Sāksim ZenMate VPN pārskatīšanu, novērojot, ka viņu mātesuzņēmumu ZenGuard GmbH 2018. gadā iegādājās Kape Technologies Plc. Tam pašam publiski tirgotajam uzņēmumam pieder arī CyberGhost, kas ir viens no mūsu iecienītākajiem VPN. Pakalpojums ZenMate atrodas Berlīnē, Vācijā. Tā lietošana palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un ļaus baudīt brīvāku un atvērtāku internetu. Jūs to varat izmantot, lai apietu cenzūru un noņemtu patvaļīgus plašsaziņas līdzekļu un tirdzniecības ģeogrāfiskos ierobežojumus. Vienlaicīgi tas nodrošinās jums mieru, nodrošinot tiešsaistes savienojumu un šifrējot visu tīmekļa trafiku.

ZenMate

Cenas un īpašie piedāvājumi

ZenMate piedāvā gan bezmaksas, gan apmaksātu VPN pakalpojumu. Mūsu ZenMate VPN pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta viņu maksas pakalpojumiem. Viņi tirgo savus premium klases pakalpojumus, izmantojot trīs dažādus termiņu periodus: mēnesi, sešus mēnešus un gadu. Par tiem tiek iekasēts vienots maksājums par katru termiņu. Viņi piedāvā arī arvien lielākas atlaides ilgāka termiņa paketēm.

Līdz ar to jūs varat saņemt viņu ikmēneša pakalpojumu par USD 9,99 mēnesī. Viņu 6 mēnešu VPN pakete maksāja 41,88 USD, kas ir 3,49 USD mēnesī. Tomēr, ja vēlaties labāko piedāvājumu, reģistrējieties viņu viena gada paketei par USD 42, kas ir tikai USD 1,75 mēnesī. Tas ir ietaupījums 82% par parasto mēneša cenu.

ZenMate cenu noteikšana

Tātad, ko jūs saņemat par naudu? ZenMate VPN pakalpojumam ir šādas priekšrocības:

 • Piekļuve OS – spēja izmantot pakalpojumu galddatoros, kā arī mobilajās ierīcēs, kas piedāvā uzlabotu funkcionalitāti, šifrējot un nodrošinot visu interneta trafiku, piemēram, lejupielādes un VoIP klientus.
 • Pilni VPN klienti – pielāgota Windows, Mac OS X, iOS un Android programmatūra, lai atvieglotu piekļuvi ZenMate VPN pakalpojumam
 • VPN paplašinājumi – pārlūki Chrome, Firefox un Opera, kas ietver reklāmu izsekotāju un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanu serverī, pirms tie sasniedz jūsu ierīci.
 • Viedās atrašanās vietas funkcija paplašinājumiem – pielāgojiet ZenMate savienojumu ar iecienītākajām vietnēm, automātiski mainot atrašanās vietas, kad tās apmeklējat. (Mēs to sīkāk pārbaudīsim, apskatot Google Chrome VPN paplašinājumu mūsu ZenMate VPN pārskata sadaļā).
 • Turbo ātrums – savienojumi ar ekskluzīvu ātras kvalitātes serveru tīklu.
 • Valstu atrašanās vietas – Vācija, Honkonga, Rumānija, Amerikas Savienotās Valstis un vēl 33 valstis.
 • Ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana – Uzlabotai drošībai ZenMate VPN paplašinājumi var ļaut bloķēt ļaunprātīgas vietnes un koda fragmentus uz viņu serveriem, tādējādi aizsargājot jūs, pirms viņi pat var sasniegt jūsu sistēmu.
 • Izsekošanas aizsardzība – ZenMate VPN paplašinājumi aizsargā jūsu privātumu, neļaujot trešo pušu pakalpojumiem izsekot jums internetā, lai savāktu informāciju un analizētu tiešsaistes aktivitātes.

ZenMate VPN pieņem dažādas maksājuma metodes. Tajās ietilpst šādas kredītkartes: MasterCard, Visa, American Express, Maestro, Diners Club, JCB un Discover. Tiem, kam patīk visus tiešsaistes pirkumus glabāt vienā centrālā vietā, viņi ņem PayPal. Visbeidzot, abonementus var iegādāties arī ar UnionPay kartēm un Qiwi Wallet.

