Paātrināt pārskatīšanu

Mūsu pārskatā tika atklāts, ka Speedify ir mākoņa pakalpojums, ko piedāvā ASV uzņēmums Connectify Inc., kura galvenā mītne atrodas Filadelfijā, Pensilvānijā. Connectify arī tirgo programmatūru, lai pārvērstu jūsu datoru par Wi-Fi tīklāju, Wi-Fi atkārtotāju vai tiltu. Speedify tiek tirgots kā interneta ātruma palielināšanas pakalpojums, kura kanālu savienošanas tehnoloģija nodrošina ātrāku un uzticamāku internetu. Tas izmanto visus pieejamos WiFi, 3G, 4G un vadu savienojumus, lai paātrinātu HD video straumēšanu, augšupielādi un visas citas jūsu darbības internetā. Tomēr nesenā (2016. gada decembris) drošas šifrēšanas ieviešana viņu programmatūrā tagad ļauj viņiem piedāvāt paaugstināta ātruma VPN pakalpojumu.


Paātrināt pārskatīšanu

Tātad, kā Speedify darbojas? Speedify izmanto kanālu savienošanas tehnoloģiju, lai visus pieejamos interneta savienojumus apvienotu kopā un savienotu ar vienu no saviem serveriem. Serveris nodrošina jūs ar virtuālu IP adresi. Tādējādi izveidojot paaugstinātu starpniekserveri, kas ļaus sērfot internetā ar lielāku ātrumu. 2016. gada decembrī viņi maisījumam pievienoja drošu šifrēšanu. Tādējādi pabeidzot to pārveidi no palielināta ātruma starpniekservera uz palielināta ātruma VPN pakalpojumu. Par to šifrēšanu mums vēlāk būs jāpasaka vēlāk mūsu Speedify pārskatā.

Cenas un īpašie piedāvājumi

Speedify piedāvā bezmaksas pakalpojumus ar mēneša joslas platuma ierobežojumu 1 GB. Turklāt viņi piedāvā mēneša un gada abonementus. Jūs varat saņemt viņu pakalpojumu par USD 8,99 mēnesī. Tāpat kā daudzi citi VPN pakalpojumu sniedzēji, viņi piedāvā atlaidi, ja jūs iegādājaties ilgāka termiņa gada paketi. Ierobežotu laiku viņi piedāvā 75% atlaidi no parastās gada cenas. Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt gada Speedify par 49,99 USD vai tikai par 4,16 USD mēnesī.

Paātriniet cenu noteikšanu

Pakalpojums Speedify VPN piedāvā šādas funkcijas:

 • Interneta trafika ātruma palielināšana, apvienojot vairākus interneta savienojumus vienā
 • Piekļuve serveriem vairāk nekā 23 dažādās valstīs
 • Neierobežota lejupielāde
 • Divi vienlaicīgi ierīces savienojumi
 • Droša datu šifrēšana no jūsu iecienītākās karstā vietas
 • Virtuālās IP adreses
 • P2P trafiks ir atļauts caur Nīderlandes serveriem
 • Klienti operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android.

Speedify nodrošina pāris dažādus veidus, kā samaksāt par savu VPN pakalpojumu. Viņi pieņem lielāko daļu galveno kredītkaršu, ieskaitot Visa, MasterCard, American Express, Discover un JCB. Ja esat tāda veida persona, kurai patīk visus savus interneta izdevumus glabāt centrā, tad jums būs prieks zināt, ka viņi pieņem arī PayPal.

Bezmaksas Speedify konts

Speedify piedāvā savu pakalpojumu bez maksas, izmantojot joslas platuma ierobežojumu mēnesī 1 GB. Jums arī jāzina, ka saskaņā ar viņu noteikumiem viņi var ierobežot un ierobežot bezmaksas kontus jebkurā laikā, kad viņiem šķiet, ka tas ir nepieciešams. Pašlaik, ja jūs pirmo reizi izmantojat lietotāju, viņi jums piešķir 4 GB ierobežojumu savam pirmajam mēnesim. Viņiem šķiet, ka tas ļaus jums pilnībā izmantot viņu kanālu savienošanas iespējas, lai piedzīvotu ātrāku internetu. Kad esat to izdarījis, Speedify uzskata, ka vēlēsities abonēt viņu neierobežoto maksas pakalpojumu.

