TotalVPN pārskats

2016. gada augusta atjauninājums: mēs nevaram ieteikt TotalVPN, pamatojoties uz virkni sūdzību. Kaut arī mums nav iespējoti komentāri, varat izlasīt par dažām sūdzībām tādās vietnēs kā Reddit, PCMag un BestVPN. Jūs varat pārlūkot mūsu 10 populārākie VPN lapa ar alternatīvu sarakstu ar pilniem katra VPN pakalpojuma pārskatiem.


Sāksim mūsu TotalVPN pārskatīšanu, apskatot, kur viņi sākās. Kopējais VPN tika atvērts 2015. gada novembrī. Oficiāli SIA Pseudio DBA TotalVPN ir The Endurance International Group, Inc. zīmols, kas sniedz VPN pakalpojumus personām personiskai lietošanai. Viņi jau labu laiku nav atradušies VPN telpā, taču darbojas. Viņi ir ātri izveidojuši ātru serveru tīklu visos lielākajos kontinentos, izņemot Antarktīdu.

TotalVPN

TotalVPN cenu plāni

TotalVPN pakalpojums ir pieejams bezmaksas un apmaksātā abonēšanas versijā. Bezmaksas versijai, kas parādīta attēlā kreisajā pusē, ir šādi ierobežojumi:

 • Piekļūstiet tikai trim vietām: Amsterdama, Islande un Singapūra
 • Joslas platums ir ierobežots līdz diviem Mbps
 • Ierobežots joslas platums nozīmē ierobežotu lejupielādi
 • Tikai viens ierīces savienojums vienlaikus
 • Serveri, kuri ir pārslogoti

Divi galvenie bezmaksas pakalpojuma trūkumi ir ierobežots joslas platums, kas ierobežotu to, ko var lejupielādēt saprātīgā laikā, un tas, ka visi bezmaksas lietotāji izmanto tos pašus serverus un tie ir nopietni pārslogoti, kas vēl vairāk kaitē jūsu veiktspējai..

TotalVPN Bezmaksas vs ApmaksātsApmaksātā TotalVPN pakalpojuma Total Premium versija, kas parādīta labajā pusē, piedāvā sekojošo:

 • Piekļuve visām TotalVPN vietām
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Trīs vienlaicīgi ierīces savienojumi vienlaikus
 • Labāk noslogoti serveri lielākai veiktspējai

Kad esat reģistrējies TotalVPN abonēšanai, jums tiks piedāvāti daži papildinājumi un to pakalpojuma jauninājumi. Tie visi nav obligāti un ietver:

 • Super maksa – dod piekļuvi īpašiem rezervētajiem serveriem, kuros ir mazāk lietotāju
  • Tas samazina slodzi un palielina veiktspēju
  • Gadā 24,95 USD
 • Prioritārs atbalsts – Tas novieto jūs atbalsta rindas priekšā
  • Gadā 9,95 USD
 • Drošības e-grāmata tiešsaistē – Tas iemācīs jums to, kas jums jāzina, lai saglabātu savu drošību, sērfojot internetā.
  • Vienu reizi maksāja 9,95 USD
 • Papildu savienojums (-i) – ļauj kontam pievienot vairāk vienlaicīgu savienojumu.
  • USD 14,95 gadā par katru papildu savienojumu

TotalVPN jauninājumi

TotalVPN piedāvā pāris dažādus veidus, kā jūs varat maksāt par viņu VPN pakalpojumu. Maksāt var, izmantojot PayPal, galveno kredītkarti un Visa debetkartes (Delta un Electron). Kredītkartes, kuras viņi pieņem, ir VISA, MasterCard un American Express. Maksājums, izmantojot PayPal, palīdzēs jums saglabāt savus izdevumus centralizētā vietā un prasīt mazāk personiskas informācijas.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai gan viņiem nav bezmaksas izmēģinājuma versijas, TotalVPN visiem jaunajiem lietotājiem nodrošina naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Šis ir pietiekami daudz laika, lai pats izmēģinātu viņu VPN. Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi pilnībā atmaksās jūsu sākotnējā termiņa samaksu. Jums TotalVPN atbalsta komandai rakstiski jāpieprasa atmaksa. Šis pieprasījums jāiesniedz 30 dienu laikā pēc viņu pakalpojuma abonēšanas. Pēc šī perioda kompensācija netiks piešķirta.

