SaferVPN pārskats 2017

SaferVPN pārskatā tika atklāts, ka viņi darbojas kopš 2013. gada. Viņu galvenā mītne atrodas Telavivā, Izraēlā. Viņu paziņotais mērķis ir ikvienam nodrošināt drošu, privātu un necenzētu internetu. Lai to paveiktu, viņi ir izstrādājuši pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android. Šī programmatūra ļauj ikvienam ērti izmantot SaferVPN tīklu no jebkuras vietas pasaulē. Savienojums ar viņu pakalpojumu nodrošinās piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, ļaus apiet cenzūru un ļaus efektīvi, droši un anonīmi sērfot internetā..


SaferVPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

SaferVPN piedāvā savu pakalpojumu gan individuāliem lietotājiem, gan uzņēmumiem. SaferVPN pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta viņu individuālajiem plāniem. Plašāku informāciju par viņu vairāku lietotāju biznesa plāniem var atrast viņu vietnē.

Viņu personīgais VPN pakalpojums privātpersonām nāk trīs termiņu plānos. Šo plānu termiņš ir viens mēnesis, viens gads un divi gadi. Tāpat kā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji, SaferVPN piedāvā atlaides ilgtermiņa paketēm.

SaferVPN cenu noteikšana

Papildus šīm atlaidēm SaferVPN pašlaik notiek pārdošana. Ierobežotu laiku jūs varat ietaupīt līdz pat 80% no parastajām VPN cenām. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt pakalpojuma mēnesi par USD 8,99, kas pārsniedz 30% no parastās mēneša cenas. Jūs varat iegūt SaferVPN gadu par 71,90 USD vai tikai par 5,99 USD mēnesī, kas ir ietaupījums vairāk nekā 50%. Ja vēlaties ietaupīt visvairāk, reģistrējieties 2 gadu plānam par USD 83,77 vai tikai USD 3,49 mēnesī..

Pakalpojumam SaferVPN ir šādas iespējas:

 • Neierobežots joslas platums
 • NAT ugunsmūris serveros
 • 5 vienlaicīgi savienojumi vienā kontā
 • Piekļuve vairāk nekā 400 serveriem vairāk nekā 30 vietās visā pasaulē
 • Ātras un vienkāršas lietotnes visām jūsu ierīcēm
 • Automātiska Wi-Fi aizsardzība nenodrošinātos tīklos
 • Vairāki protokoli lielākai elastībai: IKEv2, OpenVPN, L2TP / IPsec un PPTP

SaferVPN piedāvā vairākus dažādus veidus, kā maksāt par viņu pakalpojumu. Par to var norēķināties, izmantojot kredītkarti. Pieņemamajās kartēs ietilpst Visa, MasterCard, American Express, Diners Club un JCB. Jūs varat reģistrēties viņu VPN pakalpojumam, izmantojot savu PayPal kontu, ja vēlaties, lai visi tiešsaistes pirkumi tiktu glabāti centrālā kontā. Tiem, kas vēlas palikt anonīmāki, viņi pieņem maksājumus ar Bitcoin un Skrill palīdzību. PaymentWall var izmantot Alipay, WebMoney un citiem maksājumu pakalpojumiem. Visbeidzot, jūs varat abonēt SaferVPN, izmantojot tiešsaistes bankas pārskaitījumus.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

Bezmaksas SaferVPN pakalpojums

SaferVPN piedāvā 24 stundu bezmaksas viņu pakalpojuma izmēģinājumu. Lai sāktu bezmaksas izmēģinājumu, jums jāievada sava e-pasta adrese un parole. Tā kā bezmaksas izmēģinājuma sākšanai nav nepieciešama nekāda finanšu informācija, pēc izmēģinājuma perioda beigām tā vienkārši pārtrauks darbu, ja vien jūs abonēsit maksas pakalpojumu.

Papildus bezmaksas pakalpojumam SaferVPN ir 14 dienu naudas atdošanas garantija klientiem, kas maksā. Tas nodrošinās, ka jums ir daudz laika, lai pārliecinātos, ka pakalpojums ir tieši tas, ko meklējat. Lai pieprasītu atmaksu, garantijas laikā vienkārši sazinieties ar SaferVPN atbalsta personālu. Visi pirkumi ārpus šī 14 dienu perioda ir galīgi.

