VPN4ALL apskats

Sāksim mūsu VPN4ALL pārskatīšanu, ņemot vērā uzņēmuma pieredzi. Viņu vietni pārvalda un pakalpojumu pārdod VPN4ALL, SIA. VPN tīklu pieder un pārvalda WebBroadcasting Ltd, kura galvenā mītne atrodas Seišelu salās. WebBroadcasting izstrādā arī VPN4ALL klienta programmatūru.


VPN4ALL apskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

VPN4ALL piedāvā trīs konta iespējas. Viņiem ir plāns ar 50 GB ikmēneša datu izmantošanu, cits ar neierobežotu datu izmantošanu, un trešais plāns ir vērsts uz mobilajām ierīcēm. Locekļiem ir pilnīga piekļuve savam VPN serveru tīklam. Serveru atrašanās vietām, uz kurām varat izveidot savienojumu, nav ierobežojumu. Viena no galvenajām funkcijām, kas palīdz VPN4ALL izcelties, ir katra dalībnieka IP adreses iekļaušana. Tas var būt noderīgs vairākiem mērķiem, piemēram, PayPal, Steam un tiešsaistes pokeram.

VPN4ALL cenu plāni

Kā redzat, VPN4ALL šobrīd piedāvā īpašu akciju ar līdz pat 50% atlaidi no gada noteikumiem. Turklāt VPN4ALL piedāvā mūsu apmeklētājiem 15% atlaidi jebkura termiņa pirmajam norēķinu ciklam. VPN4ALL piedāvā mēneša, ceturkšņa un gada noteikumus. Gada reģistrēšanās ir labākais piedāvājums. Kupona kods, lai izmantotu piedāvājumu, ir vpnfan. Apmeklējiet mūsu Īpašais VPN4ALL lapu un reģistrēšanās laikā izmantojiet reklāmas kodu vpnfan, lai saglabātu.

Reģistrējoties kontā, viņi piedāvā vairākas maksājuma iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties. Man patīk izmantot PayPal jebkuram tiešsaistes pakalpojumam, jo ​​jūs varat pārvaldīt abonementu. VPN4ALL piedāvā PayPal un Bitcoin maksājumus kopā ar Visa, MasterCard un American Express.

Bezriska izmēģinājuma periods

Jums ir jāspēj pārbaudīt VPN pakalpojumu, lai tiešām redzētu, vai tie atbilst jūsu vajadzībām. VPN4ALL to saprot. Lai palīdzētu viņiem piedāvāt naudas atdošanas 30 dienu garantiju, izmantojot līdz pat 100 MB. Neatkarīgi no tā, vai pierakstāties uz mēneša vai gada termiņu, jums ir iespēja pirmo 30 dienu laikā atcelt summu, lai saņemtu pilnu atmaksu.

VPN4ALL

VPN4ALL tīkla un servera atrašanās vietas

Apsverot VPN pakalpojumu sniedzējus top 10 sarakstā, es cieši aplūkoju viņu tīklu. Lai arī VPN4ALL tīkls nav tik liels kā daži citi pakalpojumi mūsu sarakstā, tas aptver plašu reģionu klāstu visā pasaulē. Tīkla otra puse ir veiktspēja, kas ir laba VPN4ALL. Vēlāk pārskatā varat redzēt, kā viņiem veicās mūsu ātruma pārbaudē.

VPN4ALL ir serveri Beļģijā, Kanādā, Čehijas Republikā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Honkongā, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Japānā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Panamā, Polijā, Portugālē, Rumānija, Krievija, Seišelu salas, Singapūra, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Apvienotā Karaliste un Amerikas Savienotās Valstis..

Privātums un drošība

Nav svarīgi, cik ātrs ir pakalpojums vai cik jauks var būt klients, ja viņš nespēj aizsargāt jūsu privātumu un nodrošināt jūsu interneta savienojumu. Tā nav problēma ar VPN4ALL. Viņi skaidri norāda savu reģistrēšanas politiku vietnē un nodrošina augstākās klases šifrēšanu, lai nodrošinātu jūsu tiešsaistes privātumu.

