Žibintų VPN (tarpinis serveris) apžvalga 2018 m

„Lantern“ yra atvirojo kodo cenzūros programinė įranga, skirta stalinių ir mobiliųjų įrenginių vartotojams, kurią siūlo „Innovate Labs LLC“ Los Andžele, Kalifornijoje. Skirtingai nuo tradicinių VPN paslaugų ar net tarpinių serverių, „Lantern“ tarpiniai serveriai veikia tik užblokuotose svetainėse pagal numatytuosius nustatymus, todėl tai tampa greitesnė nei tradicinių VPN paslaugų. Žibintas taip pat automatiškai atnaujina nesaugius HTTP ryšius į užšifruotą HTTPS, kai įmanoma, kad jūsų informacija būtų privati ​​naršant internete. Žibintai pirmiausia skirti necenzūruotai prieigai prie tokių svetainių kaip „YouTube“, „Google“, „Wiki“, „Twitter“, „Facebook“ ir kitose užblokuotose naujienose ar socialinės žiniasklaidos svetainėse. Tačiau kai kuriais atvejais jis taip pat gali būti naudojamas atblokuoti srautinės medijos svetaines, tokias kaip „Netflix“, „Pandora“, „Spotify“ ir kitas..


Žibintų cenzūros apėjimo priemonė

Žibintų kainodara

„Lantern“ visiems siūlo 500 MB spartos duomenų naudojimo per mėnesį nemokamai. Po to nemokamų vartotojų ryšio greitis sulėtės. Taip yra todėl, kad jie apsiriboja labiau apkrautais serveriais. Nemokami vartotojai taip pat gali patirti daugiau sulėtėjimo dėl maršruto pakeitimo aplink užblokuotus IP. Be to, jiems bus pateikti skelbimai, kuriuos bus galima atnaujinti į „Lantern Pro“.

„Lantern Pro“ kainodara

Siekdama įveikti kai kuriuos iš šių nemokamų paslaugų apribojimų, „Innovative Labs“ siūlo „Lantern Pro“. „Lantern Pro“ prekiaujama dviem skirtingais terminų terminais. Galite įsigyti „Lantern Pro“ metų už 32 USD (USD). Tačiau jei norite sutaupyti pinigų ir turėti finansinių išteklių, dvejų metų jų tarnybą galite gauti tik už 48 USD (USD). Tai leidžia sutaupyti 50% per antrus „Lantern Pro“ tarnybos metus.

„Lantern Pro“ ypatybės

„Lantern Pro“ sąskaitą įsigiję klientai gali mėgautis šiomis papildomomis funkcijomis:

 • Pagerinta gynyba – prieš cenzūrą iš 24 valandų „Žibintų“ kūrimo komandos, kuri nustato blokus ir greitai į juos reaguoja.
 • Greitesnis greitis – turint prieigą prie greitesnių, greitai optimizuotų serverių, neprieinamų nemokamiems vartotojams.
 • Neribotas duomenų kiekis – naršyti internete, transliuoti vaizdo įrašus ir atsisiųsti kitą turinį išlaikant greitą atblokuotą ryšį.
 • Žibintas Pro – Paskyra leidžia naudoti paslaugą trijuose įrenginiuose, kad galėtumėte naudoti ją vienu metu darbalaukyje ir mobiliuosiuose įrenginiuose.
 • Nėra skelbimų – prašo atnaujinti paslaugą.

Mokėjimo būdai

„Lantern“ priima šias kredito korteles: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „JCB“, „Discover“ ir „Diners Club“. Jie taip pat priima mokėjimus per „Alipay“. Peržiūrėjimo metu „Lantern“ nesiūlė „Paypal“ kaip mokėjimo galimybės.

Aplankykite Žibintą

Žibintų tinklas

„Lantern“ pradėjo kaip „Brave New Software LLC“ nemokamo ir atvirojo kodo programinės įrangos (FOSS) projektą. vadovaujamas bendrovės prezidento Adomo Fisko. Jis atsirado kaip tarpusavio pasitikėjimo tinklas. Žibintas veikė per „Google Talk“ ir jūs turite būti pakviesti į pasitikėjimo tinklą, kad juo galėtumėte naudotis. Tai buvo decentralizuota pasitikėjimo tinklų sistema, kurioje cenzūruotas vartotojas pakvietė draugus prisijungti prie jo pasitikėjimo tinklo, kad jis galėtų naudotis jų mašinomis prieigai prie neužblokuoto turinio. Šie draugai pakvietė daugiau draugų, taip išplėsdami pasitikėjimo tinklą.

