VPN Zoom tika atklāts 2014. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Pakalpojums piedāvā dažas iespaidīgas iespējas. Dalībniekiem ir piekļuve pirmā līmeņa tīklam, kas nozīmē ātrus, uzticamus savienojumus. Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac, kā arī pārnēsājamam klientam. VPN Zoom kredītkartēm izmanto marķētu apstrādi, kas piešķir papildu privātuma aizsardzības līmeni. Viņi arī atbalsta bitcoin maksājumus.

VPN Zoom pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

VPN tuvināšana ietver neierobežotu datu izmantošanu un līdz diviem savienojumiem visiem dalībniekiem. Cenas pamatā ir jūsu pierakstīšanās termiņš. Viņi piedāvā mēneša, pusgada un gada noteikumus. Garākiem noteikumiem ir pievienota dziļāka atlaide, tāpēc, lai iegūtu vislabāko cenu, jūs vēlaties pārbaudīt to gada termiņu.

VPNZoom cenu plāni

Lai piekļūtu pakalpojumam, klienti var izmantot bezmaksas VPN Zoom programmatūru operētājsistēmai Windows un Mac. Kopā ar portatīvo klientu. Viņi piedāvā atlaides, pamatojoties uz jūsu vēlamo abonēšanas termiņu. Jūs varat ietaupīt līdz 25% no gada reģistrēšanās. Gada plāna vislabākā vērtība. Lai saglabātu, apmeklējiet īpašo lapu VPN Zoom.

Kad runa ir par pierakstīšanos uz VPN piekļuvi, mēs aplūkojam piedāvātās maksājuma iespējas. Pirmoreiz palaižot VPN pakalpojumus, norēķinu iespējas parasti ir ierobežotas. Tas neattiecas uz VPN Zoom. Jūs varat pateikt, ka viņi daudz domā un pieliek pūles klientu maksājumos. Viņi pieņem kredītkarti, PayPal un bitcoin.

Plānojot maksājuma veidus, VPN Zoom komanda paturēja prātā dalībnieku privātumu. Tas, ka ir iespēja norēķināties ar bitcoin, ir liels plus. Viņi kredītkartēm izmanto marķētu apstrādi, kas nozīmē, ka jūsu maksājumu informācija netiek glabāta viņu serveros. VPN lietotāji novērtēs papildu privātuma līmeni.

Bezriska izmēģinājuma periods

Cerams, ka mūsu pārskats par VPN Zoom sniegs jums labu priekšstatu par pakalpojuma piedāvājumu, taču jums ir nepieciešams laiks, lai arī pārbaudītu. Vēlaties izmēģināt šo pakalpojumu pats. Arī VPN Zoom to saprot. Lai palīdzētu viņiem piedāvāt naudas atdošanas 3 dienu garantiju. Šeit ir viņu atmaksas politikas kopsavilkums tieši no VPNZoom FAQ lapu.

Vai jūs piedāvājat bezmaksas izmēģinājumu??

Nē, mēs piedāvājam 3 dienu naudas atdošanas garantiju. Bezmaksas izmēģinājumi mudina surogātpasta izplatītājus un krāpniekus, kuri ļaunprātīgi izmanto tīklu, kas savukārt ietekmē mūsu lojālos biedrus.

Kādi ir naudas atdošanas garantijas nosacījumi??

Jums ir jāatceļ 3 dienu laikā un jāsazinās ar mūsu norēķinu nodaļu, lai pieprasītu atmaksu. Citu nosacījumu nav.

Apmeklējiet vietni VPNZoom

VPN tālummaiņas tīkls un servera atrašanās vietas

VPN Zoom piedāvā plašu servera atrašanās vietu klāstu. Viņiem ir serveri galvenajās vietās visā pasaulē. Pakalpojums darbojas pirmā līmeņa tīklā, lai jūs varētu sagaidīt augstu ātruma un uzticamības līmeni. Dažu veiktspējas testēšanas rezultātu parādīsim vēlāk pārskatā, bet pagaidām tikai zināt, ka reakcijas laiki ir iespaidīgi.