Apmeklējiet ZenMate VPN

Bezriska izmēģinājuma periods

ZenMate saprot, ka jums ir nepieciešams laiks, lai pārbaudītu viņu pakalpojumu. Atbildot uz to, visiem jaunajiem lietotājiem tiek piedāvāta 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantija. Tas dod mēnesi pakalpojuma pārbaudei. Šajā laikā mēs iesakām jums lejupielādēt klientu daudzās ierīcēs. VPN var izmantot ne vairāk kā 5 ierīcēs. Turklāt pārbaudiet dažādas servera atrašanās vietas un paražas, lai pārliecinātos, vai esat apmierināts ar pakalpojumu. Mēs noskaidrojām, ka ZenMate ir diezgan ātrs un uzticams, taču joprojām ir patīkami redzēt, ka tie piedāvā 30 dienu garantiju.

ZenMate VPN servera atrašanās vietas

Mūsu ZenMate VPN pārskatā tika atklāts, ka Premium lietotājiem ir piekļuve tīkla serveriem 37 dažādās valstīs. Tie ir izveidoti, lai nodrošinātu savienojumus ar viņu pakalpojumiem no vairuma valstu. Lielākā daļa serveru atrodas Eiropā, daži Āzijā, Ziemeļamerikā un Okeānijā. Viņiem ir serveri Amerikas Savienoto Valstu austrumos un rietumos, lai ar to ātrāk izveidotu savienojumus gan no Eiropas, gan Āzijas. Šīs valstis ir uzskaitītas zemāk:

 • Albānija, Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Bulgārija, Kanāda, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Honkonga, Ungārija, Izraēla, Itālija, Japāna, Koreja, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Moldona, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Krievija, Serbija, Singapūra, Slovākija, Dienvidāfrika, Spānija, Zviedrija, Šveice, Ukraina, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis.

Pašreizējais ZenMate VPN serveru atrašanās vietu skaits ir salīdzinoši liels. Tomēr tie joprojām paplašinās, šogad pievienojot dažus. Kā jau varēja gaidīt, viņiem ir serveri tādās populārākajās valstīs kā Kanāda, Japāna, Nīderlande, ASV un Lielbritānija. Tas jums ļauj vieglāk piekļūt šīm atrašanās vietām no gandrīz jebkuras vietas un noņemt patvaļīgus ģeogrāfiskos ierobežojumus straumēšanas multividei. Tādējādi bagātinot tiešsaistes izklaides pieredzi.

Apmeklējiet ZenMate VPN

ZenMate VPN drošība

Vai jūsu dati ir droši, kamēr esat izveidojis savienojumu ar ZenMate VPN pakalpojumu? ZenMate tīklā tiek izmantoti TLS 1.2 (RFC 5246) protokoli:

 • Windows klientam: IPSec (IKEv2) un L2TP / IPsec
 • Mac klientam: IPSec (IKEv2)

Lai gan viņu vietne to īpaši nenorāda, mēs domājam, ka šie protokoli tiek izmantoti arī mobilajām lietotnēm, jo ​​tie ir iebūvēti ierīcēs, un šķiet, ka arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju to izmanto. Tas atbalsta dažādus šifru komplektus ar Perfect Foward Secrecy (PFS). Piemēram, Google Chrome paplašinājumam tiek izmantots šāds:

(TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) un līdz (TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_256_GCM_SHA384).

ZenMate dod priekšroku AES-128, nevis AES-256. Tas ir tāpēc, ka viņiem šķiet, ka AES-256 piedāvātā papildu drošība, salīdzinot ar AES-128, nav ar to saistīto aprēķināšanas izmaksu (ātruma zaudēšanas) vērts. Viņiem šķiet, ka AES-128 nodrošina labu drošību, izcilu ātrumu un ir izturīgāks pret laika uzbrukumiem. Tā kā pret to nav notikuši reāli dzīvotspējīgi uzbrukumi, varat būt drošs, ka, lietojot Zenmate VPN serverus, jūsu dati ir droši..

