Pārskats par 2017. gadu

Sāksim savu OverPlay pārskatu, atzīmējot, ka tas ir daudzšķautņains pakalpojumu sniedzējs. Viņi piedāvā ne tikai VPN, bet arī viedo DNS pakalpojumu. Tiem, kas vēlas piekļūt saturam, kas, iespējams, ir ierobežots ar tiem, viedais DNS ir lieliska izvēle, jo tas piegādā saturu ar jūsu ISP pilnu ātrumu. Ja jums nepieciešama šifrēšana, ko piedāvā pilns VPN, tad arī viņi jūs tur aptver. Viņu VPN pakalpojums var nodrošināt jums virtuālu adresi, izmantojot jebkuru no viņu 650+ serveriem visā pasaulē, vienlaikus nodrošinot, ka visa jūsu interneta trafiks ir droši šifrēta. Varbūt labākais no visiem. viņu jaunās klientu lietotnes padara VPN ērti lietojamu ikvienam.


OverPlay

Cenas un īpašie piedāvājumi

OverPlay savus pakalpojumus tirgo divās dažādās paketēs. Pirmais no tiem ir SmartDNS plus VPN, bet otrais ir autonoms SmartDNS. Katru no tiem pārdod, izmantojot četrus nosacījumus, kuri tiek diskontēti atbilstoši termiņa ilgumam. Ilgākam termiņam tiek piešķirtas lielākas atlaides. Šie plāni ietver vienu mēnesi, 3 mēnešus, 6 mēnešus un vienu gadu.

OverPlay izcenojumi

Pirmais OverPlay piedāvātais komplekts ir savrups SmartDNS pakalpojums. Ja esat pārliecināts, ka jums nav nepieciešama šifrēšana, ja jums ir radušās problēmas ar cenu un vēlaties tikai atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu no citām pasaules vietām, tad patstāvīgais SmartDNS ir lieliska alternatīva jums. Tai ir cenu plāni 4,95 USD mēnesī un 49,95 USD 12 mēnešus. Tas nozīmē, ka jūs varat piekļūt OverPlay SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 4,16 USD mēnesī. Tas ir kopējais ietaupījums par vairāk nekā 15% no ikmēneša SmartDNS ikmēneša cenas.

Otrajā paketē, kuru mēs apspriedīsim, ietilpst gan SmartDNS plus VPN pakalpojums. Ja domājat, ka kāda iemesla dēļ jums būs nepieciešama šifrēšana, tad jums vajadzētu reģistrēties kombinētajā paketē. Tai ir cenu plāni USD 9,99 mēnesī un USD 99,95 par 12 mēnešiem. Tas nozīmē, ka jums var būt pilnīga piekļuve abiem OverPlay pakalpojumiem, sākot no tikai USD 8,33 mēnesī. Tas ir kopējais ietaupījums, kas pārsniedz 16% no parastās mēneša cenas.

Tātad, ko jūs iegūstat par saviem 8,33 USD mēnesī? OverPlay visiem VPN abonentiem piedāvā šādas priekšrocības neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna:

 • Bezmaksas pielāgota VPN programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X
 • 2 vienlaicīgi savienojumi – 1 darbvirsma un 1 mobilais
 • Neierobežots VPN joslas platums un izmantošana
 • Virtuālie IP no vairāk nekā 330 serveriem visā pasaulē
 • Kopīgotas IP adreses abonentu starpā, lai nodrošinātu labāku privātumu
 • VPN protokolu izvēle: OpenVPN, PPTP, L2TP
 • Iespēja apiet cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus
 • Wi-Fi tīklāja aizsardzība pret hakeriem
 • VOIP atbalsts, lai ietaupītu no tālsatiksmes izmaksām
 • 100% tiešsaistes datu drošība

Visiem VPN un SmartDNS abonentiem būs piekļuve:

 • Vairāk nekā 200 straumējošu multivides vietņu, izmantojot pakalpojumu OverPlay SmartDNS, un to revolucionāro tehnoloģiju JetSwitch.
 • 5 dienu naudas atdošanas garantija

