Perfekts privātuma VPN pārskats 2018

Mūsu Perfect Privacy pārskats sākas ar to, ka viņi uzsāka savu VPN pakalpojumu 2008. gadā. 2013. gadā viņi uzsāka sava VPN tīkla infrastruktūras un resursu “pārlādēšanu”. Tā ietvaros viņi ir modernizējuši lielāko daļu savu vecāko serveru uz 1 Gb / s joslas platumu. Ideāla privātums ir pievienojis arī daudzas jaunas valstis un alternatīvas serveru atrašanās vietas esošajās valstīs. Turklāt viņi ir arī pievienojuši jaunas funkcijas un izstrādājuši uzņēmuma pielāgotas lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac OS X un Linux. Šajās lietotnēs ietilpst tādas funkcijas kā augstākā līmeņa šifrēšana, daudzpakāpju iznīcināšanas slēdzis, DNS un IPv6 noplūdes novēršana, vairāku apiņu savienojumi un Stealth VPN. Jūsu personīgo privātumu papildus aizsargā anonīmas maksāšanas metodes, kuras viņi pieņem, un VPN filozofija, kurā netiek reģistrēts. Tā rezultātā Perfect Privacy ir kļuvusi par uzticamu globālu interneta privātuma un drošības pakalpojumu.


Perfekta privātums

Contents

Cenas un īpašie piedāvājumi

Perfect Privacy piedāvā savu VPN pakalpojumu kā integrētu paketi, kas ietver visas tā uzlabotās funkcijas un atbalstu dažādām ierīcēm un platformām. Šo paketi tirgo, izmantojot dažādus termiņu garumus, kas ietver: 1 mēnesis, 3 mēneši, 6 mēneši, 12 mēneši un 24 mēneši. Tāpat kā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, tie piedāvā atlaides ilgtermiņa paketēm.

Lieliska privātuma VPN cenu noteikšana

Perfekta konfidencialitāte tiek noteikta kā premium VPN pakalpojums. Viņiem šķiet, ka viņu piedāvātās uzlabotās privātuma funkcijas: TrackStop, NeuroRouting un kaskādes serveri to attaisno. Tādējādi viņu cenas sākas no 12,99 eiro vai 14,82 USD par viena mēneša plānu. Turklāt 3 mēnešus varat ietaupīt 7%, 6 mēnešos – 15% un 12 mēnešu plānos – 23%. Tomēr, ja jūs abonējat 24 mēnešu plānu, varat piekļūt viņu VPN tīklam, sākot no tikai EUR 8,95 vai USD 10,21 mēnesī. Tas ir 31% ietaupījums no viena mēneša plāna.

Maksājuma iespējas

Perfect Privacy piedāvā klientiem daudz dažādu veidu, kā iegādāties savu VPN pakalpojumu. Tajās ietilpst tādas vispārīgas kredītkartes kā VISA, MasterCard un American Express, kā arī Unionpay globālā Ķīnas kredītkarte. Mobilos maksājumus var veikt arī, izmantojot Mobiamo. Viņi pieņem PayPal tiem, kam patīk veikt pirkumus tiešsaistē, kaut arī tie ir centrālais avots. Lai arī tajos ir arī naudas kaltuve, tās rēķina apmaksas funkcija tika noņemta 2018. gada 30. jūnijā.

Lieliskas privātuma VPN maksāšanas metodes

Papildus šiem, Paymentwall piedāvā daudzus citus veidus, kā samaksāt par jūsu VPN pakalpojumu. Perfect Privacy seko abonementiem, izmantojot tikai jūsu nejauši izveidoto konta numuru un maksājuma summu. Tādējādi, ja vēlaties būt anonīmāks, varat abonēt Perfektu privātumu, izmantojot Bitcoin un pat skaidru naudu. Visbeidzot, jūs varat samaksāt par savu pakalpojumu, izmantojot bankas pārskaitījumus.

Perfekta privātuma atmaksas politika

Ja pēc pirmā pirkuma jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu VPN pakalpojumu, Perfect Privacy atmaksās jūsu maksājumu. Atmaksa jums jāpieprasa septiņu dienu laikā no sākotnējā pirkuma datuma. Tas var dot īsu laiku, lai pārbaudītu pakalpojumu un noskaidrotu, vai tas ir piemērots mūsu VPN vajadzībām. Naudas vai Bitcoin darījumi nav tiesīgi saņemt atmaksu. Perfect Privacy lūdz jums vispirms dot iespēju viņu atbalsta komandai palīdzēt jums tehniskos jautājumos, pirms jūs pieprasāt atmaksu. Mēs neesam pārliecināti, ka septiņas dienas ir pietiekams laiks tam.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Perfektas privātuma VPN iespējas

Perfektajai konfidencialitātei ir daudzas uzlabotas funkcijas, kuras nodrošina tikai daži no labākajiem VPN pakalpojumiem. Turklāt tas apvieno savu unikālo kombināciju, kuru var konfigurēt no klienta programmatūras. Citi ir iebūvēti filozofijā, ko izmanto, izstrādājot tīkla infrastruktūru. Dažas no šīm funkcijām, piemēram, TrackStop un NeuroRouting, tiek kontrolētas servera pusē un tāpēc tiek piemērotas visiem VPN savienojumiem. Šis saraksts ar daudzām VPN funkcijām, kuras bauda Perfect Privacy, ir šāds:

 • Protokols – visdrošāko OpenVPN un IPSec protokolu atbalsts, kā arī manuāls atbalsts iebūvētajiem protokoliem, piemēram, IKEv2 un PPTP.
 • Šifrēšana – tajā skaitā tas, ko Amerikas Savienotās Valstis izmanto drošu valdības dokumentu AES-256-CBC gadījumā, kā arī zemāka līmeņa satiksme, kurai nepieciešama mazāka drošība un lielāks ātrums, piemēram, video straumēšana.
 • Bez žurnāla filozofija – tas ir iebūvēts viņu tīkla infrastruktūrā, kad viņu pakalpojums darbojas šifrētos RAM diskos. Tādējādi nekas netiek saglabāts, ja diskdzinis zaudē jaudu.
 • Ierīces atbalsts – kas ietver Windows, macOS, Linux, iOS, Android un maršrutētājus.
 • TrackStop – kas darbojas servera pusē, lai izmantotu baltos sarakstus un filtrēšanu, lai aizsargātu lietotājus no daudzām dažādām vietnēm. Tajos ietilpst reklāmas ab izsekošana, pikšķerēšana, sociālie mediji, viltus ziņas un citas.
 • Maskēšanās VPN – tehnoloģija ļauj novadīt visu jūsu VPN trafiku caur SSH, stunnel vai obfsproxy2 / 3 un mainīt portus, lai apietu ugunsmūrus un izvairītos no cenzūras.
 • Kaskādes VPN serveri – ļauj jums izveidot savus daudzo apiņu ceļus, kuriem ir ne vairāk kā četri līmeņi.
 • NeuroRouting – izmanto AI, pamatojoties uz TensorFlow, lai nepārtraukti maršrutētu tiešsaistes datplūsmu pa visdrošāko īsāko ceļu uz jūsu galamērķa URL mērķa serveri.
 • VPN joslas platums – ļauj neierobežotu trafiku.
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums – kopā ar maršrutētāja atbalstu aizsargā visas ierīces, kas savieno caur maršrutētāju, ieskaitot televizorus, spēļu sistēmas un citas.
 • Tikai fiziski serveri – tiek izmantoti, lai veidotu savu VPN tīklu ar lielāko daļu 1GB joslas platuma un IPv6 adrešu.
 • Klienta programmatūra – operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux ar modernām konfidencialitātes funkcijām, piemēram, iznīcināšanas slēdžiem, DNS un IPv6 noplūdes aizsardzību, starpniekservera atbalstu un citām.
 • Torrent un P2P atbalsts – uz visiem serveriem, izņemot Amerikas Savienotajās Valstīs un Francijā.
 • Ostas ekspedīcija – kas ietver automātiskos portus un lietotājam konfigurējamus portus tādām lietojumprogrammām kā straumēm.
 • Atbalsts – pa e-pastu, forumu, FAQ un attālināti, izmantojot TeamViewer

Lielisks privātuma VPN tīkls un infrastruktūra

2013. gadā Perfect Privacy uzsāka būtisku sava VPN tīkla jaunināšanu. Tā rezultātā lielāko daļu viņu tīkla tagad veido 1 Gb / s joslas platuma metāla serveri. Viņi savā infrastruktūrā neizmanto virtuālos serverus. Turklāt viņi ir pievienojuši jaunas atrašanās vietas un papildu joslas platumu jau esošajām. Viņu tīklam ir arī iekšēja DNS struktūra, kas palīdz aizsargāt viņu lietojumu privātumu. Šīs izmaiņas ir palielinājušas vispārējā Perfect Privacy globālā tīkla veiktspēju un drošību.

