Pradėkime savo „Buferred VPN“ apžvalgą atkreipdami dėmesį, kad jie yra palyginti naujas teikėjas VPN erdvėje. 2014 m. Gyvendami Budapešte, grupė tarptautinių draugų (vengrai, amerikiečiai ir anglai) nusprendė pradėti teikti VPN paslaugą, kad padėtų kasdieniems vartotojams susigrąžinti interneto privatumą, pagerintų internetinį saugumą, išsilaisvintų iš savavališkų geografinių apribojimų, ir įveikti ribojančias ugniasienes. Taigi gimė buferinis VPN. Jų būstinė yra Budapešte, Vengrijoje. Jie nėra veikiami JAV ar JK, o veikiau yra Vengrijos ir ES jurisdikcijoje, kur galioja asmenų duomenų privatumo įstatymai..

Buferizuota VPN apžvalga

Jų tarnyba palaiko tik „OpenVPN“ protokolą, nes, jų manymu, tai yra pats saugiausias ir geriausias VPN protokolas. Todėl jie nepalaiko nei PPTP, nei L2TP / IPsec protokolų.

Kainos ir specialūs pasiūlymai

Taigi, ką jūs gaunate, kai užsiprenumeruojate buferinį VPN? Jie turi tinklą, kurį sudaro serveriai 28 skirtingose ​​šalyse, paplitę visame pasaulyje. Jų paslaugą galite naudoti „Windows“, „Mac OS X“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“ platformose. Jie turi pasirinktinę kliento programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“, kurie padės sukonfigūruoti ir naudoti jų paslaugą. Buferinis VPN siūlo greitą greitį, neribotą pralaidumo naudojimą, begalinius serverio pakeitimus ir penkis vienu metu vykstančius ryšius iš bet kurios pasaulio vietos..

Buferiniai VPN kainų planai

Buferinės VPN kainų struktūra yra panaši į daugelio kitų pramonės šakų. Jie siūlo tris skirtingus savo VPN paslaugų paketus. Šie paketai yra diskontuojami atsižvelgiant į paslaugų teikimo terminą ir apima vieną mėnesį, šešis mėnesius ir 12 mėnesių. Jų kainos prasideda nuo 12.99 už paslaugų mėnesį. Galite gauti šešių mėnesių tarnybos laiką už 59,54 USD arba 9,99 USD per mėnesį už paslaugas. Galiausiai, jei užsisakote paslaugų metus, kaina yra tik 99,00 USD arba tik 8,25 USD per mėnesį.

Buferinis VPN siūlo du skirtingus būdus, kaip sumokėti už prenumeratą. Mokėti kreditine kortele galite naudodamiesi VISA, MasterCard arba Discover. Kredito kortelių operacijos yra apdorojamos per „Braintree“, patvirtintą 1 lygio PCI DSS reikalavimus atitinkantį paslaugų teikėją, todėl galite būti tikri, kad asmeninė finansinė informacija visada yra saugi. Taip pat galite atsiskaityti naudodami „PayPal“ sąskaitą tik savo pavarde ir pavarde.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

„Bufferered“ nesiūlo nemokamos bandomosios versijos, tačiau jie žino, kad norėtumėte išbandyti puikią jų paslaugą sau. Todėl visiems naujiems abonentams jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei dėl kokių nors techninių ar kitų priežasčių per pirmąsias 30 dienų nuo pradinio mokėjimo nesate visiškai patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, jie grąžins jūsų abonentinį mokestį. Jų garantijai yra kelios sąlygos. Šiuo laikotarpiu negalima viršyti 100 seansų ir (arba) 10 GB pralaidumo. Mes nesame sąlygų dėl pinigų grąžinimo garantijų gerbėjai, tačiau buferinio VPN sąlygos yra labiau pagrįstos nei kai kurios. Vis dėlto atminkite, kad tokios sąlygos egzistuoja ir į jas turi būti atsižvelgiama testuojant paslaugas.

