Mūsu TunnelBear VPN pārskatā tika atrasts uzņēmums ar humora izjūtu, kas “aizrauj” ar jūsu interneta trafika drošību un tiešsaistes privātumu. Šajā nolūkā viņi ir izstrādājuši drošu VPN tīklu. TunnelBear ir pielāgotas lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac OS X, Android un iOS. Tas ļauj ikvienam ērti izmantot savu pakalpojumu no gandrīz jebkuras vietas pasaulē.

TunnelBear

Cenas un īpašie piedāvājumi

Tunnelbear piedāvā gan bezmaksas, gan apmaksātu VPN pakalpojumu. Tie lietotājiem nodrošina 500 MB mēnesī bezmaksas joslas platuma. Mēs uzskatām, ka šis joslas platuma ierobežojums nav pietiekams regulāriem VPN lietotājiem un noteikti nav pietiekams tiem, kuri varētu vēlēties straumēt HD vai labāku video saturu. Viņu maksas pakalpojumam nav joslas platuma ierobežojumu mēnesī.

TunnelBear cenu noteikšana

Tāpēc mūsu TunnelBear VPN pārskats galvenokārt koncentrējas uz viņu apmaksātā pakalpojuma funkcijām. Maksas pakalpojumu var iegādāties trīs dažādos termiņu plānos. Šie termiņi ir ikmēneša, gada un 2 gadu. Viņu viena mēneša pakalpojuma cena ir USD 9,99. Tomēr TunnelBear piedāvā: 58% atlaide ja iegādājaties 2 gadu abonementu par 99,99 USD. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt 2 gadu darba stāžu tikai par USD 4,17 mēnesī.

Neatkarīgi no tā, kuru plānu iegādājaties, TunnelBear VPN piedāvā šādas priekšrocības:

 • OS atbalsts – TunnelBear ir lietotnes visām jūsu ierīcēm: Mac OS X, Windows, iOS, Android un Chrome.
 • Ierīces – Vienlaicīgi var savienot ne vairāk kā piecas ierīces.
 • Šifrēšana – Jūsu dati tiek aizsargāti, izmantojot AES-256 ar OpenVPN, IKEv2 un IPSec VPN protokoliem..
 • Tehniskā palīdzība – Jums būs palīdzība, kad vien jums būs nepieciešama, 24x7x365, pa e-pastu.
 • Vietas – Jūs varat izveidot savienojumu ar serveriem 20 dažādās valstīs ar neierobežotu piekļuvi joslas platumam.
 • Trakeru bloķēšana – Tunnelbear VPN bloķē dažādus tiešsaistes izsekotājus.
 • Papildu iespējas – Tie ietver modrību, automātisko tuneli, vienmēr ieslēgtu, GhostBear, TCP ignorēšanu un uzticamos tīklus. Mēs tos pārbaudīsim vēlāk mūsu TunnelBear VPN pārskatā.

Maksāt jums par TunnelBear VPN abonēšanu ir viegli. Viņi pieņem kredītkaršu maksājumus, izmantojot Visa, MasterCard un American Express. Tiem, kas vēlas izmēģināt anonīmāku norēķinu iespēju, jūs varat arī apmaksāt abonementu, izmantojot cipovalūtu – Bitcoin. TunnelBear vairs nepieņem Paypal.

Bezmaksas VPN pakalpojums

Kā mēs minēts iepriekš, TunnelBear VPN piedāvā 500 MB bezmaksas pakalpojuma versiju, kas nenodrošina piekļuvi Austrālijai, bet kurai ir piekļuve pārējām 19 valstīm tā serveru tīklā. To varat izmantot, lai pārbaudītu, vai jūsu ierīces darbojas ar viņu pakalpojumu, pirms jūs nolemjat to iegādāties. Paturiet prātā, ka servera pārslodzes dēļ šis pakalpojums var nebūt tik ātrs kā viņu apmaksāts VPN. Diemžēl, tā kā viņi nepiedāvā atmaksu, jums, iespējams, būs jāiegādājas maksas abonements, lai pilnībā pārbaudītu viņu pakalpojumu ātrumu.

TunnelBear VPN tīkls un serveru atrašanās vietas

TunnelBear VPN ir mazs, bet augošs VPN serveru tīkls, kas šobrīd aptver 20 dažādas valstis. Viņiem ir serveru atrašanās vietas Ziemeļu, Centrālajā un Dienvidamerikā, Āzijā, Eiropā un Okeānijā. Tie ir izvēlēti, lai nodrošinātu to tīklam vispasaules pārklājumu. Šīs vietas ir šādas:

 • Ziemeļi, Centrālā, un Dienvidamerika
  • Brazīlija, Kanāda, Meksika, ASV
 • Āzija
  • Honkonga, Indija, Japāna, Singapūra
 • Eiropa
  • Dānija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Norvēģija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Apvienotā Karaliste
 • Okeānija
  • Austrālija

