Spoku ikonaGhostery ir reklāmu bloķējošs pārlūka paplašinājums, kas tika izveidots 2009. gadā. Lai arī individuālā versija ir ārkārtīgi populāra, daudzi lieli vārdu uzņēmumi izmanto Ghostery Marketing Cloud Management (MCM). Korporatīvā versija tiek izmantota, lai novērtētu veiktspēju un bloķētu izsekotājus dažādās vietnēs. Ghostery ir pieejams visiem galvenajiem pārlūkiem, ieskaitot Chrome, Firefox, Opera, Safari un Internet Explorer. Viņiem ir arī ļoti jauka lietotne Ghostery Privacy Browser, kas pieejama operētājsistēmām iOS un Android.

Ghostery atšķiras no citiem reklāmas blokatoriem tādā veidā, kā tas izskatās un darbojas. Tā vietā, lai sniegtu jums tikai bloķēto izsekotāju skaitu, tas sniegs jums specifiku. Tādā veidā jūs varat izvēlēties izsekotājus vai reklāmas, kuras vēlaties bloķēt. Šajā pārskatā mēs parādīsim, kā lejupielādēt, instalēt un lietot Ghostery.

Spoku finansēšana

Lai gan Ghostery personiskā versija ir bezmaksas, uzņēmuma versija rada ienākumus. Galvenais atbalstītājs ir privātā kapitāla uzņēmums Warburg Pincus. Ghostery neprasa ziedojumus vai citu finansiālu atbalstu no lietotājiem. Tas ir arī viens no vienīgajiem reklāmu bloķētājiem, kas neparakstās uz pieņemamo sludinājumu sarakstu. Tas nozīmē, ka tie neļauj uzņēmumiem maksāt maksu par viņu “pieņemamo reklāmu” apstiprināšanu.

Spoki pārlūkam Chrome

Lai iegūtu pārlūka Ghostery pārlūkā Chrome, noklikšķiniet uz izvēlnes pogas pārlūkā. Tālāk dodieties uz Vairāk rīku, tad Paplašinājumi.

Adblock Plus instalēšana

Tagad jūs aizvedīs uz Paplašinājumi ekrāns.

iegūstiet vairāk paplašinājumu

Atlasiet opciju, kas saka iegūstiet vairāk paplašinājumu. Kreisajā pusē ierakstiet Spoki. Šeit redzēsit vairākas dažādas iespējas, taču vēlaties izvēlēties paplašinājumu, kas saka Ghostery, ko piedāvā vietne www.ghostery.com.

Spoku papildinājums pārlūkam Chrome

Pārliecinieties, ka noklikšķiniet uz pievienot pārlūkam Chrome poga zem paplašinājumu virsraksta.

Kā lietot Ghostery pārlūkam Chrome

Kad esat noklikšķinājis uz pogas Pievienot Chrome, noklikšķiniet uz pievienot paplašinājumu poga, kas parādīta ar bultiņu zemāk.

Spoku instalēšana pārlūkam Chrome

Pēc paplašinājuma instalēšanas jums tiks piedāvāts veikt ekskursiju. Noklikšķinot uz nākamajiem diviem ekrāniem, jūs nokļūsit zemāk redzamajā. Šeit jūs varat noteikt, kāda veida izsekotājus vēlaties bloķēt. Noklikšķiniet uz bultiņām, lai izvērstu katru kategoriju. Tas dod jums iespēju izvēlēties atsevišķus avotus vai visu kategoriju.

Spoki pārlūkam Chrome

Atverot jaunu lapu, stūrī pamanīsit zilo spoku ikonu. Tā ir Ghostery ikona. Pēc tam noklikšķiniet uz tā, lai lapā redzētu izsekotājus.

Ghostery lietošana pārlūkā Chrome

Noklikšķinot uz zobrata augšējā attēlā, jūs varēsit piekļūt opciju sadaļai. Trīs cilnes, kas atrodas šajā sadaļā, ir Vispārīga, Papildu un Par.

Vispārīgi – Šajā cilnē varat izvēlēties kopīgot datus ar pakalpojumu Ghostery. Tas viņiem nodrošinās jūsu pārlūkošanas paradumus. Pēc tam viņi apvienos šos datus ar citiem lietotājiem. Varat arī atļaut automātisku atjaunināšanu. Tādā veidā datu bāze paliks svaiga. Visbeidzot šajā cilnē jūs varat atlasīt, kādus izsekotājus vēlaties, vai baltā saraksta vietnes.

Advanced – Šajā cilnē ir diezgan daudz dažādu iespēju, kā redzat tālāk. Tas ietver displeja opcijas, bloķēšanas opcijas, automātisko atjaunināšanu, noklikšķiniet, lai atskaņotu, valodu un importēšanu / eksportēšanu.

spoki5

Par – Šeit atradīsit informāciju par Ghostery un to, kā sazināties ar komandu.

Kad esat mainījis iestatījumus uz vēlamo, aizveriet pārlūku Chrome un atkārtoti atveriet to.

Spoki Firefox

Lai iegūtu Ghostery for Firefox, vispirms noklikšķiniet uz izvēlnes pogas. Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi.

Firefox izvēlne

Meklēšanas laukā ierakstiet Spoki un noklikšķiniet uz Uzstādīt.

Ghostery pievienojumprogramma Firefox

Tiklīdz esat instalējis papildinājumu, aizveriet un atkārtoti atveriet Firefox. Tagad jums vajadzētu redzēt Ghostery spoku ikonu, un tā ir gatava lietošanai.

