Sāksim savu StrongVPN pārskatu, sakot, ka Sanfrancisko bāzētais uzņēmums VPN pakalpojumu sniedz jau apmēram vienpadsmit gadus. Tas toreiz padara par vienu no pionieriem nozarē. Turklāt viņu galvenā atbalsta grupa ir bijusi kopā apmēram divdesmit gadus un saprot, ka klientu apkalpošana ir laba pakalpojuma atslēga. StrongVPN tīkls sastāv no aptuveni 700 serveriem. Tie ir stratēģiski izvietoti 46 pilsētās 26 dažādās valstīs, kas ļauj tām sniegt VPN pakalpojumus gandrīz no jebkuras vietas pasaulē. Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android. Tas ļauj ērti izveidot savienojumu ar viņu VPN serveriem neatkarīgi no ierīces, kuru izmantojat, lai to izveidotu. StrongVPN 2017. gadā dalībniekiem ieviesa bezmaksas SmartDNS.

SpēcīgsVPN

Cenas un īpašie piedāvājumi

StongVPN agrāk piedāvāja dažādas VPN paketes, taču mēs ar prieku vēlamies teikt, ka pēdējā laikā tā ir mainījusies. Viņi tagad piedāvā vienu visaptverošu paketi. Jūs varat abonēt katru mēnesi vai gadu. Mēneša plāns ir USD 10,00, savukārt gada konts ir USD 52,49. Mēs ļoti priecājamies dalīties ekskluzīva atlaide priekš StrongVPN. Jūs varat ietaupīt 25% no mēneša konta atlaides vai pierakstīties uz pilnu gadu ar neierobežotu piekļuvi VPN tikai par 4,37 USD mēnesī. Tas viņu pakalpojumam padara izcilu vērtību.

StrongVPN cenas

Tātad, ko jūs iegūstat par saviem 4,37 USD mēnesī? Visiem abonentiem StrongVPN piedāvā šādas priekšrocības:

 • Bezmaksas pielāgota VPN programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android
 • Pilnīgi nav reģistrēta viņu lietotāju darbība, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN
 • 2 Vienlaicīgi savienojumi
 • Neierobežots VPN joslas platums un izmantošana
 • Bezmaksas SmartDNS piekļuve ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai
 • Vispasaules virtuālie IP no vairāk nekā 675 serveriem 26 valstīs
 • Kopīgotas IP adreses abonentu starpā, lai nodrošinātu labāku privātumu
 • VPN protokolu izvēle: IKEv2, OpenVPN (UDP vai TCP), SSTP, L2TP vai IPSec
 • Granulētas šifrēšanas izvēle – šifrēšanas stipruma manuāla izvēle
 • Ugunsmūra aizsardzība pret uzbrukumiem, kamēr tiek izmantots VPN
 • Iespēja apiet cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus
 • Wi-Fi tīklāja aizsardzība pret hakeriem un identitātes zādzībām
 • VoIP atbalsts, lai ietaupītu no tālsatiksmes izmaksām
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

StrongVPN norēķinu metodesStrongVPN piedāvā dažus dažādus veidus, kā maksāt par savu VPN pakalpojumu. Viņi pieņem šādas kredītkartes: VISA, MasterCard, American Express un Discover. Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal, ja vēlaties visus tiešsaistes maksājumus centralizēt vienā vietnē. Jūs varat arī maksāt, izmantojot Bitcoin, ja vēlaties būt anonīmāks. Ja izmantojat vai nu PayPal, vai Bitcoin, viss, kas nepieciešams konta izveidošanai, ir lietotājvārds, parole un e-pasta adrese.

Bezriska izmēģinājuma periods

StrongVPN nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tomēr viņi zina, ka jūs vēlētos izmēģināt viņu pakalpojumus sev. Jauniem abonentiem viņi piedāvā 30 dienu 100% naudas atdošanas garantiju. Tam vajadzētu būt pietiekami daudz laika, lai jūs pilnībā pārbaudītu viņu VPN pakalpojumu. Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts, viņi atmaksās pilnu pirkuma cenu. Piecu dienu laikā pēc pirkuma veikšanas jums jāaizpilda un jāiesniedz anulēšanas pieprasījuma veidlapa. Šo veidlapu var atrast klientu vietnē viņu vietnes sadaļā “VPN konti”. Par pieprasījumiem, kas iesniegti vēlāk nekā piecas dienas pēc pirkuma datuma, kompensāciju nevar saņemt.

