedicēti IP serveri
 • Dubultā VPN šifrēšanas serveri
 • DDoS izturīgi serveri
 • VPN over Tor un P2P un failu apmaiņas atbalsts
 • Pie jaunām funkcijām pieder CyberSec (bloķēt reklāmas, ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanu) un Chrome paplašinājums.
 • Iespēja apiet cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus
 • Wi-Fi tīklāja aizsardzība pret hakeriem un identitātes zādzībām
 • VoIP atbalsts, lai ietaupītu no tālsatiksmes izmaksām
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

NordVPN ir vairāki veidi, kā maksāt par savu VPN pakalpojumu. Viņi pieņem šādas standarta kredītkartes: VISA, MasterCard, American Express un Discover. Ja vēlaties saglabāt visus tiešsaistes maksājumus vienuviet, viņi arī pieņem PayPal. Tiem, kas vēlas nedaudz vairāk anonimitātes, jūs varat maksāt, izmantojot Bitcoin, izmantojot Bitpay. Viņi arī pieņem maksājumus, izmantojot Paymentwall. Ja jūs maksājat, izmantojot PayPal vai Bitcoin, viss, kas nepieciešams konta izveidošanai, ir lietotājvārds, parole un e-pasta adrese.

Apmeklējiet NordVPN

Bezriska izmēģinājuma periods

NordVPN zina, ka jūs vēlētos izmēģināt viņu pakalpojumus un redzēt, kā tas darbojas pats, pirms izlemjat spert nākamo soli un to iegādāties. Tāpēc visiem jaunajiem abonentiem viņi piedāvā pilnu 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Šis ir vairāk nekā pietiekams laiks, lai jūs varētu pilnībā pārbaudīt viņu VPN pakalpojumus un atbalstu. Izmēģiniet to vairākās ierīcēs un galamērķos, lai būtu pārliecināti, ka esat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts, viņi atmaksās visu pirkuma cenu. Viņi tomēr centīsies atrisināt visas problēmas, kas jums varētu rasties, jo viņi vēlētos saglabāt jūs kā klientu un apgalvos, ka spēj atrisināt 99% no šīm problēmām. Ja pēc tam jūs joprojām neesat apmierināts ar NordVPN pakalpojumu, viņi atmaksās jūsu pilnu pirkuma cenu.

Uz abonementiem, kas iegādāti iTunes Store un Google Play Store, attiecas to attiecīgās atmaksas politikas. Tas nozīmē, ka NordVPN nepiešķir atmaksu, ja pakalpojumu iegādājāties tieši iTunes un Google Play veikalos. Tāpat nekādas atmaksas netiks veiktas vēlāk kā 30 dienas pēc pirkuma datuma.

NordVPN tīkla un servera atrašanās vietas

Kā mēs teicām ievadā, NordVPN tīklam ir 5700 serveri 60 dažādās valstīs, kas atrodas visā pasaulē. Jūs atradīsit serveru atrašanās vietas vairāk nekā 87 pilsētās. Viņiem ir serveri gandrīz katrā lielākajā kontinentā, tostarp Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Okeānijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā.

NordVPN serveru tīkls

Vislabākais pārklājums ir Amerikas Savienotajās Valstīs (1890 serveri), Apvienotajā Karalistē (645 serveri), Kanādā (435 serveri), Nīderlandē (249 serveri), Vācijā (246 serveri) un Austrālijā (242 serveri). Šeit ir pilns saraksts ar valstīm ar standarta VPN serveriem:

 • Standarta VPN serveri: Albānija, Argentīna, Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Bulgārija, Kanāda, Čīle, Kostarika, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Gruzija, Vācija, Grieķija, Honkonga, Ungārija, Islande, Indija, Indonēzija, Īrija, Izraēla, Itālija, Japāna, Latvija, Luksemburga, Malaizija, Meksika, Moldova, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Serbija, Singapūra, Slovākija, Slovēnija, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja , Spānija, Zviedrija, Šveice, Taivāna, Taizeme, Turcija, Ukraina, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis, Vjetnama.

Apskatot šo valstu sarakstu, ir viegli redzēt, ka NordVPN ir serveri visā pasaulē un vairāki serveri daudz populārākās vietās, kā mēs iepriekš minējām. Viņu tīkls atbalsta šos VPN protokolus: OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPsec un IKEv2 / IPsec. Turklāt tas atbalsta arī HTTP un Socks5 starpniekservera savienojumus.

