Vēstules apskats

Sāksim savu Windscribe pārskatu, atzīmējot, ka viņi ir jauns VPN sniedzējs, kas atrodas Ontārio, Kanādā. Neskatoties uz to, ka viņi ir tikai apmēram gadu veci, tie ir ietekmējuši interneta privātuma telpu. Tas ir saistīts ar pāris dažādām lietām. Pirmkārt, Windscribe uzskata, ka ikvienam ir tiesības uz brīvu un atvērtu internetu, vienlaikus saglabājot tiešsaistes privātumu. Otrkārt, viņi ir pieņēmuši divu virzienu pieeju, lai palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu un anonimitāti.


Vēstules apskats

Šajā nolūkā viņi piedāvā un iesaka instalēt atbilstošu pārlūka starpniekservera paplašinājumu, kā arī pakalpojumu Windscribe VPN. Tie nodrošina spēcīgu VPN šifrēšanu, lai neļautu jūsu datiem pārtvert trešās puses. Turklāt Windscribe pārlūka paplašinājumos ietilpst reklāmprogrammatūras un izsekotāju bloķētāji, kā arī spēja “dubultot apiņu”, lai palīdzētu uzlabot jūsu interneta privātumu.

Cenas un īpašie piedāvājumi

Apmaksātajā Pro VPN pakalpojumā Windscribe tiek izmantots ļoti vienkāršs cenu noteikšanas modelis. Piedāvājums gan mēneša, gan gada termiņa abonementiem. Jūs varat saņemt viņu pakalpojumu mēnesi par 9,00 USD. Tāpat kā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji, viņi piedāvā atlaidi, ja jūs iegādājaties ilgāka termiņa gada paketi. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt viņu darba gadu par USD 7,50 mēnesī, par to rēķinot kā gada maksājumu USD 90,00. Tas jums ietaupīs apmēram 17% no parastās mēneša cenas.

Nosūtīt cenu noteikšanuWindscribe Pro VPN pakalpojums piedāvā šādas funkcijas:

 • Piekļuve serveriem vairāk nekā 40 dažādās vietās
 • Neierobežota lejupielāde
 • Neierobežots vienlaicīgu ierīču skaits
 • Droša datu šifrēšana no jūsu iecienītākās karstā vietas
 • IP adreses maskēšana
 • P2P satiksme ir atļauta
 • Klienti lielākajai daļai lielāko OS platformu
 • Starpniekservera pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Foxfire un Opera

Windscribe piedāvā dažādus veidus, kā maksāt par viņu Pro VPN pakalpojumu. Viņi pieņem VISA, MasterCard un American Express. Maksāt var arī, izmantojot Paymentwall. Ja vēlaties, lai tiešsaistes pirkumi būtu izvietoti vienā centrālā vietā, viņi pieņem arī PayPal. Visbeidzot, ja lielāka anonimitāte ir kaut kas, ko jūs meklējat, jūs varat samaksāt par pakalpojumu, izmantojot Bitcoin.

Bezmaksas VPN konts

Windscribe nodrošina bezmaksas VPN pakalpojumu, kas mēnesī nodrošina 10 GB joslas platuma. Bezmaksas pakalpojums ir ierobežots arī astoņās valstīs un tikai vienā reģistrētā ierīcē. Tas, iespējams, būs pieņemams tiem, kuri VPN izmanto tikai reizēm, bet ne tiem, kas tos regulāri izmanto.

Papildus bezmaksas pakalpojumam, ko piedāvā Windscribe, viņiem ir 3 dienu naudas atdošanas garantija. Lai saņemtu savu atmaksu, jums tas trīs darbdienu laikā pēc abonementa saņemšanas rakstiski jāpieprasa viņu atbalsta personālam. Turklāt globālajā joslas platumā nedrīkst būt izmantots vairāk kā 10 GB. Mēs uzskatām, ka tas ir nedaudz ierobežojošs, salīdzinot ar garantijām, ko piedāvā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji, taču to kompensē viņu bezmaksas pakalpojums, kuru jūs varat izmantot savu ierīču pārbaudei pirms abonēšanas.

