Mūsu pārskatā tika atklāts, ka SpyOFF VPN ir interneta privātuma pakalpojums, ko piedāvā Sareta S.r.l., LLC, kas atrodas Sanmarīno Republikā. Tiem, kas nav pazīstami ar Sanmarīno, tā ir anklāva mikrovalsts Itālijā. SpyOFF ir mazs, bet augošs jaunpienācējs VPN nozarē. Tā tika uzsākta 2015. gadā ar mērķi nodrošināt vislabāko iespējamo tiešsaistes drošību, privātumu un anonimitāti interneta lietotājiem visā pasaulē. Lai to panāktu, viņi ir izveidojuši ērti lietojamu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android. Tas ļaus jums izmantot viņu pakalpojumus, lai pārvarētu cenzūru, noņemtu ģeogrāfiskos ierobežojumus un aizsargātu tiešsaistes sērfošanas paradumu privātumu. Tādējādi jūs varat baudīt atvērtāku un drošāku internetu no jebkuras vietas.

SpyOFF VPN apskats

SpyOFF VPN cenu noteikšana un īpašie piedāvājumi

SpyOFF VPN nodrošina viņu pakalpojumus kā visaptverošu paketi, kas ietver neierobežotu piekļuvi. Viņi to tirgo, izmantojot trīs termiņu ilguma plānus. Šiem plāniem ir viens mēnesis, seši mēneši un divpadsmit mēneši. Pašlaik viņi piedāvā ekskluzīvu darījumu, kas jaunajiem dalībniekiem sniedz sešpadsmit mēnešu SpyOFF VPN pakalpojumu par cenu divpadsmit viņu pirmajam termiņam. Pēc tam par nākamajiem noteikumiem tiks iekasēta rēķina par parasto cenu 89,60 USD gadā.

SpyOFF VPN cenu noteikšana

SpyOFF piedāvā sava VPN pakalpojuma abonēšanu mēnesī par 12,99 mēnesī. Jūs varat ietaupīt USD 2,00 no mēneša cenas, iegādājoties viņu sešu mēnešu plānu mēnesī 10,99. Tas ļauj ietaupīt apmēram 15% no parastās cenas. Tomēr viņu ekskluzīvais piedāvājums nodrošina vislabāko kopējo vērtību – tikai USD 5,60 mēnesī. Tas nozīmē, ka, reģistrējoties SpyOFF VPN pakalpojumam sešpadsmit mēnešus, jūs varat ietaupīt vairāk nekā 57% no parastās mēneša cenas..

SpyOFF VPN visaptverošā pakalpojuma iespējas ir šādas:

 • Neierobežots joslas platums – nozīmē, ka jūsu datu ātrums netiek samazināts un pārsūtāmo datu apjomam nav ierobežojumu.
 • Nepieteikšanās politika – kas palīdz tiešsaistes ieradumus padarīt privātākus un anonīmus.
 • Vienlaicīgi savienojumi – ir atļauti no visām ierīcēm.
 • Virtuālo atrašanās vietu maiņa – ļauj apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un baudīt atvērtāku interneta pieredzi.
 • Interneta protokols – izvēle ļauj izvēlēties starp OpenVPN, L2TP / IPsec un PPTP protokoliem.
 • Granulu šifrēšana – kas ļauj jums izvēlēties savu ātruma un šifrēšanas līmeņa kombināciju: īpaši droša, līdzsvarota vai liela ātruma.
 • Tiešsaistes savienojumi – ir droši neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās, pieslēdzaties caur vietējo Wi-Fi vai dodoties ceļojumā uz ārzemēm, vienmēr šifrējot visu tiešsaistes datplūsmu.

Maksājuma metodes, kuras SpyOff pieņem, ir atkarīgas no jūsu izcelsmes valsts. Lai gan šobrīd šķiet, ka vairums valstu atbalsta tikai banku debetu un PayPal. Turklāt šķiet, ka daudzās valstīs, ieskaitot ASV, abonentus pieņem tikai ar PayPal palīdzību.

30 dienu bezriska garantija

SpyOff VPN visiem jaunajiem abonentiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Tādējādi jūs varat izmantot viņu pakalpojumus bez ierobežojumiem līdz 30 dienām no brīža, kad esat saņēmis viesmīlīgo e-pastu. Tas jums dos daudz laika, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus un pārliecinātos, ka tas atbilst visām jūsu vajadzībām. Ja kāda iemesla dēļ neesat pārliecināts, ka tas notiek, jums 30 dienu laikā vienkārši jāsazinās ar viņu atbalstu. Pēc pieprasījuma SypOFF VPN nekavējoties slēgs jūsu kontu un sāks tūlītēju pirkuma cenas atmaksu.

VPN tīkls: servera atrašanās vietas

SpyOFF VPN tīkla servera karte

SpyOFF VPN tīkls ir salīdzinoši mazs, jo vairums serveru atrodas Rietumeiropā vai Ziemeļamerikā. Tomēr viņiem ir arī serveri Āfrikā, Āzijā un Okeānijā. Tas ļauj pēc tam aptvert lielāko daļu pasaules un maksimāli palielināt to tīklu valstīm ar intensīvu satiksmi. Tas arī ļauj viņiem optimizēt kopējo tīkla veiktspēju, nodrošinot ātrdarbīgus, mazas slodzes VPN serverus visiem jūsu savienojumiem.

