VyprVPN apskats 2020. gadā

Šis ir mans pārskats par VyprVPN, drošu personīgo VPN pakalpojumu, kuru 2009. gadā sāka globālais pakalpojumu sniedzējs Golden Frog. Uzņēmuma Golden Frog dibinātāji interneta pakalpojumu biznesā darbojas kopš 1994. gada, kad publiskais internets bija sākuma stadijā. VyprVPN ir ātrs, drošs, uz privātumu vērsts personīgais VPN, jo tie ir “1. līmeņa” nodrošinātājs. Tas nozīmē, ka viņiem ir pilnīga kontrole pār visiem viņu dienesta aspektiem.


VyprVPN

Viņiem pieder, viņi pārvalda un projektē visu savu globālo infrastruktūru. Tas ietver serveru kopas, iekšējo kodu un visas mitināšanas iespējas. Tas viņiem nodrošina pilnīgu kontroli pār jūsu datiem, kas ļauj VyprVPN nodrošināt pilnīgu privātumu un drošību no gala līdz galam.

Cenas un īpašie piedāvājumi

VyprVPN nodrošina neierobežotu datu izmantošanu, VyprDNS un NAT ugunsmūra aizsardzību. NAT ugunsmūra pievienošana aizsargā jūs no ienākošās trafikas, kad esat izveidojis savienojumu ar viņu pakalpojumu. Plāns ļauj jums izvēlēties starp protokoliem OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP un Chameleon. Varat vienlaikus izveidot savienojumu ar viņu tīklu divās ierīcēs. Tas ļaus jums aizsargāt klēpjdatoru un mobilo ierīci ar vienu VyprVPN kontu.

VyprVPN maksā 12,95 USD mēnesī, bet pašreizējās reklāmas laikā viņi piedāvā īpašu cenu ar 80% atlaidi divu gadu abonementiem. Tas nozīmē, ka jūs varat reģistrēties VyprVPN uz diviem gadiem tikai par USD 2,50 mēnesī, kas ir liela vērtība. Plānā ir neierobežota datu izmantošana un līdz 5 savienojumiem. Tie, kas dzīvo vairāk ierobežojošās valstīs, piemēram, Ķīnā, vēlēsies izmantot savu Chameleon protokolu. Pakalpojums VyprVPN mākonis ļaus jums izveidot savu VPN serveri mākonī un izveidot savienojumu ar to ar VyprVPN klientiem un mobilajām lietotnēm..

Šis ir VyprVPN reklāmas sadalījums:

VyprVPN cenu noteikšana

Tāpat kā daudziem citiem pārskatītajiem pakalpojumiem, maksājums tiek veikts kā vienots maksājums par visu termiņa laiku. VyprVPN pieņem lielāko daļu kredītkaršu, ieskaitot Visa, MasterCard, Discover, American Express, JCB un Diners Club International. Maksāt var arī, izmantojot PayPal. Maksājot no Paypal, jūs varēsit izmantot viņu pakalpojumus konta maksājumu pārvaldīšanai.

Cyphr šifrēta ziņojumapmaiņa

Zelta varde ir izstrādājusi šifrētu ziņojumapmaiņas lietotni ar nosaukumu Cyphr. Mobilā lietotne ir pieejama iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) un Android ierīcēm. Varat izmantot programmu Cyphr, lai droši nosūtītu ziņojumus draugiem un ģimenes locekļiem. Aizsargājiet savu privātumu, sūtot ziņojumus kolēģiem darbā vai skolā. Cyphr neļauj jūsu ziņojumiem nolaupīt vai pārveidot bez jūsu ziņas. Tā kā uzņēmumam Golden Frog pieder viņu tīkla infrastruktūra, viņi Cyphr lietotājiem var piedāvāt pilnīgu privātumu. Turklāt Golden Frogs Šveicē uztur Cyphr serverus, lai nodrošinātu augstāku privātuma aizsardzības līmeni.

Kamēr Cyphr pašlaik ir pieejams tikai operētājsistēmām iOS un Android, Golden Frog komanda strādā ar Windows, Mac un tīmekļa pārlūkprogrammām. Tikmēr jūs varat lejupielādēt iOS lietotni tieši no Apple lietotņu veikala. Cyphr atbalsta iOS 7.0 vai jaunāku versiju un ir optimizēts iPhone 5. Android lietotāji var lejupielādēt šifrētās ziņojumapmaiņas lietotnes jaunāko versiju no Google Play. Tas atbalsta operētājsistēmas Android 4.0.3 vai jaunāku versiju. Cyphr ir bezmaksas pakalpojums. Lai izmantotu lietotni, jums nav jābūt VyprVPN klientam.

Bezriska izmēģinājuma periods

Zelta varde piedāvā gan bezmaksas ierobežota lietojuma kontu, gan 30 dienu naudas atmaksas garantiju VyprVPN pakalpojumam. Bezmaksas konts vyprvpn sniedz visas galvenā konta priekšrocības, izņemot to, ka mēnesī tas ir ierobežots līdz 500 MB. Jūs joprojām varat piekļūt visiem serveriem ar neierobežotu pārslēgšanu, diviem vienlaicīgiem savienojumiem, NAT ugunsmūra atbalstu un piekļuvi OpenVPN, L2TP / IPsec, Chameleon un PPTP protokoliem. Šis konts varētu būt laba izvēle, ja jūs tikai laiku pa laikam izmantojat VPN pakalpojumu. Viss, kas nepieciešams, lai reģistrētos šim kontam, ir epasta adrese un a paroli. Tas arī iepazīstinās jūs ar iespējām, ko piedāvā viņu pakalpojums, bet es neesmu pārliecināts, vai ierobežots lietojums ļaus jums pilnībā pārbaudīt pakalpojumu, lai redzētu, vai tas katru dienu varētu atbilst jūsu vajadzībām.