Apsilankykite buferiniame VPN

Buferinis VPN tinklas

Buferizuota VPN paslauga apima prieigą prie kelių greitųjų serverių 28 skirtingose ​​pasaulio šalyse. Jie turi serverius daugelyje pagrindinių žemynų, išskyrus Afriką ir Pietų Ameriką. Šalys, kuriose jie turi serverius, yra šios:

 • Azija
  • Indija, Izraelis; Korėja; Rusijos Federacijos Respublika; Singapūras
 • Europa
  • Austrija; Belgija; Danija; Suomija; Prancūzijoje; Vokietija; Islandija; Airija; Italija; Lichtenšteinas; Liuksemburgas; Nyderlandai; Norvegija; Lenkija; Ispanija; Švedija; Šveicarija; Ukraina; Jungtinė Karalystė
 • Šiaurės Amerika
  • Kanada; Meksika; Jungtinės Valstijos
 • Okeanija
  • Australija

Nors buferizuotas VPN neturi serverių Afrikoje, jie turi serverius Ispanijoje, Italijoje ir Indijoje, kurie yra arti. Panašiai, jie neturi serverių Pietų Amerikoje, bet netoliese Meksikos. Taigi, kaip matote, greitojo buferio VPN serverius galima pasiekti bet kur, kur yra prieiga prie interneto. Jų tinklas naudoja bendrus IP adresus, kad jų vartotojai būtų anonimiški.

Jų VPN paslauga palaiko tik tuos ryšius, kurie naudoja „OpenVPN“ protokolą. Kad vartotojams būtų lengva konfigūruoti ir naudoti savo paslaugas, jie teikia klientams savo „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“ vartotojams. „IOS“ ir „Android“ platformų vartotojams reikės įdiegti „OpenVPN for Android“ arba „OpenVPN Connect“ iš atitinkamų parduotuvių ir atsisiųsti „OpenVPN“ konfigūracijos failus iš buferizuoto VPN svetainės informacijos suvestinės..

Apsilankykite buferiniame VPN

Privatumas ir saugumas

Buferinio VPN būstinė yra Budapešte, Vengrijoje. Tai labai nutolusi nuo JAV ir JK valdžios institucijų įtakos. Jie turi privatumo nesilaikymo politiką, kai kalbama apie jų vartotojų įpročius; t.y. iš jų skambučių, siunčiamų el. laiškų, lankomų svetainių ir kt. Iš jų TOS paaiškėja, kad jie tvarko tam tikrus metaduomenų įrašus, reikalingus jų paslaugai teikti. Jų pačių žodžiais:

Mes saugome ir apdorojame šią informaciją apie jus:

 • Jūsų registracijos ir prisijungimo duomenys.
 • Mes taip pat saugome duomenų kiekį, perduodamą ryšio metu.
 • Mes paprastai nekaupiame asmeninės informacijos apie individualią vartotojo veiklą tinkle, pavyzdžiui, el. Laiškus, pokalbius, VOIP skambučius, aplankytas svetaines ir kt..
 • Mes kaupiame informaciją apie ryšio trukmę, bet niekada nerašome informacijos apie tai, ką vartotojas daro prisijungimo metu.
 • Mes paprastai saugome ir tvarkome šiuos duomenis 30 dienų, skaičiuojant nuo paskutinio mūsų paslaugų naudojimo ar nuo šios sutarties nutraukimo. Dėl mokesčių įstatymų esame priversti ilgiau saugoti jūsų vardą ir adresą.
 • Mes saugome ir tvarkome šiuos duomenis šios sutarties tikslais ir neperduodame jūsų duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus mūsų pačių duomenų tvarkytojus, dėl techninių priežasčių. Mes tyčia neatskleidžiame jokios privačios elektroninės komunikacijos ar asmeninės informacijos apie klientus, nebent to reikalauja Vengrijos įstatymai.

Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su tokiu tvarkymu ir patvirtinate, kad visi jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir nėra klaidinantys.

Kaip matote iš aukščiau pateiktos informacijos, jie išsauga meta informaciją apie bendrą naudojimą ir ryšio trukmę maždaug 30 dienų. Tai leidžia jiems kasdien atlikti paslaugos teikimo veiksmus ir suteikti vartotojams optimalią patirtį naudojantis ja.