SpyOFF VPN valsts servera blīvums

SpyOFF VPN servera atrašanās vietas ir šādas:

 • Āfrika
  • Dienvidāfrika, Johanesburga
 • Āzija
  • Honkonga, Honkonga; Indija, Bangalore; Japāna, Tokija; Koreja, Seula; Singapūra, Singapūra
 • Eiropa
  • Austrija, Vīne; Beļģija, Brisele; Čehija, Prāga; Anglija, Londona; Francija, Parīze; Vācija, Diseldorfa, Frankfurte; Ungārija, Budapešta; Itālija, Milano; Nīderlande, Amsterdama; Polija, Varšava; Rumānija, Bukareste; Krievija, Sanktpēterburga; Spānija, Madride; Zviedrija, Stokholma; Šveice, Cīrihe; Turcija, Bursa
 • Ziemeļamerika
  • Amerika, Atlanta, Čikāga, Losandželosa, Maiami, Fīniksa, Sietla, Ņujorka; Kanāda, Toronto
 • Okeānija
  • Austrālija, Sidneja, Pērta

SkyOFF VPN tīkls sastāv no vairāk nekā 14000 koplietotām IP adresēm no 25 dažādām valstīm. Tie ir izplatīti gandrīz 400 serveru starpā. Lai arī viņi tieši nesaka, ka atbalsta P2P un Torrent trafiku, viņu aizlieguma politika to netieši atļauj.

Cik droša ir jūsu tiešsaistes satiksme, izmantojot SpyOFF VPN?

SpyOFF VPN viņu tīkla izmantoto drošību raksturo kā 256 bitu SSL. Tie ļauj atlasīt pašreizējam VPN mērķim vēlamo šifrēšanas līmeni no OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPSec un PPTP. Kopumā mēs iesakām ļoti uzticamu OpenVPN protokolu. Tas izmanto AES-256 šifrēšanu, digitālos sertifikātus un autentificē datus no abām pusēm, izmantojot lietotāja vārdu un paroli. Visaptverošā alternatīva L2TP atbalsta Block-Chiffren AES ar atslēgas garumu 128 biti. PPTP izmanto arī 128 bitu versiju, bet nav ieteicams.

Protokolu granulēta izvēle

SpyOFF VPN ļauj klientiem izvēlēties savu protokolu. OpenVPN (UDP) nodrošinās jums vislabāko drošību un veiktspēju vairumā gadījumu, un lielāko daļu laika tam vajadzētu būt jūsu izvēlei. Ja rodas problēmas, izmantojot OpenVPN (UDP), tad izvēlieties OpenVPN (TCP), kas izmanto kļūdu pārbaudi katrai paketei, lai pārliecinātos, vai visas paketes ir bez kļūdām un pareizā saņemšanas secībā. Tas padara to par labu protokolu vājiem signāliem vai savienojumiem lielos attālumos.

Atlasiet L2TP / IPSec, lai nodrošinātu vislabāko drošību, ja OpenVPN nevar izmantot, taču ņemiet vērā, ka tas palēninās savienojuma ātrumu divkāršās iekapsulēšanas dēļ, ko tā izmanto. PPTP var izmantot kā pēdējo iespēju, ja nedarbojas neviens cits protokols. Tomēr jāapzinās, ka tas vairs netiek uzskatīts par pilnīgi drošu.

SpyOFF VPN OpenVPN savienojuma žurnāls

RSA-2048 rokasspiediens un vadība

Iepriekš ir attēls ar žurnāla daļu OpeenVPN savienojumam ar SpyOFF VPN tīklu. Kontroles komandas un sākotnējā rokasspiediena autentifikācija tiek izveidota, izmantojot SSL / TLS. Tie tiek pārbaudīti, izmantojot RSA ar 2048 bitu sertifikātiem. Tad atslēgas tiek pārrunātas starp VPN serveri un jūsu ierīci un apmainītas. Šīs atslēgas tiek periodiski atsvaidzinātas, lai nodrošinātu savienojuma noslēpumu. Izmantotais vadības kanāla šifrs ir TLSv1, šifrs TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 2048 bitu RSA.

Datu šifrēšana / atšifrēšana

SpyOFF VPN izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu (AES) ar 256 bitu atslēgas garumu, lai šifrētu un atšifrētu jūsu interneta trafiku. Šī šifrēšana tiek uzskatīta par drošu. Šifrēšanai un atšifrēšanai izmantotais algoritms ir “AES-256-CBC”, kas inicializēts ar 256 bitu atslēgu.

Datu autentifikācija

Datu autentifikācija tiek apstrādāta, izmantojot HMAC algoritmu. SpyOFF VPN datu trafika HMAC autentificēšanai izmanto 256 bitu ziņojumu jaucēju “SHA256”..

