Pradėkime „Unblock-Us“ apžvalgą, pateikdami mažai informacijos apie įmonę. „Unblock-Us“ yra „NetProtect Inc.“ prekės ženklas, įkurtas Kanadoje, tačiau 2013 m. Jie nusprendė perkelti savo būstinę į Barbadosą, po to, kai Kanada įvedė naujus duomenų saugojimo įstatymus. „Unblock-Us“ parduodamas kaip protingesnis ir greitesnis VPT. Iš tikrųjų tai nėra kaip tipiškas VPN, kurį dažniausiai apžvelgiame, tačiau daugeliui žmonių tai puikus pasirinkimas norint naudotis srautinėmis laikmenomis, turinčiomis ribotą geografinę vietą. Jūsų tikslas naudoti VPN yra ne tiek privatumas ir anonimiškumas, kiek greitis ir prieiga, tada jų paslauga yra geras pasirinkimas.

Atblokuokite mūsų apžvalgą

Kainos ir specialūs pasiūlymai

„Unbock-Us Smart VPN“ paslauga parduodama naudojant vieną konfigūraciją. Jie siūlo dvi pakuotes, kurių kaina nustatoma atsižvelgiant į paslaugų teikimo terminą. Pirmasis yra 4,99 USD per mėnesį, pasikartojančiu pagrindu. Antrasis yra 49,90 USD per metus, taip pat pasikartojančiu pagrindu. Kaip matote, jie siūlo specialias nuolaidas, jei prisiregistruojate už tarnybos metus. Sutaupote 10 USD, tai yra lygiai taip, kad du mėnesius nemokate.

Atblokuokite mūsų kainąKaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, „Unblock-Us“ siūlo keletą skirtingų mokėjimo būdų, kuriuos galite pasirinkti, kai prisiregistruojate į jų paslaugą. Tai apima pagrindines kreditines korteles, tokias kaip VISA, MasterCard, Diners ir JCB. Jie taip pat leidžia jums užsiprenumeruoti naudodamiesi „PayPal“ sąskaita, kurią mes mėgstame naudoti daugeliui internetinių paslaugų, nes tai leidžia mums geriau valdyti jas iš vienos vietos. Smagu, kad jie siūlo jums skirtingas mokėjimo galimybes, kad galėtumėte nuspręsti, kuris iš jų jums geresnis.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

„Unblock-Us“ supranta, kad galbūt norėsite išbandyti jų paslaugą ir įsitikinti, ar ji tinka jums. Taigi, be metinės nuolaidos, jei užsisakysite metinį planą ir savanoriškai atšauksite savo paslaugą per pirmąsias 30 dienų nuo pirkimo, jums bus grąžinta visa grąžinimas. Be to, jie taip pat siūlo visiems naujiems abonentams a 7 dienų nemokamas bandymas.  Viskas, ko reikia norint prisijungti prie šio bandymo, yra el. Pašto adresas. Nereikia atšaukti teismo proceso, jei nuspręsite, kad jų paslauga nėra jums, jis paprasčiausiai pasibaigia po septynių dienų. Tačiau jūs turėsite pašalinti jų DNS iš savo sistemos. Taigi, eik į priekį ir išbandyk jų paslaugas ir pažiūrėk, ar tai atitinka tavo poreikius.

Apsilankykite „Unblock-Us“

Kaip veikia „Unblock-Us“?

„Unblock-Us“ pirmiausia yra intelektuali DNS paslauga, kurios tikslas yra atblokuoti geografiškai ribotą srautinės medijos turinį iš svetainių, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos. Šios paslaugos veikia keičiant jūsų įrenginio DNS serverio adreso parametrus. Trumpas paaiškinimas, kaip veikia „Unblock-Us“ paslauga, geriausiai paaiškinamas keliais jų teiginiais pagrindinis puslapis.