StrongVPN tīkla un servera atrašanās vietas

StrongVPN tīkla apjoms un veiktspēja gadu gaitā ir palielinājusies, tehnoloģijai attīstoties. Viņu tīklā tagad ir aptuveni 700 VPN serveru 26 dažādās valstīs ar piekļuvi vairāk nekā 87 000 IP adresēm. Viņiem ir serveri gandrīz katrā lielākajā kontinentā, ieskaitot Āziju, Eiropu, Ziemeļameriku un Dienvidameriku.

Vislabākais pārklājums ir Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Kanādā, Nīderlandē un Vācijā. Šeit ir saraksts ar valstīm, kurās pašlaik tiek mitināti serveri:

 • Āzija – 6 pilsētas (25+ serveri)
  • Honkonga, Izraēla, Japāna, Singapūra, Malaizija, Turcija
 • Eiropa – 23 pilsētas (170+ serveri)
  • Čehija, Francija, Vācija, Itālija, Latvija, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Rumānija, Krievijas Federācija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika – 17 pilsētas (380+ serveri)
  • Kanāda – Toronto, Monreāla, Vankūvera
  • Amerikas Savienotās Valstis – Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanfrancisko, Sietla, Sentluisa, Vašingtona.
 • Dienvidamerika – 1 pilsēta (2 serveri)
  • Meksika

No šī saraksta ir viegli redzēt, ka StrongVPN ir serveri visā pasaulē. Viņu tīkls noklusē galvenokārt OpenVPN UDP protokolu, taču tas atbalsta arī SSTP, L2TP, IPsec, IKEv2 un PPTP.

SpēcīgsVPN

Privātums un drošība

Pārskatot StrongVPN politikas, mēs noskaidrojām, ka viņi savā VPN tīklā nereģistrē nekādas lietotāju darbības. Viņiem ir plaša privātuma politika, kas precīzi norāda, kā viņi apstrādā informācijas pieprasījumus. Šie ir daži viņu politikas fragmenti:

StrongVPN neapkopo un nereģistrē savu virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu.

Mēs izpildīsim tikai visus spēkā esošos tiesas pavēstu pieprasījumus, kas seko likuma burtam. Mēs nevaram sniegt informāciju, kuras mums nav.

…, Kā arī mēs neizsekojam to lietotāju pārlūkošanas darbības, kuri ir pieteikušies mūsu VPN pakalpojumā

StrongVPN atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā, un uz to attiecas visi ASV un Kalifornijas likumi un jurisdikcijas procedūras. Viņiem šķiet, ka ASV ir piemērota vieta VPN pakalpojumam, jo ​​viņiem nav obligātas datu saglabāšanas politikas, kā to dara daudzas pasaules vietas. Viņiem būtu jāizpilda visi oficiālie tiesas rīkojumi un jānodod visa informācija par viņu lietotāju trafiku. Tomēr, tā kā viņi neveic žurnālus par savu lietotāju trafiku vai VPN izmantošanu, viņi izpildīs šādus rīkojumus, neko nekontrolējot. StrongVPN nevar sniegt informāciju, kas viņiem nav.

Kādu šifrēšanu StrongVPN piedāvā sava VPN pakalpojuma lietotājiem? Viņi ievieš OpenVPN kā primāro noklusējuma protokolu Windows, Mac OS X un Android klientiem. TLSv1.2 tiek izmantots servera autentificēšanai un kontrolei. Pēc noklusējuma tas izmanto 2048 bitu atslēgu apmaiņu un 2048 bitu RSA sertifikātu, lai pārbaudītu, vai atslēga faktiski nāk no StongVPN servera. Pēc noklusējuma visi dati tiek šifrēti un atšifrēti, izmantojot AES-128-CBC šifru, kas inicializēts ar 128 bitu atslēgu, un ir iespējota HMAC autentifikācija.

