Psifona apskats 2018

Sāksim savu Psiphon pārskatu, sakot, ka tas ir hibrīds VPN pakalpojums, ko piedāvā Toronto, Kanādā bāzētais uzņēmums Psiphon Inc. Tātad, kas padara to par hibrīda VPN pakalpojumu? Vienkārši izsakoties, pakalpojumu var izmantot kā pilnu VPN ar L2TP / IPsec drošību. Tomēr tas nav tās galvenais mērķis. Psifons ir cenzūras apiešanas rīks, kas izmanto VPN, SSH un HTTP starpniekservera tehnoloģijas. Ja jūs dzīvojat ierobežojošā valstī un jums ir nepieciešams apiet kāda veida interneta cenzūru, Psiphon pakalpojums ir viens no labākajiem šodien pieejamajiem rīkiem, kas ļauj piekļūt brīvākam un atvērtākam internetam. Viņu pakalpojuma izmantošana var palielināt jūsu izredzes veiksmīgi apiet valsts sponsorētu cenzūru.


Psifona apskats

Kas ir Fifons?

Psiphon ir bezmaksas un atvērtā pirmkoda programmatūras produkts, kas paredzēts tiešsaistes anticenzūrai, izmantojot VPN, SSH, Obfuscated SSH (OSSH) un HTTP / SOCKS starpniekservera tehnoloģijas. To var izmantot, lai atbloķētu vietējos ugunsmūrus uzņēmumos un universitātēs. Tomēr tas galvenokārt ir paredzēts, lai apietu valdības ieviestos ierobežojumus attiecībā uz interneta saturu tādās valstīs kā Ķīna, Irāna un citas Tuvo Austrumu valstis, Krievija un citas interneta cenzētās valstis.

Tās galvenais mērķis ir nodrošināt ērti lietojamu pakalpojumu, kas ikvienam ļauj necenzēt skatu uz internetu no jebkuras vietas pasaulē. Tās mērķis ir šo piekļuvi nodrošināt vienmēr, neatkarīgi no tā, vai cenzūrai ir īslaicīgs vai pastāvīgs raksturs. Šī pielāgošanās bija nozīmīga, ļaujot lietotājiem objektīvu informāciju par internetu pēdējās vēlēšanās Irānā un Ugandā. Tas arī palīdzēja dažādām grupām uzturēt kontaktus vēlēšanu laikā, kad attiecīgās valdošās partijas ieviesa lielāku tradicionālo VPN un citu sociālo dienestu cenzūru internetā..

Psifona vēsture

Psifons sākās kā ideja izmantot nelielu brīvprātīgo pilnvaru tīklu, lai palīdzētu lietotājiem ierobežojošās valstīs apiet valsts sponsorētu interneta cenzūru. Sākotnēji tas tika paredzēts un ieviests kā draugu un ģimenes starpniekserveru tīkls, nodrošinot piekļuvi tiem, kurus viņi zināja cenzētās valstīs. To uzsāka Citizen Lab un Toronto Universitāte 2006. gada decembrī un izlaida kā atvērtā pirmkoda programmatūru.

Projekts strauji pieauga. Tā rezultātā 2007. gadā tika izveidota neatkarīga Kanādas korporācija Psiphon, Inc. Gadu gaitā viņi ir ieguvuši dažādas balvas kā vadošie nodrošinātāji interneta cenzūras pārvarēšanā. Viņu pakalpojums ļāva daudziem lietotājiem atpazīt sākotnējos interneta solījumus kā forumu brīvai izteiksmes un necenzētas informācijas apmaiņai. Kā mēs iepriekš minējām, sākotnēji tas tika panākts, ļaujot cenzētās valstīs esošajiem draugu un ģimenes locekļu starpniekserveriem mazāk ierobežojošās vietās izmantot tiešsaistes aktivitātes. Tas noveda pie vietējās izaugsmes kopienās ar lielām bijušo patriotu grupām.

2008. gadā Psiphon piešķīra pāris dotācijas no Eiropas Parlamenta un ASV Valsts departamenta. Šīs dotācijas palīdzēja pārveidot to no nelielas lokalizētu starpniekserveru grupas uz pielāgojamu apiešanas pakalpojumu, kas pieejams lietotājiem visā pasaulē. Tas ļāva viņiem dažādot galveno grupu, pievienojot pieredzējušus drošības un programmatūras inženierus. Līdz ar to viņi no saviem vietējiem pirmsākumiem ir kļuvuši par komerciāliem pakalpojumiem, kas nodrošina drošus tiešsaistes apiešanas risinājumus miljoniem lietotāju dažādās pasaules vietās.

Kā darbojas Psifons?