Kiekvienas kompiuteris ar kitas įrenginys, kuriame veikia internetas, turi adresą. Jį sudaro skaičiai, pavyzdžiui, gatvės adresas. Mūsų sprendimas yra nepaprastai paprastas. Mes suteikiame jums adresą, kuriame yra jūsų norimas turinys. Tai panašu į kompiuterio ar kito įrenginio perkėlimą, jo realiai nejudinant.

Todėl, priešingai nei dauguma VPN, iš jų serverio iš tikrųjų siunčiama tik nedidelė srauto dalis. Užmezgus ryšį, didžioji dalis srautinio turinio siunčiama tiesiai iš teikėjo svetainės į jūsų kompiuterį. Tai leidžia jiems suteikti prieigą prie regioniškai užblokuotų svetainių iš bet kurios pasaulio vietos, nesumažindama interneto ryšio greičio. Tai skiriasi nuo daugumos VPN, kurie visą srautą siunčia per savo serverius ir naudoja lėtesnes šifravimo metodikas, kad padėtų užtikrinti didesnį privatumą ir anonimiškumą..

„Unblock-Us“ palaiko įvairius įrenginius, tokius kaip staliniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, žaidimų pultai, išmanieji televizoriai, daugialypės terpės grotuvai ir maršrutizatoriai. Jų tinklalapio palaikymo skyriuje yra didelis pasirinkimas nesunkių vadovų, kaip nustatyti jūsų įrenginį naudoti jo paslaugą. Konfigūravę maršrutizatorių naudoti „Unblock-Us“ paslaugą, galėsite naudoti visus prie jo prijungtus įrenginius.

„Unblock-Us“ sąranka, skirta „Windows“

Kaip minėjome, el. Pašto adresas yra viskas, ko reikia norint prisiregistruoti 7 dienų nemokamam jų paslaugų bandomajam laikotarpiui. Įvedę savo el. Pašto adresą ir spustelėję mygtuką Pradėti bandymą, pamatysite vaizdą, tokį, koks parodytas žemiau.

Atblokuokite nemokamą bandomąją versiją

Pasirinkę mygtuką „Nustatyti“, pateksite į savo įrenginio sąrankos puslapį, kuriame galėsite paleisti „Windows“ sąrankos programą, kad automatiškai pakeistumėte DNS serverio adreso nustatymus. Kai tai baigsite, pamatysite šį vaizdą.

Atblokuokite nemokamą bandomąją versiją

Tai viskas, ko reikia norint nustatyti nemokamą bandomąją versiją. Dabar turite visišką prieigą prie visų jų palaikomų kanalų. Dabar taip pat galite nustatyti ir atnaujinti „Netflix“ regiono ir antraščių parametrus. Spustelėję išskleidžiamąjį laukelį, esantį skiltyje „Netflix regiono rinkiklis“, galėsite nustatyti šalį, iš kurios norite žiūrėti „Netflix“ turinį. Regioniniai „Netflix“ pasirinkimai parodyti šiame paveikslėlyje.

Atblokuokite „Netflix“ regionus

Arba galite rankiniu būdu pakeisti savo DNS parametrus į tuos, kuriuos teikia „Unblock-Us“. Tai viskas, ko reikia norint nustatyti nemokamą bandomąją versiją. „Unblock-Us“ neregistruoja ir neprižiūri duomenų, kurie praeina per jų serverius. Minime tai norintiems išsaugoti savo privatumą naudojantis „Unblock-Us“ paslauga.

Atblokuokite kanalų naudojimą

„Unblock-Us“ „SmartVPN“ veikia šiek tiek kitaip, nei kai kurie VPT tuo, kad pirmiausia suteikia prieigą prie srautinės medijos kanalų, kuriuos jie atblokavo iš bet kurios pasaulio vietos. Tai apima jūsų mėgstamos srautinės muzikos paslaugos klausymąsi mobiliajame telefone, sėdint automobilyje, mėgstamo filmo žiūrėjimą per viešbučio „Wi-Fi“ ar bet kur kitur, kur turinys anksčiau galėjo būti užblokuotas, pavyzdžiui, jūsų bendrabučio bendrabutyje. Skirtingai nuo įprastų VPT, kurie siunčia visą srautą per VPN, „Unblock-Us“ sprendimas abonentus tiesiogiai jungia prie jų palaikomo srautinės medijos tiekėjų palaikomo turinio, pavyzdžiui, „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Instant Video“ ir daugelio kitų..

