VPN.asia apskats

VPN.asia ir jauns tiešsaistes privātuma telpā. Viņu pakalpojums palīdzēs jums sasniegt visus mērķus, kas jums varētu būt saistīti ar VPN. Viņi piedāvā stabilu VPN pakalpojumu, kas palīdzēs atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, aizsargās jūsu interneta privātumu un palīdzēs mazināt sociālo mediju un citu populāru vietņu cenzūru politiski aizliedzošās valstīs..


APN.asia apskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

VPN.asia vienkāršo viņu cenu veidošanu, izmantojot tikai vienu pakalpojumu plānu. Šis plāns saviem biedriem nodrošina ātru, anonīmu, drošu VPN savienojumu, lai veiktu ikdienas aktivitātes internetā. Viņi piedāvā atlaides sava VPN ilgtermiņa paketēm. Viņi tirgo trīs šādus iepakojumus: vienu mēnesi, trīs mēnešus un vienu gadu.

VPN.asia cenu noteikšana

Jūs varat saņemt mēnesi VPN par 9 USD, trīs mēnešus par 8 USD mēnesī un vienu gadu tikai par Mēnesī 6 USD.  Paldies VPN.asia komandai, kas piedāvāja mūsu biedriem 20% atlaidi viņu pakalpojumiem. Jūs varat saglabāt papildu 20% atlaide iepriekš uzskaitītās cenas, izmantojot kupona kodu VPNFAN izrakstīšanās laikā. Ņemiet vērā, ka par šīm pakām tiek rēķināts kā viens maksājums par visu termiņa laiku. Pierakstīties uz gadu ilgu pakalpojumu ir tāpat kā bez maksas iegūt četrus mēnešus ilgu VPN.

Bezriska izmēģinājuma periods

VPN.asia vēlas sniegt iespēju katram pašam novērtēt savu pakalpojumu. Tā rezultātā viņi piedāvā bezmaksas 3 dienu izmēģinājuma kontu. Jūs ievadīsit lietotājvārdu, vārdu, e-pasta adresi, valsti un izveidosit paroli, lai reģistrētos. Lai reģistrētos bezmaksas izmēģinājuma kontam, nebūs jāveic maksājumi. Bezmaksas izmēģinājuma versija ļaus piekļūt desmit serveriem trīs valstīs. Tas nodrošina jums līdz 50 GB drošu VPN pakalpojumu bez reģistrēšanās, lai jūs pats varētu redzēt viņu tīkla veiktspēju. Tā kā konta izveidošanai nav nepieciešama maksājuma informācija, jums tas nav jāatceļ. Tas vienkārši beidzas, kad beidzas pārbaudes laiks.

Papildus bezmaksas izmēģinājumam viņi piedāvā arī īpašu viena mēneša kontu: USD 1 par pirmo mēnesi apkalpošana ar USD 9 mēnesī, kas atkārtojas pēc pirmā mēneša. Viņi atvieglo šī konta atcelšanu, ja nolemjat, ka pakalpojums nav paredzēts jums. Vienkārši piesakieties klienta apgabalā un atlasiet pakalpojumu, noklikšķiniet uz mazās bultiņas, kas atrodas labajā pusē, lai skatītu detalizētu informāciju, un atlasiet “Pieprasīt atcelšanu”. Ja jums patīk pakalpojums, VPN konta jaunināšanai varat izmantot to pašu procedūru. Tā vietā jūs vienkārši atlasāt “Upgrade / Downgrade” un izvēlaties pakotni, uz kuru vēlaties jaunināt. Varat arī nosūtīt e-pastu viņu atbalstam, un viņi to jauninās jūsu vietā.

VPN.asia piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju visiem dalībniekiem, kuri abonē kādu no saviem apmaksātajiem plāniem, izmantojot atmaksājamo maksājuma metodi. Tie, kas reģistrējas bezmaksas kontam, nevar saņemt šo atmaksu. Atmaksa tiks veikta ASV dolāros pēc pašreizējā valūtas kursa tiem, kas maksā ar Bitcoin.