Kai reikia apsaugoti jūsų duomenis ir internetinį privatumą, buferinis VPN įtraukė jus. Jie sako, kad palaiko tik „OpenVPN“ protokolą savo tarnyboje, nes jis yra saugesnis nei PPTP arba L2TP / IPsec. Tai taip pat labai universalus protokolas, kuris dabar palaiko daugelio tipų įrenginius. Jų tarnyba palaiko „OpenVPN“ „Windows“, „Mac OS X“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“ platformose. Jį taip pat galima paleisti DD-WRT ir Pomidorų maršrutizatoriais. Tokiu būdu visas srautas visuose jūsų įrenginiuose, prijungtuose prie maršrutizatoriaus, kuriame įjungta VPN, bus užšifruotas ir apsaugotas VPN paslaugos.

Buferinis VPN naudoja 128 bitų „Blowfish CBC“, kad užšifruotų visus jūsų duomenis, kol yra prisijungęs prie jų paslaugos. Duomenų autentifikavimas vyksta per HMAC SHA1 160 bitų. Pradinis rankos paspaudimas ir vėlesnis šifro perdavimas tarp serverio ir kliento vyksta per TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 2048 bitų RSA. Tai reiškia, kad visos jūsų internetinės operacijos yra užšifruotos ir apsaugotos nuo smalsių akių dabar ir ateityje naudojantis buferinio VPN paslauga..

Apsilankykite buferiniame VPN

Praktinis testavimas

Mes užbaigiame savo buferinio VPN apžvalgą, atlikdami keletą naujų bandymų dėl jų beta versijos kliento programinės įrangos, kad pamatytume, kaip lengva nustatyti ir naudoti, taip pat išbandyti bendrą jo veikimą. Norėčiau pradėti pasakydamas, kad Bufferdas puikiai pasirodė mūsų greičio bandyme. Buferiniame VPN yra tinkinta kliento programinė įranga, skirta „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“. Jie taip pat ką tik išleido naujas „Windows“ ir „Mac OS X“ operacinės sistemos beta versijas. Jie pateikia nuoseklius vadovus, kaip konfigūruoti savo paslaugas su „OpenVPN“ protokolu, skirtu „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Jie taip pat turi vadovus, kaip konfigūruoti DD-WRT ir Pomidorų maršrutizatorius „OpenVPN“, kad jie galėtų naudoti savo paslaugas.

Prisijungimas iš „Windows“

Dabar pažvelkime į naują tinkintą „Windows“ beta klientą, kuris leis prisijungti prie bet kurio buferinio VPN tinklo serverio naudojant „OpenVPN“ protokolą. Mums buvo suteikta speciali prieiga peržiūrėti šią naują beta versiją. Atsisiuntę „Windows“ kliento sąrankos failą iš jų svetainės, turėsite jį paleisti, kad pradėtumėte diegimo procedūrą. Diegimas prasideda pasveikinimo ekranu, parodytu apačioje kairėje. Spustelėjus kitą ekrane, pasirodys EULA, kurią turite sutikti, tada spustelėkite kitą. Pamatysite dar keletą sąrankos ir konfigūravimo ekranų, tada prasidės kliento diegimas. Kai diegimas bus baigtas, pamatysite ekraną, kaip parodyta apačioje, dešinėje. Kai šiame ekrane spustelėsite baigti, paleis „Windows“ klientas.

Buferizuotas „Windows“ kliento diegimas

Tada pamatysite prisijungimo ekraną, kuris rodomas apačioje kairėje. Įveskite prisijungimo duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį) ir spustelėkite žalią prisijungimo mygtuką. Tai atvers pagrindinį buferio VPN ryšio ekraną (apačioje dešinėje), kuriame galėsite pasirinkti šalį, prie kurios norite prisijungti. Šalys serverių sąraše nurodytos abėcėlės tvarka. Jei dėl kažkokių priežasčių negalite prisijungti, prisijungimo ekrano apačioje, dešinėje, galite spustelėti nuorodą „Pagalba“, kur bus pateiktas pagalbos pagalbos langas, kaip parodyta žemiau esančiame centriniame paveikslėlyje. Šiame lange yra dvi nuorodos, kurios padės išspręsti prisijungimo problemas. Dėl bendrų problemų pasirinkite palaikymo puslapio nuorodą. Jei pamiršote slaptažodį, spustelėkite, kaip jį atkurti. Tai puiki funkcija, padedanti prisijungimo problemoms. Taip pat galite prisiregistruoti abonementui prisijungimo ekrane, jei jo dar neturite.

