Ookla Speedtest VPN apskats

Ātrākais VPN logotipsLai gan tas var izklausīties tikai kā mārketings, uzņēmums The Ookla (Speedtest.net veidotāji) ir izveidojis savu bezmaksas VPN, ko vienkārši sauc par “Ātrākais VPN“. Pakalpojums ir ierobežots līdz 2 gb mēnesī, un šajā brīdī tas ir pieejams tikai Android un iOS ierīcēm. Turklāt tas, šķiet, ir iebūvēts kā lietotnes daļa, tāpēc, šķiet, nav papildu lejupielādes. Mēs parasti esam atturīgi no bezmaksas VPN produktiem, jo ​​jūs parasti maksājat par lietošanu vienā vai otrā veidā. Tomēr pakalpojumu joprojām izmanto beta versijā, un Ookla mātesuzņēmumam (J2 Global) pieder vairāki VPN pakalpojumu sniedzēji. Šajā pārskatā mēs apspriedīsim Speedtest jauno VPN un redzēsim, kā tas konkurē ar citiem pakalpojumiem.


Vai vēlaties salīdzināt Speedtest VPN ar mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumiem? Šeit ir dažas no labākajām alternatīvām. Katrs VPN piedāvā 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu pakalpojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Par kompāniju

Kaut arī Ookla VPN kopienā joprojām ir jauns, daudzi viņu vietni izmanto precīziem ātruma testa rezultātiem. Ookla pieder uzņēmumam J2 Global, kura galvenā mītne atrodas ASV. Okkla min, ka tie ir “nulles žurnālu VPN” nodrošinātāji. Tomēr ņemiet vērā: ja, palaižot ātruma testu, kamēr esat pieteicies ātrākajā VPN, viņi to reģistrē. Šķiet, ka tas gandrīz neveic nulles žurnālu mērķi, taču rezultātu izsekošanai nav daudz ļauna, ja izvēlaties veikt ātruma testu. J2 Global pieder arī IPVanish un vairāki citi VPN pakalpojumi. Tā kā ātrākais VPN darbojas viņu tīklā, jūs varētu pieņemt, ka tas atbildīs dažu citu viņu īpašumā esošo uzņēmumu noteikumiem

Cenu noteikšana

Šīs pārskatīšanas laikā Speedtest VPN joprojām ir beta versijā. Tādēļ viņi nav piedāvājuši cenu noteikšanu, cik maksās pakalpojums. Kad iegūsim vairāk informācijas par to, mēs atjaunināsim šo pārskatu.

Iespējas

Ciktāl tas attiecas uz funkcijām, cerēsim, ka piedāvāto funkciju trūkums ir saistīts ar to, ka tā joprojām ir beta versijā. Tomēr mēnesī jūs saņemat līdz 2 GB bezmaksas, tas ir nulle žurnālu, un domājams, ka tas ir ātrs. Android lietotne izmanto OpenVPN protokolu, bet iOS lietotne izmanto IKEV2 protokolu. Abi šie protokoli ir ātri un droši.

Serveru atrašanās vietas un valstis

Savienojuma izveide ar Speedtest VPN nevarētu būt vienkāršāka. Tomēr jums jāzina, kur doties.

Ātrākā konsole

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotne nekavējoties savienos jūs ar tuvāko vietu ar vismazāko nobīdi. Uzņēmums arī paziņo, ka to varētu bloķēt Ķīnā, Ēģiptē, Kazahstānā, Katarā, Saūda Arābijā un AAE. Turklāt Ookla neveic uzņēmējdarbību Birmā / Mjanmā, Kubā, Irānā, Ziemeļkorejā, Sudānā vai Sīrijā. Tomēr tas var darboties, ja vien tas nav bloķēts.

Praktiska pārbaude

Savienojuma izveide ar ātrāko VPN ir vienkārša. Tomēr jums jāzina, no kurienes tam piekļūt. Kad esat lejupielādējis ātrāko lietotni, varat noklikšķināt uz bloķēšanas pa labi no ātrākā ikonas.