NordVPN tīkls sastāv arī no serveriem, kas paredzēti īpašiem mērķiem. Šie mērķi un to izpildes vietas ir šādas:

 • Dubultā VPN: Kanāda, Francija, Honkonga, Nīderlande, Krievija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis
 • Sīpols (Tor) virs VPN: Latvija, Nīderlande, Zviedrija
 • Anti DDoS: Kanāda, Vācija, Itālija, Amerikas Savienotās Valstis
 • Dedicēti IP serveri: Vācija, Nīderlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis
 • P2P: Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Bulgārija, Kanāda, Horvātija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Honkonga, Ungārija, Indija, Itālija, Japāna, Latvija, Luksemburga, Meksika, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Polija, Rumānija , Krievija, Singapūra, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Lielbritānija, ASV.
 • Aptumšoti serveri: Ēģipte, Honkonga, Japāna, Nīderlande, Singapūra, Lielbritānija, ASV

NordVPN ir apņēmusies ievērot interneta brīvību un ļauj apmainīties ar failiem daudzos tā serveros visā pasaulē. Kā jūs vēlāk redzēsit mūsu NordVPN pārskatā, novietojot peli virs servera nosaukuma viņu Windows klientā, tiks atklāti lietojumi, kuriem šie nodalītāji ir optimizēti. Lielākā daļa P2P serveru atrodas tā saucamajās internetā draudzīgajās valstīs.

Apmeklējiet NordVPN

Privātums un drošība

NordVPN ir plaša privātuma politika, kas precīzi norāda, kādu personisko informāciju (konkrēti vārdus, e-pasta adreses, tērzēšanas žurnālus) viņi glabā saviem lietotājiem un kā tā tiek izmantota un nodrošināta. Viņiem ir stingra politika bez reģistrēšanās, kad runa ir par abonentu darbībām, izmantojot VPN pakalpojumu.

Mūsu galvenā prioritāte ir klientu datu drošība. Darbošanās Panamas jurisdikcijā ļauj mums garantēt mūsu politika bez reģistriem kas nozīmē, ka jūsu aktivitātes, izmantojot NordVPN.com izveidotos privātuma risinājumus, netiek uzraudzītas, reģistrētas, reģistrētas, saglabātas vai nodotas trešajām personām

No brīža, kad NordVPN.com lietotājs ieslēdz programmatūru NordVPN.com, viņu interneta dati tiek šifrēti. Tas kļūst neredzams valdībām, interneta pakalpojumu sniedzējiem, trešo personu snooperiem un pat NordVPN.com. Turklāt mums ir stingra politika bez žurnāliem ja redzam lietotāju aktivitātes tiešsaistē: mēs atrodamies Panamā, kas ir internetā draudzīga valsts un kurai nav nepieciešama datu glabāšana vai ziņošana, mums ir tiesības noraidīt trešās puses pieprasījumus. Periods.

No šī fragmenta var redzēt, ka NordVPN neuzglabā žurnālus par viņu lietotāja darbībām tiešsaistē. Tiklīdz sesija tiek slēgta, visa sesijas informācija tiek iznīcināta. Tie atrodas Panamā, kur nav obligātu datu saglabāšanas likumu. Viņiem šķiet, ka tāpēc viņi var pamatoti noraidīt jebkādu trešo personu pieprasījumu pēc šādas informācijas.

Kādu šifrēšanu NordVPN piedāvā sava tīkla lietotājiem? Lielākā daļa sava tīkla VPN serveru atbalsta OpenVPN (TCP / UDP), SSTP, PPTP, L2TP / IPsec, IKEv2 / IPsec. Sock5 starpniekserveri. Viņiem ir daudz lielisku iestatīšanas rokasgrāmatu, lai manuāli instalētu šos protokolus daudzās ierīcēs.

Viņu Windows, Mac OS X un Android pielāgotie klienti un lietotnes izmanto OpenVPN (TCP / UDP) protokolu. Sākotnējā rokasspiediena šifrēšana ir balstīta uz SSL un izmanto 2048 bitu. Visi dati tiek šifrēti un atšifrēti, izmantojot AES-256-CBC šifru ar 2048 bitu DH atslēgu. Viņu iOS lietotnē tiek izmantota IKEv2, kas ir lieliska izvēle, pateicoties tā atbalstam MOBIKE. Gan OpenVPN, gan IKEv2 vairums VPN pakalpojumu sniedzēju uzskata par drošiem un uzticamiem protokoliem. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no izvēlētās operētājsistēmas, jūs vienmēr zināt, ka visa jūsu interneta trafiks ir droši šifrēts ar uzticamu savienojumu, kad izmantojat NordVPN pakalpojumu..