Perfektas privātuma VPN valstis

Lai arī tas ir samērā mazs, pašreizējais Perfect Privacy VPN pakalpojums ietver vairāk nekā 50 serverus 23 dažādās valstīs. Tie ir sadalīti piecos kontinentos: Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Okeānijā. Katram serverim ir vairākas IP adreses, kas nejauši tiek piešķirtas visiem tā lietotājiem. Lielākā daļa atbalsta gan IPv4, gan IPv6 adreses, kas nākotnē apliecina viņu VPN pakalpojumu, nodrošinot pilnīgu dubultā kaudze IPv4 un IPv6 savienojumus. Pilns Perfect Privacy tīkla serveru saraksts ir šāds:

 • Āfrika
  • Ēģipte (Kaira)
 • Āzija
  • Ķīna (Honkonga), Izraēla (Telaviva) , Japāna (Tokija), Turcija (Stambula)
  • Singapūra (Singapūra1; Singapūra2)
 • Eiropa
  • Čehu Republika (Prāga), Dānija (Kopenhāgena), Islande (Reikjavika), Latvija (Rīga), Norvēģija (Oslo), Rumānija (Bukareste),
  • Francija (Kalē; Parīze; Strasbūra),
  • Vācija (Berlīne; Erfurte; Frankfurte1; Frankfurte2; Hamburga; Nirnberga1; Nirnberga2),
  • Luksemburga (Steinsel1; Steinsel2),
  • Nīderlande (Amsterdama1; Amsterdama2; Amsterdama3; Amsterdama4; Amsterdama5; Roterdama1; Roterdama2; Roterdama3; Roterdama4; Roterdama5),
  • Krievija (Maskava1; Maskava2),
  • Zviedrija (Malme; Stokholma1; Stokholma2),
  • Šveice (Bāzele1; Bāzele2; Cīrihe1; Cīrihe2),
  • Apvienotā Karaliste (London1; London2; Notingema)
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda (Monreāla)
  • Savienotās Valstis (Čikāga; Dalasa; Losandželosa; Maiami; Ņujorka)
 • Okeānija
  • Austrālija (Melburna)

Katru VPN serveri vada šādi pakalpojumi: OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP), IPSec, SSH2, PPTP, Squid Proxy. SOCKS5 starpniekserveris un TOR. Ostas, pa kurām šie pakalpojumi darbojas, ir vietnes Perfect Privacy dalības lapā. Biedri var atrast arī citu informāciju par atsevišķiem serveriem tur.

Perfekts privātuma VPN serveris

Perfect Privacy ir arī P2P un Torrents aizstāvis. Tomēr uz hostinga uzņēmumiem Francijā un ASV izdara lielu spiedienu no plašsaziņas līdzekļu aģentūrām, lai samazinātu failu koplietošanu un BitTorrent aktivitātes. Bieži vien šie iespējamie DMCA pārkāpumi liek viņiem izbeigt klientu līgumus. Lai mazinātu šo iespēju, Perfect Privacy neļauj piekļūt BitTorrent izsekotājiem šajos serveros. Visiem pārējiem serveriem nav šādu ierobežojumu.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Perfekta privātuma lietotāju privātums un anonimitāte

Tā kā nosaukums norāda uz Perfect Privacy, tika izveidots viņu pakalpojums, ņemot vērā klientu privātumu. Lai arī sākotnēji viņu galvenā mītne atradās Jaunzēlandē, šobrīd viņiem ir šķelta personība. Pats tehniskais VPN dienests atrodas Panamā, un grāmatvedību un datus Šveicē apstrādā Vectura. Tas viņiem nodrošina pilnīgu kontroli pār visiem infrastruktūras pārvaldības instrumentiem un iekšējām sistēmām. Viņiem šķiet, ka šī sadalītā struktūra nodrošina labāku drošību gan jums, gan viņiem. Uz privātumu orientētām sistēmām ir nepieciešama ne tikai atbilstošu tehnoloģiju izmantošana, bet arī pienācīga datu aizsardzība.

Gan Panamā, gan Šveicē ir federālie likumi un konstitūcijas, kas aizsargā jūsu personisko informāciju. Neļaujiet to nodot trešajām personām bez paziņojuma un / vai iesaistītās personas atļaujas. Turklāt viņiem ir arī likumi un noteikumi, kas aizsargā to jurisdikcijā esošos ārvalstu uzņēmumus no tā, ka tie ir spiesti atklāt jebkādu šādu informāciju, neievērojot stingras juridiskās procedūras. Tādējādi abi ir ideāli galamērķi uzņēmumiem, kas darbojas tiešsaistes privātuma pakalpojumus, piemēram, Perfect Privacy.

Konta informācija

Pakalpojuma Perfect Privacy galvenā filozofija ir tāda, ka tie aizsargā savus lietotājus gan ar personisko, gan tiešsaistes privātumu. Viņi neuzglabā nekādu personīgu informāciju par maksājumiem. Perfect Privacy uzrauga klientu kontus, izmantojot tikai nejauši piešķirtu konta numuru un konta derīguma termiņu. Turklāt savā TOS zem privātuma sadaļas viņi norāda šo.

Mēs cenšamies uzglabāt pēc iespējas mazāk datu, jo mūs nevar piespiest atdot kaut ko, kas mums, pirmkārt, nav.
Dati, kas mums jāsaglabā:

Jūsu pieteikšanās akreditācijas dati (lietotājvārds un parole)
Jūsu norādītā e-pasta adrese
Jūsu konta derīguma termiņš

Kā redzat, Perfect Privacy saglabā arī konta akreditācijas datus: lietotājvārdu un piešķirto paroli. Jūsu akreditācijas datu nosūtīšanai viņi izmanto norādīto e-pasta adresi. Viņu vietnē arī minēts, ka konta reģistrēšanai var izmantot vienreizēju e-pastu. Viņi arī paziņo, ka pastāvīga atbalsta sniegšanai var izmantot jebkuru un pat vairākas e-pasta adreses. Turklāt jūs varat izvēlēties šifrēt visu saraksti, dalības apgabalā iekļaujot savu publisko PGP atslēgu.

Anonīmas norēķinu metodes

Perfekta konfidencialitāte atbalsta pāris dažādu līmeņu anonīmus maksājuma veidus. Tie ietver Bitcoin un skaidras naudas maksājumus. Izmantojot Bitpay, jūs varat nodrošināt pseidoanonīmus Bitcoin maksājumus. Tādējādi maksājumu makiem jābūt saderīgiem ar Bitcoin maksājumu protokolu, un tos nevar nosūtīt tieši no apmaiņas. Maksājuma pārbaude var aizņemt līdz stundai.

Perfektas privātuma VPN anonīmas maksāšanas metodes

Skaidrā nauda ir anonīmākā maksāšanas metode. Tomēr maksājuma saņemšana, konta verificēšana un aktivizēšana var ilgt vairāk nekā divas nedēļas. Turklāt Perfect Privacy nav atbildīgs par zaudētiem maksājumiem. Lai samaksātu skaidrā naudā, labi ieslēptā nauda ir jānosūta aploksnē uz:

Perfekta privātums
Tērbatas ielā 14-2
Rīga. LV-1011
Latvija

Līdz ar to kā labu kompromisu starp konta aktivizēšanas ātrumu un anonimitāti mēs uzskatām, ka maksājums ar Bitcoin ir vislabākais tiem, kas meklē lielāku anonimitāti..

Nav žurnālu un nav latentu datu glabāšanas

Perfekta privātuma dēļ netiek reģistrēta neviena viņu pakalpojuma (VPN, DNS, starpniekservera SSH utt.) Lietotāju tiešsaistes trafiks. Tas ietver arī pieteikšanās un savienojuma datus. Iepriekšējās citētās TOS politikas turpinājums nosaka:

Mēs neveicam reģistrēšanos vai jūsu izveidotos savienojumus. Mēs reģistrējam tikai kopējo serveru izmantošanas koeficientu, t.i., cik daudz trafika tiek izmantots mūsu serveros. Šos datus var publiski apskatīt mūsu servera statusa lapā.

Var redzēt, ka Perfect Privacy saglabā katra servera kopējo ekspluatācijas attiecību. To izmanto, lai parādītu dinamisku “% free” grafiku katram tīkla dalībniekam. Tas klientiem ļauj viegli redzēt, kuri viņu reģiona serveri, visticamāk, nodrošina ātrāko ātrumu.

Perfekta privātuma dēļ ideja par reģistrēšanos tiek pabeigta. Viņu serveri tiek izvietoti privātā fiziskā metāla serveros, kas atrodas izcilākajos datu centros visā pasaulē. Perfekta konfidencialitāte nesaglabā žurnālus. Turklāt viņu infrastruktūra ir balstīta uz šo datu glabāšanas filozofiju. Visi viņu pakalpojumi darbojas ar spēcīgi šifrētu RAM (Random Access Memory) diskiem, kuriem nav pastāvīgas atmiņas.

Tiem, kas nav pazīstami ar RAM, visi tajā saglabātie dati tiek zaudēti, atvienojot strāvu. Jūs to droši vien pamanījāt, aizmirstot saglabāt dokumentu un pazaudējot visas izmaiņas, kas iepriekš nav saglabātas, ja strāvas padeve tiek pārtraukta. Tāpat šifrēto RAM disku datus nevar kopēt, jo, pārtraucot strāvu, tie tiks iznīcināti.

Tādējādi viņu kopēšana nav nekas. Tas padara tehniski neiespējamu nevienu piespiest viņu reģistrēt jūsu datus. Turklāt viņi savā tīmekļa vietnē paziņo:.

Neviens nevar mūs piespiest reģistrēt jūsu datus. Ja tas tā būtu, mēs drīzāk pārtrauktu Perfektu privātumu, nevis reģistrētu jūsu datus un apdraudētu jūsu privātumu.

