Pradėkime savo „VPN Unlimited“ apžvalgą – VPN paslaugą, siūlomą per „KeepSolid“, pažymėdami, kad ji gali būti naudojama beveik visose programinės įrangos platformose, kad padėtų jums apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Tai apima „Windows“, „Mac OS X“, „Android“, „iOS“, „Windows“ telefoną ir „Linux“. Jis netgi turi „Chrome“ ir „Firefox“ plėtinius ir vadovus, skirtus naudoti su kita programine įranga ir įrenginiais. „VPN Unlimited“ paslauga siūlo kelis kainų planus, kad būtų galima pritaikyti įvairius klientų biudžetus. Tai apima ir riboto laiko vienkartinio mokėjimo planą. Jų paslauga suteiks prieigą prie daugiau nei 300 serverių daugiau nei 50 vietų visame pasaulyje. Taigi, „VPN Unlimited“ leis jums saugiai naršyti internete iš beveik bet kurios pasaulio vietos, tuo pačiu padėdamas apsaugoti jūsų internetinį privatumą.

Neribota VPN peržiūra

Kainos ir specialūs pasiūlymai

„VPN Unlimited“ siūlo šešis skirtingus savo pagrindinės VPN paslaugos kainų planus. Tai yra šie:

 • Atostogų planas (7 dienų planas) – 1,99 USD už 7 dienas;
 • Ekonomikos planas (mėnesio planas) – 4,99 USD / mėn .;
 • Standartinis planas (3 mėnesių planas) – 3,00 USD / mėn., Mokama po 8,99 USD kas 3 mėnesius;
 • Profesinis planas (metinis planas) – 2,08 USD / mėn., mokama kaip 24,99 USD per metus;
 • „Premium“ planas (3 metų planas) – 1,94 USD / mėn., Mokama kaip 69,99 USD kas 3 metus;
 • Begalybės planas (ribotas laiko planas nuo 2016 m. lapkričio mėn.) – 129,99 USD kaip vienkartinė išmoka.

Neribota VPN kaina

Kaip rodo aukščiau pateiktas skaičius, „VPN Unlimited“ abonentai gauna didesnes nuolaidas ilgalaikiams planams. Visi planai apima šiuos privalumus:

 • Neribotas pralaidumas Greitas neribotas interneto srautas.
 • Prieiga prie neribotos „VPN“ paslaugos keliuose įrenginiuose – vienu metu galite užregistruoti iki 5 įrenginių.
 • Prieiga visame pasaulyje – daugiau nei 300 serverių 50 ir daugiau vietų.
 • Viešoji „Wi-Fi“ apsauga – privatumas ir saugumas nuo įsilaužėlių vietinėse viešojo „Wi-Fi“ interneto prieigos vietose.
 • Aplenkti cenzūrą – tiek iš vyriausybės, tiek iš vietinių užkardų.
 • Pasiekite ribotą geografinį turinį – patobulinti žiūrėjimo internete patirtį
 • Prieiga prie „VPN Unlimited“ iš beveik bet kokio įrenginio – tarnyba turi „Windows“ telefono, „iPhone“, „iPod“ ir „iPad“, taip pat „Mac OS X“, „Windows“ ir net „Linux“ programinę įrangą.
 • Pinigų gražinimo garantija – pinigų grąžinimas 7 dienoms, jei nesate visiškai patenkinti jų aptarnavimu.

Apsilankykite „VPN Unlimited“

Neribotas VPN plano plėtinys

Be jų pagrindinės paslaugos, „VPN Unlimited“ peržiūra parodė, kad jie siūlo ir šiuos plano plėtinius:

 • Asmeninis serveris – Tai suteikia prieigą prie asmeninio serverio pasirinktose pasaulio vietose, kuriuos galima naudoti saugioms internetinėms verslo operacijoms ar lošimams be atsipalaidavimo. Planai apima:
  • Kas mėnesį – 14,99 USD / mėn .;
  • Kasmet – 12,50 USD / mėn., Mokama kasmet;
  • Gyvenimas – 499,99 USD 0 kartų mokėjimas.
 • Asmeninis IP adresas – Tai leidžia jums pasiekti nebendrinamą švarų IP adresą, kuris gali suteikti kai kurių asmeninio serverio pranašumų pigesne kaina. Planai apima:
  • Kas mėnesį – 9,99 / mėn .;
  • Kasmet – 8,33 USD / mėn., Mokama kasmet.
 • Papildomi įtaisai – Tai leidžia į savo pagrindinį planą įtraukti daugiau vienu metu veikiančių įrenginių. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite įsigyti mėnesio ar metų planus taip:
  • Kas mėnesį – Vienas prietaisas, 0,99 USD / mėn. penki prietaisai, 4,99 USD per mėnesį; arba dešimt įrenginių – 9,99 USD / mėn.
  • Kasmet – Vienas įrenginys, 0,25 USD / mėn. penki prietaisai, 1,25 USD / mėn .; arba dešimt įrenginių, 2,50 USD / mėn.

Panašiai kaip pagrindiniuose VPN planuose, didesnėms nuolaidoms siūlomos ilgalaikio laikotarpio plėtiniai.

Papildomi produktų pasiūlymai

Be šių, „VPN Unlimited“ apžvalgoje nustatyta, kad jų patronuojanti įmonė „KeepSolid“ teikia produktų grupę, kurią sudaro „Wi-Fi“ viešojo interneto prieigos taško apsauga, tinklo įrankiai, „Photo Transfer Wi-Fi“, privati ​​naršyklė ir „To Do Do“ kontrolinis sąrašas. Asmeninę naršyklę galima atsisiųsti nemokamai ir naudoti kartu su „VPN Unlimited“, kad būtų padidintas jūsų internetinis privatumas. „To Do Check Checklist“ yra užduočių tvarkyklė, leidžianti saugiai dalytis savo užduotimis su kitais per užšifruotą tunelio ryšį. Jį galima sujungti į rinkinį su „VPN Unlimited“ naudojant šiuos planus:

 • Profesijal (metinis planas) – 2,83 USD / mėn., sąskaita kasmet – 33,99 USD;
 • Premija (3 metų planas) – 1,99 USD / mėn., Sąskaitą kartą pervesdami 69,99 USD.

Rekomenduojame, jei užsisakote jų „Premium“ (3 metų planą), įsigyti įsigytą komplektą, nes jo kaina yra tokia pati kaip „VPN Unlimited“ paslaugos kainos, taigi iš esmės nemokamai gausite „To Do Checklist“ užduočių tvarkyklę. Nuorodos į daugiau informacijos apie visus šiuos produktus galite rasti „VPN Unlimited“ svetainėje.

„KeepSolid“ siūlo įvairius būdus, kaip įsigyti „VPN Unlimited“ prenumeratą, įskaitant „Bitcoin“, „PayPal“, „Amazon“ ir kredito korteles („Visa“ / „MasterCard“). Mokėdami naudodamiesi „PayPal“, galėsite lengvai laikyti visus internetinius mokėjimus centrinėje vietoje. Mokėjimas „Bitcoin“ leis jums išlikti anonimingesniems.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

„VPN Unlimited“ siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją, kuri aktyvuojama, kai jūs prisiregistruojate prie vieno iš jų mokamų planų. Tai reiškia 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei esate nepatenkinti jų paslauga ir atšaukiate ją per pirmąsias septynias naudojimo dienas, jie grąžins jums visą jūsų pirkimo kainą. Grąžinimo būdas bus naudojamas atsižvelgiant į metodą, kurį panaudojote įsigydami pirkinį. Daugiau informacijos apie tai galite rasti jų TOS.

