Nekaltas VPN peržiūra 2020 m

Mūsų Ivacy VPN apžvalgoje nustatyta, kad jų teikėjas yra Singapūre. Jie pradėjo tarnybą 2007 m., Manydami, kad visi turėtų turėti visišką laisvę internete, be smalsių akių juos stebėdami. Skirtingai nuo daugelio VPN, „Ivacy“ apima „Torrent“ ir kitus P2P vartotojus. Dėl išradingumo jie sukūrė jiems optimalų VPN tinklą. Tai padarė juos vienu iš geriausių „Torrent“ VPN.


Nevalia

Nors mes negalėjome patikrinti, ar jie tai padarė pirmieji, 2010 m. Jie pristatė „Splito tunelį“. Ši funkcija leidžia nuspręsti, kuris iš jūsų interneto srautų eina per VPN, o kitas siunčia per vietinį IPT. Jų tarnyba taip pat įgyvendino „Tikslus“. Ši protinga idėja leidžia pasirinkti VPN parametrus atsižvelgiant į tai, kam ketinate naudoti VPN. Šias ir kitas funkcijas išnagrinėsime vėliau savo „Ivacy VPN“ apžvalgoje.

Kainos ir specialūs pasiūlymai

Nekaltas VPN siūlo savo paslaugas viename rinkinyje. Šis paketas parduodamas pagal tris kainų planus, kurių trukmė yra skirtinga: 1 mėnuo, 1 metai ir 5 metai. Kaip ir daugeliui paslaugų teikėjų, šiuose planuose yra vis didesnės nuolaidos ilgalaikiams planams. Šiuo metu jie siūlo ribotą laiką. Parduodant visus planus bus atsisakyta nuolaidų. Tai reiškia, kad dabar galite gauti jų VPN paslaugos mėnesį už 9,95 USD už mėnesio planą. Vienerių metų planas yra 42 USD, tai yra 3,50 USD per mėnesį. Tiems iš jūsų, kurie visada nori gauti geriausią pasiūlymą, galite gauti jų tarnybos 5 metus už 70 USD arba tik 1,16 USD per mėnesį. Tai yra 88% mažesnė nei įprasta mėnesio kaina.

Nekaltas kainų nustatymas

Taigi, ką jūs gaunate už savo pinigus? Ivacy VPN paslaugos abonentai naudojasi šiais pranašumais:

 • Prieiga prie neriboto pralaidumo (atsisiųskite ir įkelkite) naudojimo ir serverio jungiklių.
 • Pasaulinis tinklas, kuriame yra daugiau nei 250 serverių daugiau nei 100 geografinių vietų, optimizuotų „Torrent“ ir kitiems P2P.
 • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“.
 • Tikra VPN paslauga, kurios nereikia registruoti.
 • Galimybė naudoti penkis vienalaikius įrenginius prisijungimui prie savo serverių.
 • Galimybė pasirinkti iš daugybės saugių protokolų („OpenVPN“, „IKEv2“, SSTP, L2TP ir PPTP) arba išvis neturėti jokių protokolų.
 • Galimybė nuspręsti, kuris iš jūsų interneto srautų naudoja VPN, o kuris siunčiamas per jūsų vietinį IPT („Split Tunneling“).
 • „Windows“, „Mac OS X“ ir „Android“ vartotojai turi interneto žudymo jungiklį, kad suteiktų daugiau ramybės.
 • Saugus DNS priedas, nukreipiantis užklausas per neskelbtiną DNS serverį, kad būtų sustabdytas DNS nutekėjimas.
 • Apsauga nuo IPv6 nuotėkio išjungiant visą „IPv6“ srautą į ir iš jūsų kompiuterio.

Jei jūsų tikslas yra laisvai naršyti internete, nesidomint, ar kas nors šnipinėja jus ar cenzūruoja jūsų turinį, tada tikime, kad rasite šių pranašumų daugiau nei verta įėjimo kaina..

Už „Ivacy VPN“ paslaugą galite mokėti naudodami šias kredito korteles: „Visa“, „MasterCard“ ir „American Express“. Tie, kurie mėgsta visus savo pirkinius internetu laikyti vienoje vietoje, bus malonu žinoti, kad jie priima mokėjimą per „PayPal“. Tiems, kurie nori maksimaliai padidinti savo anonimiškumą internete, jie leis jums užsiprenumeruoti ne tik „Bitcoin“, bet ir kitas kriptovaliutas per „CoinPayments“. Taip pat galite prisiregistruoti dėl Ivacy VPN naudodami „Perfect Money“, „WebMoney“ ir „Paymentwall“. Tai reiškia, kad jums neturėtų kilti problemų ieškant būdo, kaip sumokėti už jų paslaugas, neatsižvelgiant į jūsų geografinę vietą.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

Nekaltas VPN nesiūlo nemokamos bandomosios versijos, tačiau jie žino, kad prieš nusprendžiant pirkti, norėtumėte patys išbandyti jų paslaugų savybes ir efektyvumą. Todėl visiems naujiems abonentams jie siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai yra pakankamai laiko, kad galėtumėte griežtai išnagrinėti Ivacy VPN. Suteikite jiems paramą bandomuoju važiavimu. Be to, įdiekite jį keliuose įrenginiuose ir prisijunkite prie skirtingų geografinių vietų, kad patikrintumėte jo veikimą. Mes rekomenduojame jį kruopščiai išbandyti, kad įsitikintumėte, jog VPN yra jums tinkamas.

