Trust.Zone pārskats 2017

Mans pārskats par Trust.Zone tiešsaistes privātuma telpā parāda jaunu spēlētāju. Viņu VPN pakalpojums palīdzēs atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, aizsargās jūs no kiberdraudiem, pārvarēs cenzūru un anonīmi lejupielādēs torrentus un citus failus. Jūs varat piekļūt viņu pakalpojumiem no jebkuras vietas pasaulē, lai jūs varētu nēsāt šo aizsardzību līdzi, dodoties ceļojumā izklaides vai biznesa nolūkos.


Trust.Zone VPN

Cenas un īpašie piedāvājumi

Trust.Zone vienkāršo viņu cenu veidošanu, izmantojot tikai vienu VPN pakalpojuma plānu. Šis plāns saviem biedriem nodrošina piekļuvi pilnam pakalpojumam bez ierobežojumiem. Tas viņiem nodrošina neierobežotu datu pārsūtīšanu ar pilnu ISP joslas platumu un tikai nelielus palēninājumus šifrēšanas dēļ. Plāns dalībniekiem nodrošina arī trīs vienlaicīgus savienojumus un piekļuvi visiem VPN tīkla serveriem visā viņu interneta trafikā. Visbeidzot, viņiem ir instalēšana ar vienu klikšķi un pielāgots klients abonentiem, kuri izmanto Windows, lai piekļūtu VPN pakalpojumam. Viņi pārdod šo plānu, izmantojot trīs termiņu paketes: viens mēnesis, seši mēneši un viens gads.

Trust.Zone cenas

Tāpat kā vairums VPN, kurus es pārskatīju, Trust.Zone piedāvā lielākas atlaides ilgtermiņa paketēm. Jūs varat saņemt VPN mēnesi par 6,99 USD, trīs mēnešus par 4,95 USD mēnesī un tikai vienu gadu Mēnesī 3,33 USD.  Kā redzams cenu plāna pārskats, populārākais variants ir 1 gada plāns. Sīkāka pārbaude parāda, ka vislabākais piedāvājums ir viena gada plāns, jo tas ir tāpat, kā iegūt sešus mēnešus bez maksas. Ņemiet vērā, ka par šīm pakām tiek rēķināts kā viens maksājums par visu termiņa laiku.

Trust.Zone izmanto PayPro Global kā e-komercijas procesoru. PayPro pieņem dažādas norēķinu iespējas, kas ietver galvenās kredītkartes, piemēram, Visa, MasterCard, Discover un American Express. Viņi arī veic maksājumus no PayPal, QIWI maka, WebMoney, bankas pārskaitījuma un Alipay. Visbeidzot viņi pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin, lai jūs varētu maksāt ar paaugstinātu anonimitāti.

Bezriska izmēģinājuma periods

Trust.Zone vēlas sniegt ikvienam iespēju pašam pārskatīt savu VPN pakalpojumu. Tā rezultātā viņi piedāvā bezmaksas 5 dienu izmēģinājuma kontu. Viss, kas nepieciešams, lai reģistrētos šim kontam, ir reģistrēties viņu vietnē ar e-pasta adresi un paroli. Kad būsit apstiprinājis savu e-pasta adresi, bezmaksas abonements tiks pievienots jūsu kontam. Bezmaksas izmēģinājuma versijai nav nepieciešama maksājuma informācija. Bezmaksas izmēģinājuma versija ļaus jums piekļūt 24 no 32 vietām, kas atrodas viņu VPN tīklā, izmantojot 5 GB datu izmēģinājuma periodam. Šim izmēģinājumam vajadzētu dot jums pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu viņu sniegto pakalpojumu un pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu prasībām. Tā kā konta izveidošanai nav nepieciešama maksājuma informācija, jums tas nav jāatceļ. Tas vienkārši beidzas, kad beidzas pārbaudes laiks. Ja izlemjat, ka esat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, varat reģistrēties vienā no apmaksātajiem abonēšanas plāniem.