Uzlabotas privātuma funkcijas un veselais saprāts

Viņi ir arī ieviesuši jaunas patentētas premium VPN funkcijas, piemēram, NeuroRouting, TrackStop, Stealth VPN tehnoloģiju un kaskādes VPN serverus, kas var palīdzēt aizsargāt jūsu privātumu un pārvarēt tiešsaistes cenzūru. Viņu pakalpojums lietotājiem nodrošina arī drošu DNS, IPv4, IPv6 un WebRTC noplūdes aizsardzību, kā arī ugunsmūra balstītu iznīcināšanas slēdzi viņu pielāgoto lietotņu lietotājiem un pastāvīgas iznīcināšanas slēdžu instalācijas mobilajām ierīcēm. Mēs tos sīkāk pārbaudīsim vēlāk šajā Perfect Privacy VPN pārskatā.

Jūs varat palīdzēt savam tiešsaistes privātumam un anonimitātei, ievērojot kopīgos privātuma noteikumus. Vispirms notīriet visus pārlūka sīkfailus un izmantojiet savu pārlūkprogrammu inkognito režīmā, pirms iesaistāties savā VPN. Pēc tam ieslēdziet atbilstošos filtrus savā reklāmas bloķētājā vai TrackStop, lai ierobežotu izsekošanu un ļaunprātīgu programmatūru. Neievadiet arī to, ka ievadāt savu vārdu un adresi publiskās komercijas vietnē, piemēram, ebay vai Amazon.

DNS noplūdes pārbaude

Mēs pārbaudījām Perfect Privacy pakalpojumu serveros Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā un Austrālijā. Pārbaudot savienojumus ar atsevišķiem serveriem, DNS noplūdes testēšanas laikā nebija nekādu noplūžu.

Tātad, mēs domājām, kā tas notiks, iesaistoties “spiediena gadījumā” daudzo apiņu savienojumā. Šim testam mēs šķērsojām Amerikas Savienotās Valstis. Šī ir tā pati iestatīšana, kuru mēs izmantojām savās rokās, lai pārbaudītu šo Perfect Privacy VPN pārskatu. Vispirms mēs savienojāmies ar Čikāgu un pēc tam Dalasu. Tālāk mēs devāmies uz Losandželosu un visbeidzot Ņujorku. Mēs šo multi-hop parādām šādi:

 • Čikāga »» Dalasa »» Losandželosa »» Ņujorka

Pēc pēdējā savienojuma izveidošanas ar serveri Ņujorkā mēs veicām paplašinātu DNS noplūdes testu, lai pārliecinātos, ka nav noplūdes.

Perfekts privātuma VPN četrlīmeņu multi-hop DNS noplūdes testsTika atrasts tikai viens atdalītājs. Tas nozīmē, ka netika novērota DNS noplūde. Pēc tam mēs nolēmām redzēt, kas notiks, ja divi no serveriem tiks noņemti no mūsu serveru kaskādes, atvienojoties pie trešās saites, Losandželosa.

Perfekts privātuma VPN 2 līmeņa daudzo apiņu DNS noplūdes testsKā redzat, tika atrasts tikai viens serveris. Tas mūs apmierināja, ka Perfect Privacy paveica izcilu darbu, aizsargājot savus lietotājus pret DNS noplūdēm.

Privātuma kopsavilkums

Rezumējot, Perfect Privacy ir viens no visdažādākajiem privātuma funkciju kopumiem no visiem mūsu pārskatītajiem VPN. Tajos ietilpst anonīmas konta izveides procedūras, uzlabotas VPN privātuma funkcijas, piemēram, Neurorouting, trīspakāpju iznīcināšanas slēdzis, šifrēts DNS un lieliska aizsardzība pret noplūdi. Līdz ar to viņu pakalpojumu lietotāji var būt pārliecināti, ka ir aizsargāta gan viņu personiskā, gan tiešsaistes privātuma aizsardzība.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Perfekta privātuma drošība

Visi perfektās privātuma pakalpojumi (VPN, starpniekserveris, DNS un citi lietotājiem pieejami pakalpojumi) tiek izvietoti privātajos fiziskā metāla serveros, kas atrodas izcilākajos datu centros visā pasaulē. Šie datu centri saviem klientiem ievēro jaunākās paraugprakses drošības procedūras.

Noklusētie pielāgoto lietotņu protokoli

Perfekta konfidencialitāte atļauj savienojumus tikai ar IPSec vai OpenVPN protokoliem to VPN pārvaldnieka programmatūrā. Standartizētais IETF IPSec protokols nodrošina vēl vienu šifrēšanas alternatīvu. Lielākā daļa mūsdienu operētājsistēmu atbalsta IPSec. Tāpēc tās lietošanai nav nepieciešama papildu programmatūra. Līdz ar to tas var nodrošināt lielāku lejupielādes ātrumu ar mazāku CPU jaudu. Tomēr jums ir jāuzticas operētājsistēmas sertifikācijas institūcijām (Root-CA).

OpenVPN ir viens no drošākajiem un uzticamākajiem šifrēšanas protokoliem, kas šodien pieejami. Tas arī nodrošina labu līdzsvaru starp spēcīgu drošību un ātru ātrumu. OpenVPN nepieciešama papildu programmatūras instalēšana. Tādējādi tas izmanto vairāk CPU jaudas. Perfekta privātuma VPN pārvaldnieks OpenVPN savienojumiem izmanto kodētos sertifikātus.

Perfekta privātuma OpenVPN ieviešana

Mums ir jāpārbauda noklusējuma Perfect Privacy OpenVPN ieviešana, lai novērtētu viņu pakalpojumu drošību. Apskatot savienojuma žurnālu, ko ģenerējis OpenVPN savienojums, izmantojot noklusējuma iestatījumus, mēs to varam paveikt.

Perfekts privātuma OpenVPN savienojuma žurnālsNo viņu savienojuma žurnālfaila un citiem avotiem mēs atklājam, ka Perfect Privacy OpenVPN savienojumi šifrēšanai un datu integritātei izmanto šo parametru:

 • Rokasspiediens (serveris / klients) – ir izveidots ar RSA-4096 ar 1024 bitu diffija Helmana taustiņiem.
 • Datu kanāla šifrs – ir AES-256-CBC.
 • Datu autentifikācija – izmanto HMAC SHA512.
 • Vadības kanāla šifrs – ir AES-256-GCM.
 • Kontrolējiet kanāla autentifikāciju – autentifikācijai izmanto SHA384.

Aplūkojot šos, ir viegli redzēt, ka Perfect Privacy savam VPN pakalpojumam izmanto augstas stiprības šifrēšanas algoritmus. Sākotnējai autentifikācijai starp serveri un klientu viņi izmanto RSA-4096-DHE ar SHA-384. Sesijas atslēgas tiek pārrunātas ik pēc 60 minūtēm, lai nodrošinātu slepenības aizsardzību. Tas ir līdzīgs šifrēšanas līmenim, ko Amerikas Savienoto Valstu valdība izmanto “slepenai” saziņai.

Manuālās instalācijas

Viņiem ir arī servera konfigurācijas faili, lai manuāli instalētu OpenVPN operētājsistēmās Android un iOS. Tām ir vajadzīgas trešo pušu lietotnes: attiecīgi OpenVPN for Android un OpenVPN Connect. Turklāt Perfect Privacy iesaka IKEv2 ar iOS. Viņiem ir serveru konfigurācijas faili, lai vienkārši instalētu tos un padarītu tos ērti lietojamus ar viņu tīkla serveriem. Perfect Privacy ir rokasgrāmata, kā šos failus izmantot, lai izveidotu pieprasījumu pēc VPN ar iPhone un iPad, izmantojot IKEv2 viņu dalības apgabalā..

Viņiem ir arī Android IPSec klients, kura pamatā ir strongSwan IPSec klients. Tajā ir iekļautas perfektas privātuma konfigurācijas, serveri un atjauninājumi. Klienta instalēšanas failu (Perfect-Privacy-VPN.apk) var lejupielādēt no dalības zonas.

Uzlabotas drošības funkcijas

Perfektajai konfidencialitātei ir arī dažas premium klases VPN funkcijas, piemēram, NeuroRouting, TrackStop, Stealth VPN tehnoloģija un kaskādes VPN serveri, kas var palielināt jūsu tiešsaistes drošību, ja tos izmantojat. Viņu VPN pārvaldnieks arī nodrošina lietotājiem drošu DNS, IPv4, IPv6 un WebRTC aizsardzību pret noplūdi. Tajā ietilpst arī trīs pakāpju ugunsmūra bāzes nogalināšanas slēdzis. Mēs tos sīkāk pārbaudīsim vēlāk šajā Perfect Privacy VPN pārskatā.

Perfekts privātuma drošības kopsavilkums

Perfektā konfidencialitāte kā noklusējuma primārā savienojuma protokolu izmanto OpenVPN kopā ar AES-256 datu šifrēšanu. Tas nodrošina augsta līmeņa drošību jūsu interneta trafikam. Sākotnējais rokasspiediens izmanto RSA-4096 ar 1024 DH taustiņiem, lai nodrošinātu autentifikāciju. Tas palīdz aizsargāties pret MitM uzbrukumiem.

Viņi ik pēc 60 minūtēm veic atkārtotas sarunas par slepenības sesijas atslēgu. Perfektajai konfidencialitātei ir arī slēdzis, kas palīdz aizsargāt jūsu trafiku no neplānota VPN pakalpojuma atvienošanas. Viņu lietotnes aizsargā pret DNS, IPv4 / IPv6 un WebRTC noplūdēm. Līdz ar to mēs esam pārliecināti, ka jūsu interneta trafiks ir drošs, piekļūstot Perfect Privacy VPN tīklam.

