Mūsu VPNBook pārskatā tika atrasts bezmaksas VPN pakalpojums, kas mums atgādina vecā tipa VPN. Viņu galvenā mītne atrodas Cīrihē, Šveicē. Pakalpojums pats par sevi nesniedz pielāgotu programmatūru. Tā vietā tas ir atkarīgs vai nu no iebūvētā PPTP protokola, ko nodrošina daudzas operētājsistēmas, vai arī no bezmaksas atvērtā koda OpenVPN projekta programmatūras vai citām lietotnēm, kas to atbalsta. VPNBook nodrošina tikai akreditācijas datus, kas ļauj piekļūt viņu ātrdarbīgu serveru VPN tīklam vairākās dažādās valstīs. Viņu pakalpojuma izmantošana ļaus jums pārvarēt valsts sponsorētu ziņu un sociālo mediju vietņu cenzūru. Tas var arī palīdzēt atbloķēt tādu populāru straumēšanas multivides pakalpojumu saturu kā Hulu un Netfix Amerikas Savienotajās Valstīs.

VPNBook apskats

Bezmaksas VPNBook VPN pakalpojums

VPNBook ir pilnīgi bezmaksas VPN pakalpojums. Nav maksas pakalpojuma versijas. Tāpēc ātrums un joslas platums netiek ierobežoti, tāpat kā daudzos bezmaksas VPN tīklos. Pakalpojums tiek atbalstīts ar reklāmas un ziedojumu palīdzību. Tīkla parole tiek mainīta katru otro nedēļu, tāpēc, lai turpinātu izmantot pakalpojumu, tā periodiski būs jāatjaunina. Saskaņā ar viņu FAQ, viņi to dara, lai uzlabotu servera drošību un nodrošinātu, ka bezmaksas pakalpojumu izmanto tikai aktīvi lietotāji. Tas arī nodrošina, ka viņu reklāmdevēji saņem lielāku ekspozīciju, kad apmeklējat VPNBook vietni, lai iegūtu jaunāko paroli. Tā kā visa programmatūra ir trešās puses, lietotāji, izmantojot savus VPN serverus, netiek pakļauti reklāmām.

Bezmaksas starpniekservera pakalpojums VPNBook

VPNBook ir arī bezmaksas SSL tīmekļa starpniekserveris, kuram var piekļūt no viņu vietnes. Lai to izmantotu, vienkārši izvēlieties starpniekservera atrašanās vietu un pēc tam lodziņā ievadiet URL, kuru vēlaties atvērt. Varat izmantot VPNBook interneta pārlūka starpniekserveri bez papildu programmatūras. Tas ļaus jums paslēpt savu IP adresi un atbloķēt YouTube, Facebook vai citas informatīvas vietnes, izmantojot SSL šifrētu trafiku, lai apietu valdības cenzūru, lai iegūtu bezmaksas un atvērtu interneta pieredzi..

VPNBook SSL tīmekļa starpniekserveris

Īpašs IP VPN pakalpojums

VPNBook gūst peļņu no viena sava VPN pakalpojuma funkcijas. Viņi piedāvā īpašu IP VPN servera piekļuvi biznesa, komerciāliem un personīgajiem lietotājiem ar lielu pieprasījumu. Katrs lietotājs mēnesī saņem savu atvēlēto centrālo procesoru, atmiņu un 500 GB + speciālo joslas platumu. Vienlaicīgi var savienot ne vairāk kā piecas ierīces, ieskaitot datorus, mobilos tālruņus, planšetdatorus un citas atbalstītās ierīces. VPNBook nereģistrē nevienu no jūsu VPN servera darbībām.

VPNBook cenu noteikšana

Par šo pakalpojumu VPNBook maksā 7,95 USD mēnesī ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Jūs to varat iegādāties lielākajā daļā lielāko kredītkaršu: Visa, MasterCard, American Express vai Discover. Jūs varat arī samaksāt par šo pakalpojumu, izmantojot savu PayPal kontu.

Šis pakalpojums atbalsta P2P, VoIP un tiešsaistes spēles. Pakalpojums atbalsta arī pielāgojamus OpenVPN portus (noklusējuma porti: UDP53 / TCP443). Jūs varat izvēlēties no šīm īpašajām VPN servera vietām:

 • Kanāda;
 • Savienotās Valstis (Austrumos) – P2P nav atļauts;
 • Savienotās Valstis (Rietumi) – P2P nav atļauts;
 • Nīderlande – P2P nav atļauts.