SpyOFF VPN drošības kopsavilkums

Lai gan SpyOff ļauj jums izvēlēties savu šifrēšanas protokolu, tā noklusējuma vērtība ir OpenVPN. Tiek plaši uzskatīts, ka tas ir viens no labākajiem šodien pieejamajiem VPN protokoliem. Šifrēšana notiek, izmantojot AES-256-CBC algoritmu. Viņi ievieš slepenību DHE galvenajā sarunu un apmaiņas posmā. SpyOFF VPN arī autentificē datu plūsmu, izmantojot SHA256 hash. Tā kā tie tiek ieviesti pareizi, jūsu tiešsaistes pieredzei, izmantojot viņu pakalpojumus, jābūt labi nodrošinātiem pret ļaunprātīgām trešajām personām.

Cik labi SpyOff aizsargā jūsu privātumu un anonimitāti?

Pirmais SpyOFF VPN atrodas Sanmarīno, kur ir stingri informācijas lietošanas likumi un nav obligāti nepieciešami dati par datu saglabāšanu. Turklāt tas nav saistīts ar nevienu “acu” izlūkošanas apmaiņas tīklu. Izmantojot VPN tīklu, tie arī nav reģistrēti pakalpojumi saistībā ar PII. Tas ietver IP adreses, apmeklētās vietnes, nosūtītos datus vai DNS pieprasījumus. Tas nozīmē, ka pat tad, ja iestādes pieprasīja klienta VPN datus, tās nevarētu sniegt datus par konkrētu lietotāju. Šeit ir izņēmums no viņu privātuma politikas, kas to nosaka viņu pašu vārdiem.

SpyOFF (Sareta S.r.l.) galvenā mītne atrodas Sanmarīno, kur tiek piemēroti stingrāki likumi par informācijas izpaušanu nekā lielākajā daļā citu valstu. Sanmarīno nav datu saglabāšanas likumu vai tiesību sistēmas, kas uzņēmumam pieprasa atklāt klientu informāciju. Saskaņā ar likumu uz informācijas pieprasījumiem no ārvalstu tiesām vai tiesībaizsardzības aģentūrām attiecas “dubultās sodāmības” noteikums, kas nozīmē, ka tiesa šo lūgumrakstu atbalstīs tikai tad, ja par to pašu noziegumu draud vismaz viena gada cietumsods. Ja mēs saņemam derīgu Sanmarīno tiesas pavēsti, ir svarīgi ņemt vērā, ka SpyOFF neapkopo IP adreses, pārlūkošanas vēsturi, trafika datus vai DNS vaicājumus, ko varētu izmantot, lai identificētu konkrētu lietotāju.

SpyOFF VPN glabā dažus apkopotus datus tīkla diagnostikai, taču jūs varat no tā atteikties. Šajos datos nav iekļautas PII vai VPN aktivitātes, un tās nevar saistīt ar atsevišķu lietotāju. Apkopotajos datos ietilpst:

Diagnostiska informācija par VPN savienojuma mēģinājuma neveiksmi.
Ātrākie dati.
Avāriju ziņojumi, pat bez personu identificējošas informācijas.

Kā vienmēr, jums pašam ir jāpārskata SpyOFF VPN konfidencialitātes politika un TOS un jāpārliecinās, ka tie ir pieņemami jūsu VPN lietošanai.

Papildus iespējas

Papildus viņu reģistrēšanas politikai SpyOFF VPN klientam ir iekļauts nogalināšanas slēdzis. Tas zaudēs jūsu interneta savienojumu, ja samazināsies VPN pakalpojums. Tas palīdz nodrošināt jūsu tiešsaistes privātuma un anonimitātes saglabāšanu, kamēr jūs sērfojat, izmantojot viņu tīkla serverus.

SpyOFF VPN DNS noplūdes pārbaude

Turklāt viņi ir ieviesuši DNS noplūdes aizsardzību, lai palīdzētu nodrošināt, ka citi interneta novērotāji redz tikai jūsu krāpto IP adresi, kā parādīts iepriekš..

Spyoff VPN privātuma kopsavilkums

Tādējādi jūs varat būt pārliecināts, ka SpyOFF nopietni uztver jūsu interneta privātumu un anonimitāti. Viņi nereģistrē datus, kas var unikāli identificēt klientu, vienlaikus izmantojot viņu pakalpojumu. Viņi savām lietotnēm ir pievienojuši uzlabotas funkcijas, piemēram, slepkavības slēdzi un aizsardzību pret DNS noplūdi, lai sērfošanas laikā neļautu netīšām parādīt jūsu patieso IP adresi. Lai gan neviens pakalpojums nevar pilnībā garantēt jūsu tiešsaistes anonimitāti, viņu pakalpojuma izmantošana var palīdzēt saglabāt jūsu privātumu un padarīt jūs anonīmāku tiešsaistē.

Tehniskā palīdzība

SpyOFF VPN atbalstu nodrošina, izmantojot e-pasta biļetes. Atbildes uz mūsu izveidotajām biļetēm tika nosūtītas ar atbilstošām atbildēm dažu stundu laikā parastā darba laikā un nākamās dienas sākumā, kad tās tika nosūtītas ārpus šī perioda. Viņiem ir arī zināšanu bāze, kas ietver manuālas instalēšanas rokasgrāmatas dažādām ierīcēm un nelielu FAQ. Lai atvieglotu piekļuvi, iespējams, tie ir jāapvieno. SpyOFF ir arī emuārs, kas iepazīstina un apspriež drošības padomus un jaunumus. Visbeidzot, viņiem ir sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter un YouTube.

