„IVPN“ 2009 m. Įkūrė grupė IT specialistų, kurie susitiko dirbdami savo informacijos saugumo magistrantūroje Londono universitete. Bendrovė yra Maltoje. Jų fizinis adresas yra nurodytas IVPN svetainėje, o tai malonu, nes dauguma paslaugų teikėjų jo nenurodo.

IVPN peržiūra

Kainos ir specialūs pasiūlymai

IVPN siūlo vieną planą, į kurį įeina neribota prieiga prie jų tinklo. Neriboto VPN kaina skiriasi priklausomai nuo to, ar jūs prisiregistruojate dėl periodinių atsiskaitymų kartu su savo sąskaitos terminu. Kainos svyruoja nuo 8 USD iki 20 USD per mėnesį.

IVPN kainodaros planai

Kaip ir daugelis VPT teikėjų, IVPN siūlo terminuotas nuolaidas. Kuo ilgesnis terminas, tuo daugiau sutaupysite. Galite prisiregistruoti atsiskaityti kas mėnesį, kas ketvirtį, šešis mėnesius arba per metus. Jų metinis planas yra geriausios vertės, kai taikoma 44% nuolaida. Galite apsilankyti IVPN ypatingas puslapyje, kad sutaupytumėte iki 44% nuolaidos neribotai prieigai prie VPN.

IVPN priima „PayPal“ ir „Bitcoin“ mokėjimus. Man patinka naudotis „PayPal“, nes lengva valdyti prenumeratos paslaugas. „Bitcoin“ yra geras mokėjimo šaltinis tiems, kurie dainuodami nori papildomo privatumo lygio. Norėdami gauti prisijungimo duomenis, vis tiek turėsite pateikti galiojantį el. Pašto adresą.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

Nepriklausomai nuo to, kurį VPN teikėją pasirinksite, norėsite išbandyti jo paslaugą. Dauguma kompanijų suteiks jums tokią galimybę, o IVPN – jūs. Jie supranta, kad turite įsitikinti, kad viskas veikia. Norėdami padėti, jie siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti, tiesiog atšaukite per pirmąsias dvi dienas, kad gautumėte visą grąžinamąją išmoką.

Čia jų svetainėje yra IVPN grąžinimo politika:

IVPN siekia patenkinti visų naujų vartotojų lūkesčius ir siūlo neribotą palaikymą, kad padėtų vartotojams susidurti su problemomis, su kuriomis jie gali susidurti konfigūruodami paslaugą. Jei vis dėlto dėl bet kokios priežasties esate nepatenkinti paslauga, per 7 dienas nuo jūsų paslaugos suaktyvinimo galite paprašyti visos grąžinamosios išmokos (mes būtume dėkingi, jei galėtumėte mums pranešti, kodėl, bet to neprivalote!).

Mes apsvarstėme galimybę pratęsti šį pasiūlymą iki 30 dienų, tačiau, remiantis mūsų patirtimi, tai atveria duris piktnaudžiavimui žmonėms, kurie tiesiog nori išsikraustyti iš tinklo ir sunaudoja kuo daugiau tinklo išteklių, nemokėdami už juos. Tai akivaizdžiai daro įtaką paslaugoms, kurias galime suteikti ištikimiems mokantiems klientams, todėl nusprendėme grąžinti pinigų grąžinimo politiką iki 7 dienų.

IVPN

IVPN tinklo ir serverio vietos

IVPN tinklas nėra toks didelis kaip kai kurių geriausių mūsų VPT teikėjų, tačiau jie valdo daugybę VPN serverių pagrindinėse vietose visame pasaulyje. Visi nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo.

ŠalysLocationsServersIPProtokolai
91214nežinoma„OpenVPN“, L2TP

IVPN turi serverius JAV, Kanadoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Rumunijoje ir Honkonge

Privatumas ir saugumas

Jei jūsų pagrindinis tikslas yra privatumas internete ir anonimiškumas, prieš pradėdami prisijungti, norėsite atidžiai susipažinti su teikėjo privatumo ir prisijungimo politika. IVPN savo pagrindiniame puslapyje teigia, kad nelaiko jokių prisijungusių duomenų, kurie galėtų pakenkti jūsų anonimiškumui internete.