OverPlay piedāvā dažus standarta veidus, kā maksāt par viņu pakalpojumiem. Kredītkartes, kuras viņi pieņem, ir VISA, MasterCard un American Express. Jūs varat arī maksāt, izmantojot PayPal, kas prasīs tikai ievadīt lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi. PayPal arī ļaus jums rūpēties par visiem tiešsaistes darījumiem no centrālās vietas.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai arī viņiem nav bezmaksas izmēģinājuma versijas, OverPlay zina, ka vēlēsities izmēģināt viņu pakalpojumus, tāpēc viņi visiem jaunajiem abonentiem piedāvā 5 dienu naudas atdošanas garantiju. Tam vajadzētu dot pietiekami daudz laika, lai pats pārbaudītu viņu pakalpojumus. Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts ar to, viņi atmaksās pilnu izvēlētā plāna pirkuma cenu. Šī atlīdzība jāpieprasa piecu dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Pieprasījumi, kas iesniegti vēlāk kā piecas dienas pēc pirkuma datuma, netiks ņemti vērā.

OverPlay tīkla un servera atrašanās vietas

OverPlay VPN serveru tīkla izmērs gadu gaitā ir nepārtraukti audzis. Viņu tīklā ir vairāk nekā 650 serveri 50 dažādās valstīs ar 10 000 koplietojamām IP adresēm. Viņiem ir serveri gandrīz katrā lielākajā kontinentā, tostarp Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā, Okeānijā un Āfrikā. Vislabākais pārklājums ir Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā un Austrālijā, kur OverPlay mitina vairāk nekā 650 serverus. Šeit ir saraksts ar valstīm, kurām varat izveidot savienojumu, izmantojot OverPlay VPN:

 • Āfrika – Ēģipte, Dienvidāfrika
 • Āzija – Ķīna, Indija, Izraēla, Japāna, Saūda Arābija, Singapūra, Dienvidkoreja, Turcija
 • Eiropa – Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Islande, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle , Rumānija, Serbija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Ukraina, Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika – Kanāda, Kostarika, Meksika, Amerikas Savienotās Valstis
 • Okeānija – Austrālija, Jaunzēlande
 • Dienvidamerika – Argentīna, Brazīlija

No šī saraksta ir viegli redzēt, ka OverPlay ir serveri visā pasaulē un vairāki ātri serveri tādās populārākās vietās kā ASV, Apvienotajā Karalistē, Austrālijā un Nīderlandē, Kanādā un Malaizijā. Viņu tīkls noklusē galvenokārt OpenVPN protokolu, bet atbalsta arī L2TP / IPSec un PPTP.

Apmeklējiet vietni OverPlay

Privātums un drošība

OverPlay ir diezgan skaidrs, ka viņi tīklā nereģistrē trafiku vai lietotāju aktivitātes. Viņiem nav plašas privātuma politikas, bet kas tieši un precīzi viņiem ir. Zemāk ir visa viņu privātuma politika, kas ir viņu TOS apakšā.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Overplay, Inc. neapkopo un nereģistrē savu virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu.

OverPlay atrodas Apvienotajā Karalistē, un uz to attiecas visi Lielbritānijas likumi un jurisdikcijas procedūras. Tātad, pamatojoties uz iepriekšējo paziņojumu, viņiem būtu jāievēro atbilstošo iestāžu tiesas rīkojumi un jāpārdod visi viņu izmantotie dati par pakalpojumu izmantošanu. Tomēr nešķiet, ka viņi reģistrētu jebkādu datplūsmu vai izmantošanu, tāpēc viņiem šajā situācijā nebūtu daudz ko mainīt.

Kādu šifrēšanu OverPlay piedāvā saviem abonentiem? OverPlay kā galveno primāro noklusējuma protokolu ievieš OpenVPN protokolu gan Windows, gan Mac OS X klientiem. Šifrs, ko izmanto servera autentificēšanai un kontrolei TLSv1, šifrs TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 1024 bitu RSA. Dati tiek šifrēti un atšifrēti, izmantojot BF-128-CBC šifru, kas inicializēts ar 128 bitu atslēgu. SHA1-160 bitu izmanto HMAC autentifikācijai. Tas nozīmē, ka vienmēr varat būt drošs, ka visa jūsu interneta trafiks ir droši šifrēts, kad ir izveidots savienojums ar OverPlay VPN serveru tīklu..