Tehniskā palīdzība

NordVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kuram ir 24/7 tiešraides tērzēšana, lai atbildētu uz visiem vieglajiem tehniskajiem, pārdošanas vai norēķinu jautājumiem, kas jums varētu rasties. Mēs pārbaudījām viņu tiešraides tērzēšanas atbalstu un ar prieku varam teikt, ka viņi izturēja šo pārbaudi. Viņi gandrīz nekavējoties atbildēja uz mūsu uzdoto jautājumu par viņu VPN dienesta izmantoto šifrēšanu. Tikpat ātra bija viņu atbilde, kas mūs informēja, ka viņu iOS lietotnei tagad ir noklusējuma iestatījums uz IKEv2 protokolu. Viņi arī mūs novirzīja uz vietrādi URL, kur mēs varētu apskatīt atšķirības starp UDP un TCP protokoliem, kurus OpenVPN var izmantot. Lai iegūtu vairāk tehnisku problēmu, tie nodrošina 365/24/7 e-pasta biļešu atbalsta sistēmu. Viņiem ir arī plaša FAQ datu bāze.

Apmeklējiet NordVPN

Klientu programmatūra un mobilās lietotnes

NordVPN ir izstrādājis pilnu VPN klienta programmatūras līniju. Mums ir pilnas rokasgrāmatas operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Zemāk esošajās sadaļās atradīsit saiti uz katru no tām. Es iesaku jums izmantot mūsu iestatīšanas rokasgrāmatas, lai sāktu darbu ar pakalpojumu. Mēs sniegsim jums norādījumus par katras lietotnes lejupielādi, instalēšanu un konfigurēšanu. Rokasgrāmatas ir ļoti padziļinātas, tāpēc jūs sagaidāt, lai uzzinātu, kā izveidot savienojumu ar pakalpojumu, kā arī visas uzlabotās funkcijas, kas iekļautas katrā lietotnē. Mēs tos sadalījām atsevišķās ziņās, lai mūsu NordVPN pārskats būtu vieglāk lasāms. Kad esat pierakstījies servisā, rokasgrāmatas palīdzēs jums sākt darbu.

Iespējams, ka Kodi fani ir ieinteresēti arī NordVPN ielāde uz Amazon firestick. Diemžēl vietnē Amazon Appstore nav nevienas NordVPN lietotnes. Tomēr ir vēl viens risinājums, ja vēlaties palaist savu Firestick, Fire TV vai jebkuru citu straumēšanas kasti caur NordVPN. Varat iestatīt VPN, lai tas darbotos caur savu maršrutētāju. Tas aizsargā katru jūsu tīkla ierīci ar vienu VPN kontu. NordVPN atbalsta DD-WRT un Tomātu maršrutētājus. Viņiem ir arī ceļveži Asus, TP-Link, D-Link, Linksys, Mikrotik, OpenWRT un pfSense maršrutētājiem..

Tomēr mēs nevēlējāmies atstāt jūs bez jebkādas informācijas par programmatūru, tāpēc mēs pārskatīsim dažus lietotnes ekrānuzņēmumus un informāciju. Sāksim ar NordVPN operētājsistēmai Windows (NordVPN Windows iestatīšanas rokasgrāmata):

NordVPN Windows klients

Kā redzat, Windows klients ļaus jums izvēlēties serveri, pamatojoties uz jūsu mērķi izmantot VPN. Novietojot peles kursoru virs servera, tiks parādīti šīs vietas svarīgākie elementi. Piemēram, iepriekš parādītais Kanādas serveris atbalsta P2P savienojumus. Kamēr ASV serveris ir piemērots Netflix atbloķēšanai. Varat arī meklēt serverus, kas piedāvā dubultā VPN, Tor over VPN vai speciālus IP serverus.

Apskatīsim vēl vienu klienta funkciju – VPN nogalināšanas slēdzi.