SaferVPN tīkla un servera atrašanās vietas

SaferVPN tīkls ir vidēja lieluma. Tas sastāv no vairāk nekā 400 serveriem 30 valstīs. Tas ietver serveru atrašanās vietas gan ASV austrumu, gan rietumu krastā. Tiem, kas savieno no Āzijas uz Amerikas Savienotajām Valstīm, jāizmanto rietumu krasta atrašanās vieta, bet tiem, kas ved no Eiropas, savienojumi ar austrumu krastu. Pašreizējās atrašanās vietas ietver šādas valstis:

 • Āfrika – Dienvidāfrika
 • Āzija – Honkonga, Indija, Izraēla, Japāna, Singapūra, Taizeme
 • Eiropa – Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Ungārijas, Īrijas, Itālijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Krievijas, Spānijas, Zviedrijas, Šveices, Apvienotās Karalistes, Lielbritānijas straumēšana
 • Ziemeļamerika – Kanāda, Amerikas Savienotās Valstis (austrumu krasts, rietumu krasts un straumēšana)
 • Okeānija – Austrālija, Jaunzēlande
 • Dienvidamerika – Argentīna, Brazīlija, Meksika

SaferVPN tīkls

SaferVPN nav lielākais VPN tīkls, taču tam ir vietas visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Parasti tas attiecas tikai uz lielākajiem VPN sniedzējiem. Turklāt viņiem ir vietas populārās valstīs, piemēram, Kanādā, Apvienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē. Viņu tīklā ir pat īpaši VPN serveri satura straumēšanai Lielbritānijā un ASV, lai palielinātu tīkla veiktspēju. Torrent un P2P faniem jāzina, ka tas ir atļauts tikai Nīderlandes serveros.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

SaferVPN privātums

SaferVPN ir politika bez reģistrēšanās, kad runa ir par jūsu VPN trafiku. Viņi neveic uzskaiti par vietām, kuras jūs apmeklējat. Viņi patur dažus metadatus par lietotāju sesijām viņu ikdienas biznesa vajadzībām. Metadati tiek glabāti vienu gadu. Izvilkums no viņu VPN lietotāju privātuma politikas norāda:

Mēs apkopojam minimālu statistiku par izmantošanu, lai uzturētu mūsu pakalpojuma kvalitāti. Mūsu VPN serveri reģistrē šādu informāciju katru reizi, kad Lietotājs aktivizē un izmanto pakalpojumu (“Sesija”): (1) datums un laiks, kurā sākās sesija, datums un laiks ar kuru sesija beidzās, (2) katras sesijas laikā pārsūtīto datu apjoms, (3) uz kuru VPN atrašanās vietu un (4) no kuras valsts ir izveidots savienojums (mums nav IP adreses).

Vietnē SaferVPN mēs garantējam, ka mēs nekad neierakstīsim jūsu pārlūkošanas aktivitātes, datus vai IP adreses. Tas iekļauj:

Jebkura no tām vietnēm, kuras esat apmeklējis iepriekš, vai plānojat to apmeklēt nākotnē.
Visi dati, kurus, iespējams, esat lejupielādējis, kopīgojis vai apskatījis.
Jebkura no jūsu IP adresēm vai DNS vaicājumiem.

Ja kāda iemesla dēļ valdība, uzņēmums vai jebkura cita veida organizācija vēlēsies no mums iegūt jebkādus šajā politikā minētos lietotāja datus, mums to nebūs iespējams izdarīt, jo šie dati vienkārši nepastāv.

Pakalpojums SaferVPN izmanto dinamisku adrešu kopīgošanu. Viņi nodrošina jums jaunu IP adresi katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar kādu no viņu VPN serveriem, kamēr neesat apritējis ar visām pieejamajām IP adresēm. Kā vienmēr, mēs iesakām jums pašiem izpētīt SaferVPN konfidencialitātes politiku un TOS, lai izlemtu, vai tie jums ir pieņemami.