ValstisLocationsServersIP’s Protokoli
16247014 000OpenVPN, PPTP, L2TP

VPN Zoom serveri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Apvienotā Karaliste, Austrālija, Brazīlija, Kostarika, Dānija, Somija, Vācija, Japāna, Nīderlande, Polija, Singapūra, Dienvidkoreja, Spānija un Zviedrija.

Privātums un drošība

Kad mēs runājam par VPN pakalpojumiem, daudzi cilvēki domā, ka viņi iegūs augstu privātuma un drošības pakāpi. Tas ne vienmēr notiek. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu VPN pakalpojuma izmantošanas iemesla. Ja jūsu mērķis ir privātums un anonimitāte, iespējams, vēlaties VPN, kas neveic reģistrēšanos.

VPN Zoom viņu reģistrēšanas politiku diezgan skaidri parāda FAQ sadaļā:

Kādus žurnālus jūs glabājat? Vai jūs uzraugāt manu darbību??

Mēs neuzraugām, nereģistrējam un neuzglabājam žurnālus par viena klienta VPN darbībām. Lai iegūtu pilnīgu informāciju, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.

Apmeklējiet vietni VPNZoom

Praktiska pārbaude

Pirmais, ko es aplūkoju, pieņemot lēmumu par VPN pakalpojuma pārskatīšanu, ir tas, vai viņi piedāvā pielāgotu klientu. Gadu iepriekšējiem lietotājiem, iespējams, vajadzēja zināmas tehniskās zināšanas, lai izveidotu savienojumu ar VPN pakalpojumu sniedzēju. Tas joprojām attiecas uz dažiem uzņēmumiem, bet ir arī daži, kas piedāvā pielāgotus klientus, lai lietas atvieglotu.

Palielinoties pakalpojumam, tiek palaists daudz VPN pakalpojumu un pēc tam tiek strādāts pie klienta programmatūras. Es priecājos dalīties ar to, ka VPN Zoom pirms laika rūpējās par programmatūru. Viņiem ir ērti lietojams pielāgots klients gan Windows, gan Mac OS X lietotājiem. Mani vienlīdz iespaido viņu centieni attīstīt portatīvo savienojumu pārvaldnieku.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Apskatīsim VPN Zoom Windows klientu:

VPNZoom Windows klients

Kā redzat iepriekš, VPN Zoom klients piedāvā jums servera atrašanās vietu sarakstu. Jūs arī pamanīsit, ka dažās atrašanās vietās ir vairāki serveri. Izmantojot klienta programmatūru, jums ir pieejams pilns serveru atrašanās vietu tīkls visā pasaulē. Pievienojiet, izmantojot OpenVPN (TCP vai UDP), PPTP vai L2TP protokolus.

Klients atbalsta operētājsistēmas Windows 8, 7, Vista un XP.

Apmeklējiet vietni VPNZoom

Sazinieties ar Mac VPN klientu

VPN Zoom piedāvā pielāgotu klientu Mac OS X lietotājiem. Tas ir liels pluss, jo daudzi VPN pakalpojumi ir atpalikuši no Mac atbalsta. VPN Zoom Mac klients ir ļoti līdzīgs tā Windows līdzīgajam. Varat to izmantot, lai izveidotu savienojumu ar servera atrašanās vietu. Tas arī atbalsta OpenVPN (TCP vai UDP), PPTP un L2TP protokolus.

VPNZoom Mac klients

Apmeklējiet vietni VPNZoom

Pievienojiet no iPhone vai iPad

Lai gan VPNZoom nepiedāvā savu iOS lietotni, jūs varat izmantot viņu vietni, lai palīdzētu iestatīt ierīci savienojumam ar OpenVPN, PPTP vai L2TP. Šeit ir L2TP instrukcijas kopija. Varat apmeklēt viņu vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju un serveru adrešu sarakstu.