Šīs tīkla servera atrašanās vietas ļauj TunnelBear VPN pakalpojumam nodrošināt vislielāko piekļuvi straumējoša multivides saturam. Tas nozīmē, ka viņu pakalpojuma izmantošana ļaus palielināt tiešsaistes izklaides iespējas. Kas ir vēl svarīgāk, jūs varat skatīties šo saturu gandrīz no jebkuras vietas pasaulē.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

TunnelBear VPN un jūsu tiešsaistes privātums

TunnelBear VPN ievēro jūsu tiešsaistes privātumu, virzot vaicājumus caur Google DNS serveriem. Jebkuras tajā reģistrētās IP adreses nodrošina VPN serveri. Viņi neielogo nevienu informāciju, kurai piekļūstat, vai vietnes, kuras apmeklējat, izmantojot viņu pakalpojumus. Šeit ir neliels fragments no viņu konfidencialitātes politikas:

TunnelBear nepārprotami NEVāc, neuzglabā un nereģistrē šādus datus:

IP adreses, kas apmeklē mūsu vietni
IP adreses, savienojot pakalpojumu
DNS vaicājumi, kamēr ir izveidots savienojums
Visa informācija par lietojumprogrammām, pakalpojumiem vai vietnēm, kuras mūsu lietotāji izmanto, kad ir izveidoti savienojumi ar mūsu pakalpojumu

No iepriekšminētās deklarācijas jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu privātums ir labi aizsargāts, kamēr izmantojat TunnelBear VPN pakalpojumu. Pārredzamības un atklātības interesēs viņu privātuma politikā ir norādīta visa informācija, ko viņi vāc, un kā tā tiek izmantota. Viņi arī atspējo Torrent un P2P portus, tāpēc viņiem nav jāveic nekāda reģistrēšana. Tāpēc tie nav laba izvēle, ja vēlaties izmantot šos pakalpojumus.

Atšķirībā no dažiem pakalpojumiem, kas apgalvo, ka tiem nav reģistrēšanas, TunnelBear VPN saka, ka viņi vāc un glabā minimālu operatīvo informāciju. Šajos datos ietilpst:

 • OS versija;
 • Lietotnes TunnelBear VPN versija;
 • Vai lietotājs mēnesi bija aktīvs (0 vai 1); un
 • Kopējais joslas platums mēnesī.

Tā kā viņi nereģistrē IP adreses informāciju, nevienu no šiem datiem nevar attiecināt uz konkrētu lietotāju jebkurā noteiktā laikā. Turklāt viņi arī atklāj, kā katrs no tiem tiek izmantots viņu privātuma politikā.

TunnelBear galvenā mītne atrodas Kanādā, un visa personiski identificējamā informācija (PII) tiek turēta tās robežās, un uz to attiecas Kanādas jurisdikcijas likumi, kas var būt ierobežojoši, jo tās ir “piecu acu” valsts. Tomēr, kā viņi arī norāda savā privātuma politikā:

TunnelBear NEuzglabā lietotājus, kuru izcelsme ir IP adreses, kad tie ir savienoti ar mūsu pakalpojumu, un tādējādi nevar identificēt lietotājus, ja viņiem tiek nodrošinātas mūsu serveru IP adreses. Turklāt mēs nevaram atklāt informāciju par lietojumprogrammām, pakalpojumiem vai vietnēm, kuras patērē mūsu lietotāji, kad viņi ir saistīti ar mūsu pakalpojumiem; tā kā TunnelBear šo informāciju NAV glabā.

Tam vajadzētu palīdzēt mazināt visas bailes, ka viņu atrašanās vieta varētu rasties saistībā ar jūsu privātumu. Ja jums rodas šaubas par šo jautājumu, iesakām izlasīt pilnu privātuma politiku. To var atrast viņu vietnē.

TunnelBear VPN drošība un tehniskais atbalsts

Kamēr jūs izmantojat TunnelBear VPN pakalpojumu, visa jūsu interneta trafiks tiek automātiski šifrēts, izmantojot AES-256 algoritmu. Vājāka šifrēšana pat nav paredzēta kā opcija. Protokoli, kurus izmanto viņu tīkls, ir OpenVPN un IPSec / IKEv2. Zemāk redzamajā tabulā parādīts, kā šīs lietotnes tiek ieviestas dažādās ierīcēs.