Drošāka VPN drošība

SaferVPN savā tīklā atbalsta dažādus VPN protokolus. Tajos ietilpst IKEv2, OpenVPN, L2TP un PPTP. Daži no viņu pielāgotās programmatūras, piemēram, Windows un Mac OS X klienti, pat ļaus jums izvēlēties starp šiem VPN savienojuma protokoliem. Plašāk par to mēs runāsim SaferVPN pārskata Windows praktiskajā sadaļā. Lai saprastu katra no šiem piedāvāto drošību, vispirms ir jāapzinās vadības un datu kanālu darbības.

Kontroles kanāls apstrādā VPN savienojuma rokasspiediena fāzi, kas pārbauda serveri un attālo punktu un izveido drošu tuneli, pa kuru šifrētā trafiks brauks. Tas to panāk, izveidojot noteikumus un pārsūtot atslēgas, kuras datu pārsūtīšanai izmantos VPN pakalpojums. Datu kanāls tiek izmantots datu trafika šifrēšanai un nosūtīto datu integritātes pārbaudei.

Tagad, kad pamati ir saprasti, apskatīsim, kā SaferVPN apstrādā katru no šiem protokoliem savā tīklā. Katra specifika ir šāda:

 • IKEv2 – Interneta atslēgu apmaiņas 2. versija, kuras pamatā ir IPsec (interneta protokola drošība)
  • Kontroles ziņojumi – SHA256
  • Datu šifrēšana – AES – 256 bitu
 • OpenVPN
  • Kontroles ziņojumi – SHA256, 2048 bitu SSL / TLS rokasspiediena šifrēšana
  • Datu šifrēšana – AES – 256 bitu
 • L2TP / IPsec – 2. slāņa tunelēšanas protokols / interneta protokola drošība
  • Kontroles ziņojumi – SHA256
  • Datu šifrēšana – AES – 128 bitu
 • PPTP – Tuneļa protokols no punkta uz punktu
  • MPPE – 128 bitu – Microsoft punktveida šifrēšana

Spriežot pēc šīm specifikācijām, jūs varat būt pārliecināti, ka, izmantojot SaferVPN, jūsu interneta trafiks tiks droši šifrēts un paslēpts no ziņkārīgo acīm. Viņu pakalpojumi nodrošinās jums mieru, sērfojot internetā no jebkuras vietas pasaulē.

SaferVPN atbalsts

SaferVPN nodrošina tiešsaistes tērzēšanas atbalstu 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Šī tērzēšana galvenokārt paredzēta vispārīgiem jautājumiem un zema līmeņa tehniskām problēmām, piemēram, to pielāgoto lietotņu instalēšanai. Vairāk iesaistītas tehniskas problēmas vai jautājumi tiks risināti, izmantojot viņu e-pasta biļešu sistēmu.

Viņu vietnes atbalsta lapā ir neskaitāmi raksti. Tas ir sadalīts ātrā sākuma tabulā ar ikonām, kas attēlo dažādas operētājsistēmas, pārlūku Chrome, straumēšanas multivides ierīces, maršrutētājus, NAS un citas ierīces. Atlasot vienu no šiem, tiks parādīti padomi, kā iestatīt un lietot šo ierīci ar SaferVPN. Zem šī ir izvēlne, kurā ir problēmu novēršana, bieži uzdotie jautājumi, norēķini un naudas atmaksa, funkcijas un konta iestatījumi. Katrs no tiem ir sadalīts vēl vairāk, lai būtu vieglāk pamanīt, vai meklējamais tur ir.

Papildus iepriekš minētajam SaferVPN ir izveidots emuārs, kurā tiek apspriesti jautājumi, kas varētu būt svarīgi to lietotājiem. Viņi uztur sociālo mediju klātbūtni vietnē YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn un Google+.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

SaferVPN pakalpojuma praktiska pārbaude

Lejupielādējiet SaferVPN lietotnes

SaferVPN ir izstrādājis lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android, lai būtu ērti izmantot viņu pakalpojumus no jebkuras ierīces. Viņiem ir arī programmatūra Google Chrome pārlūkam. Darbvirsmas klientus var lejupielādēt no “Lietotnes” lapas, atlasot to un pēc tam noklikšķinot uz pogas parādītajā lapā. Android un iOS lietotnes veic vienu papildu soli. Pieskaroties viņu pogai, jūs nokļūsit attiecīgajā veikalā (Apple vai Google Play veikalā). Kad esat tur, pieskarieties pogai “Instalēt”, lai pabeigtu instalēšanu ierīcē.