JAV valstybės departamento Demokratijos, žmogaus teisių ir darbo biuro išankstinė „Lantern“ projekto dalis buvo 2,2 mln. USD dotacija. Tai leido projektui įdarbinti visą darbo dieną dirbančius darbuotojus ir sutelkti dėmesį į „Lantern“ didinimą. Tai paskatino jos plėtrą tokiose šalyse kaip Kinija ir Iranas, leisdami savo piliečiams apeiti vyriausybės užkardas. Tai taip pat leido jiems išnagrinėti ir sukurti įvairius būdus, kaip apeiti valstybės remiamą cenzūrą, jei vienas kelias būtų užblokuotas.

Domenų frontavimas

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų išvengti cenzūros buvo vadinamas „domenų frontavimu“. Iš esmės tai yra faktinės prašomos (užblokuotos) svetainės slėpimas, o cenzo stebėtojui atvirai pateikiamas išskirtas svetainės pavadinimas. „Lantern“ tai gali padaryti inicijuodamas ryšį su priimtu domenu ir pranešdamas užblokuotą galinį tašką tik tada, kai užmegztas užšifruotas HTTPS ryšys. Tai įmanoma tik tuo atveju, jei ir blokuotas, ir priimtas svetaines priglobia tas pats didelis teikėjas. Paprastai tai buvo daroma naudojant pagrindinius kompiuterius, tokius kaip „Google App Engine“ ir „Amazon CloudFront“. Tačiau šių metų balandžio mėn. Abu jie pasinaudojo Rusijos spaudimu per „Telegram“ ir išjungė šį sugebėjimą savo turinio pristatymo tinkluose (CDN). Tai padarė didelę įtaką cenzūros vengimui visame pasaulyje.

Šiandien „Lantern“ infrastruktūrą sudaro tarptautiniai serveriai, esantys trečiame pagal dydį CDN, „DigitalOcean“ ir bendraamžių kompiuteriuose iš vartotojų necenzūruotose šalyse. Pagal numatytuosius nustatymus „Lantern“ yra įdiegtas „suteikti prieigą“ režimu nemokamiems vartotojams necenzūruotose šalyse ir „gauti prieigą“ režimu vartotojams cenzūruotose šalyse. Tiksliai, ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad nemokamų paslaugų vartotojai necenzūruotose šalyse sutinka leisti cenzūruotų šalių vartotojams su pertrūkiais naudotis savo interneto ryšiu. Iš esmės tai daro jus apie „Lantern“ tinklo išėjimo mazgą. Tai nereiškia, kad kas nors gali skaityti jūsų kompiuterio ar kitų jūsų tinklo kompiuterių turinį. Be to, tarp jūsų perduodami duomenys yra šifruojami, kad jokie tarpininkai (pvz., Jūsų vyriausybė ar interneto paslaugų teikėjas ar jų) negalėtų jų perskaityti..

Tačiau tai gali sukelti keletą problemų. Tai apima:

 • Kai bendrinate savo interneto ryšį su žmogumi, naudojančiu „Žibintą“, visi, stebintys srautą iš jūsų tinklo (pavyzdžiui, jūsų IPT), matys, kokie pagrindinio kompiuterio pavadinimai ir IP adresai yra pasiekiami. Be to, atrodo, kad šis turinys buvo pasiektas iš jūsų kompiuterio, o ne „Lantern“ bendraamžių iš pusiaukelės visame pasaulyje. Tai dažna problema, su kuria susiduria tie, kurie valdo „Tor“ išėjimo mazgus.
 • Kita problema gali būti ta, kad jei į jūsų kompiuterį patenka daug „Lantern“ srauto, jis gali tai sulėtinti ir tai galite pastebėti žiūrėdami vaizdo įrašus.

Siekdamas palengvinti šias problemas, „Lantern“ yra sukurtas paskirstyti srautą keliems bendraamžiams. Tai leidžia naudoti cenzūruojamo vartotojo naudojamą pralaidumą tinkle, kuriame necenzūruojami bendraamžiai, ir apribojamas turinio perdavimas atskiriems bendraamžiams. Tai atliekama naudojant algoritmą, vadinamą Kaleidoskopu, kuris paskirsto visą informaciją taip, kad joks patikimų tinklų bendraamžis neturi visos jos. Taigi jos neįmanoma visiškai atskirti, net jei pakenkta pasitikėjimo tinklui.