DeviceProtocolData
Šifrēšanas dati
AutentifikācijaHandshake
Windows
Mac OS X
Android
OpenVPNAES-256-CBCSHA-2564096 bitu DH grupa
iOS 9 un jaunākasIKEv2 / IPSecAES-256-CBCSHA-2562048 bitu DH grupa
iOS 8 un vecākasIPSecAES-128-CBCSHA-11548 bitu DH grupa

Lai saprastu nedaudz vairāk par TunnelBear VPN drošību, tas palīdz saprast daļas, kas to veido. Tie sastāv no:

 • Protokoli – Tas ir noteikumu kopums, kas regulē datu apmaiņu vai pārsūtīšanu starp dažādām ierīcēm. Viņi izmanto OpenVPN, atvērtā koda protokolu visām ierīcēm, izņemot iOS. Šis ir viens no labākajiem šodien pieejamajiem VPN protokoliem. TunnelBear VPN izmanto IKEv2, kas ir viens no ātrākajiem iOS protokoliem un nodrošina izcilu drošību, izmantojot IPsec.
 • Datu šifrēšana – Tas ir algoritms, ko izmanto datu šifrēšanai, lai tos nevarētu nolasīt trešās puses. Tas tiek izmantots, lai aizsargātu visu jūsu interneta trafiku no nevēlamiem skatieniem: vai tie būtu interneta pakalpojumu sniedzēji, valdība vai lielie aģenti. TunnelBear VPN ievieš AES (Advanced Encryption Standard) šifru ar 256 bitu stiprumu un bloķēšanu, lai šifrētu visu jūsu interneta trafiku. Šis ir ASV valdības slepenas informācijas šifrēšanas standarts.
 • Datu autentifikācija – Tas ir algoritms, kas palīdz garantēt, ka nosūtītie dati nav sākotnēji mainīti. Datu autentificēšana notiek ar SHA (Secure Hash Algorithm) palīdzību ar 256 bitiem, kas ir droši lielākajai daļai standartu.
 • Rokasspiediens – Šī ir protokolu un atslēgu pārsūtīšanas sērija, kas ļauj ierīcēm pārbaudīt viena otru sākotnējā savienojuma laikā. Tas notiek pirms šifrēšanas atslēgu, savienojuma protokolu vai citas informācijas nodošanas starp ierīcēm. TunnelBear VPN tīkla savienojumos tiek izmantota diffija-Helmaņa atslēgu apmaiņa ar 4096 vai 2048 bitu stiprumu, kas tiek uzskatīts par ļoti drošu un nodrošina priekšlaicīgu slepenību, atjaunojot savienojuma atslēgas katram savienojumam..

Balstoties uz šiem parametriem, ir viegli redzēt, ka TunnelBear nopietni uztver jūsu tiešsaistes drošību un ir ieviesis savu pakalpojumu, izmantojot dažas no labākajām šifrēšanas tehnoloģijām, kas mūsdienās pieejamas..

Jums arī būs prieks uzzināt, ka būsit aizsargāts arī pret DNS noplūdi. Mēs pārbaudījām TunnelBear VPN, izmantojot gan pamata, gan paplašinātos DNS noplūdes testus vairākās tīkla vietās. Brazīlijas savienojuma rezultāti ir raksturīgi tam, ko mēs atklājām, un tie parāda, ka Brazīlijā ar IP tika atrasts tikai viens serveris. Šie rezultāti parāda, ka DNS noplūdes netika atrastas.

TunnelBear VPN paplašināts DNS noplūdes tests

Tehniskais atbalsts ir pieejams 24x7x365 pa e-pastu. Apgriešanās reizes vidēji ir apmēram 24 stundas. TunnelBear VPN viņu vietnes palīdzības lapā ir arī laba informācijas un FAQ datu bāze, kas var atbildēt uz daudziem jūsu tehniskajiem jautājumiem. Viņi arī uztur sociālo mediju klātbūtni tādās vietnēs kā Facebook, Twitter un Google+. Viņu emuārs ir labs informācijas avots par jauniem drošības elementiem.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

TunnelBear VPN apskats: praktiska pārbaude

TunnelBear VPN konta izveidošana

Lai reģistrētos par apmaksātu TunnelBear VPN pakalpojuma abonementu, vienkārši atlasiet pogu “Sākt tūlīt”. Tiks atvērta konta iestatīšanas lapa.

TunnelBear abonēšanas process

Abonēt TunnelBear VPN pakalpojumu ir viegli un tas prasa tikai trīs soļus:

 • Izvēlieties norēķinu periodu.
 • ievadiet savu e-pasta adresi.
 • Izvēlieties maksājuma veidu un ievadiet maksājuma informāciju.

Pēc tam no TunnelBear jūs saņemsit laipnu e-pastu, kurā būs norādīta jūsu konta informācija un pieteikšanās akreditācijas dati.

Lejupielādējiet TunnelBear VPN programmatūru

Kad esat reģistrējies kontam, savā ierīcē varat lejupielādēt atbilstošo lietotni TunnelBear VPN. Vispirms viņu vietnes galvenajā izvēlnē atlasiet “Lejupielādēt”. Tiks atvērta lejupielādes lapa.