Apmeklējiet vietni VPN.asia

VPN.asia tīkla un servera atrašanās vietas

Pakalpojuma VPN.asia dalībniekiem ir piekļuve 1. līmeņa tīklam ar vairāk nekā 128 serveriem. Viņiem ir VPN serveri, kas atrodas stratēģiskās vietās visā pasaulē, ieskaitot vairāk nekā 50 Eiropā, 14 Āzijā, 2 Dienvidamerikā un vairāk nekā 60 Ziemeļamerikā. Lai arī tas nav tik liels kā daži VPN sniedzēji, VPN.asia ir pakalpojums, kas ļaus jums izpildīt gandrīz jebkuru VPN mērķi, saglabājot anonimitāti un privātumu..

ValstisServeriProtokoli
17128. lpp+PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN (TCP), OpenVPN (UDP)

VPN.asia uztur serverus šādās vietās:

 • Āzija
  • Austrālija, Sidneja; Japāna, Tokija; Singapūra, Serangoona; Koreja, Seula
 • Brazīlija
  • Sanpaulu
 • Eiropa 
  • Beļģija, Brisele; Dānija, Kopenhāgena; Francija, Parīze; Vācija, Frankfurte; Ungārija, Budapešta; Polija, Varšava; Spānija, Madride; Zviedrija, Stokholma; Šveice, Cīrihe; Lielbritānijā, Londonā
 • Savienotās Valstis
  • Ešbērna, VA; Atlanta, GA; Čikāga, IL; Dalasa, TX; Losandželosa, Kalifornija; Maiami, FL; Ņujorka, Ņujorka; Fīniksa, AZ; Sanhosē, Kalifornijā; Sietla, Vašingtona; Vašingtona

Privātums un drošība

VPN.asia skaidri izprot viņu privātuma politiku un pilnībā izklāsta apkopoto informāciju, kā arī to, kā tā tiek izmantota un kopīgota ar citiem. Pirmkārt un galvenokārt, viņi nereģistrē VPN trafiku saviem biedriem. Viņu nostāja par jūsu personīgo privātumu ir apkopota šādos viņu privātuma politikas fragmentos.

VPN.asia nevāc un nereģistrē trafiku vai sava virtuālā privātā tīkla pakalpojuma izmantošanu.

Lai izveidotu kontu, jums, iespējams, būs jāsniedz noteikta personiskā informācija, piemēram, jūsu vārds un e-pasts. Jums būs arī jāizvēlas lietotājvārds un parole un jāsniedz mums maksājuma informācija. Mēs izmantosim šo informāciju tikai, lai savāktu un apstrādātu maksājumus par jums.

Tomēr mēs neizsekojam lietotāju aktivitātes ārpus mūsu vietnes, kā arī neizsekojam to lietotāju pārlūkošanas aktivitātes, kuri ir pieteikušies mūsu VPN pakalpojumā.

Mēs nepārdodam un neiznomājam personisko informāciju citiem.

Viņu privātuma politika skaidri norāda, ka VPN.asia nopietni uztver jūsu privātumu un dara visu iespējamo, lai to aizsargātu.

Raugoties no drošības viedokļa, VPN.asia jūs esat arī aptvēris. Tie piedāvā plašu protokolu klāstu, ieskaitot PPTP, L2TP / IPsec un OpenVPN (TCP / UDP), lai šifrētu visu jūsu tiešsaistes trafiku un nodrošinātu visu jūsu tiešsaistes darījumu drošību. OpenVPN ir visdrošākais protokols. L2TP / IPsec ir lieliska izvēle mobilajām ierīcēm, jo ​​lielākajai daļai tas ir vietējais atbalsts. Visbeidzot, tā kā PPTP ir plaši izplatīts platformas atbalsts un zema līmeņa šifrēšana, tā ir populāra izvēle multivides straumēšanai, kad drošība, iespējams, nerada tik lielas bažas.