„Unblock-Us“ leidžia lengvai pamatyti ir pasiekti jų palaikomus kanalus, priskirdami juos tokioms naudingoms kategorijoms kaip „Renginiai“, „Vaizdo įrašai pagal poreikį“, „Vaikai“, „Sportas“ ir „Muzika“, kaip parodyta toliau. Spustelėję vieną iš šių kategorijų, pateksite tiesiai į ją. Be to, kiekviename kanale taip pat yra nuoroda į savo svetainę, rodomi įrenginiai, kuriais galima naudotis, jei reikia papildomos mokamos prenumeratos, kad būtų galima pasiekti jo turinį, svarbios to kanalo pastabos ir vadovai, kurie gali padėti jums pasiekti jį, kaip parodyta apačioje ekrano kopijoje.

Atblokuokite mūsų kanalą

Dabartiniai kanalai, kuriuos palaikė jų tarnyba peržiūros metu, buvo šie:

 • Vaizdo įrašas pagal pareikalavimą – „Netflix“, „Hulu“ ir „Hulu Plus“, momentiniai vaizdo įrašai „Amazon“, „HBO Nordic“, „HBO GO“, „Vudu“, „Crackle“, „Now TV“, „M-Go“, „Epix HD“, „MaxGo“, „Starz“, „CinemaNow“, „Warner“ momentinis archyvas, „Blockbuster Now“, „Fandor“, „Blinkbox“, „Funimation“. , „Dramafever“, „Soompi TV“ („KDrama“), „Shudder“ televizija, „iBox.ie“, 9jumpin
 • Televizorius – „BBC iPlayer“, „ITV Player“, „TV Player“, „Channel 4 – 4oD“, „Channel 5“, „Sky Go“, „MSN UK“, „Zattoo“, „Sling TV“, ABC, ABC Family, ABC News, CBS All Access, CBS, Big Brother USA, Utopia, PBS , FOX, NBC, CNBC, maisto tinklas, „Univision.com“, „Ulive“, JAV tinklas, HGTV, TBS, „TruTV“, „Adultswim“, TNT dramos, TCM, „DishWorld“, bet kuriuo metu „Showtime“, SHO.com, AMC.com, FX, A&„E“, „Syfy“, „Sundance“ televizija, „Bravo“, „Smithsonian“, „Discovery US“, VEVO, „Startrek.com“, „National Geographic“, „The CW“, „Logo TV“, „SouthPark Studios“, „Comedy Central“, „BYUtv“, „Spike“ televizija, CNN Go, CTV, „Slice.ca“, SBS. Australija, ABC iView, Ten.com.au, Eleven.com.au, Arte, ZDF.de, ARD.de, DR.dk, TV2 DK, TF1 France, 6 Play, France 1, France 2, France 3, France 4, Prancūzija 5, „Pluzz France“, „Canal Play“
 • Vaikai – „Disney“ filmai bet kur, „Disney Channel“, „Disney Junior“, „Disney XD“, „Sesame Go“, Marvel.com
 • Sportas – „NHL GameCenter Live“, „NFL GamePass“, „NFL Now“, MLB, NBA, „WWE Network“, MLS – „Major League Soccer“, „AFL“, „NRL“, „Premier League Pass“, „Star Sports“, „BBC Sport“, „BT Sports“, „BeIN Sports“, ESPN, „Fox Sports Go“. , „Fox Soccer 2 Go“, „NBC Sports“, „NBC Sports Live Extra“, „Sportsnet World Now“, „Deividas“, „Universal Sports“, „CBS Sports Radio“, „Sky Sports“, „Eurosport Player UK“, „Eurosport UK“, USopen.org, teniso kanalas, „Sportschau.de“.
 • Muzika – „Pandora“, „Spotify“, „Rdio“, „BBC iPlayer Radio“, „Songza“, „iHeart Radio“, „Slacker“, „Rhapsody“, „Absoluteradio.co.uk“, MTV, VEVO, „Radio.com“

