Pilsētas VPN apskats

UrbanVPN atļaujasPilsētas VPN tiek apzīmēts kā bezmaksas VPN pakalpojums ar 81 atrašanās vietām. Lai gan tas pārlūkprogrammās tiek parādīts kā starpniekserveris, tajā ir arī bezmaksas programmatūra visām operētājsistēmām. Tas nozīmē, ka šāda apgalvojuma redzēšana vienmēr mūs nervozē. Ja esat pazīstams ar izteicienu “nav bezmaksas pusdienas”, jums rodas jautājums, kāds ir šīs sugas loms. Šajā pārskatā mēs plānojam to darīt. Skatot Google Play veikala lejupielādes, Google rāda 50k +. Protams, tas nav lieliski, ja tas ir palaists, kad tas tika palaists. Pārbaudot atļaujas, mēs tūlīt pamanījām kaut ko saistīt. Nav nekas neparasts, ka VPN ir nepieciešama piekļuve jūsu fotoattēlu / multivides / failu mapei un jāizlasa USB atmiņas saturs, kā redzat attēlā..

Pilsētas VPN tiek apzīmēts kā bezmaksas VPN pakalpojums ar 81 atrašanās vietām. Lai gan tas pārlūkprogrammās tiek parādīts kā starpniekserveris, tajā ir arī bezmaksas programmatūra visām operētājsistēmām. Tas nozīmē, ka šāda apgalvojuma redzēšana vienmēr mūs nervozē. Ja esat pazīstams ar izteicienu “nav bezmaksas pusdienas”, jums rodas jautājums, kāds ir šīs sugas loms. Šajā pārskatā mēs plānojam to darīt. Skatot Google Play veikala lejupielādes, Google rāda 50k +. Protams, tas nav lieliski, ja tas ir palaists, kad tas tika palaists. Pārbaudot atļaujas, mēs tūlīt pamanījām kaut ko saistīt. Nav nekas neparasts, ka VPN ir nepieciešama piekļuve jūsu fotoattēlu / multivides / failu mapei un jāizlasa USB atmiņas saturs, kā redzat attēlā..


Vai vēlaties salīdzināt Urban VPN ar mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumiem? Šeit ir dažas no labākajām alternatīvām. Katrs VPN piedāvā 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu pakalpojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Par kompāniju

Pilsētas VPNMēs varam jums pateikt, ka ir maz informācijas par šo VPN vai tā mātesuzņēmumu, kas tiek saukts par “pilsētu kiberdrošību”. Ir ļoti maz norāžu uz šo uzņēmumu, un tās, kuras mēs atradām, bija piesaistītas pašam VPN. Balstoties uz labajā pusē esošo informāciju, mēs varam jums pateikt, ka vietne ir reģistrēta Skotsdeilā, Arizonā. Tas ir mazliet satraucoši, jo tas ļauj atvērt “14 acu” valstīm. Tās ir valstis, kas savstarpēji apmainās ar informāciju. Citiem vārdiem sakot, tas ir tāpat kā visas 14 programmas valstis var redzēt jūsu darbības. Protams, tas daudzus satrauc.

Drošība

Viena lieta, par kuru mēs varam runāt, ir drošība Urban VPN sistēmā. Savā vietnē viņi uzdod sev jautājumu, kāpēc VPN ir bezmaksas. Pēc tam viņi paziņo, ka tas ir bezmaksas, jo “Pilsētas VPN darbina Pilsētas VPN kopienas (vienādranga) VPN. Visi mūsu lietotāji palīdz viens otram atbloķēt internetu, daloties tīkla resursos. ” Lai arī tā izklausās kā jauka ideja, tā rada dažus jautājumus un parāda vēl dažas citas problēmas, piemēram:

 • Kā Urban VPN faktiski šifrē un aizsargā jūsu datus?
 • Tā kā satiksme tiek virzīta arī caur jūsu sistēmu, ko darīt, ja kāds dara kaut ko nelikumīgu?
 • Vai satiksme tiek novirzīta caur jūsu mašīnu, ja lietotne ir tikai atvērta un nav savienota?

Pievienojiet šos jautājumus pārredzamības trūkumam uzņēmumā, kā arī viņu datu saglabāšanas politikai (jā, viņi acīmredzot glabā žurnālus), jūs varat uzzināt, kāpēc mums ir daži jautājumi par to.

Iespējas

Raksturīgi, ka uzņēmums piedāvā ļoti maz. Mēs nevarējām atrast sarakstu ar daudz ko citu, kā arī piedāvājam dalībniekam daudz dažādu vietu un dodiet lietotājam iespēju atbloķēt dažus straumēšanas pakalpojumus. Viņi uzskaita “14 veidus, kā bez maksas un ātri izmantot”. Acīmredzot viņiem ir produkti galvenajām operētājsistēmām. Tomēr daži no citiem veidiem mums šķiet mazliet apšaubāmi. Kad redzat virsrakstus, piemēram, bezmaksas Reddit VPN utt., Šķiet, ka tie ir tikai tur, lai palielinātu trafika daudzumu un tur to mārketinga nolūkos. Viņi runā par biedru drošību, bet nepiedāvā informāciju par to, kā viņi to dara.