Šeit ir vārds VPN4ALL konfidencialitātes politika:

Mūsu konfidencialitātes politika ir vienkārša. Mēs nereģistrējamies un kešatmiņā netiek glabāti tikai jūsu personas dati, izņemot e-pasta adresi, kuru norādījāt, reģistrējoties. Mēs izmantojam Google Analytics, lai analizētu mūsu trafiku, bet mēs neuzglabājam nekādus privātus datus. Tā kā mūsu mātesuzņēmums atrodas krastā, nav likumu, kas mums uzliek pienākumu veikt žurnālu uzskaiti par klientiem – tāpēc mums nav.

Vienādojuma otra puse ir drošība. Vēlaties pārliecināties, vai jūsu pakalpojumu sniedzējs atbalsta nepieciešamos protokolus, lai nodrošinātu jūsu privātumu. VPN4ALL atbalsta OpenVPN un SSTP operētājsistēmām Windows un Mac. Viņi paplašina PPTP, IPSec un IKEv2 atbalstu iOS un Android mobilajām ierīcēm. Izmantojot pilnu protokolu savienojumu šifrēšanai, izmantojot VPN4ALL, jūs varat justies drošāk.

VPN4ALL

Praktiska pārbaude

Ja esat lasījis citas atsauksmes, tad zināt, ka es uzskatu tikai tos VPN nodrošinātājus, kuriem ir ērti lietojama klienta programmatūra. VPN4ALL noteikti to aptver. Viņi piedāvā ļoti vienkāršus klientus operētājsistēmai Windows un Mac. Kopā ar mobilajām lietotnēm iOS un Android ierīcēm.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Apskatīsim Windows VPN4ALL klientu.

VPN4ALL Windows klients

VPN4ALL ir vairākas serveru atrašanās vietas tādās populārās valstīs kā ASV, Lielbritānija un Kanāda. Kā redzat, klientam ir jauka lietotāja saskarne. Pirms ekrānuzņēmuma uzņemšanas es atvēru nolaižamo serveru sarakstu, lai jūs varētu tuvāk apskatīt dažus no viņu serveriem. Viņi skaidri atzīmē, kuras vietas atļauj P2P.

Kā redzat, viņiem ir zināma informācija kopā ar atrašanās vietu. Ritenis, kas iet no zaļas līdz sarkanai, parādīs ātruma norādi. Visi gaiši zaļie nozīmē labāko sniegumu. Tas nav redzams augšējā attēlā, bet, ja zvaigzne tiek aizstāta ar zibens skrūvi, tas nozīmē, ka no šī servera atrašanās vietas jūs varat sagaidīt vislabāko ātrumu.

Ja noklikšķināsit uz Izvēlne – Iespējas, tas parādīs vairākas pielāgojamas funkcijas. Piemēram, VPN4ALL atbalsta portu pāradresāciju. Kaut ko tādu, ko neatradīsit daudzi pakalpojumu sniedzēji. Jūs varat arī iestatīt klientam automātiski mainīt jūsu IP adresi noteiktos laika intervālos, lai iegūtu papildu privātuma līmeni.

VPN4ALL

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Papildus viņu Windows programmatūrai, VPN4ALL ir arī ļoti līdzīgs Mac klients. Jūs varat lejupielādēt jaunāko versiju no viņu vietnes dalībnieku zonas. Izmantojiet Mac klientu, lai izveidotu savienojumu ar jebkuru no viņu VPN serveriem visā pasaulē.

Sazinieties ar iOS VPN lietotni

VPN4ALL dalībniekiem piedāvā bezmaksas iOS lietotni. Jūs to varat lejupielādēt Apple iTunes lietotņu veikalā. Mobilajai lietotnei nepieciešama operētājsistēmas iOS 4.3 vai jaunāka versija. Tas atbalsta iPhone, iPad un iPod Touch. Lietotne nav optimizēta iPhone 5.