Pakalpojums Psiphon nodrošina centralizēti pārvaldītu, ģeogrāfiski daudzveidīgu tūkstošu starpniekserveru tīklu. Lielākā daļa pašreizējās infrastruktūras tiek mitināta ar mākoņpakalpojumu sniedzējiem. Tas viņiem ļauj reaģēt uz atsauksmēm un veikt nepieciešamās izmaiņas programmatūrā un savlaicīgi izplatīt atjauninājumus.

Šī tehnoloģija izmanto “viena apļa” arhitektūru, lai šifrētu un droši savienotu cenzētus lietotājus ar reģionālajiem starpniekserveriem neierobežotās valstīs. Tas ļauj lietotājiem cenzētās valstīs piekļūt brīvākam un atvērtākam internetam. Pašlaik tas ir pieejams tikai šādām platformām: Windows, Android un iOS.

Vienkāršāk izsakoties, lietotājiem tiek nodrošināts privāts reģionālo starpniekserveru saraksts ārpus viņu ierobežotās valsts. Tiklīdz lietotājs izveido savienojumu ar kādu no šiem, tas darbojas kā viņa starpnieks interneta darījumiem un iesniedz pieprasījumus viņa vārdā. Pēc tam pieprasītais necenzētais saturs tiek nosūtīts starpniekserverim. Pēc tam šis saturs tiek droši pārsūtīts lietotājam.

Ja oriģinālais starpniekserveris nokrīt vai kļūst citādi nepieejams, lietotājs automātiski tiks savienots ar citu. Tas nozīmē, ka, izmantojot Psiphon pakalpojumu, jūs varētu izjust IP izmaiņas.

Kā psifons atšķiras no tradicionālajiem VPN?

Tas, kas viņus atšķir no tradicionālajiem VPN, ir viņu spēja izmantot dažādas arhitektūras, lai apietu valdības cenzūru. Jūs varat iestatīt Windows programmatūru darboties kā tradicionālu VPN, izmantojot L2TP / IPsec datu šifrēšanai un drošībai.

Tomēr, ja neizdodas izveidot savienojumu ar VPN serveri, varat mēģināt izveidot savienojumu, izmantojot SSH. Ja SSH tiek bloķēts no jūsu atrašanās vietas, programmatūra arī izmanto obfuzāciju savienojuma rokasspiediena daļā. Tā mērķis ir slēpt faktu, ka jūs izmantojat cenzūras novēršanas rīku, lai piekļūtu interneta saturam. Tas tiek darīts, nejaušinot SSH izmantotos statiskos parakstus, lai apgrūtinātu protokola pirkstu nospiedumu atpazīšanu un novēršanu. Tas ļauj tai apiet daudzas dziļo pakešu pārbaudes (DPI) formas, kuras izmanto dažas valdības.

Vēl viena lieta, kas to atšķir no daudziem VPN, ir tā, ka tā katram lietotājam nodrošina tikai sava privātā starpniekservera tīkla apakškopu. Tas nozīmē, ka neviens lietotājs nezina sava tīkla IP adrešu dažādību. Tāpēc ir grūti bloķēt viņu tīklu, izmantojot tradicionālās IP bloķēšanas metodes.

Cik drošs ir psifons?

Psiphon izmanto L2TP / IPsec kā sava Windows klienta VPN protokolu. Lai arī tas ir lēnāks par OpenNPN, protokolu, ko visbiežāk izmanto VPN, šo protokolu vairums cilvēku joprojām uzskata par drošu. Darbojoties VPN režīmā, visa lietotāju trafika tiks šifrēta un tunelēta, izmantojot viņu pakalpojumu. Tomēr lietotājiem jāzina, ka viņu pakalpojuma izmantotais noklusējuma protokols ir OSSH.

OSSH protokols izmanto SSL kopā ar paroles autentifikāciju, lai tunelētu informāciju starp klientu un serveri, izmantojot publiskās atslēgas kriptogrāfiju. Tas arī ļauj attālināti piekļūt atslēgas vārdiem un autentificēt lietotājus, lai palielinātu tā servera drošību. Lai arī vairumā gadījumu tas tiek uzskatīts par drošu, tas nav tik drošs kā daži citi VPN protokoli.

Turklāt ņemiet vērā, ka visu lietotāja trafiku, iespējams, nenodod caur Psiphon pakalpojumu, izmantojot šo protokolu, jo to izmantos tikai tie, kas to atbalsta un ir pareizi konfigurēti. Ja VPN režīms nav iespējots, caur šifrētu starpniekservera tuneli tiks nosūtītas tikai lietojumprogrammas, kas izmanto vietējos HTTP un SOCKS starpniekserverus..

Turklāt dažām ASV valdības aģentūrām (CIP un NSA) ir pierādīts, ka tām ir rīki, kas ļauj tām pārtvert un pat daļēji atšifrēt SSH šifrētus darījumus. Tā kā jūsu datu drošība nav Psiphon galvenais mērķis, tas nerada lielas bažas daudziem lietotājiem, kuri vienkārši cenšas apiet valsts sponsorētu interneta cenzūru.

