Oranža privātuma āpša ikonaPrivacy Badger ir bezmaksas trešās puses izsekotājs un reklāmu bloķēšanas paplašinājums, kas ir jauns ienācējs sabiedrībā. Šis privātuma rīks, kas tika izlaists 2014. gadā, ir Elektronisko robežu fonda (EZF) projekts. Privacy Badger mērķis ir bloķēt izsekošanas sludinājumu un bloķēt izsekošanas sīkfailus, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Pašlaik tas atbalsta tikai pārlūku Chrome un Firefox. Drīzumā parādīsies citas versijas.

Tāpat kā citi, jūs varat izvēlēties mainīt iestatījumus katram izsekotājam. Tas dod jums iespēju bloķēt izsekotājus, kurus vēlaties bloķēt. Šajā pārskatā mēs jums parādīsim, kā lietot, lejupielādēt un instalēt paplašinājumu Privacy Badger.

Privātuma āpšu finansēšana

Privātpersonas āpša finansējumu nodrošina EZF. Lai gan jums nav jāziedo EZF, Privacy Badger dod jums iespēju. Mēs iesakām jums atbalstīt viņu centienus. Jauka bloķētāja sastāvdaļa ir tā, ka tas jums paziņos, ja reklāma izseko jūs vairākās vietnēs. Pārvietojot slīdņus, varat arī bloķēt noteiktu domēnu reklāmas. Privacy Badger ir iecienīts pārlūka paplašinājums daudziem privātuma aizstāvjiem.

Pārlūka Chrome privātuma Badger

Lai iegūtu pārlūka Chrome privātuma Badger, jums pārlūkprogrammā būs jānoklikšķina uz izvēlnes pogas. Pēc tam dodieties uz Vairāk rīku, un tad Paplašinājumi.

Adblock Plus instalēšana

Tagad jūs aizvedīs uz Paplašinājumi ekrāns no Chrome.

iegūstiet vairāk paplašinājumu

Atlasiet opciju, kas saka iegūstiet vairāk paplašinājumu. Kreisajā pusē ierakstiet Privātuma Badger. Šeit redzēsit vairākas dažādas iespējas, taču vēlaties izvēlēties paplašinājumu, kas saka Privacy Badger, ko piedāvā www.eff.org. Pēc tam noklikšķiniet uz pievienot pārlūkam Chrome poga zem paplašinājumu virsraksta, lai sāktu.

Pārlūka Chrome privātuma Badger

Kad tiek parādīts uzaicinājums, noklikšķiniet uz pievienot paplašinājumu.

Pārlūka Chrome privātuma Badger

Kā izmantot konfidencialitātes āpsi pārlūkam Chrome

Tagad, kad paplašinājums ir instalēts, jums tiks piedāvāts veikt apskati.

Pārlūka Chrome privātuma Badger

Kad esat iepazinies ar ceļvedi, aizveriet pārlūku Chrome un atveriet to vēlreiz. Iestatījumus varat atstāt atsevišķi vai mainīt. Lai tos mainītu, noklikšķiniet uz ikonas Privacy Badger. Tagad noklikšķiniet uz zobrata, lai piekļūtu opciju lapa. Kā redzat tālāk, jūs varat atspējot privātuma Badger konkrētām vietnēm.

Pārlūka Chrome privātuma Badger

Šajā sadaļā atrodas četras cilnes. Tie ir lietotāja filtru iestatījumi, baltajā sarakstā iekļautie domēni, sociālo logrīku iestatījumi un vispārējie iestatījumi.

Lietotāju filtru iestatījumi – Šī cilne parādīs potenciālos izsekotājus lapā. Jūs varat pilnībā bloķēt visus izsekotājus, bloķēt tikai sīkfailus vai arī atļaut visu. Kā saka, jums tiešām nav jāpārvieto slīdņi, ja vien kaut kas nav salauzts.

Baltajā sarakstā iekļautie domēni – Šajā cilnē pievienojat domēnus, kurus vēlaties iekļaut baltajā sarakstā.

Sociālo logrīku iestatījumi – Šajā cilnē ir viena poga. Varat vai nu atspējot, vai iespējot sociālo logrīku aizstāšanu.

Vispārīgie iestatījumi – Šajā cilnē ir tikai viena izvēles rūtiņa. Jūs varat noklikšķināt uz lodziņa Rādīt bloķēto vienumu skaitu.

privātuma āpša iespēju lapa

Tagad Privacy Badger ir gatavs lietošanai pārlūkā Chrome.

Firefox privātuma Badger

Lai iegūtu Firefox privātuma nozīmīti, dodieties uz vietni https://www.eff.org/privacybadger un noklikšķiniet uz pogas, kas saka Instalējiet konfidencialitātes žetonu.

instalēt privātuma āpsi Firefox

Kad esat to izdarījis, jūs saņemsit uznirstošo ziņojumu, piemēram, šo. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz Atļaut.

privātuma āpša instalēšanas uznirstošais logs

Pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt.

instalēt privātuma āpsi

Kad tā būs instalēta, jūs redzēsit to pašu ceļvedi, kuru mēs minējām Chrome sadaļā. Tagad jūs varat pārlūkot, kā jūs parasti darītu, un zināt, kuru trešo pušu reklāmas seko jums. Ja redzamajā vietnē nav redzama neviena reklāma, tās atbilst noteikumiem par izsekošanu.

Atšķirības ar un bez privātuma āpša

Zemāk redzamajā attēlā redzat vietni, neizmantojot konfidencialitātes Badger. Ir redzamas vairākas reklāmas.

vietne bez privātuma āpša

Tagad mēs parādīsim to pašu lapu ar konfidencialitātes Badger.

vietne ar iespējotu konfidencialitātes āpsi.

Kā redzat, vietnē ir bloķētas reklāmas. Tikai atceraties, ka ne visas reklāmas pēc noklusējuma ir bloķētas. Lai bloķētu noteiktas reklāmas, jums būs jāatspējo šīs reklāmas izsekotāji. Privacy Badger galvenokārt ir privātuma rīks, nevis reklāmu bloķētājs.

Kāpēc jāizmanto privātuma Badger??

Privacy Badger veic labu darbu, lai bloķētu trešo personu reklāmas izsekotājus. Tas pasargās jūs no tām vietnēm, kuras seko jūsu pārlūkošanas darbībām no vairākiem avotiem. Esam priecīgi, ka Privacy Badger drīz būs pieejams citām galddatoru un mobilajām ierīcēm.

Secinājums

Noslēgumā jāsaka, ka mums patīk Privacy Badger ērtā lietošana. Kad jūs vairāk pārlūkosit programmu Privacy Badger, paplašinājums veiks izmaiņas, nepārvietojot slīdņus. Jums nevajadzēs veikt izmaiņas slīdņos, ja vien vietnes vairs nedarbosies. Tā kā Privacy Badger galvenokārt ir konfidencialitātes rīks, tas nebloķēs visas reklāmas. Ja vēlaties, lai tiktu bloķēta vairāk reklāmu, mēs iesakām izmantot arī citus reklāmu bloķētājus. Lai aizsargātu savu privātumu, varat izmantot papildu rīkus, piemēram, VPN.

Apmeklējiet vietni Privacy Badger

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me