Kad esat parakstījies uz apmaksātu plānu, jūs nolemjat, ka neesat apmierināts ar pakalpojumu, varat pieprasīt pirkuma cenas pilnīgu atmaksu. Jūs varat iesniegt šo pilnīgas atmaksas pieprasījumu, ja nav pagājuši vairāk kā 10 dienas kopš līguma slēgšanas ar pakalpojumu un jūs neesat izmantojis vairāk kā 1 GB datu pārsūtīšanas. Turklāt šis pieprasījums jāiesniedz rakstiski, izmantojot jūsu e-pasta kontu. Es jūtu, ka viņu atmaksas politika var būt nedaudz ierobežojoša, bet es saprotu, kāpēc tas tā ir. Tāpat kā citi, kurus esmu pārskatījis, kuri piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, viņi vēlas, lai jūs pirms lēmuma pieņemšanas par maksas abonementa iegādi izmantotu bezmaksas izmēģinājumu, lai noteiktu, vai pakalpojums atbilst jūsu vajadzībām..

Apmeklējiet vietni Trust.Zone

Trust.Zone servera atrašanās vietas

Pakalpojuma Trust.Zone dalībniekiem ir pieejams tīkls ar 105 serveriem visā pasaulē. Viņiem ir VPN serveri, kas atrodas stratēģiskās vietās visā pasaulē, ieskaitot divdesmit Eiropā, sešus Āzijā, sešus Okeānijā, septiņpadsmit Ziemeļamerikā un vienu Āfrikā. Lai arī tīkls, iespējams, nav tik liels kā daži VPN sniedzēji, Trust.Zone ir pakalpojums, kas ļaus jums anonīmi sērfot, piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, globāli atbloķēt VoIP pakalpojumus, bez satraukuma lejupielādēt torrentus un aizsargāt tiešsaistes identitāti no kibernoziegumiem. draudiem. Īsāk sakot, tie var palīdzēt jums saglabāt savu anonimitāti, drošību un privātumu, kad internetu izmantojat uzņēmējdarbībai vai spēlēm.

ValstisServeriProtokoliLogpolitika
1932OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTPNav žurnālu

Spēcīgā viņu vietnes pārskatā tika atklāts, ka Trust.Zone uztur serveru lapu, kurā uzskaitītas šādas atrašanās vietas:

 • Āfrika
  • Dienvidāfrika
 • Āzija
  • Honkonga, Indija, Indonēzija, Japāna, Malaizija, Singapūra
 • Eiropa 
  • Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Somija, Francija, Vācija, Ungārija, Itālija, Latvija, Nīderlande, Polija, Rumānija, Krievija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Ukraina, Apvienotā Karaliste
 • Okeānija
  • Austrālija, Jaunzēlande
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Amerikas Savienotās Valstis
 • Dienvidamerika
  • Brazīlija
 • Amerikas Savienoto Valstu serveru atrašanās vietas
  • Arizona, Kalifornija, Florida, Džordžija, Ilinoisa, Misūri, Ņūdžersija, Ņujorka, Teksasa, Jūta, Virdžīnija, Vašingtona

Privātums un drošība

Trust.Zone ir skaidra viņu privātuma politika un pilnībā izklāsta informāciju, ko viņi savāc, kā arī to, kā tā tiek izmantota un dalīta ar citiem. Pirmkārt un galvenokārt, viņi nereģistrē VPN trafiku saviem biedriem. Viņu nostāja par jūsu personīgo privātumu ir apkopota šādos viņu privātuma politikas fragmentos.

Mēs apkopojam informāciju no jums, kad reģistrējaties mūsu vietnē. Šī informācija, ieskaitot tikai jūsu e-pasta adresi. Mēs izmantojam e-pasta adresi, lai apstiprinātu jūsu reģistrāciju un…

Lai aizsargātu jūsu privātumu, visi mūsu VPN serveri visā pasaulē NAV GATAVOT nevienu žurnāla failu. Visi lietošanas dati ir anonīmi un nav saistīti ar jūsu reālo, publisko IP adresi.