IOS lietotne VPN4ALL

Instalējot lietotni VPN4ALL iOS uz jūsu iPhone vai iPad, tas ļaus jums izvēlēties vēlamo servera atrašanās vietu. Pēc tam tas konfigurēs ierīces profilu, lai izveidotu savienojumu ar šo serveri. Ietaupot laiku, kas nepieciešams manuālai iestatīšanai.

VPN4ALL

Sazinieties ar Android lietotni

Izmantojot viņu lietotni, ir viegli izveidot savienojumu ar VPN4ALL ar savu Android mobilo tālruni vai planšetdatoru. Lietotni var lejupielādēt vietnē Google Play. Vispirms jums būs nepieciešams mobilais plāns, lai izmantotu lietotni. Varat to pievienot 50 GB vai neierobežotam plānam. Viņi arī piedāvā mobilo plānu pats par sevi. Esmu izmantojis Android lietotni, un tā darbojas labi.

Android lietotne VPN4ALL

Android lietotnei VPN4ALL ir arī dažas jaukas uzlabotas funkcijas. Tas saspiež jūsu datus, kas ietaupa joslas platuma izmantošanu. Pakalpojums arī palīdzēs bloķēt ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus, kā redzat iepriekš redzamajā attēlā.

VPN4ALL

VPN4ALL ātruma pārbaude

Testēju VPN4ALL, izmantojot OpenVPN, kas ir visdrošākais protokols. Es izmantoju viņu Windows klientu un pieslēdzos serverim Ņujorkā.

VPN4ALL ātruma pārbaude

Kā redzat, bija apmēram 50% ātruma starpības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar VPN4ALL serveri Ņujorkā. Šifrēšana palielina pieskaitāmās izmaksas, lai jūs varētu sagaidīt zināmu veiktspējas samazināšanos. Tas ir kompromiss ar augstāku privātuma līmeni. Ar ātrumu virs 17 Mb / s es varētu ērti straumēt tādus pakalpojumus kā Netflix, Hulu un HBO GO.

Secinājums

VPN4ALL ir dārgāks nekā vairums pakalpojumu mūsu top 10 sarakstā, taču tie joprojām ir vieni no maniem iecienītākajiem. Cena ir pamatota, ja vēlaties uzlabotas funkcijas, piemēram, portu pāradresāciju un aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Tajos ir arī īpaša IP adrese, kas nav pieejama lielākajai daļai labāko pakalpojumu sniedzēju. Citi piedāvā vienu par papildinājumu, kura cena ir no 3 līdz 5 USD mēnesī. Kopumā es domāju, ka VPN4ALL ir lielisks pakalpojums.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Jauka klienta programmatūra un mobilās lietotnes
 • VPN4ALL atrodas ārzonā un neveic žurnālus
 • Īpaša IP adrese kā jūsu plāna sastāvdaļa
 • 30 dienu, 100 MB bezriska naudas atdošanas garantija
 • Īstermiņa atlaides un 15% atlaide VPNFan kuponam

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Zemāka cena VPN4ALL neierobežotajā plānā
 • Piedāvājiet visu iekļaujošu plānu, tā vietā, lai maksātu papildus par mobilo

Man patīk izmantot VPN4ALL un iesaku izmēģināt pakalpojumu pats. Pārbaudiet gan darbvirsmas klienta programmatūru. Ja pievienojat mobilā VPN plānu, viņi tos aptver ar iOS un Android lietotnēm. Pārliecinieties, vai esat izveidojis savienojumu ar dažādām serveru vietām un pārbaudi tīklu dažādos dienas laikos. Tas pats, ko jūs darītu jebkuram pakalpojumu sniedzējam. Pakalpojums tiek piegādāts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Noskatieties izmēģinājuma 100 MB vāciņu, jo to var viegli nodot. It īpaši, ja lejupielādējat vai straumējat.

VPN4ALL

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map