Samsung Max pārskats

Samsung Max ir “freemium” VPN un konfidencialitātes rīks, kuru Samsung uzsāka 2018. gada 23. februārī. Tas nozīmē, ka to var brīvi izmantot, taču ir arī premium versija. Oficiāli Samsung to dēvē par “datu ietaupījumu un privātuma pārvaldnieku”. Opera pārlūka uzņēmums sākotnēji izstrādāja šo lietotni, bet Samsung iegādājās to ekskluzīvai lietošanai savos tālruņos. Apskatot Google statistiku, lietotāji to ir lejupielādējuši vairāk nekā 10 miljonus reižu. Tam ir arī vairāk nekā 325k vērtējums un 4,3 zvaigžņu vērtējums. Pārskatā par Samsung Max mēs apskatīsim dažādas VPN un konfidencialitātes funkcijas, kā arī redzēsim, vai tas ir šāda veida vērtējuma vērts.


Vai vēlaties salīdzināt Samsung Max ar mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumiem? Šeit ir dažas no labākajām alternatīvām. Katrs VPN piedāvā 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu pakalpojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Par produkta attīstību

Opera Max sāka darboties kā pārlūks. Tas tika izveidots kā viens no pirmajiem datu draudzīgajiem mobilajiem piedāvājumiem, bet vēlāk tam pievienoja VPN un citas privātuma funkcijas. 2017. gadā kompānija Opera paziņoja, ka viņi slēdz projektu. Kad Samsung nolēma pārņemt produktu, viņi, domājams, padarīja to par ekskluzīvu Samsung tālruņiem. Tomēr, ja vēlaties, varat to lejupielādēt citiem tālruņiem. Dažās valstīs tas ir ielādēts dažiem Samsung tālruņiem. Pārējiem mums tas būs jālejuplādē no Google Play, Samsung Galaxy Apps vai citiem spoguļu veikaliem. Jautājums ir, vai Samsung var šim izstrādājumam pievērst uzmanību, ko tas ir pelnījis?

Samsung Max

Cenu noteikšana

Kā mēs minējām sākumā, domājams, ka būs premium līmenis. Tomēr jūs varat atrast atrašanās vietu un noklikšķināt uz jaunināšanas pogas. Varat arī pārvietot slīdni uz premium režīmu. Domājams, ka premium mode nodrošina jums mazāk reklāmu un piekļuvi vairākām šī pakalpojuma funkcijām. Viena lieta, ko jūs, iespējams, nevarat atrast, ir jebkāda veida cenas vai maksāšanas veids. Lietotne saka, ka tā piešķirs jums premium līmeni, ja jūs piekritīsit reklāmām uzlādēšanas ekrānā. Tā ir pirmā reize, kad mēs to redzam kā maksājuma iespēju.

Iespējas

Ir vairāki dažādi Samsung Max aspekti, tāpēc mēs tos apskatīsim. Android lietotne piedāvā dažādus rīkus konfidencialitātes uzlabošanai, lai jūs būtu droši un, iespējams, saglabātu dažus datus. Viņu ziņojumos lietotnē ir teikts, ka viņi vēlas atturēt jūs no liekas datu tērēšanas un izspiest katru iespējamo “ietaupījumu”.

 • Samsung Max VPNVPN – Kad esat instalējis lietotni un atvēris to, lietotne jautā jums, vai vēlaties iestatīt VPN savienojumu. Tiklīdz jūs to darāt, jūs esat izveidojis savienojumu. Pārbaudot opciju “Iestatījumi”, mēs neko nevarējām uzzināt par savienojumu. Nebija vietas, kur redzēt servera atrašanās vietu vai šifrēšanas līmeņus. Turklāt šīs iespējas nevar mainīt. Tā kā šī informācija netiek parādīta, iespējams, ka esat ievainojams.
 • Pagarini savu laiku – Šis iestatījums ir saistīts ar privātuma aizsardzību. Saskaņā ar lietotni tas nodrošina aizsardzību un datu ietaupījumus. Aizsardzībā ietilpst reklāmu izsekotāju bloķēšana un pieprasījumu aizsardzība. Jūs pagarināsit laiku visās savās lietotnēs, ja tik ātri neizlādēsies mobilie dati.
 • Pārvaldīt lietotnes – Atlasot šo opciju, jūs varat ierobežot vai ierobežot lietotnes, kas izmanto pārāk daudz datu.
 • Īpašas lietotnes – Šī ir interesanta funkcija, kas dod jums iespēju “Ultra Apps”. Izstrādes komanda pārstrādāja dažas no populārākajām lietotnēm sabiedrībā. Tās faktiski ir uzlabotas tīmekļa lietotnes, kas ielādē mobilo lietotņu vietņu versijas, kas ir optimizētas Samsung mākoņa tehnoloģijai Max. Viņi paziņo, ka šīs lietotnes aizsargās jūsu privātumu un ietaupīs naudu mobilā datu plānā. Šī pārskata laikā ir tikai 5 ultra lietotnes. Tās ir Facebook, Instagram, VK, Cricbuzz un Wikipedia.

