Surfshark apskats 2020. gadā

Surfshark ir viens no jaunākajiem VPN tirgus dalībniekiem. Tomēr viņi noteikti ir izdarījuši lielu “spļāvienu” sabiedrībā. Viņiem ir bezmaksas lietotnes vairākām platformām, kad jūs reģistrējaties viņu pakalpojumam, un tie kļūst ārkārtīgi populāri. Šķiet, ka viss ir labi organizēts un ļoti ērti lietojams. Viņiem ir arī lieliska cena par saviem plāniem un vairākiem priekšmetiem, kurus jūs varētu sagaidīt no lielākiem pakalpojumu sniedzējiem. Viņiem ir arī lieliska diennakts klientu apkalpošana. Šajā pārskatā mēs iepazīstināsim jūs ar pakalpojuma priekšrocībām un parādīsim iespējas, kuras jūs varat atrast.


Surfshark

Par Surfshark

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, kur nav datu saglabāšanas likuma. Tomēr par uzņēmumu nav daudz informācijas, izņemot to, kas tiek sniegta lietotājiem. Šis pārredzamības trūkums mūs dažreiz padara nervozus. Mēs varam jums pateikt, ka viņiem ir ļoti nevainojama tīmekļa vietne, un mūs mudina neierobežotās ierīces, kas atļautas kontā.

Cenu noteikšana

Kā redzat zemāk, cenu noteikšana Surfshark ir diezgan tieša. Par vienu mēneša pakalpojumu jūs maksājat 11,95 mēnesī. Izmantojot gada pakalpojumu, jūsu cena gadā ir USD 71,88, kas mēnesī sastāda 5,99 USD. Līdz šim labākais piedāvājums ir 24 mēnešus ilgs darījums. Tādā gadījumā jūs maksājat 47,76 USD. Tas mūsu mēnesī piedāvā USD 1,99 mēnesī.

Iespējas

Viens no lielākajiem trūkumiem ar jebkuru VPN pakalpojumu ir to piedāvātās funkcijas. Apskatīsim, ko piedāvā Surfshark.

Surfshark konsole

 • CleanWeb – Bonusa reklāma, izsekotājs & ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs.
 • Aptvertie serveri – Bloķē jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju, lai citi nevarētu pateikt, ka izmantojat VPN.
 • Baltais saraksts Balto balto kārtu sauc arī par dalīto tunelēšanu. Varat to izmantot, lai aizsargātu dažas lietotnes ar VPN, bet ne citas.
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums – ļauj jums izveidot neierobežotu vienlaicīgu savienojumu, lai jūs varētu aizsargāt visu ģimeni un ierīces.
 • Avārijas poga – Šī funkcija ļauj iznīcināt interneta trafiku gadījumā, ja VPN serveris atvienojas.
 • Multi-hop – Izmantojot šo funkciju, tā labāk aizsargā jūsu privātumu, bet lēnāk. Tas tiek darīts, novirzot jūs nevis tikai vienas, bet gan 2 dažādās vietās.

Kā redzat, šai funkcijai ir vairākas funkcijas.

Serveru atrašanās vietas un valstis

Ciktāl tie attiecas uz serveriem un vietām, viņi paziņo, ka viņiem ir vairāk nekā 800 serveri vairāk nekā 50 valstīs. Mēs tagad uzskaitīsim valstis alfabēta secībā, bet ne konkrētās pilsētas. Albānija, Argentīna, Austrālija, Beļģija, Brazīlija, Bulgārija, Kanāda, Čīle, Kostarika, Horvātija, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Honkonga, Ungārija, Islande, Indija, Īrija, Izraēla, Itālija , Japāna, Latvija, Luksemburga, Malaizija, Moldova, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Singapūra, Slovākija, Slovēnija, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Ukraina, Lielbritānija, ASV un Vjetnama.

Protams, šis saraksts var mainīties, ja uzņēmums pievieno citas valstis.

Praktiska pārbaude

Pārbaudes nolūkos mēs izmantojam Windows versiju. Tomēr Surfshark dara visu iespējamo, lai darbvirsmas un mobilajos produktos nodrošinātu vienotas lietotnes. Tie padara to ļoti viegli orientēties. Kad esat lejupielādējis Windows versiju, dodieties uz priekšu un atveriet to. Kā redzat pirmajā attēlā, uzsākot darbu, nav daudz darāmā. Ievadiet savus Surfshark akreditācijas datus. Tālāk redzēsit ekrānu, kas ļauj ātri izveidot savienojumu. Parasti programmatūra ieteiks jums vistuvāko serveri šai funkcijai.

Surfshark Windows klients

Lai piekļūtu funkcijām, kuras mēs minējām iepriekš, noklikšķiniet uz zobrata, kuru redzat zemāk. Šeit jūs tos atradīsit.

Surfshark Windows 2

Ja vēlaties redzēt valstu sarakstu, noklikšķiniet uz visām valstīm lietotnes apakšā, kā jūs redzat šeit. Tādā veidā jūs varat ievadīt atrašanās vietu pēc pilsētas vai valsts. Varat arī atlasīt MultiHop opcija augšējā labajā stūrī.

Surfshark valstis

Surfshark ātruma tests

Viens no lielākajiem faktoriem, kas veido labu VPN, ir ātrums, ko iegūstat. Neviens nevēlas, lai tā darbība būtu zema. Kā redzat zemāk, mēs nāca klajā ar lielu ātrumu. Tas ir tikai aptuveni 11% kritums. Protams, tas var mainīties, bet tas ir labāk nekā parasti.

Surfshark ātruma tests

Kas par noplūdēm?

Ar visām lielajām lietām, kas ietilpst šajā VPN, vēl viens faktors ir noplūdes potenciāls. Mēs izmantojām savu iecienīto visaptverošo noplūdes testeri vietnē www.doileak.com. Kā redzams zemāk redzamajos attēlos, mēs ar šīm problēmām nesaskārāmies. Problēmas, kuras mēs izdarījām, bija saistītas ar mūsu izvēli pārlūkprogrammā, nevis VPN pakalpojumu.

Vai es noplūdu

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā arvien vairāk uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, ir ļoti svarīgi izmantot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit iespēju, ka noziedznieki nozags jūsu slepenos datus.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūsu darbībās ietilpst vietnes, kas dažās valstīs ir ierobežotas. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt pieaugušajiem paredzētu saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt. Mēs esam pārliecināti, ka varat padomāt par vairākiem lietojumiem, kur tas varētu būt problēma.

Vai man vajadzētu lietot Surfshark??

Tas, vai jums vajadzētu lietot Surfshark, ir atkarīgs no jums. Šim pakalpojumam ir daudz lielu priekšrocību, un tas ir par saprātīgu cenu. Tam vajadzētu darīt tieši to, ko jūs varētu gaidīt VPN. Par cenu, ko viņi piedāvā, noteikti ir vērts izmēģināt.

Noslēguma domas par Surfshark

Viss un viss, par Surfshark ir grūti atrast sliktas lietas. Tas nav tik labi pazīstams kā daži citi konkursi, taču šķiet, ka ir jāpārbauda visas rūtiņas, kuras mēs parasti sagaidām no lielākiem pakalpojumiem, un tai ir dažas lieliskas iespējas. Mums patika pārbaudīt Surfshark un iesakām jums izmēģināt. Visiem jaunajiem biedriem tiek garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā. Jūs varat reģistrēties neierobežotai piekļuvei VPN, sākot no tikai USD 1,99 mēnesī.

Apmeklējiet Surfshark

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map