Norėdami išvengti el. Pašto šlamšto, IVPN registruoja šią informaciją:

Mes niekur nesame išsaugoję jokių prisijungimo žurnalų. Norėdami išvengti el. Pašto šiukšlintojų, mūsų ugniasienės prisijungia prie pašto serverio prievadų, kur jungčių skaičius viršija iš anksto nustatytą slenkstį (pvz., 20 jungčių per 60 sekundžių), kad galėtume tada atjungti ryšį. Siekdami palengvinti teisinę atsakomybę, sąmoningai ir griežtai neregistruojame jokių kitų duomenų.

Kalbant apie saugumą, IVPN jus apėmė. Jie palaiko ir OpenVPN, ir L2TP protokolus. Galite naudoti jų „Windows“ klientą, kad galėtumėte susisiekti su „OpenVPN“. Jie siūlo nustatytus abiejų protokolų, esančių įvairiuose prietaisuose, vadovus. Jie palaiko įvairius šifravimo lygius kartu su kelių parduotuvių jungtimis, kad būtų geresnis privatumas.

IVPN

Praktinis testavimas

Jei skaitėte kitas apžvalgas, tada žinote, kad man labiau patinka VPT teikėjai, turintys lengvai naudojamą kliento programinę įrangą. IVPN sukūrė puikią programinę įrangą „Windows“ vartotojams. Jie siūlo paprastus „Mac“, „iPhone“, „iPad“, „Android“ ir DD-WRT maršrutizatorių nustatymo vadovus.

Prisijungimas prie „Windows VPN Client“

Pažvelkime atidžiau į „IVPN Windows“ klientą.

„IVPN Windows“ klientas

„IVPN Windows“ klientas turi daugybę papildomų funkcijų. Pradedantiesiems galite nustatyti šifravimo lygį iki 4096 bitų RSA. IVPN siūlo daugialypę technologiją serveriams JAV, JK ir Nyderlanduose. Reiškia, jūs galite prisijungti prie vieno serverio ir srautą siųsti per kitą šalį. Pridedamas papildomas privatumo apsaugos sluoksnis.

Į IVPN programinę įrangą įtraukta DNS nuotėkio apsauga. Jų paslauga taip pat leidžia nariams įgalinti uosto peradresavimą atvykstančiais ryšiais.

IVPN

Prisijunkite prie „Mac“

IVPN nesiūlo tinkinto kliento „Mac“ vartotojams. Vis dėlto nesijaudinkite, nes jie palaiko „OpenVPN“ „Tunnelblick“ ir rankinę L2TP konfigūraciją. Jie yra sukūrę abiejų variantų vadovus.

Prisijunkite iš „iPhone“ ar „iPad“

Nors IVPN nesiūlo savo „iOS“ programos, jie turi nemokamos „OpenVPN Connect“ programos naudojimo vadovą. Jie taip pat turi nustatymo vadovą, kaip rankiniu būdu prisijungti prie L2TP. Čia yra instrukcijų kopija. Galite apsilankyti jų svetainėje, norėdami pamatyti pilną versiją su ekrano kopijomis.

„IVPN L2TP“ sąrankos vadovas, skirtas „iOS“:

1) Pradėkite pagrindiniame ekrane. Bakstelėkite nustatymų piktogramą. Bakstelėkite „General“ piktogramą kairėje, tada eikite į VPN mygtuką dešinėje.
2) Bakstelėkite Pridėti VPN konfigūraciją.
3) Bakstelėkite mygtuką L2TP.

  • Į aprašymo lauką įveskite ryšio pavadinimą, pvz. IVPN – Šveicarija.
  • Iš serverio būsenos sąrašo įveskite vieno iš L2TP serverių adresą (atsižvelgiant į šalį, kurią norite prisijungti).
  • Lauke Paskyra įveskite savo VPN vartotojo vardą (prasideda „ivpn“).
  • Įveskite savo VPN slaptažodį.
  • Įveskite „IPSec“ bendrąjį slaptą raktą, rastą „IPSec“ bendrojo rakto puslapyje. Jei dar nesate, jums gali tekti prisijungti.
  • Įjunkite Įjungti viso srauto siuntimą.
  • Bakstelėkite išsaugojimo piktogramą.

4) Prisijunkite prie VPN, stumdami VPN mygtuką į ON.
5) Ryšys užmegztas ir jį galima patvirtinti VPN piktograma pavadinimo juostoje.