TotalVPN tīkla un servera atrašanās vietas

TotalVPN pārvalda nelielu, bet augošu 36 serveru tīklu 25 valstīs. Viņiem ir serveri katrā kontinentā, izņemot Antarktīdu. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no atrašanās vietas jūs, iespējams, atradīsit serveri, kas izveidos savienojumu ar viņu tīklu.

ValstisLocationsServersIP’s Protokoli
253640+nezināmsOpenVPN, IPSec, IKEv2, PPTP

TotalVPN ir serveri šādās valstīs:

 • Āzija
  • Singapūra, SG; Honkonga, HK; Telavivā, IL; Tokija, JP; Mumbaja, IN
 • Āfrika
  • Johanesburga, ZA
 • Eiropa
  • Dublina, IE; Londona, GB (2); Vīne, AT; Amsterdama, NL (2); Brige, BE; Keflaviks, IS; Maskava, RU; Stokholma, SE; Cīrihe, CH; Milāna, IT; Varšava, PL; Frankfurte, DE Parīze, FR; Madride, ES; Bukareste, RO
 • Ziemeļamerika
  • Toronto, Kalifornijā; Atlanta, ASV; Čikāga, ASV; Losandželosa (2), ASV; Maiami, ASV; Ņujorka (2), ASV; Sanhosē, ASV; Sietla, ASV
 • Okeānija
  • Sidneja, ĀS
 • Dienvidamerika
  • Buenosairesa, AR

Viņu tīklam var piekļūt no dažādām platformām, ieskaitot Windows, Mac OS X, iOS (iPhone, iPad) un Android ierīces. TotalVPN tīkls nereģistrē neko, ko lietotāji dara, kamēr darbojas. Tas padara tos neitrālus pret P2P un Torrent trafiku.

Privātums un drošība

TotalVPN reģistrē informāciju mājturības un autentifikācijas jomā, izmantojot savus VPN serverus. TotalVPN nereģistrē nevienu no jūsu darbībām, kamēr izmantojat viņu pakalpojumu. Ielieciet paši savus vārdus, kas ņemti no viņu privātuma politikas:

Mēs apkopojam šādus žurnālfailus: kad esat pieteicies pakalpojumos, IP, no kura reģistrējāties, un jūsu lietotājvārds. Mēs uzturam autentifikācijas žurnālus, kas ietver avota IP adresi, VPN lietotājvārdu un VPN protokolu, bet mēs neapkopojam informāciju par saturu, kuru jūs pārsūtāt, izmantojot pakalpojumus vai konkrētas jūsu apmeklētās vietnes.

Mēs izmantojam IP adreses, lai analizētu tendences, administrētu mūsu vietni un serverus, izsekotu piekļuvei un apkopotu plašu demogrāfisko informāciju kopīgai lietošanai.

TotalVPN izmanto tehniskos drošības pasākumus, lai novērstu viņu kontrolē esošās personiskās informācijas pazaudēšanu, viltošanu vai neatļautu izpaušanu. Visa sensitīvā informācija tiek apkopota drošā serverī. Jūsu finanšu dati tiek aizsargāti, izmantojot Secure Sockets Layer (“SSL”) tehnoloģiju. Viņi ievēro pieņemtos standartus, lai aizsargātu visu personisko informāciju, ko viņi no jums iegūst pārsūtīšanas un glabāšanas laikā.