StrongVPN iOS lietotne pēc noklusējuma izmanto IKEv2 protokolu. IKEv2 ir tikpat droša kā OpenVPN un ir piemērota mobilajām ierīcēm. Tas viegli izveido savienojumu un uztur VPN sesiju, kad savienojums tiek zaudēts vai mainās. Tas ir saistīts ar MOBIKE atbalstu. Neatkarīgi no operētājsistēmas, jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka visa jūsu interneta trafiks ir droši šifrēts ar StongVPN.

StrongVPN atbalsts

StongVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kuram ir tieša tērzēšana visu diennakti, lai atbildētu uz visiem vieglajiem tehniskajiem, pārdošanas vai norēķinu jautājumiem, kas jums varētu rasties. Darījumos ar tiešraides čatā iesaistītajiem darbiniekiem mēs uzskatījām, ka viņi ir ātri, pieklājīgi un uz vietas atbildot uz jautājumu, kas mums bija par pakalpojumu. Dažreiz viņi mūs virza uz BUJ un atbalsta lapām, lai palīdzētu ar mūsu jautājumiem. Lai iegūtu vairāk tehnisku problēmu, tie nodrošina e-pasta biļešu atbalsta sistēmu 24/7/365 ar ātru atbildes laiku, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka kāds strādā ar jūsu problēmu.

StrongVPN atbalsta forma

StrongVPN nodrošina vienkāršu biļešu iesniegšanas veidlapu. Jums jāaizpilda “Pilns nosaukums”, “E-pasta adrese”, “Tēma” un “Apraksts”. Izvēlieties kādu no šiem nodaļām: Ļaunprātīga izmantošana, Norēķini / Grāmatvedība / Pasūtījumi, Pārdošana, Tehniskais atbalsts. Izvēles iespējas ir pieejamas OS un VPN savienojuma veidam. Kad visi šie jautājumi ir aizpildīti, pārbaudiet “Es neesmu robots” un noklikšķiniet uz zaļās pogas “Iesniegt”. Kad esat abonējis viņu pakalpojumu, jūs varat pieteikties savā klientu apgabalā viņu vietnē un piekļūt prioritārai biļetei, kas ļauj pievienot log failus un ekrānuzņēmumus..

SpēcīgsVPN

Klientu programmatūra un mobilās lietotnes

Mums ir iestatīšanas rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums sākt darbu ar StrongVPN. Tā vietā, lai tos visus parādītu mūsu pārskatā, mēs tos esam sadalījuši atsevišķās ziņās, lai rokasgrāmatas būtu vieglāk lasāmas. Viņi ir diezgan ilgi. Pēc reģistrēšanās pakalpojumam vienkārši apmeklējiet mūsu vietnes ceļvežu sadaļu vai noklikšķiniet uz jebkuras no zemāk esošajām saitēm. Mēs nodrošināsim saiti uz rokasgrāmatu katrai operētājsistēmai kopā ar īsu klienta pārskatu.

StongVPN ir pielāgota programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac OS X, iOS un Android. Šos pielāgotos klientus varat lejupielādēt no savas vietnes StrongVPN iestatīšanas lapas, kurai var piekļūt, galvenajā vietnes izvēlnē noklikšķinot uz “Iestatīšana”..

StrongVPN izvēlnes

Kad atveras iestatīšanas lapa, noklikšķiniet uz operētājsistēmas pogas, kā parādīts nākamajā attēlā, lai lejupielādētu viņu klienta instalētāju datorā vai pārsūtītu uz iTunes Store, lai lejupielādētu iOS lietotni vai Google Play Android lietotnei..

StrongVPN iestatīšana

Viņiem šeit ir arī manuāli iestatījumi, lai konfigurētu savu VPN, izmantojot dažādus protokolus, ieskaitot OpenVPN, L2TP / IPsec un PPTP operētājsistēmās Android, iOS, Linux, Tomato maršrutētāji, DD-WRT maršrutētāji un Chrome OS. Kad esat reģistrējies kontam, viņi jums nosūtīs laipnu e-pastu ar jūsu lietotājvārdu un paroli, lai jūs varētu izveidot savienojumu ar viņu VPN serveru tīklu, izmantojot izvēlēto klienta programmatūru..