Papildus ierobežota lietojuma bezmaksas pakalpojumam Golden Frog visiem jaunajiem biedriem piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu pilnībā novērtēt pakalpojumu. Tas ļaus jums pārbaudīt viņu tīklu un programmatūru, lai redzētu, vai tas jums ir piemērots. Es iesaku, ja jūs patiešām vēlaties pārbaudīt visu pakalpojumu ekonomiski, pārbaudiet Pro kontu, jo tam ir piekļuve visiem nepieciešamajiem komponentiem, ja vien jums tiešām nav nepieciešami papildu savienojumi. Lai saņemtu naudas atmaksu, šai naudas atgriešanas garantijai ir nepieciešams anulēt kontu pirmajās 30 dienās. Ja jūs nolemjat, ka VyprVPN nav piemērots jūsu pašreizējām vajadzībām, kontu atceļat, izmantojot:

 • Piesakoties Zelta Varde Vadības panelis viņu vietnē
 • Atlasot Konts no vadības paneļa ekrāna kreisās malas, kā parādīts ilustrācijā kreisajā pusē (1)
 • Rezultātā esošajā konta lapā atrodiet Pakalpojumi sadaļu un atlasiet noņemt pakalpojumu, kā parādīts labajā pusē (2)

VyperVPN atcelšana

 • Jums tiks piedāvāta iespēja turpināt dalību, noklikšķiniet uz Atcelt
 • Izvēlieties savu pakalpojuma noņemšanas iemesls no nolaižamā lodziņa noņemšanas lapā
 • Aprakstiet atcelšanas iemeslu serviss
 • Klikšķis Apstipriniet pakalpojuma noņemšanu lai pabeigtu atcelšanu

Ja jūs nolemjat, ka pakalpojums jums patīk un vēlaties to turpināt izmantot, vienkārši nedariet neko, un jums joprojām tiks iekasēts rēķins par konta veida un termiņa izvēli, kuru izvēlējāties, reģistrējoties, izmantojot sniegto maksājuma informāciju..

Apmeklējiet vietni VyprVPN

VyprVPN tīkla un servera atrašanās vietas

VyprVPN ir plašs tīkls ar vairāk nekā 700 serveriem vairāk nekā 64 pasaules valstīs. Kā es teicu iepriekš šajā pārskatā, viņiem pieder visa viņu serveru infrastruktūra, viņi uzraksta visu savu programmatūru un pārvalda visus savus serverus un tehnoloģijas, lai viņi varētu nodrošināt pilnīgu drošību un privātumu jūsu interneta darījumiem..

ValstisServeriProtokoliLogpolitika
64700+OpenVPN, L2TP / IPsec, hameleons, PPTPNav lietošanas žurnālu

Valstu un pilsētu saraksts, kurās ir VPN serveri, ietver:

 • Āzija
  • Honkonga, Indija, Indonēzija, Japāna, Makao, Malaizija, Maldīvija, Pakistāna, Filipīnas, Singapūra, Dienvidkoreja, Taivāna, Taizeme, Vjetnama
 • Centrālamerika
  • Kostarika, Salvadora, Panama
 • Eiropa
  • Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Islande, Īrija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Slovākija, Slovēnija, Spānija , Zviedrija, Šveice, Turcija, Lielbritānija, Ukraina
 • Tuvie Austrumi
  • Bahreina, Izraēla, Katara, Saūda Arābija, ASV.
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Meksika, ASV.
 • Okeānija
  • Austrālija, Māršala salas, Jaunzēlande
 • Dienvidamerika
  • Argentīna, Brazīlija, Kolumbija, Urugvaja

Privātums un drošība

Mēs ar prieku dalāmies, ka Golden Frog komanda nolēma padarīt VyrpVPN par VPN pakalpojumu bez žurnāla. Iepriekš VyprVPN saglabāja dažus metadatus 30 dienas, bet tie mainījās 2018. gada novembrī. Kā viņu emuārs pastu skaidro, Wirecutter nolēma neiekļaut VyprVPN to labāko VPN pakalpojumu sarakstā, pamatojoties uz tolaik reģistrēto praksi. Atbildot uz patērētāju konfidencialitātes cerībām, VyprVPN komanda nolēma padarīt VyprVPN par pakalpojumu bez reģistrācijas. Viņi gāja soli tālāk, un viņiem bija Leviathan Security Group audits VyprVPN, lai apstiprinātu viņu politikas nepierakstīties.

Lai arī viņiem ir serveru kopas Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Centrālamerikā, Eiropā, Okeānijā, Āzijā un Tuvajos Austrumos, Golden Frog ir reģistrēts Šveicē, un tādējādi tā ir viņu juridiskā jurisdikcija. Šveicei ir sena privātuma ievērošanas vēsture, un tā ir izveidojusi tiesisko regulējumu tās aizsardzībai. Tiesības uz privātumu garantētas Šveices federālās konstitūcijas 13. pantā.