Apmeklējiet VPNBook

VPNBook Severer tīkls

Pašlaik VPNBook tīkls sastāv no septiņiem serveriem piecās dažādās valstīs. Četri no šiem VPN serveriem atrodas Eiropā, bet pārējie trīs – Ziemeļamerikā. Katram no tiem ir sava speciāla aparatūra, un tie ir optimizēti ātrumam. Viņu tīkls sastāv arī no mākoņa bāzes IP satura piegādes tīkla (CDN) komponentiem, kas ļauj viņiem saprātīgi novirzīt visu interneta tīkla trafiku, lai lietotājiem nodrošinātu “maksimālo ātrumu”. Tas viņiem arī nodrošina vietējo rezerves pozīciju, ja viņiem rodas CDN kļūme.

Serveru atrašanās vietas ir šādas (servera apzīmējumi iekavās):

Eiropa – Rumānija (Euro1 un Euro2), Francija (FR), Vācija (DE)
Ziemeļamerika – Kanāda (CA), Amerikas Savienotās Valstis (US1 un US2).

Viņu tīkls atbalsta savienojumus, izmantojot PPTP un OpenVPN protokolus. Tikai viņu Euro VPN serveri, kas atrodas Rumānijā, atļauj P2P trafiku. Tas notiek viņu labvēlīgo interneta likumu dēļ. Tas arī padara tos ideālus, lai apietu valsts atbalstītu ISP cenzūru un baudītu mazāk ierobežojošu interneta pieredzi. Visi pārējie serveri ir optimizēti tīmekļa pārlūkošanai un atvieglo piekļuvi ģeogrāfiski bloķētām vietnēm. Tie ļaus jums skatīties iecienītākās programmas tādās vietnēs kā Hulu un Netflix Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs ierobežotā straumēšanas multivides saturā.

VPNBook un jūsu interneta drošība un privātums

Tā kā šis ir bezmaksas pakalpojums, jums tas nav jāreģistrējas un tādējādi jūs varat saglabāt zināmu interneta privātuma līmeni, jo pakalpojums slēpj jūsu IP adresi tāpat kā citi VPN pakalpojumi. Šis konfidencialitātes līmenis ir atkarīgs no jūsu uzticības VPNBook pakalpojumam. VPNBook ir viena no mazākajām un tiešākajām privātuma politikām, ko esam redzējuši VPN nozarē. Šeit tas ir pilnībā.

Mūsu privātuma politika ir vienkārša: mēs cienām jūsu privātumu. Mēs nevācam nekādu personisku informāciju un neuzglabājam neviena lietotāja interneta datus. Vienīgais, ko mēs reģistrējam, ir IP adrese un savienojuma izveidošanas laiks. Mēs reģistrējam savienojuma informāciju, lai samazinātu ļaunprātīgas darbības un saglabātu šo bezmaksas VPN pakalpojumu tiešsaistē visiem likumīgajiem lietotājiem. Katru nedēļu savienojuma žurnāli tiek automātiski izdzēsti.

Jūs (lietotājs) esat atbildīgs par savām darbībām vai zaudējumiem, kas radušies, izmantojot mūsu bezmaksas VPN pakalpojumu. Nelietojiet šo VPN ļaundarības izdarīšanai (p2p lietojumprogrammas ir kārtībā). Ja jūs ļaunprātīgi izmantojat sistēmu, jūsu IP tiks aizliegts. Lai ziņotu par pārkāpumu, lūdzu, rakstiet uz e-pastu [email protected] Šis bezmaksas VPN pakalpojums ir paredzēts tikai personīgai lietošanai. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu, vai jums ir nepieciešams VPN pakalpojums uzņēmējdarbībai vai komerciālai lietošanai.

Raugoties uz šo politiku, ir dažas lietas, kuras ir vērts izpētīt. Pirmais ir tas, ka VPNBook, izmantojot viņu pakalpojumu, neuzglabā nevienu no jūsu darbībām internetā. Tomēr viņi reģistrē savienojuma informāciju, kurā ietilpst jūsu IP adrese un savienojuma izveides laiks. Šie dati tiek glabāti nedēļu un pēc tam tiek izdzēsti. Šos datus varētu izmantot, lai jūs identificētu ar atbilstošiem resursiem.

