Sāksim SlickVPN pārskatu ar to piedāvātajiem VPN savienojumu veidiem. Viņiem ir regulārs VPN savienojums, izmantojot drošu tuneli, ar kādu no viņu vārtejas serveriem, ko var izmantot, lai aizsargātu jūsu privātumu un nodrošinātu jūsu darījumus, šifrējot visu jūsu interneta trafiku. Pēc tam jūsu trafiks tiek sajaukts ar citiem šī vārtejas lietotājiem, lai to pēc iespējas nejaušinātu un aizsargātu jūsu anonimitāti, sērfojot internetā. Savienojuma izveide, izmantojot šo parasto VPN savienojumu, nodrošinās vislielāko ātrumu un precīzu mērķauditorijas atlasi pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Tomēr SlickVPN piedāvā citu savienojuma veidu – HYDRA – tiem, kuriem nav nepieciešama precīza ģeogrāfiskā atrašanās vieta, bet kuri vēlas īpaši drošu VPN savienojumu. Šis savienojuma veids padara gandrīz neiespējamu izsekot izejošo trafiku no datora, pateicoties nejaušai vārtejai, kuru tā izmanto piekļuvei internetam..

SlickVPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

SlickVPN nodrošina diezgan parastu cenu struktūru parastajam VPN pakalpojumam, kas ietver piekļuvi HYDRA. Tie nodrošina trīs maksājuma nosacījumus. SlickVPN piedāvātie termini ietver: viens mēnesis, trīs mēneši un viens gads. Līdzīgi kā citi VPN pakalpojumi, ilgtermiņa plāni rada lielākas atlaides, jo gada plāns nodrošina vislielākās atlaides.

SlickVPN cenu noteikšana

Kā redzat iepriekš, SlickVPN vienu mēnesi tirgo parasto VPN pakalpojumu par cenu 10,00 USD. Jūs varat saņemt trīs mēnešus ilgu viņu parasto VPN tikai par 6,67 USD mēnesī. Visbeidzot, to vislabāko vērtību var iegūt, pierakstoties uz pakalpojuma gadu tikai par 48,00 USD gadā. Tas nozīmē, ka jūs varat gadu pavadīt viņu kalpošanā taisnīgi Mēnesī 4,00 USD kas ļauj ietaupīt vairāk nekā 60% no viņu parastās mēneša cenas.

Viņi piedāvā arī pamata paketes cenu, kurā ietilpst 11 no 46 valstīm tikai par USD 8,33 mēnesī. Šajā paketē ietilpst 25 pilsētas šādās valstīs: Kanādā, Vācijā, Ungārijā, Japānā, Lietuvā, Rumānijā, Singapūrā, Zviedrijā, Apvienotajā Karalistē, ASV un Nīderlandē. Turklāt viņiem ir iespēja iegādāties VPN pakalpojuma blokus 12/16/2016 dienām par USD 0,75 dienā.

SlickVPN pieņem daudz dažādu maksājumu iespēju, ieskaitot Bitcoin, Visa, MasterCard, American Express, Discover un PayPal. Maksāt var, izmantojot ASV dolārus, Lielbritānijas mārciņas vai Eiropas eiro. Maksāšana, izmantojot Bitcoin, palīdzēs jums kļūt anonīmam. Ja izmantojat PayPal, tad, izmantojot to, jūs varēsit autorizēt maksājumus par viņu VPN pakalpojumu no centrālās vietas.

Bezriska izmēģinājuma periods

Kaut arī SlickVPN nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu nevienam no viņu pakalpojumiem, viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas ļaus jums daudz laika pārskatīt pakalpojumu un noskaidrot, vai tas atbilst jūsu cerībām. Ja neesat 100% apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi labprāt atmaksās jūsu abonēšanas maksu pirmo 30 pakalpojumu dienu laikā. Kompensācija tiks piešķirta tikai pēc klienta pieprasījuma 30 dienu laikā pēc maksājuma par pakalpojumiem.