TotalVPN tīkls atbalsta OpenVPN, Cisco IPSec, IKEv2 un PPTP protokolus, lai šifrētu visu jūsu informāciju, vienlaikus izmantojot viņu pakalpojumus. PPTP savienojumi izmanto vismazākās stiprības šifrēšanu ar 128 bitiem, un tie ir ieteicami tikai straumēšanai vai citām nekritiskām lietojumprogrammām. Viņu OpenVPN savienojums izmanto spēcīgu AES-256 bitu algoritmu, lai šifrētu visus jūsu interneta darījumus. Cisco IPSec savienojumi izmanto 256 bitu stiprības šifrēšanu. Arī IKEv2 savienojumi tiek šifrēti, izmantojot AES-256 bitu šifrēšanu. Autentifikācija starp serveri un klientu izmanto 4096 bitu RSA. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no ierīces, kuru izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu, jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka visa jūsu interneta trafiks ir droši šifrēta.

TotalVPN atbalsts

TotalVPN nodrošina 24/7 e-pasta biļešu atbalstu visām iespējamām problēmām. Viņu vietnē ir arī 24 stundas diennaktī izveidots tērzēšanas atbalsts, kas var jums palīdzēt, uzdodot visvairāk jautājumu. Mēs bijām pārsteigti par atbalstu, ko piedāvā TotalVPN tērzēšanas personāls. Viņi ātri atbildēja uz mūsu jautājumiem, gan tehniskiem, gan vispārīgiem jautājumiem. Viņi bija pieklājīgi, un viņu atbildes bija par tēmu un noderīgas. Dažreiz viņi uzdeva jautājumus, lai palīdzētu precīzi noskaidrot, ko mēs jautājam, bet tas viņiem palīdzēja sniegt precīzākas atbildes. Atbilde uz e-pastu bija tikpat ātra un precīza..

Praktiska pārbaude

Mēs iesakām reģistrēties TotalVPN Premium kontā, ja tiešām vēlaties pārbaudīt viņu pakalpojumu. Lai izveidotu kontu, jums būs jāievada lietotājvārds, parole un e-pasta adrese, kā parādīts zemāk.

TotalVPN konta iestatīšana

Kad būsit izveidojis kontu, jūs tiksit novirzīts uz maksājumu lapu, kur varēsit pabeigt paketes izvēli un izvēlēties maksājuma veidu. Atkarībā no maksājuma veida izvēles, iespējams, būs nepieciešama cita finanšu informācija, lai pabeigtu darījumu, kā parādīts mūsu pārskata sadaļā Cenas un īpašais piedāvājums. Kad jums ir apmaksāts konts, vienkārši piesakieties savā informācijas panelī viņu vietnē. Pēc tam izvēlieties platformu, kuru vēlaties izmantot, lai izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu, lejupielādējiet atbilstošo lietotni un instalējiet to savā ierīcē. Viņiem ir lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS (iPhone, iPad) un Android ierīcēm.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Tagad apskatīsim, kā mēs varam konfigurēt Windows, lai izmantotu pakalpojumu TotalVPN. Vispirms datorā būs jālejupielādē Windows lietotne. Saiti, lai to izdarītu, varat atrast viņu vietnes lietotņu sadaļā, kad esat pieteicies savā kontā. Kad esat datorā lejupielādējis pareizu pakotņu instalētāju, jums tas būs jāatver un jāpalaiž. Zemāk redzamais attēls parāda Windows TotalVPN klienta instalēšanas vedni. Noklikšķiniet uz instalēšanas pogas. Pēc dažām sekundēm instalēšana tiks pabeigta, un uz darbvirsmas tiks izveidota ikona, kas parādīta labajā pusē zemāk.

Instalējiet Windows klientu un ikonu

Veicot dubultklikšķi uz šīs ikonas, tiks atvērts TotalVPN Window klients. Kad tas tiks atvērts, jums tiks piedāvāts ievadīt savu e-pasta adresi un paroli. Šeit varat arī lūgt atiestatīt aizmirsto paroli. Paroles atiestatīšanas atbilde bija ātra. Šis pieteikšanās ekrāns ir parādīts zemāk.