Tālāk jūs esat atbildīgs par savām darbībām vai zaudējumiem, kas radušies, izmantojot viņu bezmaksas pakalpojumus. Nelietojiet viņu pakalpojumus nelikumīgām darbībām, kas “dara ļaunu”. VPNBook atrodas Šveicē, kur trūkst regulējuma attiecībā uz P2P personīgai lietošanai, tāpēc viņi neuzskata P2P lietojumprogrammas par neierobežotām, taču to maksimālais privātums ir atļauts tikai Rumānijas (Euro) serveros, pateicoties viņu labvēlīgajai attieksmei pret šādu darbību. Ja jūs ļaunprātīgi izmantojat viņu sistēmu, jūs tiksit aizliegts.

Visbeidzot, jānorāda, ka VPNBook tika apsūdzēts par žurnālu nodošanu dažu “hactivististu grupas” dalībnieku, Anonīms, kriminālvajāšanai 2013. gadā. Šo apsūdzību izvirzīja daži tā dalībnieki. Lai gan tas nekad netika pierādīts, viņi tomēr brīdina jūs par viņu pakalpojuma izmantošanu nelikumīgām darbībām un saka, ka jūs pats būsit atbildīgs par savām darbībām. Līdz ar to jums vajadzētu ņemt viņu vārdu. Viņi centīsies aizsargāt savus pakalpojumus likumīgiem lietotājiem.

Turklāt atcerieties, ka ar daudziem bezmaksas pakalpojumiem jūs bieži esat produkts. Arī VPNBook nepiemin, kā tas apstrādā viņu vietnes apmeklētāju datus, bet viņi to atbalsta ar reklāmas palīdzību. Pirms VPNBook vai jebkura cita bezmaksas VPN pakalpojuma izmantošanas tas jāņem vērā kopā ar jūsu mērķi izmantot VPN pakalpojumu.

VPNBook drošība ar OpenVPN Windows klientu

Saskaņā ar savienojuma žurnālu ar kādu no viņu VPN serveriem, izmantojot OpenVPN protokolu, serveris pārrunā šādus autentifikācijas, atslēgu pārrunu un datu integritātes šifrus starp mūsu mašīnu un tā serveri rokasspiediena laikā:

 • Vadības kanāls – TLSv1.2, šifrs TLSv1.2 ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 1024 bitu RSA;
 • Izejošais datu kanāls – Šifra “AES-256-GCM” inicializēta ar 256 bitu atslēgu;
 • Ienākošais datu kanāls – Šifra “AES-256-GCM” inicializēta ar 256 bitu atslēgu.

Šifra pārbaude

Pārbaudot šo šifru, ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 1024 bitu RSA, mēs varam izdalīt sniegto drošību. Šifra daļas ir šādas:

 • ECDHE – nozīmē, ka tajā tiek izmantota eliptiska līkne Difija-Helmaņa atslēgu apmaiņa ar īslaicīgām taustiņiem, kas nodrošina perfektu savienojuma slepenību, periodiski iegūstot jaunas atslēgas.
 • RSA – izmanto sertifikātus entītiju autentificēšanai (jāizmanto vismaz 2048 biti). Viņu sertifikātos tiek izmantots tikai 1024 bitu skaits, kas tiek uzskatīts par vāju un, iespējams, vairs nesargāsies no visiem Man-in-the-Middle (MitM) uzbrukumiem. Viņiem vajadzētu atjaunot sertifikātus uz lielāku 2048 bitu izmēru.
 • AES256 – ir simetriska šifrēšana, ko izmanto konfidenciālai ziņojumapmaiņai. Tas tiek uzskatīts par drošu jūsu interneta trafikai, jo tas ir pietiekami labs Amerikas Savienoto Valstu valdības slepenajiem dokumentiem.
 • GCM – izmanto autentificētu šifrēšanu ar saistītajiem datiem (AEAD), kas ir šifrēšanas forma, kas vienlaikus nodrošina datu konfidencialitāti, integritāti un autentiskumu. Tas ļauj mazākas atslēgas un ātrāku algoritmisko darbību.
 • SHA384 – attiecas uz hash, ko izmanto jaunu taustiņu iegūšanai, izmantojot pseidogadījuma funkciju (PRF).

VPNBook DNS noplūdes pārbaude

Pieslēdzoties VPNBook pakalpojumam, mēs neredzējām nevienu DNS noplūdi, kas ir izplatīti daudzos bezmaksas VPN pakalpojumos. Veicot paplašinātu testu, kad savienojums ar viņu pakalpojumu bija redzams tikai viens serveris. Tam ir jēga, jo VPNBook izmanto atvērtā pirmkoda programmatūru OpenVPN, kā arī jūsu operētājsistēmas sākotnējās iespējas izveidot savienojumu ar PPTP.