ZenMate VPN privātums

ZenMate atrodas Vācijā, kur ir daži no visstingrākajiem likumiem, kas aizsargā indivīdu privātumu. Viņi bez viņu piekrišanas nereģistrē pastāvīgu personisko informāciju par kādu no lietotājiem. Tie ir īsts VPN pakalpojums, kurā netiek reģistrēts, jo tie nelieto IP adreses, sesiju laikus vai citu sesijas informāciju, kamēr jūs izmantojat viņu pakalpojumu. Faktiski savā tīmekļa vietnē manifestā viņi norāda:

Mēs jums apsolām:

 • ZenMate neuzglabā jūsu IP adresi vai personiskos datus.
 • ZenMate nespēj izsekot, kas jūs esat vai ko jūs darāt tiešsaistē.
 • ZenMate nepārdod datus trešajām personām.
 • ZenMate nevar nodot jūsu personas datus iestādēm vai trešām personām, jo ​​tie vispirms netiek glabāti.
 • ZenMate lepni atrodas Berlīnē un darbojas saskaņā ar stingriem Vācijas datu aizsardzības likumiem.

Jūs varat būt pārliecināti, ka, lietojot ZenMate VPN pakalpojumu, jūsu privātums tiek aizsargāts. Lietojot to, jūs esat ne tikai anonīmāks, bet, tā kā viņi nevāc nekādu informāciju par saviem VPN lietotājiem, viņi to nevar sniegt citiem, ja to pieprasa.

ZenMate VPN atbalsts

Zenmate VPN atbalstu galvenokārt nodrošina viņu vietnes atbalsta apgabals. Ja tur neatrodat atbildi uz savu jautājumu, varat izveidot atbalsta biļeti, izmantojot viņu e-pasta biļešu pārdošanas sistēmu. Jums tiks nosūtīts e-pasta ziņojums “saņemts pieprasījums”, kurā norādīts jūsu biļetes numurs. Atbildes saņemšana, izmantojot šo metodi, var aizņemt pāris stundas, un jūsu pirmā atbilde varētu būt Roza, ZenMate atbalsta bot. Ja jums nepieciešama Premium līmeņa personīgā atbalsta palīdzība, varat atbildēt uz šo atbildi, un reāla persona jums palīdzēs. Varat arī uzdot jautājumus sociālajos medijos, jo ZenMate uztur klātbūtni Facebook un Twitter.

Apmeklējiet ZenMate VPN

ZenMate VPN apskats: praktiska pārbaude

ZenMate VPN konta izveidošana

Pirms ZenMate VPN lejupielādes ierīcē vispirms jāizveido Zenmate konts. Vispirms noklikšķiniet uz viņu vietnes pogas “Iegūt ZenMate VPN”. Tiks atvērta viņu cenu lapa. Šeit jūs varat izvēlēties mēneša, 6 mēnešu vai gada kontu. Lai sāktu procesu, ievadīsit savu e-pasta adresi. Pēc tam vienkārši izpildiet instrukcijas, kas sniegtas pa e-pastu no ZenMate.

ZenMate reģistrēties

Kad jūsu konts ir izveidots, tas lūgs jums verificēt savu e-pasta adresi, nosūtot tam laipnu e-pastu ar verifikācijas saiti. Noklikšķinot uz šīs saites, jūsu konts netiks verificēts. Kad jūsu konts būs verificēts, tiks atvērts konta informācijas panelis, un jūs varēsit lejupielādēt programmatūru savā ierīcē.

Lejupielādējiet Zenmate VPN

Atlasot lejupielādes no ZenMate vietnes galvenās izvēlnes, tiks atvērta lejupielādes lapa. Kad lapa tiek atvērta, atlasiet ierīces lejupielādi, noklikšķinot vai pieskaroties OS vai pārlūka nosaukumam. Operētājsistēmās Windows un Mac OS X tas ļaus saglabāt vai palaist instalācijas failu. Mēs iesakām vispirms saglabāt failu darbvirsmas lejupielādes apgabalā un pēc tam to palaist no turienes, lai pabeigtu ZenMate VPN klienta instalēšanu..