Tarp kanalų, kuriuos palaiko „Unblock-Us“, yra 22 populiariausio transliacijos laikmenų teikėjo „Netflix“ regionai. Tai reiškia, kad turėsite prieigą prie „Netflix“ turinio bibliotekų iš 22 skirtingų šalių. Šios apžvalgos metu šios šalys apėmė:

JAV, Argentina, Australija, Austrija, Belgija, Brazilija, Kanada, Kolumbija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Japonija, Liuksemburgas, Meksika, Nyderlandai, Naujoji Zelandija, Norvegija, Švedija, Šveicarija ir JK.

Taigi, naudodamiesi jų paslauga, galėsite bet kada žiūrėti daugiau mėgstamų filmų, TV serialų ir originalių „Netflix“ programų. Be to, juos galite žiūrėti iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra prieiga prie interneto.

Apsilankykite „Unblock-Us“

Privatumas ir saugumas

Paprastai, jei svarbiausias rūpestis yra privatumas, saugumas ir anonimiškumas, tuomet turite rasti VPN, kuris neregistruoja jokios jūsų veiklos internete. „Unblock-Us“ netvarko tiesioginių nario internetinės veiklos žurnalų. Iš tikrųjų, kaip jau minėjome anksčiau, jie, norėdami to išvengti, perkėlė savo būstinę iš Kanados į Barbadosą.

Jie paaiškina savo privatumo politiką, susijusią su abonentų stebėjimu ir prisijungimu, jų naudojimo sąlygų puslapio privatumo skyriuje. Žemiau pateiktos išimtys turėtų suteikti jums gerą mintį, ko tikėtis iš „Unblock Us“ paslaugos, tačiau mes rekomenduojame perskaityti visas naudojimo sąlygas sau.

Tinklalapyje nėra ir nebus aktyviai stebima vartotojo veikla dėl netinkamo elgesio, taip pat nedarome tiesioginių žurnalų apie bet kokią kliento veiklą internete. Tačiau mes pasiliekame teisę tirti dalykus, kuriuos laikome neteisėtais, arba Susitarimo sąlygų pažeidimus.

… optimizuotas virtualiojo privataus tinklo („VPN“) privatumo sprendimas, siūlantis pasirinktinį, privatų naršymą naudojant tarpinio serverio technologiją tokiu būdu, kuris optimizuoja jūsų naršymą internete, atsižvelgiant į spartą ir atsisiuntimo laiką, ir mūsų techninis palaikymas anonimizuojant tam tikrus domenus. yra, bus ir (arba) buvo pasiūlyta jums vien tik tam, kad pasirinktinai anonimizuotų jūsų IP adresą pagal VPN pramonės standartus tokiu būdu, kuris optimizuotų jūsų interneto naršymo greitį ir greitį. atsisiųsti laikus …

„Unblock-Us“ savo „Smart VPN“ tarnybai naudoja tai, kas paprastai laikoma mažiausiai saugiu šifravimo protokolu, PPTP. Jie tai naudoja, nes tai leidžia jų paslaugą suderinti su dauguma įrenginių. Be to, tai teikia mažiausiai šifravimo pridėtinių išlaidų ir, kaip nurodyta jų naudojimo sąlygose, pagrindinis jų tikslas yra selektyvus jūsų IP adreso anonimizavimas, norint greitai naršyti ir atsisiųsti. Todėl mes manome, kad „Unblock-Us“ paslauga nėra geriausias pasirinkimas jums, jei privatumas, saugumas ir anonimiškumas yra pagrindinės jūsų VPN naudojimo priežastys. Atsižvelgiant į tai, tik jūs galite nustatyti, ar „Unblock-Us“ paslaugos privatumas ir saugumas atitinka jūsų VPN poreikius.