Šo platformu specifikācijas programmatūras SaferVPN darbināšanai ir šādas:

 • Android 4.0 un jaunākas
 • iOS 8 vai jaunāka versija
 • Windows XP un jaunākas
 • OS X 10.8 vai jaunāka versija

Visai pielāgotajai programmatūrai (Windows, Mac OS X, iOS un Android), ko SaferVPN ir izstrādājis, prioritātes tiek noteiktas šādos protokolos:

 1. IKEv2
 2. OpenVPN
 3. L2TP / IPsec
 4. PPTP

Tas nozīmē, ka viņi vispirms mēģinās izveidot savienojumu, izmantojot IKEv2, pēc tam OpenVPN, pēc tam L2TP / IPsec un visbeidzot PPTP. Tas tiks apstrādāts jūsu mobilajās ierīcēs, piemēram, iPhone un Android tālruņos. Darbvirsmās varat izvēlēties izmantot automātisko vai manuāli izvēlēties izmantoto protokolu.

SaferVPN Windows klienta instalēšana

Kad esat lejupielādējis klientu datorā vai klēpjdatorā, vienkārši palaidiet to kā administratoru. Tas tai piešķirs privilēģijas instalēt klienta programmatūru SaferVPN. Jūs redzēsit sveiciena ekrānu. Kad šajā ekrānā esat noklikšķinājis uz pogas Nākamais, jūs redzēsit ekrānu TOS. Ja piekrītat šiem noteikumiem, noklikšķiniet uz pogas “Instalēt”, un sāksies instalēšana. Pēc neilga laika tas tiks pabeigts.

SaferVPN operētājsistēmas Windows instalēšanai

Kad instalēšanas process ir beidzies, noklikšķiniet uz pogas “Aizvērt”. Tam sekos īss SaferVPN priekšrocību slaidrāde. Varat izlaist šo slaidrādi vai iziet caur to, noklikšķinot uz nākamās. Pēc slaidrādes beigām noklikšķiniet uz pogas “Pabeigt”.

SaferVPN priekšrocības

Tiks parādīts SaferVPN pieteikšanās ekrāns. Ja jums jau ir konts, ievadiet savu e-pastu un paroli, kuru saņēmāt par to. Pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Atcerēties mani”, lai klients atcerētos jūsu akreditācijas datus nākamreiz, kad to palaidīsit. Citur noklikšķiniet uz “Izveidot jaunu kontu” un izpildiet norādījumus.

DrošākaVPN pieteikšanās

SaferVPN Windows klienta izmantošana

Pēc pieteikšanās un akreditācijas datu verificēšanas tiek parādīts SaferVPN for Windows informācijas panelis. Informācijas paneļa lielāka sadaļa ir veltīta jūsu savienojuma statusam. Tas parāda pašreiz izvēlēto atrašanās vietu, karti ar šo atrašanās vietu, kas attēlota ar karoga ikonu, savienojuma stāvokļa pārslēgšanas pogu un kādu sesijas informāciju. Mēs tos tuvāk aplūkosim, vēlāk pārbaudot informācijas paneli SaferVPN pārskatā.

Informācijas panelis sastāv no to vietu saraksta, kuras varat izveidot, lai pievienotos kreisajā pusē. Šīs vietas ir sadalītas četrās kategorijās, lai atvieglotu savienojumu ar SaferVPN serveri. Tie ir šādi:

 • Automātiska – to izvēlas programmatūra, pamatojoties uz servera ātrumu un ping laiku.
 • Izlase – Izlase tiek atlasīta, noklikšķinot uz zvaigznītes blakus vietai, kuru vēlaties izveidot par izlasi. Tādējādi zvaigzne kļūs dzeltena un atrašanās vieta tiks pārvietota šeit.
 • Visvairāk ieteicams – Šis ir serveru saraksts, kas, pamatojoties uz ping, ir visātrākais no jūsu atrašanās vietas.
 • Visas atrašanās vietas – Pilns to vietu / valstu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu.