Visbeidzot, arī Psiphon negarantē viņu programmatūras drošību. Pēc viņu pašu vārdiem:

Tomēr, lūdzu, paturiet prātā, ka Psiphon ir paredzēts kā cenzūras apiešanas līdzeklis, un tas nav īpaši paredzēts anti-uzraudzības mērķiem. Psifons nepalielina jūsu tiešsaistes privātumu, tāpēc to nevajadzētu uzskatīt vai izmantot kā tiešsaistes drošības rīku.

Kas attiecas uz jūsu konfidencialitāti, vienlaikus izmantojot Phiphon?

Pirmo reizi apskatot, Psiphon aizsargā jūsu privātumu, jo parasti tā lietotājiem netiek reģistrētas IP adreses. Turklāt, tā kā Psiphon neprasa lietotāju kontus, viņi pēc noklusējuma neapkopo e-pasta adreses, lietotājvārdus un paroles. Viņi tomēr savāc lielu daudzumu apkopotas informācijas, ko viņi dalās ar saviem tirdzniecības partneriem.

Tālāk ir sniegti daži fragmenti no viņu privātuma politikas lapas par viņu Psyphon serveru apkopoto informāciju.

Mēs apkopojam šādus datus, lai uzzinātu, cik labi darbojas Psifons, kādas vietnes ir populāras un kādas izplatīšanas stratēģijas ir efektīvas. Šī informācija tiek kopīgota ar mūsu partneriem, lai viņi, piemēram, varētu redzēt, cik bieži viņu vietnes tiek apmeklētas caur Psifonu un no kurām valstīm.

E-pasta pieprasījumu skaits klienta lejupielādes saitei
Jauninājumu skaits
Cik bieži tiek izmantots katrs protokols, un kļūdu kodi pēc kļūmes
Cik bieži tiek atklāti jauni serveri
Sesiju skaits un sesijas ilgums
Dažu īpašo domēnu kopējais nodoto un pārsūtīto baitu skaits
Klientu platforma (vienkāršots operētājsistēmas saraksts;…)

Notikumu žurnālos ietilpst laika zīmogi, reģiona kodi (valsts un pilsēta) un neidentificējošie atribūti, tostarp sponsora ID (nosaka, pēc kura tiek izmantots Psiphon klienta veidotājs), klienta versija un protokola tips. Pirms reģistrēšanās lappušu skatījumi tiek apkopoti pēc laika un / vai sesijas.

Visa statistika, kas tiek kopīgota ar sponsoriem, tiek tālāk apkopota pēc datuma, sponsora un reģiona.

Kā redzat, Psiphon ne tikai apkopo informāciju uzturēšanas vajadzībām, bet arī apkopotus datus komerciāliem sponsoriem. Aizstāvībā viņi pilnīgi izklāsta, kādu informāciju viņi dara un neapkopo un kā tā tiek izmantota viņu privātuma politikā. Jums tas jāpārbauda pats. Turklāt tie skaidri norāda, ka Psiphon nepalielina jūsu tiešsaistes privātumu un ka, ja tas ir jūsu galvenais mērķis, tā vietā jums vajadzētu izmantot Tor tīklu.

Psifona atbalsts

Psifons nesniedz tiešu atbalstu atsevišķiem lietotājiem, bet gan pievēršas daudziem lietotājiem kopīgām problēmām, izmantojot viņu tīmekļa vietnes FAQ datu bāzi. Viņi arī vāc atsauksmes no saviem programmatūras klientiem, lai risinātu dažas problēmas, piemēram, reģionālā savienojuma kļūmes. Līdz ar to viņi iesaka, ja saņemat daudz savienojuma kļūmju, atkārtoti ielādējot klientu, atjaunināt tīkla starpniekserveru sarakstu, ja daži no tiem ir bloķēti..

Apmeklējiet Psifonu

Psifons darbībā

Psifonu var izmantot Windows, Android un iOS platformās. Lai palielinātu globālo ietekmi, šīs programmatūras lietotnes atbalsta vairāk nekā divdesmit dažādas valodas. To skaitā ir angļu, spāņu, arābu, indonēziešu, persiešu, vienkāršotā un tradicionālā ķīniešu, turku, vjetnamiešu un citi.

Vietnes Psiphon lejupielādes saites

Programmatūras Psiphon lejupielāde

Vietnes Psiphon lejupielādes lapā ir saites uz viņu programmatūras lejupielādi visām platformām, kuras tās atbalsta. Viņu iOS lietotne ir pieejama tikai iTunes veikalā. Windows un Android programmatūra ir pieejama tiešai lejupielādei no viņu vietnes.

