Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra viena iš populiariausių ir patikimiausių VPT interneto privatumo erdvėje. VPN paslauga pradėta teikti 2009 m. Ir stabiliai augo. Dabartinį jų tinklą sudaro daugiau nei 3100 serverių, esančių visame pasaulyje. Jie paplitę tarp 33 šalių 5 atskiruose žemynuose. Jos pagrindinė įmonė „London Trust Media, Inc.“ yra įsikūrusi JAV, kuri vis dar neturi privalomų duomenų saugojimo direktyvų. Privati ​​prieiga prie interneto yra įsipareigojusi suteikti atviresnę, privačią ir saugesnę internetinę patirtį už priimtiną kainą. Šiuo tikslu jie neregistruoja jokios informacijos apie vartotojų seansus.

Privatus interneto ryšys

PIA sukūrė pritaikytas VPN programas, skirtas „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“. Jie turi labai paprastą prietaisų skydelio įgyvendinimą. Dėl to galite pamanyti, kad jie iš pirmo žvilgsnio teikia tik minimalias VPN paslaugas. Bet jūs būtumėte neteisūs. Už šios supaprastintos sąsajos jie įdiegė keletą pažangių funkcijų. Mes juos išsamiau išnagrinėsime praktinėje apžvalgos dalyje.

Kainos ir specialūs pasiūlymai

Asmeninė interneto prieiga parduoda jų VPN paslaugas kaip vieną paketą, apimantį visas pažangiausias jo funkcijas. Jis parduodamas kas mėnesį, 6 mėnesius ir metus. Kaip jau galite įtarti, kaina yra mažesnė, kai jūs užsiregistruosite ilgesniam laikui. Metinė prenumerata kainuoja mažiau nei 10 centų per dieną už neribotą prieigą.

VIP kainų nustatymas

Didžiulė padėka „VIP“ komandai už tai, kad ji mūsų skaitytojams pasiūlė nuolaidą populiariajai VPN paslaugai. Mūsų skaitytojai gali gauti savo VPN mėnesį už 11,95 USD. Galite sutaupyti dar daugiau, jei užsisakote 6 mėnesių jų VPN paslaugą už 35,95 USD. Tai prilygsta 5,99 USD per mėnesį arba 50% santaupų. Jų geriausias pasiūlymas yra metinis planas + 2 mėnesiai nemokamai už 39,95 USD. Užsiregistravę jūs sutaupysite 76% nuo jų įprastų mėnesinių kainų. Tai reiškia, kad galite mėgautis visais VPN tarnybos metais 2,85 USD per mėnesį.

VIP mokėjimo būdai

Asmeninio mokėjimo internetu galimybėsPrivatioji interneto prieiga siūlo kelis būdus, kaip susimokėti už jų VPT. Pirma, jie priima mokėjimus pagrindinėmis kredito kortelėmis, įskaitant VISA, MasterCard, American Express, Discover ir JCB. Už prenumeratas taip pat galima atsiskaityti naudojant „PayPal“ ar „Amazon Payments“ paskyras, jei norite, kad visos jūsų internetinės operacijos būtų centrinėje vietoje. Jie taip pat priima el. Mokėjimo sprendimus, tokius kaip „CashU“, „OK PAY“ ir „Mint“. Šioms operacijoms reikės tik vartotojo vardo, slaptažodžio ir el. Pašto adreso. Jei jūsų tikslas yra didesnis anonimiškumas, galite sumokėti naudodamiesi „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“ ir „Zcash“, kurie, kaip teigia, yra kriptovaliutų HTTPS. Jie netgi priima dovanų korteles, tokias kaip „Best Buy“, „Home Depot“, „Walmart“, „Dicks Sporting Goods“ ir daugelį kitų.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

Kaip ir daugelyje VPN, privačioje interneto prieigoje nėra nemokamos bandomosios versijos. Tačiau jie žino, kad norėsite išbandyti jų paslaugas prieš skirdami sunkiai uždirbtus pinigus. Todėl visiems naujiems abonentams jie siūlo 30 dienų 100% pinigų grąžinimo garantiją. Tai turėtų suteikti pakankamai laiko visiškai išbandyti jų VPN tinklą. Rekomenduojame išbandyti privačios interneto prieigos paslaugą su visais jūsų prietaisais, programomis ir svetainėmis, su kuriomis šiuo laikotarpiu norėtumėte naudotis. Tai leis ne tik nustatyti jo suderinamumą, bet ir tinkamumą kasdieniam naudojimui.