Tarpusavio sandorio pavyzdys

Tarkime, kad cenzūruotoje svetainėje, į kurią pateksite, būtų tekstas ir trys vaizdai. Tekstas ir pirmasis vaizdas gali būti siunčiami per kompiuterį JAV, antrasis vaizdas perkeliamas iš kompiuterio Danijoje, paskutinis paveikslėlis – per kompiuterį Šveicarijoje..

Žibintų eismo saugumas

„Lantern“ automatiškai bandys atnaujinti nesaugius HTTP ryšius į užšifruotus HTTPS ryšius, jei įmanoma. Tai padeda apsaugoti jūsų asmeninę informaciją naršant internete. Pagal numatytuosius nustatymus šifruojamos ir įgaliotosios svetainės užblokuotos. Kitos svetainės siunčiamos per jūsų IPT. Tačiau už mokamą naudojimą gali būti įgaliotas visas srautas, užtikrinantis didžiausią apsaugą. Nors pagal savo pobūdį jis turi tam tikrą anonimiškumo lygį, tai nėra „Žibinto“ paslaugos tikslas ir jie rekomenduoja naudoti „Tor“, jei toks yra jūsų tikslas.

Kokį šifravimą naudoja Žibintai?

„Lantern“ naudoja šį šifrų rinkinį visoms ryšiams tarp bendraamžių:

 • TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_256_CBC_SHA.

Jie naudoja elipsinę kreivę dėl trumpesnio raktų ilgio kartu su efemeriškais Diffie-Hellmano raktų apsikeitimais, kad išlaikytų srauto slaptumą. Duomenys šifruojami naudojant AES-256 CBC bloko šifravimo režimu su HMAC SHA autentifikacija. Pradinis autentifikavimas tarp tarpusavio bendraamžių, tvarkomas perduodant ir patvirtinant 2048 bitų sertifikatą. Tai turėtų užtikrinti pakankamą informacijos perkėlimo iš užblokuotų domenų saugumą.

Aplankykite Žibintą

Jūsų privatumas

Nagrinėdami „Žibinto“ paslaugos privatumo politiką, padarėme šiek tiek pauzės. Jų renkamos informacijos kiekis gali skirtis priklausomai nuo to, kaip jūs bendraujate su jų paslaugomis. Jų pačių žodžiais:

Žibintas renka informaciją apie jus, kai naudojatės mūsų mobiliosiomis programomis, svetainėmis ir kitais internetiniais produktais bei paslaugomis (kartu – „Paslaugos“) ir per kitas sąveikas bei ryšius, kuriuos turite su mumis..

Be informacijos, kurią jūs tiesiogiai teikiate „Lantern“, jie naudoja švyturėlius ir slapukus rinkdami papildomą informaciją apie jūsų veiklą internete. Kai naudojatės jų paslaugomis, jie renka informaciją, kurią jiems atsiuntė jūsų kompiuteris, mobilusis telefonas ar kitas prieigos įrenginys. Tai gali būti šie dalykai:

duomenys apie pasiekiamus puslapius, kompiuterio IP adresas, įrenginio ID arba unikalus identifikatorius, įrenginio tipas, geografinės vietos informacija, kompiuterio ir ryšio informacija, mobiliojo tinklo informacija, puslapio peržiūros statistika, srautas į svetaines ir iš jų, persiuntimo URL, skelbimas duomenys, standartiniai žiniatinklio žurnalo duomenys ir kita informacija.

Gali būti galimybė pasirinkti nesiųsti šių duomenų per programos nustatymus. Jie taip pat renka serverių žurnalus, kuriuose yra tokios informacijos kaip:

įrenginio IP adresą, prieigos datas ir laiką, programos ypatybes ar peržiūrėtus puslapius, programos gedimus ir kitą sistemos veiklą, naršyklės tipą ir trečiosios šalies svetainę ar paslaugą, kurią naudojote prieš bendraudami su mūsų paslaugomis.

Galiausiai jie gali rinkti duomenis iš bet kurios programos, su kuria jūs bendraujate naudodamiesi jų paslauga, pvz., Mobilioji piniginė, „Facebook“ ir kitos socialinės žiniasklaidos programos. Pabaigoje jie renka daug asmeninės informacijos ir naudoja ją įvairiais tikslais. Todėl turėtumėte nuodugniai išnagrinėti visą jų privatumo politiką ir išsiaiškinti, ar jums tai tinka.