Apsilankykite „VPN Unlimited“

Neribotos VPN tinklo ir serverio vietos

„VPN Unlimited“ suteikia prieigą prie daugiau nei 300 serverių daugiau nei 50 vietų. Jie paplitę daugiau nei 40 pasaulio šalių. Jie turi daug vietų daugelyje svarbiausių šalių, tokių kaip Australija, Kanada, Indija, Rusija, JAV ir Jungtinė Karalystė. Žemiau pateiktas išsamus regionų ir šalių, kuriuose „VPN Unlimited“ yra serveriai, sąrašas:

 • Šiaurės Amerika
  • Kanada, Meksika, Panama, JAV
 • Pietų Amerika
  • Brazilija, Čilė
 • Europa
  • Austrija, Bulgarija, Čekija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Islandija, Airija, Meno sala, Italija, Lietuva, Liuksemburgas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Ukraina, Jungtinė Karalystė Karalystė,
 • Azija, Afrika ir Ramusis vandenynas
  • Australija, Honkongas, Indija, Izraelis, Japonija, Malaizija, Pietų Korėja, Singapūras, Pietų Afrika, Tailandas, Turkija

Privatumas ir saugumas

Mūsų „VPN Unlimited“ apžvalgoje buvo nustatyta, kad jie neprisijungia prie konkretaus savo interneto srauto. Tai reiškia, kad jie nevykdo konkrečių paieškų ar lankomų svetainių savo VPN tarnyboje. Tačiau jie stebi kai kuriuos meta duomenis, kaip parodyta toliau pateiktoje jų privatumo puslapio ištraukoje.

„KeepSolid Inc.“ nerenka ir neregistruoja jokios vartotojo veiklos, naudodamos bet kurias savo VPN paslaugas, išskyrus bendrą žiniatinklio srauto kiekį kiekvienai sesijai ir sesijos datoms, norint juos rodyti vartotojo žiniatinklio kabinete ir VPN kliento programose. „KeepSolid Inc.“ taip pat saugo užšifruotą informaciją apie kiekvienos paskyros prijungtų įrenginių kiekį, nes didžiausias leidžiamas kiekis yra ribotas. Šią informaciją galima įvertinti Vartotojo biure, kur bet kuris vartotojas gali ištrinti savo įrenginius iš savo paskyros.

„VPN Unlimited“ taip pat turi garantijų kanarą, kad jie iškvies skaidrumo ataskaitą, kur atnaujins dabartinę būseną. Ataskaitoje atnaujinami vyriausybių prašymai atskleisti informacijos užklausas kas ketvirtį. Nuo 2016 m. Rugsėjo 1 d. „VPN Unlimited“ naudotojų informacijos užklausų nebuvo.

„VPN Unlimited“ naudoja „OpenVPN“ protokolą su UDP prievadais „Android“ ir „Windows“ ir „Linux“ platformose, kuriose naudojamas AES-256 algoritmas su SHA-1 autentifikavimu. Pirmasis rankos paspaudimas vyksta per RSA-1024. „Mac OS X“ ir „iOS“ platformose naudojamas „IKEv1“ su šifravimu, kurį tvarko įmontuotas „IPsec“, naudodamas stiprų AES-CBC-128 algoritmą.

Be to, „VPN Unlimited“ siūlo papildomą šifravimo ir duomenų užtemimo sluoksnį ribotoms aplinkoms. Jie vadina šią parinktį „KeepSolid Wise“. Tai yra protokolo plėtinys, padedantis vartotojams slapta paslysti pro užkardas. Tai padės išvengti jūsų VPN ryšio aptikimo ir galimo IPT nutraukimo. Tai veikia siunčiant VPN srautą per standartinį HTTPS TCP 443 prievadą. Jis galimas „iOS 9“ ar naujesnėms, „Android“, „Windows“ ir „Linux“ įrenginiams ir rekomenduojamas klientams, gyvenantiems ar lankantiems Kinijoje, JAE, Saudo Arabijoje, Rusijoje, Indonezijoje, Indijoje, Turkijoje, Sirijoje ar Irane..

Apsilankykite „VPN Unlimited“

Neribotas VPN palaikymas

„VPN Unlimited“ siūlo palaikymą 24 valandas per parą, naudodamas bilietus el. Paštu, kad galėtumėte susidurti su problemomis. Į daugumą palaikymo bilietų atsakoma per kelias valandas. Jų palaikymo forma yra gana paprasta. Tai leidžia įvesti savo vardą, el. Pašto adresą, problemos aprašymą ir pridėti bet kokią pagalbinę medžiagą. Jie taip pat prižiūri DUK duomenų bazę, kurią galite naršyti norėdami sužinoti, ar problema jau išspręsta. Galiausiai, jie turi keletą puikių diegimo ir naudojimo instrukcijų, skirtų VPN tarnybai, skirtoms įvairioms OS platformoms.