ZenMate VPN programmatūras lejupielāde

Atlasot Android vai iOS, jūs attiecīgi pārsūtīsit uz Google vai iTunes veikalu. Pēc tam jūs varat pieskarties pogai “Instalēt”, lai pabeigtu instalēšanu mobilajā ierīcē. Izvēloties kādu no pārlūkprogrammām: Chrome, Firefox vai Opera, jūs nonāksit attiecīgajā veikalā, lai jūs varētu savai izvēlētai ierīcei pievienot atbilstošu paplašinājumu..

Specifikācijas ZenMate VPN programmatūras darbināšanai dažādās OS platformās ir šādas:

 • Android – 4.0.3 un jaunāka.
 • iOS – iOS 8.0 un vecākas.
 • Mac OS X – 10.10 un vairāk.
 • Windows – 7 vai vēlāk.

Apmeklējiet ZenMate VPN

ZenMate Desktop Client operētājsistēmai Windows un Mac

Kad esat pabeidzis ZenMate VPN klienta programmatūras lejupielādi un instalēšanu datorā vai Mac, tā būs jāpalaiž, divreiz noklikšķinot uz tās ikonas uz darbvirsmas. Pirmoreiz atverot klientu, jūs redzēsit ekrānu, kurā pierakstīties vai pieteikties. Vienkārši ievadiet sava ZenMate konta lietotājvārdu un paroli, lai pieteiktos klientā.

ZenMate Windows pieteikšanās

Kad mēs pirmo reizi palaidām ZenMate, tas arī parādīja informācijas ekrānu ar akcentiem no jaunākā klienta atjauninājuma. Šeit ir dažas no jaunajām funkcijām:

 • Specializēti straumēšanas un lejupielādes serveri
 • Labākās atrašanās vietas funkcija
 • Iecienītāko vietu filtrs
 • Ātrāks ātrums ar 1 GB joslas platumu
 • Servera drošības uzlabojumi
 • Linux apstiprināšanas sistēma

Kad esat pieteicies, klienta labajā augšējā stūrī pamanīsit zobrata pogu. Noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu lietotnes iestatījumus. Jūs sagaidīs pilns opciju ekrāns, sākot ar vispārējiem iestatījumiem.

ZenMate vispārējie iestatījumi

Apskatot tos sīkāk, vispārējie iestatījumi ietver:

 • Automātiska palaišana – automātiski startējot ZenMate, startējot sistēmu
 • Automātisks savienojums startējot – automātiski izveidojiet savienojumu ar VPN serveri jebkurā laikā, kad palaižat lietotni. Varat arī atlasīt servera atrašanās vietu automātiskā savienojuma funkcijai.
 • Valoda – izvēlieties starp angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, rumāņu, poļu, krievu, portugāļu, korejiešu vai turku valodu
 • Automātiskais slēdzis – automātiski bloķē interneta trafiku, kad tiek atklāta VPN savienojuma problēma.
 • Atiestatīt iestatījumus – atiestatīt visus lietotnes iestatījumus uz noklusējuma iestatījumiem.

Lai iegūtu vairāk opciju, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz cilnes Savienojumi.

ZenMate savienojuma iestatījumiApskatīsim tuvāk savienojuma iestatījumus:

 • VPN protokols – izvēlēties starp automātisko, OpenVPN, IKEv2 vai L2TP
 • UDP vietā izmantojiet TCP – iespējot šo iestatījumu tikai tad, ja rodas savienojuma problēmas, jo tas negatīvi ietekmēs jūsu ātrumu.
 • Lai izveidotu savienojumu, izmantojiet izlases portu – tas palīdzēs jums izmantot VPN Wi-Fi tīklos tādās vietās kā lidostas un viesnīcas.
 • DNS noplūdes aizsardzība – savienojot ar VPN, izmantojiet ZenMate DNS serverus. Tas ir daudz labāk nekā paļauties uz savu ISP uz DNS. Gan privātuma, gan veiktspējas ziņā.
 • Atspējojiet IPv6 savienojumus, kad ir izveidots savienojums ar VPN – iespējams, ja jums nav nepieciešami vietējie IPv6 savienojumi.
 • Remonts virtuālā tīkla karti – pārinstalējiet OpenVPN draiveri, lai palīdzētu novērst problēmas. To galvenokārt izmanto, ja jūsu sistēmā ir instalēts vairāk nekā viens VPN.