Buferinis VPN prisijungimas

Kita maloni savybė, kurią turi buferizuotas VPN klientas, yra tai, kad ji leidžia pasirinkti mėgstamas šalis, prie kurių norite prisijungti, ir perkelia jas į sąrašo viršų, kad galėtumėte lengvai jas pamatyti. Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduotos keturios išrinktosios šalys: Didžioji Britanija, Meksika, Singapūras ir JAV rytinė pakrantė. Tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite šalia šalies, esančios serverių sąraše, kurį norite padaryti mėgstamiausia, pilką žvaigždę, ir ji iškart bus perkelta į parankinių sąrašą. Tai pavaizduota apačioje esančiame centre ir dešinėje. Visi mėgstamiausi šalia jų yra geltonos žvaigždės.

Buferiniai VPN parankiniai

Prisijungimas prie buferinio VPN tinklo serverio yra toks pat paprastas, kaip spustelėjus šalį, prie kurios norite prisijungti. Šį procesą iliustruoja trys toliau pateiktos ekrano nuotraukos. Kairėje esantis paveikslėlis rodo atsietą klientą. Pasirinkus JAV rytinę pakrantę, pasirodo vidurinis prisijungimo ekranas. Paskutinis vaizdas dešinėje rodo, kaip atrodo klientas, kai užmegztas sėkmingas ryšys. Prisijungę prie VPN serverio pamatysite jo vietą, įkėlimo ir atsisiuntimo spartą ir kiekvienam naudojamą bendrą pralaidumą bei serverio jums priskirtą IP adresą. Mūsų atliktas DNS nuotėkio bandymas prisijungus prie buferinio VPN tinklo neparodė jokių nutekėjimų. Buferis sako, kad kiekvienas jų VPN serveris turi savo DNS serverį, kurį naudojate prisijungę prie to serverio. Šie serveriai neregistruoja jokios DNS informacijos.

Buferinis VPN ryšys

Norint pakeisti serverius ir tokiu būdu regionus, reikia tik atsijungti nuo dabartinio ryšio ir pasirinkti naują šalį, prie kurios norite prisijungti. Prisijungę prie vieno iš buferinių VPN serverių, galite atlikti atsisiuntimo testą, kaip parodyta paveikslėlyje apačioje, dešinėje. Spustelėjus meniu piktogramą (trigubos horizontalios juostos), pasirodys meniu, kuriame yra šie elementai:

 • Apie – nurodo esamos kliento versijos informaciją
 • Atidaryti žurnalo rež – Tai atidaro katalogą, kuriame yra žurnalų failai, kad būtų galima pašalinti triktis
 • Išbandykite ugniasienę – Tai naudinga ieškant prievadų, kurie yra atviri, kad būtų galima apeiti ugniasienes, kurios galėtų blokuoti kai kuriuos prievadus ir kurias būtų galima panaudoti norint apeiti slaptažodžiu apsaugotas „Wi-Fi“ ugniasienes.
 • Atsijungti – Atsijunkite nuo kliento, bet neuždarykite jo
 • Išeik – Uždarykite ir uždarykite „Buferred VPN Windows“ klientą

Įdomiausia meniu ypatybė yra parinktis Testuoti ugniasienę, kuri paleidžia jūsų dabartinio ryšio prievadą, kad surastų atvirus prievadus, kuriuos būtų galima panaudoti bet kokioms užkardoms, naudojant atvirus klausymo prievadus. Uostai, į kuriuos ji žiūri, yra parodyti pirmame paveikslėlyje žemiau ir apima abu TCP / UDP:

 • Uostas: 53 – Tai yra prievadas, kuriame DNS klausosi užklausų ir dažniausiai yra atidarytas
 • Uostas: 443 – Tai dažniausiai yra uostas, skirtas saugiam http srautui
 • Uostas: 993 – Tai yra „imap4“ (interneto pranešimų prieigos protokolas4) per ssl klausymo prievadą
 • Uostas: 1194 – Tai yra prievadas, kuris paprastai klauso „OpenVPN“ srauto

Pagrindinis skirtumas tarp tcp ir udp yra tas, kad tcp yra pristatymo protokolas, garantuojantis, kad paketai bus pristatyti tokia tvarka, kokia jie buvo išsiųsti. Tam yra papildomų pridėtinių išlaidų, kad tai būtų įmanoma, taigi paprastai jis yra lėtesnio pristatymo protokolas. Udp atveju negarantuojamas paketų pristatymas, todėl jis iš esmės yra greitesnis, bet ne toks patikimas. Daugelyje VPN, buferiniame VPN, numatytasis nustatymas buvo greitesnis UDP.