Apmeklējiet SpyOFF VPN

SpyOFF VPN praktiskās pārbaudes

SpyOFF VPN instalēšanas procedūra sākas ar viņu vietnes galvenajā lapā atlasot lejupielādes pogu. Tiek atvērta viņu programmatūras lejupielādes lapa, kurā ir saites uz Windows, Mac, iOS un Android. Varat arī piekļūt šo lietotņu iestatīšanas rokasgrāmatām, kā arī manuālajām instalēšanas rokasgrāmatām šīm OS, Linux / Ubuntu un DD-WRT vai Tomato maršrutētājiem..

SpyOFF VPN lejupielādes saites

Ja vēlaties instalēt programmatūras klientus operētājsistēmai Windows un Mac, vienkārši noklikšķiniet uz to atbilstošās pogas. Tas ļaus lejupielādēt vai palaist instalācijas failu no datora vai klēpjdatora. Google un iOS pogas novirzīs jūs uz attiecīgo lietotņu veikalu. Kad esat tur, jūs varat instalēt lietotni savā mobilajā ierīcē. Prasības katrai no tām ir šādas:

 • Windows – nepieciešama operētājsistēma Windows 7 un jaunāka ar instalētu .NET Framework 4.5.
 • Mac OS X – nepieciešama jaunākā versija.
 • iOS – nepieciešama iOS versija 8.0 un jaunāka.
 • Android – nepieciešama operētājsistēma Android 4.0 un jaunāka.

SpyOFF VPN instalēšana un lietošana operētājsistēmai Windows

Windows klienta instalēšana

Kad instalācijas fails ir lejupielādēts Windows personālajā datorā vai klēpjdatorā, palaidiet to kā administratoru. Tas atvērs failu un ļaus jums konfigurēt klientu un pabeigt instalēšanas procesu.

SpyOFF VPN WIndows klienta instalēšana

Izvēlieties direktoriju, kurā vēlaties instalēt SpyOFF VPN klienta failus, un noklikšķiniet uz pogas “Instalēt”. Tas viss ir process. Programmatūra vispirms konfigurēs klientu, instalēs nepieciešamos failus un draiverus, izveidos darbvirsmas saīsni un pēc tam aizvērsies.

SpyOFF VPN Windows klienta saīsnePalaidiet saīsni, lai klientu atvērtu pirmo reizi. Atšķirībā no vairuma VPN pakalpojumu, tas atvērs galveno informācijas paneli, nevis pieteikšanās ekrānu. Šajā ekrānā ir visas galvenās programmatūras funkcijas.

SpyOFF VPN Windows klienta galvenais savienojuma ekrāns

No tā jūs varat:

 1. Mainiet savu virtuālo valsti.
 2. Pievienojiet vai atvienojiet no VPN servera SpyOFF tīklā.
 3. Skatiet pašreiz piešķirto IP adresi.
 4. Īsumā apskatiet pašreizējā VPN savienojuma stāvokli.
 5. Mainiet savu VPN protokolu vai atveriet ekrānu, lai mainītu citus klienta iestatījumus. Mēs tos sīkāk aplūkosim vēlāk mūsu pārskatā.
 6. Piekļūstiet dažādiem SpyOFF VPN sociālo mediju kontiem.
 7. Atveriet sava konta lapu vai atbalsta lapu SpyOFF vietnē.

Jūsu pirmais VPN savienojums

Lai izveidotu pirmo savienojumu, vienkārši izvēlieties valsti un nospiediet pogu “Savienot”. Varat ritināt sarakstu vai izmantot meklēšanas lodziņu, lai atrastu savu atrašanās vietu un to atlasītu. To parāda mūsu savienojums ar VPN serveri Austrālijā. Pirms izvēlaties jaunu virtuālo atrašanās vietu, jums ir jāatvienojas no pašreizējā VPN servera.

Ņemiet vērā, ka fona apgabals, kas parāda savienojuma stāvokli ekrāna augšdaļā un apakšā, mainās no sarkanas uz zaļu, un viņu ziņojumi mainās, kad esat izveidojis savienojumu ar tīklu. Arī zaļo pogu “Savienot” aizstāj ar sarkano “Atvienot”. Šīs norādes ļauj ērti pateikt VPN savienojuma stāvokli.

Jūsu pirmais SpyOFF VPN savienojums

Tomēr, pirms iepriekšminēto savienojumu var pabeigt, jums tiks parādīts pieteikšanās ekrāns. SpyOFF gaida, līdz jūs izveidojat pirmo savienojumu, pirms lūdzat savus akreditācijas datus, jo šādi tiek autentificēti dati starp klientu un VPN serveri..

SpyOFF VPN autentifikācijas ekrāns

Ievadiet savu kontu “Lietotājvārds” un “Parole” un pārslēdziet “Saglabāt akreditācijas datus”, lai jums katru reizi, atverot klientu, tie nebūtu jāievada atkārtoti. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas “Labi”.

Pēc noklusējuma programmatūra automātiski izvēlas ātrāko serveri Austrālijā (pamatojoties uz ping) un savieno jūs ar OpenVPN (UDP) izmantošanu. Lai atvienotos no SpyOFF VPN tīkla, noklikšķiniet uz pogas “Atvienot”.

