Intuityvi slaptažodžio peržiūra

Intuityviojo slaptažodžio komanda atidarė savo slaptažodžių tvarkyklę 2013 m. Bendrovė įsikūrusi Australijoje ir siekia vartotojams pateikti geresnius saugos sprendimus. Intuityvus slaptažodis padės jums apsaugoti slaptažodžius ir kitus konfidencialius duomenis. Jūsų asmeniniai duomenys bus užšifruoti ir jūs turėsite galimybę dalytis slaptažodžiais su kitais vartotojais. Jų sprendimas veikia įvairiuose įrenginiuose, įskaitant „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Galite apsaugoti savo slaptažodžius ir sinchronizuoti juos visuose savo įrenginiuose naudodami „Intuitive“.


Intuityvus slaptažodis

Kainos ir specialūs pasiūlymai

Intuityvūs slaptažodžiai siūlo keturis skirtingus paskyros lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Jų pagrindinė paslauga yra nemokama ir leis jums laikyti iki 10 slaptažodžių. Neabejoju, kad to pakanka daugumai vartotojų. Naudodami „Express“ planą per mėnesį 2 AUD (Australijos doleriais), galite pritraukti iki 2000 slaptažodžių. Iš ten galite pereiti prie jų „Advanced“ ir „Pro“ planų, kurie leidžia neribotą kiekį slaptažodžių, dviejų veiksnių autentifikavimą, slaptažodžio atkūrimo taškus ir dar daugiau. Jų kaina yra atitinkamai 5 USD per mėnesį ir 15 USD per mėnesį. Visi planai yra įkainoti AUD ir išrašomi kasmet.

Intuityvus slaptažodžio įkainis

Siūlyčiau jums pažvelgti į išplėstinį intuityvaus slaptažodžio planą. Jūs pastebėsite daugybę skirtumų tarp „Express“ ir „Advanced“ planų, įskaitant palaikomų slaptažodžių skaičių. Ko gero, didžiausias skirtumas yra dviejų veiksnių autentifikavimas. Išplėstinėje paskyroje siūlomi neriboti slaptažodžiai, dviejų veiksnių autentifikavimas, saugus Messenger ir slaptažodžio atkūrimo taškai per pastarąsias 90 dienų. Yra keletas kitų skirtumų, tačiau jie yra patys svarbiausi. „Pro“ plane nematau pakankamai papildomų funkcijų, kad būtų galima pateisinti kainų skirtumą.

Nemokamos ir mokamos sąskaitos

Galite nemokamai prisiregistruoti naudoti Intuityviojo slaptažodžio pagrindinį planą. Paskyra yra gera norint išbandyti paslaugą, tačiau joje trūksta daugelio funkcijų, kurių norėčiau slaptažodžio tvarkyklėje. Pradedantiesiems pagrindinis (nemokamas) planas palaiko tik iki 10 slaptažodžių. Pagrindiniai vartotojai neturi prieigos prie sistemos neprisijungę, tai reiškia, kad visą laiką turėsite prisijungti prie paslaugos per interneto ryšį. Pagrindiniame) nemokamame plane trūksta kitų pagrindinių funkcijų, tokių kaip galimybė eksportuoti slaptažodžius ir kurti atsarginę duomenų kopiją. Pagaliau trūksta palaikymo el. Paštu. Dėl visų šių priežasčių siūlau apsvarstyti jų „Express“ ar „Advanced“ planus.

Apsilankykite intuityviame slaptažodyje

Darbo su intuityviu slaptažodžiu pradžia

Kai prisiregistruojate gauti intuityvų slaptažodį, galite pasiekti sąsają prisijungę prie jų svetainės. Intuityvus slaptažodis, užuot siūlantis programinės įrangos programas, viską daro internetu. Yra neprisijungęs režimas, kai jums reikia prieigos prie slaptažodžių, nepatenkančių į interneto ryšį, tačiau, kaip akimirksniu pamatysite, programos galia yra jų internetinė sąsaja.