Visas publiskās un privātās atslēgas, kontu un VPN paroles tiek glabātas šifrētā formātā, izmantojot spēcīgus kriptogrāfijas algoritmus. Atbilstoši drošības pasākumi …

Mēs sīkdatnēs glabājam tikai noteiktu tehnisko informāciju par jūsu pašreizējo sesiju pēc tam, kad esat pieteicies mūsu vietnē. Sīkdatnēs netiek glabāta personīga informācija un e-pasti.

… Tā kā mēs nesaglabājam savienojuma žurnālus, mēs nevarējām saistīt pieprasījumu ar klienta identitāti, pat ja to likt likt juridiski piespiest.

Viņu privātuma politika skaidri norāda, ka Trust.Zone uztver jūsu privātumu nopietni un dara visu iespējamo, lai to aizsargātu. Turklāt viņu galvenā mītne atrodas Viktorijas salā Mahe, Seišelu salās. Ir zināms, ka Seišelu salām ir liberāla nostāja attiecībā uz internetu, un tām nav nepieciešami pakalpojumi, lai savāktu nekādu informāciju par saviem biedriem.

No drošības viedokļa mūsu pārskats atklāja, ka Trust.Zone ir attiecināms arī uz jums. Viņi piedāvā lielāko daļu protokolu, ieskaitot OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec un PPTP, lai šifrētu visu jūsu tiešsaistes datplūsmu un nodrošinātu visu jūsu tiešsaistes darījumu drošību. OpenVPN ir visdrošākais protokols. L2TP / IPsec ir lieliska izvēle mobilajām ierīcēm, jo ​​lielākajai daļai tas ir vietējais atbalsts. Atbalsts PPTP, lai arī tas nav tik drošs kā citi protokoli, paplašina viņu pakalpojumu saderību ar tādām ierīcēm kā Boxee Box. Visbeidzot, SSTP protokola atbalsts ļauj Windows lietotājiem izmantot vēl vienu ātra savienojuma iespēju, kas ļauj viņiem apiet lielāko daļu ugunsmūru un anonimizēt torrentu trafiku. Es nevarēju atrast iestatīšanas rokasgrāmatas protokoliem, kas nav L2TP / IPsec, OpenVPN. Tas varētu būt saistīts ar faktu, ka Trust.Zone ir ļoti jauns pakalpojums, jo tas tika uzsākts 2015. gada aprīlī.

Apmeklējiet vietni Trust.Zone

Praktiska pārbaude

Es gribētu sākt ar to, ka Trust.Zone labi darbojās mūsu ātruma pārbaudēs. Viņiem ir pielāgots klients, kas atvieglo savienojumu ar VPN un to izmantošanu tiem, kas izmanto Windows sistēmas. Jūs varat lejupielādēt programmatūru tieši no viņu vietnes. Pēc lejupielādes vienīgais klikšķis ir viss, kas nepieciešams viņu pakalpojuma instalēšanai un sākšanai. Tajos ietilpst arī apmācības, lai savienotu jūsu iOS un Android mobilās ierīces ar savu pakalpojumu, izmantojot OpenVPN un L2TP / IPsec protokolu..

Savienojuma izveide no Windows

Trust.Zone ir pielāgots klients operētājsistēmai Windows, kas ļaus jums viegli izveidot savienojumu ar jebkuru serveri viņu tīklā, veicot tikai dažus peles klikšķus. Šis klients izmanto OpenVPN un SSTP protokolus. Lai sāktu izmantot savu VPN, lai droši un anonīmi šķērsotu internetu, nav nepieciešamas nekādas tehniskas zināšanas. Kad jūs pirmo reizi sākat klientu, tas sveiks jūs vietnē Trust.Zone, lūgs ievadīt pieteikšanās akreditācijas datus un ļaus jums izvēlēties tos saglabāt turpmākiem pieteikšanās gadījumiem. Tālāk tas parādīs dažus ekrānus, lai iestatītu sākotnējās iestatīšanas preferences pakalpojuma lietošanai.