Jums var nākties pielāgot savus Android drošības iestatījumus, lai ļautu lietotnēm no nezināmiem avotiem (kas nozīmē vietnes, kas nav Google Play veikals), pirms varat lejupielādēt tās “apk” failu tieši savā Android ierīcē un instalēt (“sānim ielādēt”). Varat arī izmantot saiti uz Google Play veikalu, lai to instalētu, ja tas ir pieejams no jūsu atrašanās vietas. Ja vietne Psiphon vai tās lejupielādes saites tiek cenzētas tur, kur atrodaties, varat lūgt, lai faili jums tiktu nosūtīti pa e-pastu, izmantojot [email protected]

Pārlūks Psiphon iOS lietotājiem

iPhone un iPad tiek atbalstīti, izmantojot lietotni Psiphon pārlūkam iOS. Šī ir tikai pārlūka programma. Tas nozīmē, ka caur viņu starpniekserveru tīklu jūsu iPhone vai iPad tiks veikta tunelēšana tikai ar Psiphon pārlūka trafiku. Visa pārējā satiksme notiks, izmantojot parasto Wi-Fi vai mobilo savienojumu.

Līdz ar to, ja savā iOS ierīcē vēlaties izmantot bloķētu Facebook, Twitter vai citu sociālo mediju kontu, vispirms tam jāpiekļūst, izmantojot pārlūka lietotni. Ja mēģināt to atvērt tieši, parastais pakalpojumu sniedzējs to bloķēs.

Lietotnes instalēšanai nepieciešama iOS 8.0 vai jaunāka versija. Tas automātiski izvēlas jūsu savienojuma protokolus, taču tas ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu. Tas padara to ērti lietojamu ikvienam neatkarīgi no viņu tehniskā veiklības.

Psifons Windows lietotājiem

Psihons operētājsistēmai Windows darbojas operētājsistēmās Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 un Windows 10. Vispirms lejupielādējiet tā izpildāmo datorā ar Windows. Psiphon neizmanto instalācijas failus, bet gan Windows parakstītāja izplatīšanai izmanto parakstītu izpildāmu programmu.

Ja lejupielādējat šo izpildāmo no cita avota, varat pārbaudīt tā autentiskumu, salīdzinot tā parakstu ar tiem, kas atrodami viņu vietnes FAQ. Procedūru, kā to izdarīt, var atrast arī viņu Windows un Android klientiem.

Windows Psiphon Client izmantošana

Kad esat pārliecināts, ka lejupielādētais fails ir autentisks, varat nokopēt to savā direktorijā vai vienkārši palaist to no lejupielādes apgabala. Jums vajadzēs “palaist to kā administratoru”, ja vēlaties to izmantot pilnā VPN režīmā. Tas atvērs klientu un automātiski savienos jūs ar ātrāko valsti no jūsu atrašanās vietas. Šo savienojumu norāda apņemts zaļš čeks, zaļš teksts “Savienots” un sarkana poga “Atvienoties”.
Psiphon Windows klienta sākotnējais savienojumsSākotnējais savienojums vienmēr atrodas visātrākajā vietā, lai nodrošinātu vienmērīgu darbību. Tomēr, ja vēlaties izveidot savienojumu ar noteiktu valsti, lai izmantotu vietnes vai pakalpojumus, izmantojot šo virtuālo atrašanās vietu, varat noklikšķināt lodziņā zem “Savienot caur” un atlasīt servera atrašanās vietu no 17 dažādām valstīm. Tas jūs atvienos no pašreizējās atrašanās vietas un pēc tam automātiski savienos ar serveri jūsu jaunajā virtuālajā vietā.

Valstīm, kas atrodas Psiphon serveros, ietilpst Austrija, Beļģija, Kanāda, Šveice, Čehija, Vācija, Spānija, Apvienotā Karaliste, Ungārija, Indija, Itālija, Japāna, Nīderlande, Rumānija, Singapūra un Amerikas Savienotās Valstis.

Mainīgas valstis Psiphon Windows klientā

Atvienot no pakalpojuma ir tikpat vienkārši, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Atvienot”.

Pakalpojuma Psiphon atvienošana ar Windows klientu

Windows Psiphon Client konfigurēšana

Psiphon Windows klientam ir daži manuāli iestatījumi, kas ļauj konfigurēt tā darbību. Tiem var piekļūt, galvenajā klienta izvēlnē izvēloties “Iestatījumi”, kas atrodas klienta loga kreisajā pusē.

Psiphon Windows klienta iestatījumu izvēlne

Tajos ietilpst šādi vienas pārslēgšanas konfigurācijas iestatījumi:

 • Samaziniet līdz sistēmas teknei – Tas ļauj atbrīvot uzdevumjoslu un darbvirsmas vietu, ja esat izveidojis savienojumu ar pakalpojumu ilgāku laika periodu.

Psiphon Windows klienta minimizēšana sistēmas teknē

 • Sadalītais tunelis – Pārslēdzot šo režīmu, pieprasījumi serveriem, kas veikti jūsu mītnes zemē, netiks atbrīvoti no pakalpojuma Psiphon. Tas var ļaut jums ātrāk piekļūt šīm vietnēm un, iespējams, samazināt datu izmantošanas izmaksas.

