SurfEasy pārskats

Sāksim mūsu SurfEasy pārskatu ar ieskatu uzņēmuma vēsturē. SurfEasy tika sākta kā Kickstarter kampaņa 2011. gadā. Sākotnēji tā bija paredzēta tīmekļa pārlūkprogrammai un interneta šifrēšanas rīkam, kuru jūs varat nēsāt kabatā. 2013. gadā viņi uzsāka savu VPN pakalpojumu. Viņi tika ievesti zem uzņēmumu “Opera” jumta 2015. gada martā, kad Opera vēlējās nodrošināt viņu pārlūku. Kā jūs varētu gaidīt no Opera programmatūras uzņēmuma, viņu vietne ir labi organizēta un viegli orientējama. Viņi piedāvā dažus dažādus produktus, lai aizsargātu jūsu privātumu, sērfojot internetā. Tajos ietilpst oriģinālais USB privātais pārlūks, Opera un Chrome pārlūku paplašinājumi un pilns VPN pakalpojums. Viņiem ir klienta programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X, kā arī lietotnes iOS un Android ierīcēm.


SurfEasy pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

SurfEasy VPN pakalpojums

SurfEasy tirgo savu VPN divos dažādos iepakojumos: kopējais VPN un mobilais VPN. Kā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, ilgtermiņa plāniem viņi piedāvā atlaides šīm pakotnēm.

SurfEasy tirgo savu VPN pakalpojumu kā Total VPN, un tas nodrošina pilnīgu aizsardzību līdz piecām vienlaicīgām ierīcēm ar neierobežotu joslas platumu katrai ierīcei un piekļuvi visai viņu pielāgotajai programmatūrai. Ikviena ierīce tiks aizsargāta ar šifrēšanu, un tai būs piekļuve reklāmu izsekotāja bloķēšanas programmatūrai. Kopējā VPN paketes cena ir 4,99 USD mēnesī vai 47,88 USD gadā. Abonējot kopējo VPN pakalpojumu uz gadu, jūs ietaupīsit aptuveni 20% no ikmēneša abonēšanas cenas. Tas nozīmē, ka jūs varēsit iegūt gada kopējo VPN no taisnīga 3,99 USD / mēnesī.

SurfEasy cenas

Mobilais VPN ļaus jums aizsargāt vienu mobilo ierīci. Tas pilnībā aizsargās šo ierīci, šifrējot visu trafiku uz un no tās. Jūsu mobilajai ierīcei būs pieejama arī reklāmu izsekotāja bloķēšana, kamēr tā būs savienota ar viņu pakalpojumu. Šai ierīcei būs pilns neierobežots joslas platums un pilnīga piekļuve visām trīspadsmit valstīm to VPN tīklā, kurā netiek reģistrēts. Mobilā VPN paketes cena ir 2,99 USD mēnesī vai 29,99 USD gadā. Iegādājoties mobilo VPN pakalpojumu gadā, jūs ietaupīsit apmēram USD 6 par mēneša abonēšanas cenu. Tas ir tāpat kā bez maksas saņemt divus mēnešus ilgu pakalpojumu.

SurfEasy pieņem daudz dažādu maksājumu iespēju, ieskaitot kredītkartes, PayPal un Bitcoin, izmantojot BitPay. Kredītkartes, kuras viņi pieņem, ir Visa un Mastercard. Maksājums notiek ASV dolāros. Maksāšanai, izmantojot PayPal, nepieciešama tikai e-pasta adrese un parole. Maksāšana, izmantojot BitPay, izmantojot Bitcoin, palīdzēs jums kļūt vēl anonīmam.