Papildus bezmaksas pakalpojumam Speedify piedāvā naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. Ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, sazinieties ar viņu atbalsta personālu 30 dienu laikā pēc kalendāra abonēšanas datuma. Ja viņi nevar padarīt jūs pilnīgi laimīgus, tad Speedify atmaksās jūsu naudu.

Apmeklējiet vietni SpeedifyPaātriniet tīkla un servera atrašanās vietas

Speedify tīklu veido serveri vairāk nekā 34 vietās, kas atrodas 23 valstīs. Tas ietver valstis šādos kontinentos: Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Okeānijā. To veido tādas valstis kā ASV, Apvienotā Karaliste, Kanāda, Brazīlija un Nīderlande (kur P2P ir atļauts). Pilns valstu saraksts ir šāds:

 • Āzija – Honkonga, Indija, Indonēzija, Izraēla, Japāna, Singapūra
 • Eiropa – Austrija, Beļģija, Bulgārija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Latvija, Nīderlande, Polija, Krievija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika – Kanāda (2 pilsētas), Amerikas Savienotās Valstis (11 pilsētas)
 • Okeānija – Austrālija
 • Dienvidamerika – Brazīlija

Šeit nav tik daudz vietu kā lielākajā daļā lielāko VPN pakalpojumu, taču tas dod piekļuvi dažām populārākajām atrašanās vietām un serveriem piecos lielākajos kontinentos. Turklāt pašreizējā formā pakalpojums Speedify ir tikai sākumstadijā un pēc vajadzības joprojām tiek paplašināts līdz jaunām vietām.

Privātums

Lai arī Speedify neapkopo pastāvīgus datus par viņu apmaksātajiem abonentiem veiktajām interneta darbībām, tajā tiek saglabāti diezgan daudz pagaidu lietotāju datu, lai tos normāli uzturētu un palīdzētu novērst traucējumus un uzlabot viņu tīkla veiktspēju. Šis ir fragments no viņu vietnes privātuma politikas:

Parasto pienākumu izpildes laikā Connectify NEATLIEK, nenosaka ierobežojumus, neuzrauga, nereģistrē un neuzglabā mūsu klienta, kas maksā par klientu, darbību internetā. Atsevišķi protokoli, piemēram, Bitorrent vai Tor, var būt bloķēti dažos vai visos serveros. Bezmaksas lietotājus var ierobežot vai ierobežot, kā norādīts lietotāja licences noteikumos. Mēs nereģistrējam jūsu datu saturu, kas nosūtīts vai saņemts, izmantojot pakalpojumu. Serveri uztver šādus lietotājam raksturīgus reģistrēšanas datus: (1) laiks un tīkla atrašanās vieta, no kuras tika izveidots ātruma savienojums; (2) pārsūtīto datu apjoms un (3) Speedify savienojuma ilgums. IP adreses, kas savienotas, izmantojot pakalpojumu, var tikt reģistrētas un saglabātas līdz 7 dienām. Šī informācija ļauj Connectify ieviest mūsu noteikumus, izmeklēt noziegumus, izmantojot pakalpojumus, novērst problēmas un uzlabot darbību.

Lai mēs varētu sniegt jums datus par joslas platuma izmantošanu un piedāvāt produktus un pakalpojumus, kuriem tas var būt nepieciešams, mēs varam uzglabāt pakalpojumu pārsūtīto joslas platumu..

Kā redzat, daļu no šīs pagaidu sesijas informācijas var glabāt līdz 7 dienām. Tas ir vairāk nekā daudzi citi VPN sniedzēji, un tas varētu satraukt dažus lietotājus. Locekļi koplieto IP adreses serveros, kas apgrūtina konkrētas personas interneta datplūsmas izsekošanu, izmantojot pakalpojumu Speedify VPN. Jums šī informācija jāpārskata pašam. Jūs to varat atrast viņu privātuma politikā. Vēl viena lieta, kas varētu uztraukties dažiem lietotājiem, ir tā, ka viņi atrodas Pensilvānijas štata jurisdikcijas likumos. Noteikti izlasiet viņu TOS, lai redzētu, ko tas nozīmē.