VPNBook DNS noplūdes pārbaudeKopumā VPNBook nodrošina diezgan labu interneta trafika drošību, izmantojot dažus no jaunākajiem pieejamajiem OpenVPN šifriem. Tomēr viņiem ir jājaunina servera sertifikāti uz 2048. Viņu PPTP savienojumi izmanto AES-128-CBC, kas nav tik droši, taču tas nodrošina alternatīvu savienojuma protokolu, ja nevarat izmantot OpenVPN. Tas arī palielina to ierīču klāstu, kuras varat izmantot, lai izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu.

Apmeklējiet VPNBook

VPNBook atbalsts

VPNBook atbalstu galvenokārt nodrošina iestatīšanas rokasgrāmatas viņu vietnē dažādām operētājsistēmām, izmantojot OpenVPN un PPTP protokolus..

VPNBook rokasgrāmatas iestatīšanas rokasgrāmatasVarat arī nosūtīt viņiem ziņojumu, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu viņu vietnē, lai gan viņi neko nesaka par atbildēšanu. Tāpat kā daudzas bezmaksas vietnes, to atbalsts ir ļoti ierobežots.

VPNBook kontaktforma

VPNBook praktiskā pārbaude

VPNBook serveri atbalsta savienojumus no Windows XP, Windows 7, Windows 10, Linux, iOS un Android ierīcēm. Lai nodrošinātu vislabāko drošību, tos var savienot, izmantojot OpenVPN protokolu. Tie ļauj arī izveidot savienojumu ar mazāk drošu PPTP. Tas ļauj jums izmantot viņu pakalpojumus gan mājās, gan ceļā. Tā kā VPNBook nenodrošina savu programmatūru, mēs pārbaudījām, izmantojot OpenVPN Windows un Android klientus.

VPNBook operētājsistēmai Windows

Pirms varat izmantot VPNBook serverus, jums ir jālejuplādē un pēc tam jāinstalē bezmaksas programmatūra OpenVPN. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo programmatūru, varat izlasīt visu mūsu pārskats par OpenVPN. Windows klientu var lejupielādēt no OpenVPN vietne.

Lejupielādējiet Windows klientu OpenVPNNoklikšķiniet uz saites, kas atrodas blakus Windows versijai, lai instalētu programmatūru uz datoru. Kad tas būs pieejams jūsu datorā, tas būs jāpalaiž kā administrators un jāļauj tam atļaujas, kas vajadzīgas instalēšanas procesa pabeigšanai. Noklikšķiniet uz OpenVPN saīsnes, lai atvērtu klientu. Tas jādara arī kā administratoram. Kad programmatūra darbosies, tā saruks līdz ikonai Windows sistēmas teknē.

OpenVPN sistēmas teknes ikonaAr peles labo pogu noklikšķinot uz šīs ikonas, tiks atvērta sekundārā izvēlne, kurā varēsit atlasīt iestatījumus, lai iestatītu programmatūras darbību.

OpenVPN Windows klienta iestatījumi

Šo iestatījumu vadīšanai un informācijas parādīšanai ir četras cilnes. Pirmās divas cilnes ir iestatījumi “Vispārīgi” un “Starpniekserveris”.

Vispārīgie iestatījumi ir sadalīti šādās sadaļās:

 • Lietotāja interfeiss – ļauj izvēlēties valodu, kuru izmanto GUI saskarne. Izvēle ietver spāņu, franču, angļu, krievu, ķīniešu un citas.
 • Uzsākt – ļauj atvērt klientu, kad tiek sākta operētājsistēma Windows.
 • Preferences – ļauj kontrolēt, kā informācija tiek glabāta un paziņojumi tiek parādīti.
  • Pievienot žurnālam – ļauj žurnālā pievienot jaunus savienojumus, nevis pārrakstīt jau esošos.
  • Rādīt skriptu logu – ļauj modificēt visus tekošos skriptus (teksta fails).
  • Kluss savienojums – kontrolē parādīto savienojuma informāciju.
  • Rādīt balonu – ļauj noteikt, kad un vai tiek parādīti savienojuma paziņojumi. Jūs varat izvēlēties tikai savienojuma laikā, kad tiek izveidots savienojums vai savienojums, vai arī nekad.

OpenvPN GUI vispārējie un starpniekservera iestatījumiStarpniekservera cilne ļauj tikai izvēlēties, kā programmatūra izturas pret starpniekserveriem. Tas ļauj izmantot OpenVPN konfigurācijas failu vai sistēmas starpniekserveri, ja tāds ir iestatīts. Turklāt jūs varat manuāli iestatīt HTTP vai Socks Proxy, ievadot tā adresi un porta numuru. Lai izmantotu VPNBook tīklu, mēs iesakām atstāt šo komplektu konfigurācijas faila izmantošanai. Pēdējās divas cilnes ir “Advanced” un “About” iestatījumi.