Kā redzat, ZenMate dod jums daudz iespēju kontrolēt savu pieredzi, lietojot VPN. Tagad, kad jums ir labāka izjūta par iestatījumiem, apskatīsim ZenMate lietotni darbībā.

Izmantojot ZenMate Desktop Client

Tagad, kad esat konfigurējis ZenMate klienta iestatījumus, mēs varam pāriet uz savienojumu ar viņu tīklu. Atverot klientu, lietotnes vidū tiks parādīta vairoga ikona. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz vairoga, lai izveidotu savienojumu ar ZenMate. Pēc noklusējuma lietotne izveidos savienojumu ar “Labāko servera atrašanās vietu”, kuru nosaka jūsu pašreizējā atrašanās vieta. Lai iegūtu vairāk izvēles, varat arī noklikšķināt uz lejupvērstās bultiņas. Izņēmuma gadījumā tas uzskaitīja dažus no mūsu favorītiem, tostarp Franciju, Vāciju un Amerikas Savienotās Valstis. Tajā ir arī ieraksti, kas palīdzēs jums skatīties BBC iPlayer vai Netflix US, kas abi ir ļoti populāri.

ZenMate Windows savienojums

Vai vēlaties izveidot savienojumu ar citu servera atrašanās vietu? Nekādu problēmu. Vienkārši noklikšķiniet uz “Vairāk serveru” nolaižamās daļas apakšā vai uz “Gear” ikonas ekrāna augšpusē. Jebkurā gadījumā tiks atvērts ZenMate klienta pilna ekrāna skats. Ja noklikšķinājāt uz ikonas “Gear”, tad vēlēsities arī noklikšķināt uz iegūtā ekrāna cilnes “All Servers”. Jūs sagaidīs ar pilnu ZenMate servera atrašanās vietu sarakstu.

ZenMate serveri

Kā skaidri redzat, ZenMate VPN klients ļauj jums viegli izvēlēties VPN serveri pēc valsts. Pārbaudes laikā klients uzskaitīja VPN serverus 37 valstīs. Varat arī apskatīt straumēšanas un straumēšanas serveru sarakstus. Tas padara ZenMate ļoti ērti lietojamu neatkarīgi no jūsu mērķiem.

Apmeklējiet ZenMate VPN

ZenMate mobilā lietotne iOS un Android

Kā ZenMate abonents jums būs pieejams pilns VPN lietotņu klāsts. Tas ietver gan iOS, gan Android. Vienkārši apmeklējiet Apple lietotņu veikalu vai Google Play, lai lejupielādētu jaunāko lietotnes versiju. Turpmāk jūs varēsit pieteikties ar tiem pašiem lietotāja akreditācijas datiem, kurus izmantojāt, lai pierakstītos ZenMate vietnē un darbvirsmas lietotnē. Pirmoreiz atverot lietotni, tajā tiks parādīts ekrāns, kurā jūs varēsit uzzināt nedaudz vairāk par ierīces ierīci. Mūsu gadījumā tas uzsvēra, ka ZenMate nav žurnālu politikas un fakts, ka lietotnei nav nepieciešama personīga informācijas sūtīšana. Lai uzlabotu lietotni, varat izvēlēties, vai kopīgot anonīmus datus ar ZenMate.

ZenMate iOS pieteikšanās

Nākamais solis ir pieteikšanās lietotnē. Lai sāktu, ievadiet savu lietotājvārdu un paroli. Pēc tam jums tiks lūgts iespējot paziņojumus, kas ir svarīgi, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu nenodrošinātos Wi-Fi tīklos un citur..