SaferVPN informācijas panelis

Pirms izveidojam savienojumu ar Apvienotās Karalistes serveri, īsi apskatīsim konta izvēlni, kurai var piekļūt, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz izvēlnes ikonas (trīs horizontālas joslas). Šajā izvēlnē ir šādi elementi:

 • Mans Konts – aizved jūs uz klientu zonu, lai jūs varētu pārvaldīt savu kontu.
 • Saņemiet bezmaksas pakalpojumu – atver kontu un ļauj uzaicināt draugus izmēģināt SaferVPN, lai saņemtu bezmaksas pakalpojuma mēnesi gan jums, gan jūsu draugam, ja viņi abonē.
 • Jaunināt – ļauj jaunināt kontu no klienta zonas.
 • Iestatījumi – ļauj manuāli kontrolēt dažas SaferVPN Windows klienta darbības, piemēram, protokolu, Wi-Fi uzvedību, iznīcināšanas slēdzi un startēšanas iestatījumus..
 • Izrakstīties – izslēdz jūs no klienta, un nākamreiz piesakoties, jums būs jāpārraksta jauna parole.

Tagad ļaujiet mums tuvāk apskatīt iestatījumu izvēlni. Tam var piekļūt no konta izvēlnes, kā mēs iepriekš norādījām, vai noklikšķinot uz saites “Mainīt” blakus protokolam informācijas panelī. Iestatījumu izvēlne sastāv no šādiem elementiem:

 • Protokoli – ļauj manuāli izvēlēties savienojumu izmantoto VPN protokolu.
  • Automātiska – ļauj programmatūrai izvēlēties jums protokolu. Droši vien labākais lielākajai daļai lietotāju. Šajā secībā tas piešķir prioritāti IKEv2, OpenVPN, L2TP / IPsec un visbeidzot PPTP. Ja viens protokols neizdodas, tas tiks aizstāts ar nākamo.
  • IKEv2 – ir ātrākais protokols un tiek uzskatīts par drošu. Atbalsts mobilitātes un multivides protokolam padara to ļoti izturīgu un stabilu. Tas ir īpaši labs protokols mobilajām ierīcēm, jo ​​tam ir automātiskas atkārtotas savienošanas funkcija, ja tiek zaudēts signāls vai maināt tīkla tipus. To var bloķēt.
  • OpenVPN – tiek plaši uzskatīts par labāko VPN savienojuma protokolu, pateicoties tā lieliskajai drošībai, konfigurējamībai un ātruma līdzsvaram. Tas var atdarināt SSL trafiku, lai izvairītos no bloķēšanas.
  • L2TP / IPsec – ir lielisks lietojams protokols, jo ir ļoti drošs un iebūvēts daudzās ierīcēs, bet ir lēnāks datu dubultās iekapsulēšanas dēļ. To var arī bloķēt.
  • PPTP – ir vismazāk drošs no protokoliem un ieteicams tikai ātrākam ātrumam dažos straumēšanas scenārijos, kur konfidencialitāte nav prioritāte.

SaferVPN iestatījumi

 • Automātiska Wi-Fi drošība – ir slēdzis, kas ļauj automātiski izveidot savienojumu, piekļūstot nenodrošinātam Wi-Fi tīklam, piemēram, iecienītajā vietējā Hangout sesijā. Tas nodrošina, ka, izmantojot šos tīklus, jūs vienmēr esat aizsargāts.
 • VPN nogalināšanas slēdzis – ir slēdzis, kas iespējot bloķē visu interneta trafiku, ja samazinās VPN savienojums. Tas nodrošina, ka sērfojot internetā, jūs vienmēr esat drošībā.
 • Vispārīgi – satur iestatījumu klienta palaišanai.
  • Sāciet klientu, atverot Windows.
  • Sāciet SaferVPN līdz minimumam samazināt līdz uzdevumjoslai.
 • Atbalsts – atveriet atbalsta biļeti ar SaferVPN darbiniekiem.