Apmeklējiet vietni Windscribe

Nosūtīt tīkla un servera atrašanās vietas

Windscribe tīkls sastāv no vairāk nekā 40 vietām aptuveni 38 valstīs. Šīs valstis ir izplatītas visā Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Okeānijā. Tajos ietilpst populāri galamērķi, piemēram, Amerikas Savienotās Valstis, Nīderlande, Kanāda un Apvienotā Karaliste. Pilns to valstu saraksts, kuras varat pievienot, ir šāds:

 • Āfrika – Ēģipte, Dienvidāfrika
 • Āzija – Honkonga, Indija, Japāna, Singapūras Republika, Dienvidkoreja, Taivāna
 • Eiropa – Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Krievija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Ukraina, Apvienotā Karaliste
 • Okeānija – Austrālija, Jaunzēlande
 • Ziemeļamerika – Kanāda (Austrumi), Kanāda (Rietumi), Meksika, Amerikas Savienotās Valstis (Austrumi), Amerikas Savienotās Valstis (Centrālā), Amerikas Savienotās Valstis (Rietumi)
 • Dienvidamerika – Brazīlija

Tas nav tik daudz vietu kā daži no lielākajiem VPN pakalpojumiem, taču tas dod piekļuvi dažiem populārākajiem galamērķiem un serveriem sešos lielākajos kontinentos. Turklāt, tā kā Windscribe ir jauns pakalpojumu sniedzējs, tas joprojām paplašinās, iekļaujot jaunas atrašanās vietas.

Privātums

Windscribe izmanto savus DNS serverus un saka, ka viņiem ir stingri noteikta pastāvīga žurnāla politika. Šis ir fragments no viņu vietnes:

Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumu

Mēs glabājam kopējo joslas platuma daudzumu, ko jūsu konts ir patērējis 1 mēneša laikā, un tas tiek atiestatīts katru mēnesi jūsu reģistrācijas dienā. To izmanto, lai ieviestu bezmaksas līmeņa ierobežojumus, kā arī novērstu ļaunprātīgu izmantošanu. Mēs neuzglabājam vēsturisko lietojumu. Mēs neuzglabājam savienojuma žurnālus, IP laika zīmogus vai jūsu apmeklētās vietnes (mēs esam pārliecināti, ka viena pārlūkošanas vēsture ir jānogādā pie kapa).

Kad esat aktīvi savienots ar serveri

Jūsu savienojuma laikā īslaicīgā vietā mēs glabājam šādus datus: OpenVPN lietotājvārds, pievienots VPN serveris, savienojuma laiks, sesijas laikā pārsūtīto datu apjoms. Šie dati zaudē spēku un tiek izmesti 3 minūšu laikā pēc sesijas pārtraukšanas.

Kā redzat, normālas pakalpojuma darbības nodrošināšanai tie saglabā noteiktu pagaidu sesijas informāciju, taču tā tiek iznīcināta 3 minūtes pēc VPN sesijas beigām. Biedri arī koplieto IP adreses serveros, kas apgrūtina lietotāju darbību izsekošanu, izmantojot pakalpojumu. Jums šī informācija jāpārskata pašam. To var atrast viņu privātuma politikā. Viens pret viņiem vērsts pret to, ka viņi atrodas Ontārio, Kanādā, kas ir to valstu alianses “5 acis” dalībnieces, kuras dalās uzraudzības informācijā. Tomēr, lai palīdzētu to mazināt, viņi paziņo:

Lietotāju datu pieprasījumi

Tā kā mēs glabājam minimālo robežu, lai klients faktiski izmantotu mūsu pakalpojumu, jebkurš lietotāja datu pieprasījums neko nedotu. Mēs neuzglabājam nevienu žurnālu par to, kurš izmantoja šo IP adresi, tāpēc mēs nevaram saistīt lietotāja aktivitātes ar vienu lietotāju.

Apmeklējiet vietni Windscribe

Drošība

Windscribe piedāvā tikai OpenVPN protokolu visiem produktiem, izņemot iOS ierīces, kurās tiek izmantots iebūvētais IKEv2 protokols. Tomēr tā ir laba lieta, jo OpenVPN ir atvērts avots un tiek plaši uzskatīts par vienu no drošākajiem pieejamajiem VPN protokoliem. Kā papildu bonuss tas ir arī viens no ātrākajiem. Lietotāju dati tiek šifrēti, izmantojot AES 256, ar SHA 512 datu autentifikācijai un RSA 4096 ar roku darbs. IKEv2 tiek uzskatīts arī par vienu no labākajiem iNOS VPN protokoliem. Viņu pakalpojums bloķē IPv6 pieprasījumus klienta līmenī, kā arī ietver DNS noplūdes aizsardzību. Windscibe nodrošina arī funkciju, kas parasti atrodama augstākās klases VPN pakalpojumos, iebūvētu nogalināšanas slēdzi. Dažas no šīm funkcijām sīkāk apskatīsim šī Windscribe apskata praktiskajā sadaļā.