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate visiškai patenkinti, jie grąžins visą jūsų įsigytą kainą. Tačiau jų 7 dienų garantija yra susijusi su tam tikromis sąlygomis. Čia pateiktas sąrašas sąlygų, kurias turite atitikti, kad galėtumėte susigrąžinti pinigus:

 • Grąžinimo prašymas turi būti pateiktas per 7 dienas nuo prenumeratos dienos.
 • Jūsų sąskaita negali būti sustabdyta.
 • Negalite naudoti daugiau kaip 7 GB pralaidumo (įkelti ir atsisiųsti).
 • Negalite prisijungti daugiau kaip 30 sesijų.
 • Anksčiau negalėjau reikalauti grąžinti pinigų.
 • „Bitcoin“ ar „Paymentwall“ nebuvo naudojami norint sumokėti už jūsų paslaugą.

Jei atitiksite visus šiuos kriterijus, turėsite teisę į visą grąžinamąją išmoką. Tiesiog atsiųskite el. Laišką palaikymo tarnybai „Ivacy“. Įtraukite savo sąskaitos pavadinimą ir priežastį, kodėl atšaukėte paslaugą. Jie pasirūpins poilsiu.

Netinkamos VPN tinklo ir serverio vietos

Ivacy VPN tinklą sudaro beveik 1000 serverių 100 vietų. Jie yra strategiškai išdėstyti visame pasaulyje. Jie turi serverius daugiau nei 50 šalių, išsidėsčiusių daugiau nei 100 miestų. Jie turi serverius visuose didžiuosiuose žemynuose, įskaitant Afriką, Aziją, Europą, Okeaniją, Šiaurės Ameriką ir Pietų Ameriką.

Geriausia aprėptis yra JAV su 196 serveriais, tačiau daugelis kitų šalių taip pat turi kelis serverius. Tai apima Australiją, Kanadą, Kiniją, Egiptą, Vokietiją, Honkongą, Italiją, Japoniją, Liuksemburgą, Malaiziją, Naująją Zelandiją, Rusiją, Pietų Korėją. Ispanija, Švedija, Turkija ir Jungtinė Karalystė. Ivacy VPN turi serverius šiuose žemynuose ir šalyse:

 • Afrika – (7 serveriai)
  • Egiptas, Gana, Kenija, Nigerija, Seišeliai, Pietų Afrika
 • Azija – (36 serveriai)
  • Brunėjus, Kinija, Honkongas, Indija, Indonezija, Japonija, Jordanija, Kuveitas, Malaizija, Pakistanas, Saudo Arabija, Singapūras, Pietų Korėja, Taivanas, Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Europa – (38 serveriai)
  • Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Italija, Latvija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė
 • Šiaurės Amerika – (203 serveriai)
  • Kanada, Kosta Rika, Meksika, Panama, JAV
 • Okeanija – (8 serveriai)
  • Australija, Naujoji Zelandija
 • Pietų Amerika – (5 serveriai)
  • Brazilija, Čilė, Kolumbija, Peru, Venesuela

Pažvelgę ​​į šį sąrašą, galite aiškiai pamatyti, kad „Ivacy VPN“ turi serverius visame pasaulyje, turinčius kelis serverius daugelyje populiarių šalių, kaip mes anksčiau pastebėjome. Jų tinklas palaiko šiuos VPN protokolus: OpenVPN (UDP ir TCP), L2TP / IPSec, IKEv2, SSTP ir PPTP. Be to, šifravimo stiprumas gali svyruoti nuo jokio, 128 bitų ir 256 bitų. Šiuos pasirinkimus išnagrinėsime vėliau savo nenuoseklaus VPN apžvalgos dalyje „Pradedame“.

Laikydamiesi laisvo ir atviro interneto filosofijos, daugelis „Ivacy“ serverių palaiko P2P srautą. Tik Australijoje, Austrijoje, Brazilijoje, Kinijoje, Čekijoje, Egipte, Suomijoje, Prancūzijoje, Honkonge, Indijoje, Indonezijoje, Italijoje, Japonijoje, Jordanijoje, Kuveite, Malaizijoje, Meksikoje, Naujojoje Zelandijoje, Lenkijoje, Singapūre, Pietų Afrikoje, Pietų Korėja, Ispanija, Šveicarija ir Taivanas nėra optimizuotos bendrai naudoti failus.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Kaip saugiai naudojatės nesąžiningu VPN?

„Ivacy“ darbalaukio klientai naudoja „OpenVPN UDP“ su stiprumu iki AES-256 ir saugiai naudoja SSL pagal numatytuosius nustatymus, prireikus naudodamiesi atsargine „OpenVPN TCP“. Tai turėtų būti geriausia nuostata daugumai vartotojų ir užtikrins visą jūsų interneto srautą. Tačiau galite pasirinkti savo protokolą ir šifravimo stiprumą. Apie tai plačiau aptarsime vėliau apžvelgdami „Windows“ klientą.

