Norton drošības pārskats 2017

Nortman by SymantecNorton Security ir aizsardzības rīks, ko ražo uzņēmums Symantec. Nosaukums meklējams DOS utilītu komplektā, kas bija populārs datoru pirmajās dienās. Symantec pretvīrusu rīku iegādājās 1990. gadā. Pašreizējā versija piedāvā aizsardzību pret visiem vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru vienuviet. Tās ir viena no vispazīstamākajām drošības programmām nozarē. Šajā pārskatā mēs demonstrēšanai izmantosim Norton Security Deluxe.


Ir trīs Norton Security versijas, par kurām mēs šeit diskutēsim. Tās ir standarta, luksusa un augstākās klases. Viņiem ir dažādas iespējas, atkarībā no tā, kas jums nepieciešams. Zemāk redzamajā attēlā varat redzēt atšķirības starp tām. Mēs salīdzināsim atšķirības šajā pārskatā, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu.

Norton AV cenu noteikšana

Kā redzat, Norton Security standarta versija ir USD 34,99. Tas ir viens gads un viens dators. Deluxe izdevums ir 39,99 USD par vienu gadu. Tas ietver atbalstu ne vairāk kā piecām ierīcēm, ieskaitot tālruņus un planšetdatorus. Piemaksu izdevums ir USD 49,99 gadā līdz 10 ierīcēm. Norton piedāvā divu gadu plānus visām trim versijām, izmantojot vienādas atlaides. Mums patīk tas, ka uz luksusa un premium plāniem var attiekties vairākas ierīces. Pēc brīža mēs pārdomāsim dažādo produktu īpašības. Mēs izmantosim operētājsistēmu Windows 10, bet Norton atbalsta Windows, Mac, iOS un Android.

Pretvīrusu aizsardzība

Neatkarīgi no tā, kuru pretvīrusu programmatūru jūs izvēlaties, tie visi darbojas līdzīgi. Tiklīdz esat to instalējis, jūs esat pasargāts no jauniem draudiem. Pēc tam jūs veicat ierīces sākotnējo skenēšanu. Pēc tam faili tiek salīdzināti ar to datu bāzi, lai pārliecinātos, ka nav vīrusu. Tas, kas atšķir Norton, ir tā piedāvātās funkcijas. Par tiem drīzumā runāsim vairāk. Ja vēlaties ģimenes aizsardzību visām ierīcēm un unikālajām funkcijām, kuras citi nepiedāvā, mēs iesakām izmantot premium versiju.

Skenēšanas funkcija ir sadalīta vairākos dažādos veidos. Ātrā skenēšana, pilna sistēmas skenēšana, pielāgota skenēšana un pielāgots uzdevums. Varat arī skenēt visu datoru vai tikai mapes. Šīs skenēšanas var būt ieplānotas, un tās var veikt tikpat bieži

kā tu vēlies. Pilnīga sistēmas skenēšana var aizņemt laiku, tāpēc vispirms to vēlēsities. Lai gan programmatūra skenēs jebkuru vēlamo disku, tas nenotiks automātiski. Citiem vārdiem sakot, ja jūs pievienojat USB disku, jums jāpasaka programmatūrai, lai tas to skenētu.

Norton ir citi rīki, tostarp ugunsmūris, anti-spam un identitātes aizsardzības iespējas. Viņiem ir arī programmatūrā iebūvēti tīrīšanas rīki, kas palīdzēs jums optimizēt datoru. Lai arī daži konkurenti iekasē maksu par papildu rīkiem, Norton to nedara. Turklāt ir unikāls premium klases ģimenes drošības režīms. Tas palīdzēs jūsu bērniem pārlūkot drošāk. Ja jums ir bērni, tas darbosies kā bērniem draudzīgs filtrs, kas palīdzēs aizsargāt viņus no ārējiem draudiem.

Apmeklējiet pogu NortonDrošības un privātuma funkcijas

Norton ir diezgan daudz iespēju, no kurām jūs varat izvēlēties, tāpēc programmatūru var mainīt atbilstoši jūsu vajadzībām. Konsolei ir pieci dažādi apgabali, kuros jūs atradīsit funkcijas. Tie visi atrodas zemāk redzamajā ekrānā. Būtu jauki redzēt viņus visus zem vienas un tās pašas vietas.

Galvenā Norton konsoleDrošība:

Skenē – Šeit ir četras kategorijas.

