SpeedVPN logotipsSpeedVPN ir populāra bezmaksas mobilā VPN lietotne, kurā ir lejupielādēts vairāk nekā 10 miljoni. Tas nav pārsteigums, jo mobilā skaitļošana turpina pieaugt. Kaut arī daži no lielākajiem VPN uzņēmumiem piedāvā vairāku platformu atbalstu, SpeedVPN koncentrējas tikai uz Android operētājsistēmu. Kā jūs varat uzminēt, šo atbalsta reklāmas. Tā kā nav piemaksu versijas, SpeedVPN lietotājiem noteikti ir bezmaksas. Jautājums ir, cik labi šis bezmaksas produkts darbojas un vai to ir vērts izmantot? Šajā pārskatā mēs centīsimies atbildēt uz šiem jautājumiem un noskaidrot, vai SpeedVPN novērtē mūsu testus. Saskaņā ar Google statistiku šai lietotnei ir 4,3 zvaigžņu vērtējums ar vairāk nekā 147 000 atsauksmēm. Apskatīsim, vai tas ir pelnījis šādas uzslavas.

Vai vēlaties salīdzināt mūsu labākos ieteiktos VPN pakalpojumus? Šeit ir dažas labākās iespējas, kā aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Katrs VPN piedāvā 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu pakalpojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Par kompāniju

Uzņēmums ar nosaukumu gospeedsoft.com 2014. gadā izveidoja SpeedVPN. Tas nozīmē, ka viņi kādu laiku darbojas, vismaz interneta ziņā. Informāciju par uzņēmumu nav viegli atrast, un gandrīz nav pieejama nekāda kontaktinformācija. Tomēr mēs atklājām, ka domēns ir reģistrēts Šveicē. Ja tas ir pareizi, uz VPN attiecas stingri privātuma likumi. Tomēr mēs uzskatām, ka jebkuram uzņēmumam, kurš vēlas aizsargāt jūsu privātumu, vajadzētu būt pārredzamākam.

Cenu noteikšana

Kā mēs jau minējām iepriekš, par SpeedVPN nav jāmaksā. Lai gan vairums bezmaksas VPN dod iespēju jaunināt, lai iegūtu vairāk funkciju, šī nedod jums šo iespēju. Bieži vien tas nozīmē, ka jūs esat produkts. Šo iemeslu dēļ mēs vienmēr vilcināmies izmantot bezmaksas VPN. Ja jūs esat labi, mēs iesakām Privāta piekļuve internetam kā alternatīva. Vienkārši Mēnesī – 2,50 USD jūs varat baudīt drošu VPN piekļuvi visās savās ierīcēs no uzticama uzņēmuma, kas ir caurspīdīgs un darbojas jau daudzus gadus.

Iespējas

SpeedVPN ir ļoti vienkāršs un saprotams interfeiss. Tas nozīmē, ka nav daudz iespēju vai iespēju mainīt iestatījumus. Kad esat to lejupielādējis un nokļuvis plašajā atļauju sarakstā, jums tiek lūgts atspējot akumulatora optimizāciju. Ņemiet vērā, ka ne visiem VPN (īpaši maksas pakalpojumiem) ir nepieciešama piekļuve šeit uzskaitītajiem vienumiem. Kad esat izveidojis savienojumu, vienīgā iespēja, kuru jūs varat kontrolēt, ir jūsu izmantotais serveris. Šeit redzamajā attēlā redzēsit četras valstis, kurām jums piešķir SpeedVPN, tostarp Vācija, Amerikas Savienotās Valstis, Anglija un Francija. Izņemot pieklājīgu ātrumu, nav īpašu iespēju, par kurām runāt.

Performance

Viena no bezmaksas VPN izmantošanas problēmām ir pakalpojuma ātrums. Ātruma pārbaudei mēs izmantojām serveri ASV. Kā jūs redzat šeit, mūsu parastais ātrums bija 45,8 Mb / s. Izmantojot SpeedVPN, mūsu ātrums bija 36,3 Mb / s. Tas nozīmē, ka ātruma atšķirība ir par 21%. Tā kā parastais ātrums var būt līdz 25% no ātruma zuduma, SpeedVPN rāda vidējo ātrumu. Ja uzskatāt, ka tas ir bezmaksas VPN, tas ir labi.

SpeedVPN ātruma pārbaudeVPN lietojums

Ja esat mēģinājis izmantot VPN iepriekš, jūs zināt, ka tas dažreiz var būt grūti. Tomēr šajā VPN ir viegli pārvietoties. Tā kā jūs neko daudz nevarat mainīt, lai izveidotu savienojumu, jāveic tikai dažas darbības.