„Android“ programa taip pat nustato numatytąją reikšmę „OpenVPN UDP“ su atsargine TCP. Nors „iOS“ programoje numatytoji reikšmė yra „IKEv2“ su atsargine „L2TP“. Jie taip pat naudoja iki 256 bitų stiprumo šifravimo algoritmus. Visi, išskyrus jų „iOS“ programą, turi integruotus naikinimo jungiklius, kurie padės apsaugoti jus, jei nutrūktų VPN ryšys. Jų pritaikyta programinė įranga taip pat palaiko padalijimą tuneliu, kad galėtumėte nuspręsti, koks srautas yra apsaugotas per VPN.

Galite pastebėti, kad naudojant numatytuosius maksimalius šifravimo algoritmus, „Ivacy VPN“ paslauga gali jus gerai apsaugoti naršant internete. Papildymas žudymo jungikliu, padalijimu tuneliu, IPv6 nuotėkio apsauga ir saugia DNS padeda apsaugoti ne tik jūsų interneto srautą, bet ir jūsų anonimiškumą internete. Taigi, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate prisijungdami prie jų paslaugų, Ivacy VPN jus saugos.

Ar nekaltasis VPN gerbia jūsų privatumą??

Nekaltas VPN turi tikrą neprisijungimo politiką. Jie nieko neregistruoja, išskyrus prisijungimų prie savo tinklo skaičių. Nekilnojamasis turtas neregistruoja jokių jūsų interneto operacijų. Jie neprisijungia prie jūsų IP ar serverio, prie kurio priėjote, IP ar jokios kitos asmenį identifikuojančios informacijos. Šios ištraukos iš jų privatumo politikos paaiškina jų registravimo politiką jų pačių žodžiais:

Tai, ką darote internetu, lieka su savimi

Mes griežtai NEMOKAMA ir nestebime jokios mūsų klientų veiklos internete, kuri leistų mums susieti bet kokią konkrečią veiklą su konkrečiu vartotoju. Mes nieko nežinome apie jūsų aplankytą svetainę, jūsų naudojamą programinę įrangą, atsisiųstą turinį ar bet kokią kitą veiklą, kuria užsiimate internetu. Mes tik stebime prisijungimo prie mūsų serverio bandymus ir tai daroma tik tam, kad patobulintume savo paslaugas, trikčių šalinimo metodus ir mokėjimo režimus.

Ką daryti, jei institucija prašo informacijos, susijusios su klientu?

Kadangi mūsų nulio žurnalų politika nėra, informacijos apie kliento internetinę veiklą neturime. Turime tik tokią informaciją, kuria vartotojas dalijasi su mumis, kai tik jis prisiregistruoja į mūsų paslaugą, t. Y. El. Pašto adresą. Mes neregistruojame jokio srauto ar seanso duomenų, todėl negalime nustatyti ir susieti konkrečios veiklos su konkrečiu mūsų paslaugos vartotoju.

Taigi, kaip matote, jie vykdo teisinius prašymus, nesuteikdami jokios informacijos, nes neprisijungia jokių duomenų, kuriuos galima prijungti prie bet kurio konkretaus vartotojo. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad tai, ką darote naudodamiesi slapta VPN paslauga, yra tik jūsų verslas. Mes tikėtume ne mažiau iš tiekėjo, kuris remiasi savo P2P ir „Torrent“ palaikymu.

Kokią paramą teikia slaptasis VPN??

Ivacy VPN palaiko pokalbių palaikymą, kuris yra prieinamas dažniausiai, bet ne visą parą. Personalas, kuris veda šias pokalbių sesijas, yra išmanantis tiek bendrąsias, tiek technines problemas. Keli klausimai ir mes gavome atsakymus dėl numatytųjų protokolų, naudojamų saugiems tikslams su „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Numatytoji reikšmė, naudojama įvairiems tikslams, pasirenkant automatinę, yra šiek tiek sudėtingesnė ir bus išsamiau išnagrinėta mūsų apžvalgos dalyje „Praktiniai darbai“..

Ivacy VPN taip pat teikia el. Pašto bilietų pardavimo sistemą, jei pokalbių nėra arba sudėtingesnių problemų. Jie turi gerą palaikymo puslapį, kuriame yra DUK, paleidimo vadovai ir išspręstos problemos. Jie palaiko buvimą socialinėje žiniasklaidoje „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“. Jų darbuotojai yra mandagūs ir profesionalūs bei padės išspręsti visus iškilusius klausimus ar problemas.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Nekilnojamojo turto VPN tarnybos praktinis testavimas

Atsisiųskite slaptą VPN programinę įrangą

„Ivacy VPN“ sukūrė darbalaukio kliento programinę įrangą, skirtą „Windows“ ir „Mac OS X“. Jie taip pat turi programas, skirtas „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Tai leidžia lengvai prisijungti prie jų VPN serverių iš bet kurio įrenginio. Stalinį kompiuterį galite atsisiųsti tiesiogiai iš „Atsisiuntimų“ puslapio spustelėdami atitinkamas jų nuorodas. Bakstelėję „Android“ ir „iOS“ nuorodas pateksite į atitinkamas parduotuves („Apple iTunes“ ar „Google Play“ parduotuvę). Baigę tiesiog bakstelėkite mygtuką „Įdiegti“, kad baigtumėte diegimą į savo įrenginį.