IVPN

Prisijunkite iš „Android“ įrenginio

Vėlgi, IVPN nesiūlo programos „Android“ įrenginiams, tačiau jie palaiko nemokamą „Android“ skirtą „OpenVPN“ programą. Jie taip pat turi nustatytą vadovą L2TP / IPSEC ryšiams. Čia yra instrukcijų kopija. Galite apsilankyti jų svetainėje, norėdami pamatyti pilną versiją su ekrano kopijomis.

„IVPN L2TP“ nustatymo vadovas „Android“:

1) Eikite į pagrindinį „Android“ įrenginio „Nustatymų“ ekraną. Bakstelėkite daugiau mygtuko po belaidžiu & tinklai. Priklausomai nuo tikslios „Android“ versijos, kurią naudojate, šis veiksmas gali šiek tiek skirtis, tikslas yra pasiekti 2 žingsnyje esantį VPN konfigūracijos ekraną..
2) Bakstelėkite VPN
3) Norėdami pridėti naują VPN ryšį, bakstelėkite mygtuką +.
4) Įveskite ryšio pavadinimą (gali būti naudojamas tik ryšiui identifikuoti), pvz. IVPN – Nyderlandai.

  • Pagal tipą pasirinkite L2TP / IPSec PSK VPN
  • Iš serverio būsenos sąrašo įveskite vieno iš L2TP serverių adresą (atsižvelgiant į šalį, kurią norite prisijungti).
  • Įveskite „IPSec“ bendrąjį slaptą raktą, rastą „IPSec“ bendrojo rakto puslapyje. Jei dar nesate, jums gali tekti prisijungti.
  • Norėdami išsaugoti išsamią VPN ryšio informaciją, palieskite išsaugoti.

5) Norėdami prisijungti, bakstelėkite naują ryšį. Įveskite savo IVPN vartotojo vardą ir slaptažodį (vartotojo vardas prasideda „ivpn“) ir bakstelėkite Prisijungti.
6) Prijungę pamatysite šį ekraną.

IVPN

IVPN greičio testas

Aš išbandžiau IVPN naudodamas „OpenVPN“, kuris yra pats saugiausias protokolas. Aš naudojau jų „Windows“ klientą ir prisijungiau prie serverio Naujajame Džersyje.IVPN greičio testas

Kaip matote, ryšys tiesiogiai su mano IPT ir ryšiu su serveriu Naujajame Džersyje svyravo maždaug 30%. Šifravimas padidina pridėtinę kainą, todėl galite tikėtis, kad našumas šiek tiek sumažės. Tai aukštesnio lygio privatumo užtikrinimas. Beveik 24 Mb / s greičiu galėčiau lengvai transliuoti tokias paslaugas kaip „Netflix“ ir BBC.

Išvada

Man patinka, kad IVPN daugiausia dėmesio skiria privatumui ir anonimiškumui. Jų daugiakopė technologija yra papildomas privatumo sluoksnis. Jie neturi didžiausio tinklo, tačiau jis apima pagrindinius regionus. Našumas naudingas tiems, kurie nori atblokuoti ir transliuoti svetaines, tokias kaip „Netflix“ ir „HBO GO“.

Kas man labiausiai patiko dėl paslaugos:

 • Paprastas naudoti „Windows“ klientas
 • „OpenVPN“ ir „L2TP“ protokolų palaikymas
 • „Multihop“ technologija ir uosto ekspedijavimas
 • 256 bitų AES + 4096 bitų RSA šifravimas
 • Terminuotos nuolaidos metinėms registracijoms

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pasiūlykite programas mobiliesiems „iOS“ ir „Android“
 • Pridėkite daugiau vietų prie jų tinklo
 • Apsvarstykite skirtą IP kaip priedą

Man patinka IVPN ir aš manau, kad jis puikiai tinka tiems, kurie orientuojasi į privatumą. Jei jūsų tikslas yra pasiekti turinį visame pasaulyje, įsitikinkite, kad jie turi serverius tose šalyse. Jei jūsų tikslas yra stiprus privatumas, siūlau išbandyti IVPN. Jums bus suteikta jų 7 dienų pinigų grąžinimo garantija, kuri turi pakankamai laiko išbandyti paslaugą.

IVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me