Zemāk redzamajā attēlā redzams savienojuma ekrāns, kuram piekļūst, izvēlnes apakšdaļā noklikšķinot uz mazā vairoga ikonas, kas atrodas katra ekrānuzņēmuma apakšdaļā. Kreisajā ekrānuzņēmumā nav savienojuma. Noklikšķinot uz lielā ekrāna šī ekrāna vidū, tiek iniciēts savienojums ar izvēlēto VPN serveri. Zemāk redzamais attēls attēlo šo procesu. Gala attēlā tiek parādīts pievienotais ekrāns. Ņemiet vērā: vairogs tagad ir zaļš, nevis dzeltens, un tam ir gan VPN servera nosaukums, gan IP, kuru jūs pašlaik izmantojat. Noklikšķinot uz zaļā vairoga, serveris tiks atvienots. Ikona “ovāls X” visu ekrānuzņēmumu augšējā labajā stūrī samazina klienta piekļuvi Windows sistēmas teknei. Klienta izvēlne atrodas katra ekrāna apakšā. Tas ļauj jums:

 • Serveri – atveriet servera izvēles ekrānu
 • Statuss – pārbaudiet VPN statusu (savienots vai atvienots)
 • Vairoga ikona – atveriet savienojuma ekrānu
 • Iestatījumi – tiek atvērts iestatījumu ekrāns
 • Izeja – atver skatu, lai izietu no klienta

Trust.Zone VPN klienta savienojums

Noklikšķinot uz “1” kreisajā ekrānuzņēmumā zemāk, parādīsies Trust.Zone VPN serveru saraksta ekrāns. Šis ekrāns ļaus ātri ar vienu klikšķi ātri mainīt serveri vai valsti, kurai esat izveidojis savienojumu. Šo sarakstu var parādīt vienas kolonnas vai dubultās kolonnas formātā, kā parādīts zemāk esošajā centra un labajā ekrānuzņēmumā. Mazā ikona ekrāna augšējā labajā stūrī (blakus minimizēšanas ikonai) pārslēdz formātu.

Uzticamības zonas klientu serveri

Serveru saraksts ir sadalīts kontinentos ar atsevišķiem serveriem zem tiem. Katrā serverī ir informācija, tai skaitā “valsts karoga ikona”, “pilsēta”, “valsts”, “servera nosaukums” un “% servera lietojums”. Tas ļauj jums viegli izvēlēties vistuvāko serveri savai atrašanās vietai ar vismazāko satiksmi tikai vienā mirklī. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Savienot”, lai izveidotu savienojumu ar izvēlēto serveri.

Tālāk esošie ekrānuzņēmumi parāda VPN savienojuma statusu. Noklikšķinot uz “2”, kas parādīts ekrāna kreisajā stūrī, tiek atvērts statusa ekrāns. Centrā esošajā ekrānuzņēmumā ir parādīts VPN bezsaistes statuss, bet labajā pusē redzams VPN tiešsaistē. “Sarkanais x” un “zaļais čeks” ļauj vienkārši ar skatienu redzēt savu statusu.

Trust.Zone VPN klienta statuss

Tiešsaistes statusa ekrānuzņēmums (augšējā labajā pusē) satur papildu informāciju par savienojumu. Tajā ir uzskaitīts VPN servera nosaukums, porta numurs, pagājis laiks kopš savienojuma izveidošanas, lejupielādes lietojums (baiti), augšupielādes lietojums (baiti) un unikāls sesijas nosaukums.

Zemāk redzamajā attēlā ir parādīti iestatījumu ekrāni. Noklikšķinot uz “4” kreisajā ekrānuzņēmumā, tiek parādīts pirmais iestatījumu ekrāns, kas redzams zemāk esošajā centrā. Šis ekrāns ļaus jums:

 • Mainīšanas poga – nomainīt pašlaik pieteicies kontu, ļaujot ievadīt jaunu lietotājvārdu un paroli
 • Poga Atjaunot – jūs aizvedīs uz Trust.Zone vietni, lai atjaunotu abonēšanas plānu
 • Poga Pielāgot – atveriet zemāk labajā pusē parādīto otro iestatījumu ekrānu, kas ļaus iestatīt klienta VPN preferences