OverPlay atbalsts

OverPlay nodrošina 24/7 e-pasta biļešu atbalstu visām iespējamām problēmām. Lielākajai daļai atbildes tiks sniegts vienas dienas laikā. Viņu oficiālajai biļešu pārdošanas sistēmai ir veidne, kas palīdzēs formalizēt un izskaidrot jūsu problēmu, lai viņu atbalsta personāls varētu sniegt jums nepieciešamās atbildes. Viņu vietnei ir plaša atbalsta zona, kurā varat redzēt izplatītus jautājumus un atbalsta problēmas, uz kurām citi lietotāji ir atbildējuši. Atbalsta apgabalā ir arī labi uzrakstītas manuālo instalēšanas un konfigurēšanas rokasgrāmatas visiem protokoliem, kurus tie atbalsta, ja nolemjat neizmantot to viegli lietojamos pielāgotos programmatūras klientus un lietotnes.

Apmeklējiet vietni OverPlay

Video apskats par OverPlay

Klientu programmatūra un mobilās lietotnes

OverPlay ir pielāgoti VPN klienti operētājsistēmām Windows un Mac OS X. Programmatūru var lejupielādēt tieši no viņu vietnes. Sākumā virziet kursoru virs “Iestatīšana” vietnes augšējās izvēlnes apgabalā. Pēc tam noklikšķiniet uz “VPN iestatīšana”. Viņi arī sniedz instrukcijas SmartDNS un JetSwitch iestatīšanai. Pēc tam noklikšķiniet uz atbilstošās operētājsistēmas pogas. Viņiem ir arī rokasgrāmatas, kas palīdzēs konfigurēt Overplay VPN operētājsistēmās Android, iOS, Tomato maršrutētājos un DD-WRT maršrutētājos. Mums ir pieejams arī pilns rokasgrāmatu komplekts, kas palīdzēs jums sākt. Tā vietā, lai iekļautu tos pārskatā, sekojošajās sadaļās ir saites uz katras operētājsistēmas rokasgrāmatām.

OverPlay klienti

Kad esat reģistrējies kontam, viņi jums nosūtīs laipnu e-pastu ar jūsu lietotājvārdu un paroli, lai jūs varētu izveidot savienojumu ar viņu VPN serveru tīklu, izmantojot izvēlēto klienta programmatūru..

Sāksim ar to OverPlay operētājsistēmai Windows (Pārklājiet Windows iestatīšanas rokasgrāmatu):

Pārklājiet Windows

Tie, kas agrāk izmantoja OverPlay, pamanīs lielas programmatūras atšķirības. Windows v4 izlaidums tika pārveidots no paša sākuma, un tas parāda. Lietotāja saskarnei ir tīrs izskats, un tajā ir ļoti viegli orientēties. Varat iestatīt savienojuma izvēli, kas palīdzēs līdzsvarot ātrumu un drošību, pamatojoties uz to, kā plānojat izmantot VPN. Tas ir patīkami, jo jums nav vajadzīgas lielas tehniskās zināšanas. Aizkulisēs klients izmantos augstāka līmeņa šifrēšanu, pārvietojot slīdni uz drošību un zemāku līmeni, slīdot uz ātrumu. Tas nodrošina jauku līdzsvaru. Plašāku informāciju skatiet mūsu Windows iestatīšanas rokasgrāmatā.

Iepriekš redzamajā attēlā pamanīsit arī otru ekrānu. Šeit varat izvēlēties servera atrašanās vietu. Kopā ar valsti un pilsētu ekrānā tiek parādīts katras vietas ping laiks. Jūs varat kārtot pēc jebkuras kolonnas. Es iesaku kārtot pēc ping laika un meklēt zemāko vērtību. Tas lielāko daļu laika nodrošinās ātrāko savienojumu. Attiecībā uz ātruma / drošības slīdni mūsu ceļvedī ir pilns ātruma testa rezultātu komplekts. Braucot drošajā režīmā, mūsu sniegums tika ietekmēts mazāk nekā 4%. Mēs iesakām saglabāt slīdni drošības pusē jebkurā laikā, kad vēlaties iegūt papildu privātuma aizsardzību.

Nākamais ir OverPlay for Mac (OverPlay Mac iestatīšanas rokasgrāmata):

OverPlay Mac klients

Jūs nekavējoties pamanīsit līdzības starp Mac un Windows klientiem. Tie ir gandrīz identiski, kas ir milzīgs palīgs tiem, kuri izmanto kabīņu operētājsistēmas. Jums nevajadzēs apgūt divas dažādas lietotnes, jo tās darbojas vienādi. Jums atkal ir slīdnis, kas ļauj jums kontrolēt ātrumu un drošību. Mūsu testos veiktspējas atšķirība bija mazāka par 4%, tāpēc mēs iesakām darbināt klientu drošajā režīmā, kā tas ir iesēts iepriekš.

