Pērkona VPN apskats – esiet piesardzīgs šajā

Pērkona VPN logotipsPērkona VPN ir viens no “bezmaksas” VPN pakalpojumiem jūsu Android mobilajā ierīcē un ir paredzēts tieši šim mērķim. Neskatoties uz foršo vārdu, šim noteikti ir dažas problēmas. Pat ja tas ir paredzēts operētājsistēmai Android, lietotnes izmantošanai personālajā datorā vai Mac var izmantot emulatoru. Saskaņā ar Google statistiku lietotnei ir lejupielādēti vairāk nekā 10 miljoni, un tai ir 4,8 zvaigžņu vērtējums ar 368 000 atsauksmēm, un tā ir norādīta kā bezmaksas VPN. Kaut arī doma par bezmaksas VPN izmantošanu izklausās pievilcīgi, tas mūs mazliet uztrauc. Iespējams, ka to atbalsta reklāmas. Pārskatā par Thunder VPN mēs apskatīsim dažādus atribūtus. sniedziet sīkāku informāciju. un paskatieties, vai ir vērts tik augstu zvaigžņu vērtējumu.


Vai vēlaties salīdzināt Thunder VPN ar mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumiem? Šeit ir dažas no labākajām alternatīvām. Katrs VPN piedāvā 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu pakalpojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Par kompāniju

Pērkona VPN reģistrācijaŠo VPN izveidoja uzņēmums Signal Lab. Dīvainā kārtā šis nosaukums ir līdzīgs drošai ziņojumapmaiņas lietotnei, kuru izveidojis Signāla fonds. Kaut arī nosaukums varētu būt līdzības, mēs par to šaubāmies. Ir grūti atrast informāciju par šo uzņēmumu, kas mūs padara piesardzīgus. Viņu vietne ir diezgan minimāla un sniedz tikai nelielu informācijas daudzumu. Tomēr, meklējot dažus jautājumus, jūs varat nākt klajā ar dažām atbildēm. Labajā pusē ir vietnes reģistrācijas informācija. Ja jūs uzmanīgi aplūkosit, jūs redzēsit vairākas nepieciešamības. Piemēram, tajā ir norādīts, ka pilsēta un štats ir “Alhambra, Arkanzasa”. Raugoties, šādas vietas nav. Visas norādes (pasta indekss un pilsētas nosaukums) liecina, ka uzņēmums faktiski atrodas Kalifornijā. Turklāt apgabala kods ir norādīts 626. Tas ir rajona kods Alhambrai, Kalifornijā. Lai gan tā, iespējams, ir tikai kļūda, tas mums rada aizdomas par šo uzņēmumu.

Cenu noteikšana

Pērkona VPN cenu noteikšanaKamēr pakalpojums ir bezmaksas, viņiem ir arī VPN “VIP” versija. Viņu cena par 1 mēneša pakalpojumu ir 9,99 USD. Tomēr jūs varat saņemt 12 mēnešu pakalpojumu par 59,99 USD. Savādi, ka viņiem ir arī nedēļas plāns par USD 5,99. Kā redzams attēlā pa labi, varat to izmēģināt arī 3 dienas bez maksas. Protams, jūs varat atcelt pēc 3 dienu izmēģinājuma, vai arī jūs varat to paturēt par summu, kuru mēs tikko minējām. Pakalpojuma iegādi ir ļoti viegli veikt, jo tas ir saistīts ar jūsu Google algas kontu.

Iespējas

Par šo produktu nav daudz iespēju runāt. Tomēr tajā ir uzskaitītas šādas funkcijas.

 • Bezmaksas uz visiem laikiem
 • Neierobežots joslas diapazons
 • Reģistrācija nav nepieciešama
 • Vai plašie serveri
 • Nav reģistrētu lietotāju datu

Serveru atrašanās vietas un valstis

Bezmaksas versijā varat redzēt, ka zemāk esošajos attēlos ir pieejams virkne serveru. Attēla labajā pusē var redzēt VIP serverus.Pērkona VPN serveri

Izmantojot standarta pakalpojumu, jums ir piekļuve apmēram 7 vietām 6 populārās valstīs. To skaitā ir Kanāda, Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Nīderlande, Vācija un Francija.