Apmeklējiet vietni Speedify

Paātrinās jūsu interneta trafika drošību?

Speedify ar savu VPN protokolu ir izvēlējies citu kursu nekā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju, kurus mēs esam pārskatījuši. Pirmkārt, viņi ir izvēlējušies tikai atļaut lietotājam iespējot vai atspējot šifrēšanu klienta programmatūrā. Tas ir vienkāršojis lietotāju izvēli, vai viņi vēlas paaugstinātu datu drošību, ko piedāvā šifrēšana, vai tikai palielinātu ātrumu, ko nodrošina interneta savienojumi.

Otrkārt, viņi ir izstrādājuši savu drošību ap DTSL, kas ir TSL (SSL) virs UPD. Tas abonentiem nodrošina visu drošību, ko bauda HTTPS savienojumi, bet ļauj Speedify pašiem rīkoties ar kļūdu labošanu. Tas viņiem dod veiktspējas priekšrocības salīdzinājumā ar algoritmiem, kurus daži pakalpojumu sniedzēji izmanto kļūdu apstrādei, un tiem, kurus izmanto TCP. Turklāt tas apvienojumā ar kanālu savienošanas tehnoloģiju ļauj Speedify nodrošināt labāku VPN uzticamību mazāk stabilos savienojumos.

Visbeidzot, Speedify saviem AEAD šifrēšanas algoritmiem ir izvēlējies izmantot ChaCha20 straumes šifru ar Poly1305 ziņojumu autentifikācijas kodu (MAC). ChaCha20, Salsa20 un Poly 1305 MAC atvasinājumi ir primitīvi, kurus izstrādājis nozares cienītais pedagogs un kriptogrāfs Daniels J. Bernsteins. Viņu šifrēšana izmanto DTLS (TLS over UDP), izmantojot TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256. Tas tiek ieviests, izmantojot Google BoringSSL bibliotēku, kas ir OpenSSL dakša. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju, kurus esam pārskatījuši, tā vietā izvēlas kāda veida AES.

No pirmā acu uzmetiena šī izvēle šķiet neparasta, taču turpmāka izpēte liecina, ka šī šifrēšanas algoritma izmantošana TSL kļūst arvien populārāka, jo tas ir integrēts Google BoringSSL un publiskajās OpenSSH bibliotēkās. Ir laiks to pievienot OpenSSL bibliotēkai. Google un citi ir izvirzījuši ChaCha20 kā alternatīvu šifrēšanas algoritmu TSL gadījumam, ja AES balstīta šifrēšana nākotnē kļūst neaizsargāta.

Arī mūsu Speedify pārskatā tika atklāts, ka ChaCha20-Poly1305 bija arī dažas citas priekšrocības. Tajos ietilpst:

 • Viņu šifrēšana ir tikpat droša kā AES balstītie algoritmi.
 • Tas ir vieglāk īstenojams un tādējādi mazāk pakļauts nepareizai ieviešanai.
 • Tas ir ātrāks, ja darbojas tikai ar programmatūru.
 • ChaCha20-Pol1305 atbalsta operētājsistēmas Google Chrome un Android 5.0+.
 • Tas darbosies ātrāk ar vecāku aparatūru, kas nav optimizēta AES.
 • Algoritmam nav saistības ar ASV valdības aģentūrām.

Vienīgais šī algoritma izmantošanas trūkums, ko mēs redzējām, bija tas, ka tas darbosies lēnāk arhitektūrā, kurai AES tiek paātrināta aparatūra, jo dažas no jaunākajām mobilajām ierīcēm ir.

Kā redzat no iepriekšējās diskusijas, Speedify ir īsti apsvērusi, kā vislabāk nodrošināt jūsu interneta trafiku. Mēs domājam, ka viņu izvēlētais risinājums nodrošinās jums mieru, droši šifrējot visus jūsu interneta datus. Tādējādi jūs varat būt pārliecināti, ka, izmantojot viņu pakalpojumus, jūs tiksit aizsargāts, lai kur jūs atrastos.