Kas attiecas uz jūsu interneta informācijas drošību un pārlūkošanas paradumiem, tas attiecas uz VyprVPN. Tie piedāvā plašu protokolu klāstu, ieskaitot OpenVPN (UDP), L2TP / IPsec, Chameleon un PPTP, lai šifrētu visu jūsu tiešsaistes datplūsmu un neļautu visiem tiešsaistes darījumiem no ziņkārīgajām acīm. Viņu pamatpakalpojums izmanto PPTP protokolu tikai ar 128 bitu šifrēšanu, un tas ir labāk rezervēts mazāk drošības zinošiem lietotājiem. Gan to pro, gan premier serveri lietotājam dod iespēju izvēlēties protokolus, kurus viņi vēlas izmantot, lai izveidotu savienojumu ar VyprVPN serveriem, izmantojot vai nu 128 bitu, 160 bitu vai 256 bitu SSL šifrēšanu. Tas aizsargā lietotāju datus un pasargā tos no ziņkārīgajām acīm. Tas ļauj lietotājam pašam izlemt, kāds ir viņa datu šifrēšanas līmenis.

OpenVPN ir ļoti drošs un daudzpusīgs protokols, kas tagad atbalsta lielāko daļu ierīču. L2TP / IPsec ir lieliska izvēle mobilajām ierīcēm, jo ​​tā ir droša, sākotnēji to atbalsta un ir viegli konfigurējama. Vienīgais iemesls ir tas, ka tas var būt nedaudz lēnāks nekā daži citi protokoli. Viņu hameleonu protokols galvenokārt tiek izmantots, lai apietu ugunsmūrus tādās vietās kā Ķīna un Irāna. Tā kā PPTP ir plaši izplatīts platformas atbalsts, to ir viegli iestatīt un tā zemā līmeņa 128 bitu šifrēšanas dēļ tā ir ātra, tā ir populāra izvēle multivides straumēšanai, kur drošība, iespējams, nav jūsu galvenā problēma.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Praktiska pārbaude

Neviena pārbaude nebūtu pilnīga bez pārbaudēm. Es gribētu sākt ar to, ka VyprVPN labi piedalījās mūsu ātruma pārbaudē. VyprVPN ir pielāgota programmatūra Windows un Mac lietotājiem. Tomātu MIPS / ARM Framework viņiem ir arī pielāgotas lietotnes iOS, Android un maršrutētājiem. Tas gandrīz ikvienam ļauj ērti izmantot savu pakalpojumu neatkarīgi no viņu izvēlētās operētājsistēmas. Programmatūru operētājsistēmai Windows un Mac varat lejupielādēt tieši no viņu vietnes. Vpn lietotnes lapai, kurai piekļūst, vietnes galvenajā izvēlnē noklikšķinot uz tās saites, ir cilnes informācijai un vietnes instalēšanai Windows, Mac, iOS, Android, un Tomātu maršrutētāji uz. IOS un Android lapās ir saites uz jaunākajām lietotnēm attiecīgajos veikalos.

Savienojuma izveide no Windows

VyprVPN ir Windows pielāgots klients, kas ļaus jums viegli izveidot savienojumu ar jebkuru viņu tīkla serveri, izmantojot PPTP (pamata plāns) vai jūsu izvēlēto protokolu (pro un premier plāni). Viņu VPN klientam ir ļoti vienkārša GUI, un tas lietotājiem ir ļoti viegli izveidot savienojumu ar jebkuru VPN serveri viņu tīklā. Tas arī automātiski atjaunina jaunus tīkla serverus, lai jūs vienmēr varētu piekļūt visām tīkla vietām, kad tās tiek pievienotas. Lai sāktu izmantot viņu VPN, nav vajadzīgas tehniskas zināšanas, lai nodrošinātu un anonimizētu visus jūsu interneta darījumus. Kad sākat klienta instalēšanu, tas jūs laipni sveiks VyprVPN.

Laipni lūdzam instalēt VyprVPN!

Noklikšķinot uz nākamās, tiks sākta instalēšana un lūgts piekrist viņu lietošanas noteikumiem, instalēt izpildāmu C ++, lūgt instalēt viņu Tap-VyprVPN nodrošinātāja V9 tīkla adapteri OpenVPN un pēc tam pabeigt instalēšanu..

Kad klients tiek atvērts pirmo reizi, noklikšķiniet uz zilās pieteikšanās pogas (parādīta zem kreisās), ievadiet savu lietotājvārdu un paroli un noklikšķiniet uz mazās zilās pieteikšanās pogas (zem labajā pusē)..

Pirmā pieteikšanās VyprVPN

Kad esat ievadījis pieteikšanās akreditācijas datus, jums tiks parādīts galvenais savienojuma ekrāns (parādīts atvienots), kas parādīts zem kreisās malas. Noklikšķinot uz zilās savienojuma pogas “1”, tiks izveidots savienojums ar pašreiz izvēlēto VPN serveri; ASV – Ostina šajā gadījumā. Centrālajā ekrānā tiek parādīts klients, kad ir izveidots savienojums ar VPN serveri. Atlasot sarkano atvienošanas pogu “2” šajā ekrānā, tiek atvienots pašlaik pievienotais serveris, kā rezultātā ekrāns labajā pusē attēlo notiekošo atvienošanu “3”. Tas parāda, cik viegli ir izveidot savienojumu vai atvienoties ar VPN serveri, izmantojot VyprVPN klientu Windows operētājsistēmai.