Papildus datu drošībai un privātumam, ko piedāvā Windscribe Pro VPN, jums būs pieejami arī viņu pārlūka paplašinājumi. Šo paplašinājumu izmantošana kopā ar VPN pakalpojumu palīdzēs padarīt jūs anonīmāku, sērfojot internetā. Chrome paplašinājums tiks sīkāk apskatīts mūsu pārskata praktiskajā sadaļā.

Atbalsts

Atbalsts Windscribe tiek nodrošināts ar biļešu pārdošanas sistēmu ar mainīgu gaidīšanas laiku. Viņiem ir neliela informācija par atrisinātajām problēmām un vispārīgi FAQ par viņu VPN pakalpojumu un starpniekservera paplašinājumiem. Tajā ir arī sadaļa ar ceļvežiem, lai palīdzētu iestatīt viņu pakalpojumus dažādās platformās. Daži no šiem ceļvežiem ir video. Viņiem ir arī sociālā tīkla klātbūtne Facebook un Twitter, kas tiek regulāri atjaunināti.

Apmeklējiet vietni Windscribe

Vēja apraksta pārbaude ar rokām

Kaut arī Windscribe pašlaik nav savu pielāgoto programmatūras klientu operētājsistēmai Android vai Linux, viņu Pro VPN abonenti var piekļūt pakalpojumam, manuāli instalējot OpenVPN Ubuntu vai lejupielādējot StrongSwan klientu Android ierīcēm. Pamatnostādnes par to var atrast viņu vietnes atbalsta apgabalā.

Windscribe ir izstrādājis pielāgotas programmatūras klientus operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Windows klients darbosies ar operētājsistēmām Windows XP, Vista, 7, 8 un 10. Mac klientam nepieciešama OS 10.8 un jaunāka versija. Viņiem ir arī operētājsistēmas iOS lietotne, kurai nepieciešama iOS 8.0 vai jaunāka. Turklāt viņiem ir pārlūkprogrammu paplašinājumi pārlūkprogrammām Google Chrome, Opera un Firefox. Šajā Windscribe pārskata sadaļā sīkāk tiks apskatīts Windows klients un Google Chrome starpniekservera paplašinājums.

Darba sākšana ar pakalpojumu Windscribe

Nokļūstot Windscribe pierakstīšanās lapā, jums tiks piedāvāta izvēle lejupielādēt bezmaksas pakalpojumu savai platformai vai iegādāties izvēlēto paketi. Ja jūs nolemjat iegādāties abonementu, noklikšķiniet uz pogas Pirkt. Windscribe vispirms izveidos bezmaksas kontu un pēc tam atvērs konta pārskatu. Šeit jūs varat noklikšķināt uz pogas “Upgrade”, kas atvērs lapu, kurā varēsit izvēlēties savu Windscribe Pro pakalpojuma termiņu un ievadīt informāciju, lai pabeigtu pirkumu..

Vēstules konta izveidošana

Vispirms lejupielādējiet savai platformai programmatūru Windscribe. Pēc instalēšanas un pirmo reizi palaišanas jūs redzēsit attēlu, kas parādīts zemāk. Ja vēl neesat izveidojis bezmaksas kontu, noklikšķinot uz “Nē”, jūs nonāksit viņu tīmekļa vietnē, lai izveidotu to. Jūs redzēsit divas iespējas bezmaksas konta izveidošanai. Ja izvēlēsities nesūtīt e-pasta adresi, jūsu bezmaksas kontam mēnesī būs ierobežots līdz 2 GB joslas platuma. Izvēloties opciju “10 GB bezmaksas” un pēc tam piegādi un e-pastu, ikmēneša joslas platums palielināsies līdz 10 GB.