SurfEasy privātais pārlūks

SurfEasy piedāvā dažus dažādus produktus, kas palīdzēs aizsargāt jūsu interneta sērfošanas paradumus un padarīt jūs anonīmāku. Viens no tiem ir SurfEasy privātais pārlūks, kas ļaus jums droši pārlūkot no jebkura datora vai tīkla. Tas var palīdzēt aizsargāt jūsu pārlūkošanu internetā, izmantojot Wi-Fi tīklājus, viesnīcu vai lidostu tīklus, draugu datoru un pat publiskus vai koplietotus datorus. Pārlūkprogrammā ir iebūvēts plāns SurfEasy privātais pārlūksUSB ierīce, kas iekļaujas kredītkartes formā (parādīta labajā pusē), kuru var pievienot jebkuram datoram, lai šifrētu jūsu interneta trafiku.

Izmantojot vienu paroli, varat atvērt drošu interneta savienojumu, kurā ir visas jūsu interneta izlases, paroles, meklēšanas vēsture un cita personiskā informācija. Tas ļaus jums veikt vietēju meklēšanu, neatklājot jūsu IP adresi, ļaus jums saglabāt visas paroles un neļaut citām vietnēm izsekot jums. Tajā pat ir iekļauta ekrāna tastatūra, lai neļautu taustiņu bloķētājiem nozagt jūsu informāciju rakstīšanas laikā. Atvienojot atslēgu, datorā, kuru izmantojāt, tas neatstāj personiskās informācijas pēdas. Tas viss tiek šifrēts un ar paroli aizsargāts USB ierīcē. SurfEasy privātais pārlūks par vienu reizi pārdod 69,99 USD ar neierobežotu datu aizsardzību un bezmaksas regulāriem atjauninājumiem, kas satur jaunākās funkcijas un drošības uzlabojumus. Ja iegādājaties SurfEasy privāto pārlūku, USB atslēgai ir ierobežota viena gada garantija.

SurfEasy pārlūka paplašinājumi operētājsistēmai un Chrome

Surfeasy ir VPN starpniekserveru paplašinājumi gan Opera, gan Chrome pārlūkprogrammām. Tos varat iegūt, attiecīgi, izmantojot veikalu Opera Add-Ons (SurfEasy Proxy for Opera) un Chrome interneta veikalu (SurfEasy VPN for Chrome). Tos var viegli atrast arī vietnes SurfEasy produktu izvēlnē. Kad paplašinājums ir instalēts, tas parādīsies jūsu pārlūkprogrammā blakus adreses joslai. Tas jums ļaus SurfEasy pārlūka paplašinājumsviegli ieslēdziet un izslēdziet SurfEasy aizsardzību tikai ar vienu taustiņa pieskārienu. Šī aizsardzība tiek nodrošināta, izmantojot SSL sertifikātus.

Ieslēdzot (parādīts attēlā labajā pusē), tas izveido šifrētu tuneli starp jūsu pārlūkprogrammu un internetu, aizsargājot visu jūsu informāciju. Tas arī maskē jūsu patieso IP un nodrošina virtuālu no jūsu izvēlētās vietas. Tas apgrūtina jūsu izsekošanu tiešsaistē un ļauj jūsu pārlūkprogrammai apiet dažu vietņu noteiktos ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas nozīmē, ka neviens nevar redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē, kādas vietnes apmeklējat vai kāda ir jūsu lejupielādes vēsture. Neviens no šiem datiem netiek saglabāts SurfEasy tīklā, kas nav reģistrēts, lai jūs varētu justies patiesi droši, droši un anonīmi pārlūkošanas laikā. Pakalpojums piedāvā 500 MB joslas platumu bez maksas ar iespēju pievienot vairāk, pievienojot draugus, ierīces vai citus veidus.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai gan SurfEasy nevienam no saviem pakalpojumiem nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu, viņiem ir 7 dienu naudas atdošanas garantija viņu kopējam VPN pakalpojumam. Tas ļaus jums laiku pārbaudīt pakalpojuma veiktspēju un pārliecināties, vai tas jums ir piemērots. Ja jūs kādu iemeslu dēļ neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi labprāt atmaksās jūsu abonēšanas maksu pirmajās septiņās pakalpojuma dienās. Lai saņemtu atmaksu, jums ir jāatceļ plāna pirmajās septiņās dienās un jāveic šādas darbības:

 • Sūtiet e-pastu uz [email protected] no e-pasta, kurā reģistrējāt savu kontu
 • Lūdzu, norādiet atcelšanas iemeslu
 • Norādiet atbalsta PIN, kuru varat atrast vietnē accounts.surfeasy.com/profile

Kompensācija tiks piešķirta tikai septiņu dienu laikā pēc maksājuma par pakalpojumiem. Pēc tam kompensācija netiks izsniegta. Šis piedāvājums neattiecas uz abonementiem, kas iegādāti, izmantojot iTunes, Playstore vai Amazon Store, vai tiem, kas tiek jaunināti no Starter VPN plāna.

