ProtonVPN apskats 2020. gadā

ProtonVPN 2017. gadā uzsāka bezpeļņas uzņēmums ProtonVPN AG. Tās galvenā mītne atrodas Ženēvā, Šveicē. Tas nozīmē, ka jūs esat pasargāts no “14 acu” valstu ziņkārīgo acīm. Tās ir 14 valstu kopums, kuras vienojas kopīgi izmantot informāciju. Turklāt Šveicē ir vieni no spēcīgākajiem privātuma likumiem rietumu pasaulē. Uzņēmums ir plaši pazīstams ar savu privātumu, un viņi gūst labumu no viņu māsas produkta ProtonMail zināšanām. Pašlaik tam ir lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OSX, Linux, iOS un Android.


ProtonVPN

ProtonVPN izcenojumi

Ir ProtonVPN bezmaksas versija un apmaksāta versija. Šajā pārskatā mēs galvenokārt apskatīsim apmaksāto versiju. Pašlaik ir 3 dažādas abonēšanas paketes. Tie ir Basic, Plus un Visionary. Viņi tos nodrošina mēneša un gada termiņu plānos. Mēneša cenas ir šādas:

 • Pamatplāns – USD 5 mēnesī;
 • Plus plāns – USD 10 mēnesī; un
 • Vīzijas plāns – USD 30 mēnesī.

Reģistrējoties vienam no ProtonVPN plāniem to pašreizējās reklāmas laikā, jūs ietaupīsit līdz pat 50% no mēneša cenas.

ProtonVPN cenu noteikšana

Visi apmaksātie plāni nodrošina piekļuvi visām vairāk nekā 40 valstīm un 550 un vairāk serveriem, kas pašlaik atrodas ProtonVPN tīklā. Kā jūs varētu gaidīt, katram plānam ir atšķirīgs ātrums, serveru skaits, atļauto vienlaicīgo savienojumu skaits un iekļautas papildu funkcijas. Pamata, Plus un Visionary plāni abonentiem piedāvā:

 • Ātrgaitas serveri – Ātrgaitas pieeja visām valstīm
 • P2P serveri – Serveri, kas ļauj lejupielādēt P2P.
 • Vienlaicīgas ierīces – Katrs plāns ļauj jums vismaz 2 ierīces, un tas palielinās līdz ar plānu.

Visionary plāns sniedz jums vislielākās priekšrocības. Tajos ietilpst ProtonMail Visionary, droša straumēšana, Plus serveri, Secure Core, Tor serveri un daudz kas cits. ProtonMail Visionary ir ProtonMail pilnvērtīga droša, pilnībā šifrēta e-pasta pakalpojuma versija. Tā varētu būt laba izvēle, ja vēlaties iegūt papildu drošību, šifrējot visu e-pastu.

Ja jums nav nepieciešami visi papildu ieguvumi, iespējams, vēlēsities izpētīt ikgadējo Plus plānu. Šis plāns piedāvā neierobežotu piekļuvi visām atrašanās vietām līdz piecām vienlaicīgām ierīcēm. Tas ļauj arī izmantot visātrākos ProtonVPN serverus, nodrošina piekļuvi Secure Core tīklam, ļauj piekļūt Tor tīkla tīklam un nodrošināt straumēšanu strauji par USD 8 mēnesī. Šis ir mūsu ieteikums tiem, kuriem nav nepieciešams šifrēts e-pasts.

Par ProtonVPN pakalpojumu var norēķināties, izmantojot eiro, dolārus vai Šveices frankus. Viņi pieņem Visa un Mastercard. Ja jūs vēlētos visus tiešsaistes darījumus glabāt centrālā vietā, viņi ņem PayPal.