Techninė pagalba

Galite pranešti apie problemas naudodami „Žibinto“ programą. Jie taip pat turi forumą, kuriame galite užduoti klausimus ar pranešti apie užblokuotas svetaines. Pagaliau galite gauti naujų naujienų ir informacijos per jų socialinės žiniasklaidos paskyras, „Facebook“ ir „Twitter“.

Žibintas: Praktinis testavimas

„Lantern“ diegimas pradedamas atsisiunčiant programinę įrangą į „Windows“, „Mac“ ar „Ubuntu“ kompiuterį. Atsisiuntę naudokite standartinę savo OS procedūrą, kad baigtumėte diegimą į savo įrenginį.

Žibintų cenzūros apėjimo priemonėPasirinkę „Google Play“ mygtuką pateksite į „Android“ programos diegimo puslapį. Ten apsilankę galite baigti atsisiųsti ir perkelti programinę įrangą į „Android“ telefoną ar planšetinį kompiuterį.

„Windows“ programinės įrangos „Lantern Anti-cenzūra“ diegimas

Perkėlę sąrankos failą į savo kompiuterį, paleiskite jį kaip administratorių, kad pradėtumėte kliento diegimo procedūrą. Priimkite raginimą leisti atlikti pakeitimus jūsų sistemoje. Įdiegimas tęsis ir pamatysite langą, kuriame galėsite pridėti autentifikavimo sertifikatą, kad pradėtumėte atblokuoti svetaines.

Žibinto montavimo tvarka
Įdiegus šį sertifikatą, „Laternos“ klientas atsidarys jūsų numatytojoje naršyklėje. Jo sąsaja yra labai paprasta. Prieš pradėdami jį nagrinėti, pažiūrėkime į programos meniu. Dešinėje pusėje pamatysite programos meniu, kuris atidaromas spustelėjus jos piktogramą (trys horizontalios linijos)..

„Lantern Windows“ kliento meniuMeniu elementai yra šie:

 • Įgalioti „Pro“ įrenginį – atidaromas langas, kuriame galite gauti kodą, kad pridėtumėte įrenginį prie savo „Lantern Pro“ paskyros. Norėdami pamatyti savo kodą, spustelėkite mygtuką „Susieti šį įrenginį“. Jei reikia, čia galite pradėti atkurti „Lantern Pro“ sąskaitą.Žibintas: įgaliokite „Pro“ įrenginį
 • Pakviesti draugus – leidžia bendrinti „Lantern“ su draugais ir gauti nemokamas paslaugas, jei jie įsigyja „Lantern Pro“. Jei jie perka 1 metų planą, gausite vieno mėnesio nemokamas paslaugas. Tačiau jei užsiregistruosite 2 metų planui, gausite tris mėnesius nemokamus.Žibintas Pakviesk draugus nemokamai gauti laiko
 • Gaukite „Android“ versiją – pridėkite naujausią programos versiją prie „Android“ įrenginio spustelėdami rodomą nuorodą. Tada slinkite į gauto puslapio apačią, kad gautumėte „Android“ programinę įrangą.Įdiekite „Lantern“ savo „Android“ mobiliajame įrenginyje
 • Kalbos – leidžia pakeisti sąsajos kalbą.
 • Nustatymai – atidaromi bendrieji „Lantern“ programinės įrangos nustatymai. Tai susideda iš dviejų perjungimų. Pirmasis leis atidaryti žibintą, kai sistema pradės veikti. Antrasis leidžia nuspręsti, ar norite siųsti naudojimo statistiką „Lantern“ projekto palaikymo komandai.„Lantern Windows“ programinės įrangos parametrai
 • Pažangūs nustatymai – pagal nutylėjimą leis programinei įrangai valdyti jūsų sistemos tarpinį serverį. Jei nepažymėsite šio žymėjimo, turite rankiniu būdu sukonfigūruoti tarpinį serverį. Jūsų naršyklė ir programos negalės automatiškai naudoti „Lantern“. Taip pat galite pasirinkti, ar įgalioti blokuojamas svetaines (greičiausias), ar visą srautą (saugiausias)..
 • Pranešti apie problemą – leis jums pranešti apie problemą „Lantern“ aptarnaujančiam personalui, naudodamiesi išskleidžiamuoju sąrašu, pateiksite problemos aprašymą ir išsiųsite savo paslaugų veiklos žurnalą, kuris padės jiems išspręsti jūsų problemą.Pranešti apie „Lantern“ palaikymo problemas
 • Apie – atidarykite langą su nuoroda į „Lantern“ DUK puslapį jų svetainėje.Peržiūrėkite DUK, kad sužinotumėte apie Žibintą