Apmeklējiet vietni VPN.asia

Praktiska pārbaude

Es gribētu sākt ar to, ka VPN.asia labi uzrādīja mūsu ātruma testu. Viņiem ir pielāgoti klienti operētājsistēmai Windows un Mac, lai lietotājiem, kas izmanto šīs sistēmas, būtu vieglāk izveidot savienojumu ar VPN un izmantot tos. Jūs varat lejupielādēt programmatūru tieši no viņu vietnes. Pēc lejupielādes vienīgais klikšķis ir viss, kas nepieciešams viņu pakalpojuma instalēšanai un sākšanai. Tajos ietilpst arī pamācības, kā savienot jūsu iOS un Android mobilās ierīces ar savu pakalpojumu, izmantojot L2TP / IPsec protokolu.

Savienojuma izveide no Windows

VPN.asia ir Windows pielāgots klients, kas ar pāris peles klikšķiem ļaus jums viegli izveidot savienojumu ar jebkuru serveri viņu tīklā, izmantojot jūsu izvēlēto protokolu. Lai sāktu izmantot savu VPN, lai droši un anonīmi šķērsotu internetu, nav nepieciešamas nekādas tehniskas zināšanas. Kad jūs pirmo reizi sākat klientu, tas jūs laipni uzņems VPN.asia, lūgs ievadīt pieteikšanās akreditācijas datus un ļaus jums izvēlēties tos saglabāt turpmākiem pieteikšanās gadījumiem. Tālāk tas parādīs dažus ekrānus, lai iestatītu sākotnējās iestatīšanas preferences pakalpojuma lietošanai.

Šādi divi attēli parāda automātiskās servera izvēles ekrānu. Šīs izvēles ir pieejamas tikai tad, ja izvēlaties jā, lai automātiski izveidotu savienojumu ar serveri iesākšanas laikā. Pirmais parāda dažus no servera izvēles nolaižamajā lodziņā. Otrais attēls parāda pieejamos protokolus.

VPN.asia Windows Server

Windows protokols VPN.asia

Kad esat izvēlējies preferences un noklikšķinājis uz pabeigšanas pogu, tiks ielādēts galvenais klienta ekrāns (parādīts zemāk). Šī ekrāna centrā ir redzami visi VPN serveri, kuriem var izveidot savienojumu tīklā. Tos var sakārtot alfabēta secībā pēc valsts, pilsētas vai servera. Turklāt tos var arī sakārtot pēc reakcijas laika. Jūs varat izvēlēties serveri ar mazu reakcijas laiku, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju.

VPN.asia serveru saraksts

Klients arī ļaus jums izvēlēties protokolu, kuru vēlaties izmantot, lai izveidotu savienojumu, un to, vai vēlaties automātiski atjaunot savienojumu, ja tiek zaudēts vpn. Ekrāna augšējā labajā stūrī tiek parādīts jūsu pašreizējais savienojuma statuss, atrašanās vieta un jūsu IP adrese. Protokolu labajā pusē ir poga, lai pievienotu vai atvienotu.

Izvēloties preferences izvēlnē klienta augšpusē, parādīsies šāds ekrāns. Citas izvēlnes iespējas ir fails, savienojums un atbalsts.

VPN.asia Windows preferences

 • Fails
  • Nosūtīt uz sistēmas tekni – minimizēt programmu teknei.
  • Aizmirstiet akreditācijas datus – lai pieteiktos, ir nepieciešams lietotājvārds un parole.
  • Iziet – aizveriet Windows klientu un izslēdziet VPN
 • Preferences – Iepriekš parādītais ekrāns ļauj mainīt preferences, kuras iestatījāt, pirmo reizi instalējot VPN. Jūs varat izvēlēties saglabāt vai atcelt izmaiņas.
  • Atzīmējiet izvēles rūtiņu, lai saglabātu pieteikšanās akreditācijas datus.
  • Atverot Windows, atzīmējiet izvēles rūtiņu Start VPN.asia client.
  • Atzīmējiet izvēles rūtiņu, lai automātiski izveidotu savienojumu ar serveri, kad tiek startēts Windows klients.
   • Pēdējais izmantotais serveris
   • Tuvākais serveris pēc tīkla latentuma
   • Šis serveris – nolaižamajā lodziņā izvēlieties serveri, ar kuru izveidot savienojumu.
   • Protokols – nolaižamajā sarakstā izvēlieties savienojuma protokolu: PPTP, L2TP, OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP)
  • Iestatīt aizkavi starp servera piņķiem – 0–2000 ms
 • Savienojums – Skatu žurnāls tiek izmantots, lai VPN.asia atbalsta komanda palīdzētu jums ar savienojuma problēmām.
 •  Atbalsts
  • Bieži uzdotie jautājumi – tiek atvērta VPN.asia zināšanu bāzes lapa.
  • Galvenā atbalsta lapa – tiek atvērta galvenā atbalsta lapa vietnē, lai jūs varētu atvērt un pārbaudīt biļetes.
  • Par VPN Asia – šī opcija parāda klienta versijas informācijas ekrānu.