ProtonVPN bezmaksas pakalpojums un īpaši piedāvājumi

ProtonVPN piedāvā bezmaksas pakalpojumu plānu. Šim plānam ir šādas iespējas:

 • Piekļuve serveriem 3 valstīs bez datu ierobežojuma
 • Veiktspēja ir balstīta uz servera noslodzi
 • Viens vienlaicīgs savienojums

ProtonVPN ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka 30 dienu laikā pēc abonēšanas jūs saņemsit atmaksu. Lai pieprasītu atmaksu, jums 30 dienu laikā pēc pirkuma ir jānosūta ProtonVPN atbalsta personālam e-pasta ziņojums, kurā atcelts pakalpojums un pieprasīts atmaksa. Atmaksa tiks proporcionāla atkarībā no tā, cik ilgi jūsu abonements ir bijis aktīvs.

Apmeklējiet ProtonVPN

Serveru atrašanās vietas

ProtonVPN ir serveri šādās valstīs. Protams, tie attiecas uz maksas pakalpojumu:

 • Austrija, Austrālija, Beļģija, Bulgārija, Brazīlija, Kanāda, Šveice, Čehija, Vācija, Dānija, Igaunija, Spānija, Somija, Francija, Honkonga, Īrija, Izraēla, Indija, Islande, Itālija, Japāna, Koreja, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija , Jaunzēlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Zviedrija, Singapūra. Apvienotajā Karalistē, ASV un Dienvidāfrikā.

Pamata, Plus un Visionary abonenti var piekļūt visām ProtonVPN tīkla valstīm. Bezmaksas lietotāji var izveidot savienojumu ar nelielu skaitu serveru vietu Japānā, Nīderlandē un Amerikas Savienotajās Valstīs. Tie ir mazāka joslas platuma serveri, kas slodzes dēļ bieži ir lēnāki. Kā jūs varat iedomāties, bezmaksas serveri lielāko daļu laika paliek diezgan aizņemti.

ProtonVPN tīkla drošība

Ciktāl tīkla drošība attiecas uz ProtonVPN, tie piedāvā tikai nozares zelta standartu – OpenVPN. Tas nodrošina lielisku ātrumu un drošību. Ņemot vērā šo faktu, nav pārsteigums, ka ProtonVPN to izmanto tikai ar AES-256 šifrēšanu.

ProtonVPN klientu atbalsts

ProtonVPN ir zināšanu bāze, kas satur vispārīgu informāciju par viņu VPN tīklu, kā arī padomus par traucējummeklēšanu. Tajā ir arī instalācijas ceļveži Windows, Mac OS X, Linux, Android, iOS un DD-WRT maršrutētājiem un parādīs, kā savienot ierīci ar kādu no viņu serveriem. Tas ietver savienojumu ar viņu Secure Core un Tor ieejas serveriem. Ciktāl tas attiecas uz sociālajiem medijiem, viņiem ir klātbūtne Facebook, Twitter un Reddit. Ja nevarat atrast vajadzīgās atbildes, varat sūtīt e-pastu viņu atbalsta personālam, un viņi ar prieku jums palīdzēs.

Apmeklējiet ProtonVPN

ProtonVPN praktiskā pārbaude

Neatkarīgi no tā, kuru kontu nolemjat izmantot uzņēmumā, vispirms ir jāizveido konts. Viņi padara šo procesu viegli paveicamu, un tas neprasa daudz informācijas. Kā redzat zemāk, ir jāievada e-pasta adrese un jāmaksā par pakalpojumu.

ProtonVPN Izveidot

Kad esat izveidojis kontu, ir laiks izveidot savienojumu. Tā kā ir dažādas versijas, mēs izmantosim vispopulārāko darbvirsmas opciju, tādu, kas paredzēta operētājsistēmai Windows.

ProtonVPN izmantošana Windows mašīnās

Sāciet, lejupielādējot Windows darbvirsmas klientu. Pēc tā instalēšanas jūs redzēsit pieteikšanās ekrānu, kas ļaus jums pieteikties klientam. Vienkārši ievadiet savu lietotājvārdu un paroli un noklikšķiniet uz pieteikšanās pogas.