Kā lietot Ghostery for Firefox

Iestatījumu maiņa notiek citā Firefox vietā nekā pārlūkprogrammā Chrome. Šoreiz noklikšķiniet uz spoku, lai atvērtu iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz trim vertikāliem punktiem un dodieties uz Mana spoks. Kā jūs varat redzēt šeit, opcijas atrodas šajā lapā zem virsrakstiem.

Firefox iestatījumi vietnei Ghostery

Lūdzu, skatiet Chrome sadaļu, lai iegūtu papildinformāciju par iestatījumiem. Kad esat saņēmis visus rūpētos iestatījumus, varat pārlūkot tāpat kā parasti.

Ghostery konfidencialitātes pārlūks Android ierīcēm

Ghostery atkal parāda pierādījumus par to, cik labi tā tiek finansēta. Operētājsistēmai Android Ghostery ir savs Android pārlūks. Sāciet, dodoties uz Google Play veikalu un ierakstot Ghostery. Jūs ātri redzēsit uznirstošo opciju, kurā teikts Ghostery Privacy pārlūks. Tā ir jūsu vēlamā iespēja. Jūs arī pamanīsit, ka tajā ir ikona Ghostery spoks. Pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt un tad Atvērt. Tagad jūs varat izvēlēties dažus no iestatījumiem.

Ghostery first 3 for Android

Ja pieskaraties Lietotnes privātums, jūs varat noklikšķināt uz visiem vai neviena. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsit Ghostery Privacy pārlūks. Pēdējā attēlā zem spoku lapā varat redzēt 20 izsekotājus. Noklikšķinot uz spoku, jūs varat mainīt jebkuru no šiem slīdņiem.

Spoki android

Un tieši tā jūs izmantojat Ghostery Privacy Browser. Mēs redzēsim, kā Ghostery darbojas darbvirsmas pārlūkā.

GOStery privātuma pārlūks iOS

Ghostery konfidencialitātes pārlūku var lejupielādēt no iTunes App Store. Lietotne atbalsta iPhone, iPad un iPod Touch, izmantojot operētājsistēmu iOS 8.0 vai jaunāku. Instalēšanas laikā jums tiks paziņots par lēmumu koplietot izsekotāja datus ar Ghostery komandu. Varat arī pārvaldīt savas privātuma preferences.

Spoki iOS instalēšanai

Kad esat iestatījis lietotni, varat atvērt pārlūku Ghostery Privacy. Pēc noklusējuma tā tiks atvērta meklētājprogrammas cilnei, kuru darbina Duck Duck Go ar reālu meklēšanas privātumu. Tas nozīmē, ka Duck Duck Go neapkopo un neizplata jūsu personisko informāciju. Mēs devāmies uz priekšu un pārlūkojām vietni, lai pārbaudītu lietotni.

Ghostery Privacy Browser iOS

Kā redzat, mēs apmeklējām CNET News. Augšējā centra attēla apakšā jūs pamanīsit zilu Ghost simbolu. Pieskaroties spokam, tiks parādīts pilns izsekotāju saraksts. Jūs ievērosit, ka visi izsekotāju šovi ir iespējoti. Jums ir divas iespējas tos bloķēt. Pirmais ir slīdēt katru izsekotāju atsevišķi, lai to bloķētu. Varat iedziļināties iestatījumos un izvēlēties bloķēt visus izsekotājus. Varat arī notīrīt sīkfailus, iztīrīt kešatmiņu un iespējot WiFi aizsardzību.

Atšķirības ar spokiem un bez tiem

Apskatīsim, kāda ir tīmekļa lapa ar Ghostery un bez tās. Zemāk redzamais attēls ir bez spokiem.

vietne bez spokiem

Šis attēls izskatās tā pati vietne ar Ghostery.

vietne ar Ghostery

Kā redzat, šīs ir tās pašas lapas. Lapa ar Ghostery tiek ielādēta ātrāk. Lai gan visu bloķētāju ieslēgšana palīdzēs vietnei ielādēt ātrāk, pārāk liela bloķēšana dažkārt var radīt problēmas.

Kāpēc lietot Ghostery??

Ghostery iezīmes tai dod priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Iespēja redzēt, kāds ir katrs izsekotājs, un spēja tos bloķēt ir jauka īpašība. Lai gan jūs varat palīdzēt Ghostery saglabāt paplašinājumu bez maksas, sniedzot viņiem informāciju, jums tas nav jādara. Mums patīk, ka tas ir pieejams pārlūkprogrammām Chrome, Firefox, Safari un Opera. Ghostery Privacy Browser for Android un iOS ir labi risinājumi jūsu mobilajām ierīcēm.

Secinājums

Ghostery ir ārkārtīgi labi izstrādāts un labi uzturēts reklāmu bloķētājs. Tas tiek pastāvīgi atjaunināts, un mums patīk fakts, ka varat izvēlēties bloķēt atsevišķus izsekotājus vai visus no tiem. Viņi nepiedalās pieņemamā reklāmas programmā, un Ghostery ir ļoti viegli izmantot. Mēs iesakām izmantot vairākus reklāmas bloķētājus, jo ne visi bloķētāji atbrīvosies no katras reklāmas. Mēģinot aizsargāt savu privātumu, noteikti izmantojiet arī citus rīkus.

Apmeklējiet vietni Ghostery

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me