Windscribe bezmaksas uzskaites iestatīšanaKad būsit izveidojis kontu, jūs tiksit novirzīts uz lapu, kurā varat jaunināt kontu uz Windscribe Pro, ja vēlaties. Citur jūs varat atgriezties pie klienta programmatūras un ievadīt jaunā konta informāciju.

Windows klienta Windscribe izmantošana

Tagad, kad esat jau izveidojis kontu, vienkārši noklikšķiniet uz “Jā” uz pirmā attēla. Tiks parādīts pieteikšanās ekrāns un sāksies Windscribe aktivizēšanas process. Ievadiet savu kontu “Lietotājvārds”, “Parole” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pieteikties”, lai pirmo reizi pabeigtu klienta atvēršanu. Kad programmatūra tiek atvērta, atlasiet izvēlnes ikonu (3 horizontālas joslas), lai parādītu izvēlni Windscribe. Izvēlnei ir šādas piecas iespējas:

 • Palīdzi man! – jūs nonāksit vietnes Windscribe atbalsta lapā, kur varēsit redzēt iestatīšanas ceļvežus, FAQ vai izveidot atbalsta biļeti..
 • Preferences – lietotāja izvēlētie iestatījumi, kurus mēs pārbaudīsim vēlāk šajā sadaļā.
 • Mans Konts – tā atvērs jūsu konta lapu.
 • Izrakstīties – ja izvēlēsities izrakstīties, nākamreiz atverot pakalpojumu Windscribe, jums būs atkārtoti jāievada pieteikšanās akreditācijas dati.
 • Iziet no Windscribe – aiziet no Windscribe klienta, bet saglabājiet savu pieteikšanās informāciju.

Windows klienta Windscribe iestatīšana

Tagad ļaujiet mums tuvāk apskatīt Windscribe Windows klienta preferences. Tos var iedalīt divās šādās sadaļās:

 • Vispārīgie iestatījumi
  • Palaidiet startējot, Automātisks savienojums ar pēdējo izmantoto savienojumu, Samaziniet līdz teknei – iestatot šos parametrus, tiks startēts klients un izveidots Windows savienojums ar jūsu iecienīto vietu. Tas ir noderīgi, ja parasti izveidojat savienojumu ar noteiktu vietu.
  • Atļaut LAN trafiku, ja ir aktivizēts ugunsmūris – ļauj sazināties ar citām vietējā tīkla ierīcēm pat tad, ja neesat izveidojis savienojumu ar Windscribe VPN pakalpojumu.
  • Rādīt paziņojumus – noderīga ziņām un atjaunināt informāciju.

Nosūtiet Windows klienta startēšanu un preferences

 • Savienojuma iestatījumi
  • Ugunsmūris (“avārijas poga”) – tas ļaus jums kontrolēt, kā ugunsmūris darbojas, kad ieslēgts.
   • Automātiska (pēc noklusējuma) – ugunsmūris būs ieslēgts, kad izveidosit savienojumu, un darbosies kā iznīcināšanas slēdzis, ja savienojums nejauši pārtrūks. Tomēr ugunsmūris tiks automātiski atspējots, ja manuāli izejat no klienta, izmantojot “izrakstīties” vai “aiziet” no klienta izvēlne.
   • Rokasgrāmata – manuāli izslēdziet un ieslēdziet ugunsmūri.
   • Vienmēr – Internets tiks atspējots, ja neesat izveidojis savienojumu ar pakalpojumu Windscribe VPN (nekad neiestatiet, ja neesat informēts par nogalināšanas pārslēgšanas mehānismu).
  • Protokols – OpenVPN
   • UDP (noklusējums) – ātrākais un labākais lielākajai daļai; izmanto portu 443.
   • TCP – lēnāk, bet stabilāk izmanto portu 1194.
   • Maskēšanās – noderīgi, ja rodas kļūdas, īpaši ar Ķīnas un citu valdības ugunsmūriem; portā 8443 izmanto Stunnel.
  • Starpniekservera iestatīšana
   • Automātiska (noklusējums) – ļaujiet programmatūrai noteikt jūsu starpniekserveri.
   • Nav – nav starpniekservera.
   • HTTP vai zeķes – manuāli iestatiet starpniekservera informāciju.
  • API izšķirtspēja
   • Automātiska (DNS) – tas ir noklusējums un labākais lielākajai daļai lietotāju.
   • Manuālais IP – iestatiet tikai tad, ja saprotat, ko darāt.