ProtonVPN iestatīšana

Tālāk jūs redzēsit konsoli, kas parādīta zemāk. Jūs varat pamanīt vairākus priekšmetus, uz kuriem mēs norādām, izmantojot bultiņas. Dažādos virzienos vērsto bultu ikona apzīmē P2P serveri, bet bultiņa, kas norāda uz sīpola ikonu, ir paredzēta Tor Network serverim. Secure Core opcija ir multi-hop versija. Lai gan tas jūs labāk aizsargās, jūs varat gaidīt, ka tas notiks lēnāk, jo jūs ejat cauri vairāk nekā vienai servera atrašanās vietai.

ProtonVPN konsole

Kad izveidosities savienojums ar kādu no valstīm, kartē parādīsies zaļš trīsstūris, kā redzams zemāk.

ProtonVPN 2. konsole

Protams, augšējā kreisajā stūrī varat atrast dažādas pieejamās iespējas, noklikšķinot uz 3 horizontālajām joslām. Nav daudz ko konfigurēt. Vienkārši atlasiet servera atrašanās vietu un izveidojiet savienojumu ar ProtonVPN.

Apmeklējiet ProtonVPN

ProtonVPN ātruma testi

Plus servera ātruma pārbaude

Tā kā ProtonVPN ir gan bezmaksas, gan maksas pakalpojums, mēs nolēmām pārbaudīt abus. Turklāt mēs arī nolēmām pārbaudīt Secure Core savienojumu ātrumu. Pārbaudot savienojumus ar viņu plus serveriem, tiek parādīti nelieli savienojuma ātruma zaudējumi. Mēs to gaidījām, ņemot vērā viņu augsto šifrēšanas līmeni.

ProtonVPN Speedtest1

Kā redzat, starp sākotnējo ātrumu un ātrumu, kad iespējots VPN, ir tikai neliels kritums. Tas ir aptuveni 19% kritums serverim Čikāgā, IL. Kopumā mūsu testi citiem serveriem svārstījās no 20% līdz 25%. Mēs uzskatām, ka tā ir neliela cena, kas jāmaksā, pateicoties augstajam drošības līmenim, kas tiek nodrošināts, izmantojot ProtonVPN pakalpojumu. Neskatoties uz ātruma zaudēšanu, mūsu savienojuma ātrums joprojām ir pietiekami ātrs jebkurai tiešsaistes lietojumprogrammai, kas mums varētu būt, tostarp apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus un skatoties iecienītās TV pārraides tiešsaistē.

Droša pamattīkla ātruma pārbaude

Droša pamata tīkla savienojumu pārbaude parāda, ka savienojuma ātrums diezgan nedaudz samazinās, kad mēs izveidojam savienojumu ar ProtonVPN pakalpojumu. Tas ir sagaidāms, jo ceļu uz mērķa VPN serveri ir papildinājusi pirmā daudzkārtējā pārlēkšana ProtonVPN Secure Core tīklā. Tas ievērojami palielina ping laiku un dramatiski palēnina interneta ātrumu.

ProtonVPN SpeedTest

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrētais savienojums diezgan ievērojami pazemina mūsu bāzi. Kad mēs izmantojām Secure Core slēdzi, tas mūs savienoja ar ASV serveri, un pēc tam tas lēcās uz Islandi. Tāpēc starp diviem rezultātiem redzat ātruma kritumu vairāk nekā par 95%. Ja tiešsaistes konfidencialitāte ir jūsu galvenā problēma, pastiprinātā aizsardzība varētu būt vērts satriecošs savienojuma ātruma sasniegums.

Bezmaksas ProtonVPN ātruma pārbaude

ProtonVPN bezmaksas servera savienojumu pārbaude parāda, ka tiem ir milzīgi zaudējumi savienojuma ātrumā, daži pārsniedz 90%. Lai arī ir sagaidāmi zināmi zaudējumi, bezmaksas serveri bija daudz lēnāki nekā to premium serveri.