Apmeklējiet vietni SurfEasy

SurfEasy tīkla un servera atrašanās vietas

SurfEasy tīklā ir pieejama piekļuve serveriem vairākās pilsētās trīspadsmit dažādās valstīs.

ValstisPilsētasProtokoliLogpolitika
13nezināmsOpenVPN un L2TP / IPsecNav žurnālu

To valstu saraksts, kurās SurfEasy ir VPN serveri, ir īss, un tajā ietverts:

 • Austrālija
 • Brazīlija
 • Kanāda
 • Francija
 • Vācija
 • Itālijā
 • Japāna
 • Nīderlande
 • Norvēģija
 • Singapūra
 • Apvienotā Karaliste
 • Savienotās Valstis

Kaut arī SurfEasy var nebūt serveru skaita, ko dara daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, viņiem ir vairākas serveru atrašanās vietas ASV un serveri, kas stratēģiski izvietoti dažādās pasaules vietās. Viņiem ir serveri, kas atrodas visos pasaules kontinentos, izņemot Āfriku. Visas servera atrašanās vietas atbalsta OpenVPN un L2TP / IPsec protokolus. Viņiem ir rokasgrāmatas savas vietnes atbalsta apgabalā, lai palīdzētu jaunajiem abonentiem instalēt un izmantot viņu pakalpojumus. Neviens viņu VPN serveris neatbalsta tādu P2P programmatūru kā BitTorrent. Faktiski jūs nevarēsit izveidot savienojumu ar viņu serveriem, ja izmantosit P2P programmatūru.

Apmeklējiet vietni SurfEasy

Privātums un drošība

SurfEasy atrodas Kanādā, viņiem ir stingri noteikumi, Nav žurnāla Privātuma politika. Viņi neveic žurnālu reģistrēšanu no saviem VPN lietotājiem. Viņi glabā tikai to informāciju, kas nepieciešama viņu pakalpojuma sniegšanai. Pēc viņu pašu vārdiem:

SurfEasy tīkls nav reģistrēts. Tas nozīmē, ka, izņemot dažus tālāk minētos izņēmumus, mēs nevācam nekādu informāciju, kas tiek pārsūtīta caur mūsu tīklu. Konkrētāk, mēs nevācam nekādu informāciju par jūsu apmeklētajām vietnēm vai IP adresēm, kas jums piešķirtas, kad piekļūstat SurfEasy privātajam tīklam, un attiecībā uz mūsu VPN pakalpojumu mēs nevācam datus, kas tiek glabāti vai pārsūtīti no jūsu ierīces. , ieskaitot visus datus, kurus jūsu ierīces lietojumprogrammas var pārsūtīt caur mūsu tīklu.

Viņu privātuma politika ir pārredzama attiecībā uz visu informāciju, ko viņi vāc, un to, kā viņi to izmanto. Ja jums ir kādas bažas, jums tas jāpārbauda pats.

SurfEasy nodrošina arī jūsu interneta trafika un pārlūkošanas paradumu drošību. Tie piedāvā OpenVPN un L2TP / IPsec protokolu atbalstu. Šifrēšana Windows, Mac OS X un Android ierīcēs notiek caur 256 bitu OpenVPN, un šifrēšana iOS ierīcēs notiek ar 128 L2TP / IPSec. Tas palīdzēs šifrēt visu tiešsaistes datplūsmu un pasargās to no ziņkārīgo acīm. Tas arī nodrošina jūs ar virtuālu IP adresi, maskējot patieso, tādējādi palīdzot aizsargāt jūsu anonimitāti, sērfojot internetā. Reklāmu bloķētāja pievienošana var palīdzēt jums saglabāt drošību vēl vairāk, palīdzot izvairīties no ļaunprātīgas programmatūras un citas izsekošanas programmatūras.