Ir pienācis laiks aplūkot viņu komandas programmatūru. ir izstrādāts VPN pakalpojumam. Mēs sāksim ar StrongVPN operētājsistēmai Windows

StrongVPN Windows klients

Es iesaku jums apskatīt mūsu ceļvedi, lai pilnībā apskatītu Windows klientu. Tas nav grūti lietojams. Īpaši tiem, kas vienkārši vēlas izvēlēties atrašanās vietu un izveidot savienojumu. Gadu gaitā iepriekšējie serveru maiņas procesi bija iesaistīts process, bet viss, kas ir pagājis, ir zudis. Jūs varat izvēlēties starp IKEv2, OpenVPN (UDP vai TCP), SSTP un L2TP. Turpmāk klienta vidū noklikšķiniet uz nolaižamā servera. Mūsu ekrānuzņēmuma labajā pusē ir parādīts daļējs VPN pakalpojumu saraksts. Kā redzat, StrongVPN ir vairākas serveru atrašanās vietas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tagad ir pienācis laiks StrongVPN operētājsistēmai Mac.

StrongVPN Mac klients

Mac klients ir tikpat vienkāršs, cik tas kļūst. Jums joprojām ir dažas iestatīšanas iespējas, ja vēlaties, bet jums nekas nav jāmaina. Jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu un izveidot savienojumu. Ja vēlaties vairāk kontrolēt klientu, ir iestatījumu apgabals, kurā varat konfigurēt protokolu. Mac klienta noklusējuma vērtība ir IKEv2, taču tas atbalsta arī L2TP, IPSec un OpenVPN. Varat arī iestatīt pielāgotu porta numuru.

Nākamais ir StrongVPN lietotne iOS.

StrongVPN iOS lietotne

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savienojumu, izmantojot iPhone vai iPad, jums ir pieejama StrongVPN iOS lietotne. Lietotne ļaus jums izvēlēties starp IKEv2 un IPSec. Es iesaku jums palikt pie ieteicamā IKEv2 protokola, kas ir labi piemērots pārslēgšanai starp Wi-Fi un mobilajiem tīkliem. Savienojums ar viņu tīklu ir tikai krāna attālumā. Atlasiet servera atrašanās vietu, un lietotne šifrēs jūsu datus.

Visbeidzot, apskatīsim StrongVPN Android ierīcēm.

Lietotne StrongVPN Android

Android lietotājiem ir dažas uzlabotas funkcijas, kas palīdzēs maksimāli izmantot StrongVPN tīkla iespējas. Lietotne ļaus iespējot motokross, kas palīdzēs izvairīties no dziļas pakešu pārbaudes metodēm tādās valstīs kā Ķīna. Varat iestatīt attālo portu un ietaupīt arī uz akumulatora patēriņu. Lietotne ir labi piemērota tiem, kas ceļo un vēlas privātuma aizsardzību, kā arī iespēju sekot līdzi jaunākajām ziņām un citām vietnēm.

StrongVPN ātruma pārbaude

Mēs priecājāmies par StrongVPN pakalpojuma kopējo sniegumu. No zemāk redzamā ātruma testa var redzēt, ka viņu ātrums bija lielisks. Kā gaidīts, savienojuma laikā ar kādu no viņu VPN serveriem bija vērojams neliels ātruma samazinājums. Tas ir sagaidāms, ņemot vērā pieskaitāmās izmaksas, kas rodas, šifrējot visu jūsu VPN trafiku. Tomēr šis zaudējums labi pārsniedza pieņemamās vērtības StrongVPN gadījumā.

StrongVPN ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 66,25 Mb / s līdz 61,83 Mb / s. Tas ir aptuveni 9,3% samazinājums serverim Atlanta, GA. Mēs uzskatām, ka tas ir pieņemams un ir viens no galvenajiem pārbaudītajiem VPN. Šis minimālais savienojuma ātruma zudums ir tā vērts, ko piedāvā drošība, šifrējot visu jūsu interneta trafiku.