NordVPN iestatījumi

Klientā ir vairākas uzlabotas iespējas, tāpēc es aicinu jūs iepazīties ar mūsu ceļvedi, lai iegūtu visu informāciju. VPN nogalināšanas slēdzis ir viena no mūsu iecienītākajām privātuma funkcijām. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu jebkurā laikā, kad VPN atvienosies. Tā vietā, lai sagrieztu visus sakarus, NordVPN ļauj jums iestatīt, kuras programmas pārtrauks saziņu, ja VPN samazinās. Ja šifrētais savienojums neizdodas, noteikti atlasiet procesu, kuru nevēlaties atklāt.

Nākamais ir NordVPN operētājsistēmai Mac (NordVPN Mac iestatīšanas rokasgrāmata):

NordVPN Mac klients

Mac klientam ir tīrs izskats un izskats. Jūs varat viegli atlasīt servera atrašanās vietas kartē vai no saraksta. Jūs varat arī izvēlēties serveri, pamatojoties uz mērķi. Tas klientam ļaus izvēlēties labāko servera atrašanās vietu, lai straumētu Netflix, Hulu vai izmantotu straumēm. Varat arī izvēlēties savu serveri, pamatojoties uz veiktspēju, kā parādīts zemāk.

Mac klienta iestatījumi

Izvēloties serveri, uzmanīgi ievērojiet ielādes procentu un ping laiku. Tas palīdzēs jums iegūt ātrāku ātrumu. Pēc tam jūs varat iestatīt serverus kā izlases, lai nākotnē tiem būtu viegli piekļūt. Konfigurējiet šifrēšanu, iespējojiet pielāgoto DNS un pievienojiet programmas VPN nogalināšanas slēdzim.

Mēs neaizmirsām arī mobilās lietotnes. Mēs sāksim ar IOS operētājsistēmai NordVPN: (NordVPN iOS iestatīšanas rokasgrāmata):

NordVPN iOS lietotne

Viņu iOS lietotne ir intuitīva. Varat pārvietoties pa karti un izveidot savienojumu ar jebkuru valsti vai izmantot serveru sarakstu, lai izvēlētos atrašanās vietu. Katrā ziņā lietotne savienos un šifrēs jūsu iPhone vai iPad datus. Lietotnē tiek izmantots IKEv2, kas ir labi piemērots tiem, kuri pārslēdzas starp savu mobilo tīklu un Wi-Fi karstajiem punktiem. Jūs varat iestatīt iecienītākos serverus un ļaut lietotnei atrast labāko serveri īpaši ātrai TV, anti DDoS un citam.

Viņiem ir arī Android ierīces. Šeit apskatīsim NordVPN Android ierīcēm (NordVPN Android iestatīšanas rokasgrāmata):

Android lietotne NordVPN

Jūs pamanīsit dažas līdzības starp iOS un Android lietotnēm. Tas ir patīkami, jo tas ļauj ērti pārslēgties starp ierīcēm, nemācoties jaunu lietotni. Atkal Android lietotne ļaus jums izvēlēties servera atrašanās vietu no saraksta vai izmantot kartes vai saraksta skatu. Varat arī iespējot Smart Play, lai atbloķētu straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix. Iestatiet savus iecienītākos serverus nākotnei vai ļaujiet lietotnei atrast vislabāko atrašanās vietu jūsu vajadzībām.

NordVPN ātruma pārbaude

Mēs bijām apmierināti ar kopējo NordVPN tīkla darbību. No zemāk esošā testa var redzēt, ka viņu ātrums bija lielisks. Kā gaidīts, savienojuma laikā ar kādu no viņu VPN serveriem bija vērojams neliels ātruma samazinājums. Tas ir saistīts ar pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot visu jūsu VPN trafiku. Tomēr šis zaudējums labi pārsniedza pieļaujamās vērtības NordVPN gadījumā, ņemot vērā mieru, ko jums piedāvā viņu pakalpojums.

NordVPN ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 134.91 Mb / s līdz 93.50 Mb / s. Tas ir nedaudz vairāk par 30% mazāk nekā serverim Čikāgā. Tas ir pieņemami, un to mēs sagaidām no tāda augsta VPN pakalpojumu sniedzēja kā NordVPN.