Psifona sadalītā tuneļa iespēja

 • Atspējot taimautus lēniem tīkliem – Iespējot to var samazināt neparedzētus atvienojumus lēnos tīklos.

Psifona atspējošanas taimauts lēniem tīkliem

 • Psifona servera reģions – Tas ļauj jums izvēlēties konkrētu valsti, kurai pievienoties, un nodrošina tādu pašu funkcionalitāti kā galvenajā savienojuma lapā noklikšķinot lodziņā zem “Connect via”..

Psifona virtuālās valsts izvēle

 • Vietējie starpniekserveri – Tas būs jāiestata, ja jums ir rīki, kuriem darbam ar Psiphon pakalpojumu ir nepieciešama manuāla konfigurēšana.

Vietējo ostu iestatīšana

 • Iepriekšējais starpniekserveris – Pēc noklusējuma Psiphon klients izmantos jebkuru iepriekš konfigurētu starpniekserveri jūsu datorā, lai izveidotu tā tuneli. Iepriekšējā starpniekservera iestatījums ļauj ignorēt šo noklusējuma darbību, manuāli konfigurējot starpniekserveri tā lietošanai vai norādot nelietot nevienu esošu starpniekserveri. Daži uzņēmumi un universitāšu tīkli var pieprasīt konfigurēt augšupielādētu starpniekserveri piekļuvei internetam. Tādā gadījumā iestatījumus šeit var ievadīt manuāli.

Psihona augšējā starpniekservera iestatīšana operētājsistēmai Windows

 • Izmantojiet L2TP / IPsec režīmu – pēdējais iestatījums ļauj iestatīt klientam izmantot pilnu VPN funkcionalitāti. Tādējādi tiks atspējoti visi pārējie iestatījumi, izņemot minimizēšanu, jo tie nav saderīgi ar šo režīmu. Ja iestatīsit to, visa datora satiksme tiks izvadīta caur Psifona tuneli, taču tas varētu kavēt jūsu spēju apiet cenzūru, jo tas nenodrošina savienojuma apjukumu un to var vieglāk bloķēt..

Psifona VPN režīmsJa veiksit izmaiņas klienta konfigurācijā, pirms aiziešanas no iestatījumu izvēlnes jums tiks piedāvāts tos saglabāt vai atmest. Jums, iespējams, jāpieņem tikai noklusējuma iestatījumi, ja vien jums nav īpašas starpniekservera vajadzības, ja jums nav savienojuma problēmu vai jums nav problēmu piekļūt tiešsaistes vietnēm.

Nākamie divi klienta izvēlnes vienumi ir Atsauksmes un Par. Atgriezeniskās saites izvēlne ļaus jums sniegt pozitīvas vai negatīvas atbildes uz Psifona personālu, lai palīdzētu viņiem optimizēt tā darbību. Varat arī ziņot par problēmām un pieprasīt atbildi pa e-pastu. Jāapzinās, ka individuālas atbildes var aizņemt kādu laiku. Izvēlnē Par tiek parādīts jūsu pašreizējās versijas numurs, un tajā ir saites, lai iegūtu jaunāko jauninājumu vai piekļūtu viņu vietnes FAQ.

Atsauksmes par psifonu un par izvēlnēm

Pēdējie divi izvēlnes elementi ir Žurnāli un Valoda. Žurnālā žurnāli tiek parādīta pašreizējā sesijas pieteikšanās informācija un tā var jums vai Psiphon personālam palīdzēt novērst jebkādas savienojuma problēmas. Pēdējā izvēlne parāda lietotnes vispārējo darbības jomu, un tā nepieciešamības gadījumā ļaus mainīt klienta valodu.

Psifona žurnāli un valodu izvēlnesJūs varat skaidri redzēt, ka Psiphon ļauj visiem Windows lietotājiem viegli pārvarēt ugunsmūrus un valdības atbalstīto cenzūru daudzās pasaules daļās. Viņu programmatūras klientu ir viegli lejupielādēt un lietot. Daži klikšķi ir viss, kas nepieciešams, lai vairumam lietotāju izveidotu savienojumu ar viņu tīklu un sāktu baudīt atvērtāku, necenzētu interneta pieredzi.

Psifons Android lietotājiem

Atšķirībā no Windows klienta, Android lietotne neatbalsta pilnu VPN režīmu, bet tai ir režīms “Tunnel Whole Device”. Tas arī automātiski izmanto OSSH protokolu, lai maksimāli palielinātu jūsu izredzes uz cenzūras apiešanu bez atklāšanas.