Tagad ļaujiet mums izveidot savienojumu ar SaferVPN tīklu. Noklikšķinot uz zaļās pogas “Savienot”, tiek sākts savienojuma process ar SaferVPN serveri Apvienotajā Karalistē. Šis attēls parāda trīs informācijas paneļa statusus: nav savienots, savienojams, savienots. Ievērojiet, ka šī procesa laikā poga mainās no zaļas uz dzeltenu un pēc tam uz sarkanu. Neatvienotajā ekrānā tiek parādīta jūsu patiesā IP adrese, savukārt pievienotajā – virtuālā IP adrese, kuru jums piešķīris SaferVPN serveris. Visbeidzot, kad process ir pabeigts, ap kartes ikonu parādās zils aplis. Šie vizuālie norādījumi ļauj ērti redzēt jūsu aizsardzības statusu īsā laikā.

SaferVPN savienojums

Pēdējais, ko mēs vēlētos aplūkot, ir adaptīvās meklēšanas funkcija, kas ļauj ātri atrast atrašanās vietu, ierakstot tajā dažus burtus. Piemēram, ierakstot “ne” bez pēdiņām, lai izveidotu savienojumu ar Nīderlandes atrašanās vietu, kā parādīts. Tas filtrē lielāko daļu nevēlamo vietu, tāpēc viss, kas nepieciešams, ir to atlasīt un ieslēgt savienojumu.

SaferVPN meklēšana un savienojums

Kā redzat, SaferVPN ir ļāvis ikvienam izmantot savu Windows klientu, lai izveidotu savienojumu ar savu serveru tīklu. Viss, kas nepieciešams, ir daži peles klikšķi. Viņi ir uzstādījuši nogalināšanas slēdzi, lai jūs varētu būt pārliecinātāki par savu drošību un anonimitāti. Tam pat ir automātisks savienojums ar nenodrošinātu Wi-Fi. Šīs ir funkcijas, kas parasti atrodamas tikai dažos VPN pakalpojumos. Mac OS X lietotne ir ļoti līdzīga tās Windows versijai, jo tai ir arī šīs funkcijas.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

Android lietotnes SaferVPN instalēšana

No savas Android ierīces apmeklējiet vietni SaferVPN un pieskarieties pogai, lai atvērtu Google Play veikalu. Kad esat tur, pieskarieties pogai “Instalēt”. Pieņemiet drošības atļauju iestatījumus. Iespējams, dažus no tiem vēlāk varēsit atspējot, taču, lai turpinātu, tie tagad ir jāpieņem. Kad lietotne ir lejupielādēta un instalēta jūsu ierīcē, pieskarieties pogai “Atvērt”, lai to palaistu.

SaferVPN Android instalēšanai

Pirmoreiz palaižot lietotni, jūs redzēsit slaidrādi ar dažām SaferVPN funkcijām. Šos var slīdēt pa labi vai pa kreisi. Tas ir ilustrēts zemāk.

SaferVPN Feature Slideshow for Android

Kad esat gatavs, pieskarieties pogai “Reģistrēšanās”, ja jums vēl nav konta un tiks atvērta lapa “Reģistrēties”. Ievadiet e-pasta adresi un izveidojiet paroli. Pēc tam pieskarieties pogai “Reģistrēties”, lai izveidotu savu kontu.

Ja jums jau ir konts, pieskarieties pogai “Pieteikšanās”, un tiks atvērts konta verifikācijas ekrāns. Ievadiet savu e-pastu un paroli, kuru izmantojāt konta izveidošanai, un pieskarieties pogai “Ieiet”. Piekrītat atļaut SaferVPN izveidot VPN kontu, un startēšanas process tiks turpināts.

SaverVPN pieteikšanās

Izmantojot SaferVPN Android lietotni

Pirms galvenā informācijas paneļa atvēršanas lietotne ātri izsniedz īsu pamācību. Šī apmācība liks jums pieskarties atrašanās vietas ikonai, lai atvērtu vietu sarakstu. Tas parādīs, ka jūs izveidojat savienojumu, vienkārši noklikšķinot uz tās valsts nosaukuma. Tad jums parādīs, kā atlasīt izlasi, noklikšķinot uz zvaigznes pa labi no vietas, kas to pārvietos uz izlasi un iedegs zvaigzni dzeltenā krāsā. Visbeidzot, tas norādīs, ka jūs varat izveidot savienojumu ar viņu tīklu tikai ar vienu klikšķi uz pogas “Savienot”.