SpyOFF VPN atvienošanas uzvedneTas atvērs uzvedni gadījumā, ja nejauši noklikšķinājāt uz “Atvienot”. Atlasiet jā, lai pabeigtu atvienošanas procesu.

Windows klienta iestatījumi

Tagad, kad esat izveidojis pirmo savienojumu ar tīklu, apskatīsim klienta iestatījumus. Šiem var piekļūt tikai tad, ja neesat izveidojis savienojumu ar SpyOFF. Informācijas panelī noklikšķiniet uz pogas “Iestatījumi”, lai atvērtu šo ekrānu. Šos iestatījumus var iedalīt divās kategorijās: vispārējie un savienojuma. Vispārējie iestatījumi ir šādi:

 • Startējiet SpyOff, izmantojot Windows – nodrošina, ka jūs esat cik vien iespējams aizsargāts.
 • Rādīt atvienojuma apstiprinājumu – atvienojot, tiek parādīts uzaicinājums apstiprināt vai nē.
 • Pats izvēlieties serveri – sadala valsts izvēles apgabalu uz pusēm un parāda atsevišķus serverus ar ping laikiem labajā pusē.
 • Rādīt rīka padomus – parāda peles kursoru, pārvietojot peles kursoru virs dažiem interfeisa apgabaliem.
 • Uzlabota DNS aizsardzība pret noplūdi – aizsargā pret patiesu IP adreses iedarbību.
 • Valoda – ļauj klienta saskarnei izvēlēties angļu, vācu, franču un holandiešu valodu.
 • Žurnāla līmenis – ļauj iestatīt savienojumu žurnālā saglabāto detalizācijas līmeni.

SpyOFF VPN Windows klienta iestatījumi

Savienojuma iestatījumos ietilpst tas, kā rīkoties ar nejaušu atvienošanu, un manuāla protokola izvēle. Savienojuma iestatījumi ir šādi:

 • Ja savienojums tiek zaudēts, tad,
  • Neko nedarīt – kas nav ieteicams, jo tas var atklāt jūsu patieso IP un mazināt tiešsaistes privātumu.
  • Aktivizējiet killswitch – pārtraukt piekļuvi internetam, ja nejauši zaudējat savienojumu ar VPN serveri un aizsargāt savu privātumu.
  • Automātiski izveidojiet atkārtotu savienojumu – ērtībai un palieliniet VPN darbības laiku.
   • Mēģiniet vēlreiz – ļauj iestatīt, cik reizes pirms savienojuma neizdodas, un tas ir pieejams tikai tad, ja ir izvēlēts automātiskais atkārtots savienojums.
   • Savienojuma noildze – ir laika periods (sekundēs), kurā tiek veikts savienojuma mēģinājums, pirms tas tiek uzskatīts par kļūmi.
 • Atlasiet protokolu – ļaus jums manuāli iestatīt savienojuma protokolu. Sīkāku informāciju par tiem varat atrast mūsu SpyOFF VPN pārskata drošības sadaļā.
  • OpenVPN (UDP) – ir noklusējuma un vēlamais VPN protokols.
  • OpenVPN (TCP) – ir labāks vājiem vai neparastiem savienojumiem.
  • L2TP / IPsec – tiek izmantots, ja OpenVPN nav pieejams vai neizdodas.
  • PPTP – nav tik drošs, tāpēc izmantojiet to tikai tad, ja drošība nav problēma.

Varat arī atvērt autentifikācijas ekrānu (lai ievadītu vai mainītu lietotājvārdu vai paroli), piekļūt vietnes terminu vārdnīcai vai pārbaudīt savienojuma žurnālu no šī ekrāna, noklikšķinot uz atbilstošajām saitēm ekrāna apakšā. Kad esat izvēlējies iestatījumu preferences, noklikšķiniet uz pogas “Saglabāt iestatījumus”, lai atgrieztos galvenā interfeisa ekrānā.

SpyOFF VPN primārā savienojuma ekrānsŅemiet vērā, ka kopš mēs pārslēdzāmies uz “Atlasīt serveri pats”, interfeisa “Servera atrašanās vieta” reģions ir sadalīts divās daļās ar “Servera atrašanās vieta” labajā pusē un “Serveru saraksts” kreisajā pusē. Cilnē “Servera atrašanās vieta” joprojām ir atrodams ritināmo valstu saraksts. Pievienotajā cilnē “Sever list” ir ritināms VPN serveru saraksts ar ping laiku (sec) zem tā. Šo sarakstu var sakārtot, izmantojot ping vai vārdu, izvēloties izvēlnes ikonu (trīs horizontāli punkti), kas ļauj ērti atrast ātrāko serveri vajadzīgajā vietā.

Windows VPN klienta izmantošana

Lai izveidotu savienojumu ar ātrāko VPN serveri, jāveic tikai dažas darbības.

 • Izvēlieties valsti, kurā atrodaties, vai kādu tuvu tai. Jūs varat ritināt valstu sarakstu un izvēlēties vienu. Tomēr, ja jūs zināt valsts vārdu, meklēšanas lodziņā ir vieglāk ievadīt tās nosaukuma pirmos burtus un atlasīt to sakārtotajā sarakstā.