Kai tik prisijungsite prie intuityvaus slaptažodžio svetainės, jus pasitiks toks ekranas:

Intuityvi slaptažodžio informacijos suvestinė

Galvokite apie pagrindinį ekraną kaip informacijos suvestinę. Čia galite pridėti įrašą, peržiūrėti įrašą, eksportuoti, spausdinti arba klonuoti slaptažodžio elementą. Kaip matote ekrano dešinėje, turiu skirtuką atidaryti, kad galėčiau įvesti naują slaptažodžio elementą. Prie slaptažodžio elemento galite pridėti kelias detales:

 • Pavadinimas
 • Vartotojo vardas
 • Slaptažodis
 • Interneto svetainė
 • Apsaugos klausimas
 • Atsakymas dėl saugumo
 • Įvairūs Pastabos
 • Žymos

Galite pažymėti paskyras, kad jas būtų lengviau rasti. Intuityvus slaptažodis turi malonią paieškos funkciją, leidžiančią jums rasti slaptažodžių elementus pagal raktinius žodžius arba pagal su jais susietas žymas.

Intuityvi slaptažodžio paieška

Be paieškos funkcijos, galite rūšiuoti prisijungimus pagal abėcėlės tvarką, parankinius, pakeistą datą, prisijungimo datą arba vėliavas.

Sukurkite tvirtus slaptažodžius

Man patinka, kaip intuityvus slaptažodis integruoja jų slaptažodžių generatorių. Tai įtraukta į įrašą. Įvedę naują slaptažodžio elementą pastebėsite slaptažodžio lauką. Spustelėję žvaigždutę į dešinę, laukas išsiplės ir padės sugeneruoti tvirtą slaptažodį.

Slaptažodžio generatorius

Galite nustatyti daugybę slaptažodžio parinkčių, įskaitant tai, ar įtraukti didžiąsias, mažąsias raides, skaičius ir specialiuosius simbolius. Taip pat galite nustatyti slaptažodžio simbolių skaičių. Kaip matote paveikslėlyje virš 8 ženklų slaptažodžio su raidėmis, skaičiais ir specialiaisiais simboliais, jis yra geras. Nors 12 simbolių slaptažodis su tais pačiais elementais rodomas kaip tobulas. Aš vertinu būsenos juostą. Daugelis žmonių mano, kad užtenka 8 ženklų slaptažodžio, bet tai dar nėra dienos, aš siūlau, kai įmanoma, naudoti 12 simbolių kartu su visais slaptažodžio elementais. Jei svetainė nepalaiko tvirto slaptažodžio, galite apsvarstyti alternatyvas.

Papildomi nustatymai & funkcijos

Kaip rodo pavadinimas, sąsaja yra labai intuityvi. Kuo daugiau ja naudojau, tuo labiau man patinka jų vartotojo sąsaja. Tai paprasta naudoti. Viskas yra ten, kur tikėtumėte. Tiesą sakant, jums nieko nereikia nustatyti, tačiau yra keletas variantų tiems, kurie nori daugiau tinkinimo.

Matomumo nustatymai

Matomumo parametrus galite naudoti norėdami nustatyti, kuriuos prisijungimus, abonementus, pinigines, licencijas, identifikacijas, tapatybes ir rezervacijas matote sąsajoje. Kaip jau galite spėti, žymimasis laukelis reiškia, kad elementai yra matomi, o minusas reiškia, kad jie bus paslėpti. Sistemą išbandžiau slėpdamas bendruosius prisijungimus. Kai pakeitimas buvo pritaikytas, sąsaja nebematė bendrų prisijungimų sąskaitų. Taip pat nustatymą buvo lengva pakeisti. Tai veikė taip, kaip jūs galite tikėtis.

Kategorijų tvarkytojas

Aš nelabai turiu kuo pasidalinti su kategorijų valdytoju. Tiesiog norėjau pasidalinti, kad intuityvus slaptažodis suteikia jums galimybę kurti naujas kategorijas. Taip pat galite pridėti naujų tinkintų laukų.