TotalVPN klienta pieteikšanās operētājsistēmai Windows

Kad esat ievadījis pieteikšanās akreditācijas datus un noklikšķinājis uz lielo zaļo pieteikšanās pogu, jums tiks parādīts ekrānuzņēmums, kas līdzīgs tam, kas parādīts kreisajā pusē zemāk. Šajā ekrānuzņēmumā ir jāņem vērā dažas lietas. Vispirms jūs redzēsit ātra savienojuma pogu. Tas ļaus jums ātri izveidot savienojumu ar Apvienoto Karalisti, ASV vai Kanādu, kuras varat izcelt, noklikšķinot uz attiecīgās karoga ikonas. Nospiežot mājas ikonu augšējā labajā stūrī, jūs atgriezīsities šajā ekrānā.

Notiek savienojums ar TotalVPN Windows klientu

Tālāk ekrānuzņēmuma kreisajā pusē redzēsit to valstu sarakstu, kuras varat atlasīt arī savienojumam. Tie ir parādīti alfabēta secībā. Jūs pamanīsit, ka vispirms tiek parādīti pēdējie savienojumi, lai ātrāk izveidotu savienojumu ar tiem, pēc tam seko pilns to valstu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu. Varat arī meklēt valsti, kurai izveidot savienojumu, ar ieteikumiem, kas parādīti rakstot. Ir pāris veidi, kā izveidot savienojumu. Augšējā labajā pusē redzamais attēls parāda savienojumu, ko sāk ar dubultklikšķi uz izvēlētās vietas, mūsu gadījumā – Ņujorka. Ievērojiet, ka attēlā tagad ir dzeltena savienojuma poga, un vārds savienojošais tiek parādīts augšējā kartes apgabalā.

Otrais veids, kā jūs varat izveidot savienojumu ar serveri TotalVPN tīklā, ir izcelt vietu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, kā mēs esam izdarījuši ekrānuzņēmumā, kas atrodas kreisajā pusē attēlā. Tas mājas attēlu aizstās ar pasaules karti ar tajā iezīmēto izcelto vietu, valsts karoga ikonu un vietas nosaukumu. Ievērojiet, ka kartes attēla augšpusē sarkanā krāsā tiek parādīts uzraksts “nav savienots”. Atlasot savienojuma pogu šajā ekrānā, mēs savienosimies ar iezīmēto vietu.

Ar TotalVPN savienots NYC

Ekrānuzņēmums augšējā labajā pusē parāda savienojumu ar Ņujorku, ASV. Kad savienojums ir izveidots, ekrānā tiek parādīts servera nosaukums, savienojumā izmantotais protokols (IKEv2), cik ilgs laiks jums ir izveidots savienojums, un kopējais pārsūtīto datu apjoms. Ievērojiet arī ziņojumu, kas redzams kartes augšējā labajā stūrī, saka, ka savienojums ar atrašanās vietu (Ņujorka) ir zaļā krāsā. Noklikšķinot uz sarkanās atvienošanas pogas, jūs atvienosit.

Vietas maiņa jūs atvienos no pašreizējā servera un pēc tam savienos ar jauno atrašanās vietu. Ir divi veidi, kā mainīt savienojuma vietnes. Varat divreiz noklikšķināt uz jaunās atrašanās vietas, kurai vēlaties izveidot savienojumu, vai atlasīt to un pēc tam nospiest zaļo savienojuma pogu. Tas ir parādīts ekrānuzņēmumā, kas atrodas zemāk kreisajā pusē. Abi attēli parāda izmaiņas savienojumā no Ņujorkas, ASV, uz Londonas Lielbritāniju.