Cilne Papildu ļauj noteikt, kur klients meklē OpenVPN konfigurācijas failus un glabā savienojuma žurnālus. Varat arī iestatīt savienojuma taimautus sekundēs. Lielākā daļa lietotāju vienkārši pieņems to noklusējumus. Pēdējais iestatījums ļauj programmatūrai darboties tikai servisa režīmā.

Cilnes OpenVPN Advanced un About SettingsCilnē Par tiek parādīta jaunākā OpenVPN versija un informācija par autortiesībām. Tas arī izskaidro, kā ir paredzēts darbināt programmatūru OpenVPN, lai nodrošinātu interneta drošību visiem.

Savienojuma izveide ar VPNBook tīklu ar OpenVPN

Lai varētu izmantot OpenVPN klientu, lai izveidotu savienojumu ar VPNBook tīklu, vispirms datorā ir jālejupielādē tā konfigurācijas faili. Vienkārši noklikšķiniet uz tā servera profila saites, kuru vēlaties izmantot. Tādējādi saspiestais fails tiks pārsūtīts uz lejupielādes direktoriju.

Notiek VPNBook tīkla servera profilu lejupielāde

Kad esat pārsūtījis visus vajadzīgos serverus, jums būs jāizņem konfigurācijas faili (.ovpn) to pareizajā direktorijā. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila, kuru vēlaties atspiest, un pēc tam atlasiet “Izņemt visu”.

VPNBook konfigurācijas failu ieguveTiks atvērts logs, kurā varēsit pārlūkot ceļu, pa kuru vēlaties kopēt šos iegūtos failus. OpenVPN faili vienmēr tiek iegūti direktorijā, kas izveidots, instalējot OpenVPN klienta programmatūru.

OpenVPN konfigurācijas sistēmas ceļšKad esat izvēlējies pareizo ceļu, noklikšķiniet uz “Extract”, lai pabeigtu servera OpenVPN profilu saspiešanu. Ceļam vajadzētu izskatīties līdzīgi šim.

OPVN failu ieguves ceļšKatrā VPNBook servera komplektā ietilpst četri profili: UDP 53, UDP 25000, TCP 80 un TCP 443. Šajos failos ietilpst servera savienojumu skripti un VPNBook autentifikācijas sertifikāti..

VPNBook US1 servera profiliAtkārtojiet šo darbību katram VPNBook serverim, kuram vēlaties piekļūt.

Izmantojot VPNBook tīklu

Kad šie faili ir instalēti OpenVPN konfigurācijas direktorijā, tie tiks parādīti klienta izvēlnē. Šai izvēlnei var piekļūt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz sistēmas ikonas. Lai izveidotu savienojumu ar VPNBook tīklu, izvēlieties serveri un pēc tam noklikšķiniet uz “Savienot”. Tas ir tik vienkārši.

Savienojuma izveide ar VPNBook tīklu

Veicot pirmo savienojumu ar VPNBook serveri, savienojuma autentificēšanai būs jāievada tīkla lietotājvārds un parole. Kad esat tos ievadījis un pārslēdzis “Saglabāt paroli”, savienojums tiks izveidots. Jums joprojām būs periodiski jāatjaunina šī parole, jo VPNBook to maina katru nedēļu vai divas. Atjaunināto paroli varat iegūt viņu vietnē, Twitter kontā vai Facebook lapā.

Pieslēgšanās VPNBookAtkarībā no klienta iestatījumiem par veiksmīgu savienojumu jūs redzēsit īsu paziņojumu.

VPNBook savienojuma paziņojuma paraugsVarat arī pārbaudīt savu pašreizējo VPNBook tīkla savienojuma statusu, novietojot peles kursoru virs OpenVPN ikonas sistēmas teknē..

VPNBook savienojuma statussŅemiet vērā arī to, ka ikonu ekrāns ir zaļš, nevis tumšs. Tas ļauj viegli redzēt, ka jūs esat aizsargāts ar VPNBook tīklu. Ņemiet vērā arī to, ka us2 serverim tas ir pārbaudīts. Tas nozīmē, ka mēs šobrīd ar to esam saistīti. Atvienošana ir tikpat vienkārša kā savienošana. No apakšizvēlnes vienkārši izvēlieties “Atvienot”. Ņemiet vērā arī to, ka savienojums “Pelēks” ir pelēks, tāpēc, pirms varat izvēlēties jaunu, jums ir jāatsakās no pašreizējā servera.