Trust.Zone VPN klienta iestatījumi

Iepriekš labajā pusē parādītais iestatījumu ekrāns ļaus jums:

 • Iestatiet savienojuma preferences
  • Automātisks savienojums ar Trust.Zone – izveido savienojumu ar pēdējo izvēlēto serveri, kad klients tiek atvērts
  • Autostartup Trust.Zone VPN klients Startēt klientu, kad tiek atvērta Windows
  • Avārijas poga – automātiski pārtrauciet interneta trafiku, ja tiek zaudēts VPN savienojums, lai aizsargātu jūsu anonimitāti
 • Izvēlieties VPN portu – ļauj mainīt VPN izmantoto portu, kas ir noderīgs, lai izvairītos no ISP aizliegumiem un apietu ugunsmūrus
  • 21 (SSH, SCP, SFTP) droša čaula, drošs kopēšanas protokols, drošs failu transportēšanas protokols
  • 22 (FTP vadība) Failu transportēšanas protokols
  • 80 (HTTP) internets
  • 443 (HTTPS) drošs internets
  • 1194 (OpenVPN)
 • Cits
  • Vienmēr virspusē – turiet klienta logu virs citiem logiem

Zemāk redzamajā attēlā ir parādīts, kā pareizi aizvērt Trust.Zone VPN klientu. Vispirms noklikšķiniet uz izejas ikonas kreisajā ekrānuzņēmumā. Pēc tam atlasiet pogu “ok”, ja vēlaties aizvērt klientu. Pārējā gadījumā jūs varat izvēlēties pogu “Atcelt”, ja esat pieļāvis kļūdu vai mainījis savas domas par klienta aizvēršanu.

Trust.Zone VPN klienta izeja

VPN klients ir vienkārši lietojams, efektīvs un labi izstrādāts. Tas ļauj Windows lietotājiem ar vienu klikšķi viegli atrast un izveidot savienojumu ar jebkuru Trust.Zone serveri. Tas arī mazāk tehniskiem lietotājiem ļauj viegli mainīt VPN servera portu un tikai vienā mirklī redzēt viņu VPN statusu.

Apmeklējiet vietni Trust.Zone

Izveidojiet savienojumu ar VPN, izmantojot Mac

Lai arī Trust.Zone nav klientu Mac lietotājiem, viņiem ir labi izstrādāta interaktīva instalēšanas procedūra un labi ilustrēts manuālās konfigurācijas ceļvedis ar uzsvērtiem lietotāju apdzīvotiem laukiem, lai palīdzētu Mac lietotājiem instalēt savus pakalpojumus, izmantojot L2TP / IPsec un OpenVPN protokolus. Seko uzstādīšanas piemērs.

Vispirms piesakieties savas vietnes kontā. Pēc tam atlasiet izvēlni Abonēšana, lai piekļūtu abonementam (parādīts zemāk)..

Trust.Zone VPN iestatīšana

1. darbība: noklikšķiniet uz “1”, lai atvērtu VPN iestatīšanas lapu (parādīts zemāk).

Trust.Zone VPN iestatīšana 1

2. darbība: noklikšķiniet uz 2, lai atvērtu savienojuma vedni (parādīts zemāk)..

Trust.Zone VPN iestatīšanas OS

3. solis: noklikšķiniet uz 3, lai atlasītu Mac OS X sistēmas instalāciju, kas atver protokola izvēles lapu (parādīts zemāk)..

Trust.Zone VPN iestatīšanas protokols

4. solis: atlasiet protokolu, kuru vēlaties izmantot, lai izveidotu savienojumu ar Trust.Zone VPN pakalpojumu, kas atvērs servera izvēles lapu (parādīts zemāk)..