ZenMate serveri iOS

Jums vajadzētu atpazīt lietotāja saskarni, jo tā ir ļoti līdzīga darbvirsmas klientam. Šajā gadījumā jūs varat pieskarties “Automātiski atlasīt”, lai izveidotu savienojumu ar labāko pašreizējās atrašanās vietas VPN serveri. Jebkuru serveri var izvēlēties arī cilnē “Visi serveri”. Ir arī straumēšanas iespējas un vieta, kur piekļūt jūsu iecienītākajiem serveriem. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, lietotne lūgs atļauju pievienot VPN konfigurāciju savai iOS ierīcei. Tas ir nepieciešams, un tas būs jādara tikai vienreiz. Lietotne parūpēsies par visu. Vienkārši piekrītat atļaut lietotnei pievienot VPN konfigurāciju.

Pēdējais apgabals, kurā mēs apskatīsimies, ir mobilās lietotnes iestatījumi. Iestatījumiem varat piekļūt, pieskaroties zobrata ikonai sākuma ekrāna augšējā labajā stūrī. IOS lietotnē nav daudz konfigurējamu iespēju. Tomēr jūs pamanīsit opciju “Analizēt savienojuma problēmas”. To var izmantot, lai pārbaudītu interneta savienojumu un pārliecinātos, ka ZenMate VPN serveri ir sasniedzami.

ZenMate iOS iestatījumi

Tagad, kad viss ir iestatīts, jūs varat izvēlēties jebkuru servera atrašanās vietu un baudīt ātru, drošu piekļuvi, izmantojot mobilo lietotni ZenMate. Veicām ātruma testu, un sniegums bija ļoti labs. Tas bija pareizi saskaņā ar ātruma testa rezultātiem mūsu pārskata beigās.

Apmeklējiet ZenMate VPN

ZenMate VPN Google Chrome paplašinājuma pievienošana un lietošana

Lai savam pārlūkprogrammai pievienotu ZenMate VPN Google Chrome paplašinājumu, apmeklējiet vietni Zenmate un galvenajā izvēlnē noklikšķiniet uz Lejupielādes. Tiklīdz lejupielādes lapā noklikšķiniet uz Google Chrome ikonas zem ZenMate VPN lejupielādes. Tiks atvērts Google Chrome veikals, kurā varēsit noklikšķināt, lai pārlūkam pievienotu paplašinājumu. Kad paplašinājums ir pievienots, tā ikona parādīsies adreses joslas labajā pusē. Noklikšķinot uz šīs ikonas, tiks atvērts paplašinājums, kā parādīts pirmajā attēlā zemāk redzamajā attēlā. Tas parādīs vietni, kuru pašlaik apmeklējat, un jūsu virtuālo atrašanās vietu, ja ir aktivizēta VPN aizsardzība. Ekrāna apakšdaļā ir parādīti izvēlnes vienumi: mainiet atrašanās vietas, funkcijas un iestatījumus.

ZenMate VPN Google Chrome paplašinājumu izvēlne

Pirms mēs apskatīsim, kā mainīt šo virtuālo atrašanās vietu, izpētīsim dažas citas paplašinājuma funkcijas, ja jums ir ZenMate VPN Premium konts. Trīs iegūtās funkcijas ir šādas:

 • Viedās vietas – Tas ļauj saistīt atlasītās vietnes ar noteiktu virtuālo atrašanās vietu pat tad, ja citām atrašanās vietām nav ieslēgts VPN. Tas ļauj jums izvēlēties, kurām vietnēm vēlaties izveidot savienojumu, izmantojot VPN. (ilustrēts trešajā attēlā iepriekš)
 • Maleware bloķēšana – Ieslēdzot šo funkciju, serverī tiek bloķētas ļaunprātīgas vietnes vai programmas, lai tās pat nesasniegtu jūsu ierīci.
 • Izsekošanas aizsardzība – Šīs funkcijas iespējošana nodrošina izsekošanas programmatūras bloķēšanu, lai trešās puses nevarētu pārraudzīt jūsu tiešsaistes paradumus. Tas samazinās saņemto mērķtiecīgo mārketingu un ļaus daudzām vietnēm ielādēt ātrāk.