TotalVPN Windows klienta atrašanās vietas maiņa

Pēdējais, ko vēlamies aplūkot Windows klientam, ir ikonas ekrāna augšējā labajā stūrī. Mēs jau esam apskatījuši pirmo no tiem, mājas ikonu, kas atgriež jūs ātrā savienojuma ekrānā. Blakus tam ir zobrata ikona un jautājuma zīme sakaru burbuļa ikonā. Jautājuma zīmes ikona atvērs TotalVPN vietnes atbalsta lapu.

Zobrata ikona parādīs informāciju un opcijas, kuras varat iestatīt Windows klientam. Tajos ietilpst:

 • Skatīt konta informāciju
 • Pārslēgt protokolus – nolaižamais saraksts, kurā parādīti atbalstītie protokoli
  • IKEv2 – nodrošina vislabāko šifrēšanu un ieteicams lielākajai daļai lietojumu
  • PPTP – nodrošina vājāku šifrēšanu un ieteicams tikai straumēšanai
 • Uzsākt – klienta iespējas starta laikā; (izslēgts / ieslēgts) slēdži
  • Startējot palaidiet TotalVPN
  • Rādīt TotalVPN startējot; ja Windows teknē tiek atvērts izslēgts
  • Automātiski izveidot savienojumu palaišanas laikā; ja ir, tad ir pieejams savienojumu saraksts
   • Izmantojot visus serverus, izveidojiet savienojumu ar sākuma izvēlni
 • Mainīt paroli – ļauj atiestatīt paroli
 • Dažādi paziņojumi – pārslēdz paziņojumus (ieslēgt / izslēgt)
  • Paziņojumi par savienojumu – ja tas ir iestatīts, virs sistēmas teknes pulksteņa redzēsit ziņojumus par savienojumiem
  • Mārketinga paziņojumi
  • Drošības padomi
 • Izlogoties – atgriežas pieteikšanās ekrānā

Zemāk redzamajā attēlā ir parādīts ekrānuzņēmums ar dažiem no šiem iestatījumiem. Arī šajā ekrānā jūs pamanīsit dzelteno zvaigzni blakus Amsterdamas atrašanās vietai. Tas nozīmē, ka tā ir izvēlēta kā iecienītākā vieta. Noklikšķinot uz nekrāsotas zvaigznes blakus atrašanās vietai, tā kļūs par iecienītāko. Noklikšķinot uz zvaigznes virs meklēšanas pogas, tā tiks mainīta uz dzeltenu krāsu un parādīsies jūsu izlases saraksts alfabēta secībā.

TotalVPN klienta Windows iestatījumi

Savienojuma izveide ar Mac OS X

TotalVPN ir arī klients Mac lietotājiem, kuram ir tāda pati funkcionalitāte kā klientam Windows. Jūs to lejupielādējat, vispirms piesakoties viņu vietnē, izvēlnē izvēloties lietotnes un pēc tam atlasot Mac OS ikonu. Noklikšķiniet uz zaļās pogas lejupielādēt tūlīt. Kad esat lejupielādējis failu, palaidiet to un instalējiet datorā. Tagad jūs varēsit mainīt atlasītos vai mainīt serverus ar dažiem peles klikšķiem. Mac OS X klients atbalsta PPTP un Cisco IPSec protokolus un pēc noklusējuma ir PPTP, taču jūs to varat mainīt. Mēs iesakām izmantot IPSec visiem saviem interneta darījumiem, izņemot straumēšanas lietojumprogrammas.