Žibinto programinės įrangos naudojimas

Dabar pažvelkime į „Lantern“ programinės įrangos sąsają išsamiau. „Lantern“ programą galima prijungti ir atjungti spustelėjus jungiklį apatiniame dešiniajame kampe.„Lantern Windows“ programinės įrangos informacijos suvestinėSąsaja taip pat rodo jūsų dabartinę serverio vietą, svetainių, atnaujintų į HTTPS, skaičių, užblokuotų skelbimų skaičių ir jūsų nemokamą didelės spartos pralaidumą mėnesiui. Kiekvienas iš jų pateikiamas skirtingame mygtuke. Spustelėjus bet kurią iš jų bus pateiktas paaiškinimas, kas pateikiama. Iš šios sąsajos taip pat galite atnaujinti „Lantern Pro“.

Kol klientas bus prijungtas, jis automatiškai tarpininkaus atblokuotoms svetainėms arba visam srautui, atsižvelgiant į jūsų nustatymus. Tai parodyta naudojant „Windows“ pagrindų failą, norint užblokuoti „Facebook“ prisijungimo svetainę. Kai „Lantern“ klientas yra atjungtas. Tai žinutė, kurią matome bandydami patekti į šį „Facebook“ puslapį.

„Facebook“ užblokuotasPrijungę „Lantern“ programinę įrangą, parodome tai.

Žibinto naudojimas norint atblokuoti „Facebook“

Žibinto valdymas sistemos dėkle

Kai uždarote „Lantern“ sąsają, ji sumažėja iki sistemos dėklo. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami jos piktogramą, galite lengvai ją valdyti.Žibinto valdymas sistemos dėkleAtidaromas meniu, kuris leis jums prisijungti arba atjungti „Lantern“, atnaujinti į „Pro“ versiją, atidaryti „Lantern“ sąsają ir uždaryti programą.

Galite pastebėti, kad „Lantern“ programinės įrangos sąsaja buvo supaprastinta, kad ja būtų lengva naudotis visiems. Tai gali padėti atblokuoti cenzūruotas svetaines iš viso pasaulio, naudodamiesi jų tarpusavio tinklu. Pagal numatytuosius nustatymus tik tarpiniai serveriai užblokuoja svetaines. Tačiau „Lantern Pro“ vartotojai gali pasirinkti įgalioti visą srautą.

Aplankykite Žibintą

Žibinto diegimas „Android“ įrenginyje

Pirmiausia apsilankykite „Lantern“ tinklalapyje. Tada bakstelėkite mygtuką „Google Play“, kad atidarytumėte jo diegimo puslapį. Pabuvę ten, bakstelėkite mygtuką „Įdiegti“.

„Android Lantern“ diegimo procedūraKai programinė įranga bus įdiegta, bakstelėkite „Atidaryti“, kad pirmą kartą paleistumėte ją „Android“ telefone. Bus atidaryta pagrindinė programinės įrangos sąsaja. Prieš tai ištyrę, pažiūrėkime į Žibintų meniu. Pirmieji du meniu elementai leis jums:

 • Įsigykite „Lantern Pro“ – leidžia atnaujinti „Pro“ paslaugą. Galite sutaupyti pinigų įsigiję jų 2 metų planą.
 • Pakviesti draugus – leidžia pakviesti draugus į „Žibintą“ naudojant jūsų nukreipimo kodą. Jei draugai, kuriuos pakviesite įsigyti planą, gausite nemokamą „Lantern Pro“ paslaugą.Naujovinkite į „Lantern Pro“ ir gaukite nemokamą „Pro“ paslaugą
 • Įgalioti „Pro“ įrenginį – leidžia susieti „Android“ įrenginį su „Pro“ paskyra naudojant nurodytą įrenginio susiejimo kodą. Tai galite padaryti atlikdami šiuos du veiksmus:
  • Įregistruotame „Pro“ įrenginyje atidarykite meniu „Pridėti įrenginį“.
  • Įveskite įrenginio susiejimo kodą, kad susietumėte „Android“ įrenginį.„Lantern Pro“ įgaliojimas jūsų „Android“ telefone„Pro“ sąskaitą taip pat galite atkurti čia spustelėję „Pradėti atkūrimą“.
 • Patikrinkite, ar nėra atnaujinimo – atidarys „Google Play“ diegimo puslapį, kad galėtumėte pašalinti „Lantern“ programinę įrangą ir iš naujo įdiegti naujausią versiją.
 • Stalinio kompiuterio versija – atidaromas ekranas, siunčiantis „Lantern“ į jūsų stalinį kompiuterį.
 • Kalba – leis jums pakeisti kalbą, naudojamą „Lantern“ „Android“ sąsajoje.Žibinto bendrieji sąsajos nustatymai
 • Nustatymai – leis jums nuspręsti, ar norite įjungti visą įrenginio srautą, ar tiesiog užblokuotas svetaines. Viso srauto šifravimas suteikia geresnį saugumą, tačiau gali būti lėtesnis.
 • Pranešti apie problemą – leidžia užduoti klausimus ar išspręsti tokias technines problemas, kaip negalėjimas patekti į užblokuotas svetaines. Įveskite savo el. Pašto adresą, išskleidžiamajame sąraše pasirinkite kategoriją ir įveskite savo problemos aprašą. Jie susisieks su jumis el. Paštu, kai tik galės.Pranešimas apie „Android Lantern“ programos palaikymo problemą
 • Mesti – uždaro „Lantern“ programinę įrangą.

Žibinto naudojimas „Android“ telefone

Dabar, kai ištyrėme „Android“ programos meniu, pažvelkime į tai veikdami. Tiesiog perjunkite jungiklį, kad prisijungtumėte naudodami „Lantern“ paslaugą. Bakstelėkite „Gerai“, kad sutiktumėte su „Lantern“ tarnybos reikalaujamais leidimais. Pagrindinėje sąsajoje rodoma jūsų dabartinė optimizuota ryšio vieta ir greitojo duomenų kiekis, kurį naudojote šį mėnesį.

„Android“ programų informacijos suvestinės naudojimasAtminkite, kad kadangi mes einame per Niujorko serverį, negalime pasiekti BBC iPlayer. Tačiau mums pavyko prisijungti prie „Netflix“, „Pandora“, „Spotify“ ir užblokuoto „Facebook“. Šiuo metu nėra galimybės pasirinkti šalį, prie kurios norite prisijungti, todėl jums gali būti suteikta prieiga prie šių transliacijos laikmenų svetainių, kai šiuo metu prisijungiate prie jų paslaugos..

„Lantern“ „Android“ programa imituoja jos „Windows“ atitikmens funkcijas. Jį lengva įdiegti, jame yra supaprastintas meniu, kad būtų galima pasiekti nustatymus ir palaikymo funkcijas. Norint juo naudotis, nereikia jokių techninių žinių. Tiesiog perjunkite jį ir naršykite internete. Tai leis pamatyti ne tokią cenzūruotą savo vietos, kaip ir viso pasaulio, versiją.

Aplankykite Žibintą

Žibinto greičio testas

„Lantern“ paslaugos greičio testas buvo atliktas naudojant „Proxy all traffic“ nustatymą naudojant „Windows“ klientą. Rezultatai mus nustebino, nes naudojantis „Lantern“ paslauga mūsų parsisiuntimo greitis buvo greitesnis. To nebuvo tikimasi. Atrodo, kad duomenys yra suglaudinti arba kad Kaleidoskopo algoritmas suskaido turinį ir paskirsto jį keliuose bendraamžių mazguose vienu metu.

Žibinto greičio testasGalite pastebėti, kad mūsų atsisiuntimo greitis buvo 18,22 Mbps be „Lantern“, tačiau padidėjo iki 54,36 Mbps naudojant „DigitalOcean“ CDN serverį. Panašūs rezultatai buvo rasti naudojant kitas vietas. Mūsų maksimalus interneto greitis yra apie 50–55 Mbps. Naudodamiesi „Lantern“ paslauga, šis greitis, atsižvelgiant į kelionės tikslą, mažai kito. Tai padėtų geriau nei kai kuriuose VPT transliuoti vaizdo įrašo turinį iš cenzūruotų svetainių. Jūsų pasaulio regione gali būti skirtingi rezultatai.