Man patīk viņu Windows klients, jo tas ļauj jums viegli izmantot viņu VPN. Serveru atlase ir vienkāršāka, ļaujot tos kārtot, kā arī sablīvēt un paplašināt kategorijas, lai ātrāk varētu atrast meklēto serveri. Kārtošana pēc reakcijas laika arī ļauj vieglāk atrast ātrāko serveri jūsu atrašanās vietai.

Apmeklējiet vietni VPN.asia

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Tāpat kā Windows programmatūru, arī VPN.asia klientu Mac var lejupielādēt no viņu vietnes. Viņi padara to viegli lejupielādējamu un instalējamu ar vienu klikšķi. Tam ir tādas pašas funkcijas kā viņu Windows klientam. Mac programmatūra Mac lietotājiem nodrošina tādu pašu lietošanas vienkāršību kā Windows klients saviem lietotājiem.

Pievienojiet no iPhone vai iPad

VPN.asia nav iOS lietotnes, taču tās atbalsta visas ierīces (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS sākotnēji atbalsta VPN. VPN.asia ir rokasgrāmata L2TP protokola izmantošanai ar viņu pakalpojumu. Turklāt varat sazināties ar viņu klientu apkalpošanas dienestu, lai palīdzētu savienot iOS ierīci ar citiem protokoliem, kurus viņi atbalsta, piemēram, OpenVPN un PPTP. Kad esat saņēmis apmaksātu abonementu, varat apmeklēt viņu vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju un serveru adrešu sarakstu.

IOS iestatīta VPN.asia L2TP:

 1. Noklikšķiniet uz “Iestatījumi” un pēc tam uz “Vispārīgi”..
 2. Ritiniet uz leju un atlasiet “VPN”
 3. Pieskarieties “Pievienot VPN konfigurāciju”
 4. Atlasiet L2TP
  1. Ievadiet aprakstu, piemēram, VPNAsia Atlanta
  2. Laukā “Server” ierakstiet VPN.asia servera adresi. Pilnu servera adrešu sarakstu atradīsit viņu vietnes dalībnieku apgabalā.
  3. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli.
  4. Laukā Slepenais ievadiet “vpn” bez pēdiņām.
  5. Pārliecinieties, vai ir iespējota opcija “Sūtīt visu satiksmi”.
  6. Pieskarieties “Saglabāt”.
 5. Pārslēdziet VPN “ON”, lai pārbaudītu savienojumu

Apmeklējiet vietni VPN.asia

Izveidojiet savienojumu no Android ierīces

VPN.asia nenodrošina lietotni Android ierīcēm, taču iestatīšanas process ir ļoti vienkāršs. Varat izmantot viņu ceļvedi, lai savienotu Android tālruni vai planšetdatoru, izmantojot L2TP protokolu. Vēlreiz varat sazināties ar viņu klientu atbalstu, lai palīdzētu savienot Android ierīci ar OpenVPN vai PPTP. Kad esat saņēmis apmaksātu abonementu, varat apmeklēt viņu vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju un serveru adrešu sarakstu.