Perfekts privātuma atbalsts

Perfect Privacy piedāvā dažādus veidus, kā iegūt vispārēju un tehnisku atbalstu. Tajos ietilpst: e-pasts (pēc izvēles PGP šifrēts), saziņas forma, TeamViewer un forums.

Jūs varat nosūtīt Perfect Privacy e-pastu uz [email protected] Ja vēlaties izmantot PGP šifrēšanu, varat kopēt viņu publisko atslēgu no saites, kas atrodas viņu vietnes lapā “Kontakti”. Jums arī būs jāieslēdz sava konta apgabalā opcija “Sūtīt tikai šifrētu e-pastu”.

PGP šifrēšanas izmantošana nevainojamam privātuma VPN e-pastamPēc tam nokopējiet publisko PGP atslēgu pievienotajā tekstlodziņā. Noteikti iekļaujiet BEGIN un END blokus, kā parādīts. Lietotāji var arī saņemt atbildes uz Perfect Privacy atbalsta komandas jautājumiem, izmantojot viņu saziņas veidlapu, kas atrodama viņu vietnē. Jūs varat piekļūt šai lapai, noklikšķinot uz tās saites “Kontaktpersona” augšējā labajā stūrī jebkurā viņu vietnes lapā. Šajā apgabalā ir arī saites uz viņu forumu, Facebook, Twitter un pieteikšanos.

Perfekta privātuma VPN vietnes galveneŠī forma ir ļoti vienkārša, un to var izmantot gan abonenti, gan potenciālie klienti. Tekstlodziņā vienkārši ievadiet “Vārds”, “E-pasta adrese”, “Tēma” un īsu problēmas aprakstu. Pēc tam pārslēdziet “Es neesmu robots” un noklikšķiniet uz “Iesniegt”.

Perfekta privātuma kontakta formaMēs pārbaudījām Perfect Privacy atbalsta darbinieku reakciju, jautājot par galvenajām sarunām un slepenības saglabāšanu.

Perfekts privātuma atbalstsMēs saņēmām atbildi apmēram 9 stundu laikā. Turklāt atbilde uz mūsu jautājumu attiecās uz precīzi formulētu kodolīgu atbildi. Tāpēc mēs bijām apmierināti ar viņu atbalstu. Ja jūs vēlētos, lai kāds no viņu atbalsta personāla attālinās jūsu mašīnā, varat nosūtīt e-pastu vai biļeti, lai saņemtu informāciju par nākamajām laika nišām, kas pieejamas, izmantojot TeamViewer. Varat arī izveidot foruma kontu un uzdot tur jautājumus vai pārlūkot viņu FAQ datu bāzi. Visbeidzot, jūs varat saņemt drošības ziņas no viņu emuāriem, Facebook vai Twitter.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Perfekts privātuma VPN: praktiskais darbs

Perfect Privacy ir klienta programmatūra Perfect Privacy VPN Manager, kas darbosies šādās platformās:

 • Windows 7, 8, 10, Vista
 • macOS 10.9 un jaunākas
 • Ubuntu, Linux Mint un citas Debian garšas

Turklāt viņiem ir arī spēcīga Android lietotne IPSec, kuru varat lejupielādēt no viņu dalības zonas lejupielādes lapas. Visbeidzot, jūs varat izveidot savienojumu ar viņu tīklu, izmantojot viņu Perfect Privacy SSH klientu.

Papildus viņu klientiem jūs varat izveidot savienojumu ar viņu tīklu ar OpenVPN, izmantojot dažādus trešo personu klientus un lejupielādējot viņu atbilstošos konfigurācijas failus. Viņi atbalsta arī IKEv2 manuālu instalēšanu, izmantojot IPSec iepriekš koplietotas atslēgas un pat PPTP. Lai gan, PPTP nevajadzētu lietot, ja vien nekas cits nedarbojas, jo tagad tas tiek uzskatīts par nedrošu.

Perfekta privātuma VPN konta izveidošana

Kad esat atlasījis perfektu privātuma VPN termina plānu, konta izveides process tiks sākts pirmo reizi pircējiem. Šajā gadījumā ir izvēlēts 24 mēnešu plāns, jo tas nodrošina vislabāko piedāvājumu viņu pakalpojumiem. Jums būs septiņas dienas, lai redzētu, vai viņu pakalpojums jums ir piemērots, tāpēc jums vajadzētu izvēlēties plānu, kas jums ir vispiemērotākais.

Perfekta privātuma VPN konta izveidošana (termiņšKad pakalpojuma ilgums ir noteikts, noklikšķiniet uz “turpināt”. Jaunajiem klientiem vai esošajiem kontu īpašniekiem tiks ritināta līdz sadaļai Lietotājvārds. Ja esat jauns lietotājs, ievadiet “Lietotājvārds”, “E-pasta adrese” un pēc tam atlasiet “turpināt”. Ja esat esošs konta īpašnieks, pārslēdziet “Konta paplašinājums” un ievadiet “Lietotājvārds”. Jūsu jaunā konta informācija tiks nosūtīta uz esošo e-pasta ziņojumu, un zemāk esošais e-pasta lauks tiks atspējots.

Perfekta privātuma VPN konta izveidošana (e-pasts)Neatkarīgi no tā, vai esat jauns vai esošais konta īpašnieks, pēc noklikšķināšanas uz pogas “Turpināt” jūs pāriet uz izvēlēto maksājuma veidu. Izvēlieties maksājuma veidu un pabeidziet pirkumu.

Perfekta privātuma VPN konta izveidošana (maksājums)Perfect Privacy atbalsta komanda jums nosūtīs sveiciena e-pastu. Šajā e-pastā būs arī jūsu konta sertifikācijas akreditācijas dati “Lietotājvārds” un “Parole”. Šie akreditācijas dati ļaus jums ieiet arī viņu vietnes Perfect Privacy dalības lapā.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Hands On: perfekta privātuma VPN Windows klients

Ierīcei atbilstošu klienta programmatūru var iegūt dalības apgabala lapā “Lejupielāde”. Šajā lapā ir arī konfigurācijas faili, kas nepieciešami, lai palaistu Perfect Privacy pakalpojumu kopā ar citiem trešo pušu klientiem. Vispirms atlasiet ikonu, kas apzīmē platformu, kurā darbojas jūsu ierīce. Jūsu izvēles iespējas ir: Windows, macOS, iOS, Android un maršrutētāji.

Perfektas privātuma VPN programmatūras un konfigurācijas failu lejupielādeŠajā gadījumā mēs izvēlējāmies Windows platformu. Perfect Privacy iesaka Windows lietotājiem instalēt VPN pārvaldnieku, lai izmantotu tā uzlabotās konfidencialitātes funkcijas. Viņu pārvaldnieks atvieglos savienojumu ar viņu tīklu, un jūs varat ar dažiem klikšķiem konfigurēt viņu sarežģītākās funkcijas. Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt, lai kopētu instalācijas failu uz datoru.

Perfekta privātuma VPN Windows klienta instalēšana

Kad perfektā privātuma VPN instalācijas fails ir nokopēts jūsu Windows ierīcē, palaidiet to kā administratoru un atļaujiet tam nepieciešamās atļaujas, lai veiktu izmaiņas datorā. Kad tiek atvērts iestatīšanas fails, atlasiet pogu “Instalēt”.

Perfekta privātuma VPN pārvaldnieka instalēšana (sākums)Ar to sāksies failu ieguve un instalēšana, kas nepieciešami Perfect Privacy VPN Manager atbalstam. Tas var ietvert TAP draivera atjaunināšanu, kam var būt nepieciešams lietotāja apstiprinājums.

Perfekta privātuma VPN pārvaldnieka instalēšana (Finish)Pēc dažām minūtēm tiek pabeigta Perfect Privacy VPN Manager iestatīšana. Iestatīts taustiņš automātiskai Windows klienta palaišanai. Ja vēlaties, lai klients sāktu darbību pēc instalēšanas pabeigšanas, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Pabeigt”. Citur, pārslēdziet to un atlasiet “Pabeigt”. Jūs varat sākt klientu vēlāk no tā darbvirsmas saīsnes. Pirmoreiz atverot VPN pārvaldnieku, tas parāda pagaidu sākuma ekrānu.

Perfekti privātuma VPN pārvaldnieka iestatījumi

Pēc pāris minūtēm tiek atvērta iestatījumu izvēlne. Šajā ekrānā ir šādas cilnes: Perfekti konfidencialitātes iestatījumi, Programmas iestatījumi, Ugunsmūris un DNS, IP un porti, Kaskādes un Maskēšanās un citas. Šīs lapas cilnēs veiktās izmaiņas tiek saglabātas, kad “aizverat” iestatījumu lapu.

Iestatījumi: ideāli privātuma iestatījumi

Kad pirmo reizi tiek atvērts Perfect Privacy VPN pārvaldnieks, tiek parādīta cilne “Perfect Privacy Settings”. Šeit ievadāt pieteikšanās akreditācijas datus (“Lietotājvārds” un “Parole”), uz kuriem viņu atbalsta komanda jums iepriekš nosūtīja e-pastu. Jūsu akreditācijas dati tiks saglabāti, kad būsit pieteicies un aizvēris iestatījumu lapu. Šajā ekrānā varat arī izvēlēties starp IPSec un OpenVPN protokoliem.