SaferVPN apmācība Android ierīcēm

Pēc īsas apmācības tiks parādīts galvenais lietotnes informācijas panelis. Nospiediet zaļo pogu “Savienot”, lai izveidotu savienojumu ar Nīderlandi. Kad būsit izveidojis savienojumu ar SaferVPN serveri, tas sāks sesijas laiku un sniegs jums virtuālu IP adresi no šīs valsts. Tas ļaus piekļūt saturam no turienes, it kā tā būtu jūsu faktiskā atrašanās vieta. Tas arī palīdzēs jums būt drošiem un anonīmiem, veicot tiešsaistes biznesu. Lai atvienotos no SaferVPN tīkla, pieskarieties sarkanajai pogai “Atvienot”. Visa šī procedūra ir parādīta zemāk.

SaferVPN savienojuma process

Tagad, kad esam parādījuši, cik viegli ir izveidot savienojumu ar SaferVPN tīklu, izpētīsim konta izvēlni, kurai var piekļūt, pieskaroties tās ikonai ekrāna augšējā labajā stūrī. Šajā izvēlnē ir šādi elementi:

 • Ieteikt draugam – tiks atvērts parādītais ekrāns, kurā jūs varat uzaicināt draugu uz SaferVPN. Ja viņi abonē abus, jūs saņemat bezmaksas pakalpojuma mēnesi.
 • Jaunināt – tiks atvērta biedru konta lapa, kurā varēsit uzlabot savu kontu.
 • Wi-Fi drošība – kad iestatīts, tas automātiski pasargās jūs, ja izveidosit savienojumu ar nenodrošinātu Wi-Fi. Tas var nodrošināt jūsu drošību, sērfojot tīmeklī vietējā Hangout sesijā.
 • Atveriet biļeti – ļaus jums izveidot atbalsta biļeti un to nosūtīt.
 • Izrakstīties – izslēgs jūs no SaferVPN pakalpojuma. Parole būs jāievada atkārtoti, nākamreiz piesakoties lietotnē.

SaferVPN Android iestatījumi

Tagad apskatīsim, cik viegli mēs varam pārslēgt VPN serverus, izmantojot Android lietotni SaferVPN. Mēs izmantosim adaptīvās meklēšanas funkciju, lai pārslēgtos uz Austrālijas serveri. Vispirms ierakstiet “au” bez pēdiņām meklēšanas laukā. Ievērojiet, ka atrašanās vietu saraksti tiek filtrēti, rakstot katru burtu, līdz paliek tikai Austrālija un Austrija. Pieskarieties Austrālijai, lai sāktu savienojuma procesu. Pēc dažām sekundēm jūs faktiski sērfojat internetā no turienes. Lai pārslēgtos, jums nav jāatvieno viens no otra. Vienkārši izvēlieties jauno galamērķi, un lietotne par to parūpēsies jums. Atlasot automātisko, jūs savienosit ar ātrāko serveri ar viszemāko piespraudes laiku no jūsu atrašanās vietas.

Serveru maiņa, izmantojot Android SaferVPN

Var redzēt, ka SaferVPN ikvienam ļauj ērti izveidot savienojumu ar savu tīklu, izmantojot Android lietotni. Savienošana prasa tikai vienu pieskārienu. Tikpat viegli ir pārslēgt serverus. Tie padara jūsu iecienītās valstis viegli atrodamas un automātiski aizsargā jūs, kad izveidojat savienojumu ar nenodrošinātu Wi-Fi. Lietotne darbojas fonā, kamēr veicat parastās tiešsaistes aktivitātes. IOS lietotne ir ļoti līdzīga tās Android līdziniekam funkcijās. SaferVPN abām lietotnēm ir pievienojis VPN interneta bloķēšanas (nogalināšanas slēdža) funkciju.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

SaferVPN ātruma pārbaude

SaferVPN pakalpojuma ātrums bija ļoti labs. Kad mēs izveidojām savienojumu ar viņu VPN tīklu, mēs redzējām nelielu ātruma zaudējumu. Tas ir saistīts ar pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot visu jūsu tiešsaistes datplūsmu. Šis zaudējums ir minimāls, salīdzinot ar zināšanu, ka visas jūsu tiešsaistes aktivitātes ir drošas un anonīmas.