Šių platformų, skirtų paleisti Ivacy VPN programinę įrangą, specifikacijos yra šios:

 • „Android 4.0“ ir naujesnės versijos
 • „iOS 8“ ar naujesnės versijos
 • „Windows XP“ ir naujesnės versijos
 • „OS X 10.8“ ar naujesnė versija

„Ivacy VPN“ pritaikyta programinė įranga „Windows“, „Mac OS X“ ir „Android“ teikia prioritetą protokolams, kuriuose „OpenVPN UDP“ grįžta į „OpenVPN TCP“ saugioms programoms. Staliniai kompiuterio klientai taip pat leis jums pasirinkti protokolą, su kuriuo norite prisijungti. Pasirinkus tikslą su automatiniu, bus daromas poveikis prisijungimui naudojamam protokolui, kurį pamatysime akimirksniu.

„IOS“ programa teikia pirmenybę IKEv2 protokolui, jei jis palaikomas. Jei ne, tada jis vėl patenka į L2TP / IPsec protokolą. Visos pasirinktinės programinės įrangos numatytosios reikšmės yra AES-256 šifravimo algoritmas, jei tai įmanoma jūsų ryšio metu.

Diegiant slaptą VPN „Windows“ klientą

Atsisiuntę klientą į savo asmeninį ar nešiojamąjį kompiuterį, paleiskite jį kaip administratorių, suteikdami jam reikiamas teises įdiegti tinkamą tvarkyklę. Pamatysite Paslaugų teikimo termino ekraną. Norėdami tęsti diegimą, turite juos sutikti. Baigę spustelėkite mygtuką „Kitas“ šiame ekrane, ir jums bus parodyta sąrankos ekranų serija. Eikite į priekį ir spustelėkite mygtuką „Kitas“ kiekviename iš šių ekranų. Galiausiai, kai baigsite sąranką, bus rodoma jos santrauka. Spustelėkite mygtuką „Įdiegti“, kad baigtumėte diegti „Windows“ klientą.

Nekokybiškas VPN „Windows“ kliento diegimas

Baigę pasirinkite, kad atidarytumėte, tada spustelėkite mygtuką „Baigti“, kad pirmą kartą atidarytumėte. Tai leis atidaryti prietaisų skydelį, kuriame turėsite įvesti savo kredencialus, kad galėtumėte pradėti naudotis Ivacy VPN paslauga. Įveskite el. Pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos naudojote prenumeruodami. Kai prisijungsite prie VPN serverio, šie prisijungimo duomenys bus patikrinti. Jei bandysite prisijungti prie serverio neįvesdami tinkamų kredencialų, prietaisų skydelio apačioje esančiame pranešime pirmiausia bus prašoma įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Netikras VPN „Windows“ kliento patvirtinimas

Įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, protokolui pasirinkite „Automatinis“, „Torrent“ – ir spustelėkite mygtuką „Greitas prisijungimas“. Bus parodytas vietos žemėlapis, kaip parodyta aukščiau. Viskas, ko jums prireiks norint užmegzti ryšį, yra pasirinkti vietovės smeigtuką, paspaudus ant jo, tada mygtuką „Prisijunkite dabar“.

Prieš tai atlikdami, atidžiau pažvelgsime į Ivacy VPN Windows kliento rankinius nustatymus. Kai kurie iš šių nustatymų gali pakeisti tai, kaip iš tikrųjų užmezgamas šis ryšys. Kiti gali paveikti protokolą ir serverį, naudojamą prisijungimui.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

„Ivacy Windows“ kliento naudojimas

Atidarę programą pamatysite kliento informacijos suvestinę. Tai yra du svarbūs nustatymai, kuriuos galite atlikti iš čia ir kurie padės jums lengvai rasti reikalingą VPN serverį. Kai juos pasirinksite, užtenka kelių paspaudimų, kad prisijungtumėte prie VPN serverio, kad įvykdytumėte savo tikslą.

Protokolo pasirinkimas

Pirmasis pasirinkimas, kurį norite padaryti, yra prisijungimo naudojamas VPN protokolas. „Protokolai “ kad „Ivacy VPN“ kliento palaikomos funkcijos yra šios:

 • Automatinis – Tai yra numatytasis protokolas, kurio elgesys priklauso nuo jūsų pasirinkto tikslo, taip pat nuo rankinio stiprumo (režimo), kurį nustatėte klientui, nes tai gali nepaisyti numatytojo saugaus nustatymo, jei nesate atsargūs..
 • „OpenVPN“ UDP – Tai yra bendras VPN kliento nustatymas, nes jis yra ir saugus, ir greitas, tačiau jis nepatikrina, ar visi duomenys buvo išsiųsti ir gauti.
 • „OpenVPN TCP“ – Šis protokolas yra saugus, pridedant papildomą patikrą ir slaptumą, kai reikia, nes jis gali imituoti HTTPS srautą.
 • SSTP – Tai labai greitas ir saugus „Microsoft“ sukurtas protokolas, skirtas „Windows“, tačiau nėra toks įprastas. Tačiau tai yra geras pasirinkimas „Windows“
 • L2TP – Kitas labai saugus protokolas, kuriame naudojama „IPsec“ ir dviguba kapsuliacija, todėl jis yra šiek tiek lėtesnis nei kai kurie protokolai ir lengvai užblokuojamas..
 • PPTP – Tai užtikrina mažiausią saugą, susijusią su ryšiais, kurie užšifruoja jūsų srautą, tačiau visiškai nepraleidžia šifravimo ir turėtų būti naudojami tik žemo saugumo situacijose..