VyperVPN servera savienojums

Galvenā savienojuma lapa satur šādas vadīklas un informāciju, kas sākas ekrāna augšdaļā (zemāk ir palielināta galvenā savienojuma ekrāna ekrānuzņēmums, kas parādīts ar zobrata ikonu un atlasītajām opcijām).

VyprVPN savienojuma vadīklas

 • Pievienojiet / atvienojiet pogu, 1 – Pārslēdz pašreizējo VPN servera savienojumu.
 • Atrašanās vietas ikona pogu, 2 – Tiek parādīts opciju saraksta lodziņš, lai izvēlētos serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu.
 • Samaziniet uzdevumu joslā, 3 – ”-” samazina klienta uzdevumu joslu.
 • Samazina līdz teknei, 4 – “x” samazina klienta līdz teknei.
 • Zobrata ikona pogu, 5 – Tiek atvērts saraksta lodziņš, kas tiek savienots ar saiti uz galveno opciju ekrānu.
 • Iespējas, 6 – saite uz galveno opciju ekrānu.
 • Grafiks augšupielādes ātruma un lejupielādes ātruma laika gaitā.
 • Savienojuma statuss – ir savienots / atvienots vai darbojas
 • IP adrese (publisks / VyprVPN)
 • Laiks savienots uz pašreizējo VPN serveri.
 • VPN protokols un šifrēšana tiek izmantots
 • NAT ugunsmūra statuss (Ieslēgts Izslēgts)

Vietas ikonas pogas atlasīšana, 1 zemāk redzamajā attēlā tiek atvērts zemāk parādītais servera savienojuma iespēju saraksts. Kā redzat, varat ātri izveidot savienojumu ar pašlaik atlasīto serveri, izvēlēties iecienīto serveri, ar kuru izveidot savienojumu, ja tāds jums ir, izveidot savienojumu ar ātrāko serveri, pamatojoties uz pingēšanas laiku, vai atvērt serveru saraksta lapu, kā esmu atlasījis zemāk, 2.

VyprVPN servera izvēle

Noklikšķinot Rādīt visas servera atrašanās vietas … tiek atvērts servera atrašanās vietas ekrāns, kas parādīts divos attēlos zemāk. Atrašanās vietu var sakārtot pēc visiem, reģioniem vai izlasēm. Varat arī meklēt konkrētu valsti. Pirmajā attēlā zemāk ir redzams parauga ekrāns, kad tiek parādīti visi serveri. Ņemiet vērā, ka tie ir uzskaitīti alfabēta secībā un pēc iespējas īsākā laikā. Arī pirmā atlase tiek savienota ar ātrākais serveris padarot to vieglāk lietotājam. Otrais attēls attēlo vietas, kas sakārtotas pēc reģioniem, izvēloties tikai Okeānijas un Dienvidamerikas reģionus. Tajā pašā valstī parādītie serveri ir sakārtoti pēc zemākā ping laika, kas parasti lietotājam atvieglo šī reģiona ātrākā servera izvēli..

VyprVPN servera atrašanās vieta

Jūs varat mainīt serverus bez savienojuma ar vienu klikšķi uz servera atrašanās vietas. Divreiz noklikšķinot uz atrašanās vietas, serveri tiks mainīti un jūs savienots.

Papildus servera izvēlei VyprVPN ļauj izmantot arī daudzas citas savienojuma vadības iespējas. Tiem var piekļūt, izmantojot zobrata ikonu 5 kas savukārt parādīs izvēles iespējas 6 kā es paskaidroju iepriekš apspriežot galvenā savienojuma ekrāna vadīklas. Galveno opciju ekrānā ir piecas cilnes: savienojums, protokoli, DNS, vispārīgi un konts. Tam ir arī pogas, lai piemērotu un atceltu izmaiņas.

Savienojums cilne, kas parādīta zemāk, ļaus jums:

 • Automātiski atjaunot savienojumu – Pārslēdziet izvēles rūtiņu, lai automātiski atjaunotu savienojumu, ja VPN tiek atvienots
 • Pievienojiet iesākumā
  • Pārslēdziet izvēles rūtiņu, lai, startējot Windows, izveidotu savienojumu ar VyprVPN
  • Pārslēdziet izvēles rūtiņu, lai klienta palaišanas laikā izveidotu savienojumu ar VyprVPN.
 • Avārijas poga
  • Pārslēdziet izvēles rūtiņu, lai apturētu visu interneta trafiku, kad VyprVPN atvienojas
   • Lietotne – Nogalināšanas slēdzis darbosies, kad būsit pieteicies VyprVPN un jums darbosies programma. Ja VyprVPN tiek atvienots, nogalināšanas slēdzis automātiski bloķēs jūsu interneta savienojumu. Ja lietojumprogramma nav aktīva, iznīcināšanas slēdzis tiek deaktivizēts.
   • Sistēma – Nogalināšanas slēdzis darbosies, kad būsit pieteicies VyprVPN. Jūs nevarēsit piekļūt internetam, kamēr nebūs izveidots savienojums ar VyprVPN.
  • Pārslēdziet izvēles rūtiņu, lai apturētu LAN trafiku, ja ir aktivizēts iznīcināšanas slēdzis
 • Pievienojiet neuzticamam wi-fi
  • Pārslēdzieties, lai automātiski izveidotu savienojumu ar VyprVPN, ja tiek izmantots neuzticams wi-fi.
   • Noklikšķiniet uz pogas Pievienot / noņemt, lai identificētu neuzticamos wi-fi tīklus

VyprVPN savienojuma iespējas

Protokols cilne, kas parādīta zemāk, ļaus jums izvēlēties protokolu, kuru vēlaties izmantot savam VPN savienojumam. Protokolu izvēle ietver Hameleons, OpenVPN, L2TP / IPsec, un PPTP. Tagad pārskatīsim, kā VyprVPN detalizētāk ievieš katru no šiem protokoliem.

