Sāksim mūsu Blockless pārskatu ar nelielu informāciju par uzņēmumu. Blockless ir Kanādas uzņēmums, kura mērķis vienmēr ir bijis ļaut jums ērti pārlūkot, neraizējoties par valstu vai reģionālajām robežām. Tas ļaus jums skatīties iecienītās izrādes no jebkuras vietas pasaulē. Viņu pakalpojums ir pieņemams, un viņi piedāvā vienas nedēļas bezmaksas izmēģinājumu.

Pārskats par bezbloķēšanu

Sākoties 2016. gadam, viņi ir atjauninājuši savu vietni, kā arī savus mērķus, mērķtiecīgāk virzoties uz lietotāju privātumu un drošību. Šajā nolūkā viņi ir pievienojuši viedo reklāmu bloķēšanas tehnoloģiju Smart Guard, ko var izmantot ne tikai datoros, bet arī visās ierīcēs, kuras atbalsta Blockless DNS. Balstoties uz jaunākajiem atjauninājumiem, piemēram, automātisko DNS instalēšanu un klientu atvēršanu operētājsistēmai Windows un Mac OS X, viņi ir sākuši sava Windows un Mac OS X klienta VPN pakalpojumu testēšanu, kā arī izveidojuši Blockless mobilās lietotnes un pārlūka paplašinājumus..

Cenas un īpašie piedāvājumi

Nebloķētu DNS pakalpojumu pārdod, izmantojot vienu konfigurāciju. Viņi to piedāvā trīs termiņu paketēs: mēnesī, pusgadā un gadā. Tāpat kā vairumam pakalpojumu sniedzēju, viņu cenas tiek diskontētas, pamatojoties uz termiņa ilgumu. Mēneša pakete ir USD 4,95 mēnesī. Pusgada pakete ir USD 27,25, un tā tiek iekasēta ik pēc sešiem mēnešiem. Tas sastāda tikai USD 4.55 mēnesī, kas ir ietaupījums, kas pārsniedz 7% no mēneša cenas. Pierakstīšanās uz gadu ir 49,95 USD, par to jāmaksā ik pēc divpadsmit mēnešiem. Tas nozīmē, ka jūs varat gadu pavadīt viņu kalpošanā taisnīgi Mēnesī – 4,16 USD.  Tas ir 16% ietaupījums, kas ir līdzīgs divu mēnešu bezmaksas pakalpojuma Blockless saņemšanai.

Cenu noteikšana bez blokiemBlockless ļauj norēķināties ar galvenajām kredītkartēm. Tajos ietilpst VISA, MasterCard, Diners un JCB.

Bezmaksas izmēģinājuma periods

Blockless vēlas, lai jūs izmēģinātu viņu pakalpojumus sev, lai būtu pārliecināti, ka tas atbilst jūsu cerībām. Tādēļ viņi pieprasa ikvienam izveidot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma kontu, pirms viņš var pierakstīties uz apmaksātu abonementu. Lai reģistrētos izmēģinājumam, nav nepieciešama maksājuma informācija. Kā parādīts zemāk, viss, kas nepieciešams, lai reģistrētos Blockless 7 dienu izmēģinājuma kontam, ir derīga e-pasta adrese un parole. Izmēģinājuma termiņš beigsies pēc septiņām dienām, tāpēc jums pat konts nav jāanulē. Tomēr jums no sistēmas būs jānoņem viņu DNS. Uzziniet, kā to izdarīt, vietnes Blockless atbalsta apgabalā.

Konta iestatīšana bez bloķēšanas

Apmeklējiet vietni Blockless

Kā darbojas bezbloķēšana

Blockless galvenokārt ir viedais DNS pakalpojums, kura mērķis ir ļaut lietotājiem pārlūkot un skatīties straumējošu multivides saturu bez mākslīgām valstu un reģionālajām robežām, kuras izmanto daudzi pakalpojumu sniedzēji. Viņu pakalpojums darbojas, mainot DNS servera adreses iestatījumus jūsu ierīcē. Tas ļauj viņu dienestam pārtvert šo pakalpojumu sniedzēju autorizācijas pieprasījumus un piegādāt viņiem virtuālu IP adresi, kas atbilst viņu mākslīgajām robežām un ļauj piekļūt viņu straumēšanas bibliotēkām. Tas ļauj jums izbaudīt viņu saturu no jebkuras vietas pasaulē.