Apsilankykite „Unblock-Us“

Rankos ant testavimo

Mes atlikome savo įprasto greičio testą naudodami „Unblock-Us Smart VPN“ paslaugą ir pastebėjome, kad prisijungimo prie VPN metu praktiškai nekinta atsisiuntimo greitis ar naršymas. Taip yra, kaip ir tikėjomės. Kadangi skirtingai nei kiti VPN, kurie visą jūsų srautą siunčia per VPN, „Unblock-Us“ jungia jus tiesiai į jų palaikomas svetaines. Kaip jau minėjome anksčiau, jų tarnyba naudoja PPTP protokolą, o nuo šios apžvalgos jie turėjo vadovus, kaip nustatyti savo VPN paslaugą „Mac OSX“, „Windows 7“, „Windows 8“, „iPhone“, „iPod“, „iPad“ ir „Android“ įrenginiuose..

Išvada

Jei to, ko pirmiausia ieškote naudodamiesi VPN, yra paslauga, leidžianti pasiekti geografiškai ribojamą srautinės medijos turinį, tada „Unblock-Us“ yra paslauga jums. Jie turi didelį kanalų pasirinkimą ir palaiko įvairius įrenginius. Tai apima „Windows“, „Mac OSX“, žaidimų pultus, išmaniuosius televizorius, daugialypės terpės grotuvus, mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir net maršrutizatorius. Konfigūravus įrenginį naudoti jų paslaugą, reikia pakeisti DNS serverio nustatymus, kad jie būtų nukreipti į jų. Tai yra paprastas procesas, tačiau mes suprantame, kad „Unblock-Us“ komanda savo svetainės palaikymo puslapyje turi paprastus nurodymus, susijusius su visais palaikomais įrenginiais. Jie netgi turi automatinę sąrankos programą, skirtą „Windows“ vartotojams.

„Unblock-Us“ yra vienas iš geriausių kanalų pasirinkimų. Tai atnaujinta naudojant naujausius sezoninius tiesioginius įvykius ir informaciją, kurios jums reikia norint prieiti prie jų naudojantis jų paslauga. Informacija, kurią jie teikia tiesioginiams renginiams, apima kanalą, kuris jį transliuoja, įrenginius, kuriuos galite naudoti srautiniam perdavimui, ir jei už jį reikia mokėti papildomą mokestį. Jie taip pat leidžia lengvai rasti kanalus, kuriuos norite pasiekti, suskirstydami juos į kategorijas. „Unblock-Us“ turi vadovus, kurie padės žiūrėti mėgstamiausias sporto varžybas, net jei jie jūsų rajone juodinami.

Dalykai, kurie mums patiko dėl šios paslaugos:

 • Jis gali būti montuojamas įvairiais prietaisais
 • Jie turi daugybę kanalų, kuriuos palaiko
 • Neprarandama ryšio sparta, kaip būdinga įprastiems VPN
 • Ekonomiškas pagrindinis PPTP protokolo VPN prieiga
 • Galite nustatyti jų VPN „Windows“, „Mac OSX“, „iPhone“, „iPod“, „iPad“ ir „Android“

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Leiskite daugiau nei vieną jungtį vienu metu
 • Pridėti „BitCoin“ kaip mokėjimo parinktį

Siūlome išbandyti „Unblock-Us“ patys. Užsiregistruokite jų 7 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui ir atlikite savo paslaugas per greitą tempą. Pabandykite žiūrėti mėgstamą sporto įvykį, kurio galbūt negalėsite pamatyti kitaip, žiūrėkite mėgstamą „Netflix“ filmą ar klausykite srautiniu būdu perduodamos muzikos. Jei norite patirti papildomą turinį, kurį galite gauti kaip mokamas abonentas, perjunkite „Netflix“ regionus. Patyrę jų paslaugą, galite užsiregistruoti tik nuo 4,16 USD per mėnesį.

Apsilankykite „Unblock-Us“

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me