Secinājums

NordVPN darbojas interneta drošības biznesā kopš 2008. gada, bet komerciālā VPN telpa – no 2012. gada. Viņi ir sākuši mazu darbību, bet tagad viņiem ir 3300 serveri 59 dažādās valstīs, kas ir izplatīti visā pasaulē. Tas ietver vairākus serverus tādās populārās valstīs kā ASV, Vācija, Apvienotā Karaliste, Nīderlande, Kanāda un Austrālija. NordVPN nereģistrē nevienu savu lietotāju darbību, izmantojot kādu no interneta drošības pakalpojumiem. NordVPN ir VoIP un P2P draudzīgs un pat parāda, kuri serveri ir vislabākie šo darbību veikšanai savā tīklā. Turklāt viņi atbalsta Tor, izmantojot VPN, dažos no saviem serveriem. Viņi ievēros atbilstošas ​​likumīgās iestādes par nelikumīgu darbību vai viņu TOS pārkāpumiem. Tomēr viņi atrodas Panamā, un tas neprasa šādas informācijas saglabāšanu, tāpēc tas tā nav. NordVPN saka, ka viņi ir pilnvaroti noraidīt trešo personu pieprasījumus.

NordVPN ir pielāgotas programmatūras lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac OS X, Android un iOS. Šīs lietotnes ir viegli instalēt, un to lietotāji var izveidot savienojumu ar VPN serveriem tikai ar dažiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ekrānā. Viņiem ir īpaša mērķa serveri, piemēram, Anti-DDoS, Dedicated IP, Ultra Fast TV, Tor over VPN un Double VPN, kā arī standarta VPN serveri. Katru no šiem varat izvērst serveros, lai palīdzētu jums sasniegt šo mērķi. Visās viņu lietotnēs ir droša aizsardzība pret DNS un DNS noplūdi. Viņu Windows un Mac OS X klienti ietver vienu no modernākajām funkcijām, kas pieejamas VPN, VPN lietojumprogrammu nogalināšanas slēdzi. Viņu Windows, Mac un Android pielāgotajai programmatūrai ir Smart-Play, kas ļaus jums skatīties ģeogrāfiski ierobežotus straumēšanas multivides failus no jebkura viņu VPN servera, ne tikai no tā servera valstī, kurā radies saturs..

Visas viņu lietotnes nodrošina labāko no šifrēšanas, kas nozarē pieejams AES-256. Viņu Windows, Mac OS X un Android programmatūra izmanto OpenVPN (TCP / UDP), ko daudzi nozarē uzskata par labākajiem VPN protokoliem. Viņu iOS lietotne noklusē IKEv2, kas ir droša, ātra un uzticama. Arī MOBIKE atbalsts padara to par ideālu izvēli daudzdzīvojošām ierīcēm, piemēram, iPhone un iPad. Tas atvieglo atkārtotu savienojumu ar VPN, mainot Wi-Fi tīklājus vai pārejot no mājas tīkliem uz mobilo datu. Tas atbalsta arī vairākus autentifikācijas līmeņus, kas lietotājiem ļauj autentificēties ar parolēm, bet serverim – izmantot drošākas metodes, piemēram, sertifikātus.

Turklāt PureVPN ir rokasgrāmatas un vizuālās iestatīšanas rokasgrāmatas, lai izveidotu savienojumu ar savu pakalpojumu, izmantojot Windows, Mac OS X, Android, iOS, Ubuntu, maršrutētājus un citas ierīces, izmantojot dažādus VPN protokolus. Viņu atbalsts sākas ar 24/7 tiešsaistes tērzēšanu. Viņiem ir arī liela FAQ datu bāze un e-pasta biļešu pārdošanas sistēma.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Pielāgoti VPN klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X.
 • Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android.
 • Pie jaunām funkcijām pieder CyberSec (bloķēt reklāmas, ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanu) un Chrome / Firefox starpniekservera paplašinājumus.
 • Speciāli paredzēti serveri Anti-DDoS, Dedicated IP, Sīpoli virs VPN un Double VPN, kā arī apmaldīti serveri. Viņi atbalsta P2P daudzos serveros.
 • Seši pieteikumi vienlaicīgi.
 • Viņu programmatūrā Windows un Mac OS X ir lietojumprogrammu nogalināšanas slēdži. Visām viņu lietotnēm ir drošs DNS un tās nodrošina aizsardzību pret DNS noplūdi.
 • Viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Turpiniet paplašināt viņu tīkla atrašanās vietas
 • Rādīt konkrētās servera atrašanās vietas (katras valsts pilsētas ar VPN serveriem)

NordVPN tīkls aptver lielāko daļu kontinentu. Viņiem ir ātrs VPN tīkls, par ko liecina viņu sniegums mūsu ātruma pārbaudē. Viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc jums būs daudz laika, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus un redzētu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Paziņojiet viņu VPN pakalpojumam par sevi. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map