Atbalsts

Paātriniet atbalstu galvenokārt ar e-pasta palīdzību. Viņiem ir biļešu pārdošanas sistēma, kurai var piekļūt, izmantojot viņu vietnes atbalsta lapu. Lai izveidotu biļeti: norādiet savu vārdu, e-pasta adresi, lai viņi varētu atbildēt, tēmu, ziņojumu vai izdošanas aprakstu, kā arī pievienojiet visus failus, kas varētu būt noderīgi. Viņi atbildēs ar sirsnīgu e-pastu, kurā būs norādīts jūsu biļetes numurs. Biļetes galvenokārt apstrādā no plkst. 9:00 līdz 17:00 (EST). To sakot, viņi periodiski pārbaudīs biļetes un atbildēs uz tām pēc šīm stundām. No trim mūsu ievietotajām biļetēm viena, kas tika ievietota pēc stundām, aizņēma apmēram 5 stundas, un uz divām, kas tika ievietotas parastā stundā, tika atbildēts mazāk nekā 30 minūtēs.

Viņu vietnei ir arī lieliska atbalsta zona, kurā ir BUJ par viņu pakalpojumiem, tehniskā informācija, jautājumi par rēķiniem un izcilas rokasgrāmatas, kas var palīdzēt jums maksimāli izmantot viņu VPN pakalpojumus. Speedify arī uztur sociālu klātbūtni Facebook, Twitter, Google+ un YouTube. Turklāt viņiem ir aktīva emuāru vietne.

Apmeklējiet vietni Speedify

Ātruma pārbaude uz rokām

Speedify ir izstrādājis pielāgotu programmatūru, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot viņu pakalpojumus. Viņiem ir klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X, kā arī mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android. Šīs specifikācijas ir šādas:

 • Paātriniet darbvirsmu
  • Mac OS X – Mac OS 10.9 un jaunākas
  • Windows – Windows 7/8 / 8.1 / 10 un Windows Server 2008 R2 un jaunākas
 • Speedify Mobile
  • iOS – iOS 9.0 vai jaunāka
  • Android – Android 4.4 (KitKat) vai jaunāka versija ARM / x86,

Visai viņu programmatūrai un lietotnēm ir vienāds interfeiss, tāpēc jums būs ērti izmantot pakalpojumu Speedify vairākos ierīču tipos

Ātrās pielāgoto klientu un lietotņu instalēšana

Viņu pielāgotās programmatūras instalēšana ir vienkārša un sākas ar to, ka vispirms apmeklējat viņu vietni un galvenajā izvēlnē izvēlaties “Lejupielādēt”. Tiks atvērta lejupielāžu lapa. Kad esat tur, vienkārši noklikšķiniet vai pieskarieties savai operētājsistēmas pogai. Pogas iOS un Android jūs aizvedīs uz attiecīgajiem veikaliem, iTunes vai Google Store. Pēc tam jūs varat instalēt lietotni ierīcē no turienes, pieskaroties pogai “Instalēt”. Atlasot pogu Windows PC vai Mac, varēsit lejupielādēt darbvirsmu instalācijas programmu. Pēc tam varat palaist vai atvērt instalācijas failu, lai pabeigtu procesu.

Izmantojot Speedify Windows klientu

Kad esat instalējis Windows Speedify klientu, jūs redzēsit tādu ekrānu, kāds parādīts zemāk kreisajā pusē. Šis ir galvenais klienta savienojuma logs. Noklikšķinot uz savienojuma pārslēgšanas, tiks izveidots savienojums ar ātrāko serveri no pašreizējās atrašanās vietas. To nosaka servera pārslodze un latentums. Tas mūs savienoja ar Atlantu, Džordžijas štatā.

Noklikšķinot uz jūsu pašreizējās atrašanās vietas, tiks atvērts logs, kas ļaus jums izveidot savienojumu ar citu atrašanās vietu. Pēc noklusējuma mums ir atlasīts paziņojums “Savienoties ar tuvāko”. Šeit varat arī izvēlēties izveidot savienojumu ar P2P serveri un iestatīt klientu automātiskai palaišanai. Noklikšķinot uz “vairāk” šajā logā, tiks paplašināts vietu saraksts. Izvēloties Kanādu un aizverot sarakstu, jūs tiksit savienots ar VPN serveri Kanādā. Tas mūs savienoja ar Monreālu.