IOS iestatīta VPN tālummaiņa L2TP:

 1. Noklikšķiniet uz “Iestatījumi” un pēc tam uz “Vispārīgi”..
 2. Ritiniet uz leju un atlasiet “VPN”
 3. Pieskarieties “Pievienot VPN konfigurāciju”
 4. Atlasiet L2TP
  1. Ievadiet aprakstu, piemēram, VPN Zoom Chicago
  2. Laukā “Server” ierakstiet VPN Zoom servera adresi. Pilnu servera adrešu sarakstu atradīsit viņu vietnes dalībnieku apgabalā..
  3. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli.
  4. Laukā Slepenais ievadiet “vpn” bez pēdiņām.
  5. Pārliecinieties, vai ir iespējota opcija “Sūtīt visu satiksmi”.
  6. Pieskarieties “Saglabāt”.
 5. Pārslēdziet VPN “ON”, lai pārbaudītu savienojumu

Apmeklējiet vietni VPNZoom

Izveidojiet savienojumu no Android ierīces

Lai gan VPNZoom nepiedāvā Android lietotni, jūs varat izmantot viņu vietni, lai palīdzētu iestatīt ierīci, lai izveidotu savienojumu ar PPTP vai L2TP. Šeit ir L2TP instrukcijas kopija. Varat apmeklēt viņu vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju un serveru adrešu sarakstu.

VPN tālummaiņa L2TP iestatīta operētājsistēmai Android:

 1. Atveriet izvēlni un izvēlieties Iestatījumi
 2. Atkarībā no jūsu Android versijas atlasiet Bezvadu un tīkla vai Bezvadu vadīklas
 3. Atlasiet VPN iestatījumi
 4. Atlasiet Pievienot VPN
 5. Atlasiet Pievienot L2TP / IPsec PSK VPN
 6. Atlasiet VPN nosaukums un ievadiet aprakstošo vārdu
 7. Atlasiet Iestatīt VPN serveri un ievadiet servera resursdatora nosaukumu (serveru adreses norādītas dalībnieku apgabalā)
 8. Pieskarieties Set IPSec iepriekš koplietotu atslēgu un ievadiet “vpn” bez pēdiņām
 9. Atveriet izvēlni un izvēlieties Saglabāt

Apmeklējiet vietni VPNZoom

VPN tālummaiņas ātruma pārbaude

Pārskata augšpusē es minēju, ka VPNZoom darbojas pirmā līmeņa tīklā. Tas viņiem dod ātruma priekšrocības. Šis ir mans interneta veiktspējas apskats bez VPN un pēc tam vēlreiz, kad esmu izveidojis savienojumu ar VPNZoom serveri Atlantā. Kā redzat, es gandrīz pilnveidoju savu savienojumu pat ar papildu šifrēšanas slāni.

VPNZoom ātruma pārbaude

Secinājums

Iespējams, ka VPN tālummaiņa tirgū ir jauna, taču jūs to nezināt no funkcijām. Viņiem ir pilnvērtīgs klients Windows un Mac lietotājiem. Pārnēsājams savienojuma pārvaldnieks ir papildu piemaksa, ko piedāvā daudzi pakalpojumu sniedzēji. Atrodoties pirmā līmeņa tīklā, tiek uzlabota pakalpojuma veiktspēja un uzticamība.

Kas man visvairāk patīk pakalpojumā:

 • Pielāgota klienta programmatūra – Windows, Mac, pārnēsājama
 • Pilnveidota kredītkaršu apstrāde un atbalsts bitcoin
 • Bezmaksas NAT ugunsmūris un divi savienojumi katram dalībniekam
 • Termiņu atlaides pusgada un gada reģistrēšanās gadījumiem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet uzlabotas klienta funkcijas, piemēram, interneta nogalināšanas slēdzi
 • Izstrādājiet mobilās lietotnes iOS un Android
 • Pievienojiet viņu tīklam citas atrašanās vietas
 • Apsveriet speciālo IP kā papildinājumu

VPN tālummaiņa ir labākais “jaunais” pakalpojums, ko esmu redzējis, ka tas tirgū nonācis jau sen. Parasti pakalpojumu sniedzējiem trūkst funkciju vai to palaišanas laikā ir problēmas ar veiktspēju. Tas neattiecas uz VPN Zoom. Viņiem ir nepieciešams, lai izveidotu spēcīgu klientu bāzi. Bezmaksas NAT ugunsmūris, žetonēta kredītkaršu apstrāde un atbalsts bitcoin ir visi plus. Man arī patika portatīvā VPN klienta izmantošanas iespēja. Es iesaku jums izmēģināt VPN Zoom. Viņi visiem jaunajiem dalībniekiem piedāvā 3 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni VPNZoom

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me