Buferiniai VPN atvirieji uostai

Paskutinė buferio VPN „Windows“ kliento funkcija, kurią norime pažvelgti, yra ryšio parinktys. Kai klientas yra atsijungęs, kaip parodyta paveikslėlyje kairėje apačioje, spustelėjus jungties parinkčių mygtuką, pasirodys programos konfigūracijos nustatymų ekranas (centras). Būtent čia galite perjungti prievadą, kurį naudoja paslauga, kad būtų galima naudotis ugniasienių atidarytais prievadais. Norėdami perduoti paketus, taip pat galite perjungti TCP ir UDP. Pasirinkus TCP, užrašas, rodomas trečiame paveikslėlyje, pasirodys įspėjantis, kad tai turės neigiamos įtakos jūsų našumui. Galite pasirinkti saugoti prisijungimo duomenis 30 dienų ir tokiu būdu galėsite įgalinti automatinį prisijungimą klientui pradedant. Galiausiai galite turėti galimybę, kad tarnyba automatiškai sujungtų jus su paskutine vieta, kai ji prasideda.

Buferinės VPN ryšio parinktys

Naudojant buferinį VPN „Windows“ klientą aišku, kad jie palengvino galimybę kiekvienam įdiegti ir prisijungti prie savo paslaugos, nepaisant jų techninių žinių. Be to, jie pridėjo keletą paprastų funkcijų, tokių kaip uosto atradimas, kad vartotojai galėtų rasti atvirus uostus, kad išvengtų vietinių užkardų. GUI sąsajos poliravimas pabrėžiamas pastabomis, kurios padeda atlikti keletą galimų konfigūracijos parametrų. Jų naujojoje beta versijoje gali nebūti kai kurių pažangių funkcijų, tokių kaip „kill switch“, tačiau ji suteikia švarią ir lengvai naudojamą sąsają.

Apsilankykite buferiniame VPN

Susisiekite su „Mac Client“

Kaip ir „Windows“ pasirinktinę programinę įrangą, „Buffer“ VPN klientą, skirtą „Mac“, galima atsisiųsti iš jų svetainės. Jų „Mac“ klientas turi panašių funkcijų kaip ir „Windows“. Tai lengva atsisiųsti ir įdiegti. Jis skirtas paleisti „Mac OS X Yosemite“, „El Capitan“, „Mavericks“, „Mountain Lion“ (10.8.5). Jis turi daug tų pačių funkcijų, kaip ir jų „Windows“ klientas. Vienu pelės paspaudimu galite lengvai prisijungti arba vėl prisijungti prie visų jų tinklo VPN serverių. Tai taip pat leidžia nustatyti, ar ryšys naudoja tcp ar udp, ir leidžia pasirinkti skirtingus prievadus panašiai kaip „Windows“ klientui.

Prisijunkite iš „Android“ ir „iOS“ įrenginių

„IOS“ ir „Android“ įrenginiams nėra tinkintų programų. Buferizuota VPN paslauga jungiama prie „iOS“ naudojant „OpenVPN Connect“ programą iš „App Store“. „Android“ įrenginiai gali prisijungti naudodami „OpenVPN for Android“ arba „OpenVPN Connect“ programas, kurias galima atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Įdiegę atitinkamą programą savo įrenginyje, galite atsisiųsti „Buferred VPN ovpn“ konfigūracijos failus iš jų interneto informacijos suvestinės. Juos galima tiesiogiai atsisiųsti į „Android“ įrenginį. „IOS“ atveju pirmiausia turėsite juos išsiųsti kaip priedą į el. Pašto abonementą, kurį turi prieiga prie jūsų įrenginio, ir tada įkelti juos naudodami „OpenVPN“ programą. Daugiau informacijos apie „OpenVPN“ konfigūravimą šiuose įrenginiuose galite rasti palaikomosios VPN svetainės srityje.