Paātriniet Windows klienta izmantošanuIepriekš redzamajā ilustrācijā parādīts, cik viegli ir izveidot savienojumu ar VPN serveri Speedify tīklā, izmantojot viņu pielāgoto Windows programmatūru. Jebkuras Speedify pielāgotās programmatūras izmantošana ir gandrīz vienāda, jo tām ir gandrīz identiskas saskarnes. Tas nozīmē, ka nepaiet ilgs laiks, lai iemācītos izmantot viņu pakalpojumus neatkarīgi no ierīces, ar kuru jūs to savienojat. Ja vēlaties iegūt padziļinātu pārskatu par viņu savienojošo kanālu iestatīšanu un citiem viņu Windows klienta iestatījumiem, skatiet mūsu sadaļu par Android lietotnes izmantošanu zemāk.

Apmeklējiet vietni Speedify

Izmantojot Android lietotni Speedify

Viena no galvenajām Speedify VPN klienta īpašībām ir spēja novirzīt vairākus interneta savienojumus. Tā kā šo funkciju mēs varam pārbaudīt tikai, izmantojot mobilo lietotni Speedify, mēs esam nolēmuši to izmantot mūsu programmatūras praktiskai pārskatīšanai. Piezīme. Tā kā visu viņu pielāgoto klientu un lietotņu saskarne ir praktiski identiska, šo sadaļu var izmantot arī kā ceļvedi Windows klientam, Mac OS X lietotnei un iOS lietotnei.

Kad lietotne Speedify pirmo reizi tiek atvērta, pirms galvenā savienojuma ekrāna jums būs jāiet cauri dažiem atļauju ekrāniem. Kad esat pieskāries pogai “Darba sākšana”, redzēsit izvēles atļaujas, kas ļaus lietotnei izmantot GPS atrašanās vietas un pārvaldīt tālruņa funkcijas. Mēs izvēlējāmies tos neatļaut, jo tie nav obligāti, un parasti mēs atļaujam tik maz atļauju, cik nepieciešams lietotnes lietošanai. Nākamais ekrāns prasa atļauju VPN savienojuma iestatīšanai. Jums ir jāatspējo šī atļauja, lai pakalpojums Speedify darbotos, tāpēc pieskarieties ok. Tiek atvērts Android galvenais savienojuma ekrāns.

Ņemiet vērā: ja jums nav maksas abonementa, bet vēlaties to iegādāties, pieskarieties pogai “Upgrade”. Ja jums ir apmaksāts konts, varat pieskarties “Pierakstīties”, lai pārslēgtos uz šo kontu. Tiklīdz atveras nākamais ekrāns, ievadiet savu e-pasta adresi un pieskarieties pogai “Turpināt”. Pēc tam ievadiet paroli, kuru saņēmāt, abonējot, lai pabeigtu konta maiņu. Šī informācija būs arī jūsu apstiprinājuma e-pastā, ja esat to aizmirsis. Citur varat vienkārši izmantot bezmaksas kontu.

Paātriniet operētājsistēmai Android

Tagad, kad galvenais savienojuma ekrāns ir atvērts, ļaujiet mums sīkāk apskatīt tā komponentus. Pieskaroties ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzim, jūs savienosit ar vietu, kas parādīta zem tā. Kā redzams zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā, mūsu Android tālrunim ir piekļuve divu veidu tīkliem, mobilajam kanālam un Wi-Fi kanālam .

Šūnas iestatīšana tiek parādīta kā sarkans burbulis, kurā atrodas mobilās ierīces ikona. Pieskaroties tam, tiks atvērts iestatīšanas ekrāns (apakšā pa kreisi). Tam ir slēdzis, lai ieslēgtu mobilo piekļuvi. To var atspējot, ja jums ir ļoti ierobežots plāns. Šūnas iestatījumi ir šādi:

 • Prioritāte
  • Normāli – Ja tas ir iestatīts uz šo, mobilais tālrunis tiks izmantots, lai palielinātu ātrumu, ja nepieciešams, un kā droša kļūme, ja neizdodas Wi-Fi savienojums.
  • Rezerves – Tas ļaus jūsu mobilo tālruni izmantot tikai tad, ja nav pieejams WiFi.
   • Mēneša un dienas ierobežojumi – Robežas var ieslēgt vai izslēgt pēc nepieciešamības. Visi ierobežojumi ir jānosaka mazāki par kopējo limitu, jo mobilo tālruni var izmantot, kad nav izveidots savienojums ar VPN, un tas tiek skaitīts tikai tad, kad esat izveidojis savienojumu.
   • Atiestatīt datu izmantošanu – Tas ļauj jums sekot līdzi mēneša ierobežojumiem, lai par pārsniegumiem jums nebūtu jāmaksā.