Perfekti privātuma VPN iestatījumi (pieteikšanās un protokols)IPSec ir mazāk CPU ietilpīgs, lēnākām ierīcēm var būt ātrāks. Tas arī neatbalsta servera kaskādes vai slepenu darbību. Iespējams, ka lielākā daļa lietotāju izmantos OpenVPN, lai izmantotu tā izvēlētās spēcīgās kriptogrāfijas un citas uzlabotās funkcijas. Pēc pieteikšanās šeit tiks parādīts arī konta derīguma termiņš.

Iestatījumi: programmas iestatījumi

Programmas iestatījumi ir sadalīti trīs kategorijās: Startup, Severlist un OpenVPN iestatījumi. Startēšanas iestatījumi ļaus jums startēt klientu, kad Windows tiek sāknēts. Tas arī ļaus jums to samazināt līdz minimumam un atlasīt serveri, ar kuru automātiski izveidot savienojumu.

Jūs varat izvēlēties, kā vēlaties sakārtot serverus galvenajā savienojuma informācijas panelī. Iespējas ir šādas: Vārds, Ping, Satiksme un Valsts. Varat arī pārslēgties, lai vispirms parādītu serverus ar lielu joslas platumu. Visbeidzot, jūs varat apvērst joslas platuma paneli, lai parādītu “Pašreizējā trafika”, nevis noklusējuma “Pieejamais joslas platums” grafika.

Perfekti privātuma VPN iestatījumi (programmas iestatījumi)

Pēdējā kategorija ir OpenVPN iestatījumi. Šeit varat mainīt šifrēšanas šifru. Tas ļaus jums mainīt gan algoritmu, gan stiprumu. Izvēle ietver:

 • Spēcīga šifrēšana – jāizmanto, ja jūsu galvenais apsvērums ir tiešsaistes datplūsmas drošība.
  • AES-256-GCM – dažās aparatūrās var būt ātrāks.
  • AES-256-CBC – ir noklusējums lielākajai daļai lietotāju, kuri vēlas spēcīgu šifrēšanu.
  • Camellia-256-CBC – ir Eiropas Savienības standarts un aizstāj ASV valdības AES standartu.
 • Vāja šifrēšana – dažreiz var nodrošināt labāku veiktspēju situācijās, kad paaugstināta drošība nav jūsu galvenais mērķis vai ja jūs apkalpojat pakalpojumu ar vāju CPU ierīci.
  • AES-128-GCM – dažās aparatūrās var būt ātrāks.
  • AES-128-CBC – ir noklusējums lielākajai daļai lietotāju, kuriem nav nepieciešama spēcīga šifrēšana.
  • Camellia-128-CBC – ir alternatīvs šifrēšanas standarts.

Ja Stealth VPN nav aktivizēts, varat arī izvēlēties pārslēgties starp UDP un TCP. UDP ir noklusējums un parasti nodrošina labāku ātrumu. Tāpēc, ja vien jums nav nestabila savienojuma, jums to vajadzētu izmantot. Pēdējā pārslēgšana:

 • Izmantojiet viena servera konfigurāciju – galvenajā savienojuma ekrānā parāda visus serverus vietā ar individuālu joslas platumu un izmantošanu katram serverim, nevis saliktu.

Perfekts privātuma VPN viena servera režīmsIestatījumi: ugunsmūris un DNS

Sadaļā Ugunsmūris un DNS varat konfigurēt integrētā ugunsmūra (iznīcināšanas slēdzis) līmeni un DNS aizsardzību pret noplūdi. Jūs varat patstāvīgi mainīt ugunsmūra un DNS noplūdes aizsardzības iestatījumus. Tomēr viņi ieteica abiem izmantot vienus un tos pašus iestatījumus. Abus var iestatīt trīs līmeņos:

 • Aktivizējiet, kamēr tunelis ir aktīvs – ieslēdz nogalināšanas slēdzi un DNS aizsardzību tikai tad, kad esat izveidojis savienojumu ar Perfect Privacy serveri. Ja jūsu VPN savienojums nejauši pārtrūkst, jūsu interneta pakalpojums tiks bloķēts, līdz tas tiks atjaunots. Ja jūs normāli atvienojat, nogalināšanas slēdzis neieslēdzas.
 • Aktivizējiet, kamēr programma ir aktīva – uztur ugunsmūri un DNS aizsardzību tik ilgi, kamēr darbojas Perfect Privacy klients neatkarīgi no tā savienojuma stāvokļa. Tas nozīmē, ja sākat klientu, jūsu interneta savienojums tiks bloķēts, līdz jūs izveidosit savienojumu ar Perfect Privacy. Ja jūs pametīsit klientu, tiks atjaunota normāla interneta darbība.
 • Aktivizēt pastāvīgi – nozīmē, ka interneta trafiks būs atļauts tikai caur Perfect Privacy VPN tīklu.

Perfekti privātuma iestatījumi (ugunsmūris un DNS)

Pārējie ugunsmūra iestatījumi:

 • Ugunsmūra vietējais maršrutētājs – pārslēdzot, tiks novērsta tieša piekļuve maršrutētājam (LAN joprojām darbosies, bet jūs nevarat nosūtīt paketes tieši uz maršrutētāju).
 • Ļaut GUI lejupielādēt trafika datus bez VPN – ļaus klientam pārbaudīt Perfect Privacy atjauninājumus un galvenajā logā parādīt servera slodzi, pat ja ir aktivizēta ugunsmūra aizsardzība.
 • Novērst IPv6 noplūdi – jāaktivizē, lai novērstu IP noplūdi, izmantojot IPv6. Tas ir nepieciešams, ja jūsu ISP nodrošina IPv6 savienojumu.

Pēc noklusējuma DNS serveri tiek piešķirti nejauši. Tomēr jūs varat pārslēgties:

 • Manuāli atlasiet DNS serveri – izvēlēties pastāvīgus Perfect Privacy nameservers. Vienkārši atlasiet izvēli no saraksta lodziņiem DNS 1 un DNS 2.

Kad ir aktivizēta ugunsmūra un DNS aizsardzība pret noplūdi, tā augšējā labajā stūrī tiks parādīta attiecīgi “F” un “D”..

Iestatījumi: IP un porti

Šajā sadaļā jūs varat izvēlēties, vai vēlaties saņemt nejauši piešķirtu IP adresi no servera. Šis ir noklusējuma ieteikums lielākajai daļai lietotāju, lai nodrošinātu labāku privātumu.

Varat arī iestatīt ostas pāradresāciju. Ir divi portu pāradresācijas veidi, kurus varat iespējot:

 • Noklusējums – izveidos trīs noklusējuma portu pāradresāciju. Noklusējuma pārsūtīšanas ostas vienmēr ir 1XXXX pirmajai pārsūtīšanai, 2XXXX otrajai un 3XXXX trešajai. XXXX nosaka pēdējie 12 iekšējās IP adreses biti. To redzēsim vēlāk mūsu Perfect Privacy pārskatā.
 • Pielāgots – ļauj ievadīt ostas pāradresāciju manuāli. Pielāgota portu pāradresācija attiecas tikai uz jūsu izvēlēto serveri. Tāpēc vispirms zemāk esošajā izvēles laukā izvēlieties serveri un noklikšķiniet uz “Set”. Tas ļaus laukus zem tā. Pēc tam jūs varēsit pievienot vai nu:
  • Portu pāradresācija no 1 līdz 1 – pievienos nejaušu ostas pāradresāciju.
  • Pārsūtīšana uz jūsu izvēlēto ostu – tiks izmantots nejaušs servera puses ports.

Perfekti privātuma iestatījumi (IP un ports)

Pārsūtītie pielāgotie porti tiks parādīti sadaļā “Aktīvie pielāgoto portu pāradresācijas”. To derīguma termiņš beigsies pēc septiņām dienām, ja vien neatcelsit pārsūtīšanu “Automātiski atjaunot pārsūtījumus, kuru termiņš beidzies

Iestatījumi: kaskāde un Maskēšanās

Šī iestatījumu cilne ir sadalīta trīs kategorijās: Cascading, Stealth VPN un Proxy Settings. Ja ieslēdzat “Iespējot kaskādi”, maksimālajam apiņu skaitam varat izvēlēties no 2 līdz 4. Mēs redzēsim, kā klients rīkojas vēlāk, mūsu Perfect Privacy pārskatā.

Ja jūs dzīvojat valstī, kas cenzē internetu, piemēram, Ķīnā, Saūda Arābijā vai Irānā, iespējams, vēlēsities “Iespējot Maskēšanās VPN”, lai apietu valdības noteiktos ierobežojumus. Visu VPN trafiku varat izvadīt caur SSH, Stunnel vai obfsproxy3. Pārmaiņus varat arī pārslēgties starp 22. (SSH), 53 (DNS), 443 (SSL) portiem vai uz nejauši lielu portu. Tas var arī palīdzēt jums apiet ugunsmūra filtrus ierobežojošos tīklos (skolas, universitātes, uzņēmumi utt.), Jo satiksme ostās 443 un 53 bieži ir atļauta. Maskēšanās VPN izmanto TCP un atspējo starpniekservera atbalstu.

Perfekti privātuma iestatījumi (kaskādes un slepeni)

Visbeidzot, ja vēlaties izmantot starpniekserveri, lai izveidotu savienojumu ar Perfect Privacy, varat to iestatīt šeit. Jūs varat izvēlēties starp HTTP un SOCKS protokoliem. Ievadiet servera IP vai vārdu un izvēlieties pareizo porta numuru. Pārliecinieties, ja nepieciešams, iespējojiet pareizu autentifikāciju un savu “Lietotājvārds” un “Parole”.

