Norton WiFi privātuma VPN pārskats

Sāksim savu Norton WiFi privātuma VPN pārskatu, atzīmējot, ka tas ir jauns VPN pakalpojums, ko piedāvā viens no pasaules vadošajiem datoru drošības uzņēmumiem Norton, ko piedāvā Symantec. Viņu nereģistrēšanas pakalpojums palīdzēs padarīt jūs anonīmāku, sērfojot internetā no jebkuras vietas. Tas arī droši šifrēs visu jūsu interneta trafiku. Tas aizsargā jūsu tiešsaistes identitāti, sērfojot. Norton WiFi Privacy VPN ietver arī reklāmu bloķētāju, kas var samazināt uz jums vērstu mārketingu un palielināt lapu ielādēšanas laiku daudzām jūsu apmeklētām vietnēm..


Norton WiFi privātuma VPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

Norton tirgo savu Wifi privātuma VPN kā vienu produktu un komplektā ar dažiem citiem viņu datoru drošības produktiem. Viņu patstāvīgais VPN pakalpojums tiek piedāvāts trīs dažādās licencēšanas paketēs. Tās tiek noteiktas, pamatojoties uz ierīču skaitu; viens, pieci vai desmit, kurā pakalpojumu var instalēt, un abonēšanas termiņš.

Norton WiFi privātuma VPN cenu noteikšana

Katru paku pārdod divos dažādos termiņos: mēnesī un gadā. Tiek piedāvātas atlaides, iegādājoties vairāk licenču un ilgāka termiņa paketes. VPN licencēšanas paketes un to cenas ir šādas:

 • Vienas ierīces licence
  • Mēneša cena – 4,99 USD
  • Gada cena – 39,99 USD (10 USD atlaide)
 • Piecas ierīces licences
  • Mēneša cena – 7,99 USD
  • Gada cena – 39,99 USD (40 USD)
 • Desmit ierīces licences
  • Mēneša cena – 9,99 USD
  • Gada cena – 59,99 USD (40 USD)

Ņemiet vērā, ka šie ir periodiski abonēšanas plāni un parādītā gada atlaide paredzēta tikai pirmajam pakalpojuma gadam. Turpmākie gadi ir ar parasto abonēšanas likmi. Ņemot vērā šo cenu struktūru, mēs uzskatām, ka vislabākais darījums ir gada piecu licenču paketes pirkšana. Tas nodrošina vairāku ierīču licences, kuras vairumam lietotāju pieprasa par saprātīgu cenu. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt pilnu VPN pakalpojumu gadu piecām ierīcēm par 39,99 USD, kas darbojas taisnīgi Mēnesī 3,33 USD.

Izmantojot Norton WiFi Privacy VPN pakalpojumu, jūs iegūsit šādas priekšrocības:

 • Aizsargājiet savus datus, ja izmantojat nenodrošinātu publisko Wi-Fi.
 • Šifrējiet visus tiešsaistes datus no nevēlamiem skatieniem, valdības vai cita veida.
 • Palīdziet padarīt jūs anonīmu, veicot tiešsaistes biznesu.
 • Piešķiriet piekļuvi VPN, kurā netiek reģistrēts logs, kurš neizseko un neuzglabā nevienu no jūsu darbībām internetā.
 • Ļaujiet jums redzēt un izmantot internetu bez cenzūras.
 • Atveriet straumēto multivides satura pasauli.
 • Pat tiešsaistes iepirkšanās iespējas.

Kā mēs jau iepriekš teicām, jūs varat iegādāties Norton Wifi Privacy VPN kā patstāvīgu pakalpojumu vai komplektā ar viņu Norton Security Deluxe produktu. Iegādājoties komplektēto programmatūru, jūs iegūsit šādas papildu priekšrocības:

 • Ļauj ar vienu abonementu nodrošināt vairākus (līdz piecus) personālos datorus, Mac, viedtālruņus un planšetdatorus (gan iOS, gan Android)..
 • Aizsargā jūs pret vīrusiem, spiegprogrammatūru, ļaunprātīgu programmatūru un citiem tiešsaistes draudiem, kad no jebkuras savas ierīces ir izveidots savienojums ar internetu.
 • Palīdziet jums pārvaldīt visu jūsu ierīču aizsardzību no viena ērti lietojama tīmekļa portāla.
 • Brīdina jūs par riskantām Android lietotnēm, pirms tās lejupielādējat.
 • Sniedz jums garantiju par 100% vīrusu neesamību.