Paātriniet tīkla kanālu iestatījumus

Wi-Fi kanāls ir attēlots kā zils burbulis, kurā ir Wi-Fi simbols. Pieskaroties šim burbulim, tiks atvērts Wi-Fi savienojuma iestatījumu ekrāns (augšējā labajā pusē). Šim savienojumam var iestatīt dažas dažādas iespējas. Tie ir šādi:

 • Priortība – Vienmēr lietojiet vai izmantojiet ierobežoti
  • Tam parasti ir iestatīts “vienmēr ieslēgts” Wi-Fi savienojums, jo lielākajai daļai lietotāju tam ir neierobežots joslas platums.
  • Jūs vienmēr varat izslēgt, ja Wi-Fi ir ierobežots joslas platums.
   • Mēneša un dienas ierobežojumi – Visiem ierobežojumiem jābūt mazākiem par maksimālo joslas platumu, jo Wi-Fi var izmantot, kad nav izveidots savienojums ar VPN, un tas tiek skaitīts tikai tad, kad esat izveidojis savienojumu.
 • Atiestatīt datu izmantošanu – Ļauj atiestatīt uz jaunu mēnesi.

Šie kanālu iestatījumi ļauj jums informēt par Speedify pakalpojuma izmaksām, ļaujot ierobežot vai novērst dārgāku tīklu piesaisti. Visos kanālu iestatīšanas ekrānos ir arī saites, lai saņemtu palīdzību no vietnes Speedify, ja jums tā nepieciešama. Šīs saites aizvedīs uz viņu lapu “Atbalsts”, kur varat atrast FAQ, izskatīt ceļvežus vai izveidot atbalsta biļeti.

Programmatūrai Speedify ir arī pāris parametru, kurus varat iestatīt, lai kontrolētu VPN savienojuma darbību. Tie ir šifrēšanas un savienošanas režīmi. Tos var iestatīt šādi:

 • Šifrēšana (pārslēgt)
  • Šifrēts – Šis ir noklusējuma iestatījums, kas pilnībā šifrēs visu jūsu interneta trafiku un aizsargās to no trešajām personām.
  • Nešifrēts – Tas nosūtīs visus datus vienkāršā tekstā un būs noderīgs straumēšanai un uzlabotās starpniekservera konfigurācijas priekšrocību izmantošanai.
 • Kanālu savienošanas režīms
  • Ātrums – Šis iestatījums izmantos visus pieejamos tīkla kanālus, lai maksimāli palielinātu jūsu VPN ātrumu.
  • Lieks – Tas pārsūtīs visus datus pa katru pieejamo kanālu atsevišķi un var palēnināt savienojuma ātrumu. Tas nodrošina, ka dati tiek nosūtīti pat tad, ja kāds no savienojumiem neizdodas.

Android lietotnes Speedify opcijas

Speedify sniedz daudz informācijas par jūsu VPN kontu. Tam piekļūst galvenā savienojuma ekrāna apakšā piecu mazu ritināšanas rūtīšu veidā. Pieskaroties baltajai kreisajai vai labajai bultiņai, varēsit ritināt tes VPN savienojuma informāciju. Ritinot no kreisās uz labo, tajos ietilpst:

 • 1. rūts
  • Konta tips
   • Free
    • Mēneša dati, kas izmantoti GB, un horizontāla joslu diagramma.
   • Neierobežots – netiek parādīts datu lietojums.
 • 2. rūts
  • Ātrums – Īsts laiks
   • Bezvadu internets – Mbps un sarkanā joslu diagrammā
   • Šūnu – Mbps un zils joslu diagrammā
   • Kanāls savienots – parādīts kā baltu līniju kompozīcija pārējiem kanāliem, uz kuriem ir atzīmēts maksimālais ātrums Mbps.
 • 3. rūts
  • Dati nosūtīti – MB (mēnesī un dienā)
  • Apļa joslu diagramma
   • Bezvadu internets – parādīts sarkanā krāsā ar nosūtītajiem datiem (MB)
   • Šūnu – tiek parādīts zilā krāsā ar nosūtītu MB, un% tiek izmantots, ja ir noteikti ierobežojumi