Neribotas VPN testavimas rankomis

„VPN Unlimited“ paslauga palaiko „iOS“, „Android“, „Mac OS X“, „Windows“, „Linux“, „Windows Phone“ ir „Apple TV“. Jis netgi turi „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklių plėtinius. Atidžiau apžvelgsime kai kuriuos iš jų šiame skyriuje.

Prisijungimas naudojant „Windows Client“

Atskiras „VPN Unlimited“ klientas palaiko „Wndows XP SP3“ ir naujesnes versijas. Jį galima įdiegti iš „VPN Unlimited“ svetainės atsisiuntimų puslapio. Šiame puslapyje pasirinkite „Windows“ ir paspauskite „Stand Alone“ mygtuką atsiradusiame puslapyje, kad atsisiųstumėte kliento diegimo failą į savo kompiuterį. Vykdykite šį failą kaip administratorių, kad užbaigtumėte diegimo procesą.

Kai klientas bus įdiegtas jūsų kompiuteryje, pamatysite šį langą. Tai yra pagrindinis VPN kliento informacijos suvestinė. Kairysis šio lango meniu leis jums atlikti šiuos veiksmus:

 • Parodykite sunkvežimių, prie kurių galite prisijungti, sąrašą.
 • Peržiūrėkite savo paskyros tinklo nustatymus.
 • Pasiekite socialinę mediją ir „VPN Unlimited“ paslaugos palaikymą.
 • Peržiūrėkite dabartinę prenumeratą ir atnaujinkite ar pakeiskite.

Neribotas VPN „Windows“

Šio lango viršuje yra jungiklis (įjungtas arba išjungtas), kad būtų galima prisijungti arba atsijungti nuo VPN paslaugos, rodoma dabartinė ryšio būsena ir taikomi IP adresai (tikrasis IP ir virtualus IP), atsižvelgiant į tai, ar esate prisijungę prie VPN. serveris. Kairiajame meniu pasirinkę „Serveriai“, pasirodys šis langas.

Neriboti VPN serveriai

Iš aukščiau esančio lango galite pasirinkti norimą VPN serverį ir prisijungti prie jo naudodami perjungimo mygtuką. Norėdami užmegzti ryšį, galite tiesiog dukart spustelėti VPN serverio vietą. Jei pasirinksite „Optimalus“, klientas jus sujungs su artimiausiu / greičiausiu serveriu į jūsų dabartinę vietą. Jie taip pat yra būdas sujungti jus su serveriu, kad būtų galima srautu perduoti jūsų mėgstamiausią internetinės medijos turinį. Kadangi ne visi serveriai gali būti naudojami P2P, šis langas taip pat iliustruoja tuos, kurie gali, rodydami žodį torrents su linija per jį šalia tų serverių, kurie negali.

Kairiajame meniu pasirinkę „Paskyra“, pasirodys šis langas, kuriame galėsite pakeisti savo paskyros tinklo nustatymus. Šis langas leis jums įjungti arba išjungti šiuos nustatymus:

 • „KeepSolid Wise“ – Tai slaptas režimas, kuris yra naudingas siekiant išvengti institucinių užkardų, tokių kaip Didžioji Kinijos užkarda, ir apeiti cenzūrą daugelyje kitų šalių..
 • Sustabdykite DNS nutekėjimą – Tai nukreipia interneto paieškos užklausas per „VPN Unlimited“ vidinį DNS klientą.
 • Remonto jungtis – Tai gali būti naudojama norint išspręsti kliento ryšio problemas.

Neriboti VPN „Windows“ tinklo parametraiKaip matyti iš šių ekrano kopijų, „VPN Unlimited“, skirtą „Windows“ klientui, yra lengva naudoti. Norint pasirinkti tinklo parametrus, norimą serverio vietą ir prisijungti prie VPN paslaugos, reikia tik kelių paspaudimų. Atjungti yra dar paprasčiau. Tiesiog perjunkite ryšį. Tada galite pasirinkti kitą serverį, prie kurio norite prisijungti.