Arī serveru saraksta ekrānam vajadzētu izskatīties pazīstamam. Tam ir vēl jaukāks izskats Mac, mainot katras krāsas krāsas. Citādi funkcionalitāte ir tāda pati. Jūs varat kārtot serveru sarakstu pēc valsts, pilsētas vai ping. Mēs iesakām kārtot, izmantojot ping, un atlasīt atrašanās vietu ar viszemāko pingēšanas laiku valstī, kuru vēlaties izmantot. Tas, ļoti iespējams, nodrošinās ātrāko savienojumu.

Apmeklējiet vietni OverPlay

OverPlay ātruma pārbaude

Mēs bijām ļoti gandarīti par OverPlay VPN vispārējo sniegumu. No zemāk redzamā ātruma testa var redzēt, ka viņu serviss mūsu testu izpildīja teicami. Kā gaidīts, viņu tīkla lietošanas laikā bija vērojams neliels ātruma samazinājums. Tas ir saistīts ar pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot visu jūsu interneta trafiku. Tomēr OverPlay VPN gadījumā šis ātruma zudums bija mazs, un tas ir tā vērts, lai jūs mierīgi izturētos savā vietējā Wi-Fi tīklājā. Atcerieties, ka SmartDNS neietekmē ISP ātrumu.

OverPlay ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, OverPlay šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 63,18 Mb / s līdz 60,93 Mb / s. Tas ir mazāk nekā 4% kritums serverim Atlanta, GA, kas ir liels un viens no labākajiem ātrumiem, ko esam novērojuši. Šis nelielais savienojuma ātruma zaudējums ir tā drošības un prāta miera vērts, ko piedāvā spēja šifrēt visu jūsu interneta trafiku un palīdzēt aizsargāt arī jūsu anonimitāti..

Izmantojot OverPlay Smart DNS pakalpojumu

OverPlay SmartDNS ļaus jums izveidot savienojumu ar vairāk nekā 200 straumēšanas multivides pakalpojumu sniedzējiem no jebkuras vietas pasaulē. Turklāt viņu revolucionārā JetSwitch tehnoloģija ļaus jums skatīties saturu no dažādām pasaules valstīm, vienkārši mainot DNS serverus uz viņu Turbo DNS serveriem. Ikvienam, kurš abonē OverPlay, ir piekļuve šim lieliskajam pakalpojumam. Atšķirībā no OverPlay VPN, viņu viedais DNS pakalpojums nekodē jūsu interneta trafiku, tāpēc visi straumējošo multivides pārsūtījumi notiek ar jūsu ISP pilnu ātrumu.

Viņu pakalpojums jūsu sākotnējās rokasspiediena fāzes laikā vienkārši risina sarunas ar pakalpojumu sniedzējiem jūsu vārdā, lai palīdzētu jums pārvarēt nepatīkamos ģeogrāfiskos ierobežojumus, kurus izmanto daži straumēšanas multivides pakalpojumu sniedzēji. Kad šī sākotnējā ieviešana ir pabeigta, visa iespējamā trafika plūsma notiek starp jums un pakalpojumu sniedzēju. Tādējādi jūsu savienojuma ātrums ir pēc iespējas ātrāks. Kā mēs jau iepriekš minējām, viss, kas nepieciešams šī lieliskā pakalpojuma iegūšanai, ir OverPlay abonements un tās ierīces DNS serveru atiestatīšana, kuru vēlaties straumēt..

Kas ir DNS serveris?

Tiem no jums, kas nav pazīstami ar DNS serveriem, vispirms saprotiet, ka katrai ierīcei, kas izveido savienojumu ar internetu, ir unikāla adrese, kuru mēs saucam par IP adresi. Šajā adresē ir iebūvēts ģeogrāfiskais komponents, lai to varētu izsekot līdz valstij, ISP, kura to izsniedza, līdz personai vai organizācijai, kurai tā tika piešķirta. Visām šīm adresēm vismaz IPv4 ir ciparu formāts:

###. ###. ###. ###; kur # = 0-9.