VyprVPN protokola opcijas

Sāksim pārskatīt VyprVPN protokolus ar patentētajiem Hameleons protokols. Šis ir iekšējais protokols, kas izmanto OpenVPN 256 bitu protokolu, lai maskētu lietotāju trafiku, lai to nevarētu atpazīt (izmantojot dziļu pakešu pārbaudi) kā VPN savienojumu. Tas novērš savienojuma bloķēšanu tādās valstīs kā Ķīna. Šis protokols ir noderīgs arī tad, ja ar interneta pakalpojumu sniedzēju rodas problēmas ar joslas platuma samazināšanu. Tam ir laba veiktspēja, tas ir ātrs ar liela attāluma savienojumiem un drošāks, jo tas izmanto augstākā līmeņa OpenVPN šifrēšanu. Tas ļauj jums automātiski vai manuāli konfigurēt pieslēgvietas izmantoto portu, kā parādīts zemāk. Ostas izvēles diapazonos ietilpst noklusējuma iestatījumi, 443. osta (standarta vietnes SSL ports, ko izmanto HTTPS trafikam) un virkne ostas no 15001-20000.

VyprVPN hameleonu osta

Otra protokola izvēle ir OpenVPN. OpenVPN protokols ir labākais protokols gan privātumam, gan ātrumam lielākajai daļai programmu. Tas labi darbojas savienojumos ar lielu latentuma vai tālsatiksmes savienojumu. OpenVPN ir arī visstabilākais un uzticamākais no visiem protokoliem, kas to padara par labu mazāk uzticamiem tīkliem, piemēram, wi-fi karstajiem punktiem. Tas ir ieteicamais protokols galddatoriem, ieskaitot Windows un Mac OS X. Parasti tam ir visaugstākā veiktspēja no visiem protokoliem, jo ​​tas ir drošs, ātrs un uzticams. VyprVPN ļauj konfigurēt ne tikai portu, bet arī OpenVPN protokola šifrēšanas stiprumu, kā parādīts zemāk.

VyprVPN OpenVPN šifrēšana

Kā redzat iepriekš, VyprVPN savienojuma šifrēšanas stiprumam ļauj izvēlēties vai nu 256 bitu, vai 160 bitu. Lielāks šifrēšanas stiprums nodrošinās drošāku savienojumu, taču var to nedaudz palēnināt. Abas šifrēšanas stiprības ļauj automātiski vai manuāli konfigurēt portu, kuru izmanto savienojums, kā parādīts zemāk. Ostas izvēles diapazonos 256 bitu šifrēšanai ir iekļauts noklusējums, 443. osta un virkne ostas no 15001-20000. Portu izvēles diapazonos 160 bitu šifrēšanai ir iekļauts noklusējums, Osta 1194 un virkne ostas no 25001-30000.

L2TP / IPsec protokols tiek īstenots ar 256 bitu šifrēšana kas nozīmē, ka tas ir arī ļoti drošs. Tas ir stabils mobilajās ierīcēs un ir lielisks protokols, ko izmantot, ja jūsu ierīce neatbalsta OpenVPN. To dabiski atbalsta arī lielākā daļa galddatoru, mobilo ierīču un planšetdatoru operētājsistēmas. Pēdējā protokola izvēle ir PPTP, kas izmanto 128 bitu šifrēšanu, un tā galvenokārt jāizmanto gadījumos, kad drošība nav jūsu galvenā problēma vai ja jūsu ierīce neatbalsta citus pieejamos protokolus..

Trešā cilne opciju izvēlnē ir DNS cilne. VyprDNS ir Golden Frog DNS pakalpojums, kas pieejams tikai to lietotājiem. Tas ir noklusējuma DNS resursdatora nosaukuma tulkošanai, kad esat izveidojis savienojumu ar viņu pakalpojumu. Tas ir pakalpojums bez zināšanām, kas nozīmē, ka tas nereģistrē nekādu informāciju. VyprDNS saviem lietotājiem nodrošina šādas priekšrocības:

 • Nav žurnāla DNS pakalpojumu atšķirībā no daudziem DNS pakalpojumiem, piemēram, Google un citiem, kas reģistrē IP adreses, apmeklētos resursdatoru nosaukumus, ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus un citu informāciju.
 • Palīdz pieveikt cenzūru, jo jūsu DNS pieprasījumi iet caur šifrētu tuneli un tos nevar pārtvert vai pārbaudīt.
 • Nodrošina atvērtu un bezmaksas internetu bez filtrēšanas, jo tas neierobežo nevienu vietni, kā dažās valstīs to dara daži trešās puses DNS.
 • Novērš ģeogrāfiskās atrašanās vietas kļūdas, jo tas nodrošina DNS pakalpojumu valstī, kurā atrodas jūsu VPN serveris, DNS tulkošanai, kur daudzi DNS pakalpojumi.
 • Tas netraucē jūsu DNS pieprasījumā reklāmas vai citu saturu, jo tas ir pakalpojums bez zināšanām.