Android lietotne Psiphon izmanto Android ierīci VpnService kopā ar tun2socks, lai Android ierīcēm nodrošinātu pilnu ierīces režīmu. Apakšprogramma tun2socks izveido TUN virtuālā tīkla saskarni. Visus ienākošos TCP savienojumus pārtver šī saskarne un pēc tam pārsūta uz SOCKS serveri. Tas ļauj viņiem pārsūtīt visu ierīces trafiku caur tunelēto SSH pakalpojumu, neprasot lietojumprogrammu atbalstu.

Lietojumprogrammas Psiphon sānu ielāde

Mēs nolēmām tieši no viņu vietnes ielādēt Android lietotni Psiphon. Vispirms pielāgojām drošības iestatījumus, lai varētu ielādēt lietotnes no citām vietām, nevis veikalā Goggle Play. Pēc tam mēs lejupielādējām lietotni no vietnes Psiphon lejupielādes lapas. Pēc lejupielādes mēs instalējām lietotni. Pēc atvēršanas mēs izvēlējāmies visas ierīces tunelēšanu un ļāva tai izveidot VPN pakalpojumu. Kad šie priekšdarbi tika veikti, programmatūra Psiphon automātiski savienoja mūs ar serveri ar vislabāko sniegumu.

Lietojumprogrammas Psiphon sānu ielāde

Android lietotnes Psiphon lietošana

Android lietotnes Psiphon augšpusē dažādiem ekrāniem ir maza reklāmas vieta ar cilņu izvēlni, kas atrodas zem tā. Pirmais no tiem ir ekrāns “Statistika”, kurā parādīts sesijas laikā nosūtīto un saņemto datu grafiskais attēlojums.

Otrā cilne “Opcijas” ļauj konfigurēt, kā darbojas Psiphon pakalpojums. Tajā ir trīs pārslēgšanas iestatījumi:

 • Tunelī visa ierīce – Tas nodrošina, ka visa satiksme tiek tunelēta, izmantojot viņu pakalpojumus. Ja to izslēgsit, lietotne pārslēgsies uz pārlūka Psiphon režīmu un atvērs pārlūku. Šajā režīmā tiks veikta tunelis tikai caur Psiphon pārlūku.
 • Lejupielādējiet jauninājumus tikai WiFi tīklā – Šīs pārslēgšanas iestatīšana var palīdzēt ietaupīt naudu no mobilā datu rēķina.
 • Atspējot taimautus lēniem tīkliem – Jums vajadzētu iestatīt šo pārslēgu, ja rodas nejauši savienojumi.

Izvēlne Android Psiphon cilnes

Cilne Opcijas ļaus arī izvēlēties jaunu virtuālo valsti. Līdzīgi kā Windows klientam Psiphon, pēc jaunas atrašanās vietas izvēles lietotne jūs ar to savienos. Pieskaroties pogai “Atsauksmes”, tiks atvērts ekrāns, kurā varēsit komentēt lietotnes veiktspēju un ziņot par problēmām Psiphon tehniskajam atbalstam..

Tagad apskatīsim citas Psiphon Android lietotnes iespējas. Pieskaroties pogai “Vairāk opciju”, tie tiks parādīti. Pirmās divas iespējas ļauj iestatīt dzirdes un taustes brīdinājumus, lai jūs informētu, kad savienojums pārtrūkst, lai jūs varētu to restartēt..

Psiphon Android lietotņu opcijas

Pieskaroties opcijai “Izslēgt lietotnes”, tiek atvērts ekrāns, kurā varat izvēlēties lietotnes, kuras nevēlaties izmantot caur Psiphon pakalpojumu. Kad esat atlasījis lietotnes, kuras vēlaties izslēgt, pieskarieties “Iestatīt”, lai tās saglabātu. Tas var palīdzēt uzlabot šo lietotņu ātrumu un palielināt lietotņu veiktspēju, ierobežojot to datu daudzumu, kas tai ir jāpārvieto.

Pēc noklusējuma lietotne izmantos jūsu sistēmas tīkla iestatījumus, lai izveidotu savu SSH tuneli, taču jūs to varat mainīt. Pieskaroties opcijai “Izveidot, izmantojot HTTP starpnieku”, varēsit konfigurēt HTTP starpniekserveri, ko tas izmanto, izveidojot savu SHH tīklu. Tas ir līdzīgs augšējā starpniekservera iestatījumam, kuru izmanto Windows klients.

Atvienošanās no pakalpojuma Psiphon ir tikpat vienkārša kā savienošana ar to. Vienkārši pieskarieties pogai “Apturēt” lietotnes galvenā ekrāna apakšā. Zilais Psiphon logotips kļūs balts, lai parādītu, ka jūs vairs nezināt savu satiksmi. Ir arī cilne, kas ļaus jums pārbaudīt sesiju žurnālus. Pēdējais ekrānuzņēmums ir no pārlūka Psiphon.