Norton Security + VPN paketes cenu noteikšana

Iegādājoties komplektēto produktu tikai par 79,99 USD par pirmo pakalpojuma gadu, varēsit gan piecās ierīcēs instalēt gan Norton Security Deluxe, gan Norton WiFi Privacy VPN pakalpojumu. Tas pasargās jūs no interneta snooperiem, ļaunprātīgas programmatūras, vīrusiem un citiem tiešsaistes draudiem neatkarīgi no tā, ar kuru platformu jūs izveidojat savienojumu ar internetu.

Norton WiFi privātuma VPN pakalpojumu var iegādāties, izmantojot šādas kredītkartes: American Express, MasterCard, Visa, Discover un JCB. Tiem, kam patīk pārvaldīt visus savus pirkumus tiešsaistē no centrālās vietas, viņi pieņem PayPal.

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Bezriska izmēģinājuma periods

Symantec saviem Norton Wifi privātuma pakalpojumiem nav bezmaksas izmēģinājuma versijas. Tomēr viņi vēlas, lai visi lietotāji varētu bez bažām pārbaudīt savu VPN, tāpēc viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju. Patiesībā viņi piedāvā divas dažādas garantijas, pamatojoties uz jūsu apmaksātā abonementa termiņu.

Ja jūs reģistrējaties ikmēneša abonementam, viņi piedāvā 14 dienu naudu atpakaļ garantiju. Tomēr, ja jūs reģistrējaties gada abonementam, viņi pagarina jūsu garantiju uz 60 dienām. Tas nozīmē, ka jums var būt līdz diviem mēnešiem, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus un noskaidrotu, vai tas atbilst visām jūsu vajadzībām. Atmaksas pieprasījumi jāveic atbilstošā dienu skaitā (14 vai 60) no abonementa iegādes datuma.

Norton WiFi privātuma VPN servera atrašanās vietas

Norton WiFi privātuma tīklu veido VPN serveri 28 dažādās valstīs. Tie ir novietoti, lai nodrošinātu pārklājumu visā pasaulē, lai jūs varētu izveidot savienojumu ar viņu pakalpojumu gandrīz no jebkuras vietas. Viņiem ir serveri visos lielākajos kontinentos, tostarp Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Okeānijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Šīs valstis un ar tām saistītie kontinenti ir šādi:

 • Āfrika
  • Dienvidāfrika
 • Āzija
  • Izraēla, Japāna, Singapūra
 • Eiropa
  • Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Ukraina, Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Meksika, ASV
 • Okeānija
  • Austrālija
 • Dienvidamerika
  • Brazīlija

Pašreizējais atrašanās vietu skaits ir salīdzinoši mazs, salīdzinot ar dažiem lielākiem pakalpojumu sniedzējiem VPN telpā. Tomēr Norton WiFi privātuma pakalpojums ir jauns un joprojām paplašinās. Viņi joprojām apsver jaunas VPN serveru atrašanās vietas. Šādā gadījumā viņu pašreizējo serveru izvietojums nozīmē, ka jūs varat viegli piekļūt viņu pašreizējam VPN tīklam no vairuma pasaules vietu.

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Norton VPN drošība un privātums

Vietne Norton Wifi Privacy norāda, ka viņi izmanto “bankas klases” šifrēšanu, lai šifrētu visus jūsu datus, kamēr viņi izmanto savu pakalpojumu. Viņu vietne nesatur citu informāciju par protokoliem un ar to saistīto šifrēšanas stiprumu. Vienīgais, ko mēs varējām uzzināt, ir tas, ka tas ir vismaz 128 bitu šifrēšanas stiprums un ka jūs varat izbaudīt tā aizsardzību Windows, Mac OS X, iOS un Android ierīcēs. Mēs centāmies iegūt sīkāku informāciju, taču pagaidām to neesam varējuši iegūt. Kad tas mainīsies, mēs atjaunināsim šo mūsu Norton Wifi privātuma pārskata sadaļu.