Papildus VyprDNS viņi arī dod lietotājam iespēju izvēlēties savu DNS, ievadot tam primāro un sekundāro DNS IP adreses. Visbeidzot, VyprVPN ļauj lietotājam izvēlēties novērst DNS noplūdi no lietojumprogrammām, kuras, lietojot savu pakalpojumu, var izmantot citu DNS.

VyprVPN DNS opcijas

Ceturtā cilne opciju ekrānā ir Vispārīgi cilne. Kā norāda nosaukums, tas ļauj mainīt VyprVPN vispārīgos iestatījumus. Šie iestatījumi ir parādīti zemāk. Vispārējās iespējas ietver:

 • Paziņojumi darbvirsmā – Šis iestatījums ļauj jums izlemt, kādus darbvirsmas paziņojumus vēlaties saņemt no pakalpojuma. Iespējas ietver:
  • Visas savienojuma darbības
  • Tikai savienojuma neveiksmes
  • Nekad
 • Skaņa – Izvēlieties atskaņojamo skaņu (Windows .wav fails). Iespējas ietver:
  • Pēc savienojuma izveidošanas
  • Pēc atvienošanas
 • Valoda – Šī opcija atlasīs vēlamo VyprVPN valodu.
 • Uzsākt – Šī opcija ļaus jums automātiski palaist programmu VyprVPN, kad piesakāties sistēmā Windows.
 • Advanced – Tam ir reģistrēšanas iespējas, ja vēlaties tās iespējot. Iespējas ietver:
  • Nosūtiet VyprVPN neidentificējamus lietotnes datus, piemēram, klikšķus uz pogām un skatītos lietotņu ekrānus, lai viņi varētu uzlabot pakalpojumu.
  • Automātiski nosūtīt avāriju ziņojumus VyprVPN, lai palīdzētu to uzlabot.
  • Iespējot savienojuma žurnālu vietējā mašīnā, lai palīdzētu novērst pakalpojumu kļūdas. To var notīrīt jebkurā laikā.

VyprVPN vispārīgās iespējas

Pēdējā cilne opciju ekrānā ir Konts cilne. Šī cilne ir parādīta zemāk. Šī opciju cilne ļauj jums redzēt sava konta informāciju, saņemt paziņojumus par beta versiju, meklēt atjauninājumus un atteikties no VyprVPN. VyprVPN konta iespējas

Tajā ir arī saite, Pārvaldiet konta iestatījumus kas aizved jūs uz Zelta vardi Vadības panelis kas parādīts zemāk redzamajā attēlā.

Vadības panelis VyprVPN

Vadības panelis ļaus jums kontrolēt visus sava VyprVPN konta aspektus. Tajā jūs iespējojat NAT ugunsmūra atbalstu pakalpojumam. Tas arī ļaus jums kontrolēt visus pārējos pakalpojumus, ko piedāvā Golden Frog, piemēram, pašizgāzējs un Cyphr. Papildus savam pielāgotajam VPN klientam VyprVPN ir arī ceļveži Windows manuālai konfigurēšanai OpenVPN, L2TP / IPsec un PPTP protokoliem. Chameleon protokolu nevar manuāli iestatīt.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Sazinieties ar Mac klientu

VyprVPN klients operētājsistēmai Mac OS X ir ļoti līdzīgs tā Windows līdzīgajam klientam. Tas ļauj diezgan viegli pārslēgties starp operētājsistēmām, nepalaižot ritmu. Vēlreiz jūs varat lejupielādēt Mac lietotnes jaunāko versiju tieši no VyprVPN vietnes. Mac lietotāji novērtēs uzmanību uz detaļām, kuras Golden Frog komanda ievietoja lietotnē. Iesācējiem tas atbalsta tīklenes displejus. Arī tehniķiem patiks, ka jūs varat izmantot AppleScripts, lai pielāgotu pakalpojumu savam stilam. Jums ir arī iespēja manuāli konfigurēt Mac OpenVPN, L2TP / IPSec un PPTP, izmantojot noderīgas rokasgrāmatas no viņu vietnes. Atkal Chameleon protokols ir pieejams tikai lietotnē.

Pievienojiet no iPhone vai iPad

VyprVPN ir arī iOS lietotne, kas ļaus jums izveidot savienojumu ar viņu VPN pakalpojumu. Viņu lietotni var lejupielādēt iTunes veikalā. VyprVPN iOS automatizē un vienkāršo VPN iestatīšanas procesu, lai jūs varētu izveidot savienojumu, nekonfigurējot iOS iestatījumus. Sākotnējās iestatīšanas laikā ir nepieciešama tikai viena instalēšana. Lietotnei ir daudzas no tām pašām darbvirsmas klienta funkcijām kā:

 • Automātiska atkārtota savienošana – Automātiski izveidojiet savienojumu ar serveri, ja savienojums tiek zaudēts.
 • Viena zvēliena servera savienojums – Lietotne ļauj jums vienkārši pārvelciet, lai izveidotu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri.
  • Jūs varat uzreiz izveidot savienojumu ar ātrākais serveris.
  • Jūs varat ping tests VyprVPN serveru saraksts, lai atrastu ātrāko serveri.
  • Izvēlieties Izlase – Varat pievienot serverus izlasei, lai vēlāk tos varētu viegli atlasīt.
  • Filtrēt & Kārtot – Varat filtrēt un kārtot VyprVPN serveru sarakstu, lai būtu vieglāk atrast nepieciešamo serveri.
   • Sarakstu var kārtot un filtrēt pēc valsts vai reģiona.
   • Meklēt – Varat arī meklēt noteiktu atrašanās vietu.
 • VyprDNS – Izmanto Golden Frog patentēto serveru DNS nulles reģistrēšanas tīklu.
 • Automātiski atjauninājumi – Tas automātiski pievieno jaunus serverus lietotņu serveru sarakstam.