Programmatūras TunnelBear lejupielādeAtlasiet ierīces ikonu, jo šajā piemērā ir izvēlēta operētājsistēma Windows. Tālāk noklikšķiniet vai pieskarieties pogai zem kartes. Operētājsistēmās Windows un Mac OS X tas sāks programmatūras TunnelBear lejupielādes procesu. Tas piedāvās palaist vai saglabāt programmatūru datorā. Mēs iesakām saglabāt programmatūru un pēc tam palaist to kā administratoru, lai sāktu instalēšanas procedūru. Pieskaroties pogai mobilajai programmatūrai, jūs nokļūsit attiecīgajā veikalā, kur varēsit pabeigt lietotnes vai paplašinājuma instalēšanas procesu.

Specifikācijas operētājsistēmas TunnelBear VPN programmatūras palaišanai, izmantojot OS platformu, un tās paplašinājumi ir šādas:

 • Android – 4.0.1 un jaunāka.
 • iOS – iOS 8.0 un jaunākas.
 • Mac OS X – plkst.10.10 un vēlāk.
 • Windows – 7 un vairāk.
 • Chrome paplašinājums – Pārlūkprogramma 22+ operētājsistēmās Windows, Mac OS X, Linux un Chrome OS
 • Operas pagarinājums – Opera pārlūks operētājsistēmās Windows un Mac OS X
 • Bloķētājs – Bezmaksas paplašinājums pārlūkam Chrome, ko izmanto kopā ar VPN pakalpojumu visās ierīcēs, kuras atbalsta pārlūku Chrome.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

TunnelBear VPN Windows klients

Windows klienta instalēšana

Kad esat lejupielādējis Windows klienta programmatūru, palaidiet to kā administratoru, lai datorā sāktu instalēšanas procesu. Var instalēt Microsoft.Net Framework instalēšanas ekrānu. Ja to darāt, noklikšķiniet uz pogas Piekrist un instalēt, lai to pievienotu. Ņemiet vērā, ka lejupielāde prasīs dažas minūtes. Kad sistēma būs instalēta, jūs redzēsit TunnelBear VPN TOS ekrānu. Pārliecinieties, vai šie noteikumi jums ir pieņemami. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Es piekrītu”, lai turpinātu klienta instalēšanas procesu.

TunnelBear VPN Windows klienta instalēšana

Pēc šī procesa pabeigšanas jūs redzēsit verifikācijas ekrānu. Ievadiet e-pasta adresi, kuru izmantojāt sava konta izveidošanai, un savu paroli, lai pirmo reizi pieteiktos pie klienta. Jums būs atkārtoti jāievada pieteikšanās akreditācijas dati tikai tad, ja atteiksities no klienta. Tikai iziešanai no tā nebūs nepieciešama verifikācija restartējot.

TunnelBear VPN pieteikšanās un galvenā informācijas panelis

Kad esat pabeidzis pieteikšanos un TunnelBear tīkls ir pieņēmis jūsu akreditācijas datus, jūs redzēsit īsu ierakstu par programmatūru Tunnelbear, kas parādīta zemāk. Varat vai nu iziet caur šo slaidrādi, vai arī to izlaist. Pēc slaidrādes pabeigšanas tiks ielādēts TunnelBear VPN galvenā klienta informācijas panelis. Tas ir parādīts augšpusē labajā pusē.

TunnelBear VPN ievada slaidrāde

Windows klienta iestatījumi

Pirms mēs aplūkosim Tunnelbear VPN darbībā, vispirms apskatīsim tā iestatījumus. Tiem var piekļūt, noklikšķinot uz zobrata ikonas galvenā paneļa kreisajā pusē. Šie iestatījumi ir sadalīti četrās galvenajās kategorijās:

 • Vispārīgi
  • Uzsākt – Tas ļauj automātiski startēt klientu, startējot Windows. Tas kopā ar VigilantBear nodrošina, ka, izmantojot internetu, jūs vienmēr esat izveidojis savienojumu ar VPN.
  • TCP ignorēšana – To izmanto, lai izveidotu savienojumu, izmantojot TCP protokolu, nevis noklusējuma UDP. Iestatiet tikai tad, ja rodas nestabili savienojumi (savienojumi, kas periodiski samazinās). Dažreiz tas notiek ar lielu attālumu un vājiem savienojumiem. Atšķirībā no UDP, TCP izmanto pakešu pārbaudi un var palēnināt jūsu ātrumu, taču tas arī palīdz stabilizēt savienojumu.
  • Paziņojumi – Izlemiet pats, vai vēlaties saņemt paziņojumus par vispārīgām savienojuma problēmām vai nenodrošinātiem tīkliem.