Kā darbojas bezbloķēšana

Atšķirībā no tradicionālajiem VPN, kur visa datplūsma starp jūsu ierīci un pakalpojumu tiek šifrēta un caur serveri tiek nosūtīta uz internetu, tikai mazais trafika daudzums faktiski nonāk caur viedo DNS serveri. Kad komunikācijas starp serveri un pakalpojumu sniedzēju ievads un rokasspiediena daļa ir pabeigta, pārējā trafika daļa no pakalpojumu sniedzēja tiek nosūtīta tieši uz jūsu ierīci. Tā kā straumēšanas trafiks nav šifrēts, skatoties HD filmas vai klausoties iecienīto mūziku, interneta veiktspēja nezaudē spēku. Tas ļauj piekļūt reģionāli bloķētām vietnēm no jebkuras vietas pasaulē, nepalēninot interneta savienojuma ātrumu. Visbeidzot, tā kā tie nav Blockless DNS trafika šifrēšana, tas nenodrošina tādu pašu drošības līmeni kā standarta VPN pakalpojumi.

Bezbloku tīkls

Bezbloku tīklam ir serveri 25 dažādos reģionos. Tajā ietilpst šādas valstis: Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Ķīna, Francija, Vācija, Grieķija, Indija, Īrija, Itālija, Japāna, Leksembūra, Meksika, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Portugāle, Krievija, Dienvidāfrika , Zviedrijā, Šveicē, Apvienotajā Karalistē un ASV. Tas nodrošina globālu tīklu ar serveriem katrā lielākajā pasaules kontinentā, izņemot Antarktīdu.

Blockless iestatīšana operētājsistēmai Windows

Blockless atbalsta dažādas ierīces, piemēram, galddatorus, viedtālruņus, spēļu konsoles, viedos televizorus, multivides atskaņotājus un maršrutētājus. Pierakstoties savā kontā vietnē Blockless un izvēloties palīdzības izvēlni, pēc tam iestatīšanas rokasgrāmatas poga ļaus jums izmantot trīspakāpju procesu (kā parādīts zemāk), lai atrastu rokasgrāmatu ierīces manuālai konfigurēšanai, lai izmantotu Blockless DNS pakalpojumu. . Viņu vietnes atbalsta sadaļā ir arī liels viegli pieejamu rokasgrāmatu klāsts, kurus varat meklēt.

Nebloķētu ierīču DNS iestatīšanaŠajās rokasgrāmatās pirmais solis ir saite uz pielāgotas programmatūras Blockless instalēšanu. Tomēr tie arī parādīs, kā manuāli mainīt ierīces DNS. Pakalpojums Blockless ļauj izveidot savienojumu no jebkuras vietas, bet tikai no vienas vietas vienlaikus. Tas notiek tāpēc, ka pēc bloķēšanas Blockless tiek sinhronizēts ar jūsu individuālo atrašanās vietu (IP adresi). Tāpēc, piesakoties no cita tīkla, jums būs jāpiesakās savā kontā un jānoklikšķina uz “Lietot šo atrašanās vietu”. Maršrutētāja konfigurēšana izmantot pakalpojumu Blockless ļaus izmantot pakalpojuma priekšrocības visās ar to saistītajās ierīcēs..

Apmeklējiet vietni Blockless

Blockless Windows klienta izmantošana

Kad rokasgrāmatā esat noklikšķinājis uz saites Blockless, kas paredzēta Windows 10 saitei, instalācijas fails tiks saglabāts datorā. Palaidiet instalācijas failu, un jūs redzēsit ekrānu, piemēram, zemāko. Pēc tam tas jūsu datorā iestatīs Windows bezbloķēšanas pakalpojumu. Kad tas ir pabeigts, jūs redzēsit ekrānu, piemēram, otro zemāk. Noklikšķinot uz pabeigt šajā ekrānā, tiks startēta lietotne.

Instalējiet Blockless

Pirmoreiz startējot klientu, jūs redzēsit pieteikšanās ekrānu, kā parādīts zemāk. Šajā ekrānā ievadīsit konta akreditācijas datus, ko saņēmāt konta verifikācijā, un sveiciena e-pastu no Blockless darbiniekiem. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pierakstīties.