Apmeklējiet vietni SlickVPN

SlickVPN pakalpojumi

SlickVPN parastais VPN pakalpojums ietver piekļuvi serveriem vairāk nekā 142 pilsētās, kas atrodas 46 dažādās valstīs, ar piekļuvi tūkstošiem dinamisko IP adrešu. Tie, kas abonēs parasto VPN pakalpojumu, varēs izmantot arī savus HYDRA savienojumus, lai, izmantojot internetu, padarītu tos vēl anonīmus. Lejupielādētajiem datiem nav joslas platuma ierobežojumu. Viņu pakalpojums ļaus jums vienlaikus savienot ne vairāk kā piecas ierīces no ne vairāk kā divām IP adresēm. Turklāt jūs to varat izmantot maršrutētājā, kas ar vienu savienojumu nodrošinās šifrētu piekļuvi ierīcēm, kas ar to savienotas.

Kas ir HYDRA savienojums? SlickVPN piedāvā VPN savienojumu, kas nodrošina vairāku apmaiņu serveros, kur jūs vispirms izveidojat savienojumu ar kādu no viņu serveriem, izmantojot drošu VPN tuneli. Kad šis savienojums ir izveidots, trafiks tiek droši novirzīts pa citu VPN tuneli uz izlases serveri viņu tīklā, pirms beidzot iziet no publiskā interneta. Tā kā šis otrais VPN iestatījums ir nejaušs, tas padara praktiski neiespējamu jūsu trafika izsekošanu, atstājot viņu VPN serverus. Tas nodrošina vēl lielāku drošību un anonimitāti, kādu nodrošina viens VPN savienojums. Tā kā šāda veida savienojumā tiek izmantots nejaušs VPN servera mezgls, to nevajadzētu izmantot, ja jūsu mērķis ir virtuāla ģeogrāfiskā pārvietošana. Šī koncepcija ir parādīta attēlā zemāk.

SlickVPN HYDRA

SlickVPN abonentiem ir piekļuve visplašāk pieņemtajiem VPN protokoliem, piemēram, PPTP, Cisco IPsec un OpenVPN. Viņu Windows un Mac OS X klienti noklusē OpenVPN, izmantojot AES-256-CBC šifru. Tas nodrošina vislabāko drošību ar nelielu ātruma zudumu, izmantojot viņu pakalpojumu. Lai gan viņiem nav klientu citām ierīcēm, viņi atbalsta PPTP un L2TP / IPsec, kas ir iebūvēts lielākajā daļā mobilo ierīču un ko atbalsta daudzi maršrutētāji. Viņu vietnē ir lieliski detalizēti ceļveži, kas palīdzēs iestatīt IOS, Android un Windows mobilās ierīces, kā arī daudzu veidu maršrutētājus..

SlickVPN tīkla un servera atrašanās vietas

SlickVPN tīklu veido serveri vairāk nekā 142 pilsētās, kas atrodas 46 valstīs visā pasaulē. Visi viņu serveri ir ātri un atbalsta portu pāradresāciju.

ValstisPilsētasProtokoliLogpolitika
46142OpenVPN TCP / UDP, Cisco IPsec, PPTPNav žurnālu

To valstu un pilsētu sarakstā, kurās SlickVPN ir VPN vārtejas, ir iekļauts:

 • Āfrika
  • Dienvidāfrika (2): Keiptauna-1; Lanseria-1
 • Āzija
  • Honkonga (3): Honkonga-3, Indija (5): Chennai / Madras-1; Pune-4, Indonēzija (1): Džakarta-1,
   Japāna (2): Tokija-2, Makao (1): Makao-1, Malaizija (2): Kualalumpura-2,  Singapūra (2): Singapūra-2, Taivāna (2): Taichung-1; Taipeja-1, Taizeme (1): Bangkoka-1
 • Eiropa
  • Austrijā (2): Grāca-2, Beļģija (2): Ostend-2, Bulgārija (1): Sofija-1, Čehu Republika (5): Zlin-5
  • Dānija (1): Kopenhāgena-1, Francija (5): Lillie-1; Parīze-3; Strasbūra-1, Vācija (7): Diseldorfa-2; Frankfurte-4; Nirnberga-1
  • Ungārija (2): Budapešta-2, Islande (2): Reikjavīka-2, Īrija (2): Dublina-2, Izraēla (2): Telavivas Yafo-2
  • Itālijā (2): Milāna-2, Latvija (1): Rīga-1, Lihtenšteina (1): Vaduz-1, Luksemburga (3): Luksemburga-3
  • Nīderlande (5): Amsterdama-5, Norvēģija (1): Torp-1, Polija (4): Gdaņska-3; Varšava-1
  • Portugāle (2): Lisabona-2, Kosovas Republika (1): Prishtina-1, Rumānija (3): Bukareste-3,
  • Krievijas Federācija (2): Maskava-2, Spānija (2): Barselona-1; Madride-1, Zviedrija (6): Halmstade-3; Stokholma-3
  • Šveice (2): Cīrihe-2, Turcija (1): Stambula-1, Ukraina (1): Kijeva-1
  • Apvienotā Karaliste (15): Koventrijs-1; Eastleigh pie Sauthemptonas-2; Menas sala-1; Londona-7; Mančestra-1; Ročesters-2
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda (10): Monreāla-5; Kvebekas pilsēta-1; Ričmonda, BC-1; Toronto-3
  • Savienotās Valstis (90): Atlanta, GA-6; Bostona, MA-1; Bufalo, NY-2; Čikāga, IL-8; Dalasa, TX-9; Denvera, CO-2; Fletčers, NC-4; Hjūstona, TX-2; Kanzassitija, MO-8; Lasvegasas NA-5;
   Losandželosa, CA-6; Maiami, FL-11; Morgantons, NC-1; Ņujorka, NY-5; Ņuarka, NJ-2; Orlando, FL-1; Palo Alto, CA-2; Fīniksa, AZ-3; Roseburg, OR-3; Soltleiksitija, UT-3; Sandjego, CA-2;
   Sanhosē, CA-2; Sietla, WA-7; Sentluisa, MO-1; Tampa, FL-2; Vašingtona, DC-4; Wilkes-Barre, PA-2
 • Okeāna
  • Austrālija (5): Brisbena-1; Melburna-1; Pērta-2; Sidneja-1
  • Jaunzēlande (1): Oklenda-1
 • Dienvidu / Centrālamerika
  • Brazīlija (1): Sanpaulu-1, Panama (1): Panama City-1

Kā redzat, SlickVPN var nebūt lielākais VPN tīkls, taču tiem ir serveri visā pasaulē. Turklāt viņiem ir vairāki serveri daudzās nozīmīgākajās pasaules valstīs, lai viņi varētu uzturēt nemainīgu veiktspēju visā tīklā.

Apmeklējiet vietni SlickVPN

Privātums un drošība

SlickVPN ir Nav žurnāla Privātuma politika. Viņi nepreģistrē nekādu informāciju no saviem VPN lietotājiem. Viņi glabā tikai to informāciju, kas nepieciešama viņu dienesta nodrošināšanai. Pēc viņu pašu vārdiem:

SlickVPN neprasa personiski identificējamu informāciju, lai pārlūkotu mūsu vietni vai izmantotu mūsu bezmaksas funkcijas. Lai abonētu mūsu pakalpojumus, ir jābūt reģistrētam kontam. Mēs neizmantojam šo informāciju, lai izsekotu nevienu no jūsu darbībām tīmeklī, kamēr esat pieteicies mūsu SlickVPN pakalpojumos. Mēs apkopojam tikai nepieciešamo un ierobežoto informāciju par mūsu klientu informācijas failu, lai nodrošinātu un uzturētu rēķinus par mūsu pakalpojumiem.

Tomēr netiek izsekotas lietotāju aktivitātes ārpus vietnes SlickVPN, kā arī netiek izsekotas to lietotāju pārlūkošanas aktivitātes, kuri ir pieteikušies SlickVPN pakalpojumā..

Viņu privātuma politika, kā arī tas, ka varat izmantot vairāk anonīmu maksājumu iespēju, piemēram, Bitcoin, ilustrē SlickVPN apņemšanos ievērot jūsu personisko privātumu, izmantojot viņu pakalpojumu.

SlickVPN ir nodrošinājis arī jūsu interneta trafika un pārlūkošanas paradumu drošību. Tie piedāvā atbalstu šādiem VPN protokoliem, ieskaitot OpenVPN (TCP / UDP), PPTP, L2TP / IPsec. Tas var palīdzēt jums aizsargāt un šifrēt visu tiešsaistes datplūsmu un aizsargāt visus tiešsaistes darījumus no ziņkārīgo acīm. SlickVPN klienti izmanto OpenVPN protokolu ar AES 256 bitu CBC šifru, kas nodrošinās jūs ar vislabāko pieejamo šifrēšanas aizsardzību..