TunnelBear vispārējie un drošības iestatījumi

 • Drošība
  • ViglantBear – Šī ir tunelBear ieviešana internetā “Kill Switch”. Ja tas ir iestatīts un VPN savienojums tiek pārtraukts, tas uz laiku bloķēs jūsu piekļuvi internetam, līdz savienojums tiks atjaunots. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu patieso IP adresi, lai netiktu parādīta, ja VPN nokrītas.
  • GhostBear – Tas maskēs jūsu šifrētos datus un padarīs tos vairāk par parastu interneta trafiku. Tas varētu būt labi, ja jūs mudina jūsu ISP vai pārvarētu cenzūras problēmas. Iestatiet to tikai tad, ja jums tas ir nepieciešams, jo papildu pieskaitāmās pieskaitāmās izmaksas var palēnināt savienojuma ātrumu.
 • Uzticamie tīkli
  • Ieslēgt – Ieslēdziet to, lai baltā saraksta tīkli darbotos bez VPN. Izmantojiet pogu “Pievienot uzticamiem tīkliem”, lai baltajam sarakstam pievienotu parādīto tīklu. Jebkurš Wi-Fi tīkls, kas nav iekļauts baltajā sarakstā, automātiski aktivizēs TunnelBear VPN.

TunnelBear VPN uzticamības un konta iestatījumi

 • Konts
  • Pārvaldīt kontu – uzskaitiet savu kontu un ļaujiet to pārvaldīt no tīmekļa lapas.
  • Izlogoties – Atlasot šo, jūs tiksiet izslēgts no klienta, un nākamreiz, kad sāksit klienta darbību, jums būs atkārtoti jāievada e-pasta adrese un parole..
  • Palīdzība – Jūsu pārlūkprogrammā tiks atvērta TunnelBear VPN vietnes palīdzības lapa.
  • Meklēt atjauninājumus – Pārbaudiet jaunāko klienta versiju un ļaujiet tai instalēt.
  • Nosūtīt ziņojumu – Nosūtiet jautājumu tehniskā atbalsta personālam Tunnelbear VPN par komentāru vai problēmu. Tas automātiski nosūta savienojuma datus ar to vai arī jūs varat eksportēt to uz failu.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

TunnelBear VPN izmantošana operētājsistēmai Windows

Tagad, kad mēs esam apskatījuši TunnelBear VPN klienta iestatījumus, apskatīsim to darbībā. Savienojuma izveide ar tīklu ir vienkārša, un to var izdarīt tikai ar vienu klikšķi vai diviem. Ir trīs veidi, kā izveidot savienojumu ar serveri TunnelBear tīklā. Vispirms jūs varat vienkārši noklikšķināt uz atrašanās vietas kartē, kā mēs to izdarījām zemāk Apvienotajai Karalistei.

TunelBear savienojums, izmantojot kartiRezultātā parādītajā dialoglodziņā atlasiet “Jā”. Tas viss ir arī tur. Jums tiks parādīta animācija, kā lācis tunelējas izvēlētajā virtuālajā vietā. Pēc dažām sekundēm lācis izmet galvu no groza jūsu izvēlētajā valstī kartē. Papildus tam ekrāns piepildīsies ar krāsu, un pārslēgs tiks parādīts izgaismots ieslēgtā stāvoklī. Tas ļauj viegli pamanīt, ka jūs aizsargā TunnelBear VPN tīkls, tikai ar skatienu uz informācijas paneli.

Ja vēlaties izmantot Windows vadības ikonas augšējā labajā stūrī, varat minimizēt klientu līdz uzdevumjoslai vai palielināt to līdz tā aizņemšanai visā ekrānā. Noklikšķinot uz X, klients tiek minimizēts sistēmas teknē, ja esat izveidojis savienojumu ar TunnelBear serveri. Pēc tam jūs varat atvienot klientu vai iziet no tā. Citos gadījumos, ja neesat izveidojis savienojumu ar serveri, noklikšķinot uz X, klienta programmatūra tiek aizvērta. Iziešana no sistēmas teknes vai klienta aizvēršana jums nevajadzēs atkārtoti ievadīt verifikācijas akreditācijas datus nākamajā startēšanas reizē.

Otrais veids, kā var izveidot savienojumu ar TunnelBear VPN pakalpojumu, ir serveru sarakstā izvēlēties automātisko. Izmantojiet to, ja vēlaties tikai privātumu, nevis konkrētas valsts IP adresi. Tas jūs savienos ar ātrāko serveri viņu tīklā no jūsu pašreizējās atrašanās vietas.

Pēdējais veids, kā izveidot savienojumu, ja nevēlaties ritināt karti, ir izvēlēties atrašanās vietu nolaižamajā serveru sarakstā. Tas ļauj ērti pārslēgt serverus no attālām vietām. To ilustrē pārslēgšanās no servera Apvienotajā Karalistē uz serveri Austrālijā.