Savienojuma izveide ar Android

TotalVPN ir klients arī Android lietotājiem. Tāpat kā citās lietotnēs, jūs varat pieteikties viņu vietnē, izvēlnē izvēlēties lietotni, noklikšķiniet uz Android ikonas un noklikšķiniet uz pogas Iegūt to pakalpojumā Google Play. Tādējādi jūs nokļūsit pakalpojumā Google Play, kur varēsit nekavējoties lejupielādēt lietotni savā ierīcē. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ierīcē un piesakieties, izmantojot savu e-pasta adresi un paroli, kā parādīts zemāk. Varat arī izvēlēties tos atcerēties, tāpēc jums tie nav jāievada katru reizi, piesakoties. Pirmoreiz piesakoties, var tikt parādīts brīdinājuma ziņojums, piemēram, tas, kas parādīts labajā pusē zemāk. Lai TotalVPN pakalpojums darbotos, jums jāuzticas viņiem.

TotalVPN Android pieteikšanās

Kad esat pieteicies, jūs redzēsit tādu laipnu ekrānu kā tas, kas parādīts pirmajā ekrānuzņēmumā zemāk. Šajā ekrānā varat vilkt vai atlasīt saraksta ikonu augšējā labajā stūrī, lai redzētu visas atrašanās vietas. Ekrānuzņēmumā zemāk redzamajā atrašanās vietas izvēlnē ir redzama atrašanās vietas izvēlne, kurā varat meklēt atlasīto vietu, ar kuru izveidot savienojumu. Pēdējais ekrāns parāda vietas, kuras ir atlasītas kā izlases, kurām var piekļūt, pieskaroties zvaigznītei blakus saraksta ikonai virs meklēšanas. Varat pārslēgties starp diviem skatiem. Līdzīgi kā Window klients, jūs varat izvēlēties vienu no karoga ikonām un pieskarties iestatījumu ikonai (trīs punkti augšējā labajā pusē) un izvēlēties ātru savienojumu, lai atgrieztos sākuma ekrānā..

TotalVPN Android sveiciens

Zemāk esošie ekrānuzņēmumi parāda rezultātus, pieskaroties Ņujorkas atrašanās vietai un atlasot savienojuma pogu. Attēli no kreisās un labās puses parāda savienojuma procesu: nav savienots, savienots un savienots. Katrā ekrānā tiek parādīta jūsu savienojuma vieta, servera nosaukums, piešķirta IP adrese un savienojuma izmantotais protokols. Kad savienojums ir izveidots, tiks parādīts arī sesijas laiks. Android lietotne TotalVPN atbalsta tikai drošāko šifrēšanas protokolu – OpenVPN.

TotalVPN Android savienojuma process

Iestatījumu ikona atgriezīs jūs sākuma ekrānā, parādīs konta informāciju un ļaus jums atteikties no tīkla. Izmantojot Android lietotni, Android lietotājiem ir ļoti viegli atlasīt vai mainīt atrašanās vietas, izmantojot TotalVPN pakalpojumu.

Savienojuma izveide ar iOS

TotalVPN ir arī lietotne iOS lietotājiem. Tāpat kā citās lietotnēs, jūs varat pieteikties viņu vietnē, izvēlnē izvēlēties lietotni, noklikšķiniet uz iOS ierīces ikonas un noklikšķiniet uz lejupielādes no pogas App Store. Tādējādi jūs nonāksit App Store, kur varēsit nekavējoties lejupielādēt lietotni savā ierīcē. Instalējiet lietotni iOS ierīcē (iPhone, iPad) un piesakieties, izmantojot savu e-pasta adresi un paroli. Līdzīgi kā Android lietotnē, pirmo reizi mēģinot izveidot savienojumu ar VPN serveri, jums būs jāļauj TotalVPN ierīcē pievienot VPN konfigurācijas. Noklikšķiniet uz atļaut šai uzvednei. IOS lietotne darbojas līdzīgi kā Android lietotne, par kuru mēs iepriekš runājām. IOS lietotne ļaus jums izvēlēties starp Cisco IPsec vai IKEv2 un pēc noklusējuma – Cisco IPSec.