Datori var nolasīt šos numurus, bet lielākajai daļai cilvēku būtu grūti atcerēties tikai dažus no šiem skaitļiem, mazāk nekā miljonus, kas piešķirti interneta lietotājiem. Mēs labāk asociējamies ar vārdu nosaukumiem, tāpēc mēs izstrādājām tādu adrešu meklēšanu kā www.vpnfan.com, bet atceramies, ka datori saprot tikai numurus, tāpēc daži datori, kurus mēs dēvējam par DNS (DNS) serveriem, tulko mūsu vārdu nosaukumus uz IP adresēm, kuras datori saprot. Tas notiek katru reizi, ievadot adreses joslā URL. Visas ierīces, kas sazinās tīmeklī, to dara caur DNS serveriem.

Ierīces, kuras var konfigurēt ar OverPlay Smart DNS pakalpojumu

Pārklāšana SmartDNS darbojas personālajos datoros, klēpjdatoros, mobilajos tālruņos, planšetdatoros, spēļu konsolēs un pat viedajos televizoros. Faktiski jebkuru ierīci, kas var straumēt multividi, izveidot savienojumu ar internetu un kuras DNS iestatījumus var mainīt, var konfigurēt darbam ar to pakalpojumu. Ierīču sarakstā, kuras viņiem ir rokasgrāmatas, lai konfigurētu SmartDNS, ir iekļauts šāds:

 • Datori – Windows, Mac OS X
 • Mobilās ierīces – Android, iOS
 • Spēļu konsoles – PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 Wii U
 • Straumēšanas ierīces – Amazon TV, Apple TV, Chromecast, Roku
 • Viedtelevīzija – Samsung
 • Maršrutētāji – D-Link, Asus, Linksys, Netgear, 2Wire, Apple AirPort,
  TP-Link, Huawei, DD-WRT

Ja jūsu ierīce nav šajā sarakstā, bet jūs varat mainīt tās DNS iestatījumus, iespējams, ka to var konfigurēt, lai darbinātu OverPlay SmartDNS pakalpojumu. Konfigurējot viņu DNS serverus maršrutētājā, visas ar to savienotās ierīces ļaus straumēt multividi.

Apmeklējiet vietni OverPlay

Tātad, ko jūs varat straumēt un no kurienes jūs to straumēt?

Mēs esam runājuši par to, kas ir DNS serveri, kā tie mums ikdienā palīdz, kad mēs izmantojam internetu, un kādas ierīces var konfigurēt, lai izmantotu OverPlay’s Turbo DNS. Tas ir tas, ko OverPlay sauc par viņu DNS servera infrastruktūru, jo tā ir ne tikai ātra un uzticama, bet arī palielina iespēju izvēlēties dažādus reģionus. Par to vairāk runāsim vēlāk, kad apskatīsim viņu JetSwitch tehnoloģiju. Turklāt tas automātiski izvēlas vistuvāko un ātrāko serveri jūsu atrašanās vietai.

Nākamais lielais jautājums ir par to, ko jūs varat straumēt un no kurienes to straumēt. Daudziem straumēšanas multivides pakalpojumu sniedzējiem ir saturs, kuru var izplatīt tikai noteiktās valstīs vai reģionos, pateicoties lietošanas līgumiem ar tā ražotājiem vai izplatītājiem. Tas nozīmē, ka tas tiek bloķēts citās valstīs, kas nozīmē, ka jūs maksājat pilnu cenu par daļējām satura bibliotēkām no dažiem vispazīstamākajiem un populārākajiem satura nodrošinātājiem pasaulē, piemēram, Netflix, Hulu un BBC iPlayer. OverPlay izsauc šīs ierobežotā satura bibliotēkas, kanālus.

Pārklāšanai ir liels skaits kanālu, ko tā var atvērt lietotājiem. Turpmāk sniegts to apgabalu organizēto saraksts. Netflix, populārākais kanāls, nav iekļauts šajā sarakstā, jo tas tiks apskatīts vēlāk.