TunnelBear VPN serveru saraksts

Kā redzat, TunnelBear Client for Windows ir viegli uzstādīt un lietot. Viss, kas nepieciešams, ir viens vai divi peles klikšķi, un jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu tīkla serveriem. Jums ir atlasīts protokols un šifrēšana. Viņi ir vienkāršojuši klienta iestatījumus, tāpēc, lai izmantotu viņu pakalpojumus, ir vajadzīgas ļoti maz tehnisko zināšanu, vienlaikus iekļaujot uzlabotas funkcijas, piemēram, automātisko palaišanu, slēdzi, slepeno VPN režīmu un uzticamos tīklus. Īsāk sakot, viņi ir izveidojuši jautru, ērti lietojamu interfeisu Windows lietotājiem, lai viņi varētu izveidot savienojumu ar savu tīklu un aizsargāt tiešsaistes privātumu.

TunnelBear operētājsistēmai Mac OS X

Mac OS lietotne ir ļoti līdzīga Windows klienta lietotnei. Tajā ir iekļautas tās pašas uzlabotās funkcijas VigilantBear (iznīcināšanas slēdzis), GhostBear (slepens režīms) un uzticams tīkla baltais saraksts, lai aizsargātu pret nenodrošinātiem Wi-Fi tīkliem. Tam ir tāds pats izskats un sajūta kā tā Windows. Viena atšķirība ir tā, ka tajā ir jāinstalē palīga rīks, lai programmatūra varētu atgriezt visus jūsu interneta iestatījumus normālā stāvoklī. Jums būs jāievada datora administratora parole, lai TunnelBear varētu instalēt šo rīku.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

TunnelBear VPN operētājsistēmai Android

Android lietotnes instalēšana un startēšana

Lietotnes TunnelBear VPN Android instalēšanas process sākas ar viņu vietnes lejupielādes lapā atlasot Android ikonu. Tiks parādīts Android lietotnes lejupielādes ekrāns. Tālāk pieskarieties pogai “Google play”, lai dotos uz veikalu un instalētu lietotni. Kad esat tur, pieskarieties pogai “Instalēt” un noklikšķiniet uz visiem ziņojumiem, kas parādās, līdz instalēšana ir pabeigta. Lai atvērtu lietotni uz pirmo laiku, pieskarieties pogai “Atvērt”.

TunnelBear VPN Android lietotnes instalēšana

Kad lietotne tiks atvērta, parādīsies ekrāns, lai izveidotu kontu. Ja jums jau ir konts tāpat kā mēs, tad pieskarieties saitei “Pieteikties”. Tiks atvērts pieteikšanās ekrāns, kurā varat ievadīt savu e-pasta adresi un paroli, ko izmantojat konta izveidošanai. Kad esat ievadījis savus akreditācijas datus, pieskarieties pogai “Pieteikties”. Pēc tam jūs redzēsit humoristisku viesmīlības ekrānu. Pieskarieties “Get Tunneling!” pogu, lai atvērtu galveno informācijas paneli. Pirmoreiz startējot lietotni, tā tiks parādīta ar dažiem noderīgiem padomiem par VPN savienojuma ieslēgšanu un virtuālā valstu maiņu galvenajā informācijas panelī.

TunnelBear VPN Android lietotnes pieteikšanās

Pirms mēs apskatīsim TunnelBear VPN lietotni darbībā, vispirms izpētīsim iespējas. Opciju ekrānam var piekļūt, pieskaroties izvēlnes ikonai informācijas paneļa augšējā kreisajā stūrī.

TunnelBear VPN Android lietotņu funkcijām

Daži no tiem ir smieklīgi un lietotnes saskarnei papildina estētiku. Citiem ir daudz nopietnāks raksturs, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes drošību un privātumu. Estētiskās iezīmes ietver gremdējošās lāču skaņas savienojumos, atgriezenisko vibrāciju un saprātīgus mākoņus, kas peld pāri interfeisa kartei.

Sarežģītākās drošības funkcijās ietilpst:

 • Automātiski izveidojiet savienojumu ar nenodrošinātu Wi-Fi – Ieslēdzot šo režīmu, tiks garantēts, ka atpūšoties iecienītajā karstajā vietā, jūs esat aizsargāts.
 • GhostBear – Maskēšanās režīms TunnelBear VPN savienojumiem. Tas tiek izmantots, lai slēptu jūsu VPN trafiku no tiem, kas varētu vēlēties to aizraut vai cenzēt.
 • VigiliantBear – šis ir slēdzis, kas uz laiku pārtrauks piekļuvi internetam, ja VPN savienojums samazinās līdz tā atjaunošanai.
 • SplitBear – Tas ļaus jums izvēlēties ierīcē instalētās lietojumprogrammas, kuras nevēlaties vadīt caur VPN.
 • Uzticami tīkli – Izmantojot to, jūs varēsit izveidot uzticamo tīklu balto sarakstu. Jebkurš tīkls, ar kuru mēģināt izveidot savienojumu, nav šajā sarakstā, automātiski izraisa VPN startēšanu.