Zemāk redzamajā ilustrācijā ir parādīti daži no VyprVPN ekrāniem, kas darbojas iPhone. Kreisajā attēlā ir attēlota lietotne, kas nav savienota, ar centrālo ir attēlota lietotne tās savienotajā stāvoklī, bet labajā pusē ir parādīts servera izvēles ekrāns..

Lietotne VyprVPN iPhone

Arī VyprVPN iOS ierīcēm tika izstrādāts, paturot prātā iOS lietotni iPad. Tam ir interaktīvs kartes skats (parādīts zemāk) jūsu iPad, kas ļaus jums:

 • Ātri pārlūkojiet serverus – Varat pārvilkt tieši interaktīvajā kartē, lai pārlūkotu servera atrašanās vietas.
 • Displeja servera ping laiki – Pieskarieties serverim, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un lietotne automātiski parādīs pingēšanas laiku kartē.
 • Pievienojiet, izmantojot sākuma ekrānu – Izvēlieties serveri un izveidojiet savienojumu, nekad neatstājot sākuma ekrānu.

Lietotne VyprVPN iPad

Lietotnei nepieciešama operētājsistēma iOS 6.0 vai jaunāka. Tas ir savietojams ar iPhone, iPad un iPod touch un ir optimizēts iPhone 5. Lietojumprogramma privātam un drošam savienojumam izmanto L2TP / IPsec protokolu ar 256 bitu šifrēšanu. Papildus savam pielāgotajam VPN klientam VyprVPN ir arī rokasgrāmatas, lai manuāli konfigurētu iOS ierīces PPTP un L2TP / IPsec protokoliem..

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Izveidojiet savienojumu ar Android ierīcēm

VyprVPN ir lietotne, kas ļauj Android ierīcēm izmantot savu pakalpojumu. Dodieties uz Google Play veikalu, lai lejupielādētu un instalētu lietotni, vai arī varat lejupielādēt jaunāko .apk tieši no viņu vietnes VPN lietotnes->Android lappuse. VyprVPN automatizē un vienkāršo VPN iestatīšanu Android procesam, lai jūs varētu ātri sākt izmantot viņu pakalpojumu. Lietotnei ir daudz tādu pašu funkciju kā darbvirsmas klientam, kā arī dažas unikālas funkcijas:

 • Vairāki savienojuma veidi uz VyprVPN
  • Viena pieskāriena savienojums – Jūs varat izveidot savienojumu tikai ar vienu pieskārienu.
   • Jūs varat uzreiz izveidot savienojumu ar ātrākais serveris.
   • Jūs varat ping tests VyprVPN serveru saraksts, lai atrastu ātrāko serveri.
   • Izvēlieties Izlase – Varat pievienot serverus izlasei, lai vēlāk tos varētu viegli atlasīt.
   • Filtrēt & Kārtot – Varat filtrēt un kārtot VyprVPN serveru sarakstu, lai būtu vieglāk atrast nepieciešamo serveri.
    • Sarakstu var kārtot un filtrēt pēc valsts vai reģiona.
    • Meklēt – Varat arī meklēt noteiktu atrašanās vietu.
  • Izveidojiet savienojumu, izmantojot paziņojumu Ēna – Tas ļauj ātri izveidot savienojumu, nekad neatverot lietotni.
  • Ātrās pievienošanas logrīki – Jūs varat izveidot savienojumu tieši no sākuma ekrāna vai bloķēšanas ekrāna.
 • Automātiski izveidot savienojumu
  • Uz nezināmiem wi-fi tīkliem.
  • Uz mobilo sakaru tīkliem.
 • Automātiski atjaunot savienojumu – Automātiski izveidojiet savienojumu ar serveri, ja savienojums tiek zaudēts.
 • Pielāgojiet VPN savienojuma uzvedību katrai lietotnei
  • Noklusējums – Lietotne izmantos VPN savienojumu, kad būs pievienots VyprVPN.
  • Automātiski izveidot savienojumu – VyprVPN automātiski izveidos savienojumu, palaižot lietotni.
  • Apiet VPN – Lietotnes neizmanto VPN savienojumu, pat ja VyprVPN ir savienots.
 • Ātruma diagramma – Jūs varat viegli kontrolēt savienojuma ātrumu un apskatīt augšupielādes vai lejupielādes ātrumu.
 • VPN kartes – jūs viegli varat pārvietoties, pārvelkot caur VyprVPN kartēm, lai ātri piekļūtu ātruma diagrammai, servera kartei un savienojuma žurnālam.
 • Vairāki protokoli
  • Hameleons – Pielāgots OpenVPN 256 bitu šifrēšanas protokols, kas maskē VPN parakstu.
  • OpenVPN – drošs, ātrs un uzticams protokols.
   • 160 bitu šifrēšana
   • 256 bitu šifrēšana
  • L2TP / IPsec – drošs protokols, bet ne tik ātri kā OpenVPN.
  • PPTP – mazāk drošs protokols, kas izmanto 128 bitu šifrēšanu.
 • Ostas izvēle – Ļauj atrast citas pieejamās atvērtās ostas, lai bloķētu cenzūru un joslas platuma droseļvārstu.