OpenVPN ir visdrošākais no VPN protokoliem. Tas ir ļoti universāls protokols, kas tagad atbalsta lielāko daļu ierīču. L2TP / IPsec ir lieliska izvēle tādām mobilajām ierīcēm kā iOS, jo viszemākais to atbalsta un padara to viegli konfigurējamu, lai arī tas var būt nedaudz lēnāks nekā daži citi protokoli. Viņu L2TP / IPsec ieviešana izmanto 128 bitu stipruma šifrēšanu visai jūsu interneta trafikai.

Apmeklējiet vietni SurfEasy

Praktiska pārbaude

Mēs pabeidzam mūsu SurfEasy pārskatu, veicot dažas klientu klientu programmatūras pārbaudes, lai redzētu, cik viegli ir iestatīt un lietot, kā arī pārbaudīt tā vispārējo veiktspēju. Es gribētu sākt ar to, ka SurfEasy nav ātrākais VPN, ko mēs jebkad esam pārbaudījuši. Viņiem ir pielāgota klienta programmatūra gan Windows, gan Mac. Viņiem ir arī lietotnes gan iOS, gan Android ierīcēm un programmatūras paplašinājumi Opera un Chrome pārlūkprogrammām. Viņu atbalsta apgabalā ir detalizēti norādījumi, kā konfigurēt pakalpojumu visās ierīcēs, kuras viņi atbalsta.

Savienojuma izveide no Windows

SurfEasy ir Windows pielāgots klients, kas ļaus jums izveidot savienojumu ar jebkuru serveri viņu tīklā, izmantojot OpenVPN protokolu. Jūs varat lejupielādēt klientu no viņu vietnes. Instalējot klientu, jūs redzēsit pāris iestatīšanas ekrānus. Varat iestatīt kontu, ja tā vēl nav, vai arī pierakstīties VPN tīklā. Pirmoreiz pierakstoties SurfEasy Windows klientā, tas instalēs TAP draiveri un pēc tam startēs VPN klientu.

Pirmoreiz parādot SurfEasy klientu, tas savienos jūs ar vistuvāko serveri, kuram ir ātrākais ping laiks. Zemāk redzamajā attēlā ir parādīti trīs Windows klienta ekrānuzņēmumi darbībā. Pirmajā tiek parādīts klienta ekrāns, kad tas ir atvienots no tīkla. Pirmais, ko pamanīsit, ir tas, ka valsts ikona ir pelēkā krāsā un slēdzis izslēgtā stāvoklī. Šis ekrāns ir viegli atpazīstams ar to, ka atrašanās vieta (Fēniksa, AZ), IP adrese, savienojuma statuss (Nav drošs) un reklāmas izsekotāja bloķēšanas statuss (Iespējots) ir parādīti sarkanos burbuļos. Arī apakšā tiek parādīts sarkans atvienots ziņojums.

Surfeasy Windows klients

Otrais ekrānuzņēmums parāda, kāds izskatās klients, ja ir pareizi izveidots savienojums ar SurfEasy VPN tīklu. Ikona augšpusē parāda tās valsts karogu, kurai esam pievienojušies (UK), un to, ka slēdzis ir ieslēgtā stāvoklī. Arī zaļā burbulī tiek parādīta atrašanās vieta (Lielbritānija), IP adrese, savienojuma statuss (drošs) un reklāmu izsekotāja bloķēšanas statuss (iespējots)..