Ātrākā VPN bloķēšana

Pēc tam jūs vienkārši pārvietojiet slīdni pozīcijā “Ieslēgts”.

Ātrākais VPN ieslēgšana

Tas tiešām ir viss, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar šo VPN un to lietotu.

Ātrākais VPN ātruma tests

Ātruma zaudēšana ir viens no bezmaksas VPN pakalpojuma izmantošanas trūkumiem. Kad viņi izlaiž premium versiju, jūs, iespējams, redzēsit ātruma palielināšanos. Pārbaudot ātrākā VPN pakalpojuma ātrumu, mēs atklājām, ka tas ir mazliet lēns. Tas rada vilšanos, ņemot vērā, ka tas automātiski izvēlas labāko variantu. Apskatot attēlus, saprotiet, ka abos testos mēs izmantojām vienu un to pašu vietu. Kaut arī aptuveni 67% zaudēšana ir slikta salīdzinājumā ar augstākās kvalitātes pakalpojumiem, tā nav slikta, ja salīdziniet to ar citiem bezmaksas VPN.

Ātrākais VPN ātruma tests

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā tagad tik daudz uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, izveidojiet savienojumu, izmantojot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki vai kibernoziedznieki nozags jūsu privāto informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt.

Kas par noplūdēm?

Speedtest.net noplūdes pārbaudeIzmantojot daudzus bezmaksas VPN, varat noplūst. Tomēr, tā kā uzņēmums ir aiz šī, mēs to negaidījām. Veicot visaptverošo noplūdes testu no šī VPN no doileak.com, mēs nekonstatējām nekādas noplūdes. Mums patīk izmantot šo, jo tas parāda dažādas jomas, kur tas atklāj problēmas. Kā redzams attēlā pa labi, šim VPN nav problēmu ar noplūdi. Redzamās problēmas rodas personīgo iestatījumu rezultātā. Tas ir viens, kas jāievieto uzvarētāju kolonnā par šo vienu.

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Ookla Speedtest VPN izmantošana (ja izmantojat bezmaksas versiju) būs lēnāka nekā premium VPN pakalpojumi. Iespējams, jūs laiku pa laikam varēsit izvairīties no dažiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem (ja vien tie piedāvā vairāk serveru, lai jūs varētu tos izvēlēties). Jums var šķist, ka to izmantojat privātuma nolūkos, taču, tā kā viņi piemin, ka tie tomēr sniedz zināmu informāciju, ja veicat ātruma testu, mēs esam mazliet piesardzīgi. Tas, visticamāk, nebūs jautājums, kuru viņi atrisinās, turpinot darbu. Ja vēlaties augstākās kvalitātes pakalpojumu tajā pašā tīklā, mēs iesakām jums to pārbaudīt IPVanish. Tur ir daudz premium pakalpojumu. Varbūt ar laiku Speedtest VPN ar viņiem konkurēs, bet pagaidām mēs iesakām meklēt citur, ja jums nepieciešama vairāk nekā 2 GB piekļuve.

Noslēguma domas par ātrāko VPN

Kamēr uzņēmumam ir laba reputācija, paies kāds laiks, pirms mēs zinām, cik labi tiek saņemts viņu VPN pakalpojums. Beta mobilajām ierīcēm ir labs sākums. Jums vienmēr ir jāaizsargā sevi, ja izmantojat WiFi. Šis bezmaksas pakalpojums veiks darbu, taču 2 GB ierobežojums varētu būt problēma atkarībā no jūsu lietojuma. Tas nozīmē, ka noteikti ir labāk nekā nelietot VPN. Tas ir ātrs, un jūs varēsit aizsargāt savu privātumu, taču šobrīd tikai Android un iOS ierīcēs. Jūtieties brīvi apskatīt mūsu 10 labākie VPN lai iegūtu vairāk iespēju.

 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map