  1. Google Play veikalā atrodiet SpeedVPN un noklikšķiniet uz Uzstādīt.
  2. Pieņem atļaujas un saki Atļaut uz VPN savienojumu.
  3. Kad iekrauts, noklikšķiniet uz Turpināt pogu.
  4. No šī brīža jūs atradīsit Serveru atrašanās vietas sadaļu, kuru mēs parādījām iepriekš, augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz vertikālo 3 punktu kolonnu.

SpeedVPN lietošana

VPN lietošanas priekšrocības

Mūsdienās diezgan daudz interneta trafika nāk no mobilo ierīču lietošanas. Tas nozīmē, ka, lai saglabātu datus, WiFi lietošana kļūst par obligātu. Tā kā katru dienu tiek parādīti arvien vairāk Wi-Fi tīklāju, mums tagad ir nepieredzēta pieeja tīmeklim. Tomēr varat derēt, ka kibernoziedznieki arī to mīl. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit iespēju, ka noziedznieki nozags jūsu slepenos datus.

Ja vēlaties izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem, obligāti jāizmanto VPN. Tas ir tāpēc, ka uzņēmumi, valdības un pat plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi liedz lietotājiem skatīt ierobežota satura saturu gan mērķa apgabalā, gan ārpus tā. Kad izveidosit savienojumu ar VPN, jūs liksit organizācijai uzskatīt, ka atrodaties citā vietā, nekā patiesībā esat. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt. Ja jums joprojām ir bloķēšanas problēmas, vēlēsities pārliecināties, vai WebRTC ir atspējots jūsu pārlūkprogrammā. Tas ir grūtāk, ja Android ierīcēs izmantojat dažādus pārlūkus. Lai apskatītu ierobežoto saturu, ieteicams izmantot Firefox un lejupielādēt bloķēšanas paplašinājumu. Pretējā gadījumā neatkarīgi no tā, ko mēģināt atbloķēt, joprojām tiks rādīta jūsu sākotnējā IP adrese.

Vai SpeedVPN noplūst?

Viena no problēmām, kas daudziem bezmaksas VPN pakalpojumiem ir, ir DNS noplūde. Ja jūsu pakalpojums noplūst, tas ir būtisks drošības trūkums. Tā kā privātuma aizsardzībai parasti izmantojāt VPN, noplūdes var atklāt jūsu IP adresi. Lai pārbaudītu SpeedVPN šo trūkumu, mēs izmantosim visaptverošo noplūdes testēšanas vietni www.doileak.com. Mums tas patīk, jo tajā parādīts dažādu jautājumu saraksts. Dažus no tiem var atrisināt pārlūkprogrammas pusē (tāpat kā iepriekš WebRTC jautājumā), bet citi parāda noplūdes, kuras nevar novērst. Kā redzat attēlā zemāk, SpeedVPN ir dažas noplūdes. Lai arī tas nav tik daudz kā daži citi bezmaksas pakalpojumi, noplūdes tomēr neļauj izmantot VPN.

SpeedVPN noplūdes pārbaude

Vai man vajadzētu izmantot SpeedVPN??

Jūsu mērķis ir atkarīgs no tā, vai jums vajadzētu izmantot SpeedVPN. Tiem, kas mēģina apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, jums var būt labi. Tomēr, ja bloķējošā programmatūra redz jūsu IP adresi, jums var būt dažas problēmas. Pakalpojums atļauj tikai vienu savienojumu, tāpēc tas nav risinājums, ja jums ir vairākas ierīces. Jūs arī vēlaties atcerēties, ka SpeedVPN neatļauj P2P / failu koplietošanu viņu tīklā. Ja plānojat izmantot SpeedVPN, lai aizsargātu savu privātumu, mēs iesakām tā vietā izmantot maksas pakalpojumu, lai jūs varētu pārliecināties, ka tas neizplūst.

Noslēguma domas par SpeedVPN

Apkopojot šo pārskatu, mēs redzam, ka SpeedVPN ir ārkārtīgi populārs un tajā ir lejupielādēts vairāk nekā 10 miljoni. Mums patīk pakalpojuma ātrums, jo tas ir tas, ko mēs gaidām no maksas pakalpojuma. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, varēsit baudīt ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Tā kā tas ir bez maksas, jūs saņemat vairākas reklāmas. Jūs arī nesaņemat iespēju mainīt šifrēšanas līmeni vai izvēlēties konkrētus serverus valstī. Vēl viens šī pakalpojuma trūkums ir nelielais pieejamo valstu skaits. Visbeidzot, DNS noplūdes pārbaude neļauj mums ieteikt SpeedVPN. Tas noteikti palīdzēs jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, taču tas ir viss, kas no tā jāgaida. Ja vēlaties apsvērt citas iespējas, nekautrējieties apskatīt mūsu 10 labākie VPN saraksts.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me