Attiecībā uz jūsu privātumu, vienlaikus izmantojot Norton WiFi Privacy, viņi neveiciet informācijas reģistrēšanu kamēr jūs izmantojat viņu pakalpojumu un ģenerējat jaunus savienojuma taustiņus katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar to. Tas nozīmē, ka, lietojot viņu VPN serverus, varat būt drošs, ka jūsu privātums ir aizsargāts. Viņi ir saņēmuši arī TRUSTe apstiprinājuma zīmogu savam privātuma paziņojumam, kuru jūs pats varat pārbaudīt viņu vietnē.

Norton Wifi privātuma atbalsts

Atbalstam, ko piedāvā Norton Wifi privātuma pakalpojums, ir daudz slāņu. Pirmkārt, viņiem ir tērzēšanas pakalpojums, kas ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šis pakalpojums darbojas kā telefona relejs. Vispirms jūs sarunāties ar personu, kas jūsu jautājumu novirzīs atbilstošam atbalsta personālam. Viņi var piedāvāt jums piezvanīt, lai palīdzētu sarežģītos jautājumos. Varat arī piezvanīt viņu atbalsta personālam tieši, ja jums nepatīk rakstīt. Viņiem ir arī liela klātbūtne visu diennakti sociālo mediju vietnēs, kur varat iegūt informāciju. Visbeidzot, viņu vietnē ir FAQ, kas var jums palīdzēt ar dažiem jautājumiem, piemēram, rēķinu sagatavošana un programmatūras instalēšana. Visbeidzot, jūs varat sūtīt pa e-pastu viņu atbalstu ar savām problēmām un jautājumiem, taču ņemiet vērā, ka atbildes uz e-pastu uz tehniskām problēmām var aizņemt dažas dienas.

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Norton Wifi privātuma pakalpojuma pārbaude

Lejupielādējiet Norton Wifi konfidencialitātes programmatūru

Symantec ir izstrādājis darbvirsmas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows un Mac OS X, lai vienkāršotu viņu VPN pakalpojuma izmantošanu. Viņiem ir arī līdzīgas lietotnes iOS un Android ierīcēm. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu no visām savām ierīcēm.

Lai iegādātos un lejupielādētu viņu programmatūru, vispirms jāizveido Symantec konts. Ja, abonējot viņu pakalpojumu, jums vēl nav konta, tas pamudinās jums to izveidot, ievadot e-pasta adresi un paroli. Pēc tam jūs varēsit pabeigt Norton WiFi privātuma pirkumu. Kad esat pabeidzis abonēšanu, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu ar 25 ciparu kodu, kas nepieciešams, lai lejupielādētu programmatūras Norton Wifi Privacy instalācijas failu uz darbvirsmas..

Pirmā Norton Wifi privātuma instalēšana

Vispirms pierakstieties sava konta pārvaldības lapā, izmantojot e-pasta adresi un paroli, kuru izmantojāt konta izveidošanai. Pēc tam ievadiet 25 ciparu kodu, ko saņēmāt abonementa verifikācijas e-pastā. Tādējādi jūsu kontā tiks reģistrēts Norton Wifi privātuma abonements. Pēc tam to varat lejupielādēt savā darbvirsmā no sava konta pārvaldības lapas. Ja neapmeklējat tieši pakalpojumus, noklikšķiniet uz pakalpojumu ikonas. Pēc tam noklikšķiniet uz lejupielādes pogas blakus reģistrētajai programmatūrai.

Jūsu Norton WiFi privātuma abonementa reģistrēšana

Tādējādi tiks atvērta Norton iestatīšana. Ja šī ir jūsu pirmā programmatūras lejupielāde, noklikšķiniet uz pogas “Piekrītu un lejupielādēju”, lai lejupielādētu instalācijas failu uz pašreizējo mašīnu. Izpildiet šīs lapas norādījumus, lai pabeigtu lejupielādes procesu.