TotalVPN ātruma pārbaude

Mēs bijām gandarīti par TotalVPN pakalpojuma kopējo sniegumu. No zemāk redzamā ātruma testa jūs varat redzēt, ka viņu serviss labi darbojās mūsu ātruma pārbaudē. Kā jau varēja gaidīt, savienojuma laikā izmantotās šifrēšanas laikā tika zaudēti daži ātruma zaudējumi, kad tika izveidots savienojums ar viņu pakalpojumu. Tomēr TotalVPN gadījumā tas bija minimāli.

TotalVPN ātruma pārbaude

Kā redzat no iepriekš redzamajiem attēliem, TotalVPN šifrētais savienojums pazemināja mana pamata ISP lejupielādes ātrumu no 56,89 Mb / s līdz 52,80 Mb / s. Tas ir mazāk nekā 8% kritums, kas ir viens no labākajiem, ko esam novērojuši. Līdzīgi rezultāti tika atklāti, kad mēs izveidojām savienojumu ar citām vietām ar lielāko no 10% līdz 15%, kas ir lielisks kompromiss drošībai, ko nodrošina savienojuma šifrēšana. Vienīgā vieta, ko pamanījām izpildīt, bija Amsterdama. Aplūkojot šo serveri viņu vietnes konta lapā, mēs pamanījām, ka tas ir ļoti noslogots. Kā vienmēr, mēs iesakām pats pārbaudīt pakalpojumu, lai redzētu, kā tas darbojas jūsu labā.

Secinājums

TotalVPN ir jauns VPN nozares pārstāvis, taču mūs pārsteidza ar viņu profesionalitāti. Viņiem ir labi izstrādāta vietne, kuru ir ērti lietot un navigēt. Kad esat abonējis viņu pakalpojumu, tie ļauj ērti iegūt un instalēt pielāgoto programmatūru visās jūsu ierīcēs. Viņi arī parāda savu serveru tīklu, lai jūs varētu redzēt katra servera pašreizējo slodzi.

Viņiem ir klienti un lietotnes lielākajai daļai platformu: Windows, Mac OS X, iOS un Android. Vienīgais izņēmums, šķiet, ir Linux, taču viņi ir teikuši, ka tam ir paredzēta pielāgota programmatūra – Chromebook dators un Windows Phone. Viņu pielāgoto programmatūru ir viegli instalēt un lietot neatkarīgi no izmantotās ierīces. Grafiskais interfeiss ir konsekvents visās platformās, izņemot dažādus atbalstītos protokolus. Viņi arī teica, ka viņi savām pielāgotajām lietotnēm pievienos uzlabotas iespējas, piemēram, nogalināšanas slēdzi.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viņiem ir klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X
 • Viņiem ir lietotnes iOS un Android
 • Viņiem ir ātrs kopējais tīkla ātrums
 • Tiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Viņi piedāvā atlaides sava VPN ilgtermiņa paketēm

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet klientu Linux lietotājiem
 • Pievienojiet uzlabotajām funkcijām to pielāgoto programmatūru, piemēram, slēdzi
 • Apsveriet, vai joslas platumam pievienot viņu atrašanās vietu Amsterdamā

Ja jums nepieciešams VPN pakalpojums, TotalVPN nodrošina vienu no labākajiem veiktspējas rādītājiem, ko esam pārskatījuši. Viņu personāls ir pieklājīgs un profesionāls. Pirmais iespaids, mēs domājam, ka viņi ir daudz paveikuši, lai kļūtu par vienu no labākajiem VPN pakalpojumiem nozarē. Neatkarīgi no tā, kuru termiņu jūs izvēlaties (ikmēneša vai gada), viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

2016. gada augusta atjauninājums: mēs nevaram ieteikt TotalVPN, pamatojoties uz virkni sūdzību. Kaut arī mums nav iespējoti komentāri, varat izlasīt par dažām sūdzībām tādās vietnēs kā Reddit, PCMag un BestVPN. Jūs varat pārlūkot mūsu 10 populārākie VPN lapa ar alternatīvu sarakstu ar pilniem katra VPN pakalpojuma pārskatiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map