Adblock PlusAdblock Plus ir pārlūka paplašinājums, kuru 2006. gadā izveidoja Vladimirs Palants kā atvērtā koda projekts. Tas ir pieejams visiem mobilajiem un galddatoriem un ir paredzēts, lai apturētu ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanos un bloķētu kaitinošas reklāmas. 2011. gadā Palant kopā ar savu partneri Till Faida izveidoja mātesuzņēmumu ar nosaukumu Eyeo, lai Adblock Plus turpmāko attīstību padarītu dzīvotspējīgu. Mūsu pārskatā mēs izskatīsim Adblock Plus funkcijas un to, kā instalēt pārlūka paplašinājumu.

Lai arī Adblock Plus var būt jaudīgs, tas pats par sevi neko neaizkavē. Tā vietā tiek izmantoti filtrēti saraksti, kurus lietotājs var pielāgot. Daži cilvēki izvēlas izveidot savus sarakstus, taču jūs varat arī izvēlēties bloķēt izsekošanu vai ļaunprātīgu programmatūru. Tā rakstura dēļ bloku sarakstus var izveidot lietotājs. Lai arī reklāmas bloķētāji darbojas jau kādu laiku, pēdējos gados tie ir kļuvuši populārāki.

Adblock Plus finansējums

Ja Adblock Plus ir bezmaksas, kā tad uzņēmums turpina darboties? Atbilde ir pieņemamu sludinājumu licencēšana. Adblock Plus ir guvis uzmanību, jo tajā ir pieņemams reklāmu saraksts. Viņi izvēlas bloķēt atlasītu uzņēmumu reklāmas. Teorija ir tāda, ka ne visas reklāmas ir sliktas, un daudzas tīmekļa vietnes paļaujas uz tām finansējuma saņemšanai. 2009. gadā veidotāji panāca kopēju nostāju ar reklāmdevējiem, lai ļautu redzēt dažas reklāmas. Adblock Plus izmanto stingrus kritērijus, lai redzētu, vai reklāma ir kaitinoša. Ja tā nav, sludinājumu var pievienot baltajam sarakstam. Lai gan daži viņus kritizēja par šo politiku, 30% no viņu ienākumiem nāk no šīm baltā saraksta licencēm. Neskatoties uz kritiku, 90% no visām baltā saraksta licencēm tiek piešķirtas bez maksas. Tikai lielajām organizācijām ir jāmaksā par to baltā saraksta licencēm. Kā lietotājam jums ir iespēja atspējot pieņemamas reklāmas.

Adblock pārlūkam Chrome

Lai iegūtu Adblock Plus pārlūkam Chrome, noklikšķiniet uz izvēlnes. Pēc tam dodieties uz Vairāk rīku, tad Paplašinājumi.

Adblock Plus instalēšana

Tagad jūs aizvedīs uz Paplašinājumi ekrāns.

iegūstiet vairāk paplašinājumu

Izvēlieties Iegūstiet vairāk paplašinājumu. Kreisajā pusē ierakstiet Adblock Plus. Šeit redzēsit vairākas dažādas iespējas, taču vēlaties izvēlēties paplašinājumu Adblock Plus.

Adblock Plus paplašinājums

Pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo iespēju. Ir daži dažādi priekšmeti, kas ir tuvu tam pašam nosaukumam, bet nav precīzi vienādi. Meklējiet ABP pieturas zīmi un pārliecinieties, vai tā saka Adblock Plus un atrodas paplašinājumu sadaļā.

Kā lietot Adblock Plus pārlūkā Chrome

Tagad, kad Adblock Plus ir instalēts, noklikšķiniet uz ABP ikonas un atlasiet Iespējas.

Adblock iespējas

Šeit redzamas AdBlock Plus iespējas. Šajā sadaļā ir četras cilnes. Filtrējiet sarakstus, pievienojiet savus filtrus, baltajā sarakstā iekļautos domēnus un vispārīgos.

Adblock Plus opcijasFiltru saraksti – Šajā cilnē ir trīs kastes. Pirmās divas rūtiņas sniedz informāciju par EasyList. Lai arī tas ir trešās puses saraksts, to plaši pieņem daudzi dažādi reklāmu bloķētāji. Ja jums ir papildu saraksti, kurus vēlaties pievienot, varat to izdarīt šeit. Pieņemamās reklāmas ir iespējotas pēc noklusējuma, taču jūs varat tās viegli atspējot, noņemot atzīmi no izvēles rūtiņas.

Pievienojiet savus filtrus – Kā saka cilne, jūs varat pievienot savus filtrus. Adblock Plus sniedz jums instrukcijas un vadlīnijas, kā izveidot savu filtru.

Baltajā sarakstā iekļautie domēni – Ja vēlaties pievienot domēnu, kurā neiebilst redzēt reklāmas, šeit ieejat vietnē. Tā kā dažas vietnes finansējuma saņemšanai paļaujas uz reklāmām, tas jums ļaus tās atbalstīt. Tā kā dažās vietnēs ir jāatspējo reklāmas bloķētāji, baltā saraksta funkcija ļauj jums izvēlēties un izvēlēties vēlamās vietnes.