Atvienojiet Android lietotni Psiphon

Android lietotni Psiphon 3 ir viegli lietot un instalēt. Varat iestatīt, lai tas tunelē visu jūsu Android trafiku caur lietotni vai tikai satiksmi no pārlūka Psiphon, piemēram, iOS lietotni. Tas ļaus jums viegli izslēgt lietotnes, veicot tikai dažus pieskārienus. Lai izveidotu savienojumu vai atvienotu, ir nepieciešams tikai viens ekrāna pieskāriens. Tam ir funkcijas, kas līdzīgas viņu Windows klientam, un tas visiem ļauj viegli apiet ugunsmūrus vai cenzūru, neprasot plašas tehniskās zināšanas.

Pārskats par Android lietotni Psiphon Pro

Android lietotni Psiphon Pro var lejupielādēt un instalēt no Google Play veikala. Tas tiek atbalstīts reklāmās, un Psiphon pirmais mēģinājums gūst peļņu no viņu apiešanas programmatūras. Pirmais, ko jūs pamanīsit, ir tas, ka vairāk nekā pusi no ekrāna pārklāj reklāmas. Tas nozīmē, ka ekrāna opciju un citu funkciju ekrānu parādīšanai ir pieejama tikai aptuveni viena ceturtā daļa ekrāna.

Lietotne Psiphon Pro ir gandrīz identiska lietojumprogrammai Psiphon 3, kuru pārbaudījām iepriekš. Tas ļauj jums izvēlēties jaunas virtuālās valstis un savienot jūs ar tām. Spēja atjaunināt tikai caur Wi-Fi vairs nav pieejama, bet pārējās cilnes un opcijas paliek nemainīgas. Joslas platums ir ierobežots līdz 2 Mb / s. Mūsu ātruma testi bezmaksas versijā svārstījās no 1 līdz 2 Mb / s.

Pārskats par Android lietotni Psiphon Pro

Papildus statiskajām reklāmām, mainot cilnes vai savienojumus, tajā tiek parādītas pilnas lapas reklāmas un videoklipi. Piemēram, mēģinot mainīt virtuālās atrašanās vietas, mums vajadzēja atcelt divas pilnas lapas reklāmas un noskatīties astoņu sekunžu videoklipu, pirms lietotne beidzot tika savienota ar mūsu jauno virtuālo valsti. Līdzīgi gadījumi notika gandrīz katru reizi, kad pieskārāmies lietotnei. Mēs uzskatījām, ka šīs reklāmas ir diezgan kaitinošas, un domājam, ka arī jūs.

Ja vēlaties izmantot lietotni Psiphon Pro, iespējams, vēlēsities ātri reģistrēties abonementam. Maksājot par lietotni, reklāmas no tās tiks noņemtas. Jūs arī tiksiet jaunināts uz ātrāku savienojuma ātrumu atbilstoši jūsu paketes līmenim. Maksājumus var veikt, izmantojot Google Play veikalu. Psiphon piedāvā pakalpojumus divos modeļos: nepārtrauktu apkalpošanu un īslaicīgu maksimālā ātruma pārsniegšanu.

Maksājumi par nepārtrauktu abonementu jāveic, izmantojot kredītkarti, un tajā jāiekļauj bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma laiks. Cenas tam ir šādas:

 • Maksimālais ātrums – USD 9,99 mēnesī, aptuveni 5 MB / s;
 • Liels ātrums – USD 4,99 mēnesī, ātrums nav zināms.

Pagaidu maksimālā ātruma pārsniegšanu var apmaksāt, izmantojot kredītkarti vai Google Play dāvanu kartes vai kredītus. Cenas par to ir šādas;

 • 7 dienu caurlaide – 4,99 USD
 • 30 dienu caurlaide – 9,99 USD
 • 360 dienu caurlaide – 119,99 USD

Psifona ātruma testi

Mēs nolēmām veikt ātruma testus Psiphon apiešanas pakalpojumā, izmantojot gan pilnu VPN režīmu, kas izmanto L2TP / IPsec protokolu, gan noklusējuma OSSH režīmu. OSSH pārbaude tika veikta, izmantojot iespēju “ātrākais valsts”. Kā mums bija aizdomas, Psifona hibrīda rakstura dēļ šiem testiem bija ļoti atšķirīgi rezultāti.

Pilna VPN ātruma testi

Psifons neveicās ļoti labi mūsu pilnajā VPN režīma ātruma pārbaudē. Klients izvēlējās mūsu VPN servera atrašanās vietu, un mēs nevarējām to mainīt uz tuvāku serveri, jo šis režīms ļāva atspējot mūsu spēju mainīt reģionu. Mēs gaidījām, ka pārbaude būs lēnāka nekā dažiem citiem VPN pakalpojumiem L2TP / IPsec protokola dēļ, kuru pakalpojums izmanto. Lai arī tas ir drošs, tas ir viens no lēnākajiem VPN protokoliem, kas saistīti ar datu dubultu iekapsulēšanu, kā arī kļūdu pārbaudi, vai tas tiek piemērots.