 • Skenēšana un uzdevumi
  • Ātrā skenēšana – pārbauda tikai galvenās datora daļas.
  • Pilna sistēmas skenēšana – Ļoti pamatīgs, bet var aizņemt kādu laiku.
  • Pielāgota skenēšana – Šeit varat iestatīt īpašas mapes vai failus.
  • Pielāgots uzdevums – Atjaunina vīrusu definīcijas un iztīra pagaidu failus, pārlūka vēsturi un optimizē cieto disku.
 • Norton Power Dzēšgumija – Agresīvs remonta rīks grūti atrodamām problēmām
 • Norton Insight – Tiek parādīts to failu saraksts, kurus skenējot varētu izlaist, pamatojoties uz lietotāju skaitu, kuriem tas ir pieejams. Ja daudziem lietotājiem sabiedrībā ir fails, tiek pieņemts, ka tas ir drošs.
 • Diagnostikas ziņojums – Pārskats, ko var izmantot, lai palīdzētu jums atrast iespējamās problēmas.

LiveUpdate – Jaunāko vīrusu definīciju atjauninājumi.

Vēsture – Parāda lejupielāžu vēsturi un visus atrastos draudus.

Advanced – Tiek parādīts dažādu iespēju saraksts, kuras varat iespējot, pārvietojot slīdni pozīcijā ON. Tas ietver automātisko aizsardzību, ugunsmūri, aizsardzību pret ielaušanos, e-pasta aizsardzību, identitātes drošību, pārlūka aizsardzību, drošu sērfošanu un lejupielādes izlūkdatus.

Identitāte:

Identitāte droša – Rīks, ko izmanto jūsu identitātes daļu glabāšanai.

ID iestatījumi – Ļauj konfigurēt drošu identitāti un iestatīt pretfiksēšanas un Norton Safe Web opcijas.

Statistika – Dod jums iespēju redzēt jūsu drošajā glabātavā esošo priekšmetu statistiku. Tajā ietilpst piezīmes, adreses, automātiskās pieteikšanās, paroles, parastās pieteikšanās un aizpildīšanas palīgs.

Paroļu ģenerators – Kā jūs varētu paredzēt, šis rīks izveidos drošu paroli. Jūs dodat tai vadlīnijas, un tā izveidos tās, pamatojoties uz tām.

Izrāde:

Optimizēt disku – Diska defragmentēšanas rīks.

Faila tīrīšana – Notīra failus un atbrīvojas no nevēlamā satura.

Startēšanas pārvaldnieks – Ļauj iespējot / atspējot startēšanas programmas. Tas arī norāda jums, cik daudz resursu viņi izmanto, un dod jums iespēju iestatīt programmas uz aizkavētu sākumu.

Grafiki – Dod jums dzīvu veiktspējas grafiku un vairākus citus grafikus, kas saistīti ar atklāšanu, skenēšanu, brīdinājumiem un daudz ko citu.

Vairāk Norton:

Droša mobilā identitāte – Jebkurš, kas jums ir drošībā ar identitāti, ieskaitot kontaktpersonas, paroles un piezīmes, var atrasties jebkur.

Pievienot ierīces – Pievienojiet citas ierīces.

Nortona ģimene – Šis ir tīmekļa filtrs, kas palīdz nodrošināt jūsu bērnu drošību tiešsaistē.

Pārvaldīt – Šeit jūs pārvaldāt savu kontu.

Zem iestatīšanas zobrata labajā augšējā stūrī varat pielāgot vairākas iespējas. Var mainīt antivīrusu, ugunsmūra, antispam, identitātes aizsardzību, uzdevumu plānošanu un administratīvos iestatījumus. Kā redzat, Norton pielāgošanai ir daudz iespēju un veidu. Lai gan ir vairāk funkciju, nekā mēs šeit uzskaitām, mēs ieguvām galvenās.

Instalēšana un atbalsts

Laika gaitā vīrusu programmatūras instalēšana ir kļuvusi vienkāršāka. Norton Security veic labu darbu, padarot lietas vienkāršas lietotājiem neatkarīgi no tā, cik viņi ir lietpratīgi. Pēc programmatūras instalēšanas konsolei varat piekļūt divos dažādos veidos. Pirmais uz darbvirsmas ievieto ikonu. Tā izskatīsies kā Norton Security ikona, kuru mēs parādījām šī pārskata augšpusē. Otrs veids, kā piekļūt konsolei, ir ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tāda paša veida ikonas teknē. Iet uz priekšu un atveriet galveno konsoli. Noklikšķiniet uz drošības paneļa, kā redzat zemāk.