Nekalti VPN „Windows Clent“ protokolai

Paskirties pasirinkimas

Antrasis nustatymas, leidžiantis lengvai pasirinkti tinkamą VPN serverį tam, ką norite padaryti, yra tikslas. „TikslasYra suskirstyta į tikslus ir šalis. Pasirinkę šalį, jūs prisijungsite prie greičiausio tos šalies VPN serverio iš jūsų vietos. Tikslai yra šie:

 • Pramogos – Televizijos žiūrėjimas JAV, Televizijos žiūrėjimas Kanada, „Netflix“ JAV, „Netflix UK“, „Netflix“ Prancūzija, „Netflix“ Italija, „BBC iPlayer“, „Hulu“, „HBO Now“ ir „ABC“
 • Kankinantis – JAV („Torrenting“) („Torrenting“)
 • VoIP – Balso per IP paslaugos
 • Saugumas / anonimiškumas – Optimalus, maksimalus
 • Cenzūra – atblokuoti svetaines
 • Greičiausi serveriai – Kiekvienoje šalyje

Nekalti VPN tikslai

Šiais tikslais naudodamas „Automatinio“ protokolo nustatymą, jūs galiausiai prisijungsite prie greičiausio VPN serverio tam tikslui Ivacy VPN tinkle. Daugeliu atvejų tai atrodė PPTP serverių numatytoji reikšmė dėl jų greitesnio greičio dėl mažesnio šifravimo pridėtinės vertės. Todėl rekomenduojame daugeliui programų nustatyti „OpenVPN UDP“ protokolą, jei saugumas yra pagrindinis jūsų rūpestis. Bent jau pamėginkite ir pažiūrėkite, kiek papildomas saugumas daro įtaką jūsų našumui.

Dabar, kai įsigilinome į prietaisų skydelio nustatymus, pažiūrėkime į kitus kliento meniu elementus. Suasmenintas pasirinkimo ekranas yra tas, kuris rodomas spustelėjus prietaiso skydelio mygtuką „Greitas prisijungimas“, tačiau jį galima pasiekti atskirai, o protokolą ir tikslą taip pat galima tiesiogiai pasirinkti iš jo. Paskutiniai du meniu punktai yra „Split Tunneling“ ir „Settings“.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Padalintas tunelis

Padalintas tunelis yra „Ivacy VPN“ paslaugos savybė, leidžianti nuspręsti, koks srautas nukreipiamas per VPN, o kuris siunčiamas tiesiai per jūsų IPT. Srautas, nukreiptas tiesiai per jūsų IPT, nėra šifruojamas ir naudojamas tikrasis IP adresas, todėl neturėtumėte naudoti šios funkcijos, jei anonimiškumas yra jūsų pagrindinis tikslas. Tačiau ši funkcija gali padėti jūsų VPN efektyvumui, jei to nėra, ribojant srautą, kurį turi užšifruoti VPN..

Nekaltas VPN padalytas tunelisAukščiau parodyta procedūra, kuria naudojantis „Ivacy“ klientas gali dalintis tuneliais. Pirmiausia turite paleisti klientą kaip administratorių, kad galėtumėte jį įjungti, perjungdami mygtuką „Išjungti“ į „Įgalinti“. Tada paspauskite mygtuką „Ieškoti programų“, kad klientas rastų programas, kurios gali veikti per VPN. Tai rado kai kurias mūsų įdiegtas naršykles. Norėdami paleisti programas per VPN, kai įgalinsite padalijimą tuneliu, turite paleisti juos iš čia. Norėdami pridėti savo vykdomuosius failus į šį sąrašą, galite naudoti mygtuką „Pridėti kitas programas“. Taip pat galite ištrinti tuos, kurių nenorite eiti per VPN.

Nekalti VPN „Windows“ kliento nustatymai

Kitas meniu punktas, į kurį norime pažvelgti, yra „Nustatymai“. Šis meniu leidžia jums kontroliuoti kliento elgesį prieš jį atidarant ir po jo. Nustatymai yra suskirstyti į tris kategorijas. Šios kategorijos ir jų individualūs nustatymai yra šie:

 • Bendrieji sistemos parametrai – Šių parinkčių nustatymas padės užtikrinti, kad esate visada apsaugoti, kai esate prisijungę, jei naudojate su VPN užmušimo jungikliu.
  • Perrinkti automatiškai, jei nutrūksta ryšys
  • Automatiškai prisijungti paleidus klientą
  • Automatinis kliento paleidimas paleidus sistemą
 • Apsaugos Nustatymai – Tai padeda užtikrinti jūsų internetinį saugumą.
  • VPN režimas – Šifravimo stiprumas
   • Nėra šifravimo – rekomenduojame jums nenaudokite šio nustatymo nes kai kurie jūsų tikslo „automatiniai“ ryšiai nebus apsaugoti.
   • 128 bitų šifravimas – tai geras pasirinkimas tarp saugumo ir greičio.
   • 256 bitų šifravimas – Mes rekomenduojame naudoti šią parinktį jei saugumas yra jūsų pagrindinis tikslas arba jei tai nedaro per daug įtakos jūsų VPN veikimui.

