Turbo VPN pārskats – uzmanieties no šī bezmaksas VPN

Mobilā skaitļošana sāk apsteigt galddatoru vai klēpjdatoru dienas. Lai gan joprojām pastāv galddatoru tirgus, daudzi lietotāji izvēlas pārlūkot vai sērfot savās iecienītākajās mobilajās ierīcēs. Lai gan ir daži liels nosaukums VPN uzņēmumi, kas piedāvā vairākas produkta versijas, pamatojoties uz platformu. Tomēr Turbo VPN koncentrējas tikai uz mobilajām ierīcēm. Saskaņā ar Google statistiku, šim VPN ir lejupielādēti vairāk nekā 10 miljoni un 4,7 zvaigžņu vērtējums ar vairāk nekā 1 miljonu pārskatu. Tas ir norādīts kā 100% bezmaksas VPN mobilajiem lietotājiem. Ja jūs esat tāds pats kā vairums cilvēku, doma par bezmaksas VPN izmantošanu izklausās pievilcīgi. Protams, mūsu jomā termins “brīvs” liek mums justies mazliet nemierīgi. Pārskatā par Turbo VPN mēs apskatīsim dažādas funkcijas un sniegsim sīkāku informāciju un uzzināsim, vai tas ir tas, kas ir sašķelts.


Vai vēlaties salīdzināt TurboVPN ar mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumiem? Šeit ir dažas no labākajām alternatīvām. Katrs VPN piedāvā 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu pakalpojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Par kompāniju

Diemžēl mēs nevaram jums pateikt daudz par uzņēmumu, kas darbojas aiz Turbo VPN. Tas pats par sevi mūs nervozē. Viņiem ir minimālisma vietne, kas atrodas vietnē www.turbovpn.co. Tomēr viņi jums neko nestāsta par uzņēmumu. Mēs varam jums pateikt, ka to piedāvā Ķīnas uzņēmums un VPN pakalpojums ir salīdzinoši jauns. Šķiet, ka viņiem ir diezgan liela sociālo mediju klātbūtne, vismaz Facebook. Ja uzņēmums patiešām atrodas Ķīnā, ievietošana Facebook var pierādīt, ka pakalpojums vismaz darbojas. Tikpat populārs kā šis VPN, mēs saņēmām šādu ziņojumu, kad mēģinājām tam piekļūt Google Play veikalā. Tā kā mēs to tur atradām jau iepriekš un tam bija lejupielādēti vairāk nekā 10 miljoni, mums ir jābrīnās, kāpēc Google Play to noņēma.

Google Play veikals, trūkst saites

Un atkal, vai jūs varat uzticēties VPN, kura galvenā mītne atrodas Ķīnā, kopš valdība ir aizliegusi VPN bez izteikta apstiprinājuma? Izvēle ir tava. Mēs ieteiktu Privāta piekļuve internetam kā alternatīva. Vienkārši Mēnesī – 2,50 USD jūs varat baudīt drošu VPN piekļuvi visās savās ierīcēs no uzticama uzņēmuma.

Cenu noteikšana

Turbo VPN cenu noteikšanaLai arī tas ir bez maksas, viņiem ir arī VPN “VIP” versija. Viņu cena par 1 mēneša pakalpojumu ir 11,99 USD. Tomēr jūs varat saņemt 12 mēnešu pakalpojumu par 36 ASV dolāriem. Kā viņi apgalvo, tas ir ietaupījums par 75%. Tas nozīmē, ka VIP pakalpojumam ir tāda pati cena vai nedaudz dārgāka nekā dažām sacensībām. Kā redzat attēlā pa labi, varat to izmēģināt arī 7 dienas bez maksas. Protams, jūs varat atcelt pēc 7 dienu izmēģinājuma, vai arī jūs varat to paturēt par summu, kuru mēs tikko minējām. Pakalpojuma iegādi ir ļoti viegli veikt, jo tas ir saistīts ar jūsu Google algas kontu.

Iespējas

Atšķirībā no dažiem citiem uzņēmumiem, šķiet, ka Turbo VPN nenosaka ierobežojumus vai nedod lietotājiem droseli. Viņi dara reklāmas, ierobežo ierīču skaitu un izmantojamās atrašanās vietas. Viņu tīmekļa vietnes augšdaļā ir sadaļa par funkcijām. Tomēr lietas, kuras viņi uzskaita par funkcijām, ir standarts visiem VPN. Nekas, ko viņi dara, liek viņiem izcelties no citiem pakalpojumiem.

Serveru atrašanās vietas un valstis

Jums joprojām ir iespēja apmeklēt vairākus serverus un apgabalus, taču jūs iegūstat daudz lielāku dažādību, ja izvēlaties VIP opciju, kā redzat zemāk.

Turbo VPN serveri

Izmantojot standarta pakalpojumu, jums ir piekļuve apmēram 7 vietām 6 populārās valstīs. To skaitā ir Kanāda, Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Nīderlande, Singapūra un Indija.

Ja izvēlaties VIP pakalpojumu, jūs saņemat šādas priekšrocības.