TunnelBear VPN Android lietotņu funkcijas

Apmeklējiet vietni TunnelBear

TunnelBear VPN Android lietotne darbībā

Jūs varat izveidot savienojumu ar TunnelBear tīklu, pieskaroties kartes atrašanās vietai, ko attēlo viens no medus groziem. Tiks atvērts dialoglodziņš, kurā tiks jautāts, vai vēlaties izveidot tuneli uz šo vietu. Atbildot uz “Jā”, tiks izveidots savienojums ar VPN serveri šajā valstī. Pirmoreiz izveidojot savienojumu ar TunnelBear tīklu, lietotne jums liks atļaut atļaujas izveidot VPN pakalpojumu. Pieskarieties “OK”, un savienojuma process tiks sākts. Jūs redzēsit jauku animāciju, kurā lācis rakt no jūsu pašreizējās atrašanās vietas uz izvēlēto valsti, kur viņš pēc tam izcelsies no groza un atkarībā no jūsu iestatītajām iespējām skaļi “rēkt”..

Pirmā lietošanas programma TunnelBear VPN Android App

Jūsu virtuālo valsti var arī atlasīt, galvenā informācijas paneļa apakšā pieskaroties valstij, kurai pēdējoreiz pieslēdzies. Tiks atvērts to vietu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu. Šī saraksta augšpusē ir “Auto” izvēle. Izvēloties šo, jūs savienosit ar tukšā dūšā valsti, kas pašlaik ir pieejama no jūsu atrašanās vietas. Mūsu gadījumā tas mūs savienoja ar Kanādu, kaut arī mēs atrodamies Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ja atlasīsit citu virtuālo valsti, kad būsit izveidojis savienojumu ar TunnelBear VPN tīklu, lietotne automātiski atvienos jūs no pašreizējā servera un atkal izveidos savienojumu ar jauno. Tādējādi virtuālo atrašanās vietu maiņai no Kanādas uz Japānu bija nepieciešams tikai viens pieskāriens. Ja izvēlaties atrašanās vietu, kad esat atvienots no tīkla, tad tā ritina karti un liek jums izveidot savienojumu ar šo atrašanās vietu, pieskaroties kartes atrašanās vietai iepriekš. Pieslēguma slēdža pārslēgšana ir viss, kas nepieciešams, lai atvienotos no tīkla.

TunnelBear VPN Android lietotne darbībā

Var redzēt, ka Android lietotni TunnelBear VPN ir ļoti viegli instalēt un iestatīt. Pēc izskata un funkcionalitātes tas ir ļoti līdzīgs viņu citai pielāgotajai programmatūrai. Saskarne ir vienkārša un labi izstrādāta. Tas ikvienam ļauj ērti izmantot savas Android ierīces, lai izveidotu savienojumu ar savu tīklu un izveidotu virtuālās adreses. Liela daļa tehnisko detaļu tiek apstrādāta aizkulisēs. Tomēr tajā ir iekļautas dažas uzlabotas funkcijas, piemēram, automātisks savienojums ar nedrošu Wi-Fi, izslēgšanas slēdzis un slepens režīms.

TunnelBear VPN operētājsistēmai iOS

Lietotne TunnelBear iOS ierīcēm pēc izskata un izmantošanas ir līdzīga tai līdzīgajai Android. Tas ļauj ērti izveidot savienojumu, izmantojot vairāku veidu ierīces. Tomēr tam nav nogalināšanas slēdža vai slepena režīma Apple OS noteikto ierobežojumu dēļ.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

TunnelBear VPN ātruma pārbaude

Mēs bijām apmierināti ar Tunnelbear VPN pakalpojuma kopējo sniegumu. Mūsu ātruma pārbaudē tas tika veikts apbrīnojami daudzās serveru vietās. Tālāk varat redzēt ātruma piemēru, izmantojot VPN. Kā jau varēja gaidīt, savienojuma ar VPN serveri ātruma samazināšanās bija notikusi interneta trafika šifrēšanas dēļ. Tomēr TunnelBear VPN pakalpojumam tas bija mazs.

TunnelBear VPN ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, Tunnelbear VPN šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 23,65 Mb / s līdz 22,24 Mb / s. Tas ir nedaudz zem 6% kritums serverim Toronto, ON, kas ir tuvu tam, ko sasniedz daudz lielāki pakalpojumi. Līdzīgi rezultāti tika iegūti, kad pārbaudījām citas VPN atrašanās vietas viņu tīklā. Vidējais kritums bija no 5% līdz 10%. Šis nelielais savienojuma ātruma zudums ir vērts, lai nodrošinātu mieru, ko nodrošina visu jūsu tiešsaistes datu aizsardzība. Turklāt VPN pakalpojums sniedz papildu priekšrocības, palielinot tiešsaistes izklaides iespējas, aizsargājot jūs no pārlieku dedzīgu ISP un ļauj izbaudīt atvērtāku interneta pieredzi, kavējot cenzūru, kur tā atrodas.