Greitas prisijungimas

Intuityvus slaptažodis siūlo „Chrome“, „Firefox“, „Safari“ ir „Opera“ papildinius. Taip pat galite įdiegti žymeklį senose naršyklių versijose. Įdiegę papildinį turėsite prieigą prie jo greito prisijungimo funkcijos.

Režimas neprisijungus

Manau, kad didžiausias intuityvaus slaptažodžio pranašumas yra jų lengvai naudojama žiniatinklio sąsaja. Tačiau jie supranta, kad kada nors prireiks prieigos prie slaptažodžių ten, kur neturite prieigos prie interneto. Atsakydami jie veikia neprisijungę. Galite atsisiųsti ir peržiūrėti slaptažodžius neprisijungę. Sistema leis automatiškai sinchronizuoti duomenis naudojant „Dropbox“, dėžutę, „Microsoft One Drive“ ar „Google“ diską.

Intuityvus slaptažodis taip pat suteikia galimybę saugiai dalytis slaptažodžiais ir duomenimis su kitais. Tai ypač malonu tiems, kurie darbe nori pasidalyti slaptažodžiais su komandos nariais.

Apsilankykite intuityviame slaptažodyje

Išmanusis telefonas ir planšetinis kompiuteris

Galite lengvai naudoti intuityvų slaptažodį išmaniajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje. Jie nesiūlo mobiliųjų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Vietoj to jie žiniatinklio programoje turi nustatymus, skirtus perjungti telefoną, planšetinį kompiuterį ir darbalaukį. Sąsaja pritaikoma atsižvelgiant į jūsų pasirinktą ekrano dydį. Pradėkime nuo planšetinio kompiuterio ekrano. Jis veiks su bet kokiu planšetiniu kompiuteriu, įskaitant „iPad“, „Android“, „Microsoft“ planšetinius kompiuterius ir dar daugiau.

Planšetinio kompiuterio ekranas

Palyginkime planšetinio kompiuterio sąsają su ta, kurią naudosite savo išmaniajame telefone. Kadangi nėra įtrauktos programos, nesvarbu, ar prisijungiate iš „iPhone“, „Android“, „Windows“ ar bet kurios kitos platformos, jei tik galite prisijungti prie jų svetainės.

Išmaniojo telefono ekranas

Pastebėsite skirtumą tarp trijų sąsajos nustatymų. Aš paėmiau ekrano kopijas iš „Windows 10“ sistemos, bet jūs galite lengvai pamatyti skirtumą tarp darbalaukio, planšetinio kompiuterio ir išmaniojo telefono rodinių. Pakeitimai išsaugomi sąsajoje nepriklausomai nuo to, kokį įrenginio tipą tuo metu naudojate.

Intuityvi slaptažodžio apsauga

Kadangi paslauga teikiama internete, norėsite įsitikinti, kad jūsų duomenys yra saugūs. Tas pats pasakytina apie bet kurią paslaugą, kurioje saugomi jūsų duomenys. Man malonu pranešti, kad Intuityviojo slaptažodžio komanda rimtai vertina jūsų saugumą ir sukūrė daugybę sistemų jūsų duomenims apsaugoti. Tinklo lygyje jie pateikia vartotojo duomenis už kelių ugniasienės sluoksnių. Jie tikrina kenkėjiškas programas realiuoju laiku ir turi DDoS apsaugą, kad užtikrintų prieigą prie paslaugos.

Turėti saugų tinklą yra tik jo galvosūkio dalis. Bendrovei taip pat reikia stiprios jūsų paskyros duomenų apsaugos. Intuityvus slaptažodis naudoja slaptažodžiu pagrįstą 2 rakto išvedimo funkciją (PBKDF2) su unikalia druska kiekvienam jūsų kredencialui. Jie pasirenka maišos pakartojimų skaičių ir mes norime pastebėti, kad mažiausias naudojamas skaičius yra 10 000 iteracijų. Slaptažodžio valdytojai turi rasti pusiausvyrą tarp saugumo ir efektyvumo. Jei iteracijos nustatytos per aukštai, reakcijos laikas yra lėtas. Manau, kad 10k + iteracijų naudojimas yra geras balansas.