Windows klienta Windscribe izmantošana

Tagad, kad esam pārbaudījuši Windows Windscribe klienta instalēšanu un iestatīšanu, apskatīsim, kā jūs izveidojat savienojumu ar viņu pakalpojumu, izmantojot to. Pēc noklusējuma Windscribe būs vieta “labākais savienojums”, kas jūs savienos ar ātrāko VPN serveri, kas vistuvāk jūsu pašreizējai atrašanās vietai. Noklikšķinot uz slēdža galvenajā savienojuma ekrānā, jūs tiksiet atvienots no pašreizējā VPN servera. IP adreses tiek rediģētas no visiem attēliem. Šis attēls ilustrē šo procesu.

Uzrakstiet Windows klienta savienojumuJūs pamanīsit, ka Windscribe ir ļāvis viegli redzēt savienojuma stāvokli, parādot pievienotā klienta stāvokli zilā krāsā un atvienotā stāvokli pelēkā krāsā. Pievienotajā stāvoklī tiek parādīta arī jūsu jaunā virtuālā IP adrese. Atvienotajā tiek parādīta jūsu reālā IP adrese. Ievērojiet, ka programmatūra parāda arī jūsu atlikušo joslas platumu. Pierakstoties, izmantojot apmaksātu kontu, to aizstāj ar vārdu Pro, jo tam nav ierobežojumu. Visbeidzot, jūs varat redzēt, ka ugunsmūris tiek automātiski izslēgts vai ieslēgts. Tas ir tāpēc, ka preferencēs tas ir iestatīts automātiski.

Vietņu maiņa un jauna virtuālā IP iegūšana ir vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas pa labi no pēdējās atrašanās vietas, un atlases saraksts tiks nolaižams. Noklikšķinot uz atrašanās vietas šajā sarakstā, jūs tiksit savienots ar Windscribe VPN serveri šajā valstī. Šo procesu ilustrē savienojums ar Apvienoto Karalisti.

Windscribe klienta atrašanās vietas izvēle

Kā redzat, Windscribe ir ļāvis Windows lietotājiem ļoti viegli iestatīt un izveidot savienojumu ar viņu VPN pakalpojumu. Ja parasti izveidojat savienojumu ar noteiktu vietu, tie ļauj klientam iestatīt automātisku startēšanu un savienojumu ar to, atverot Windows. Lielākā daļa preferenču noklusē optimālos iestatījumus, un mēs iesakām atstāt tos iestatītos. Mainiet tos tikai tad, ja rodas problēmas ar savienojumiem. Tikpat vienkārši ir mainīt virtuālās atrašanās vietas. Vienkārši atlasiet citu atrašanās vietu, lai mainītu serverus un saņemtu no tā jaunu virtuālo IP.

Apmeklējiet vietni Windscribe

Izmantojot Windscribe Chrome paplašinājumu

Chrome paplašinājuma Windscribe instalēšana un aktivizēšana

Ja jums vēl nav konta, izlasiet mūsu Windscribe pārskata iepriekšējo sadaļu “Darba sākšana ar Windscribe pakalpojumu”, jo šajā sadaļā tiek pieņemts, ka esat jau izveidojis kontu. Piesakieties vietnē Windscribe no sava pārlūka Chrome un vietnes izvēlnē noklikšķiniet uz “Lejupielādes”. Šajā lapā vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Google Chrome” zem pārlūka ikonas. Tiks atvērts Google Chrome interneta veikals, kurā varēsit pievienot pārlūkam Windscribe paplašinājumu. Atlasiet pogu “Pievienot pārlūkam Chrome” un pabeidziet procesu.

Tagad pārlūka adreses joslas labajā pusē redzēsit ikonu Windscribe. Noklikšķinot uz tā, tiks atvērts pieteikšanās ekrāns, lai jūs varētu pierakstīties tīklā Windscribe. Ievadiet sava konta akreditācijas datus un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pieteikšanās”. Tas pabeigs iestatīšanas procesu.

Nosūtiet Chrome pieteikšanos

Pēc pieteikšanās Windscribe, jūs redzēsit galveno savienojuma logu. Pēc noklusējuma savienojums ir “Kruīza kontrole”, un režīms ir iestatīts tāds pats. Šis iestatījums automātiski pārslēgs atrašanās vietas, lai piekļūtu bloķētam saturam. Noklikšķinot uz slēdža, pārlūks tiek atvienots no Windscibe servera.