Apsilankykite „VPN Unlimited“

Prisijungimas naudojant „Android“ programą

„VPN Unlimited“ programa suderinama su „Android 4.0“ ir naujesnėmis versijomis. Ją galima įdiegti iš jų tinklalapio atsisiuntimų puslapio pasirinkus „Android“. Spustelėję „Atsisiųsti iš„ Google Play ““ pateksite ten, kur galėsite atsisiųsti programą. Įdiegę jį „Android“ įrenginyje, turėsite prisijungti naudodami prisijungimo vardą ir slaptažodį. Po raktinių žodžių pamatysite pagrindinį programos prijungimo ekraną, tokį, koks yra parodytas žemiau. Šis vaizdas vaizduoja ekraną kraštovaizdžio režimu, išplėtus meniu, kai jis prijungtas prie VPN serverio Indijoje-Delyje.

Kaip matote šiame paveikslėlyje, pagrindinis ekranas yra serverio vietų žemėlapis. Bakstelėjus vieną iš šių vietų, ji bus išplėsta, kaip parodyta. Bakstelėję jungiklį šalia vietos šiame išplėstiniame laukelyje, pradėsite prisijungimo procesą. Taip pat galite prisijungti naudodami jungiklį ekrano apačioje, kai pasirinksite VPN serverį. Ekrano viršuje taip pat rodoma jūsų vieta ir virtualus IP adresas.

„VPN Unlimited Adroid“ programa

Išskleistas meniu pasiekiamas palietus meniu piktogramą (trigubos horizontalios juostos) ekrano viršuje. Tai turi jūsų sąskaitos pavadinimą ir likusį laiką, kurį liko jūsų dabartinei prenumeratai. Tada yra šių meniu meniu:

 • Naujienų centras – Šiame ekrane yra nuorodos į socialinės žiniasklaidos paskyras ir nurodoma, ar buvo paskelbti nauji pranešimai.
 • Informacija – Parodo ekraną, kuriame pateiktos socialinės nuorodos ir nuorodos į įvairią palaikymo informaciją.
 • Pirkimai – Šis ekranas rodo dabartinius VPN planus ir leidžia išplėsti sąskaitos ar prenumeratos trukmę.
 • Nustatymai – Šis ekranas, kuris iliustruotas žemiau, yra padalintas į tris skyrius:
  • Sąskaitos identifikavimo kodas – Tai leis jums atsijungti nuo programos, tačiau kitą kartą atidarę turėsite atsistatydinti.
  • Generolas – Šiame skyriuje bus galima ištirti VPN statistiką, prisijungti ir suderinti ryšius, nustatyti tarpinį serverį, pasirinkti, kaip programa tvarko pakartotinius ryšius ir išpirkti kodus..
  • Saugumas – Šiame skyriuje galėsite nustatyti programą, todėl norint paleisti programą visada reikia slaptažodžio, pakeisti paskyros slaptažodį ir nustatyti, kad programa naudotų slaptą režimą.

Mygtukai, skirti įsigyti kitas sąskaitos parinktis ir atsijungti, užbaigia išplėstą meniu.

„VPN Unlimited Android“Galite pastebėti, kad „VPN Unlimited Android“ programą naudoti taip paprasta, kaip jos „Windows“ klientą. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad pagrindinis ryšio ekranas yra žemėlapio bazės, o ne serverių sąrašas. Keletas palietimų žemėlapyje ir galėsite prisijungti prie bet kurio jų tinklo VPN serverio. Jis taip pat turi dar keletą vartotojo nustatymų, įskaitant slapto režimo jungtis.

Apsilankykite „VPN Unlimited“

Neriboto greičio VPN testas

Mūsų atliktas „VPN Unlimited“ tinklo greičio testas parodė, kad našumas buvo geras. Tai buvo šiek tiek didesnis nei vidutinis tų, kuriuos išbandėme greičio skirtumo atžvilgiu. Kaip tikimasi, dėl šifravimo pridėtinės vertės, absorbuotos naudojantis VPN paslauga, šiek tiek sumažėja greitis. Šis praradimas atitiko priimtinas „VPN Unlimited“ paslaugos vertes.