Buferinis VPN greičio testas

Buferinis VPN puikiai pasirodė mūsų greičio bandyme. Jų serverio, esančio Ashburn, VA greitis buvo puikus. Panašių rezultatų radome tikrindami JK ir net Australiją. Turėtumėte būti patenkinti jų tinklo greičiu beveik bet kuriai programai, pagrįstai mūsų testavimu. Šis testas buvo paleistas naudojant „Buffered VPN Windows“ klientą, naudojant numatytąjį „OpenVPN“ (UDP) protokolą per uostą: 443. „Blowfish 128 bitų CBC“ šifras naudojamas viso interneto srauto šifravimui.

Buferinis VPN greičio testas

Kaip matote, ryšys tiesiogiai prie mūsų IPT ir ryšys su serveriu Ashburn, VA buvo 15%. Kaip ir tikėtasi, jie šiek tiek praranda ryšio greitį, tačiau jis yra vertas papildomo saugumo, kurį suteikia jų paslaugos teikiamas šifravimas. Turėdami šiek tiek daugiau nei 44 Mb / s spartą, turėtumėte būti patenkinti „Buferred VPN“ paslaugos atlikimu visiems jūsų interneto poreikiams..

Buferizuota VPN apžvalga: Išvada

Nors buferizuotas VPN privatumo erdvėje yra tik trumpą laiką, tik maždaug dvejus metus, jie turi gerą reputaciją su savo vartotojais. Jų tinklas nėra vienas didžiausių, tačiau remiantis mūsų greičio bandymais, jie kompensuoja naudojamų serverių kokybę. Jų VPN tinklas apima tik 28 šalis, tačiau jos yra strategiškai išdėstytos visame pasaulyje. Tai reiškia, kad jų tinklą galite pasiekti beveik bet kur. Jie naudojasi IP dalijimusi, kad abonentai būtų anonimiškesni. Naudodamiesi savo paslauga jie neturi žurnalų politikos, susijusios su individualia veikla. Jų tinklas palaiko tik „OpenVPN“, nes jie mano, kad tai geriausiai apsaugo jų naudojimo privatumą ir saugumą, ir mes su jais sutinkame.

Jie turi pasirinktinę kliento programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“. Jie ką tik pradėjo naujų „Windows“ ir „Mac OS X“ klientų beta versijos testavimą. Jie turi nuoseklius diegimo vadovus, kurie padės vartotojams sukonfigūruoti „OpenVPN“ su jų teikiamomis paslaugomis „Windows“, „Mac OS“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir „DD-WRT“. ir pomidorų maršrutizatoriai.

Kas mums labiausiai patiko naudojantis paslauga:

 • Individualizuota, lengvai naudojama programinė įranga „Windows“ ir „Mac“
 • Individualios veiklos veiklos neprisijungimo politika
 • Penkių vienu metu naudojamų įrenginių naudojimas vienoje sąskaitoje
 • Puikus greitis
 • Palaikymo ir konfigūravimo vadovai DD-WRT ir pomidorų kepsniams

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Individualizuotos programos „iOS“ ir „Android“ įrenginiams
 • Garantija be sąlygų
 • Išplėskite tinklo vietas
 • Pridėkite kriptovaliutų palaikymą

Norėdami naudoti kasdienį naršymą, internetinę bankininkystę ar žiūrėti mėgstamą filmą, galite naudoti „Buferred VPN“ paslaugą. Jų paslauga gali apsaugoti jūsų eismą, kai naudojatės viešaisiais „Wi-Fi“ tinklais arba įveikti vietinės valdžios užkardų cenzūrą. Mūsų našumo testai rodo, kad jis turėtų būti tinkamas visiems jūsų interneto poreikiams. Išbandykite jų paslaugą sau. Jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai suteiks laiko peržiūrėti jų paslaugą ir išsiaiškinti, ar ji atitinka jūsų poreikius. Jei jums patinka jų paslaugos, galite užsisakyti neribotą prieigą naudodamiesi penkiais vienalaikiais ryšiais nuo vos 8,25 USD per mėnesį.

Apsilankykite buferiniame VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me