OpenVPN ir visdrošākais protokols. Tas ir ļoti universāls protokols, kas tagad atbalsta lielāko daļu ierīču. L2TP / IPsec ir lieliska izvēle tādām mobilajām ierīcēm kā iOS, jo vispiemērotāk to atbalsta un padara to viegli konfigurējamu, lai arī tas var būt nedaudz lēnāks nekā dažiem citiem protokoliem. PPTP ir plaši izplatīts platformas atbalsts, to ir viegli iestatīt un tas ir ātrs zemā šifrēšanas līmeņa dēļ. Tā ir populāra izvēle straumētajiem multivides failiem, kur drošība nav jūsu lielākās rūpes. SlickVPN ir detalizētas rokasgrāmatas, kas palīdz instalēt to daudzu dažādu veidu ierīcēs, izmantojot visus to atbalstītos protokolus. Viņi pat nodrošina ceļvežus, kā konfigurēt savu pakalpojumu ar daudziem maršrutētāju veidiem.

Praktiska pārbaude

Mēs pabeidzam mūsu SlickVPN pārskatu, veicot dažas pārbaudes uz viņu klientu programmatūru, lai redzētu, cik viegli ir iestatīt un lietot, kā arī pārbaudīt tā vispārējo veiktspēju. Es gribētu sākt ar to, ka SlickVPN labi piedalījās mūsu ātruma pārbaudē. SlickVPN ir pielāgoti klienti gan Windows, gan Mac. Tie nodrošina detalizētus norādījumus sava pakalpojuma konfigurēšanai ar cita veida ierīcēm, piemēram, iOS, Android un citām mobilajām ierīcēm. Viņiem ir arī ceļveži sava pakalpojuma izmantošanai ar Linux un daudziem maršrutētājiem.

Apmeklējiet vietni SlickVPN

Savienojuma izveide no Windows

SlickVPN ir Windows pielāgots klients, kas ļaus jums izveidot savienojumu ar jebkuru serveri viņu tīklā, izmantojot OpenVPN protokolu. Lai izveidotu savienojumu ar serveri, izmantojot SlickVPN klientu, varat ļaut klientam izvēlēties atrašanās vietu vai manuāli atlasīt to. Mēs dodam priekšroku cilnei “Atrašanās vietas”, kā parādīts zemāk. Tur jums ir iespēja izvēlēties no serveru saraksta vai kartes. Mēs sāksim ar saraksta skatu.

Kā redzat, SlickVPN sarakstā jebkad iekļauj serverus. Jūs varat kārtot rezultātus pēc pilsētas vai valsts. Varat arī redzēt, cik serveru ir katrā vietā. Atzīmējiet iecienītākās servera atrašanās vietas, lai nākotnē varētu ērti piekļūt.

SlickVPN servera atrašanās vietas

Noklikšķinot uz cilnes karte, tiks parādīta visu SlickVPN tīkla serveru atrašanās vietu 2-D karte. Novietojot peles kursoru virs viena no valsts karodziņiem kartē, parādīsies informācija par šajā vietā esošajiem serveriem.

SlickVPN karte

Servera atrašanās vietas izvēlei mēs dodam priekšroku saraksta skatam. Kad esat atradis vēlamo atrašanās vietu, veiciet dubultklikšķi uz tās. Tas jūs atgriezīs informācijas paneļa ekrānā un savienos ar SlickVPN tīklu.

SlickVPN Windows

Kad servera atrašanās vieta ir izvēlēta, jebkurā laikā varat izmantot informācijas paneļa ekrānu, lai izveidotu savienojumu. Lai šifrētu savienojumu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Savienot”. Jebkurā laikā, kad vēlaties atteikties no tīkla, noklikšķiniet uz “Atvienot”.

Apmeklējiet vietni SlickVPN

Klientam ir iebūvēta ātruma pārbaudes cilne, lai jūs varētu pārbaudīt visu tā tīkla serveru ping, lejupielādes ātrumu un augšupielādes ātrumu. Tas ļaus tiem, kuri vēlas vairāk kontrolēt pieslēgtos serverus, redzēt ātrumu un izvēlēties vislabākos serverus vietai, kurai vēlaties piekļūt. Zemāk redzamajā attēlā parādīts, kā šis ātruma tests izskatās dažiem no serveriem, kas atrodas ASV. Līdzīgus testus un salīdzinājumus var veikt visiem serveriem SlickVPN tīklā.