Nekalti VPN nustatymai

  • Saugus DNS – Tai jūsų kompiuteriui priskirs saugius „Ivacy“ DNS serverius.
  • IPv6 apsauga nuo nuotėkio – Perjungus šį parametrą, išjungiamas visas „IPv6“ srautas į jūsų kompiuterį.
  • VPN nužudymo jungiklis – Jei tai nustatysite, užtikrinsite, kad visada būsite apsaugoti, kai esate žiniatinklyje. Tai išjungs jūsų interneto ryšį, jei VPN sumažės, užtikrindamas nuolatinį anonimiškumą.
   • Automatinis perrinkimas, jei nutrūksta ryšys – nustatykite tai.
   • Išjunkite internetą, net jei rankiniu būdu atsijungiate nuo VPN – nustatykite tai tik tuo atveju, jei norite įsitikinti, kad niekada nesate prisijungę prie interneto neprisijungę prie VPN..
 • Eismo diagramos parinktys – Čia pateikiami įvairūs nustatymai: mastelis, laiko intervalas ir matavimo vienetai, skirti pakeisti, kaip transporto diagramos rodomos prietaisų skydelyje.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Jūsų suasmenintas pasirinkimas

Dabar, kai mes ištyrėme visus parametrus, kurie gali pakeisti jūsų prisijungimą prie vieno iš jų VPN serverių, leiskite mums atidžiau pažvelgti, kaip užbaigti ryšio procesą. Prisiminkite iš anksčiau, kai pasirinksite protokolą ir pasirinksite tikslą, atsidarys ekranas „Personalized Selection“. Šiame ekrane viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti vietą iš rodomų žemėlapyje ir spustelėti mygtuką „Prisijunkite dabar“. Dabar esate prisijungę prie VPN serverio, kurio jums reikia norint pasiekti savo tikslą. Tai iliustruojama žemiau.

Nekaltas VPN tinklo ryšysAtminkite, kad kai tik ryšio procesas bus baigtas, serverio kaiščio vieta yra raudona, o mygtukas – žalias ir dabar sako: „Atjunkite“. Dabar jums taip pat yra priskirtas virtualus tos šalies IP adresas, kaip parodyta ekrano dešinėje. Vienas ypatingas šių ekranų dalykas yra užrakto šifravimo būsenos užraktas. Jei jis atidaromas, kai jungiatės prie „Ivacy“ paslaugos, tai reiškia, kad meniu „Nustatymai“ kaip režimą pasirinkote „be šifravimo“ ir jūsų duomenys nėra apsaugoti šifravimu. Prieš užmegzdami ryšį, įsitikinkite, kad to norite.

Kitas būdas lengvai prisijungti prie „Ivacy VPN“ tinklo yra pasirinkti ekraną „Individualizuotas pasirinkimas“ ir virš šifravimo būsenos paspausti „Naršyti visus serverius“. Bus atidarytas visų serverių vietų sąrašas. Išskleiskite vietą, prie kurios norite prisijungti, ir pasirinkite miestą. Tada spustelėkite mygtuką „Prisijunkite dabar“. Šiame ekrane reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vietos pažymėtos P2P, jei jos palaikomos. Kita yra tai, kad kai kurie miestai apskritime pažymėti mažu kursyvu „i“. Tai rodo, kad tai yra virtualūs serveriai, tokie kaip tas, kuris teikia IP adresus Briuseliui per serverį Vokietijoje.

Netinkamas VPN serverių sąrašas ir ryšysKaip matote „Ivacy“ VPN profesionalai savo „Windows“ klientą lengvai įdiegė ir prisijungė prie savo serverių tinklo. Turėdamas novatoriškų idėjų, tokių kaip automatinis protokolo pasirinkimas ir paskirtis, kiekvienas gali prisijungti prie VPN serverio ir keliais paspaudimais įgyvendinti savo tikslą. Tiems, kurie nori labiau valdyti procesą, jie siūlo rankiniu būdu pasirinkti tiek protokolą, tiek šifravimo stiprumą. Taip pat galite labiau valdyti miestą, prie kurio prisijungiate per sąrašą „visas serveris“. Jų tarnyba netgi siūlo sudėtingesnes funkcijas tiems, kurie jų nori, pavyzdžiui, žudymo jungiklį, saugią DNS parinktį ir apsaugą nuo IPv6.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Diegiama „Ivacy VPN Android“ programa

Apsilankykite „Ivacy VPN“ svetainėje iš „Android“ įrenginio ir bakstelėkite nuorodą į „Ivacy Monitor Android“. Bakstelėję mygtuką „Įdiegti“, sutikite su saugos leidimo nustatymais. Kai programa bus atsisiųsta ir įdiegta į jūsų įrenginį, bakstelėkite mygtuką „Atidaryti“, kad paleistumėte programą. Bus parodytas prisijungimo ekranas.