 • Savienotās Valstis – A&E, ABC (Go / Watch), ABC Family, ABC News, Acorn TV, Adultswim, Amazon Instant, Amazon Prime, AMC, Apple Beats 1 Radio, Big Brother USA, Blockbuster Now, Bravo Now, BYUtv, CBS, CBS All Access. , CBS Sports Radio, CinemaNow, CNBC, Comedy Central, Crackle, CrunchyRoll, CW Now, Discovery, Disney, Disney Junior, Disney Movies Anywhere, Disney XD, Dramafever, ESPN, Fandor, Food Network, Fox NOW, Fox Sports Go, Fox Futbols, Funimācija, fuboTV, FX, HBO Go, HBO TŪLĪT, HGTV, ASV vēsture, HuluPlus, IFC, iHeart Radio, Lifetime, Logo TV, Marvel, MaxGo, MGO, MTV US, MLB, MLS – Major League Soccer, NBA, National Geographic, NBC, NBC Sports, NBC Sports Live Extra, NFL Gamepass, NHL GameCenter Live, Niks, Skābeklis, Pandora, PBS, PBS Kids, Radio.com, Rapsody, Sesame Go, Showtime, Slacker, Spotify, Star Trek, Starz , Sundance, Syfy, TBS, TCM, TNT Drama, TruTV, TV.com, Ulive, Universal Sports, Univision Deportes, ASV tīkls, US Open New, USTVNOW, Utopia, Vevo, VH1, Vudu, WWE Network
 • Austrālija – ABC iView, Channel Eleven, Foxtel Go, Jump-in (Deviņi tīkli), NRL, Premier League Pass, SBS (AU), Tenplay, Skaties AFL
 • Kanāda – CTV, Discovery CA, Funimation, NBA League Pass, Slice, Sportsnet World
 • Dānija – DR.dk, HBO Nordic, ViaPlay Denmark, TV 2
 • Somija – HBO Nordic, ViaPlay Finland, Yle
 • Francija – 6 spēles, Arte, Canal Play, France 1, France 2, France 3, France 4, France 5, Pluzz France, TF1 France
 • Vācija – ARD (Das Erste), Arte, ZDF, Amazon Prime, Sportschau, Watchever, Zattoo DE
 • Īrija – iBox.ie, 3Player
 • Indija – Zvaigžņu sports
 • Itālijā – Rai.IT
 • Japāna – Hulu
 • Meksika – NBA līgas caurlaide
 • Nīderlande – NPO, RTL XL, Sport1
 • Jaunzēlande – 3NOW, Premjerlīgas pase, TVNZ pēc pieprasījuma
 • Norvēģija – HBO Nordic, TV2 Sumo, TV3 play, ViaPlay
 • Saūda Arābija – BEIN Sports
 • Zviedrija – HBO Nordic, 4Play, ViaPlay
 • Šveice – Zatoo šveicietis
 • Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) – BEIN Sports
 • Apvienotā Karaliste – Absolūtais radio, Amazon Prime UK, BBC iPlayer, BBC iPlayer Radio, BBC Sport, Blinkbox, BT Sports, CBBC Player, Channel 4, Channel 5, Demand5, Eurosport UK, Eurosport Player UK, ITV Players, NBA League Pass, Now TV. , Sky Go, TV atskaņotājs, Zattoo UK

Viņiem ir arī pasaules iecienītākais straumēšanas multivides pakalpojumu sniedzējs – Netflix – tas ir labi pārklāts. Tie dod iespēju apskatīt tā satura reģionus no 27 dažādām pasaules valstīm. Tajos ietilpst:

 • Argentīna, Austrija, Austrālija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Kolumbija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Indija, Īrija, Itālija, Japāna, Luksemburga, Meksika, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Portugāle, Saūda Arābija, Spānija, Zviedrija , Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis.

Tagad mēs apskatījām straumējošā multivides saturu, kuru pakalpojums OverPlay SmartDNS var atbloķēt jums. Jums joprojām būs jāabonē visi premium klases pakalpojumi. Jūs viegli varat redzēt, ka tas jums var atvērt pilnīgi jaunu izklaides pasauli, kuru pretējā gadījumā varētu cenzēt. Turklāt OverPlay to var izdarīt tikai ar dažām izmaiņām jūsu DNS un jūs varēsit vienlaikus skatīties savas iecienītās Netflix filmas, Hulu, BBC iPlayer un citu valstu saturu, izmantojot novatorisko tehnoloģiju JetSwitch..

Apmeklējiet vietni OverPlay

Kas ir JetSwitch?

JetSwitch ir OverPlay revolucionārā tehnoloģija, kas ļauj vienlaikus skatīties straumējošu multivides saturu no dažādām valstīm. Turklāt jūs to varat izdarīt no jebkuras vietas pasaulē, pateicoties viņu Turbo DNS infrastruktūrai. Lai piekļūtu JetSwitch, vienkārši piesakieties savā kontā vietnē OverPlay. To darot, jūs redzēsit ekrānu, kas parādīts zemāk. Šī ir galvenā konta abonēšanas lapas augšdaļa.