Turbūt viena iš mano mėgstamiausių intuityvių slaptažodžio saugos funkcijų yra jų palaikymas dviem veiksniais. Tie, kurie užsisako savo „Advanced“ arba „Pro“ lygio paslaugas, gali naudoti SMS arba „Google“ autentifikavimą kaip antrą apsaugos lygį. Tai galbūt geriausias dalykas, kurį galite padaryti bet kuriai internetinei paskyrai, kuri ją palaiko. Dviejų faktorių autentifikavimas suteikia papildomą apsaugos lygį ant jūsų slaptažodžio. Aš labai siūlau naudoti, kai tik įmanoma.

Apsilankykite intuityviame slaptažodyje

Pagalba klientams

Intuityviojo slaptažodžio komanda įsikūrusi Australijoje ir siūlo palaikymą darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. Galite susisiekti su jų palaikymo komanda el. Paštu. Jų el. Pašto adresas yra palaikymas (at) intuitivepassword.com. Savo el. Laiške būtinai pakeiskite „at“ ženklu @. Kadangi jie viską daro internetu, mažiau tikėtina, kad jums reikės techninės pagalbos. Vis dėlto gerai žinoti, kad jis yra ten, kur jums to reikia. Rašydamas apžvalgą bendravau su jų palaikymo komanda ir radau, kad jie reaguoja gana jautriai.

Intuityvi slaptažodžio peržiūra: Išvada

Vienas pirmųjų dalykų, kuriuos pastebėjau žiūrėdamas į intuityvų slaptažodį, buvo tai, kad jie nesiūlo programinės įrangos ir programų mobiliesiems. Tai lika man susimąstyti, ko tikėtis iš jų tarnybos. Pasinaudojusi jų internetine sąsaja, esu labai sužavėta naudojimo paprastumo. Paaiškės, kad jums nereikia papildomos programinės įrangos tol, kol esate prisijungę prie interneto. Jei ketinate slaptažodžių tvarkyklę naudoti neprisijungę, siūlau ieškoti alternatyvų. Tačiau aš manau, kad dauguma mūsų naudojasi slaptažodžių tvarkyklėmis, norėdami saugoti ir prisijungti prie savo internetinių paskyrų. Radau galimybę viską atlikti internetu kaip patogumą, o ne kaip apribojimą.

Kas man labiausiai patiko programinėje įrangoje:

 • Paprasta naudoti interneto sąsają
 • Dviejų faktorių autentifikavimas pažengusiems ir „Pro“ vartotojams
 • Slaptažodžio generatorius padeda sukurti stiprius slaptažodžius
 • Galimybė nuimti slaptažodžius, kad būtų galima atsijungti
 • Saugiai dalykitės slaptažodžiais su komandos nariais
 • Galimybė sukurti vienkartinius prieigos kodus

Idėjos tobulinti programinę įrangą:

 • Programinės įrangos klientai ir mobiliosios programos, skirtos naudoti neprisijungus
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas pažengusiems ir „Pro“ vartotojams
 • Siūlykite kainą ir priimkite mokėjimus JAV doleriais ir eurais

Intuityvus slaptažodis yra tinkamas tiems, kurie nori sugeneruoti tvirtus slaptažodžius ir saugiai saugoti savo sąskaitos informaciją internete. Manau, kad jų nemokama paslauga yra per ribota, tačiau „Express“ lygis prasideda tik nuo 2 USD per mėnesį. Aš siūlau jums paspartinti jų išplėstinį planą už 5 USD AUD. Jis yra mano mėgstamiausias, nes palaiko dviejų veiksnių autentifikavimą ir neribotą skaičių slaptažodžių. Visi planai yra išrašomi Australijos doleriais (AUD) ir yra išrašomi kasmet. Naujiems nariams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Palyginti su JAV doleriu (USD), išplėstinis planas kainuoja apie 3,57 USD per mėnesį pagal perskaičiavimo kursą šios peržiūros metu. Siūlau išbandyti intuityvų slaptažodį ir keletą minučių praleisti susipažįstant su žiniatinklio sąsaja.

Apsilankykite intuityviame slaptažodyje

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map