VPNBook tīkla atvienošanaPapildus savienošanai un atvienošanai OpenVPN izvēlne ļaus veikt arī šādas darbības:

 • Atkārtoti izveidojiet savienojumu – lai iegūtu jaunu virtuālo IP adresi.
 • Rādīt statusu – parāda logu ar papildu augšupielādes un lejupielādes datiem.
 • Skatīt žurnālu – ļauj redzēt VPN žurnālus, lai pārbaudītu un atrisinātu savienojuma problēmas.
 • Rediģēt konfigur – ļaus jums pārbaudīt savienojuma skriptus. To nevajadzētu darīt, izmantojot trešo personu konfigurācijas failus, jo tas var izraisīt savienojuma kļūdas.
 • Notīriet saglabātās paroles – palielināt drošību koplietotajās ierīcēs.
 • Importēt failus – ļauj pārsūtīt konfigurācijas un skriptu failus no citiem avotiem.
 • Iestatījumi – ļauj skatīt, mainīt un saglabāt klienta iestatījumus, kā mēs redzējām iepriekš.
 • Izeja – aizver OpenVPN klientu. Tas jūs brīdinās, ja pašlaik ir izveidots savienojums ar VPNBook serveri.

VPNBook serveri var viegli izmantot OpenVPN Windows klientu, lai nodrošinātu jūsu interneta trafiku. Tas nodrošina pamata VPN funkcionalitāti. VPNBook pakalpojums prasa nelielu papildu darbu, kaut arī atsevišķi jāinstalē servera profili. Tas prasa zināmas tehniskas zināšanas par failiem un direktorijiem. Pēc tam, kad esat par to parūpējies, savienojums ar un no tīkla prasa tikai dažus klikšķus. Pakalpojumam nav tādu uzlaboto funkciju kā nogalināšanas slēdzis.

Izmantojot VPNBook ar OpenVPN Connect Android App

Lai varētu izveidot savienojumu ar VPNBook serveri savā Android ierīcē, vispirms ir jālejupielādē un jāizņem tā konfigurācijas faili. Lai to paveiktu, jums jāielādē servera saišķa saite blakus tai, kuru vēlaties izmantot. Kad šis zip fails ir lejupielādēts, jums ir jāizņem tajā esošie servera profili uz citu mapi. Tas jādara katram serverim, kuru vēlaties izmantot.

OpenVPN konfigurācijas failu lejupielāde un ieguveKad esat lejupielādējis un ieguvis servera profila failus (.opvn), pēc tam jāinstalē Android klients OpenVPN Connect. Kad tas ir instalēts, pieskarieties tā ikonai, lai to atvērtu. Atvēršanas ekrāns ļaus jums lietotni izmantot kopā ar OpenVPN Privātais tunelis pakalpojumu, privātu VPN serveri vai importējiet profilu no tāda pakalpojuma kā VPNBook.

Pieskaroties šai pēdējai opcijai, varēsit izmantot iepriekš ekstrahēto .ovpn konfigurācijas failu, lai izveidotu jaunu VPN profilu, ar kuru izveidot savienojumu. Pieskarieties OVPN un pēc tam atlasiet mapi, kurā ir servera profils, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Blakus izvēlētajai konfigurācijai tiks parādīta pārbaude.

OpenVPN savienojuma instalēšana un servera profilu importēšanaTiklīdz jūs piesitīsit “Importēt”, tiks parādīts autentifikācijas ekrāns. Izmantojot virsrakstu, automātiski tiks aizpildīts nosaukums. Lai pabeigtu autentifikācijas procesu, jums būs jānorāda “Lietotājvārds” un “Parole”. Pēc tam pieskarieties “Pievienot”, lai pabeigtu profila izveidi.

Pieskaroties izvēlņu ikonai (trīs horizontālas līnijas) profilu ekrānā, varēsit izveidot citus profilus. Atlasiet “Importēt profilu” un izpildiet iepriekš aprakstīto procedūru katrai konfigurācijai, kuru vēlaties izveidot. Pieskaroties lapas ikonai šī ekrāna augšdaļā, tiks atvērts VPN savienojuma žurnāls, kas ļaus jums izpētīt failu vai koplietot to ar atbalsta personālu.