SaferVPN ātruma pārbaudeĀtruma pārbaude parāda, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 28,86 Mb / s līdz 26,92 Mb / s. Tas ir apmēram 7% kritums serverim Ņujorkā, Ņujorkā. Izmantojot SaferVPN, jūs nodrošināsit darījumus internetā, ļausit apiet valdības cenzūru vietnēs, piemēram, Facebook, Twitter un citur. Tas ļaus piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam straumēšanas saturam no jebkuras vietas pasaulē. Mēs domājam, ka šiem mazajiem ātruma zaudējumiem ir vērts, lai tiem būtu šīs priekšrocības.

Secinājumi

SaferVPN darbojas kopš 2013. gada. Viņu galvenā mītne atrodas Telavivā, Izraēlā. Viņu mērķis ir nodrošināt masām piekļuvi drošam, privātam un necenzētam internetam no jebkuras vietas. Viņiem ir 32 vietas visā pasaulē. Neskatoties uz to, ka tie ir vidēja lieluma VPN nodrošinātāji, viņu serveri ir stratēģiski izvietoti. Viņiem ir serveri katrā lielākajā kontinentā, izņemot Antarktīdu.

SafterVPN ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar savu pakalpojumu, izmantojot IKEv2, OpenVPN, L2TP / IPsec un PPTP protokolus. Viņu IKEv2 un OpenVPN algoritmi izmanto AES – 256 bitu šifrēšanu ar SHA-256. Viņu L2TP algoritms izmanto AES-128 ar SHA-256. MPPE -128, ko izmanto PPTP savienojumi, ir vismazāk drošais šifrēšanas algoritms. Līdz ar to jūs esat drošs, kad esat izveidojis savienojumu ar viņu pakalpojumu. SaferVPN ir nereģistrēšanas pakalpojums vietnēm, kuras apmeklē viņu klienti. Darbības vajadzībām viņi savāc minimālu metadatu daudzumu. Lai uzzinātu vairāk, varat izlasīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus un konfidencialitātes politiku.

Viņu programmatūra atbalsta lielāko daļu OS platformu, un to ir viegli uzstādīt un lietot. Viņu darbvirsmas programmatūra ļauj manuāli izvēlēties protokolu. Visām lietotnēm, ieskaitot iOS un Android, ir slepkavas pārslēgšanas funkcija, lai aizsargātu jūsu privātumu, ja atvienojaties no VPN. Visa viņu pielāgotā programmatūra prioritāti piešķir protokola lietošanai vispirms IKEv2, pēc tam OpenVPN, nākamajam L2TP / IPsec un visbeidzot PPTP. Turklāt tie aizsargā jūs, automātiski pieslēdzoties viņu pakalpojumam, piekļūstot nenodrošinātam WiFi tīklam. Klientu atbalsts notiek, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī, biļešu pārdošanu pa e-pastu, FAQ datu bāzi, ātrā darba sākšanas rokasgrāmatas un vispārīgu informāciju. Viņiem ir emuārs un viņi aktīvi darbojas sociālo mediju vietnēs, piemēram, Facebook, Twitter un YouTube.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra Windows un Mac sistēmām.
 • SaferVPN ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņiem ir Google Chrome pārlūka paplašinājums.
 • Viņu darbvirsmas programmatūrai un mobilajām lietotnēm ir VPN nogalināšanas slēdža funkcija.
 • Tajos ietilpst automātisks savienojums ar SaferVPN, piekļūstot nedrošiem Wi-Fi tīkliem.
 • Pievienojiet ne vairāk kā 5 ierīces ar personīgo kontu.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet Bitcoin kā maksājuma iespēju.
 • Pievienojiet tērzēšanas atbalstu tehniskiem jautājumiem.

Vai jūs meklējat VPN sniedzēju ar labu ātrumu un serveriem galvenajās vietās? SaferVPN piedāvā 14 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu pārbaudīt viņu tīklu, zinot, ka esat nodrošināts. Tam vajadzētu dot daudz laika, lai redzētu, vai viņu pakalpojums atbilst jūsu vajadzībām. Tas mums labi darbojas. Izmēģiniet to sev un redziet, ko domājat. Ja jums patīk pakalpojums SaferVPN, jūs varat pierakstīties uz to, sākot no USD 3,49 mēnesī.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map