Tipisks SpyOFF VPN savienojums

 • Noklikšķiniet uz pogas “Savienot”.

Ja vēlaties pieņemt noklusējuma OpenVPN protokolu, kāds tas ir lielākajai daļai lietotāju, tas ir viss, kas nepieciešams. Programmatūra automātiski izmantos OpenVPN (UDP), lai jūs savienotu ar visātrāko serveri (ar ping) šajā valstī.

Savienojuma izveide ar noteiktu virtuālo atrašanās vietu

Tomēr, ja vēlaties iegūt IP adresi no noteiktas vietas valstī, tad ir daži dažādi veidi, kā izvēlēties savu VPN serveri. Vispirms varat ritināt valstu sarakstu un izvēlēties to, pēc tam ritiniet serveru sarakstu līdz vajadzīgajai vietai un tur atlasot ātrāko serveri..

SpyOFF Windows klienta izmantošana, lai izveidotu savienojumu ar noteiktu virtuālo atrašanās vietu

Ja zināt virtuālās atrašanās vietas (pilsētas) nosaukumu, ir vieglāk izveidot savienojumu ar tās ātrāko serveri. Meklēšanas lodziņā tā nosaukumā var ievadīt tikai dažus pirmos burtus. Vairumā gadījumu klients automātiski izvēlas pareizo valsti un ātrāko serveri šajā pilsētā. Neatkarīgi no tā, kā izvēlējāties savu atrašanās vietu, noklikšķiniet uz pogas “Savienot”, lai saņemtu savu virtuālo IP adresi.

SpyOFF VPN Windows klienta protokola paneļa pogas

Ja nepieciešams, VPN protokolu var mainīt arī no galvenās saskarnes, atlasot atbilstošo pogu. Šīs pogas ir marķētas šādi:

 • Īpaši drošs – ir noklusējuma atlase un pārslēdz jūsu protokolu uz OpenVPN, ja tas ir mainīts. Parasti šī ir visdrošākā, drošākā un ātrākā iespēja.
 • Līdzsvarots – pārslēdz protokolu uz L2TP / IPsec. Izmantojiet to tikai tad, ja nevarat izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN, jo tas var palēnināt savienojumu.
 • Liels ātrums Maina jūsu savienojuma protokolu uz PPTP. Izmantojiet tikai tad, ja drošība nerada bažas vai arī pārējie divi protokoli neizdodas.

Šajā grupā ir arī poga, lai atvērtu iestatījumu ekrānu. Iepriekš mēs to izmantojām savā SpyOFF VPN pārskatā, lai izvēlētos mūsu klientu preferences.

SpyOFF Windows klienta kopsavilkums

Kā redzat no mūsu pārskata, SpyOFF atvieglo viņu Windows klienta instalēšanu un lietošanu. Savienojuma izveide ar kādu no viņu VPN serveriem prasa tikai dažus klikšķus. Izvēlieties savu atrašanās vietu un ieslēdziet savienojumu. Viņiem ir daži papildu iestatījumi, kas palīdz uzturēt jūsu tiešsaistes privātumu, piemēram, slepkavības slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība. Kad vēlaties izvēlēties citu virtuālo atrašanās vietu, vienkārši pārslēdziet atvienot, izvēlieties jaunu atrašanās vietu un izveidojiet savienojumu ar to

Apmeklējiet SpyOFF VPN

SpyOFF VPN instalēšana un lietošana operētājsistēmai Android

Android lietotnes instalēšana

Instalēšanas process sākas ar ritināšanu līdz SpyOFF VPN vietnes lejupielādes vietnei. Kad esat tur, pieskarieties pogai “Lejupielādēt”. Tādējādi tiks atvērta saite uz Google Play veikalu.

SpyOFF VPN instalēšanas procedūra operētājsistēmai AndroidPieskaroties šai pogai, tiks atvērta Android lietotnes SpyOFF VPN instalēšanas lapa. Pieskarieties “Install” un apstipriniet nepieciešamo piekļuvi, lai pabeigtu procesu. Visbeidzot pieskarieties “Atvērt”, lai palaistu lietotni mobilajā ierīcē.

Sākotnējā iestatīšana operētājsistēmai Android

Kad lietotne pirmo reizi tiek atvērta, tiek parādīts galvenais savienojuma informācijas panelis. Jūs pamanīsit, ka tam ir pāris lauku, kas ir jāiestata, pirms varat izveidot savienojumu ar SpyOFF tīklu. Tie ir konta akreditācijas dati un VPN serveris, ar kuru izveidot savienojumu.

Lai ievadītu autentifikācijas akreditācijas datus, vispirms pieskarieties “Lūdzu iestatiet lietotāja kontu”, lai atvērtu ekrānu “Konta iestatīšana”. Kad tas tiek atvērts, ievadiet “Lietotājvārds” un “Parole”. Pēc tam pieskarieties “Gatavs”, lai saglabātu savus akreditācijas datus un atgrieztos savienojuma ekrānā.