Chrome paplašinājuma Windscribe iestatīšana

Zem tā jūs redzēsit Windscribe drošo saišu ģeneratoru. Noklikšķinot uz “Kopēt drošo saiti”, tiek izveidota droša mikrolinka vietnei, kuru pašlaik pārlūkojat, un nokopējiet to starpliktuvē. Mēs to sīkāk apspriedīsim, kad vēlāk mūsu Windscribe pārskatā izpētīsim Chrome paplašinājumu izvēlni. Visbeidzot, ir saite, kurā varat pievienot vai noņemt vietni no savas reklāmas, bloķējot balto sarakstu.

Nosūtiet sīkāku informāciju par Chrome paplašinājumu

Noklikšķinot uz bultiņas pa labi no atrašanās vietas, tiks atvērts atrašanās vietu logs, kurā manuāli varat mainīt Chrome pārlūka virtuālo atrašanās vietu. Piemēram, noklikšķinot uz “Canada West”, jūs atgriezīsities galvenajā logā ar “Canada West”, kas tagad tiek parādīts kā jūsu savienotā atrašanās vieta. Ņemiet vērā arī to, ka režīms tagad ir manuāls. Iepriekš redzamajā attēlā parādīta šī procedūra.

Lai atvērtu izvēlni Windscribe Chrome, galvenā loga kreisajā pusē noklikšķiniet uz izvēlnes ikonas (trīs horizontālas joslas). Šajā izvēlnē ir šādi vienumi:

 • Jaunākās drošās saites – noklikšķinot uz bultiņas labajā pusē, tiks atvērts logs, kurā uzskaitītas drošās saites, kuras esat saglabājis laika gaitā, un ļaus jums tās nokopēt starpliktuvē vai noņemt..
 • Privātuma iespējas – noklikšķinot uz bultiņas labajā pusē, tiks atvērtas opcijas, lai jūs varētu tās izskatīt un mainīt. Par tiem sīkāk tiks runāts vēlāk šajā sadaļā.
 • Palīdzi man! – atveriet vietnes Windscribe atbalsta lapu.
 • Mans Konts – tiek atvērts jūsu konta pārskats.
 • Jaunināt – tiek atvērta vietne Winscribe, lai jūs varētu jaunināt uz apmaksātu kontu.
 • Izlogoties – izslēdz jūs no paplašinājuma un pārtrauc savienojumu. Ņemiet vērā, ka nākamreiz atverot paplašinājumu, jums būs jāpiesakās.

Nosūtiet Chrome paplašinājumu izvēlni un konfidencialitāti

Tagad pievērsīsimies tuvāk Chrome paplašinājuma Windscribe privātuma iestatījumiem. Jūs varat iestatīt šādas iespējas:

 • Antisociāli (noklusējums: izslēgts) – ieslēdzot šo opciju, sociālās pogas tiks noņemtas no vietnēm, kurām piekļūst pārlūks. Pašlaik tas ir eksperimentālā beta versijā.
 • Nav nosakāms (noklusējums: ieslēgts) – iestatot šo iespēju, tiek bloķēti zināmie izsekotāji un bākas jūsu apmeklētajās vietnēs.
 • Reklāmu bloķētājs (noklusējums: ieslēgts) – bloķē reklāmas jūsu pārlūkprogrammā, kas dažām vietnēm var samazināt lapas ielādes laiku.
 • Personības dalīšanās (noklusējums: izslēgts) – pagriež pārlūka aģentu, kas nosūtīts no jūsu pārlūka, un tas var palīdzēt izvairīties no izsekošanas laika gaitā.
 • Pārvaldiet balto sarakstu – vēl viens veids, kā pievienot un noņemt vietnes no sava baltā saraksta.

Izmantojot Chrome paplašinājumu Windscribe

Tagad, kad esam izpētījuši, kā iestatīt un izmantot paplašinājumu Windscribe, apskatīsim to darbībā. Šajā piemērā mēs izmantosim bezmaksas vārdnīcu vietni. Paziņojums, kad apmeklējat vietni bez paplašinājuma, labajā pusē tiek parādīta reklāmkaroga un cita reklāma. Tas liek vietnei ielādēt lēnāk.