Nekaltas VPN „Android“ diegimas

Kai būsite prisijungimo ekrane, įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos naudojote prisiregistruodami prie savo paskyros. Tai atlikę, pateksite į keletą informatyvių skaidrių, susijusių su programos prietaisų skydelio ekranu. Norėdami pereiti prie kitos skaidrės, bakstelėkite paryškintas sritis. Pirmiausia bakstelėkite meniu sritį. Ekrane „Nustatymai“, kurį mes išsamiau išnagrinėsime, galima patekti iš šio meniu. Tada bakstelėkite vietos piktogramą. Atidaromas ekranas, kuriame pasirenkate vietą, prie kurios norite prisijungti. Galiausiai bakstelėkite jungimo jungiklį, kad atidarytumėte programos informacijos suvestinę.

Nekaltas VPN „Android“ prisijungimas

„Ivacy VPN Android“ programos naudojimas

Prieš užmezgant ryšį su Ivacy VPN tinklu, pirmiausia išnagrinėsime kai kuriuos jo parametrus. Todėl, kai pasirodys informacijos suvestinė, bakstelėkite meniu piktogramą, kaip parodyta aukščiau. Tada bakstelėkite meniu punktą „Nustatymai“. Ekrane rodomi jūsų dabartiniai nustatymai ir leidžiama juos rankiniu būdu pakeisti. Jį sudaro šie elementai:

 • Nuostatos – Bakstelėjus čia, rodomi jūsų protokolo pasirinkimai, kaip parodyta žemiau.
  • „OpenVPN“ UDP – Tai yra geriausias pasirinkimas daugumai programų, nes jis yra greitesnis, tačiau jis nesukelia klaidų tikrinant, ar nėra pamestų duomenų paketų.
  • „OpenVPN TCP“ – Pasirinkite šią problemą, jei kyla problemų dėl prisijungimo, esate užblokuotas … nes tai imituoja HTTPS srautą arba jei norite įsitikinti, kad nėra pamestų duomenų paketų.
 • Pažengęs – Tai programų išplėstinės funkcijos.
  • Interneto žudymo jungiklis – Jei įjungsite šį jungiklį, nutrūks jūsų interneto ryšys, jei sumažės VPN. Jis bus paleistas įprastai, kai bus atstatytas VPN ryšys.
  • Padalintas tunelis – Kai įjungiate, sugeneruosite programų, kurias galite paleisti per VPN, sąrašą. Įjungus bet kurią čia nepasirinktą programą, ji prisijungs per įprastą IPT.
  • Keli uostai – Jei įjungsite šį režimą, VPN galės ieškoti atvirų prievadų, jei dabartiniame prievadoje pastebimas droselis ar blokavimas..
 • Pagalba – Čia yra nuoroda, kaip susisiekti su „Ivacy“ palaikymo personalu.
 • Generolas – Tai turi saitus su Privatumo politika ir TOS.
 • Atsijungti – Tai pirmiausia pareikalaus, jei norite atsijungti, leisite atsijungti nuo programos.

Nekalti VPN „Android“ nustatymai

Dabar, kai pažvelgėme į „Ivacy VPN“ programos nustatymus, leiskite mums išmokti pasirinkti vietą, prie kurios norite prisijungti. Jei nesate prietaisų skydelyje, bakstelėkite atgal, kol pateksite. Prie prietaisų skydelio bakstelėkite vėliavos piktogramą, kad nustatytumėte vietą. Parodomas vietos pasirinkimo ekranas. Galite pasirinkti savo vietą trimis skirtingais būdais: Pagal paskirtį, tada šalį; pagal šalį; ir pagal šalį, tada miestą. Tikslą ir šalį (pagal miestą) galima išplėsti bakstelėjus rodyklę, kad galėtumėte užbaigti pasirinkimą. Tai iliustruojama žemiau.

Netinkamas VPN tikslas ir serveris

„City“ pasirinkę „Brisbane“, „Austrailia“ grįš į prietaisų skydelį. Jei tai yra pirmas kartas, kai prisijungiate prie neteisėto VPN serverio, turėsite leisti VPN leidimą. Tada tiesiog bakstelėkite jungimo jungiklį, kad užmegztumėte ryšį su Brisbenu. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų vieta dabar rodo Australiją ir jūs turite virtualų Australijos IP. Norėdami atsijungti, tiesiog perjunkite ryšį.

Nekaltas VPN „Android“ ryšys

Dėl nenuoseklaus VPN kiekvienam yra lengva prisijungti prie savo tinklo naudojant „Android“ programą. Prisijungimas ir atjungimas nuo paslaugos užtrunka tik vienu paspaudimu. Serverių perjungimas užtrunka tik kelis kartus. Naudodami jų tikslo funkciją, norėdami pasirinkti VPN serverį, galite lengvai pasirinkti ir pakeisti serverius pagal jūsų dabartinį tikslą. Į programą įtrauktos patobulintos funkcijos, tokios kaip žudymo jungiklis ir padalintas tunelis, leidžiančios valdyti anonimiškumo lygį. Pridėjus galimybę ieškoti kelių prievadų, bus lengviau prisijungti, kai bus mažiau gedimų.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Nekaltas VPN greičio testas

Ivacy VPN paslaugos sparta buvo puiki. Šį testą atlikome naudodami „OpenVPN UDP“ protokolą, kurio VPN režimas buvo nustatytas į aukšto lygio 256 bitų šifravimą. Prisijungę prie jų tinklo pamatėme tik nedidelį greičio praradimą. Šis praradimas atsiranda dėl pridėtinių išlaidų, patirtų šifruojant visą jūsų veiklą internete. Tai nedidelė kaina, kurią reikia sumokėti už saugumą, kurį užšifruoja visi jūsų duomenys nuo smalsių akių.