VPNBook OPVN profili

OpenVPN Android lietotņu izvēlne

Pirms mēs redzam VPNBook pakalpojumu darbībā, vispirms izpētīsim izvēlni Client. Šajā izvēlnē ir seši elementi. Tie ir šādi:

 • Pilnvaras – parāda visus iestatītos starpniekserverus.
 • Importēt profilu – tiks atvērts profila izveides process, lai jūs varētu izveidot jaunus OpenVPN savienojuma profilus.
 • Palīdzība – atver OpenVPN Connect FAQ vietnē OpenVPN Inc..
 • Iestatījumi – ļauj saglabāt dažas konfigurācijas opcijas, kas nosaka lietotnes darbību.
  • Pirmajā iestatījumu ekrānā tiek parādītas pārslēgšanās, lai taupītu akumulatora patēriņu, apturot VPN, kad ekrāns ir tukšs, atkārtoti izveidojiet savienojumu ar ierīces atsāknēšanu un bloķējiet internetu, kad VPN ir apturēts..
  • Pēc tam jūs varat izvēlēties VPN protokolu starp adaptīvo (izmantot profila protokolu), TCP un UDP. Varat arī iestatīt IPv6 preferenci.
  • Nākamās pāris sadaļas ļauj jums izvēlēties savienojuma noildzi un to, vai nevēlaties izmantot datu saspiešanu.

OpenVPN savienojuma izvēlne

 • Iestatījumi (turpinājums)
  • Nākamie iestatījumi ļauj pakalpojumam strādāt ar mantotajiem serveriem. Tie ietver iespēju izmantot AES CBC algoritmu, izmantot nedrošus algoritmus un minimālo TLS versiju. Jums vajadzētu atstāt tos noklusējuma gadījumos, ja vien pamanāt problēmu.
  • Pēdējie lietotnes iestatījumi ļauj izmantot Google DNS kā rezerves, kontrolēt saīsnes minimizēšanu un noteikt, vai vēlaties parādīt VPN sistēmas paziņojumus.
 • Statistika – rāda augšupielādes un lejupielādes informāciju.

OpenVPN savienojuma izvēlne (turpinājums)Pēdējais izvēlnes vienums “Sākums” atgriežas jūs OpenVPN Connect atvēršanas ekrānā, ko mēs redzējām, kad pirmo reizi atvērām lietotni..

Savienojuma izveide ar VPNBook serveri

Vienkārši pārslēdziet kādu no profiliem, ko izveidojāt iepriekš, lai izveidotu savienojumu ar šo VPNBook serveri ar izvēlēto protokolu un portu. Veicot pirmo OpenVPN VPNBook profila savienojumu, jums jāļauj tam izveidot VPN tuneli.

Pēc savienojuma ar profilu varat ritināt uz augšu, lai redzētu savienojuma statistiku un joslas platuma izmantošanas reāllaika diagrammu. Varat arī redzēt savu jauno virtuālo IP adresi. Lai atvienotos no VPNBook tīkla, pārslēdziet savienojumu. Tas parādīs brīdinājumu, kas ļaus jums pārbaudīt, vai tas ir jūsu nodoms. Pieskarieties “OK”, lai pabeigtu atvienošanu.

Savienojuma izveide ar VPNBook pakalpojumuLai pareizi iestatītu .ovpn konfigurācijas failus, jums jāzina, kā darbojas Android ierīces failu struktūra. Pēc tam ir viegli izveidot savienojumu ar VPNBook serveri. Vienkārši pieskarieties profilam, kuru vēlaties izmantot, lai to ieslēgtu. Pieskarieties tam vēlreiz, lai to izslēgtu un atvienotos no pašreizējā VPNBook tīkla servera.

Savienojuma izveide ar VPNBook serveri, izmantojot PPTP

PPTP VPN savienojums ir manuāli jāiestata ierīcē, kuru vēlaties izmantot ar VPNBook tīklu. Veidojot šo VPN savienojumu, jums būs jāievada servera nosaukums (us2.vpnbook.com), kas jāizmanto jūsu interneta trafikai. Jums arī būs jāievada savienojuma autentifikācijas akreditācijas dati (lietotājvārds un parole). Šo informāciju varat atrast PPN savienojuma cilnē VPNBook vietnē.

VPNBook PPTP protokola savienojuma datiViņiem ir rokasgrāmatas, kā viņu vietnē manuāli izveidot VPN savienojumus ar VPNBook serveriem operētājsistēmai Windows, iOS un Android. Jums periodiski būs jāatjaunina autentifikācijas parole. VPNBook maina paroli katru nedēļu vai divas drošības apsvērumu dēļ un lai nodrošinātu, ka to bezmaksas pakalpojumu izmanto tikai aktīvi lietotāji.