Iestatījumi: cits

Iestatījumu pēdējā cilne ļaus mainīt atkļūdošanas līmeni un apskatīt atkļūdošanas žurnālu. Tas var būt noderīgi savienojumu problēmu novēršanai. Varat arī aplūkot žurnālu no šejienes un, ja nepieciešams, nokopēt. Lai arī atjauninājumi tiek veikti periodiski un automātiski, atverot otru cilni, jūs varat arī manuāli pārbaudīt, vai nav jaunākā. Atjaunot pogu vajadzētu izmantot tikai tad, ja to ir pateicis Perfect Privacy tehniskā atbalsta pārstāvis, jo tas atiestatīs TAP-adapterus, kā arī ugunsmūra un DNS noplūdes aizsardzību vai arī jums būs jāpārinstalē TAP un IPSec adapteri..

Perfekti privātuma iestatījumi (cits)Pirms mēs aplūkosim perfektu privātuma VPN pārvaldnieku operētājsistēmai Windows, vispirms apskatīsim dažus servera puses iestatījumus.

Perfekta privātuma servera puses konfigurācija

Varat konfigurēt dažus iestatījumus attiecībā uz perfekta privātuma VPN savienojumiem uz servera. Tajos ietilpst:

 • TrackStop – ļauj bloķēt nevēlamus domēnus tieši VPN līmenī.
 • NeuroRouting – palielina Perfect Privacy VPN savienojumu drošību un anonimitāti, izmantojot mākslīgo intelektu.
 • Izmantojiet izlases izejas IP adresi – palielina drošību, privātumu un anonimitāti, apgrūtinot trafika analīzi.
 • Noklusējuma ostas pāradresācija – nodrošina trīs portu pāradresācijas uz attiecīgajām vietējām ostām, izveidojot perfekta privātuma VPN savienojumu. Šīs pieslēgvietas ir atkarīgas no jūsu iekšējās VPN IP adreses.
 • Pielāgota ostas pāradresācija – nodrošina ne vairāk kā piecas pielāgotas ostas pāradresācijas. Tie vienlaikus ir ierobežoti vienā serveru grupā (vietā). Ja maināt atrašanās vietas, tiek izdzēsti visi pašreizējie portu pārsūtījumi.

TrackStop un NeuroRouting tiek piemēroti jebkurai ierīcei, kuru izmantojat, lai piekļūtu viņu VPN tīklam. Nejaušās izejas un ostas pāradresācijas iestatījumus var kontrolēt no Perfect Privacy VPN Manager Client iestatījumiem, kā arī no dalības konfigurācijas apgabala. Ja tas ir iestatīts servera pusē, tas prasīs dažas minūtes, līdz tas izplatīsies tīklā. Jums arī būs jārestartē klients, lai viņi to varētu piemērot, ja veicat izmaiņas, kamēr tas darbojas. Varat redzēt, kā tie darbojas iepriekš, sadaļā Iestatījumi: IP un porti.

Perfekta privātuma VPN servera puses konfigurācijaTrackStop

TrackStop ir uzlabots drošības privātuma līdzeklis, ko nodrošina Perfect Privacy pakalpojums. Tas darbojas, izmantojot viņu vārda serverus, lai bloķētu iepriekš definētus melnos sarakstus, lai filtrētu noteiktus domēnus. Varat kontrolēt bloķēto domēnu veidus, aktivizējot vienu vai vairākus dotos filtrus. Bērnu aizsardzība, izsekošana un reklāma, krāpšanas filtri un, iespējams, viltus ziņas palīdzēs uzlabot lietotāju drošību un privātumu. Pārējie, mūsuprāt, ir ierobežoti izmantojami, taču, ja vēlaties, jūtieties brīvi.

Perfekts privātuma VPN TrackStop domēna bloķētājsFiltros, kurus varat izvēlēties aktivizēt, ir šādi:

 • Bērnu aizsardzība – Šis filtrs bloķēs daudzām bērniem neatbilstošām vietnēm. Tas ietver pornogrāfisku saturu, kā arī azartspēļu vietnes. Turklāt šajā filtrā ir bloku saraksti izsekošanai & reklāma, kā arī krāpšana. Tādējādi šie atsevišķi filtri nav jāaktivizē, ja šis filtrs ir aktivizēts.
 • Izsekošana un reklāmas – Aktivizējiet šo filtru un pasargājiet sevi, bloķējot vairāk nekā 30 000 izsekošanas un reklāmas domēnu. Mēs iesakām drošības un privātuma apsvērumu dēļ.
 • Krāpšanās – Aktivizējiet šo filtru, lai bloķētu vairāk nekā 45 000 zināmu ļaunprātīgas programmatūras domēnu un aptuveni 20 000 pikšķerēšanas domēnu. Mēs iesakām drošības apsvērumu dēļ.
 • Viltus ziņas – Bloķēt sarakstu ar zināmiem viltus ziņu domēniem, izmantojot publiski pieejamu filtru sarakstu, kas mitināts vietnē GitHub un kurā ikviens var piedalīties.
 • Facebook – Facebook ir bēdīgi slavens, lai izsekotu lietotājus un savāktu no viņiem pēc iespējas vairāk datu. Tas ietekmē ne tikai Facebook lietotājus, bet ikvienu, kas apmeklē vietnes, kurās tiek rādīta poga Patīk vai cits Facebook saturs. Anonimitātes dēļ varat aktivizēt šo filtru un bloķēt visus Facebook domēnus.
 • Google – Brīdinājums: tas bloķē visus Google domēnus, ieskaitot Youtube, ReCaptcha un citus Google pakalpojumus, kurus izmanto daudzās vietnēs! Tas nav ļoti praktiski, taču, ja vēlaties uzzināt, cik daudz interneta paļaujas uz Google, varat īslaicīgi iestatīt šo filtru.
 • Sociālie mēdiji – Arī vairums lietotāju neizvēlas šo filtru. Tomēr, ja nevēlaties piekļūt sociālajiem saziņas līdzekļiem, vienlaikus izmantojot VPN tīklu, varat iestatīt šo filtru. Tas cita starpā bloķēs Facebook, Twitter, Tumblr, Instagram, Google+, Pinterest, MySpace un LinkedIn.

NeuroRouting

NeuroRouting pamatā ir Google atvērtā koda bibliotēka mašīnu apguvei (TensorFlow). Tas darbojas, analizējot maršrutus uz mērķa vietni un pēc tam nosaka, kā samazināt satiksmi ārpus viņu šifrētā VPN tīkla. Praksē tas nozīmē, ka vienmēr tiek izmantots mērķim vistuvākais VPN serveris Perfect Privacy. Pēc tam tiek noteikts īsākais ceļš, lai samazinātu satiksmes iedarbību.

Tas nodrošina drošāku ceļu uz jūsu interneta trafiku. Jūsu dati tiek šifrēti no viena VPN servera uz nākamo. Tas turpina to darīt, līdz sasniedz serveri, kas ir vistuvāk serverim, kas mitina jūsu galamērķa URL. Ideālā gadījumā mērķa serveris atrodas tajā pašā datu centrā, tādā gadījumā trafiks vispār neparādās internetā. Citur tam joprojām ir ierobežota ekspozīcija internetā.

Šie maršruti tiek dinamiski pārrēķināti un mainās, mainoties mērķa galamērķa URL. Papildus mainās ārējais VPN IP atkarībā no mērķa. Tādēļ ir grūti paredzēt, kādus maršrutus izmanto jūsu satiksme, un tas palielina jūsu tiešsaistes privātumu.

Piemēram, pieņemsim, ka lietotājs piekļūst vietnēm, kas mitinātas Austrālijā, ASV, Brazīlijā un Krievijā. Katra vietne izmanto atšķirīgu, šifrētu, vairāku apiņu maršrutu caur Perfect Privacy VPN tīklu. Lietotājs vienlaikus pārraidīs atšķirīgu IP adresi katrai vietnei, kas atbilst pēdējam ķēdes serverim. To var viegli pārbaudīt, piekļūstot dažādām Check-IP vietnēm. Atkarībā no tā, kur atrodas tīmekļa serveris, tiks parādīta cita VPN IP adrese.

NeuroRouting funkciju var ieslēgt vai izslēgt viņu vietnes dalības apgabala konfigurācijas lapā tikai ar vienu klikšķi. Ņemiet vērā, ka atjaunināšana var prasīt dažas minūtes. Tas darbojas visos pieejamos protokolos (OpenVPN un IPSec) un visās atbalstītajās ierīcēs. Jums nevajadzētu izmantot šo funkciju, ja vēlaties izmantot noteiktu VPN servera savienojumu. NeuroRouting nevajadzētu izmantot arī lielāku failu (piemēram, straumju) lejupielādēšanai, lai nodrošinātu, ka vienmēr izmantojat ātru Gigabitu serveri.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Perfect Privacy VPN Manager for Windows izmantošana

Tagad, kad esam apskatījuši Perfect Privacy VPN Manager iestatījumus, ļaujiet mums izpētīt tā galveno savienojuma informācijas paneli. Informācijas panelis ir diezgan vienkāršs. Tajā ir failu kolonnu virsraksti: Valsts, Serveris, Ping (ms) un Pieejamais joslas platums.Jūs varat noklikšķināt uz kolonnas virsraksta, lai to kārtotu. Noklusējuma kārtošana notiek pēc alfabēta servera. Pēdējā kolonnā nav virsraksta. Tas tikai parāda savienojuma (spraudņa) un žurnāla (palielināmā stikla) ​​ikonas.