Norton drošības pults

Šeit noklikšķiniet uz saites, kas saka Ātrā skenēšana.

Ātra skenēšana

Ātrā skenēšana ir piemērota kā sākotnējā darbība. Ja datorā ir liels skaits failu, tas var aizņemt laiku. Mēs iesakām pēc iespējas ātrāk veikt pilnu sistēmas skenēšanu. Lai saņemtu atbalstu, ir daudz dažādu izvēļu. Viņi piedāvā tiešraides tērzēšanu, atbalstu pa tālruni, forumus un zināšanu bāzi. Visi ir pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Antivīrusu darbība un sistēmas ietekme

Izvēloties pretvīrusu produktu, izšķirošie faktori ir veiktspēja un ietekme. Vienā laikā Norton antivīruss bija ļoti resursietilpīgs. Lai arī tas darbojās, daudziem profesionāļiem tas nepatika. Tagad Nortons ir atrisinājis šos jautājumus. Saskaņā ar neatkarīgās testēšanas vietnes av-test.org datiem, Norton Security 2016 ir viens no viņu sarakstā visaugstāk novērtētajiem produktiem. Tas nozīmē, ka sistēmai ir ļoti maza ietekme, tāpēc problēmas, kas sākotnēji dažām bija saistītas ar programmu, vairs nav aktuālas. Visos testos tā bija labāka nekā vidēji nozarē. Tas parāda vienu nepatiesu likumīgas programmatūras atklāšanu, bet vidējais rādītājs ir trīs.

Apmeklējiet pogu NortonMūsu testi

Rakstot pārskatus, mums patīk pašiem pārbaudīt programmatūru. Ir vairāki veidi, kā pārbaudīt Norton Security. Cita vietne eicar.org nodrošina dažus viltotus vīrusu failus, ko sabiedrība var izmantot. Kad mēs lejupielādējām failus no vietnes, programmatūra tos visus bloķēja.

Vīrusa ziņojums no Norton

Vēl viens tests, kuru mēs izpildījām, tika veikts, izveidojot viltotu vīrusa virkni .txt faila formā un saglabājot to. Tiklīdz mēs mēģinājām, mēs saņēmām ziņojumu, ka tas automātiski bloķēja failu. Viena lieta, ko mēs vēlamies pieminēt, ir ātrā skenēšana salīdzinājumā ar pilnu skenēšanu. Ātrā skenēšana teica, ka mēs esam drošībā, bet pilna skenēšana paņēma testa failus, kas mums jau bija datorā. Turklāt tajā tika uzskaitīti tie, par kuriem mēs nezinājām. Divas no tām bija nepatiesi pozitīvas. Mēs to zinām, jo ​​tas jau ir noticis ar šiem failiem. Ja zināt, kas ir fails, jūs joprojām varat tiem piekļūt.

Norton Security for Android

Norton Security ir iOS un Android versijas, taču mēs jums parādīsim Android versiju. Lai sāktu, dodieties uz Google Play veikalu. Pēc tam meklējiet Norton Security. Kā redzat attēlā zemāk, programma tiek saukta par Norton Security and Antivirus. Pieskarieties instalēšanas pogai un pēc tam pogai atvērt.

Android instalēšanas ekrāni

Kad esat atvēris programmatūru, pieskarieties vienoties un sākt saiti. Programma automātiski sāks skenēšanu. Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsit ziņojumu, ka esat aizsargāts vai esat pakļauts riskam.

Norton Security Android skenēšanai

Ikonas augšpusē ļauj piekļūt funkcijām. Ievadiet licences kodu, lai jūs varētu saistīt visas ierīces kopā.

Noslēguma domas

Pagātnes dēļ no Norton Security mēs neko daudz negaidījām. Tomēr, rakstot šo pārskatu, mēs bijām patīkami pārsteigti. Ar Norton lietas ir mainījušās, un tas labi darbojās visos mūsu testos. Mums ļoti patīk viņu iebūvētie rīki un spēja savienot mūsu galddatorus un mobilās ierīces. Viss bija labi marķēts un ērti lietojams. Mēs iesakām jums apskatīt Norton Security Deluxe un Premium versijas. Ja jūs meklējat labu aizsardzību un pilnīgu pretvīrusu programmatūras risinājumu, tas ir tas, kuru vēlaties apskatīt.

Apmeklējiet pogu Norton

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map