Bezbloķēta pieteikšanās

Tas parādīs lietotnes Blockless galveno ekrānu, kā parādīts pirmajā attēlā zemāk. Pēc noklusējuma tas tiks izveidots savienojumā ar vistuvāko serveri, kas atrodas jūsu atrašanās vietā pirmās palaišanas laikā. Galvenajam savienojuma ekrānam, kas parādīts zemāk, ir tikai dažas vadības ierīces, kas padara to ļoti ērtu mācīšanos un iestatīšanu. Mainīt serverus var vienā no trim dažādiem veidiem: meklēšanas lodziņā pēc nosaukuma, ritinot un atlasot vārdu ar peli vai noklikšķinot uz vienas no gaišākajām pelēkajām valstīm kartē. Zemāk redzamie attēli parāda reģionu, kas tiek mainīts no Apvienotās Karalistes (pa kreisi) uz Amerikas Savienotajām Valstīm (pa labi). Ņemiet vērā, ka tas apstiprina, ka mūsu reģions ir mainīts, izmantojot valsts karoga ikonu.

Bezbloķēta servera izmaiņas

Noklikšķinot uz palīdzības, tiks parādītas šādas iespējas: konfigurēt ierīci Blockless pakalpojumam, meklēt atbalsta rakstus vai atvērt atbalsta biļeti. Ir arī poga Aizvērt, lai jūs atgrieztos galvenajā savienojuma ekrānā.

Galvenā ekrāna apakšā ir slēdzis, lai ieslēgtu un izslēgtu Smart Guard. Pašlaik tas ir ieslēgts. Smart Guard noņems dažas reklāmas un grafikas no vietnēm, kas palielinās jūsu pārlūkprogrammas ātrumu, samazinot lapu ielādes laiku. Vēl svarīgāk ir tas, ka šo reklāmu bloķēšana var palīdzēt aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, jo viņi nevarēs izsekot jūsu tiešsaistes paradumiem un pārlūkošanas modeļiem. Tas var palīdzēt izvairīties no mērķtiecīgām mārketinga kampaņām.

Preferences bez blokiem

Pēdējā galvenā ekrāna funkcija, kuru vēlamies aplūkot, ir klienta iestatījumi, kuriem var piekļūt, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz lejupejošā karātu simbola. To darot, parādīsies nolaižamais saraksts, kā parādīts iepriekš (pa kreisi). Šeit jūs varat izvēlēties preferences, pārvaldīt abonementu, mainīt konta iestatījumus un pakalpojuma atteikšanos. Atlasot preferences, tiks atvērts lietojumprogrammas iestatījumu ekrāns, kas parādīts iepriekš (pa labi). Šeit jūs varat veikt šādas darbības, atzīmējot attiecīgo izvēles rūtiņu:

 • Šajā ierīcē iestatiet Blockless DNS
 • Automātiski sinhronizēt atrašanās vietu ar šo ierīci
 • Sāciet lietojumprogrammu sistēmas startēšanas laikā
 • Meklēt atjauninājumus

Tāpat kā pārējam Blockess DNS klientam, opcijas ir pamata, un automātiskās sinhronizācijas ierīce ir visnoderīgākais iestatījums. Tas jums ļaus izvairīties no tā, ka jums vajadzēs doties uz tiešsaistes kontu Blockless katru reizi, mainot tīklus.

Apmeklējiet vietni Blockless

Bez bloķēšanas operētājsistēmām Android un Google Chrome

Pakalpojumam Blockless ir sava Android pakalpojuma lietotne, kuru varat lejupielādēt no Google veikala. Tam nepieciešama operētājsistēmas Android 2.1 un jaunāka versija. Tas ļaus jums pārvaldīt kontu no savas Android ierīces. Līdzīgi kā Windows klientam, jūs varat mainīt savu reģiona izvēli, atsvaidzināt IP un pārliecināties, vai jūsu konts ir aktīvs. Zemāk ir pieteikšanās ekrāna (pa kreisi) un galvenā savienojuma ekrāna (pa labi) attēli. Pieteikšanās ekrāns ļauj jums palikt pieteicies, kad esat ievadījis pareizus akreditācijas datus.