Apeedify ritināšanas informāciju

 • 4. rūts
  • Statistika
   • Augšupielādēt un lejupielādēt joslas platuma pieaugums – mēra pie maksimālās aktivitātes, kas parādīta Mbps
   • Paciņas atgūtas (KB) – atgūstot paketes, veicot kļūdu apstrādi, tiek ietaupīts laiks un saglabāts stabils savienojums
   • Samazināti savienojumi ir saglabāti – Neviena mūsu gadījumā nav tik parādīta.
 • 5. rūts
  • Latentuma grafiks – Īsāks ir labāks, un līnijas krāsa ir tāda pati kā kanāla burbuļa krāsa.
   • Šūnu – sarkanā līnija (ms)
   • Bezvadu internets – zilā līnija (ms)
  • Zaudējums  – Tas norāda pazaudētās paketes, un tām vajadzētu būt tuvu nullei, ja vien jums nav nestabila savienojuma.

Tagad, kad esam pārbaudījuši visus Android lietotnes Speedify iestatījumus un iestatījumus, apskatīsim to darbībā. Lietotnes lietošana ir vienkārša. Ja viss, ko vēlaties darīt, ir izveidot savienojumu ar vismazāk pārslogoto un viszemāko latentuma serveri, kas atrodas vistuvāk, tad vienkārši atveriet lietotni un ieslēdziet savienojumu. To darot mūsu atrašanās vietā, mēs savienojāmies ar VPN serveri Atlantā, Džordžijas štatā. Ja vēlaties izveidot savienojumu ar serveri noteiktā vietā, tad pieskarieties pašreizējam savienojumam, un tiks atvērts jauns ekrāns. Lai redzētu vairāk VPN servera atrašanās vietu, pieskarieties “vairāk”, lai redzētu izvērsto sarakstu. Pieskarieties jaunai atrašanās vietai, kā tas ir izdarīts attiecībā uz Lielbritāniju, un aizveriet sarakstu. Tas no jauna atvērs galveno ekrānu un savienos jūs ar jauno atrašanās vietu.

Paātriniet Adroid lietotnes darbību

Kā redzat, Speedify ir ļoti atvieglojis viņu pakalpojuma uzstādīšanu un lietošanu. Viss, kas nepieciešams, ir pieskarties ekrānam un izvēlēties serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Pirmoreiz atverot savienojumu ar tuvāko serveri, ir vēl vieglāk, vienkārši atveriet lietotni un ieslēdziet savienojumu. Tikpat viegli ir atvienoties no pakalpojuma. Vienkārši pārslēdziet savienojumu. Jūs varat izvēlēties kanālus, kurus vēlaties piesaistīt, un noteikt to izmantošanas ierobežojumus. Tas ļauj rentabli izmantot to kanālu savienošanas tehnoloģiju, vienlaikus saglabājot VPN savienojuma drošumu, ja primārais neizdodas.

Ātruma ātruma pārbaude

Bez ātruma testa mūsu pārskats nebūtu pilnīgs. Šis tests tika palaists, izmantojot Speedify Windows klientu. Tas parādīja, ka sniegums bija labs. Tas bija virs vidējā līmeņa, salīdzinot ar citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem, kurus esam pārbaudījuši ātruma zuduma ziņā. Kā mēs gaidījām, ir nedaudz zaudēts ātrums. Šis zaudējums ir tā vērts, jo tiek nodrošināta papildu aizsardzība, šifrējot visu jūsu interneta trafiku, izmantojot pakalpojumu Speedify.

Paātriniet Windows klienta ātruma testu

No iepriekš redzamajiem attēliem var redzēt, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 27,96 Mb / s līdz 24,25 Mb / s. Tas ir aptuveni 13,3% kritums serverim Blacksburg, VA. Tas ir pieņemams zaudējums datu drošībai un mieram, ko nodrošina šifrējot savienojumu.