Šeit ir instrukcijas L2TP savienojumiem:

1) Atveriet izvēlni un izvēlieties Iestatījumi
2) Atlasiet Bezvadu un tīkla vai bezvadu vadības ierīces, atkarībā no jūsu Android versijas
3) Atlasiet VPN iestatījumi
4) Atlasiet Pievienojiet VPN
5) Atlasiet Pievienot L2TP / IPsec PSK VPN
6) Atlasiet VPN nosaukums un ievadiet aprakstošo vārdu
7) Atlasiet Iestatiet VPN serveri un ievadiet servera resursdatora nosaukumu
8) Pieskarieties Iestatiet IPSec iepriekš koplietotu atslēgu un ievadiet vpn ”
9) noņemiet atzīmi Iespējot L2TP noslēpumu
10) Atveriet izvēlni un izvēlieties Saglabāt

Kad VPN ir pievienots, tam vajadzētu parādīties VPN sarakstā. To var izvēlēties, lai izveidotu savienojumu.

Apmeklējiet vietni VPN.asia

VPN.asia ātruma pārbaude

VPN.asia veiksmīgi piedalījās mūsu ātruma pārbaudē. Viņu servera ātrums Atlantā bija lielisks. Es domāju, ka jūs būsit diezgan apmierināts ar viņu tīkla sniegumu un atsaucību.

VPN.asia ātruma pārbaude

Kā redzat, starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar serveri Atlanta ātrums atšķīrās par 10%. Kā gaidīts, tie ir nelieli savienojuma ātruma zaudējumi, bet šifrēšanas nodrošinātajai papildu drošībai tas ir taisnīgs kompromiss. Ar ātrumu gandrīz 59 Mb / s jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas ar sērfošanu internetā vai tā izmantošanu citiem mērķiem, kas jums ir paredzēti VPN..

Secinājums

Iespējams, ka VPN.asia vēl nav firmas nosaukums, taču es domāju, ka viņiem ir viss, kas nepieciešams lieliska VPN pakalpojuma izveidošanai. Viņu tīkls sastāv no vairāk nekā 128 serveriem 17 valstīs. Viņu politika nepierakstīties, kā arī skaidra privātuma politika ilustrē viņu saistības ar dalībnieku privātumu un anonimitāti. Viņi atbalsta PPTP, L2TP / IPsec un OpenVPN (TCP / UDP) protokolus, kas padara viņu pakalpojumus savietojamus ar dažādām ierīcēm.

Varat izmantot VPN.asia, lai baudītu straumējošus multivides failus, aizsargātu bankas un citu drošu informāciju, vienlaikus izmantojot publisko bezvadu internetu, neļautu savam interneta pakalpojumu sniedzējam pārtraukt savienojumu interneta pārlūkošanas paradumu dēļ, pārvarētu sociālo mediju un citu vietņu cenzūru, kā arī citi motīvi, kas jums varētu būt par VPN izmantošanu.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli lietojama Windows un Mac programmatūra
 • Cenas termiņa plāniem, kā arī īpaša atlaide
 • Caurspīdīga politika bez žurnāla
 • Atbalsts visizplatītākajiem protokoliem, ieskaitot PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN (TCP) un OpenVPN (UDP)

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Vienkāršāka navigācija vietnē
 • Pielāgotas lietotnes iOS un Android ierīcēm
 • Vairāk satura viņu zināšanu bāzes rakstiem par protokoliem, kas nav L2TP / IPsec

VPN.asia abonentiem nodrošina ātru un drošu VPN pakalpojumu. Viņu klientu apkalpošana ir atsaucīga, zinoša un draudzīga. Man bija iespēja noskaidrot savus jautājumus par pakalpojumu tikai dažās minūtēs, izmantojot viņu tiešraides tērzēšanas atbalstu. Pārbaudiet viņu pakalpojumus pats. Izmantojiet viņu īpašo pirmā mēneša 1 ASV dolāra priekšrocības ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju un redziet, ko domājat. Es domāju, ka jūs būsit apmierināts ar viņu pakalpojumu.

Apmeklējiet vietni VPN.asia

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map