VPNBook ātruma pārbaude

Pakalpojums VPNBook izmanto OpenVPN protokolu ar 256 bitu šifrēšanu. Mūsu ātruma testa laikā VPNBook veiktspēja bija pienācīga. Tāpat kā lielākajai daļai pakalpojumu, arī šie ir nelieli interneta ātruma zaudējumi, kas saistīti ar šifrēšanas pieskaitāmību, kas rodas, izmantojot viņu pakalpojumus. Viņu ātrums bija saprātīgs bezmaksas pakalpojumam, taču tas ievērojami atšķīrās, palielinoties attālumiem.

VPNBook ātruma pārbaudeNo ilustrācijas var redzēt, ka, piekļūstot serverim Leesburgā, VA, tie bija tikai nelieli ātruma zaudējumi. Pieslēgšanās VPNBook tīklam samazināja ātrumu no 50,70 Mbps līdz 44,70 Mbps. Tas ir Virdžīnijas servera veiktspējas kritums par aptuveni 12%.

Tomēr, palielinoties ping attālumam, mūsu ātruma pārbaudē bija lielas atšķirības. Šie veiktspējas kritumi dažiem VPNbook serveriem bija līdz 80%. Tas dažās vietās samazināja mūsu ātrumu līdz aptuveni 10 Mb / s. Droši vien tas ir saistīts ar palielinātu attālumu un serveru pārslodzi intensīvas satiksmes periodos. Mēs varējām skatīties Netflix, izmantojot pakalpojumu, bez ievērojamas buferizācijas. Tomēr jūsu rezultāti var atšķirties atkarībā no sākotnējā ISP ātruma.

Secinājumi

VPNBook tīkls ir ļoti mazs. Viņu galvenā mītne atrodas Cīrihē, Šveicē. Tai ir tikai septiņas atrašanās vietas piecās valstīs. Četri atrodas Eiropā, bet pārējie trīs – Ziemeļamerikā. Tam ir divi serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, lai palīdzētu pārpildīt tos, kuri vēlas skatīties ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Viņi atļauj P2P saturu tikai savos divos Euro serveros, kas atrodas Rumānijā. Viņiem ir arī serveri Kanādā, Francijā un Vācijā. Pakalpojums VPNBook ļauj izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN vai PPTP protokolus.

VPNBook ir jebkura klienta programmatūra, tāpēc savienojumu izveidošanai jāizmanto saderīga trešās puses OpenVPN programmatūra. Lai datorā varētu izveidot savienojumu ar viņu VPN serveriem, datorā ir jāinstalē VPNBook OpenVPN konfigurācijas profili. OpenVPN savienojumi nodrošina jūsu interneta trafiku ar 256 bitu AES šifrēšanu. Tāpēc, kad izveidojat savienojumu ar viņu VPN serveriem, jums vajadzētu izmantot OpenVPN protokolu.

Pārmaiņus varat manuāli iestatīt VPN savienojumu, izmantojot ierīces PPTP. Vietnei VPNBook ir vizuāli norādījumi, kas palīdzēs jums tos izveidot, izmantojot Windows, iOS un Android. PPTP savienojumi tiek nodrošināti, izmantojot 128 bitu AES datu šifrēšanu. Tas nav tik drošs kā OpenVPN, bet palielina to ierīču daudzveidību, kuras varat izmantot viņu pakalpojumā.

Kas mums patika par pakalpojumu:

 • Viņi neglabā VPN darbību žurnālus.
 • Viņiem ir piemērots ātrums bezmaksas VPN.
 • P2P atļauts Rumānijas Euro serveros.
 • Tas atbloķē daļu straumēšanas multivides satura.
 • Pakalpojums nodrošina labu OpenVPN savienojumu drošību.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Viņiem vajadzētu atjaunināt sertifikātus līdz 2048 bitiem.
 • Pakalpojumam jāpievieno vairāk serveru un atrašanās vietu.
 • VPNBook varētu izveidot savu klientu ērtākai lietošanai.

Individuālai lietošanai VPNBook pakalpojums ir bezmaksas. To atbalsta reklāmas un ziedojumi. Ātrums ir labs bezmaksas VPN. Viņi piedāvā īpašus IP par USD 7,95 mēnesī komerciālai un personīgai lietošanai ar lielu pieprasījumu.

Apmeklējiet VPNBook

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me