SlickVPN ātruma pārbaude

Pēdējā izvēlnes cilne ir Preferences. Šī izvēlne ļauj kontrolēt aktivizēšanu un citas klienta programmatūras funkcijas. Tās ir divas interesējošās cilnes preferenču izvēlnē. Pirmais, kas parādīts zemāk, ir cilne Vispārīgi.

SlickVPN preferences

Cilnē Vispārīgās preferences varat veikt šādas darbības:

 • Kontrolējiet savienojumu
  • Palaišana startējot – tas atvērs klientu, kad dators tiks palaists.
  • Izveidot savienojumu startēšanas laikā – tas automātiski izveidos savienojumu ar klientu, kad dators tiek palaists. Nepieciešams, lai lietotājvārds un parole tiktu saglabāta informācijas panelī.
  • Sākt minimizēts – tas pēc iespējas samazina klientu līdz teknei.
 • Mežizstrādes uzvedība
  • Iespējot reģistrēšanu – tā tiks ieslēgta reģistrēšana informācijas panelī, ko var izmantot, lai diagnosticētu savienojuma problēmas.
  • Enable IP history – tas iespējot IP vēsturi informācijas panelī, lai jūs varētu izsekot serveru atrašanās vietām, kurām esat pievienojies. Tos var eksportēt vai notīrīt.
 • Pārbaudiet klienta piešķirto IP adresi – tiks atvērts pārlūka logs, lai pārbaudītu jūsu pašreizējo klienta piešķirto IP adreses atrašanās vietu.

Otrā interesējošā cilne iestatījumu izvēlnē ir cilne tīklošana, kas parādīta zemāk.

SlickVPN tīklošana

Cilne Tīkla iestatījumu preferences ļaus jums noteikt, kā tiks izveidoti savienojumi ar SlickVPN tīklu, kā arī ļaus jums kontrolēt īpašas klienta funkcijas, piemēram, nogalināšanas slēdzi. Tīklošanas cilnei ir trīs sadaļas:

 • Bieži
  • Maršruta satiksme caur VPN – iestatiet noklusējuma vārteju
   • Šī opcija ļauj iespējot / atspējot trafika sūtīšanu pa VPN.
   • Noklusējums ir iespējots (aizsargāts)
  • IP un DNS aizsardzība pret noplūdi – iespējot aizsardzību pret noplūdēm (šī opcija darbojas kā interneta iznīcināšanas slēdzis.)
   •  Tas atspējo visus maršrutus jūsu datorā un pēc tam pievieno maršrutu virs VPN.
   • Tas neļaus darboties internetam, ja zaudēsit savienojumu ar VPN serveri.
  • Protokols – var ļaut mainīt protokolu no UDP uz TCP
   • UDP ir daudz ātrāks nekā TCP.
   • TCP ir noderīgs dažos gadījumos, kad vēlaties atdarināt HTTPS trafiku.
  • Ports – var mainīt no 8888 uz 8080 vai 443
   • Portu maiņa var palīdzēt, ja rodas savienojuma problēmas.
   • To var izmantot kopā ar protokolu, lai modelētu HTTPS trafiku, izvēloties TCP protokolu un portu 443.
 • Balansēšana – tas kontrolē serveri, ar kuru klients izveido savienojumu izvēlētajā grupā.
  • Slodzes atlikums – izveido savienojumu ar serveri ar vismazāko slodzi grupā.
  • Nejaušs līdzsvars – izveido savienojumu ar izlases serveri grupā.
 • IP iestatījumi – iestatījumi, kas tiek izmantoti, lai automātiski, regulāri mainītu IP adresi.
  • Nav ieteicams lielākajai daļai lietotāju

Multivides straumēšana ar SlickVPN klientu

Izmantojot SlickVPN klientu operētājsistēmai Windows, mēs ievērojām dažas noderīgas vadlīnijas, kas jūsu straumēšanas pieredzi padarīs patīkamāku. Ja jūs ievērosit šīs vienkāršās vadlīnijas, jūs varēsit viegli veikt atrašanās vietas noteikšanu jebkur pasaulē, izmantojot SlickVPN klientu.