Neriboto greičio VPN testas

Iš aukščiau pateiktų vaizdų galite pamatyti, kad užšifruotas ryšys sumažino mūsų bazinio IPT atsisiuntimo greitį nuo 29,15 Mb / s iki 25,98 Mb / s. Tai yra maždaug 10,8 proc. Sumažėjimas serveriui Manasase, VA. Tai yra priimtinas duomenų saugumo praradimas, užšifruojant visą jūsų interneto srautą per „VPN Unlimited“ paslaugą.

Išvados

„VPN Unlimited“ yra „KeepSolid Inc.“ teikiama paslauga. Tai leis išlikti saugesniems tiek namuose, tiek vietiniame interneto prieigos taške, užšifruojant visą interneto srautą ir tuneliaujant jį dedikuotuose VPN serveriuose. Tai leis atrodyti taip, tarsi eismas būtų kilęs iš kitur. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą internete. Jų tinklą sudaro daugiau nei 300 serverių daugiau nei 50 vietų.

„VPN Unlimited“ yra įsikūrusi JAV. Neregistruojamos konkrečios svetainės ar jų klientų užklausos, tačiau joje saugoma tam tikra meta informacija paskyros priežiūrai. „VPN Unlimited“ turi pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac OS X“, „Android“, „iOS“, „Windows“ telefonams ir „Linux“. Jie taip pat turi „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklių programų plėtinius. Jų programinėje įrangoje yra minimalus nustatymų skaičius ir ja lengva naudotis. Kelis paprastus pelės paspaudimus ar bakstelėjimus įrenginio ekrane turėsite prisijungti prie jų tinklo VPN serverio.

Visos jų programos užtikrina gerą šifravimą. Jų „Windows“, „Linux“ ir „Android“ programinė įranga naudoja „OpenVPN“ protokolą AES-256 su SHA-1 autentifikavimu. Tai suteikia gerą greičio, saugumo ir patikimumo pusiausvyrą. Jie turi slaptą režimą tiems, kuriems reikia apeiti ugniasienes ir įveikti institucinę cenzūrą. Jų „Mac OS X“ ir „iOS“ programos šifravimui naudoja „IKEv1“ ir įmontuotą „IPsec“. Jie naudoja AES-CBC-128 algoritmą.

„VPN Unlimited“ taip pat teikia vadovus, skirtus prisijungti prie savo paslaugų įvairiose platformose ir operacinėse sistemose. Jų palaikymas prasideda nuo internetinių pokalbių paslaugos. Jie turi DUK duomenų bazę. Daugiau susijusių problemų gali būti išspręstos jų 24/7/365 el. Bilietų sistema.

Kas mums labiausiai patiko naudojantis paslauga:

 • Jų tinklas yra įvairus visame pasaulyje.
 • Jie teikia „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“ klientams
 • Jie turi programas mobiliesiems, skirtus „iOS“, „Android“ ir „Windows“ telefonams.
 • Specialūs IP adresai ir serveriai tiems, kuriems jų reikia.
 • „VPN Unlimited“ kas ketvirtį išleidžia skaidrumo ataskaitą.

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Padidinkite jų „Mac OS X“ ir „iOS“ programų šifravimo stiprumą.
 • Sutrumpinkite klientų aptarnavimo laiką.
 • Pridėkite žudymo jungiklį prie jų pasirinktinės programinės įrangos.

„VPN Unlimited“ turi tinklo serverius daugelyje pagrindinių žemynų. Jie turi serverius Afrikoje, Azijoje, Europoje, Okeanijoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje. Nariai turi prieigą prie greito VPN tinklo. Jie turi 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte patys išbandyti jų paslaugas. Leisk jiems pabandyti ir pažiūrėk, ką galvoji. Jei jums patinka jų VPN paslaugos siūlomas greitis ir ramybė, galite užsisakyti neribotą prieigą nuo vos 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „VPN Unlimited“

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me