Norton Wifi privātuma instalēšana citās ierīcēs

Kad programmatūras abonements ir instalēts vienā ierīcē, varat izmantot to pašu iestatīšanas lapu, lai izveidotu e-pasta saiti, lai instalētu to citās ierīcēs, piemēram, jūsu iPhone, Android tālrunī, planšetdatorā, klēpjdatorā vai citos datoros. Vispirms Norton iestatīšanas lapas apakšējā centrā atlasiet saiti uz “Instalēt programmatūru citā ierīcē”. Tas izveidos lejupielādes saiti. Pēc tam ievadiet e-pasta adresi, uz kuru sūtīt saiti, un noklikšķiniet uz labās liekšanas bultiņas blakus tai, lai to nosūtītu. Pēc tam jūs redzēsit apstiprinājumu, ka saite ir izveidota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Šis process ir parādīts zemāk.

Norton WiFI konfidencialitātes instalēšana citās ierīcēs

Lai pabeigtu instalācijas faila lejupielādi citā datorā vai klēpjdatorā, vienkārši atveriet tajā esošo e-pasta saiti. Mobilajām ierīcēm, kurās vēlaties to instalēt, ierīcē atveriet e-pastu ar Norton Wifi privātuma saiti un atlasiet to. Instalēšanu no turienes veic attiecīgais veikals (Google Play vai Apple iTunes).

Specifikācijas Norton VPN programmatūras darbināšanai dažādās OS platformās ir šādas:

 • Android – 4.0 un jaunākas
 • iOS – 6 vai vēlāk
 • Mac OS X – 10.8 vai vēlāk
 • Windows – 10, 8,1, 8. 7 SP 1 vai jaunāka versija, Vista SP 1 vai jaunāka versija

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Norton WiFi privātuma Windows klienta instalēšana

Kad esat lejupielādējis klienta instalācijas failu datorā vai klēpjdatorā, palaidiet to kā administratoru. Tas ļaus to instalēt bez atbilstošiem draiveriem. Vispirms izvēlieties valodu un noklikšķiniet uz pogas “Labi”. Tas parādīs iestatīšanas ekrānu. Noklikšķiniet uz “Next” uz nākamā, un jūs redzēsit ekrānu, lai pārskatītu pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Jums ir jāpiekrīt šiem, lai turpinātu instalēšanu. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz pogas “Piekrītu”, un iestatīšana tiks turpināta. Turpiniet atlasīt “Nākamais”, līdz redzat apdares ekrānu. Noklikšķinot uz pogas “Pabeigt” šajā ekrānā, klients tiks atvērts pirmo reizi. Pēc tam tiks atvērta klienta verifikācijas lapa, kurā jums jāievada sava konta e-pasts un parole.

Norton WiFI privātuma instalēšana

Klienta palaišana pirmo reizi

Kad esat ievadījis verifikācijas datus, tiek atvērts klients. Pirmoreiz atverot, tas jūs savienos ar ātrāko VPN serveri no pašreizējās atrašanās vietas un pēc tam ielādēs Windows teknē, kad noklikšķināsit uz citu lietotni. Tas notiek tāpēc, ka pēc noklusējuma klients ir iestatīts uz starta startēšanas un automātiskā savienojuma izveidi. Šiem iestatījumiem, kā arī klienta aiziešanai, var piekļūt, noklikšķinot uz zobrata ikonas augšējā labajā stūrī.

Pirmā Norton WiFi privātuma klienta palaišanaJa neredzat Norton Wifi privātuma klientu, pēc tam noklikšķiniet uz tā ikonas (pēdējais attēls virs) sistēmas teknē, lai atkal to atvērtu kā galveno logu.

Izmantojot Norton Wifi privātuma klientu

Ja vēlaties izveidot savienojumu ar citu atrašanās vietu no klienta, noklikšķiniet uz virtuālās atrašanās vietas piespraudes ikonas augšpusē virs jūsu pašreizējās atrašanās vietas kartes. Tiks atvērts ekrāns ar visām valstīm, no kurām jūs varat iegūt virtuālās atrašanās vietas. Vienkārši ritiniet līdz valstij, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un noklikšķiniet uz tās. Klients automātiski atvienos jūs no jūsu pašreizējās atrašanās vietas un izveidos savienojumu ar jaunu. Tas piešķirs jums virtuālo IP adresi jaunajam mērķim. Šis process ir parādīts zemāk, un Apvienotā Karaliste ir izvēlēta kā jaunā savienojuma vieta.

Serveru maiņa, izmantojot Norton WiFi Privacy Client

Atvienošanai no Norton VPN tīkla nepieciešams tikai pārslēgt savienojuma slēdzi. Pēc atvienošanas jūs vairs netiksit aizsargāts, un būs redzama jūsu patiesā atrašanās vieta un IP adrese.