TunnelBear VPN pārskata noslēguma domas

TunnelBear VPN darbojas VPN nozarē kopš 2011. gada. To uzsāka Raiens Dočuks un Daniels Kaldors, un tā galvenā mītne atrodas Toronto, Kanādā. Lai arī viņi dažkārt izmanto humoristisku pieeju, viņi ļoti nopietni domā aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Jūs pat varētu teikt, ka viņi to sargā “kā mātes lācis dara savus mazuļus”.

TunnelBear VPN ir vienkārša, bet labi izstrādāta vietne. Viņi ir izstrādājuši profesionālu programmatūru ar humoristisku pusi, lai jums būtu ērti izveidot savienojumu ar viņu VPN pakalpojumu un to izmantot. Šī pielāgotā programmatūra aptver operētājsistēmas Windows, Mac OS X, Android un iOS, ar paplašinājumiem pārlūkprogrammām Chrome un Opera. Viņiem ir arī pārlūka Chrome bezmaksas izsekotājs un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, kuru varat izmantot kopā ar VPN pakalpojumu, lai palielinātu drošību, sērfojot internetā. Viņu Windows, Mac OS X un Android klientiem ir nogalināšanas slēdzis un slepens režīms, lai izvairītos no cenzūras.

TunnelBear VPN tīkls ir izveidots, izmantojot dažus no labākajiem šifrēšanas algoritmiem, kas mūsdienās pieejami. Tas izmanto OpenVPN protokolu operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Android. IKEv2 izmanto, lai savienotu iOS ierīces. Visā datu šifrēšanā tiek izmantots AES-256-CBC, izņemot iOS 8 un vecāku versiju, kas izmanto AES-128-CBC. Jūsu dati ir droši autentificēti, lai pasargātu no izmaiņām tajos no ārpuses vai tā sauktā “Cilvēks vidējos uzbrukumos”. Sākotnējā rokasspiediena laikā, izmantojot pakalpojumu, tiek izmantota pārbaudīta Diffie-Hellman atslēgu apmaiņa ar 4096 vai 2048 bitu stiprumu, kas tiek uzskatīts par ļoti drošu un nodrošina jūsu sesiju priekšlaicīgu slepenību..

Visas viņu pielāgotās lietotnes ir viegli uzstādīt un lietot. Tikai pēc dažiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ekrānā jūs dažu sekunžu laikā būsit izveidojis savienojumu ar viņu tīklu un pasargāts no ziņkārīgo acīm. Visas viņu pielāgotās programmatūras saskarnes ir līdzīgas, kas ļauj jums tai ērti piekļūt vairākās ierīcēs. Viņiem ir informācijas un FAQ datu bāze, lai palīdzētu atbildēt uz dažiem jūsu jautājumiem. Arī jums ir 24x7x365 e-pasta atbalsts un konti sociālajos medijos, lai palīdzētu ar visiem iespējamiem jautājumiem. TunnelBear VPN pakalpojuma brīdinājums ir tāds, ka tie atspējo Torrent un P2P portus, tāpēc tie nav jums piemērots kandidāts, ja meklējat VPN, kas ļauj koplietot failus..

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • TunnelBear VPN ir klienti operētājsistēmai Windows, Mac OS X.
 • Viņiem ir mobilās lietotnes iOS un Android.
 • Viņiem ir pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Opera, kurus var izmantot, lai aizsargātu datus no jūsu pārlūkprogrammas un no tās.
 • TunnelBear ir pieejams bezmaksas Chrome papildinājums, lai bloķētu izsekotājus.
 • Viņi piedāvā atlaidi savam ilgāka termiņa plānam.
 • Vienlaicīgi var savienot piecas ierīces.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet garantiju maksas abonentiem.
 • Pievienojiet vairāk VPN atrašanās vietu; īpaši Austrumeiropā (Krievijas apgabalā) un Āfrikā.
 • Ļaujiet lietotājiem izvēlēties konkrētu servera atrašanās vietu (pilsētu), izveidojot savienojumu ar VPN.
 • Atjaunojiet Paypal kā maksājuma iespēju.

Iespējams, ka tunelbear VPN nav viens no lielākajiem VPN tīkliem, taču tā veiktspēja ir pareiza atbilstoši citiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Viņi ir izvēlējušies savas servera atrašanās vietas, lai palielinātu pārklājumu, vienlaikus saglabājot ātru un atsaucīgu tīklu. TunnelBear piedāvā ierobežotu bezmaksas izmantošanu, kas ļaus jums pārbaudīt ierīču saderību ar to pakalpojumiem. Dodiet viņu dienestam testa braucienu un redziet, ko domājat. Jūs varat pieteikties uz darba gadu, lai iegūtu vairāk naudas, tikai mēnesī – 4,17 USD.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me