OverPlay konta abonēšana

Izvēloties zilo pogu “SMARTDNS”, parādīsies lapa, kas līdzīga tai, kas seko. Šī ir jūsu DNS vadības lapa, un šeit atrodas JetSwitch.

OverDlay SmartDNS kļūmeDNS iestatījumu mainīšana mūsu Windows 7 datoram ir vienkārša, un soļi ir apkopoti zemāk. Ja saņemat dzeltenu brīdinājuma joslu, kā mēs, tad noklikšķiniet uz saites Pārbaudīt vēlreiz. Ja josla joprojām ir dzeltena, tad jums ir jāmaina izmantotās ierīces DNS iestatījumi. Noklikšķiniet uz saites “Uzziniet, kā”, atlasiet savu ierīci un sekojiet soli pa solim OverPlay norādījumiem, lai to konfigurētu savam DNS.

 1. Klikšķiniet uz Windows sākšana uzdevumjoslā.
 2. Klikšķiniet uz Vadības panelis nesen atvērto programmu labajā pusē.
 3. Noklikšķiniet uz Tīkls un internets kategorija.
 4. Noklikšķiniet uz Tīkls un koplietošana saite.
 5. Noklikšķiniet uz Mainiet adaptera iestatījumus saite šī loga kreisajā pusē. Tas ir parādīts attēlā pa kreisi zemāk.
 6. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pašreizējā interneta savienojuma un noklikšķiniet uz Īpašības nolaižamajā sarakstā. Tas ir parādīts attēlā labajā pusē zemāk.DNS serveru maiņa 1
 7. Noņemiet izvēles rūtiņu Interneta protokola 6. versija (TCP / IPv6).
 8. Izvēlieties Interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4) un noklikšķiniet uz Īpašības pogu. Tas ir parādīts pirmajā ekrānuzņēmumā zemāk.
 9. Pierakstiet pašreizējos DNS iestatījumus, lai tos varētu atjaunot.
 10. Klikšķiniet uz Izmantojiet šādas DNS servera adreses kas parādīts labajā attēlā.Windows 7 DNS konfigurācija
 11. Vietnē OverPlay ievadiet Turbo DNS adreses Vēlamais DNS serveris un Alternatīvs DNS serveris adreses, kas parādītas iepriekš labajā pusē.
 12. Noklikšķiniet uz pogas Labi un atsāknējiet datoru.

Kad ierīce ir pārstartēta un esat pieteicies savā kontā, jums vajadzētu redzēt attēlu, kas parādīts zemāk. Ievērojiet, ka dzeltenā josla tagad ir aizstāta ar zaļu joslu ar čeku. Tas nozīmē, ka jūsu ierīce tagad ir pareizi iestatīta, lai izmantotu pakalpojumu OverPlay SmartDNS.

OverDlay SmartDNS gatavsTagad, kad mūsu ierīce ir pareizi konfigurēta ar OverPlay DNS serveriem, ļauj apskatīt JetSwitch. Tālāk ir parādīts attēls, kas parāda tā darbību. Vispirms pamaniet, ka mūsu IP adresē ir ieslēgts OverPlay SmartDNS, kā parādīts zaļajā “ON” pogu. Atcerieties, ka mēs teicām, ka JetSwitch ļaus jums vienlaikus piekļūt vietnēm un straumēt saturu no vairākām valstīm. Tālāk sniegtā iestatīšana ļaus jums vienlaikus skatīties Netflix-US, Hulu-US, BeIN Sports no Saūda Arābijas un Funimation no Kanādas. Tajā pašā laikā jūs varat apskatīt HBO Nordic saturu no Dānijas, Somijas, Norvēģijas vai Zviedrijas. Izvēle ir tava!

OverPlay JetSwitch darbībā

JetSwitch ļaus piekļūt saturam no vairāk nekā 150 kanāliem ar iestatītajām preferencēm. Tas arī ļaus jums izslēgt SmartDNS atsevišķiem kanāliem, ja tas ir nepieciešams, kā tas tika darīts ar Amazon Instant iepriekšējā piemērā. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt straumētās multivides saturu no daudziem populārākajiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, iepriekš parādītajiem un daudziem citiem no visas pasaules. Atcerieties, ka viss, kas nepieciešams, ir OverPlay abonements un dažas minūtes, lai pārkonfigurētu DNS iestatījumus.