Pēdējā Norton WiFi privātuma klienta cilne ļauj pakalpojuma izmantošanas laikā bloķēt reklāmas. Tas bloķē reklāmas izsekotājus, pārtverot viņu sīkfailus un noņemot jūsu identificējošo informāciju. Iestatot to, tiks nodrošināts, ka citas vietnes vairs nespēs izsekot, kā jūs rādāt kaitinošas reklāmas, kuru mērķauditorija ir jūsu pārlūkošanas paradumi. Tas ļaus daudzām lapām ielādēt ātrāk, tādējādi palīdzot piekļūt šīm vietnēm īsākā laikā. Zemāk redzamajā attēlā parādīts bloks, kad Norton pakalpojums pirmo reizi tika instalēts un pēc vairākām dienām. Jāatzīmē, ka reklāmu bloķētājs tiek aktivizēts tikai tad, kad esat izveidojis savienojumu ar Norton VPN tīklu.

Norton WiFi privātuma reklāmu bloķētāja izmantošana

Kā redzat, operētājsistēmas Windows Norton WiFi privātuma klients ir viegli lietojams un instalējams. To var iestatīt, lai automātiski izveidotu savienojumu ar ātrāko atrašanās vietu, palaižot Windows, lai nodrošinātu, ka liedzot VPN traucējumus, jūs vienmēr būsit savienots ar viņu pakalpojumu, sērfojot tīmeklī. Lai izveidotu savienojumu ar VPN tīklu un atvienotos no tā, ir nepieciešams tikai viens klikšķis. Virtuālo atrašanās vietu maiņa prasa tikai pāris. Tas nekļūst daudz vienkāršāks. Viņu Mac OS X klients ir līdzīgs Windows un tikpat viegli lietojams.

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Android lietotnes Norton WiFi privātuma drošības instalēšana

Kā mēs parādījām mūsu Norton WiFi privātuma pārskata sadaļā “Norton Wifi privātuma instalēšana citās ierīcēs”, e-pasta saite tiek izmantota, lai piekļūtu Google Play veikalam, lai instalētu lietotni. Kad esat nonācis lietotņu veikalā, pieskarieties lietotnes pogai “Instalēt”. Kad instalēšana ir pabeigta, pieskarieties pogai “Atvērt”, lai pirmo reizi palaistu Norton Wifi Privacy Secure VPN.

Norton WiFi Privacy Secure VPN lietotnes instalēšanaPirms galvenā lietotnes ekrāna atvēršanas pirmo reizi jums jāpiekrīt pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un konfidencialitātes politikai. Pēc tam pieskarieties saitei uz apmaksātu kontu. Pēc tam pārbaudiet abonementu, ievadot konta e-pasta adresi un paroli un pieskaroties pogai “Pierakstīties”. Tad jums jāļauj tam izveidot VPN savienojumu.

Norton WiFi Privacy Secure VPN Android App pieteikšanās

Izmantojot Android lietotni Norton WiFi Privacy Security

Pēc visu šo darbību pabeigšanas tiks atvērts galvenais ekrāns, kas jūs savienos ar jūsu pašreizējās atrašanās vietas visātrāk optimizēto serveri. Šī ir lietotnes noklusējuma darbība (pirmais ekrānuzņēmums zemāk).

WiFi konfidencialitāte Droša VPN Android izvēlne

Pirms mēs apspriežam, kā izveidot savienojumu ar citām valstīm, izmantojot lietotni, ļaujiet apskatīt izvēlni, kurai var piekļūt, velkot pa labi vai pieskaroties izvēlnes ikonai (trīs horizontālas joslas) ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Šī izvēlne kopā ar palīdzības apmācību un FAQ ekrānu ir parādīta iepriekš. Šajā izvēlnē ir šādi elementi:

 • Atjaunot pirkumus – Tas ļaus jums pārvaldīt pirkumus.
 • Palīdzība – Tiks atvērta īsa palīdzības apmācība ar saitēm, kas palīdzēs atrast nepieciešamo.
 • BUJ – Tiek atvērti FAQ par Norton WiFi Privacy Secure VPN, kurus varat ritināt.
 • Par – satur informāciju par lietotni, piemēram, versiju un sērijas numuru.
 • Novērtējiet šo lietotni – ļauj novērtēt lietotni Google Play veikalā.
 • Izlogoties – izslēdz jūs no Android lietotnes.