Trust.Zone VPN iestatīšanas serveri

5. solis: atlasiet serveri no servera izvēles lapas, kurā tiks atvērta pakāpeniska MAC OS X iestatīšana izvēlētajam protokolam ar iezīmētiem un iepriekš aizpildītiem lietotāja un servera laukiem. Tas ir ilustrēts zemāk. Es izvēlējos L2TP / IPsec; Austrālijas, Sidnejas serveris šim piemēram. Tālāk ir parādīts Trust.Zone ceļveža 4. solis. Ņemiet vērā, ka gan instrukcijas, gan ekrānuzņēmumā parādītie lauki ir aizpildīti ar izvēlēto informāciju par lietotāju un serveri, kas atvieglo rokasgrāmatas ievērošanu mazāk tehniskiem lietotājiem.

Trust.Zone Mac VPN iestatīšana

Tie, kas ir prasmīgāki, var izmantot manuālo informāciju iestatīšanas lapā, lai ātri iestatītu ierīci, ja viņi jau zina, kā konfigurēt VPN. Manuālā informācija ir jūsu izvēlētā servera pirmās iestatīšanas lapas apakšā. Tālāk ir sniegts šīs rokasgrāmatas iestatīšanas informācijas piemērs.

Trust.Zone MAC OS X rokasgrāmata

Pievienojiet no iPhone vai iPad

Trust.Zone nav iOS lietotnes, taču tās atbalsta visas ierīces (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS sākotnēji atbalsta VPN. Trust.Zone ir norādījumi, kā konfigurēt iOS ierīces, izmantojot L2TP / IPsec un OpenVPN protokolus, ar to pakalpojumu, kas iestatīti saskaņā ar procedūru, kas līdzīga tai, kas parādīta operētājsistēmai Mac iepriekš.

Trust.Zone L2TP / IPsec vienkāršota rokasgrāmata, kas iestatīta operētājsistēmai iOS:

 1. Klikšķiniet uz “IestatījumiUn pēc tam noklikšķiniet uz “Vispārīgi“.
 2. Ritiniet uz leju un atlasiet “VPN
 3. Krāns “Pievienojiet VPN konfigurāciju
 4. Izvēlieties L2TP
  1. Ievadiet a apraksts piemēram, Trust.Zone Canada
  2. Iekš “ServerisLaukā ierakstiet Trust.Zone servera adresi. Piemēram, no manuālās iestatīšanas informācijas, kas parādīta virs “ca2.trust.zone” bez pēdiņām, Kanādai. Port Coquitlam serveris. Pilnu servera adrešu sarakstu atradīsit viņu vietnes VPN iestatīšanas apgabalā.
  3. Ievadiet savu lietotājvārds un paroli attiecībā uz VPN piezīmi: tas atšķiras no jūsu pieteikšanās vietnē un tiek norādīts jums laipnajā pierakstīšanās e-pastā.
  4. Iekš Slepeni laukā ievadiet “trustzone” bez pēdiņām.
  5. Pārliecinies “Nosūtīt visu trafiku”Ir iespējota.
  6. Krāns “Saglabāt”.
 5. Pārslēgt VPNON”, Lai pārbaudītu savienojumu

Apmeklējiet vietni Trust.Zone

Pievienojiet Android ierīci

Trust.Zone nav lietotnes Android ierīcēm, taču iestatīšanas process ir ļoti vienkāršs. Trust.Zone ir rokasgrāmatas ierīču konfigurēšanai, izmantojot operētājsistēmu Android 4.4 (KitKat), lai konfigurētu savu pakalpojumu ar L2TP / IPsec un OpenVPN protokoliem. Izpildiet tādu procedūru, kāda parādīta Mac instalēšanai.

Šeit ir vienkāršotas instrukcijas L2TP / IPsec savienojumiem:

 1. Atveriet izvēlni un izvēlieties Iestatījumi
 2. Izvēlieties Bezvadu un tīkla vai bezvadu vadības ierīces, atkarībā no jūsu Android versijas
 3. Izvēlieties VPN
 4. Izvēlieties Pievienojiet VPN
 5. Izvēlieties Pievienot L2TP / IPsec PSK VPN
 6. Izvēlieties VPN nosaukums un ievadiet aprakstošo vārdu
 7. Izvēlieties Iestatiet VPN serveri un ievadiet servera resursdatora nosaukumu. Piemēram, no manuālās iestatīšanas informācijas, kas parādīta virs “ca2.trust.zone” bez pēdiņām, Kanādai. Port Coquitlam serveris.
 8. Krāns Iestatiet IPSec iepriekš koplietotu atslēgu un ievadiet uzticības zona ”
 9. Noņemiet atzīmi Iespējot L2TP noslēpumu
 10. Atveriet izvēlni un izvēlieties Saglabāt

Kad VPN ir pievienots, tam vajadzētu parādīties VPN sarakstā. To var izvēlēties, lai izveidotu savienojumu.