Pilns VPN ātruma tests

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrēšana pazemināja mūsu bāzes savienojuma lejupielādes ātrumu no 24,09 Mb / s līdz 4,80 Mb / s. Tas ir apmēram 80% kritums serverim Londonā, Lielbritānijā. Tas ir ļoti liels savienojuma ātruma kritums, salīdzinot ar lielāko daļu testēto VPN pakalpojumu. Turklāt pakalpojuma lietošana šajā režīmā netiek mudināta, jo tas samazina jūsu iespējas apiet ugunsmūrus un valdības cenzūru.

Psifona OSSH ātruma testi

Pakalpojuma Psiphon rezultāti, izmantojot noklusējuma OSSH protokolu, bija lieliski. Kaut arī šis protokols nav īpaši paredzēts drošībai, tā rakstura dēļ tas nodrošina apmēram tādu pašu šifrēšanas aizsardzības līmeni kā SSL. Bet lielākajai daļai Psifona lietotāju ir svarīgāk, ka tas palielina viņu iespējas pārvarēt valsts cenzūru.

Psifona OSSH ātruma pārbaude

Pakalpojums Psiphon bija daudz labāks, izmantojot noklusējuma protokolu un iestatījumus mūsu veiktspējas testā. Ātruma pārbaude parāda, ka tas pazemināja mūsu bāzes savienojuma lejupielādes ātrumu no 33,82 Mb / s līdz 30,73 Mb / s. Tas ir aptuveni 9,1% kritums serverim Ontario, Kalifornijā. Lietojot starpniekserverus, savienojuma ātrums ir salīdzinoši neliels. Ar pievienoto spēju apiet ugunsmūrus un valsts sponsorēto cenzūru, šī ir neliela cena, kas jāmaksā izpildījumā.

Psifona apskats: secinājums

Psiphon ir interneta cenzūras apiešanas pakalpojums, ko piedāvā Kanādas uzņēmums Psiphon Inc. Tas sākās kā līdzeklis, lai ļautu draugiem un ģimenes locekļiem piedāvāt pilnvaras cilvēkiem, kurus viņi zināja, lai palīdzētu viņiem apiet savas valsts cenzūru un baudīt atvērtāku internetu. Mūsdienās tas ir kļuvis par vienu no premjerministra pakalpojumiem, ko cilvēki visur apspiestajās valstīs var izmantot, lai pārvarētu valdības cenzūru un mijiedarbotos ar ārpasauli.

Programma Psiphon ir atvērtā pirmkoda, un pats pakalpojums ir bezmaksas, taču tiek atbalstīts ar reklāmām. Pavisam nesen viņi saviem Android lietotājiem ir ieviesuši uzlabotu abonēšanas pakalpojumu. Viņiem ir viegli izmantot programmatūru operētājsistēmai Windows, Android un iOS, lai palīdzētu lietotājiem izveidot savienojumu ar viņu tīklu.

Viņu programmatūra noklusē OSSH protokolu, kas tuneļo satiksmi no lietojumprogrammām, kas atbalsta HTTP / HTTPS un SOCKS starpniekserverus. Tas ietver vispiemērotāk konfigurētos pārlūkus. Viņu Windows klientam ir iespēja darboties pilnā VPN režīmā, izmantojot L2TP / IPsec protokolu. Android lietotni var darbināt pilnas ierīces vai pārlūka režīmā, un iOS lietotne ir tikai pārlūka režīms.

Lai arī Psiphon nav paredzēts kā interneta drošības rīks, tā rakstura dēļ tas tomēr nodrošina zināmu aizsardzību. Tomēr tā mērķis ir palīdzēt pārvarēt ugunsmūrus un valsts sponsorēto cenzūru ierobežojošās valstīs visā pasaulē. Tas ir tulkots vairākās valodās, lai palīdzētu sasniegt šo mērķi.

Kas mums visvairāk patika pakalpojumā Psiphon:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra Windows datoriem.
 • Psiphon ir mobilās lietotnes Android un iOS ierīcēm.
 • Tas ikvienam var ļaut apiet cenzūru, neprasot tehniskas zināšanas.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Uzlabojiet viņu mobilo lietotņu ātrumu.
 • Samaziniet bezmaksas Android lietotājiem paredzēto reklāmu skaitu.

Programma Psiphon ir paredzēta cenzūras apiešanai, izmantojot VPN, SSH, Obfuscated SSH (OSSH) un HTTP / SOCKS Proxy tehnoloģijas. Aptumšošanas tehnoloģija, kuru tā izmanto, bieži vien var ļaut maldināt DPI stratēģijas, kuras izmanto tādas valstis kā Ķīna. Ja jums savā valstī jāpārvar interneta cenzūra, Psifons var palīdzēt palielināt jūsu izredzes gūt panākumus. Tas ļaus jums baudīt vairāk neierobežota interneta.

Apmeklējiet Psifonu

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map