SpyOFF VPN Android lietotnes sākotnējā iestatīšana

Tagad pieskarieties “Lūdzu, atlasiet VPN serveri”. Tādējādi tiks atvērts SpyOFF VPN tīkla valstu saraksts. Pieskaroties valstij, piemēram, “Kanāda”, tiks atvērts šīs valsts serveru saraksts. Šajā sarakstā ir iekraušanas procenti un ping vērtības (sek), lai palīdzētu jums izvēlēties ātrāko serveri attiecīgajā valstī. Izvēloties serveri ar viszemāko punktu, jūs atgriezīsities galvenajā ekrānā. Tagad jums ir visa nepieciešamā informācija, lai izveidotu savienojumu ar SpyOFF tīklu.

Jūsu pirmais savienojums, izmantojot Android lietotni

Kad esat iestatījis nepieciešamo informāciju, lai izveidotu savienojumu ar izvēlēto serveri Kanādā, pieskarieties pogai “Savienot”. Tā kā šī ir pirmā reize, kad izveidojat savienojumu ar SpyOFF VPN serveri, jums jāļauj viņiem izveidot VPN tuneli un ļaut viņiem pārraudzīt jūsu interneta trafiku..

Pirmais savienojums ar SpyOFF VPN ar Android lietotni

Pieskarieties “OK”, lai pabeigtu savienojumu un saņemtu savu virtuālo IP Kanādā. Pieskaroties savai jaunajai IP adresei, tiks atvērts kartes ekrāns, kurā parādīta jūsu pašreizējā virtuālā atrašanās vieta.

SpyOFF VPN virtuālā atrašanās vietas karte

Ja vēlaties atvienoties no pašreizējā servera, pieskarieties pogai “Atvienot”. Lietotne liks jums izvēlēties jūsu izvēli. Pieskarieties ok, lai pabeigtu atvienošanu no VPN tīkla.

Serveru maiņa, izmantojot Android lietotni

Kad esat atvienojies no Kanādas servera, pieskaroties pēdējam pievienotajam serverim, tiks atvērts valstu saraksts, kurā varēsit izvēlēties citu virtuālo atrašanās vietu, kā mēs to izdarījām iepriekšējās iestatīšanas laikā. Par ātrāko šajā situācijā tiek izvēlēts serveris Briselē (Beļģija) ar tikai 4% slodzi un 131 ms garu punktu.

Serveru maiņa, izmantojot lietotni SpyOFF VPN AndroidKad esat izvēlējies vēlamo VPN serveri, atkal tiks atvērts informācijas paneļa ekrāns. Kad esat tur, pārslēdziet “Savienot”, lai pabeigtu pārslēgšanos uz jauno serveri Briselē. Ievērojiet, ka savienojuma stāvoklis tagad ir “aktīvs” un tā fons ir mainījies no sarkanas uz zaļu. Turklāt pārslēgs tagad parāda “Atvienot”..

Jūs varat mainīt serverus, neatvienojoties no tīkla. Vienkārši pieskarieties pašreizējam savienojumam, lai atvērtu valstu sarakstu. Izvēlieties jaunu valsti un pēc tam atlasiet tur jaunu serveri.

Atkārtota savienojuma izveidošana ar SpyOFF VPN tīklu

Šajā gadījumā lietotne liks jums mainīt serverus, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN serveri. Tā kā tas ir jūsu nodoms, pieskarieties “Jā”. Pēc tam tas liks jums atcelt pašreizējo savienojumu. Kad šai uzvednei būsit atlasījis “Labi”, jūsu VPN serveris tiks mainīts, tiks atvērts galvenais ekrāns un jūs izveidosit savienojumu ar jauno VPN serveri..

SpyOFF Android lietotnes kopsavilkums

Kā redzat, SpyOFF VPN Android lietotne ir tikpat viegli instalējama un lietojama kā tās Windows līdzīgais. Instalējot to ierīcē, jāveic tikai daži pieskārieni. Pirms pirmā savienojuma izveidošanas ar viņu tīklu ir jāveic neliela iestatīšana, ievadot akreditācijas datus. Kad tie ir saglabāti, vienkārši atlasiet VPN serveri un ieslēdziet savienojumu. Pieskaroties jaunajai IP adresei, tiks atvērta karte. Lai mainītu savu virtuālo atrašanās vietu, pārslēdziet savienojumu, izvēlieties jaunu VPN serveri un pēc tam atkal ieslēdziet savienojumu. Citur varat vienkārši pieskarties pašreiz pievienotajam serverim un pēc tam atlasīt jaunu. Pēc dažām uzvednēm tiks atkal atvērts galvenais informācijas panelis, un jūs automātiski saņemsit jaunu virtuālo IP adresi.

Apmeklējiet SpyOFF VPN

SpyOFF ātruma pārbaude

Mēs veica SpyOFF VPN ātruma testu, izmantojot noklusējuma OpenVPN protokolu, kas izmanto 256 bitu šifrēšanu. Mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka SpyOFF pakalpojums ir ierindojies tur, kur ir daži no ātrākajiem premium līmeņa pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Kā jau varēja gaidīt, tas ir neliels ātruma zaudējums, kas saistīts ar visa mūsu interneta trafika šifrēšanu. Tomēr papildu drošība, tiešsaistes privātums un lielāka anonimitāte, ko nodrošina viņu VPN tīkls, padara šīs izmaksas par minimālām.