Nekaltas VPN greičio testas

Greičio testas rodo, kad užšifruotas ryšys sumažino mūsų bazinio IPT atsisiuntimo greitį nuo 29,11 Mb / s iki 27,54 Mb / s. Tai yra šiek tiek daugiau nei 5% sumažėjimas serveriui Hiustone, Teksaso valstijoje. Naudodami „Ivacy VPN“ užtikrinsite visą jūsų žiniatinklio veiklą, kad tik jūs žinotumėte asmeninį verslą. Tai leis jums pasiekti riboto naudojimo turinį, blokuoti cenzūrą ir laisvai naršyti internete iš visur. Manome, kad to verta mažo spektaklio hita.

Nekalti VPN peržiūra: išvados

Nekaltas VPN verslas veikia nuo 2007 m. Jų būstinė yra Singapūre, kur nėra jokios duomenų saugojimo politikos. Jie palaiko jūsų teisę daryti tai, ką norite daryti naudodamiesi internetu. Jie sukūrė savo VPN tinklą, kad būtų optimizuotas „Torrent“ ir P2P srautams, ir daugiau nei pusė jų serverių palaiko jį. Suskaičiavus jų virtualius serverius, jie turi apie 300 serverių daugiau nei 100 vietų. Be to, jų yra kiekviename didesniame žemyne. Tai daro juos vidutinio dydžio VPN teikėju, turinčiu globalų buvimą.

Nekokybiškas VPN turi pasirinktinius klientus, leidžiančius stalinių kompiuterių vartotojams saugiai prisijungti prie savo paslaugų, naudojant „OpenVPN UDP“, „OpenVPN TCP“, SSTP, L2TP / IPsec ir PPTP protokolus iki 256 bitų šifravimo. „Android“ vartotojai turi prieigą prie „OpenVPN UDP“ ir „OpenVPNP TCP“ su 256 bitų šifravimu. „iPhone“ ir „iPad“ vartotojai prisijungia naudodami „IKEv2“ su atsargine „L2TP / IPsec“ su 256 bitų šifravimu. Taigi, jūs esate saugūs, nesvarbu, su kokiu įrenginiu naudojate ryšį naudodami „Ivacy VPN“. Jie yra tikras neprisijungiantis VPN tiekėjas, nes vienintelis dalykas, kurį jie stebi, yra jungčių skaičius.

Jie turi pasirinktinę programinę įrangą visoms pagrindinėms OS platformoms, kurią lengva įdiegti ir naudoti. Jų programinė įranga leidžia lengviau prisijungti prie jų paslaugos, nes leidžia prisijungti tiek pagal tikslą, tiek pagal vietą. Jų darbalaukio programinė įranga leidžia rankiniu būdu pasirinkti protokolą, bet taip pat pasirinks jį jums pagal tikslą. Tai reiškia, kad jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių, valdymą ir patogumą. Jų „Windows“, „Mac“ ir „Android“ programinė įranga turi įmontuotą nužudymo jungiklį. Pagalba klientams teikiama per internetinius pokalbius, bilietų įsigijimą el. Paštu, DUK duomenų bazę, greito darbo vadovus ir bendrą informaciją. Jie turi tinklaraštį ir aktyviai veikia tokiose socialinės žiniasklaidos svetainėse kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“.

Kas mums labiausiai patiko naudojantis paslauga:

 • Jie turi pasirinktinę „Windows“ ir „Mac“ sistemų programinę įrangą.
 • „Ivacy VPN“ turi mobiliųjų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“ įrenginiams.
 • Jie nėra registravimo paslaugų teikėjas.
 • Jų „Windows“, „Mac“ ir „Android“ programinė įranga turi nužudymo jungiklį.
 • Jis naudoja tikslą, kad būtų lengviau išsirinkti sau tinkamą VPN serverį.
 • Jų programinė įranga leidžia padalinti tunelius, kad galėtumėte pasirinkti, kas vyksta per VPN.
 • Jie leidžia penkis vienu metu sujungti.
 • Ivacy VPN atvirai palaiko P2P ir Torrent srautus

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pašalinkite pinigų grąžinimo garantijos apribojimus.
 • Pašalinkite šifravimo nebuvimą.

Nekaltas VPN gali būti jūsų ieškoma paslauga, jei norite atrakinti geografinius apribojimus, pašalinti cenzūrą, taupyti pinigus už VoIP mokesčius ir apsaugoti savo internetinę tapatybę. Ar jūs ieškote VPN teikėjo, turinčio gerą greitį ir visame pasaulyje veikiantį serverių tinklą? Jie siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Išbandykite sau teikiamą paslaugą ir pažiūrėkite, ar ji atitinka jūsų poreikius. Jei jums patinka ši paslauga, ribotą laiką galite prisijungti prie Ivacy VPN nuo tik 1,16 USD per mėnesį.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map