Pēdējā attēlā parādīts SurfEasy Windows klienta reklāmu izsekotāju bloķējošais ekrānuzņēmums. Tas parāda gan skaitļu, gan joslu diagrammas formātā izsekotāja reklāmas, kuras VPN ir bloķējis pēdējo 30 dienu laikā. Var redzēt, ka dienā, kad pārbaudījām klientu, tika bloķētas 1657 reklāmas. Bloķējot šīs reklāmas, apmeklētās lapas varēs ielādēt ātrāk un tas varētu paātrināt pārlūkošanu. Ņemiet vērā arī to, ka mēs joprojām esam savienoti ar VPN serveri Lielbritānijā.

Zemāk redzamajā ilustrācijā ir parādīti daži citi SurfEasy klienta ekrānuzņēmumi. Pirmie divi parāda, kā izvēlēties valsti, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Vienkāršākais veids (parādīts zemāk redzamajā attēlā), lai izveidotu savienojumu vai mainītu serverus, ir noklikšķiniet uz valsts ikonas ekrāna augšdaļā un atlasiet valsti no tā izrietošā nolaižamā saraksta. Otrais veids, kas parādīts zemāk esošajā otrajā attēlā, ir noklikšķināt uz zobrata ikonas, nolaižamajā sarakstā iezīmēt Atlasīt reģionu un pēc tam noklikšķiniet uz jūsu izvēlētās valsts..

SurfEasy servera izvēle

Pēdējā attēlā parādīts nolaižamais saraksts, kas tiek iegūts, noklikšķinot uz zobrata ikonas. Šis saraksts ļaus jums rīkoties šādi:

 • Atvienojiet to valsti, ar kuru pašlaik esat izveidojis savienojumu, bet atstājiet klientu atvērtu
 • Tas parāda jūsu aizsardzības statusu
 • Tas parāda jūsu joslas platuma izmantošanu (mūsu gadījumā neierobežots)
 • Reklāmu izsekotāja bloķēšanas statuss (mūsu gadījumā)
  • Nospiežot uz tā, varēsit ieslēgt vai izslēgt izsekošanu
 • Atlasiet reģionu – ļaus jums izvēlēties vai mainīt valsti, kurai esat izveidojis savienojumu
 • Wi-Fi drošība (virziet peles kursoru, lai mainītu)
  • Iespējot aizsardzību – brīdinās par nedrošiem tīkliem un šifrēs visus darījumus uz un no nedrošiem
  • Atspējot brīdinājumu – nav ieteicams
 • Iestatījumi – (virziet kursoru virs)
  • Palaišana startējot – izveidojiet savienojumu, kad klients tiek atvērts
  • Izrakstīties no SurfEasy tīkla – būs atkārtoti jāievada pieteikšanās akreditācijas dati
 • Palīdzība (virziet kursoru virs)
  • Konts – atveriet konta informācijas paneli, lai pievienotu ierīces, mainītu profilu vai mainītu kontu, piekļūtu tālruņa atbalstam nepieciešamajam PIN numuram.
  • Pakalpojuma nosacījumi – lai pārskatītu
  • Privātuma politika – lai pārskatītu
  • Sazinieties ar atbalsta dienestu – uzdodiet jautājumus vai atrisiniet problēmas
  • Rādīt traucējummeklēšanas žurnālus – lai SurfEasy darbiniekiem palīdzētu atbalsta jautājumos
 • Iziet no SurfEasy VPN – aizvērt klientu

SurfEasy Windows klients šifrē visu trafiku starp jūsu ierīci un tā serveriem. Tas izmanto OpenVPN, izmantojot 256 bitu šifrēšanu. Tas darbojas ar Windows 10, 8.1, 8, 7, XP SP3, & Vista.

Apmeklējiet vietni SurfEasy

Sazinieties ar Mac klientu

Tāpat kā Windows pielāgoto programmatūru, SurfEasy klientu Mac OS X var lejupielādēt no viņu vietnes. Tam ir tāda pati funkcionalitāte kā viņu Windows klientam. Tas ir paredzēts darbam ar Mac OS X 10.7 vai jaunāku versiju. Viņi ar dažiem klikšķiem ļauj ērti lejupielādēt un instalēt Mac klientu. Līdzīgi kā Windows klientam, visa trafiks starp datoru vai klēpjdatoru un VPN tīkla serveri tiek veikts, izmantojot 256 bitu OpenVPN protokolu..