Secinājums

OverPlay bija viens no pirmajiem VPN, kas nozarē piedāvā SmartDNS pakalpojumu. Viņu JetSwitch tehnoloģija un Turbo DNS infrastruktūra padara tos par labākajiem šodien pieejamajiem SmartDNS pakalpojumiem, izmantojot vairāk nekā 200 kanālus un vairāk nekā 150 ir kontrolējami JetSwitch. Papildus tam, ka viņi piedāvā ātru VPN pakalpojumu ar vairāk nekā 300 serveriem visā pasaulē un vairāk nekā 10 000 koplietojamām IP adresēm, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Tas nozīmē, ka viņi piedāvā labāko no abām pasaulēm, necenzētu internetu, kurā ir pieejams privātums un drošība, ja jums tas ir nepieciešams.

Viņi piedāvā pielāgotas programmatūras lietotnes operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Šīs lietotnes ir vienkārši instalējamas. Tos ir viegli izmantot, un no OverPlay abonentu puses prasa ļoti maz tehnisko zināšanu. Tikai ar pāris peles klikšķiem jūs varat būt savienots ar kādu no viņu VPN serveriem. Tas ir tik vienkārši, kā atlasīt vēlamo servera atrašanās vietu un noklikšķināt uz savienojuma pogas. Atvienošana ir vēl vienkāršāka, vienkārši noklikšķiniet uz atvienot.

OverPlay nodrošina rokasgrāmatas un vizuālās iestatīšanas rokasgrāmatas, lai izveidotu savienojumu ar savu VPN pakalpojumu, izmantojot Windows, Mac OS X, Android, iOS un DD-WRT un Tomato maršrutētājus. Tie arī nodrošina iestatīšanas ceļvežus, lai konfigurētu SmartDNS ar dažādām ierīcēm, ieskaitot personālos datorus, klēpjdatorus, mobilos tālruņus, planšetdatorus, spēļu konsoles un pat viedos televizorus. Ja jūsu ierīce ļaus jums mainīt DNS, tad viņi, iespējams, var jums palīdzēt to konfigurēt viņu pakalpojumam. Viņu atbalsts sākas ar plašu FAQ datu bāzi un sniedzas uz 24/7/365 biļešu pārdošanas sistēmu ar atbildēm, kas tiek sniegtas pēc principa “kas pirmais brauc”..

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir labākais šodien pieejamais SmartDNS pakalpojums
 • Viņu JetSwitch ļaus jums vienlaikus skatīties straumēšanas saturu no dažādām valstīm.
 • Viņiem ir ērti lietojamas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android.
 • Viņi piedāvā ļoti ātru servera savienojumu no gandrīz jebkuras vietas pasaulē
 • Viņiem ir 5 dienu naudas atdošanas garantija bez ierobežojumiem.
 • Viņiem ir konkurētspējīgas cenas un tiek piedāvātas atlaides ilgāka termiņa paketēm.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet bitcoin maksājumus
 • Pievienojiet tiešsaistes tērzēšanas atbalstu

OverPlay ir liels VPN tīkls, kas ietver serverus gandrīz visos lielākajos kontinentos, tostarp Eiropā, Ziemeļamerikā, Centrālajā un Dienvidamerikā, Āfrikā un Okeānijā. Tam ir daži no ātrākajiem VPN pakalpojuma ātrumiem. Viņi piedāvā 5 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc jums būs daudz laika, lai pats pārbaudītu viņu pakalpojumu un redzētu, kā tas darbojas jūsu labā. Sniedziet OverPlay VPN testa braucienu un redziet, ko domājat. Izbaudiet tiešsaistes izklaides paplašināšanu, atlasot viņu SmartDNS pakalpojumu. Ja jums patīk viņu VPN veiktspēja un jums patīk izmantot viņu SmartDNS, lai skatītos dažas no jūsu iecienītākajām filmām, jaunām izrādēm vai komēdiju piedāvājumiem, kuriem jums, iespējams, citādi nebija piekļuves, varat reģistrēties uz neierobežotu piekļuvi, sākot no tikai USD 8,33 mēnesī..

Apmeklējiet vietni OverPlay

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map