Tagad izmantosim drošo saišu veidotāju, lai izveidotu drošu saiti uz šo vietni. Kad izveidosit saiti, tiks atvērts logs, kurā norādītas dažādas tā iespējas. Saiti var arī saglabāt no šī loga. Tagad atveriet vārdnīcas vietni, ielīmējot šo saiti savā pārlūkprogrammā. Tas atvērs ekrānu, piemēram, centrālo zemāk. Tas vietnei piešķirs privātuma pakāpi un parādīs analītisko datu, izsekotāju, reklāmu un citu vietnē esošo lietotāju skaitu pirms tā turpināšanas. Kopā šajā vietnē ir divpadsmit, un tās vērtējums ir “F”. Pēc tam tā piedāvās droši turpināt darbību vietnē un šai vietnei piemēros jūsu pašreizējos konfidencialitātes iestatījumus.

Windscribe starpniekservera paplašinājums darbībā

Pēdējā attēlā parādīta tā pati vārdnīcas vietne, kurā ir izmantoti šie iestatījumi. Ievērojiet, ka reklāmkarogu un labās puses reklāmas vairs nepastāv. Bez šīm reklāmām šī lapa tiek ielādēta daudz ātrāk. Drošas saites ģenerēšana nav obligāta, un tā ir paredzēta tikai jūsu pašu vajadzībām.

Kā redzat, starpniekservera paplašinājumu Windscribe ir viegli uzstādīt un iestatīt. Lielākajai daļai lietotāju noklusējuma opcijas būs piemērotas. Starpniekserveri var iestatīt manuāli, vai arī tas izmantos noklusējuma automātiskās noteikšanas iestatījumu. Izmantojot to, jūs iegūsit virtuālu IP un nodrošināsit datus, izmantojot pārlūku Chrome. Tas arī palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, bloķējot reklāmas, bākas un izsekošanas programmas. Tas palīdzēs ātrāk ielādēt vietnes, kuras apmeklējat. Kruīza kontroles iestatījums automātiski palīdzēs pārvarēt cenzūru, sērfojot internetā. Izmantojot to kopā ar Windscribe VPN operētājsistēmai Windows, jūs varēsit aktivizēt dubultu apiņu, kas trešajām pusēm var vēl vairāk apgrūtināt jūsu pārlūkprogrammas paradumu izsekošanu..

Apmeklējiet vietni Windscribe

Nosūtiet VPN ātruma testu

Tagad ir laiks pārbaudīt Winscribe VPN darbību. Šis tests tika veikts, izmantojot Windows Pro VPN ar noklusējuma iestatījumiem. Rezultāti norāda, ka VPN ātrums ir pieņemams lielākajai daļai programmu. Runājot par ātruma samazināšanos, tas bija apmēram vidējais. Kā vienmēr, veiktspēja ir nedaudz samazinājusies, pateicoties šifrēšanas pieskaitāmām izmaksām.

Vēstules ātruma pārbaude

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 27,46 Mb / s līdz 22,54 Mb / s. Tas ir apmēram 17,9% kritums serverim Ņujorkā, Ņujorkā. Tomēr šis ātruma samazinājums ir pieļaujams attiecībā uz papildu drošību un privātumu, ko nodrošina Windscribe VPN pakalpojums. Mēs arī vēlamies atzīmēt, ka bezmaksas pakalpojuma ātrums bija lēnāks, taču salīdzināms ar citiem bezmaksas VPN, kurus mēs esam pārskatījuši.

Secinājumi

Windscribe ir jauns VPN pakalpojums, ko piedāvā Kanādas uzņēmums Windscribe Limited. Tas piedāvā gan bezmaksas, gan apmaksātu VPN piekļuvi. Šis pakalpojums darbojas apmēram gadu, bet ir ļoti strauji audzis. Daļēji tas ir saistīts ar viņu pārliecību, ka ikvienam ir tiesības uz atvērtu un drošu internetu. Veidojot šo pakalpojumu, viņi ir izmantojuši divvirzienu uzbrukumu. Viņi izstrādāja VPN pakalpojumu, lai šifrētu visu jūsu interneta trafiku un mainītu jūsu virtuālo atrašanās vietu. Turklāt Windscribe uzskata, ka ar VPN izmantošanu vien nepietiek, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu. Līdz ar to viņi ir izstrādājuši arī pārlūka starpniekservera paplašinājumus, kas ietver reklāmu, bāku un izsekotāju bloķētājus. Viņiem šķiet, ka šo divu produktu lietošana kopā var palīdzēt paaugstināt jūsu privātuma līmeni, pārlūkojot internetu.