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Savienojuma izveide ar VPN atrašanās vietu un tās mainīšana, izmantojot Android lietotni

Tagad izpētīsim galvenās cilnes un ar tām saistītos ekrānus. Failu cilnes ikonas atrodas virs kartes galvenajā ekrānā. Pirmais ir pats savienojuma ekrāns, kas parāda jūsu virtuālās atrašanās vietas karti ar zaļu atrašanās vietas tapu, kas norāda jūsu atrašanās vietu. Tajā arī teikts, ka jūsu dati ir aizsargāti un esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri. Zem šī ir jūsu servera atrašanās vieta un no tā jums piešķirtā virtuālā IP adrese. Pēdējā lieta šajā ekrānā ir zilais savienojuma slēdzis, kas ļauj to ieslēgt un izslēgt tikai ar pieskārienu.

Otrā cilne ir “Tīkla aizsardzība”. Tas ļauj iestatīt automātisku savienojuma izveidošanu ar Norton VPN tīklu, ja izveidojat savienojumu ar nenodrošinātu WiFi tīklu. Noklusējuma iestatījums ir “ieslēgts”, un iesakām to atstāt ieslēgtu, lai pārliecinātos, ka, savienojot ar nenodrošinātiem tīkliem, jūsu informācija vienmēr ir droša. Lietotne arī brīdinās jūs, kad jūs gatavojaties izveidot savienojumu ar vienu.

Serveru maiņa Norton WiFi privātuma VPN Android lietotnē

Trešā cilne ir “Atlasīt reģionu”, kurā ir to valstu saraksts, kurās ir VPN datu centri, kuriem varat izveidot savienojumu. Ņemiet vērā, ka sākotnēji tas parāda pašreizējo atrašanās vietu Vašingtonas pilsētas centrā ASV. Lai mainītu savu atrašanās vietu, vienkārši ritiniet uz citu valsti un pieskarieties tai. Iepriekšminētajā piemērā tas ir parādīts, pārejot uz serveri netālu no Londonas Apvienotajā Karalistē.

Reklāmu izsekotāju bloķēšana

Pēdējā cilne ir “Reklāmu izsekotāju bloķēšana”. Ieslēdzot šo funkciju, izsekotāji nevarēs kontrolēt jūsu atrašanās vietu un izsekot jūsu kustībām, kā arī darbībām internetā. Tas uzlabos jūsu tiešsaistes pieredzi, kamēr izmantojat savu Android ierīci. Tikpat vienkārši ir izslēgt savienojumu. Vienkārši pārslēdziet zilo savienojuma slēdzi. Jūs uzreiz varēsit pateikt, ka jūs vairs neesat aizsargāts, jo ekrāna izgaismojums būs spilgti sarkans un slēdzis – pelēks.

Norton WiFi Privacy Secure VPN Tracker Blocker Android ierīcēm

Symantec ir ļāvis jums viegli instalēt Norton WiFi Privacy un izmantot viņu VPN tīklu ar Android. To darot, jūs paliksit anonīms un aizsargāsit viņu tiešsaistes trafiku. Lai izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu un mainītu savu virtuālo atrašanās vietu, ir nepieciešams tikai pieskāriens vai divi. Vieglāk tas nevarētu būt. Viņi pat rūpējas par savienojumu ar VPN nenodrošinātos tīklos, lai jūs vienmēr būtu aizsargāts, kad to izmantojat. Tie, kas izmanto iPhone, iPads un citas iOS ierīces, var baudīt līdzīgu lietotni, izmantojot Norton WiFi Privacy Secure VPN pakalpojumu..

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Norton Wifi privātuma VPN ātruma pārbaude

Nortona pakalpojuma ātrums bija labs. Mēs veicām šo pārbaudi, izmantojot Windows klientu. Mēs redzējām tikai nelielu ātruma zudumu, kad izveidojām savienojumu ar kādu no viņu VPN serveriem. Šie zaudējumi rodas no aprēķiniem, kas saistīti ar visu jūsu interneta datplūsmas šifrēšanu. Tomēr tā ir maza cena, kas jāmaksā par drošību, papildu anonimitāti un citām priekšrocībām, kuras jūs saņemat, pieslēdzoties caur VPN serveri.