Andrioda lietotne bez bloķēšanas

Galvenais savienojuma ekrāns, kas parādīts iepriekš (labajā pusē), pārbauda, ​​vai jums ir derīgs konts, ierīces IP adrese (atrašanās vieta) tiek sinhronizēta ar jūsu kontu un vai ierīcē ir pareizi iestatīts DNS. Ja kāds no šiem neizdodas, tas tiks parādīts sarkanā, nevis zaļā krāsā. Reģiona atlasītājs ļauj pieskarties, lai izveidotu savienojumu ar izvēlēto valsti. Tas ļauj ērti mainīt reģionus, kad ir izveidots savienojums ar viņu pakalpojumu. Blockless ir arī pārlūka Google Chrome paplašinājums, kas darbojas līdzīgi kā viņu Android lietotne.

Pārbaudi

Mēs veica mūsu parastā ātruma testu, izmantojot pakalpojumu Blockless DNS, un, kā gaidīts, pamanījām, ka, kamēr ir izveidots savienojums, lejupielādes ātrums vai pārlūkošana kopumā nemainās. Atšķirībā no parastajiem VPN, kas visu jūsu trafiku nosūta caur VPN, Blockless savieno jūs tieši ar vietnēm, kuras viņi atbalsta. Viņiem ir ceļveži, kā konfigurēt savu DNS pakalpojumu dažādās ierīcēs, kas ietver datorus, televizora pierīces, televizorus, spēļu konsoles, zilās krāsas starus, tālruņus, planšetdatorus un maršrutētājus. Tos var atrast viņu vietnes atbalsta lapā.

Mēs arī izturējām viņu jaunā beta klienta ātruma pārbaudi operētājsistēmai Windows ar pilnu VPN ieviešanu. Apakšējā kreisajā stūrī ir redzams galvenā loga ekrānuzņēmums sērfošanas režīmā. Šis logs izceļas ar gaiši zilu gabarītu, zibens skrūvi, pogu un izvēlēto kartes reģionu. Kā redzat, klientam ir tādas pašas iespējas kā Windows klientam, kas ietver palīdzību, preferences, abonementa pārvaldīšanu, konta iestatījumus un atteikšanos. Preferences ir tādas pašas kā iepriekšējam klientam, pievienojot slēdzi, lai izvēlētos OpenVPN UDP vai TCP VPN pakalpojumam. Noklikšķinot uz pašreiz atlasītā reģiona, tiks parādīts labās puses slīdēšanas logs. Tas ļaus jums izvēlēties reģionu, uz kuru jāmaina. Viedā apsardze ir izslēgta sērfošanas logā.

Beta bloķēšanas VPN operētājsistēmai Windows

Kad reģions ir izvēlēts tāds, kā iepriekš minētajā gadījumā ir izvēlējies Amerikas Savienotās Valstis, noklikšķinot uz sērfošanas / drošas pogas, tiks ieslēgta vai izslēgta VPN aizsardzība. Tas ir tik vienkārši. Otrajā ekrānā tiek parādīts galvenais savienojuma ekrāns, kad ir ieslēgts VPN. Kad VPN ir aktīvs, jums ir aizsardzība, lai visi dati tiktu šifrēti, izmantojot OpenVPN protokolu. Turklāt jūsu reālā IP adrese ir maskēta un aizstāta ar vienu Blockless serverī. Šajā gadījumā mums Atlantā ir piešķirta IP adrese, un mūsu identitāte ir anonīma. Smart Guard tiek rādīts drošam VPN. Drošo savienojumu norāda sarkanā krāsā mērierīce, izvēlētā pilsēta, poga un izvēlētais kartes reģions. Tas ļauj viegli atšķirt no neaizsargātā zilā savienojuma.

Apmeklējiet vietni Blockless

Ātruma pārbaude

Blockless VPN pakalpojuma ātruma pārbaude nebija ātrākais, ko mēs esam redzējuši, bet pakalpojums joprojām ir beta versijā, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka viņi joprojām izstrādā dažas problēmas. Neraugoties uz to, interneta savienojuma ātrums bez VPN bija 51,21 Mb / s, bet ar Blockless VPN – 33,09 Mb / s. Tas nozīmē, ka, izveidojot savienojumu ar Blockless VPN pakalpojumu, savienojuma ātrums samazinājās par aptuveni 35%. Kā jūs varētu gaidīt, šifrēšana, ko nodrošina Blockless VPN pakalpojums, ir samazinājusies. Šis ātruma samazinājums ir tā vērts, ja jūsu mērķis ir privātums un aizsardzība. Ja nē, jūs varat vadīt viņu pakalpojumus sērfošanas režīmā, kurā netiek zaudēts ātrums. Joprojām ar ātrumu 33,09 Mb / s jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas ar viņu VPN pakalpojumu izmantošanu lielākajā daļā jūsu interneta darījumu.