 • Nav reklāmu.
 • Ātrāki savienojumi.
 • Vairāk pasaules savienojuma iespēju.
 • Savienojiet ar ne vairāk kā 5 ierīcēm.

Papildu serveru atrašanās vietās ir Austrālija, Japāna, ASV, “Netflix serveris ASV”, Singapūra, Krievija, Indija, Vācija, Zviedrija un citas.

Praktiska pārbaude

Savienojuma izveide ar VPN ir vienkārša. Zemāk esošajā panelī redzat 3 savienojuma ekrānus. Augšējā labajā stūrī varat mainīt serveri, kuru vēlaties izmantot, noklikšķinot uz karoga ikonas. Protams, katrai valstij ir atšķirīga ikona. Kā mēs jau minējām iepriekš, jums ir vairāk iespēju, izmantojot premium iespēju.

Turbo VPN savienojuma panelis

Turbo VPN ātruma pārbaude

Ātruma zaudēšana ir viens no bezmaksas pakalpojuma izmantošanas trūkumiem. Serveris, kuru pārbaudījām, bija diezgan lēns. Lai gan ir lietotāji, kas apgalvo, ka tas ir ātrs pakalpojums, mēs to neesam atraduši. Lai būtu godīgi, mēs veicām 2 atsevišķus ātruma testus. Mēs viņus nobraucām 2 dažādās vietās, atdalītas ar 13 jūdzēm dažādos datumos dažādos laikos. Mēs izmantojām arī 2 dažādus ISP. Apskatot attēlus, jūs redzēsit, ka katram testam mēs izmantojām to pašu vietu. Kā redzat, ja viņi piedāvā ātru pakalpojumu, bezmaksas versija nav tā. Mēs cerētu, ka jūs varētu gaidīt labākus ātrumus premium versijā. Turklāt, katru reizi pieslēdzoties vai atvienojoties, jūs redzēsit sludinājumu. Tas var kļūt kaitinoši, ja izveidojat savienojumu ar dažādām vietām.

1. vieta

Turbo VPN ātruma testa vieta 1

2. vieta

Turbo VPN ātruma testa vieta 2

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā arvien vairāk uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, ir ļoti svarīgi izmantot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit iespēju, ka noziedznieki nozags jūsu slepenos datus.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt.

Kas par noplūdēm?

TurboVPN noplūdes pārbaudePārbaudot pārskatus, kad lietotne joprojām atradās Google Play veikalā, daži lietotāji ir minējuši noplūdes problēmas. Tāpēc mēs izmantojām visaptverošo noplūdes testeri vietnē www.doileak.com. Mums patīk izmantot šo, jo tas parāda dažādas jomas, kur tas atklāj problēmas. Kā redzams attēlā pa labi, šim VPN ir nepieciešams autiņš, lai tam būtu noplūdes. Protams, dažas problēmas, kuras redzat labajā pusē, radās problēmas ar pārlūkošanu mobilajās ierīcēs, nevis pakalpojumā.

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Tas, vai jums vajadzētu izmantot Turbo VPN, ir atkarīgs no jūsu mērķiem. Ja plānojat izmantot pakalpojumu, lai piekļūtu ierobežotām vietām, tas, iespējams, nav kārtībā. Tomēr mēs neizvēlēsimies šo vai citu bezmaksas VPN pakalpojumu no Ķīnas. Valsts nav īsti pazīstama ar savu interneta brīvību. Lai gan pakalpojumu sniedzēji norāda, ka dati netiek glabāti, tomēr tie tomēr var būt nepieciešami juridisku iemeslu dēļ. Arī citos punktos tie ir ārkārtīgi neskaidri. Ja vēlaties pakalpojumu ar labāku drošības pakāpi un bez noplūdēm, tur ir pieejams daudz papildu pakalpojumu. Mēs meklētu citur.

Noslēguma domas par Turbo VPN

Galvenais ir tas, ka Turbo VPN ir ārkārtīgi populārs. Kad Google to atcēla, tam bija lejupielādēti vairāk nekā 15 miljoni. Mēs nevarējām atrast informāciju par to, kāpēc tā tika noņemta no Google Play veikala. Tas noteikti liek aizdomāties, kas ar to notika. Nav zināms, vai tas atgriezīs veikalu, bet pa to laiku jūs varat atrast to kā daļu no Aptoide.com. Jums vienmēr ir jāaizsargā sevi, ja izmantojat WiFi. Bezmaksas pakalpojums ir lēns, caurlaidīgs un neuzticams. Tas nozīmē, ka tas var būt tikai nedaudz labāk, nekā neko nelietot. Tikai atcerieties, ka izveidot savienojumu ar ASV, Lielbritāniju, Indiju vai Singapūru varēsit tikai tad, ja izmantosit bezmaksas versiju. Tas varētu palīdzēt jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, ja vēlaties izmantot kaut ko līdzīgu SoundCloud, Pandora vai citiem, taču tas ir viss, kas jums no tā jāgaida. Varat arī apskatīt mūsu 10 labākie VPN salīdzinājumam.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map