Windscribe atrodas Kanādā, kas ir pazīstams grupas “5 Eyes” dalībnieks. Lai to novērstu, viņi norāda, ka neviens datu pieprasījums nesatur izmantojamus datus, jo tie neuzglabā žurnālus vai citu informāciju, kas ļautu to saistīt ar kādu konkrētu lietotāju. Tas nereģistrē noteiktas vietnes vai klientu pieprasījumus, taču tajā tiek glabāta joslas platuma informācija, lai viņu bezmaksas lietotāji varētu kontrolēt ierobežojumus. Viņi arī saglabā noteiktu pagaidu sesiju informāciju normālai VPN operācijai. Šī sesijas informācija tiek iznīcināta trīs minūtes pēc sesijas beigām. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo, izlasiet viņu konfidencialitātes politiku.

Viņiem ir Windows un Mac OS X programmatūras klienti. Windscribe piedāvā arī starpniekservera paplašinājumus pārlūkprogrammām Chrome, Foxfire un Opera. Viņiem ir arī lietotne iOS ierīcēm. Tos var izmantot gan bezmaksas, gan maksas pakalpojumu lietotāji. Vējiena VPN Pro abonenti var izmantot pakalpojumu operētājsistēmās Linux un Android, manuāli instalējot tam programmatūru.

Visa viņu VPN programmatūra, izņemot iOS lietotni, izmanto OpenVPN protokolu. IOS lietotnē tiek izmantota IKEv2. Tiek uzskatīts, ka vairums pakalpojumu sniedzēju ir lieliska VPN pakalpojumu izvēle. Datu šifrēšanai tiek izmantota AES 256 ar SHA 512 datu autentificēšanai un RSA 4096 rokasspiediena mērķiem. Tas nozīmē, ka varat būt pārliecināti, ka Windscribe VPN pakalpojums ir droši šifrēts visu jūsu interneta trafiku. Viņu klientam ir arī iebūvēts nogalināšanas slēdzis, tas bloķē IPv6 pieprasījumus un nodrošina DNS noplūdes aizsardzību.

Vēstules atbalstu nodrošina e-pasta biļešu pārdošanas sistēma. Viņiem ir neliela FAQ datu bāze, kas sastāv no vispārīgas VPN informācijas par visiem viņu piedāvātajiem pakalpojumiem, un daži atbildēja uz atbalsta jautājumiem. Viņu sociālā klātbūtne Facebook un Twitter tiek regulāri atjaunināta ar jaunumiem par viņu pakalpojumiem.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņi piedāvā programmatūras klientus operētājsistēmai Windows un Mac OS X
 • Tie nodrošina mobilo lietotni iOS.
 • Windscribe piedāvā starpniekservera paplašinājumus, kas ietver konfidencialitātes iestatījumus, lai bloķētu reklāmas, bākas un izsekošanas programmatūru pārlūkprogrammām Chrome, Firefox, Opera.
 • Viņi piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumu.
 • Viņi pieņem Bitcoin maksājumus.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Atlaidiet pielāgotu Android lietotni ikvienam.
 • Zemākas maksas pakalpojuma izmaksas, jo tas ir nedaudz vairāk nekā salīdzināmi pakalpojumi.
 • Pievienojiet tērzēšanas funkciju atbalstam.
 • Pievienojiet savai vietnei vairāk informācijas par viņu serveru tīklu, ne tikai par atrašanās vietām.

Lietotnes Windscribe lietotājiem ir piekļuve serveriem Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Austrumeiropā un Rietumeiropā, Āfrikā, Āzijā un Okeānijā. Viņiem ir bezmaksas pakalpojums un 3 dienu naudas atdošanas garantija par apmaksātu VPN pakalpojumu, lai jūs varētu to pārbaudīt pats. Iet uz priekšu un izmēģiniet to. Ja atklājat, ka Windscribe ir piemērots jūsu vajadzībām pēc VPN, varat reģistrēties, sākot no USD 7,50 mēnesī.

Apmeklējiet vietni Windscribe

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map