Vispārīgi – Cilnei Vispārīgi ir divas funkcijas. Bloķēt elementu ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes vienuma, un Rādiet Adblock Plus izstrādātāju rīkos. Lielākā daļa cilvēku atstās šīs iespējas vienatnē.

Adblock Plus pārlūkam Firefox

Lai iegūtu Adblock Plus, dodieties uz vietni www.adblockplus.org un noklikšķiniet uz Instalējiet Firefox.

Adblock Plus

Pēc tam atļaujiet instalēšanu.

Atļaut Adblocker Plus pārlūkprogrammai Firefox

Tagad noklikšķiniet uz instalēt.

Adblock Plus noklikšķiniet uz instalēšanas

Pēc tam jūs saņemsit ziņojumu, ka Adblock Plus ir veiksmīgi instalēts.

Adblock Plus ir instalēts

Visbeidzot restartējiet pārlūkprogrammu, un augšējā labajā stūrī redzēsit ikonu Adblock Plus. Ieskatieties mūsu Chrome sadaļā, lai iegūtu iestatīšanas padomus.

Adblock Plus operētājsistēmai Android

Lai lejupielādētu Adblock Plus operētājsistēmai Android, dodieties uz Google Play veikalu un meklējiet Adblock Plus. Tas tiks apzīmēts kā Adblock pārlūks operētājsistēmai Android. Pārliecinieties, ka izvēlētais ir izgatavots no Eyeo. Apstipriniet atļaujas un noklikšķiniet uz Atvērt. Zemāk esošajā 3. ekrānā noklikšķiniet uz 3 vertikāliem punktiem augšējā labajā stūrī.

Adblock Plus Android pirmais 3

Pēc tam dodieties uz iestatījumiem saraksta apakšā. Kā redzat attēlā zemāk, noklikšķinot uz Reklāmas bloķēšana, varēsit konfigurēt EasyList. Varat arī konfigurēt baltos sarakstus un izvēlēties atspējot pieņemamas reklāmas.

Operētājsistēmas Android otrā instalēšana

Sadaļā Citas bloķēšanas opcijas varat atspējot izsekošanu, pievienot citu filtru sarakstu, aktivizēt sociālā multivides pogas un atspējot ļaunprātīgas programmatūras domēnus.

Adblock Plus Android pēdējie 3 ekrāni

Kamēr jums blakus adreses joslai ir ABP pieturas zīme, jūs zināt, ka izmantojat Adblock pārlūku.

Adblock Plus iPhone & iPad

No iTunes lietotņu veikala varat lejupielādēt jaunāko Adblock Plus versiju iPhone vai iPad. Tas ir savietojams ar iOS 9.0 vai jaunāku versiju. Viņiem ir arī Adblock pārlūka lietotne. Nesenie pārskati norādīja uz dažiem jautājumiem, tāpēc mēs nolēmām gaidīt, lai to izmēģinātu.

Tāpat kā lielākajā daļā iOS lietotņu, arī Adblock Plus ir virkne ievada ekrānu. Tie sniedz jums zināmu fona par to, kā lietotne darbojas un kā to iestatīt.

Adblock iOS ievads

Ir tikai daži Adlbock Plus iestatījumi, kurus var konfigurēt. Pirmais ir tas, vai atļaut vai nu neuzbāzīgas reklāmas. Šīs ir pieņemamās reklāmas (baltajā sarakstā iekļautie uzņēmumi), kuras Eyeo atļauj. Ja vēlaties bloķēt reklāmas, vienkārši atspējojiet šo funkciju. Varat arī iekļaut baltajā sarakstā noteiktas vietnes, lai ļautu tām rādīt reklāmas.

Bloķējiet pieņemamas reklāmas

Jums arī jāiespējo lietotnes palaišana Safari. Lai to izdarītu, jūs vēlaties pieskarties Iestatījumi – Safari – Satura bloķētāji.

Safari satura bloķētāji

Dodieties uz priekšu un iespējojiet Adblock Plus un pēc tam aktivizējiet Safari, lai redzētu lietotni darbībā.

Kāpēc lietot Adblock Plus??

Adblock Plus lietošanai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dažiem tās konkurentiem. Tā atvērtā pirmkoda struktūra ir jauka, jo tā ļauj to pielāgot. Viņi neapkopo datus, un jūs varat īpaši atspējot izsekošanu un reklāmas no daudziem avotiem. Adblock Plus ir lieliski sasniegumi un lejupielādēti vairāk nekā 300 miljoni. Viņi bija vieni no pirmajiem reklāmas bloķētājiem tirgū, un viņus uzskatīja par nozares pionieriem.

Secinājums

Apkopojot mūsu secinājumus, Adblock Plus darbojas labi un ir viegli lietojams. Lai gan viņi nedaudz izteicās par savu balto sarakstu, šī funkcija var tikt atspējota, ja vēlaties to mainīt. Mums patīk, ka ABP joprojām ir atvērtā koda un ļoti labi uzturēts. Mēs neiesakām izmantot reklāmas bloķētāju kā vienīgo aizsardzības līniju. Tomēr, ja jūs meklējat paplašinājumu, lai bloķētu reklāmas, pārtrauktu izsekošanu un labi zināmu ļaunprātīgas programmatūras vietņu bloķēšanu, ieskatieties šajā vietnē.

Apmeklējiet vietni Adblock Plus

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me