Bezbloku ātruma pārbaude

Secinājums

Ja tas, ko jūs galvenokārt meklējat pakalpojumā, kas ļaus piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam straumēšanas multivides saturam, Blockless varētu būt pakalpojums jums. Viņi atbloķē 25 dažādus reģionus, ieskaitot ASV, Apvienoto Karalisti, Kanādu, Austrāliju un citus. Viņu pakalpojums darbojas ar Windows, Mac OS X, spēļu konsolēm, Smart TV, multivides atskaņotājiem, mobilajiem tālruņiem, planšetdatoriem un pat maršrutētājiem. Ierīces konfigurēšana to pakalpojumu izmantošanai ir saistīta ar DNS servera iestatījumu modificēšanu, lai norādītu uz viņu. Tas ir vienkāršs process. Tomēr Blockless komanda ir nodrošinājusi viegli izmantojamas rokasgrāmatas visām viņu atbalstītajām ierīcēm. Tos var atrast viņu vietnes atbalsta lapā. Viņiem pat ir automatizētas iestatīšanas lietojumprogrammas Windows, Mac OS X, Android un hroma pārlūka paplašinājumi.

Nesen viņi ir sākuši beta testēšanu jaunam VPN pakalpojumam, kas izmanto OpenVPN (TCP / UDP) protokolu, lai šifrētu visu jūsu interneta trafiku un palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu un drošību. Tas ir papildus viņu nešifrētajam DNS pakalpojumam. Tādēļ, izmantojot viņu pakalpojumus, jūs varēsit izvēlēties, vai ātrums vai drošība ir jūsu mērķis. Pašlaik (sākot no 2016. gada 2. janvāra) viņi ir izlaiduši beta programmatūru, kurā ir iekļauts jauns VPN pakalpojums operētājsistēmām Windows un Mac OS X. Tas nav ātrākais VPN, kādu mēs jebkad esam redzējuši. Tam ir pamata grafiskais interfeiss, un tas ļauj ērti atlasīt un mainīt serverus. Vienkārši atlasiet reģionu, kurā vēlaties pārslēgties, un pārslēdziet sērfošanas / drošās pogas, un visa jūsu interneta satiksme ir nodrošināta. Tas viņu pakalpojumu ir ļoti viegli uzstādīt un lietot.

Lietas, kas mums patika pakalpojumā, ietvēra:

 • To var uzstādīt uz dažādām ierīcēm
 • Ļauj sērfot 25 reģionos visā pasaulē bez mākslīgiem reģionāliem ierobežojumiem
 • Nezaudē savienojuma ātrumu, kā tas ir raksturīgs parastajiem VPN, sērfošanas (viedais DNS) režīmā
 • Beta programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X, kas ietver jaunu VPN pakalpojumu
 • OpenVPN (TCP / UDP) protokola atbalsts VPN

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Atļaut vairāk nekā vienu vienlaicīgu savienojumu
 • Pievienojiet BitCoin kā maksājuma iespēju, lai tā būtu vairāk anonīma
 • Plašāka informācija par jauno VPN pakalpojumu viņu vietnē, attīstoties beta versijai.
 • Pievienojiet VPN pakalpojumu iOS un Android lietotnēm
 • Pievienojiet jaunus protokolus, piemēram, L2TP / IPSec iOS

Mēs iesakām izmēģināt Blockless pats. Reģistrējieties viņu 7 dienu bezmaksas izmēģinājumam un pārbaudiet viņu pakalpojumu. Mēģiniet noskatīties savu iecienīto sporta notikumu, iecienīto straumēšanas multivides nodrošinātāju vai citu saturu no 25 reģioniem, kurus tie padara globāli pieejamus no jebkuras vietas pasaulē. Ja jūs nolemjat, ka jums patīk izmantot viņu pakalpojumu, jūs varat pierakstīties uz to, sākot no tikai USD 4,16 mēnesī.

Apmeklējiet vietni Blockless

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me