Perfekta privātuma VPN galvenā savienojuma informācijas panelisInformācijas paneļa augšdaļā tiek parādīta ikona, kas attēlo pašreizējo savienojuma stāvokli. Sarkans norāda, ka nav savienojuma, dzeltens norāda savienojuma stāvokli, un zaļš nozīmē, ka esat veiksmīgi izveidojis savienojumu ar Perfect Privacy tīklu. Tiek parādīta arī jūsu pašreizējā ārējā IP adrese un DNS serveris.

Varat arī piespraust VPN serverus, kas parādīs reāllaika ping laikus (ms), atveriet izvēlni Iestatījumi un aizveriet vai samaziniet klientu, noklikšķinot uz atbilstošās pogas. Lai izveidotu savienojumu ar serveri, vienkārši noklikšķiniet uz spraudņa no servera nosaukuma.

Savienojums un sīkāka informācija par VPN serveri ČikāgāKad savienojums ir veiksmīgi izveidojies (zaļa ikona), rinda ar VPN, ar kuru esat izveidojis savienojumu, tiek iezīmēta zaļā krāsā. Pēc tam varat noklikšķināt uz zilās saites “Details”, lai redzētu vairāk informācijas par savienojumu. Ievērojiet, ka jūsu IP adrese ir mainījusies, un jums nejauši ir piešķirts DNS 1: Čikāga un DNS 2: Maiami.

Ievērojiet arī F un D paneļa augšējā labajā stūrī. Tas norāda, ka pašreizējam savienojumam ir iespējota ugunsmūris (nogalināšanas slēdzis) un DNS aizsardzība. Lai atvienotos, vienkārši vēlreiz pieskarieties spraudnim. Jūs redzēsit arī paziņojumus par ugunsmūra un DNS izmaiņām, kad tiek izveidots savienojums ar VPN serveri un atvienots no tā.

Perfekti paziņojumi par privātuma savienošanu un atvienošanuTagad, kad mēs esam redzējuši, cik viegli ir izveidot savienojumu un atvienoties no Perfect Privacy tīkla, ļaujiet mums izpētīt dažas tā uzlabotās funkcijas.

4. līmeņa kaskādes servera savienojums

Šajā piemērā tiek pieņemts, ka mēs esam iespējojuši servera kaskādi ar četriem apiņiem. Var redzēt, ka savienojumi ir numurēti no 1 līdz 4. Tas parāda secību, kādā serveri tika cakadrēti.

 • Čikāga »» Dalasa »» Losandželosa »» Ņujorka

Kad servera 4. līmeņa kaskāde ir iespējota, servera spraudņi netiek atspējoti, kamēr nav pievienots izvēlētais kaskādes serveru skaits (mūsu gadījumā tas ir četri).

Perfekts privātuma VPN piemērs Kaskādes četri VPN serveriPaziņojums otrajā attēlā ir atvienots no Losandželosas servera. Tas noņem arī Ņujorkas serveri. Ņemiet vērā arī to, ka citi servera spraudņi vairs netiek atspējoti. Mēs varētu izveidot jaunu 4. līmeņa kaskādes savienojumu, izvēloties divus jaunus serverus. Šīs ir tās pašas iestatīšanas, kuras mēs izmantojām mūsu spiediena DNS noplūdes testā iepriekš šajā pārskatā.

Perfekts privātuma IP un porta lietošanas piemērs

Šajā piemērā mēs izvēlējāmies izmantot nejaušas izejas IP adresi gan ar noklusējuma, gan pielāgotā porta pārsūtīšanu. Čikāgas atrašanās vietai ir pievienotas pielāgotas ostas. Mēs arī izveidojām abus portus 1 pret 1 un pievienojam pielāgotu portu, kas tika pārsūtīts uz vietējo 22. portu. Avota porti servera pusē tiek izvēlēti pēc nejaušības principa. Portam 1 pret 1 mērķa osta ir tāda pati kā avota osta. Tomēr otrajā gadījumā pielāgots nejauša avota ports tiek pārsūtīts uz vietējo mērķa ostu 22.

Perfekta privātuma VPN IP un porta lietošanaIekavās ievietots PF tagad tiks parādīts blakus Čikāgas serverim, kas norāda, ka tam ir pielāgotas pārsūtītas ostas. Pēc savienojuma izveidošanas ar Čikāgas atrašanās vietu un tās savienojuma detaļu pārbaudi var redzēt pārsūtītos portus, kā arī iekšējās IP adreses un DNS serverus.

Bez tam tiek parādīti trīs automātiski pārsūtīti porti. Tos nosaka šādi:

Piemērs: Šajā piemērā iekšējais VPN IP ir 10.0.165.18. Pārveidojot par bināro, tas ir 00001010 00000000 101000101 00010010. Pēdējā 12 bitu 010100010010 konvertēšana uz decimāldaļu rezultātiem 1024 + 256 + 16 + 2 = 1298. Rezultātā pārsūtītie porti būs 11298, 21298 un 31298..

Tas ir tas pats, kas automātiski pārsūtīti porti, kas parādīti iepriekš redzamajā attēlā.

Perfekts privātuma VPN pārvaldnieks Windows kopsavilkumam

Klienta programmatūru ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tas ir arī vienkārši lietojams. Savienojumus var izveidot, vienkārši noklikšķinot uz spraudņa ikonas vietā, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Atvienojiet, otro reizi noklikšķinot uz kontaktdakšas. Ja kaskāde nav iespējota, jums ir jāatvienojas no pašreizējā VPN servera, lai izvēlētos citu. Klients atbalsta arī papildu privātuma funkcijas, kuras ir viegli konfigurēt un lietot gan serverī, gan klienta pusē.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Hands-On: IPSec Android lietotne

Android IPSec / IKEv2 lietotnes instalēšana

Vispirms iestatiet ierīci drošības iestatījumos lejupielādēt failus no avota, kas nav Google Play veikals. Pēc tam savā Android tālrunī atveriet vietni Perfect Privacy un pēc tam piesakieties savā kontā. Kad esat tur, atveriet dalības apgabala lapu “Lejupielādēt” un atlasiet Android platformu. Ritiniet līdz Perfect Privacy Android IPSec klienta .apk failam un pieskarieties tam.

Tā vietā, lai to lejupielādētu, pieskarieties zilajai saitei “Perfect Privacy-VPN.apk”. Tas klientam atvērs instalēšanas ekrānu. Pieskarieties “Instalēt” un gaidiet, kamēr tā tiks pabeigta.

Perfect Privacy VPN lietotnes instalēšana operētājsistēmai AndroidKad lietotne ir instalēta, pieskarieties “Open”, lai to palaistu. Tiks parādīts lietotnes savienojuma informācijas panelis. Pirms mēs to izmantojam, lai izveidotu savienojumu, ļaujiet mums pieteikties programmatūrā. Informācijas paneļa augšdaļā pieskarieties izvēlnes ikonai (trīs horizontāli punkti) un atlasiet “Iestatīt pieteikšanās akreditācijas datus. Ievadiet lietotājvārdu un paroli, ko saņēmāt sveiciena e-pastā no Perfect Privacy komandas.

Perfekta privātuma VPN Android lietotnes pieteikšanāsPieskarieties “Saglabāt”, lai tos saglabātu un atgrieztos galvenajā savienojuma ekrānā. Pēc tam pieskarieties Čikāgas atrašanās vietai, lai izveidotu savienojumu ar to. Jums būs jāpieņem VPN iestatīšanas pieprasījums, pieskaroties “OK”. Jūsu izvēlētajam profilam Čikāga tiks parādīts statuss “Notiek savienojums”.

Savienojuma izveide ar savu pirmo perfekto privātuma VPN serveriDrīz tam sekos ekrāns, kam sekos zaļš statuss “Connected” Čikāgas atrašanās vietai. Šeit jūs varat izvēlēties “Atvienoties”, lai aizietu no Čikāgas servera, vai arī varat izvēlēties citu atrašanās vietu, piemēram, Dalasu. Tiks atvērts neliels informācijas apakš ekrāns. Nospiediet “Savienot”. Tagad statuss vispirms parāda “Connecting” un pēc tam zaļu “Connected” ar Dalasas VPN serveri.

Pāriet no Čikāgas uz Dalasas VPN serveriTagad pieskarieties “Atvienot”. Tagad statuss parādīs Dalasas atvienošanu. Seko ziņojums “Nav aktīva VPN”. Pārvelciet uz leju un pēc tam pieskarieties Amsterdamas serverim, lai izveidotu savienojumu ar to.

Atvienojiet un pēc tam izveidojiet savienojumu ar jaunu VPN serveri Amsterdamā.Tas atkal parādīs pazīstamo statusu “Connecting” un pēc tam zaļo “Connected” ar VPN serveri Amsterdamā. Tagad atvienojiet no Amsterdamas servera. Kad statuss parāda “Nav aktīva VPN”, atveriet izvēlni. Izvēlne sastāv no četriem vienumiem:

 • Atsvaidzināt serveru sarakstu – kurā tiek parādīts ekrāna ziņojums, vienlaikus atjaunojot Perfect Privacy VPN serveru sarakstu. Tas notiek ļoti ātri.
 • Iestatiet pieteikšanās akreditācijas datus – mēs izmantojām agrāk, kad reģistrējāmies. Ņemiet vērā, ka klients ir saglabājis mūsu akreditācijas datus, tāpēc mums tie nav jāievada nākamajā reizē, kad tie tiks atvērti.
 • Skatīt žurnālu – parāda klienta savienojuma žurnālu un ļauj to saglabāt failā.
 • Saņemiet atbalstu – ir tikai saite uz vietnes Perfect Privacy kontaktu zonu.