Ja izvēlaties VIP pakalpojumu, jūs saņemat šādas priekšrocības.

 • Nav reklāmu.
 • Ātrāki savienojumi.
 • Vairāk pasaules savienojuma iespēju.

Papildu premium servera atrašanās vietās ir Somija, Japāna, ASV, Dienvidkoreja, Singapūra, Itālija, Indija un Gemany.

Praktiska pārbaude

Savienojuma izveide ar VPN ir vienkārša. Zemāk esošajā panelī redzat divus savienojuma ekrānus. Augšējā labajā stūrī varat mainīt serveri, kuru vēlaties izmantot, noklikšķinot uz karoga ikonas. Protams, katrai valstij ir atšķirīga ikona. Kā mēs jau minējām iepriekš, jums ir vairāk iespēju, izmantojot premium iespēju.

Pērkona VPN savienojumi

Pērkona VPN ātruma pārbaude

Ātruma zaudēšana ir viens no bezmaksas pakalpojuma izmantošanas trūkumiem. Serveris, kuru pārbaudījām, bija neticami lēns. Mēs izmantojām opciju “labākais serveris”. Apskatot attēlus, jūs redzēsit, ka katram testam mēs izmantojām to pašu vietu. Kā redzat, ja viņi piedāvā ātru pakalpojumu, tas noteikti nav tā sastāvdaļa. cerēsim, ka premium versijai būs labāki ātrumi. Kā redzat, jūs zaudējat vairāk nekā 99% no ātruma. Turklāt, katru reizi pieslēdzoties vai atvienojoties, jūs redzēsit sludinājumu. Tas var kļūt kaitinoši, ja izveidojat savienojumu ar dažādām vietām.

Pērkona VPN ātruma pārbaude

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā tagad tik daudz uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, izveidojiet savienojumu, izmantojot savienojumu. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki vai kibernoziedznieki nozags jūsu privāto informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt.

Kas par noplūdēm?

Vislētākais pērkonsKā jūs varētu gaidīt ar daudziem bezmaksas VPN, šis noplūst kā siets. Tāpēc mēs nolēmām pārbaudīt visaptverošo noplūdes testeri vietnē www.doileak.com. Mums patīk izmantot šo, jo tas parāda dažādas jomas, kur tas atklāj problēmas. Kā redzams attēlā pa labi, šim VPN ir dažas problēmas un tas noplūst. Protams, dažas problēmas, kuras redzat labajā pusē, radās problēmas ar pārlūkošanu mobilajās ierīcēs, nevis pakalpojumā.

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Pieturoties pie pamatiem, izmantojot šo VPN pakalpojumu (ja izmantojat bezmaksas versiju), būs lēns un caurspīdīgs. Iespējams, ka jūs laiku pa laikam varēsit izvairīties no dažiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, taču, ja vēlaties izmantot VPN primārajai privātuma aizsardzības funkcijai, šī zīme tiek palaista garām. Papildus noplūdēm tas ir ārkārtīgi lēns. Ja y Ja vēlaties pakalpojumu ar labāku drošības pakāpi un bez noplūdēm, tur ir daudz premium pakalpojumu. Mēs meklētu citur.

Noslēguma domas par Thunder VPN

Kaut arī šis VPN ir ārkārtīgi populārs, jūs nevēlaties to izmantot kaut kam nopietnam. Jums vienmēr ir jāaizsargā sevi, ja izmantojat WiFi. Šis bezmaksas pakalpojums ir ļoti lēns, caurlaidīgs, un tam nevar uzticēties. Tas nozīmē, ka tas var būt tikai nedaudz labāk, nekā neko nelietot. Tikai atceraties, ka savienojumu ar ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Franciju, Nīderlandi, Vāciju varēs izveidot tikai tad, ja izmantosit bezmaksas versiju. Tas varētu palīdzēt jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, ja vēlaties izmantot kaut ko līdzīgu SoundCloud, Pandora vai citiem, taču no tā vairāk nevajadzētu gaidīt. Jūtieties brīvi apskatīt mūsu 10 labākie VPN lai sasniegtu labākos rezultātus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map