Pievienojiet no iPhone vai iPad

SurfEasy ir arī iOS klients. Tas atbalsta visas ierīces (iPhone, iPad, iPod Touch). Tas izmanto 128 bitu L2TP / IPsec, lai šifrētu visu trafiku starp jūsu ierīci un izvēlēto VPN serveri. Lietotnes funkcijas un izskats ir līdzīgs Windows klientam. Klients darbosies operētājsistēmā iOS 6 vai jaunākā versijā.

Zemāk redzamajā ilustrācijā ir parādīti trīs darbībā esošās lietotnes SurfEasy iOS ekrānuzņēmumi. Pirmajā tiek parādīts ekrānuzņēmums, kad esat pareizi izveidojis savienojumu. Kā redzat, tas ir līdzīgs Windows savienojuma ekrānuzņēmumam. Tam ir tās valsts ikona, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Tam seko karte, kurā redzams jūsu pašreizējais savienojums (Chantilly VA), IP adrese, savienojuma statuss (drošs), reklāmas izsekotāja bloķēšana zaļos burbuļos. Tam seko to reklāmu skaits, kuras VPN ir bloķējis pēdējo 30 dienu laikā.

Lietotne SurfEasy iOS

Otrajā attēlā parādīta izvēlne, kad atlasāt zobrata ikonu un noklikšķiniet uz mainīt reģionu. Šis ir valsts izvēles ekrāns (eksplodēts skats). Tas ir līdzīgs sarakstam, kas iegūts, izvēloties valsts ikonu Windows klientā. Pašlaik tas ir iestatīts uz optimizētu SurfEasy, kas jūs savienos ar vistuvāko VPN serveri ar ātrāko pingēšanas laiku. Ja šajā ekrānā izvēlaties valsti, tā izveidos savienojumu ar šo valsti.

Pēdējā ekrānuzņēmumā parādīts pārējais izvēlnes ekrāns, kas iegūts, pieskaroties zobrata ikonai. Tas ir līdzīgs tam, kas iegūts, noklikšķinot uz zobrata ikonas Windows klientā. Tas ļaus jums izveidot savienojumu vai mainīt valstis, ieslēgt vai izslēgt reklāmu izsekotāju bloķēšanu, iespējot / atspējot Wi-Fi drošības brīdinājumus, piekļūt imporant SurfEasy dokumentācijai un VPN lietotnes atteikumam. Kā redzat, SurfEasy iOS lietotnei ir tāds pats izskats, izjūta un funkcionalitāte kā viņu Windows klientam.

Apmeklējiet vietni SurfEasy

Pievienojiet Android ierīci

SurfEasy ir arī lietotne Android ierīcēm. Android lietotne izskatās un darbojas gandrīz identiski iOS lietotnei. Tas ļauj jums izvēlēties valsti, kuru izvēlaties, un pēc tam automātiski savieno jūs ar to, kam, pēc tās domām, vajadzētu būt ātrākajam serverim šajā valstī. Jūs varat atvienoties no viena servera un atkal izveidot savienojumu ar citu, vienkārši izvēloties citu valsti. Ja vēlaties vēlreiz izveidot savienojumu ar to pašu valsti, jums vajadzēs atvienoties no VPN, pēc tam izvēlieties valsti, kurai to atkārtoti izveidot. Tās ekrāni ir gandrīz identiski iOS lietotnes ekrāniem un līdzīgi klientu ekrāniem. Lietotni var palaist ierīcēs ar operētājsistēmu Android 4.0 vai jaunāku versiju, un visas interneta trafika šifrēšanai tiek izmantots 256 bitu OpenVPN..