Samsung Max lietotnes lietojums

Kā redzat attēlā zemāk, šai lietojumprogrammai nav daudz. Tam vienkārši ir VPN savienojuma / atvienošanas slīdnis, WiFi datu saglabāšanas režīms un privātuma aizsardzība. Attēlā redzat arī Ultra lietotnes.

Samsung Max lietojums

Praktiska pārbaude

Kā redzat attēlā iepriekš, īsta savienojuma ekrāna nav. Tikai slīdnis, kas norāda, ka esat izveidojis savienojumu. Rakstot šo pārskatu, ir grūti pārbaudīt dažus šī pieteikuma faktorus. Tomēr, ja izmantojat kādu no ultra lietotnēm, jums vajadzētu pamanīt dažas atšķirības. Tomēr mēs varam pārbaudīt VPN, lai redzētu, vai to ir vērts izmantot. Mēs sāksim ar ātruma testu.

Samsung maksimālā ātruma pārbaude

Kamēr Samsung Max lietotne cenšas jūs aizsargāt, pastāv dažas lietošanas problēmas. Pirmais ir saistīts ar ātrumu, ko iegūstat, izveidojot savienojumu ar viņu VPN pakalpojumu. Kā redzat attēlā zemāk, veiktspējā ir liela atšķirība. Turklāt augstais servera līmenis pirmajā attēlā parāda, ka tas var būt pārpildīts serveris, lēns vai tam ir citas savienojuma problēmas. Mums patīk redzēt lielāku ātrumu, taču tas ir bezmaksas pakalpojums.

Samsung Max ātruma pārbaude

Samsung Max noplūdes pārbaude

Vēl viens pārbaudījums, kas jums jāzina, ir darījumi ar DNS noplūdēm. Šajā gadījumā mēs izmantojām mūsu iecienīto visaptverošo noplūdes pārbaudes vietni doileak.com. Lai gan daži no testa elementiem ir saistīti ar jūsu mobilās pārlūka izvēli, citi tieši attiecas uz jūsu savienojuma drošību. Mēs arī izmantojām vietni DNSleaktest.com un ieguvām tādus pašus rezultātus. Kā redzat dzeltenā krāsā izceltos vienumus, savienojumā ar VPN bija dažas noplūdes. Ja jūsu mērķis ir aizsargāt jūsu privātumu, kā iesaka Samsung Max, šī pakalpojuma izmantošana neradīs labu darbu, ja tas noplūdīs. Ja jūs nolemjat palaist šo testu savā ierīcē, jums jāpārliecinās, ka WebRTC iestatījums ir atspējots. Pretējā gadījumā jebkura vietne joprojām varēs redzēt jūsu īsto IP adresi.

Samsung Max noplūdes pārbaude

Vai man vajadzētu izmantot Samsung Max??

Ja esat pazīstams ar Opera Max un gaidāt, ka Samsung Max būs tāds pats, jums jāiespējo premium versija, lai iegūtu tādu pašu labumu. Tas, vai šī lietojumprogramma faktiski aizsargās jūsu privātumu, ir atklāts jautājums. Ņemot vērā noplūdes, tas nedara to ar VPN. Iespējams, ka Samsung Max palīdz ietaupīt datu lietojumu, taču pakalpojuma VPN daļa mūs vilcina. Atkal mēs iesakām izmantot citas iespējas.

Noslēguma domas par Samsung Max

Samsung Max ir ārkārtīgi populārs un labi pārdomāts, taču ir jāveic daži darbi. Tas ietver VPN iestatījumu un serveru pārredzamību un lietotājiem lielāku kontroli pār šifrēšanu, servera atrašanās vietu un servera izvēli. Šo funkciju trūkums nozīmē, ka jūs nevarat izmantot dažas citas priekšrocības, ko sniedz VPN izmantošana. Vismaz dažas atsauksmes Google Play veikalā izsaka vilšanos par produktu, īpaši salīdzinot ar Opera Max. Veiktspējas testos mūsu ātrums tika samazināts uz pusi un, lietojot lietotni, mums radās problēma ar DNS noplūdi. Noteikti ir labākas iespējas, kas dos jums lielāku brīvību. Jūs varētu vēlēties apskatīt mūsu 10 labākie VPN lai iegūtu labāku iespēju sarakstu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map