Pēdējais iepriekš redzamais attēls parāda iestatījumu ekrānu. Šis ekrāns ir sadalīts divās daļās: konts un vispārīgais. Konta sadaļā tiek parādīts jūsu konta nosaukums, tas ļaus jums atteikties no konta un atvērs sava konta informācijas paneli vietnē ZenMate, kur varat kontrolēt savu kontu. Vispārējie iestatījumi ļaus jums saņemt palīdzību un mainīt paplašinājuma valodu.

Zemāk redzamais attēls ilustrē funkciju “Viedās atrašanās vietas”. Vispirms ņemiet vērā, ka pārlūkprogramma tiek palaista caur VPN serveri Austrālijā. Otrais attēls parāda, ka ir pievienotas divas viedas atrašanās vietas: vpnfan.com, kas saistīts ar VPN serveri Amerikas Savienotajās Valstīs; un dictionary.com, kas ir saistīts ar VPN serveri Francijā. Ņemiet vērā, ka pat tad, ja VPN paplašinājums ir izslēgts, šie savienojumi joprojām tiek veidoti. Pēc piekļuves kādai no šīm vietnēm tiek automātiski izveidots savienojums ar VPN serveri saistītajā vietā, kā parādīts pēdējos divos attēlos. Tas ļauj precīzi kontrolēt vietnes, kuras izmantosit kopā ar ZenMate VPN pakalpojumu.

ZenMate VPN Google Chrome viedā atrašanās vieta

Tagad, kad esam izpētījuši ZenMate VPN paplašinājuma funkcijas un iestatījumus, apskatīsim, kā to izmantot, lai mainītu savu virtuālo atrašanās vietu, izmantojot pārlūku Chrome. Ja paplašinājums ir izslēgts, kā norādīts zemāk, ekrāna apakšdaļā noklikšķiniet uz “Mainīt atrašanās vietas”. Tiks atvērts valstu saraksta Mainīt atrašanās vietu. Ja paplašinājums jau ir ieslēgts, noklikšķinot uz pašreizējās atrašanās vietas, tiks atvērts šis ekrāns.

Šeit jūs varat izvēlēties citu atrašanās vietu, ar kuru izveidot savienojumu. Šis saraksts parāda jūsu pēdējo savienojumu saraksta augšdaļā, kam seko atlasītie favorīti, noklikšķinot uz zvaigznītes blakus viņu vārdam. Pārējais valstu saraksts seko alfabēta secībā. Adaptīvo meklēšanu var izmantot, lai ierobežotu sarakstu, kā tas tiek darīts zemāk. Noklikšķinot uz United States West, tiek sākts VPN paplašinājums un jūsu virtuālā atrašanās vieta tiek iestatīta uz United States West.

Vietas maiņa, izmantojot ZenMate VPN Google Chrome paplašinājumu

ZenMate ir ļāvis jums viegli izmantot viņu VPN paplašinājumu pārlūkam Google Chrome, lai palielinātu jūsu anonimitāti un nodrošinātu pārlūka trafiku. Līdzīgi paplašinājumi pastāv pārlūkprogrammām Firefox un Opera. Augstākās kvalitātes lietotāji var izmantot trīs unikālas funkcijas: viedas atrašanās vietas, ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanu un reklāmu izsekotāju noņemšanu, izmantojot savus pārlūkus. Šos paplašinājumus var izmantot kopā ar darbvirsmas klientu, lai divreiz šifrētu jūsu pārlūkprogrammas trafiku. Ņemiet vērā, ka tas palēninās jūsu pārlūkprogrammas ātrumu.

Apmeklējiet ZenMate VPN

ZenMate VPN ātruma pārbaude

ZenMate VPN pakalpojuma ātrums Amerikas Savienotajās Valstīs bija diezgan labs. Mēs pārbaudījām, izmantojot viņu Windows klientu, izmantojot Premium kontu. Pieslēdzoties VPN serveriem ASV, mēs redzējām ļoti nelielu ātruma zaudējumu. Jūs varat sagaidīt zināmus zaudējumus, kas saistīti ar pieskaitāmiem izdevumiem, kas saistīti ar jūsu interneta datu šifrēšanu.