Apmeklējiet vietni SurfEasy

SurfEasy ātruma pārbaude

SurfEasy bija neatbilstošs mūsu ātruma pārbaudēs. Viņu servera ātrums Restonā, VA bija labs. Tas parādīja tikai aptuveni 11% samazinājumu salīdzinājumā ar mūsu ISP ātrumu bez VPN. Tomēr viņu servera veiktspēja Phoenix AZ nebija tik laba, samazinoties ātrumam par vairāk nekā 30% līdz 40%. Lai gan jūs varat izvēlēties valsti, kurai pievienojaties, vai ļaut pakalpojumam izvēlēties jums vistuvāko, kurai ir visātrākais ping, tomēr nevar izvēlēties pilsētu, kurai pieslēgties. Līdz ar to mēs iesakām, ja jūsu veiktspēja ir slikta, atkārtoti izveidot savienojumu ar VPN. Dažreiz tas nodrošinās daudz labāku sniegumu, izveidojot savienojumu ar citu serveri valstī.

SurfEasy Performance

Kā redzat, starp savienojumu tieši ar mūsu ISP un savienojumu ar serveri Reston VA bija 11,4% ātruma atšķirība. Kā jau tika gaidīts, tie ir nelieli savienojuma ātruma zaudējumi, taču tas ir tā vērts, lai nodrošinātu papildu drošību, ko nodrošina šis šifrēšanas līmenis. Ar ātrumu gandrīz 46 Mb / s, jums vajadzētu būt priecīgam par šī SurfEasy VPN servera darbību. Mēs sacīsim, ka, novērojot straumētu multividi no vietējās vietnes, mēs nepamanījām nevienu pļāpumu, bet mums ir liels savienojuma ātrums. Tas varētu neatbilst patiesībai tur, kur atrodaties. Ātruma neatbilstību dēļ jūsu veiktspēja var atšķirties, tāpēc noteikti pārbaudiet to ar apgabalu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu.

SurfEasy Review: Secinājums

SurfEasy atrodas privātuma telpā apmēram 5 gadus. Viņiem ir laba reputācija par piedāvāto pakalpojumu. Viņu tīkls nav viens no lielākajiem, taču serveriem ir stratēģiski izvietoti visā pasaulē ar atrašanās vietu 13 dažādās valstīs. Viņu politika bez žurnāla, pārredzams veids, kā viņi apstrādā informācijas pieprasījumus, un viņu atbalsts maksājumiem, izmantojot kriptovalūtu Bitcoin, liecina, ka viņi nopietni uztver savu biedru privātumu.

SurfEasy atbalsta OpenVPN un L2TP / IPsec protokolus, kas viņu pakalpojumus padara saderīgus ar lielāko daļu ierīču. Viņiem ir pielāgota klienta programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X, lietotnes iOS un Android ierīcēm. Viņiem ir arī pakāpeniskas instalēšanas rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums konfigurēt viņu pakalpojumus šajās ierīcēs.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac
 • Lietotnes iOS un Android
 • Paplašinājumi pārlūkprogrammām Opera un Chrome
 • Nepieteikšanās politika
 • Vairāk anonīmi maksāšanas veidi, piemēram, Bitcoin

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet PPTP protokolu, lai atbalstītu vairāk ierīču
 • Vienkāršāks atmaksas process
 • Būtu noderīga arī papildu informācija par viņu tīklu viņu vietnē, ieskaitot serveru atrašanās vietas katrā valstī
 • Dažiem P2P piekļuve var nebūt svarīga

Jūs varat izmantot pakalpojumu SurfEasy, lai veiktu ikdienas sērfošanu, tiešsaistes banku darbību vai baudītu iecienītos straumēšanas multivides failus. Tas uzturēs jūsu satiksmi drošu, izmantojot publiskos Wi-Fi tīklus, un ļaus jums pārvarēt tādu vietņu kā Facebook vietņu un Facebook vietņu cenzūru. Tam vajadzētu būt piemērotam lielākajai daļai jūsu interneta vajadzību. Viņi piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Izmantojiet viņu testa brauciena laikā un pats pārliecinieties. Ja jums tas patīk, varat pierakstīties uz neierobežotu piekļuvi, izmantojot piecus savienojumus, sākot no tikai 3,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni SurfEasy

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map