 1. Vispirms izmantojiet automātiskās grupas pogu atrašanās vietas izvēlnē, lai izveidotu grupas katrai vietai (valstij).
 2. Pārliecinieties, ka preferenču izvēlnes līdzsvara iestatījums ir iestatīts uz tuvāko līdzsvaru.
 3. Ja vien nerodas savienojuma problēmas, citu parametru noklusējuma preferencēm vajadzētu būt piemērotām visām jūsu straumēšanas vajadzībām.

Kad esat veicis šīs vienkāršās darbības, savienojums ar straumēšanas multividi jūsu izvēlētajā vietā būs tikpat vienkāršs kā šīs valsts grupas atlasīšana un savienojuma izveide ar to. Klients automātiski savienos jūs ar serveri tajā valstī, kas ir vistuvāk jūsu pašreizējai atrašanās vietai, kas parasti ir tā, kurai ir vislabākā ping vērtība un ātrums.

Apmeklējiet vietni SlickVPN

Sazinieties ar Mac klientu

Tāpat kā Windows pielāgoto programmatūru, arī SlickVPN klientu Mac var lejupielādēt no viņu vietnes. Viņi atvieglo Mac klienta lejupielādi un instalēšanu ar vienu klikšķi. Tam ir gandrīz tādas pašas funkcijas kā viņu Windows klientam. Mac programmatūra Mac lietotājiem nodrošina tādu pašu lietošanas vienkāršību kā Windows klients saviem lietotājiem. Papildus savam pielāgotajam VPN klientam SlickVPN ir arī labi ilustrēti ceļveži Mac OS X manuālai konfigurēšanai PPTP un OpenVPN..

Pievienojiet no iPhone vai iPad

SlickVPN nav iOS lietotnes, taču tās atbalsta visas ierīces (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS sākotnēji atbalsta L2TP / IPsec VPN. SlickVPN ir rokasgrāmatas iOS ierīču konfigurēšanai, izmantojot L2TP / IPsec un OpenVPN protokolus ar to pakalpojumu. Zemāk ir vispārīgs ceļvedis, kas ilustrē, kā iestatīt L2TP / IPsec SlickVPN.

L2TP / IPsec vienkāršota rokasgrāmata, kas iestatīta iOS:

 1. Klikšķiniet uz “IestatījumiUn pēc tam noklikšķiniet uz “Vispārīgi“.
 2. Ritiniet uz leju un atlasiet “VPN
 3. Krāns “Pievienojiet VPN konfigurāciju
 4. Izvēlieties L2TP
  1. Ievadiet a apraksts piemēram, SlickVPN savienojums
  2. Iekš “ServerisLaukā ierakstiet SlickVPN servera adresi. Piemēram, no testa grupas, kas parādīta iepriekš “gw1.atl3.slickvpn.com” bez pēdiņām, Amerikas Savienotajām Valstīm: Atlanta, GA serveris. Servera adreses varat atrast atrašanās vietas apgabala kartē viņu vietnē.
  3. Ievadiet savu lietotājvārds un paroli attiecībā uz VPN piezīmi: tas atšķiras no pieteikšanās vietnē, un SlickVPN darbinieki to jums sniedza jūsu laipnajā pierakstīšanās e-pastā.
  4. Iekš Slepeni laukā ievadiet “gogoVPN”Bez pēdiņām.
  5. Pārliecinies “Nosūtīt visu trafiku”Ir iespējota.
  6. Krāns “Saglabāt”.
 5. Pārslēgt VPNON”, Lai pārbaudītu savienojumu

Apmeklējiet vietni SlickVPN

Pievienojiet Android ierīci

SlickVPN nav lietotnes Android ierīcēm, taču iestatīšanas process ir ļoti vienkāršs. SlickVPN savā vietnē ir rokasgrāmatas Android ierīču konfigurēšanai ar PPTP un OpenVPN.