SpyOFF VPN ātruma pārbaude

Kā jūs varat redzēt mūsu ātruma pārbaudē iepriekš, SpyOFF tīkla ātrums joprojām ir ātrs. Rezultāti rāda, ka savienojuma šifrēšana samazināja lejupielādes ātrumu no 47,76 MB / s līdz 44,66 MB / s uz serveri Losandželosā, Kalifornijā. Tas ir aptuveni 6,5% zaudējums. Līdzīgi rezultāti tika iegūti arī citās vietās. Ņemot vērā viņu tīkla ātrumu, jums patiks tā sniegums, sērfojot internetā vai straumējot iecienīto HD saturu.

SpyOff apskats: secinājums

SpyOFF VPN ir jauns pakalpojumu sniedzējs interneta privātuma telpā. Viņi darbojas tikai kopš 2015. gada. Viņu galvenā mītne atrodas Sanmarīno, kas ir mikrovalsts Itālijas iekšienē. Sanmarīno nav ierobežojošu datu saglabāšanas likumu, un viņiem ir stingri datu privātuma likumi. Tas nav neviena tā dēvētā “acu” izlūkošanas apmaiņas tīkla dalībnieks.

Viņu SpyOFF tīkls ir vidējs ar serveriem 25 dažādās valstīs. Tas sastāv no aptuveni 395 ātrdarbīgiem, zemas slodzes serveriem četros kontinentos. Kontinenti, uz kuriem tie attiecas, ir Āfrika, Āzija, Eiropa, Ziemeļamerika un Okeānija. Viņiem ir vairāk serveru valstīs ar intensīvu satiksmi, lai palīdzētu uzlabot kopējo tīkla veiktspēju.

Pielāgotā VPN programmatūra atvieglo viņu pakalpojumu izmantošanu lielākajā daļā operētājsistēmu. Tajos ietilpst Windows, Mac, iOS un Android. Visi šie noklusējumi OpenVPN, kas, pēc daudzu uzskatiem, ir labākais ātruma un drošības VPN protokols. Lai gan lielākajai daļai lietotāju OpenVPN vajadzētu būt vislabākajam, viņiem ir arī atbalsts L2TP / IPSec un PPTP. Tas nozīmē, ka jūs pats varat izvēlēties ātruma un drošības līdzsvaru.

SpyOFF VPN neveic nekādu savienojumu vai darbību žurnālus saviem VPN lietotājiem. Lai saglabātu diagnostiku un palielinātu tīkla veiktspēju, tie saglabā apkopotu informāciju par savienojuma ātrumu, avāriju žurnāliem un savienojuma kļūmēm. Viņi izmanto koplietotu IP adresēšanu savos VPN serveros. Tas palīdz saglabāt jūsu privātumu un anonimitāti.

SpyOFF VPN atbalstu galvenokārt nodrošina e-pasta biļetes. Reakcijas laiks ir labs (dažu stundu laikā darba laikā un nākamās dienas sākumā, ja tas tiek nosūtīts pēc šī laika). Atbalsta personāls ir profesionāls un zinošs. Viņi varēja apmierināt lielāko daļu mūsu jautājumu. Viņu vietnē ir plaša atbalsta sadaļa. Tajā ir instalēšanas rokasgrāmatas, zināšanu bāze un dažas atbildes uz problēmu novēršanu. Viņiem ir arī emuārs un sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter un YouTube.

Lietas, kas mums patika par pakalpojumu:

 • SpyOFF VPN ir pielāgota darbvirsmas programmatūra operētājsistēmām Windows un Mac OS X.
 • Viņiem ir lietotnes iOS un Android.
 • Jūs varat izmēģināt pakalpojumu bez riska, pateicoties viņu 30 dienu naudas atdošanas garantijai
 • OpenVPN ir viņu pielāgotās programmatūras noklusējuma protokols. Kā alternatīvas viņi piedāvā L2TP / IPsec un PPTP.
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums ierīcēm.
 • Viņi atlaides ilgāka termiņa plāniem.
 • SpyOff VPN ir ļoti ātrs tīkls.

Lietas, lai uzlabotu pakalpojumu:

 • Pievienojiet citas vietas, piemēram, Brazīliju, Dienvidamerikā
 • Atļaujiet vairāk veidu, kā maksāt par pakalpojumu, piemēram, Bitcoin.
 • Pievienojiet tērzēšanas pakalpojumu viņu vietnei.

SpyOFF VPN komandas misija ir aizsargāt pēc iespējas vairāk cilvēku no novērošanas, cenzūras, ISP droseles un valdības kontroles, izmantojot internetu. Viņiem ir serveri visās dienvidamerikā vai Antarktīdā. Viņi uzskata, ka, tiklīdz jūs izmantosit viņu tīklu, vēlēsities iegādāties abonementu. Šajā nolūkā viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju, lai jūs varētu bez riska pārbaudīt visu viņu VPN tīklu. Tas jums dos daudz laika, lai pārbaudītu tā ātrumu, savietojamību ar jūsu apmeklētajām vietnēm un tehnisko atbalstu visām jūsu ierīcēm. Ja tas atbilst jūsu vajadzībām un jūs esat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, varat izbaudīt 16 mēnešu neierobežotu VPN tikai par USD 5,60 mēnesī.

Apmeklējiet SpyOFF VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me