StrongVPN apskats: secinājums

StrongVPN darbojas VPN biznesā kopš 2005. gada. Viņu galvenais birojs atrodas Sanfrancisko. Viņu tīkls sastāv no vairāk nekā 600 serveriem, kas izvietoti 23 dažādās valstīs, un lietotājiem ir pieejamas vairāk nekā 87 000 IP adreses. Viņiem ir vairāki ātrie serveri tādās populārās valstīs kā ASV, Lielbritānijā, Kanādā un Nīderlandē. Pakalpojumu izmantošanas laikā viņi neieraksta nekādu informāciju par saviem lietotājiem. Ikviens ievēro goda sistēmu attiecībā uz savu TOS. Tie ir VoIP un P2P draudzīgi, un viņi paziņo, ka, ja tiesu iestādes pieprasa informāciju par lietotāju darbībām, viņi to izpildīs, neko nepārsniedzot, jo, izmantojot VPN serverus, viņi neierakstīs abonentu aktivitātes..

StrongVPN piedāvā pielāgotus programmatūras klientus operētājsistēmām Windows, Mac OS X, Android un iOS. Šīs lietotnes ir viegli uzstādīt un ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar VPN serveriem tikai ar dažiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ekrānā. Viņu Windows klientā ir iekļauta nogalināšanas slēdža funkcija, kas pārtrauks sakarus, ja VPN samazinās. Windows un Android programmatūrā ir iekļauta tehnoloģija datu šifrēšanai, lai palīdzētu tos paslēpt no dziļas pakešu pārbaudes. Tas var palīdzēt aizsargāt jūs no cenzūras tādās valstīs kā Ķīna un Irāna.

StrongVPN lietotnes nodrošina dažas no labākajām šifrēšanas iespējām, izmantojot AES-128 un AES-256. Lielākā viņu programmatūras noklusējuma daļa ir OpenVPN tā ātruma, drošības un vispārējās uzticamības dēļ. IOS lietotne iesaka IKEv2, jo tā atbalsta MOBIKE. IKEv2 atvieglo atkārtotu savienojumu ar VPN, mainot Wi-Fi tīklājus vai pārejot no mājas tīkliem uz mobilajiem, nezaudējot VPN sesiju.

StongVPN nodrošina rokasgrāmatas un vizuālās iestatīšanas rokasgrāmatas, lai izveidotu savienojumu ar savu pakalpojumu, izmantojot Windows, Mac OS X, Android, iOS, Windows Phone, Ubuntu, Amazon, Google Chrome OS, DD-WRT maršrutētājus, Tomātu maršrutētājus un dažas citas ierīces. Viņu atbalsts sākas ar 24/7/365 tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu. Viņiem ir plaša FAQ datu bāze, kas attiecas arī uz e-pasta biļešu pārdošanas sistēmu ar ātru apgrozījuma laiku. Viņi oficiāli saka, ka, reģistrējoties nevienā no VPN lietotāju darbībām, piekļūst viņu tīklam.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Ekskluzīva atlaide mūsu lasītājiem
 • Klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X
 • Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android.
 • Viņi abonentiem nereģistrē nekādas lietotāja darbības.
 • Visiem dalībniekiem ir pieejama bezmaksas pieeja SmartDNS.
 • 24/7/365 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts vieglu tehnisku vai norēķinu problēmu risināšanai. Ātrs e-pasta biļešu apgrozījuma laiks.
 • VPN nogalināšanas slēdzis viņu Windows programmatūras klientā.
 • Datu kodētājs, lai aizsargātu pret dziļu pakešu pārbaudi.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija bez ierobežojumiem.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Sakopiet dažus no mantotajiem materiāliem viņu pielāgotajos klientos.
 • Pievienojiet viņu tīklam vairāk serveru atrašanās vietu (reģionālie serveri Okeānijai un Āfrikai).

StrongVPN tīkls aptver lielāko daļu kontinentu. Viņiem ir ātri serveri Eiropā, Ziemeļamerikā, Centrālajā un Dienvidamerikā un Āzijā. Visiem jaunajiem dalībniekiem tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jums būs daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu. Dodiet viņiem testa braucienu un redziet, ko domājat. Mēs ar prieku dalāmies, ka StrongVPN piedāvā mūsu lasītājiem atlaidi. Izmantojot mūsu ekskluzīvo atlaidi, jūs varat pieteikties uz neierobežotu piekļuvi, sākot no USD 4,37 mēnesī.

SpēcīgsVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me