ProtonVPN Speedtest 3

Iepriekš redzamajā attēlā jūs varat redzēt aptuveni 90% ātruma zudumu. Mēs uzskatām, ka tas nav pieņemams tiem, kuri regulāri pieslēdzas internetam, izmantojot VPN. Tomēr tas nodrošina drošas sērfošanas iespējas internetā tiem, kam reti ir nepieciešams drošs interneta savienojums vai kuru finanses ir ierobežotas.

ProtonVPN apskats: secinājums

ProtonVPN ir salīdzinoši jauns interneta drošības un privātuma pakalpojums, ko atbalsta tā pati komanda, kas izstrādāja ProtonMail – populāro tiešo šifrēto e-pasta pakalpojumu. Lai arī 2017. gadā viņi šajā nozarē bija jauni, viņi gūst labumu no ProtonMail baudītās tehniskās zināšanas interneta drošības jomā un lieliskās reputācijas. Izmantojot šo atbalstu, viņi ir izveidojuši augošu, ātru un drošu VPN tīklu. Lai arī tā jau ir liela izvēle, viņiem ir potenciāls būt vienam no labākajiem VPN pakalpojumiem.

ProtonVPN ir izveidojis pielāgotu programmatūras klientu operētājsistēmai Windows. To ir viegli uzstādīt un lietot. Tikai pēc pāris klikšķiem jūs būsit izveidojis savienojumu ar viņu VPN tīklu. Klients ļauj jums izveidot tiešu savienojumu ar mērķa serveri vai palielināt savu privātumu, vispirms veicot daudzkāršu lēkšanu caur viņu Secure Core tīklu. Tajā ir arī aizsardzība pret DNS noplūdi un VPN iznīcināšanas slēdzis. Viņi arī nodrošina piekļuvi citām ierīcēm, piemēram, Mac OS X, Linux, Android un iOS, izmantojot pielāgotu programmatūru, un ir rokasgrāmatas, kas jums palīdzēs ar viņu vietni balstītā vietnē. Jūs pat varat pievienot Tomato vai Asus-WRT maršrutētāju viņu tīklam.

ProtoVPN viņu vietnē ir atbalsta zona ar vispārīgu informāciju par viņu pakalpojumu funkcijām. Tam ir arī ceļveži, kas palīdzēs jums izveidot savienojumu ar viņu pakalpojumu. Viņiem ir sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter un Reddit. Varat arī iesniegt atbalsta pieprasījumus pa e-pastu.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir lielisks, ērti lietojams Windows operētājsistēmas klients.
 • Viņu drošs pamattīkls, kas ļauj palielināt jūsu privātumu, izmantojot daudzo lēcienu savienojumu.
 • No 2 līdz 10 vienlaicīgas pieteikšanās, ja jūs abonējat ProtonVPN apmaksātu plānu.
 • Tādas uzlabotas funkcijas kā iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Turpiniet palielināt servera atrašanās vietu skaitu.
 • Iekļaujiet Bitcoin kā maksājuma iespēju.
 • Pievienojiet tērzēšanas atbalstu viņu vietnei.

Lai gan mēs nepārbaudījām un nerādījām visus klientus, ProtonVPN liek domāt, ka viņu lietotnes ir pēc iespējas tuvākas identiskām. Tādā veidā, pārejot datorus vai pat platformas, jums nav jāpielāgojas jaunai lietotnei. Pakalpojumam ir daži lieliski punkti, un jūs varat atrast funkcijas, kuras jūs varētu atrast dažiem dārgākiem pakalpojumiem. Uzņēmums nodrošina spēcīgu privātumu par saprātīgu cenu. Mēs iesakām plānu Visionary tiem, kuri meklē šifrētu e-pastu, vai Plus plānu tiem, kuriem vienkārši nepieciešams VPN.

Apmeklējiet ProtonVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map