ZenMate ātruma pārbaude

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu pamata ISP lejupielādes ātrumu no 115,21 Mbps līdz 109,33 Mbps. Tas ir apmēram 5% kritums serverim Ņujorkā. Visu jūsu tiešsaistes datu aizsardzība no trešajām personām ir vērts zaudēt interneta ātrumu, un Zenmate tīkls ASV darbojas līdzvērtīgi citiem vadošajiem VPN. Jūs viegli varat straumēt multividi un lejupielādēt, izmantojot pakalpojumu.

ZenMate VPN apskats: secinājumi

ZenMate VPN nozarē darbojas apmēram trīs gadus. Viņu galvenā mītne atrodas Berlīnē, Vācijā. Thier premium VPN turpina augt tīkla, funkciju un popularitātes ziņā. Zenmate VPN ir pielāgota programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac OS, iOS un Android. Viņiem ir arī pārlūkprogrammu Google Chrome, Firefox un Opera VPN paplašinājumi. Locekļi var iespējot reklāmu izsekotāju noņemšanu un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanu no iecienītākās pārlūkprogrammas, izmantojot paplašinājumu ZenMate vai mobilo lietotni.

ZenMate VPN izmanto TLS 1.2 (RFC 5246) protokolus, lai šifrētu un aizsargātu jūsu interneta trafiku. Viņiem ir mazs, bet augošs VPN serveru tīkls 37 dažādās vietās. Viņiem ir VPN serveri četros galvenajos kontinentos: Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Okeānijā. Tāpēc jūs varat piekļūt viņu pakalpojumiem no vairuma rajonu. Tie ir VPN pakalpojums bez žurnāla. ZenMate bez jūsu piekrišanas nereģistrē nekādu personisku informāciju, jo uz to attiecas stingri Vācijas privātuma likumi.

Visu viņu pielāgoto programmatūru ir viegli uzstādīt un lietot. Tikai pēc dažiem pieskārieniem vai klikšķiem jūs būsit izveidojis savienojumu ar kādu no viņu VPN serveriem. VPN paplašinājumos ietilpst arī reklāmas izsekotāju noņemšanas rīks un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana serverī, pirms tie pat sasniedz jūsu ierīci. Iestatot tos, var samazināties dažu apmeklēto vietņu ielādes laiks. Viņu vietnē ir atbalsta zona jautājumiem un jautājumiem, kas jums varētu rasties. Viņiem ir arī biļešu pārdošanas sistēma. Jūs varat arī saņemt atbalstu caur viņu sociālo mediju kontiem Facebook un Twitter.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra Windows un Mac sistēmām.
 • ZenMate ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņi ir patiess VPN nodrošinātājs, kas nepieteicas.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija, kad abonējat pakalpojumu.
 • Saprātīgas cenas un dziļa atlaide, ja jūs pērkat pakalpojumu gadu.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Viņu darbvirsmas programmatūrai pievienojiet reklāmu izsekotāja noņemšanas un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas iespējas.
 • Turpiniet pievienot servera atrašanās vietas galvenajos reģionos.
 • Pievienojiet Bitcoin kā maksājuma iespēju.

Iespējams, ka ZenMate ir tikai jūsu meklētais VPN pakalpojums. VPN varētu būt paredzēts jums, ja vēlaties aizsargāt savu interneta identitāti, apiet cenzūru un noņemt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Viņu VPN pakalpojums piedāvā ātrus, uzticamus servera savienojumus. Viņi piedāvā 30 dienu garantiju, tiklīdz jūs reģistrējaties uz maksas pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams laiks līdz mēnesim, lai pārbaudītu ZenMate un redzētu, vai tas ir jūsu vajadzībām atbilstošais VPN pakalpojums. Pārbaudiet to pats. Ja jums tas patīk, varat abonēt ZenMate sākot no tikai USD 1,75 mēnesī.

Apmeklējiet ZenMate VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me