Norton WiFi privātuma VPN ātruma pārbaude

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 25,62 Mb / s līdz 23,78 Mb / s. Tas ir aptuveni 7,2% kritums serverim Sietlā, WA. Tiešsaistes identitātes, personiskās informācijas un sērfošanas paradumu aizsargāšana no nevēlamas pārbaudes ir tik maza ātruma samazināšanas vērta. Papildu priekšrocības, kas saistītas ar iespēju noņemt ģeogrāfiskos ierobežojumus un apiet interneta cenzūru, izmantojot Norton pakalpojumu, padara izvēli vēl vieglāku.

Norton WiFi privātuma VPN apskats: secinājumi

Symantec darbojas datoru drošības jomā kopš tā laika, kad viņi iegādājās Norton 1990. gadā. Viņu galvenā mītne atrodas Kalifornijā. Viņi ir labi ievērots datoru, interneta pārvaldības un drošības uzņēmums. 2016. gada jūnijā viņi izlaida Norton WiFi privātumu mobilajām ierīcēm. Kopš tā laika viņi ir paplašinājuši savu pakalpojumu un izstrādājuši pielāgotas programmatūras klientus un lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android.

Norton WiFi Privacy VPN izmanto to, ko uzņēmums sauc par “bankas līmeņa” šifrēšanu, lai šifrētu un aizsargātu jūsu interneta trafiku. Viņiem ir mazs, bet augošs VPN serveru tīkls 28 dažādās valstīs. Viņiem ir nospiedums gandrīz katrā lielākajā kontinentā, lai jūs varētu piekļūt viņu pakalpojumiem gandrīz no jebkuras vietas. Tie ir patiess VPN pakalpojumu sniedzējs, kas nepieteicas, jo tie neizseko un nereģistrē nekādu informāciju, kamēr jūs izmantojat viņu pakalpojumu.

Visu viņu pielāgoto programmatūru ir viegli uzstādīt un lietot. Tikai pēc dažiem pieskārieniem vai klikšķiem jūs būsit izveidojis savienojumu ar viņu tīklu ar jaunu virtuālo IP adresi. Viņu programmatūrā ir arī reklāmu bloķētājs, kas neļauj nepārtraukti bombardēt mērķtiecīgu mārketingu un palīdz Web lapas ielādēt ātrāk. Viņiem ir atbalsts, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Jūs varat arī saņemt atbalstu, izmantojot viņu FAQ datu bāzi, instalēšanas un lietošanas rokasgrāmatas, kā arī Norton kopienu. Viņiem ir drošības emuārs un viņi aktīvi darbojas sociālo mediju vietnēs, piemēram, Facebook, Twitter un YouTube.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra Windows un Mac sistēmām.
 • Norton ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņi ir patiess VPN nodrošinātājs, kas nepieteicas.
 • Lieliska naudas atdošanas garantija, it īpaši, ja jūs abonējat gadu (60 dienas).
 • Saprātīgas cenas.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Ievietojiet vairāk informācijas par viņu tīklu un serveriem savā vietnē.
 • Sniedziet sīkāku informāciju par viņu protokoliem un šifrēšanas stiprumu.
 • Pievienojiet viņu programmatūrai nogalināšanas slēdzi, lai pasargātu no VPN pakalpojuma krišanas.

Norton WiFi Privacy var būt tikai meklētais VPN pakalpojums, ja vēlaties atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus, apiet interneta cenzūru un aizsargāt tiešsaistes privātumu. Ja esat viņu citu drošības produktu cienītājs, varat tos apvienot ar Norton WiFi Privacy. Viņu VPN pakalpojumam ir labs ātrums. Symantec piedāvā naudas atdošanas garantiju līdz 60 dienām. Pārbaudiet to pats un pārbaudiet, vai tas ir jūsu meklētais VPN. Ja jums patīk pakalpojums, varat instalēt VPN piecās dažādās ierīcēs tikai par USD 3,33 mēnesī.

Apmeklējiet Norton Wifi privātuma VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map