Perfekta privātuma VPN Android IPSec klienta izvēlnePerfect Privacy IPSec Client kopsavilkums

Klientu ir viegli instalēt, tiklīdz esat zinājis noslēpumus, taču mūsu Android tālrunī pagāja laiks, pirms mēs tos atklājām. Kad tas ir instalēts, jūs varat izveidot savienojumu ar VPN serveri tikai ar vienu pieskārienu. Servera atrašanās vietas maiņu var veikt, vienkārši izvēloties citu atrašanās vietu un izveidojot savienojumu ar to pāris ekrāna pieskārienos. Citādi varat izveidot savienojumu, vispirms atvienojoties no pašreizējā VPN servera un pēc tam izvēloties citu.

Perfekts privātuma VPN ātruma tests

Mēs pārbaudījām Perfect Privacy pakalpojumu kopā ar viņu VPN pārvaldnieku operētājsistēmai Windows. Pārbaudē tiek izmantots OpenVPN (UDP) protokols ar AES-256-CBC šifrēšanu. Pakalpojums mūsu ātruma pārbaudēs bija labs. Mēs bijām gandarīti par tā kopējo sniegumu. Daži no šiem ātruma zaudējumiem ir saistīti ar šifrēšanas pieskaitāmību, kas rodas viņu šifrēšanas algoritmā.

Perfekts privātuma VPN ātruma testsVar redzēt, ka mūsu lejupielādes ātrums bija 53.81 Mbps bez VPN savienojuma, bet, izmantojot Perfect Privacy VPN tīklu, tas samazinājās līdz 43.93 Mbps. Tas ir aptuveni 18,3% kritums serverim Maiami, FL. Līdzīgus rezultātus mēs atradām, izmantojot citas atrašanās vietas. Tika zaudēti 20,1% serveri Čikāgā, IL un 32,6% serveriem Melburnā, ĀS. Kā gaidīts, mēs piedzīvojām lielākus ātruma zaudējumus, jo tiek palielināts attālums un ping laiks.

Pat ar šo ātruma zaudēšanu lielākajai daļai VPN lietojumprogrammu 40+ Mb / s ātrums joprojām ir pietiekami ātrs. Mediju straumēšanai pietiek pat ar Melburnas savienojuma 26+ Mb / s ātrumu. Šis ātruma samazinājums ir tā papildu tiešsaistes drošības un privātuma vērts, ko jūs iegūstat, izmantojot Perfect Privacy pakalpojumu. Atkarībā no ISP jūs varētu piedzīvot dažādus rezultātus savā pasaules reģionā.

Perfekts privātuma VPN pārskats: secinājums

Perfekta konfidencialitāte ir bijusi VPN biznesā kopš 2008. gada. Viņiem ir divkārša galvenā mītne. Grāmatvedība un datu pārvaldība tiek veikta Šveicē, savukārt to tehniskā ieviešana notiek Panamā. Abas ir labas vietas tiešsaistes drošības uzņēmumiem. Viņi abi aizsargā personas privātumu savos likumos, kā arī konstitūcijās.

Lai izveidotu pilnīgu konfidencialitāti, sava konta izveidošanai ir nepieciešams tikai “Lietotājvārds” un derīga “e-pasta adrese”. Pēc tam viņi piešķir jums “konta paroli” un pēc tam nosūta jums akreditācijas datus pa e-pastu. Turklāt varat veikt anonīmus maksājumus, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu un anonimitāti. Perfekta konfidencialitāte nesaglabā informāciju par maksājumu jūsu kontā. Perfect Privacy uzrauga lietotāju kontus ar izlases numuru, kas saistīts ar kontu, un beigu datumu. Tas nozīmē, ka vienīgā informācija, ko viņi glabā klientam, ir lietotājvārds, parole, e-pasta adrese un beigu datums. Turklāt katru reizi, kad sazināties ar viņiem, varat izmantot jaunu e-pasta adresi.

Perfect Privacy izstrādāja tīkla infrastruktūru, paturot prātā klientu privātumu tiešsaistē. Viņi nereģistrē nevienu individuālu savienojumu vai VPN aktivitātes. Tas ietver IP adreses, savienojuma laikus, DNS pieprasījumus, apmeklētās vietnes utt. Vienīgā VPN informācija, ko viņi glabā, ir viņu serveru kopējā “% brīvā” platība. Vienīgā informācija, ko viņi glabā, ir kopējais serveru izlietojuma koeficients, ko tie parāda viņu publiskā servera statusa lapā. Turklāt Perfect Privacy izveidoja savu infrastruktūru, balstoties uz šo datu glabāšanas filozofiju. Visi viņu pakalpojumi darbojas uz stipri šifrētiem RAM (brīvpiekļuves atmiņas) diskiem. Dati tiek iznīcināti, ja disks zaudē jaudu.

Perfect Privacy 2013. gada beigās uzsāka sava VPN pakalpojuma jaunināšanu. Kopš tā laika viņi ir palielinājuši gan tīkla arhitektūras pārklājumu, gan veiktspēju. Viņi ir pievienojuši vairāk atrašanās vietu un palielinājuši serveru skaitu esošajās vietās. Turklāt viņi ir palielinājuši vairuma VPN serveru joslas platumu līdz 1Gbps un pievienojuši atbalstu IPv6 adresēm. Viņi savā VPN tīklā izmanto tikai kopīgotus fiziskos serverus.

Viņiem pašlaik ir mazs līdz vidēja lieluma tīkls ar vairāk nekā 50 serveriem 23 dažādās valstīs. Visi viņu VPN serveri vada šādus pakalpojumus: OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP), IPSec, SSH2, PPTP, Squid Proxy. SOCKS5 starpniekserveris un TOR. Viņiem ir rokasgrāmatas šī pakalpojuma uzstādīšanai neskaitāmās ierīcēs. Perfect Privacy ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Okeānijā. Katrs VPN serveris katram klientam piešķir nejaušas IP adreses no pieejamā saraksta. Viņu VPN pakalpojums veicina P2P un Torrent trafiku visos viņu serveros, izņemot Amerikas Savienotajās Valstīs un Francijā.

Perfect Privacy ir pielāgots VPN pārvaldnieks operētājsistēmai Windows, macOS un Linux. Viņu vadītājs atbalsta IPSec un OpenVPN protokolus. Viņiem ir arī stiprswan bāzes IPSec klients Android, kas izmanto IKEv2. Viņi atbalsta spēcīgu AES-256-CBC šifrēšanu. Sākotnējais rokasspiediens ir veikts ar RSA-4096 ar DHE. Viņi atbalsta slepenības saglabāšanu ar sesijas taustiņiem, par kuriem atkārtoti vienojas ik pēc 60 minūtēm. Viņu pakalpojums nodrošina aizsardzību pret DNS, IPv4 un IPv6. Tas atbalsta arī portu pāradresāciju, slepeno VPN un kaskādes serverus. Visbeidzot, Perfect Privacy nodrošina tādas papildu funkcijas kā TrackStop un NeuroRouting servera pusē, kas var palielināt jūsu drošību un tiešsaistes privātumu.

Kas mums patika par pakalpojumu:

 • Jūs varat izveidot anonīmu kontu, norēķinoties ar Bitcoin vai skaidrā naudā.
 • Viņi neuztur atsevišķas VPN aktivitātes vai savienojumu reģistru žurnālus.
 • Perfektai konfidencialitātei ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux ar modernām konfidencialitātes funkcijām, piemēram, ugunsmūra iznīcināšanas slēdzi, DNS un IPv6 noplūdes aizsardzību, starpniekservera atbalstu un citas.
 • Pakalpojums nodrošina izcilu drošību gan OpenVPN, gan IPSec savienojumiem.
 • Katram kontam ir neierobežots vienlaicīgs savienojums.
 • Viņi ļauj P2P savos tīkla serveros, un viņiem ir rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums to izmantot drošāk.
 • Viņiem ir servera puses funkcijas, piemēram, TrackStop un NeuroRouting, lai palielinātu lietotāju drošību un privātumu.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet tiešraides tērzēšanu un kaut kādu atbalstu 24 stundas diennaktī.
 • Izstrādājiet pielāgotu lietotni iOS.
 • Nolaidiet cenu vairāk, jo vairāk lietotāju to var atļauties. (Nevainojama konfidencialitāte ir augstākā līmeņa pārskatīto izcilo VPN pakalpojumu virsotne, kuriem ir daudz lielāki tīkli un dažas no tām pašām funkcijām).

Perfekta konfidencialitāte VPN ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Okeānijā. Ja privātums un anonimitāte ir galvenais VPN iemesls, viņu unikālais drošības un privātuma funkciju apvienojums varētu būt jums. Viņi nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Tomēr dažām maksājuma metodēm viņiem ir 7 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka varat izmēģināt viņu VPN pakalpojumus ar minimālu risku. Ja jūs nolemjat, ka jums tas patīk, jūs varat iegūt pilnīgu piekļuvi viņu tīklam, sākot no tikai EUR 8,95 mēnesī.

Apmeklējiet vietni Perfect Privacy VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map