Žibinto VPN (tarpinio serverio) išvada

Žibintą siūlo „Innovate Labs LLC“ Los Andžele, Kalifornijoje. Tai hibridinė VPN (proxy) paslauga. Pagrindinis jo tikslas yra leisti 1,6 milijardo vartotojų, kurie kovoja su cenzūra ir svetainių blokavimu, turėti prieigą prie nemokamo ir atviro interneto. „Lantern“ tinklo infrastruktūra sudaryta iš „DigitalOcean CDN“ atjungiklių ir savanorių tarpusavio ryšių necenzūruotose šalyse derinio..

Jie turi „Windows“, „Mac“, „Ubuntu“ ir „Android“ įrenginių programinę įrangą. Žibintas montuojamas dviem būdais. Pagal numatytuosius nustatymus ji įdiegiama „suteikti prieigą“ necenzūruotuose regionuose ir „gauti prieigą“ cenzūruojamose vietose. Necenzūruotų šalių gyventojai sutinka leisti cenzūruotiems asmenims su pertraukomis naudotis savo jungtimis, kad pasiektų turinį, kuris jų šalyje yra blokuojamas ar cenzūruojamas..

Žibintai yra nemokama ir mokama paslauga. Mokama paslauga turi šiuos privalumus: greitesnis ryšys, geresnis blokavimo patikimumas, neribota prieiga, nėra skelbimų ir trijų įrenginių ryšys.

Žibintas nėra skirtas apsaugoti jūsų anonimiškumą ir jie rekomenduoja „Tor“, jei tai yra jūsų tikslas. Pagal numatytuosius nustatymus jų tarnyba siunčia duomenis iš užblokuotų svetainių per savo užšifruotą tarpinį serverį. Kitos svetainės yra siunčiamos tiesiai per jūsų IPT. Tačiau mokami vartotojai gali pasirinkti įgalioti visą interneto srautą.

„Lantern“ renka daug asmeninės ir kitokios informacijos (įskaitant serverio žurnalus) apie savo vartotojus. Kai kurių iš jų galite atsisakyti. Turėtumėte patys išnagrinėti jų privatumo politiką, kad įsitikintumėte, jog ji atitinka jūsų VPN tikslus. Tarnyba naudoja abipusį sertifikatų tikrinimą tarp kolegų, o duomenys šifruojami naudojant AES-256. Jų algoritmas taip pat apima slaptumą pirmyn. Tai turėtų užtikrinti, kad duomenys, perduoti naudojantis jų tarnyba, būtų apsaugoti nuo trečiųjų šalių tikrinimo.

Jų palaikymas teikiamas el. Paštu, kurį galima pasiekti programinės įrangos programose. Jie taip pat turi DUK ir forumą, kuriame galite rasti informacijos apie kai kuriuos klausimus. Galiausiai jie turi „Facebook“ ir „Twitter“ puslapius.

Dalykai, kurie mums patiko „Žibintų“ servise

 • Nemokama paslauga tiems, kuriems to reikia norint atblokuoti svetaines ir apeiti vyriausybės cenzūrą.
 • Paprasta naudoti programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Ubuntu“ vartotojams.
 • Mobilioji programa „Android“ vartotojams.
 • Jų programinė įranga yra atvirojo kodo.
 • Žibintai duomenų šifravimui naudojamas AES-256.
 • Stebina greitas greitis mokamiems vartotojams.
 • Galimybė siųsti srautą per tarpinį serverį

„Žibinto“ paslaugos tobulinimo dalykai

 • Leisti vartotojams pasirinkti ryšio regionus.
 • Surinkite mažiau asmeninių duomenų ir žurnalų.

Žibintas yra hibridinis „peer-to-peer“ tinklas, skirtas padėti atblokuoti cenzūruotas svetaines. Jie siūlo ir nemokamą, ir mokamą paslaugos versiją. Kai kurie vartotojai gali atblokuoti srautinės transliacijos svetaines, tokias kaip „Netflix“, „Pandora“ ir kt. Tai priklausys nuo to, kur pateksite į optimizuotą serverį. Tai atrodo atsitiktinai ir nepatikimai. Tačiau milijonams vartotojų, kenčiančių nuo interneto cenzūros, necenzūruota prieiga prie daugelio užblokuotų naujienų ir socialinės žiniasklaidos svetainių yra geras pasirinkimas..

Aplankykite Žibintą

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map