Apmeklējiet vietni Trust.Zone

Trust.Zone ātruma pārbaude

Trust.Zone labi darbojās mūsu ātruma pārbaudē. Ātrums, kad tika izveidots savienojums ar viņu VPN serveri Atlantā, bija lielisks. Šajā testā es izmantoju OpenVPN protokolu. Es domāju, ka jūs būsit diezgan apmierināts ar viņu tīkla sniegumu un atsaucību. Tas ātri izveidojās, un man nebija problēmu ar savienojumu ar kādu no testētajiem serveriem.

Trust.Zone ātruma pārbaude

Kā redzat, starp savienojumu tieši ar manu ISP un šifrēto VPN savienojumu ar serveri Atlantā bija aptuveni 12% atšķirības. Kā gaidīts, tie ir nelieli savienojuma ātruma zudumi, bet, šifrēšanas nodrošinātajai papildu drošībai, es uzskatu, ka pieticīgs ātruma zudums ir pieņemams. Ar ātrumu gandrīz 50 Mb / s jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas ar sērfošanu internetā, ikdienas biznesa vadīšanu, iecienītās filmas straumēšanu vai cita satura lejupielādi.

Trust.Zone Review: Secinājums

Trust.Zone, iespējams, vēl nav plaši pazīstams pakalpojumu sniedzējs, jo viņi tikko sāka darbību 2015. gada aprīlī, taču es domāju, ka viņiem ir lielisks sākums lieliska VPN pakalpojuma veidošanai. Viņu tīkls sastāv no 105 serveriem 31 stratēģiskā pasaulē visā pasaulē, kas ir vidēji vidēji salīdzinājumā ar nozari. Tomēr šķita, ka tas neietekmē viņu VPN veiktspēju. Viņu politika nepierakstīties, kā arī skaidra privātuma politika ilustrē viņu saistības ar dalībnieku privātumu un anonimitāti. Viņi atbalsta OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec un PPTP protokolus, kas padara viņu pakalpojumus saderīgus ar dažādām ierīcēm.

Varat izmantot pakalpojumu Trust.Zone VPN, lai palīdzētu noņemt satura ģeogrāfiskos bloķējumus, pasargātu jūs no kiberdraudiem, apiet cenzūru un droši lejupielādēt straumēm..

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Vienkāršs un ērti lietojams Windows VPN klients
 • Interaktīva VPN iestatīšana manuālai ierīces iestatīšanai
 • Viņu pakalpojuma bezmaksas 5 dienu izmēģinājums
 • Vienkāršots vienas cenas plāns ar cenu samazinājumu ilgtermiņa plāniem
 • Caurspīdīga politika bez žurnāla
 • Atbalsts visizplatītākajiem protokoliem, ieskaitot OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec un PPTP

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet vairāk serveru un atrašanās vietu
 • Pievienojiet Mac OS X klientu
 • Pievienojiet pielāgotas lietotnes iOS un Android ierīcēm
 • Uzlabojiet navigāciju vietnē
 • Sniedziet vairāk manuālu iestatīšanas rokasgrāmatu citiem protokoliem un ierīcēm, piemēram, maršrutētājiem.

Trust.Zone abonentiem nodrošina ātru un drošu VPN pakalpojumu. Es iesaku reģistrēties bezmaksas kontam un izmantot viņu pakalpojumus testa braucienam. Es domāju, ka jūs būsit patīkami pārsteigts par pakalpojuma ātrumu un uzticamību.

Apmeklējiet vietni Trust.Zone

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map