VyprVPN operētājsistēmai Android ir nepieciešama operētājsistēma Android 4.0 un jaunāka. Papildus savam pielāgotajam VPN klientam VyprVPN ir arī ceļveži, kā manuāli konfigurēt Android ierīces OpenVPN, L2TP / IPsec un PPTP un ļaut tām piekļūt savam VPN tīklam..

Apmeklējiet vietni VyprVPN

VyprVPN ātruma pārbaude

VyprVPN veiksmīgi darbojās mūsu ātruma pārbaudē. Viņu servera ātrums Ostinā, TX bija lielisks. Jums vajadzētu būt apmierinātiem ar viņu tīkla ātrumu, pamatojoties uz mūsu pārbaudēm. Šis tests tika palaists, izmantojot VyprVPN klientu ar OpenVPN (UDP) protokolu serverī, izmantojot 256 bitu šifrēšanu.

VyprVPN ātruma pārbaudeKā redzat, bija aptuveni 16% ātruma starpības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar serveri Ostinā, Teksasā. Kā jau varēja gaidīt, tie nedaudz zaudēja savienojuma ātrumu, bet papildu drošībai, ko nodrošina 256 bitu šifrēšana, tas ir vairāk nekā godīgs kompromiss. Ar gandrīz 49 Mb / s ātrumu pakalpojumam vajadzētu būt pietiekami ātram, lai nodrošinātu visas jūsu interneta vajadzības. Viņu pakalpojumiem vajadzētu ļaut jums skatīties savu iecienīto saturu no jebkuras vietas pasaulē.

VyprVPN apskats: secinājums

VyprVPN atrodas privātuma telpā kopš 2009. gada un ir izveidojusi labu reputāciju viņu piedāvātajiem pakalpojumiem. Viņiem ir pasaules mēroga tīkls, kurā ir vairāk nekā 700 serveru 64 valstīs. Viņiem nav koplietošanas politikas, taču viņi reģistrē vispārīgu personisko informāciju, kā es paskaidroju privātuma sadaļā šajā pārskatā. Turklāt tie ir reģistrēti Šveicē, kuras konstitūcija aizsargā privātuma tiesības. VyprVPN ir pirmā līmeņa pakalpojums, kas nozīmē, ka viņi darbojas un projektē visu savu globālo infrastruktūru, ieskaitot serveru kopas, iekšējo kodu un visas mitināšanas iespējas. Viņi arī piešķir lietotājiem piekļuvi viņu patentētajiem VyprDNS serveriem, kuriem nav zināšanu (bez žurnāla). Tas viņiem dod pilnīgu kontroli pār jūsu datiem. Viņu nepiedalīšanās politika nodrošina, ka nevienai trešās puses vienībai nav piekļuves kādai jūsu informācijai bez likumīgiem līdzekļiem. Tas viņiem ļauj pilnībā nodrošināt jūsu privātumu un drošību.

VyprVPN atbalsta Chameleon, OpenVPN (UDP), L2TP / IPsec un PPTP protokolus, kas viņu pakalpojumus padara saderīgus ar lielāko daļu ierīču. Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmas Windows, Mac OS X, iOS, Android un Tomato maršrutētājiem. Viņiem ir arī neskaitāmas pakāpeniskas rokasgrāmatas instalēšanas rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums konfigurēt pakalpojumu ar jūsu ierīcēm. Zelta varde lietotājiem nodrošina piekļuvi arī viņu šifrētam ziņojumapmaiņas pakalpojumam, kad reģistrējaties VyprVPN kontam.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli lietojama pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X
 • Lietotnes iOS, Android un Tomato maršrutētājiem
 • Atbalsts daudziem protokoliem, ieskaitot Chameleon, OpenVPN (UDP), L2TP / IPsec, PPTP
 • Hameleona protokols, lai apietu ugunsmūrus
 • Kifra droša ziņojumapmaiņa
 • Cenas ar atlaidi termiņa VyprVPN plāniem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Ieviest OpenVPN (TCP) protokolu
 • Nodrošiniet samaksu ar Bitcoin vai citu kriovalūtu
 • Reģistrējieties mazāk personiskās informācijas rēķinu saņemšanai

VyprVPN ļaus jums izbaudīt iecienītos straumēšanas kanālus, aizsargāt datus, izmantojot publisko bezvadu internetu, neļaut ISP uzraudzīt pārlūka ieradumus un pārvarēt cenzūru. Tie ir neitrāli attiecībā uz lietojumprogrammām, kuras jūs izmantojat, un atbalsta bezmaksas un atvērtu internetu. Mēģiniet viņu dienestam izmēģināt un redzēt, ko domājat. Atcerieties izmantot mūsu atlaidi, lai ietaupītu papildu 80% atlaidi. Jūs varat baudīt neierobežotu piekļuvi VPN, sākot no tikai USD 2,50 mēnesī.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map