Tā kā mēs gribējām redzēt, kā viņu kanālu savienošana palīdzēja zaudēt ātrumu, mēs to arī pārbaudījām, izmantojot viņu Android lietotni. Tas parādīja, ka sniegums bija vienlīdz labs. Tas pārsniedza arī vidējo rādītāju daudzos citos bezmaksas VPN pakalpojumos, kurus esam pārbaudījuši ātruma zaudēšanas ziņā.

Ātriniet Android lietotnes ātruma testu

No iepriekš redzamajiem attēliem var redzēt, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 28,36 Mb / s līdz 24,84 Mb / s. Tas ir aptuveni 12,4% samazinājums serverim Virdžīnijā. Šis tests tika veikts, izmantojot saistīto mobilā / Wi-Fi kanālu, un šķiet, ka tas ir samazinājis trafika šifrēšanas efektu par 0,9%.

Secinājumi

Speedify ir pakalpojums, ko nodrošina Filadelfijas (PA) uzņēmums Connectify. Tas palīdzēs jums būt drošākiem, izveidojot savienojumu ar internetu. Tas var palīdzēt jums sniegt lielāku mieru, izmantojot iecienīto wifi tīklāju vai ceļojuma laikā izmantojot lidostas vai viesnīcu tīklu. Tas tiek paveikts, šifrējot visu jūsu interneta trafiku un tunelējot to VPN serverim viņu tīklā. Turklāt tas piešķir jums jaunu virtuālo IP adresi, kas ļaus jums pārvarēt cenzūru un dažus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas arī palīdzēs aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņu tīkls sastāv no aptuveni 80-90 serveriem, kas izvietoti 23 dažādās valstīs.

Kā jau teicām, Speedify atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs Pensilvānijā, un tādējādi uz to attiecas tās jurisdikcijas likumi. Tas nereģistrē konkrētas vietnes vai klientu pieprasījumus, bet uztur 7 dienas IP informāciju uzturēšanas nolūkos. Dažiem lietotājiem tā varētu būt problēma, tāpēc noteikti izlasiet viņu konfidencialitātes politiku un TOS. Viņiem ir pielāgota programmatūra Windows un Mac OS X datoriem. Speedify ir arī lietotnes iOS un Android ierīcēm. Viņiem ir daži iestatījumi, kas ļaus jums kontrolēt, kuri tīkli ir piesaistīti pakalpojumam un kā tie tiek izmantoti. Turklāt, lai maksimāli palielinātu interneta ātrumu, jūs varat pēc izvēles izslēgt šifrēšanu.

Spedify tīklā tiek izmantota DTLS (TLS over UDP). Šifrēšanas algoritms izmanto TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256, kas ņemti no Google BoringSSL bibliotēkas. Plašāku informāciju par to varat atrast mūsu Speedify pārskata drošības sadaļā. Atbalstiet ātrumu pa biļetēm, bet atbildes laiks ir labs. Viņu atbalsta lapā ir arī lieliska FAQ datu bāze.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmām Windows un Mac OS X.
 • Speedify ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņu pakalpojums ir ērti lietojams, jo visiem darbvirsmas klientiem un mobilajām lietotnēm viņi izmanto to pašu lietotāja interfeisu.
 • Kanālu savienošanas tehnoloģija, kas palīdzēs lietotājiem ar lēnākiem tīkliem.
 • Saprātīga cena ar atlaidēm.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet vairāk serveru un atrašanās vietu.
 • Pievienojiet tērzēšanas pakalpojumu viņu vietnei.

Paātrināt lietotāju piekļuvi tīkla serveriem Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā un Okeānijā. Lietotāji var izmēģināt pakalpojumu bez maksas. Speedify to ir padarījis vēl vienkāršāku, piedāvājot papildu joslas platumu sava bezmaksas pakalpojuma pirmajam mēnesim. Tāpēc pamēģiniet viņu unikālo VPN pakalpojumu un pārbaudiet, vai tas ir piemērots jūsu vajadzībām. Ja tā ir, jūs varat reģistrēties, sākot no tikai USD 4,16 mēnesī.

Apmeklējiet vietni Speedify

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map