Serveru atrašanās vietas un valstis

Šeit ir tas, kur uzņēmums mazliet spīd. Tajā ir uzskaitītas milzīgas 81 vietas. Tomēr vārda VPN lietošana pēc katras valsts nosaukuma šķiet vēl viens triks, kā panākt, lai Google tos augsti novērtētu. Katrai valstij ir arī sava galvenā lapa, kas ir neparasti. Katrā ziņā apskatīsim vietas, ko tā var piedāvāt. Apvienotie Arābu Emirāti, Argentīna, Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Burgarija, Kanāda, Kolumbija, Šveice, Čīle, Ķīna, Kostarika, Čehija, Vācija, Grieķija, Dānija, Igaunija, Ekvadora, Spānija, Ēģipte, Somija, Francija, Lielbritānija, Gvatemala, Hondurasa, Horvātija, Honkonga, Ungārija, Indonēzija, Indija, Irāna, Īrija, Islande, Itālija, Japāna, Dienvidkoreja, Lietuva, Luksemburga, Latvija, Malaizija, Meksika, Nikaragva, Norvēģija, Panama, Filipīnas, Polija , Pakistāna, Peru, Puertoriko, Portugāle, Paragvaja, Rumānija, Serbija, Krievija, Saūda Arābija, Zviedrija, Singapūra, Slovēnija, Turcija, Taizeme, Taivāna, Ukraina, ASV, Urugvaja, Venecuēla un Vjetnama. Kā redzat, ir vairāki novadi, kuriem varat piekļūt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažām valstīm (piemēram, ASV) var piekļūt tikai no pārlūka, nevis klienta.

Praktiska pārbaude

Ciktāl tas attiecas uz VPN, tas ir diezgan taisni uz priekšu. Kad esat to pievienojis pārlūkam (neatkarīgi no tā, kuru izmantojat), jums ir jāveic tikai dažas darbības.

 1. Atrodiet robota emblēmu.
 2. Atveriet paneli. Kā redzat, šeit augšpusē varat mainīt serverus. Varat arī ieslēgt slēdzi, lai bloķētu reklāmas. Vienkārši pārvietojiet slīdni ieslēgtā stāvoklī un centrā nospiediet pogu “Atskaņot”.
 3. Aizveriet konsoli. Tagad jūs pamanīsit jebkuras valsts karogu.

UrbanVPN Pārbaude

Tagad, kad esat izveidojis savienojumu, ir laiks pārbaudīt ātrumu.

UrbanVPN ātruma pārbaude

UrbanVPN ir aizdomīgi ātrs. Kā redzat zemāk redzamajā attēlā, ātruma atšķirība ar to ir ļoti maza. Vairāk nekā iespējams, tas nozīmē, ka trūkst šifrēšanas. Pretējā gadījumā jūs redzētu vairāk virs galvas. Tā kā uzņēmums jebkāda veida šifrēšanas jomā ir ļoti neskaidrs, varat uzminēt, ka jūsu savienojums vai nu nav šifrēts, vai arī ir ļoti maz šifrēšanas, par ko runāt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka citi serveri var būt atšķirīgi, bet tas padara uzņēmumu vēl aizdomīgāku.

UrbanVPN ātruma pārbaude

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā tagad tik daudz uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, izveidojiet savienojumu, izmantojot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki vai kibernoziedznieki nozags jūsu privāto informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt.

Kas par noplūdēm?

UrbanVPN LeaktestLai gan tas ir bezmaksas VPN pakalpojums, mēs bijām mazliet pārsteigti, redzot, ka mums nav problēmu ar noplūdi. Lai to uzzinātu, mēs izmantojām mūsu iecienīto visaptverošo noplūdes testeri vietnē www.doileak.com. Mums patīk izmantot šo, jo tas parāda dažādas jomas, kur tas atklāj problēmas. Kā redzams attēlā pa labi, vienīgā problēma ir vairāku operētājsistēmu problēma. Saskaņā ar testēšanas vietni vairāku operētājsistēmu problēma var norādīt, ka izmantojat VPN vai starpniekserveri. Izņemot tos, mūsu mašīnā nav problēmu, izņemot personīgo izvēli.

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Izejot pie pamatiem, šī VPN pakalpojuma izmantošana var būt pareiza ideja, ja vēlaties atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas nozīmē: ja jūs vismazāk uztraucaties par savu privātumu, jūs vēlēsities palikt prom no šī. Turklāt, tā kā jums ir citu cilvēku potenciāls, kas nodarbojas ar nelikumīgām darbībām un satiksme tiek vadīta caur jūsu sistēmu, tas ir vēl viens iemesls, ja tas ir iespējams, no tā izvairīties. Ir daudz citu iespēju.

Noslēguma domas par UrbanVPN

Ir vairākas lietas, kas padara šo VPN par sliktu izvēli. Tie ietver pārredzamības trūkumu uzņēmumā, žurnālu saglabāšanu, galvenā biroja atrašanās vietu (ASV), šifrēšanas trūkumu, solījumu pilnībā sadarboties ar ASV likumiem un daudz ko citu. Tomēr nevar būt slikti, ja jūs tikai mēģināt atbloķēt šovu un neuztraucaties par nelegālu satiksmi, kas nāk caur jūsu komp. Tas varētu palīdzēt jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, ja vēlaties izmantot kaut ko līdzīgu SoundCloud, Pandora vai citiem. Jūtieties brīvi apskatīt mūsu top 10 VPN salīdzinājumam.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map