Šeit ir vienkāršotas instrukcijas L2TP / IPsec savienojumiem:

 1. Atveriet izvēlni un izvēlieties Iestatījumi
 2. Izvēlieties Bezvadu un tīkla vai bezvadu vadības ierīces, atkarībā no jūsu Android versijas
 3. Izvēlieties VPN
 4. Izvēlieties Pievienojiet VPN
 5. Izvēlieties Pievienot L2TP / IPsec PSK VPN
 6. Izvēlieties VPN nosaukums un ievadiet aprakstošo vārdu
 7. Izvēlieties Iestatiet VPN serveri un ievadiet servera resursdatora nosaukumu. Piemēram, no testa grupas, kas parādīta iepriekš “gw1.atl3.slickvpn.com” bez pēdiņām, Amerikas Savienotajām Valstīm: Atlanta, GA serveris. Servera adreses varat atrast atrašanās vietas apgabala kartē viņu vietnē.
 8. Krāns Iestatiet IPSec iepriekš koplietotu atslēgu un ievadiet “GogoVPN”Bez pēdiņām.
 9. Noņemiet atzīmi Iespējot L2TP noslēpumu
 10. Atveriet izvēlni un izvēlieties Saglabāt

Kad VPN ir pievienots, tam vajadzētu parādīties VPN sarakstā. To var izvēlēties, lai izveidotu savienojumu.

Apmeklējiet vietni SlickVPN

SlickVPN ātruma pārbaude

SlickVPN veiksmīgi darbojās mūsu ātruma pārbaudē. Viņu servera ātrums Atlantā bija lielisks. Jums vajadzētu būt apmierinātiem ar viņu tīkla ātrumu lielākajai daļai lietojumprogrammu, kuru pamatā ir mūsu testēšana. Šis tests tika veikts, izmantojot Windows klientu SlickVPN, izmantojot noklusējuma OpenVPN (UDP) protokolu, kas jūsu AIS 256 bitu CBC šifru izmanto jūsu interneta trafika šifrēšanai..

SlickVPN ātruma pārbaude

Kā redzat, starp savienojumu tieši ar mūsu ISP un savienojumu ar serveri Atlantā ātrums atšķīrās par 12,9%. Kā jau tika gaidīts, tie ir nelieli savienojuma ātruma zaudējumi, taču tas ir vērts papildu drošībai, ko nodrošina šifrēšana. Ar ātrumu gandrīz 50 Mb / s jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas, sērfojot internetā, lejupielādējot failus vai straumējot multividi no Netfilx, BBC iPlayer vai citiem multivides pakalpojumu sniedzējiem..

SlickVPN apskats: secinājums

SlickVPN kādu laiku atrodas privātuma telpā un ir izveidojusi labu reputāciju viņu piedāvātajam pakalpojumam. Viņu tīklam ir serveri vairāk nekā 142 pilsētās 46 pasaules valstīs. Viņu politika bez žurnāla, kā arī viņu atbalsts maksājumiem, izmantojot Bitcoin, liecina, ka viņi nopietni uztver savu biedru privātumu.

SlickVPN atbalsta OpenVPN (TCP / UDP), L2TP / IPsec un PPTP protokolus, kas viņu pakalpojumus padara saderīgus ar lielāko daļu mobilo ierīču un pat dažiem maršrutētājiem. Viņiem ir pielāgota klienta programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Pakāpeniskas instalēšanas rokasgrāmatas ir paredzētas Linux, iOS, Android un dažiem maršrutētājiem..

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac
 • Jauns HYDRA, multi-hop VPN īpaši drošiem savienojumiem
 • Visu pakalpojumu termiņa plānu cenu atlaide
 • Nepieteikšanās politika
 • Vairāk anonīmi maksāšanas veidi, piemēram, Bitcoin

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Noklusējuma savienojumi visām klienta instalēšanas vietām
 • Lietotnes iOS un Android ierīcēm
 • Labāka navigācija vietnē

Jūs varat izmantot pakalpojumu SlickVPN, lai izbaudītu iecienītos straumēšanas multivides failus, saglabātu datu drošību, izmantojot publiskos Wi-Fi tīklus, neļautu savam interneta pakalpojumu sniedzējam pārraudzīt pārlūka ieradumus un pārvarētu cenzūru. Izmantojiet viņu izmēģinājuma brauciena laikā un pārbaudiet to pats. Viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Mēs domājam, ka tas dos jums pietiekami daudz laika, lai pārskatītu viņu pakalpojumus un pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu pašreizējām vajadzībām. Ja jums patīk izmantot viņu VPN, varat reģistrēties, sākot no USD 4,00 mēnesī.

Apmeklējiet vietni SlickVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me