Jei nesate visiškai patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, PIA grąžins visą jūsų pasirinkto plano pirkimo kainą. Grąžinimo užklausos turi būti pateiktos per 30 dienų nuo pirkimo datos. Prašymai, pateikti vėliau nei per septynias dienas, nebus patenkinti. Už prenumeratas, padarytas naudojant dovanų korteles, grąžinimas nebus teikiamas.

Norėdami grąžinti mokėjimą, turėsite pateikti šią informaciją, kad patvirtintumėte savo sąskaitą:

 • El. Pašto adresas, kurį sukūrėte pirmą kartą įregistravę savo sąskaitą.
 • 7 skaitmenų VIP užsakymo numeris iš jūsų mokėjimo patvirtinimo el.

Ši informacija yra būtina saugumo sumetimais ir norint patikrinti, ar pateikiate šią užklausą. Taigi, būtinai išsaugokite patvirtinimo el. Laišką. Tai lengviausias būdas patvirtinti savo sąskaitą, kad būtų užtikrintas greitas lėšų grąžinimas. Priklausomai nuo jūsų mokėjimo būdo, gali prireikti kitų grąžinimo būdų. Tai galima rasti jų TOS.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Privačios interneto prieigos VPN funkcijos

Taigi, ką jūs gaunate už savo pinigus? „PIA VPN“ vartotojams teikia šiuos pranašumus:

 • Individualizuotos VPN programos – nemokama „VPN“ programinė įranga, skirta „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“.
 • Tikras VPN neprisijungimas – Nėra nieko apie vartotojų VPN seansus registruojami, nei IP, nei metaduomenys nėra registruojami.
 • 5 Vienalaikis ryšyss – nariai savo paskyroje vienu metu gali naudoti iki penkių įrenginių. Dar daugiau yra įmanoma, jei vienas iš įrenginių yra maršrutizatorius, nes visi prie jo prijungti įrenginiai yra skaičiuojami kaip vienas.
 • VPN protokolai – visi vartotojai turi prieigą prie saugaus ir greito „OpenVPN“ protokolo programose, o PPTP ir L2TP taip pat palaikomi rankiniu būdu.
 • „P2P“ ir „Torrent“ palaikymas – visi PIA VPN serveriai suteikia prieigą prie P2P ir torrent. Kai kuriose vietose gali reikėti dvigubų apynių, nes kai kurios šalys uždraudžia P2P srautą.
 • „SOCKS5“ tarpinio serverio prieiga – vartotojai gali pasiekti P2P programų „Socks5“ tarpinį serverį, kad paslėptų jūsų IP adresą.
 • Pažangios funkcijos – VIP vartotojai turi prieigą prie DNS nuotėkio apsaugos, IPv6 apsaugos nuo nuotėkio, interneto žudymo jungiklio ir net prievadų peradresavimo.
 • Neribotas VPN pralaidumas – VIP netriukšmauja ir neriboja jų abonentų atsisiuntimo ar įkėlimo pralaidumo.
 • Prieiga visame pasaulyje – virtualūs IP iš daugiau nei 3100 serverių 33 šalyse
 • Greitaeigiai vartai – visi šliuzai turi gigabito VPN prievado spartą.
 • IP adresų bendrinimas – IP adresai abonentams dalijami siekiant geresnio privatumo ir anonimiškumo
 • Šifravimo pasirinkimas – vartotojai gali nuspręsti, kokį šifravimo lygį jie nori naudoti.
 • Užkardos apsauga – abonentai, naudodamiesi paslauga, yra apsaugoti nuo kenkėjiškų programų.
 • „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taško apsauga – tai užtikrina, kad esate apsaugoti nuo įsilaužėlių ir galimos tapatybės vagystės, mėgaudamiesi mėgstamu gėrimu ir naršydami internete.

Be šių pranašumų, virtualus perkėlimas leidžia apeiti vietinę ir institucinę socialinės žiniasklaidos, naujienų ir kitų svetainių cenzūrą. Tai taip pat gali sutaupyti pinigų, kai naudojate „VoIP“, ir leisti pasiekti daugiau pramogų išteklių. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis mėgstamomis laidomis, realaus laiko sporto renginiais be užtemimo ir kitomis srautinio perdavimo paslaugomis, kad ir kur būtumėte.

PIA VPN tinklo ir serverio vietos

Privatus interneto prieigos tinklas naudoja greitaeigius šliuzus (serverius) su Gigabito prievadais ir neišmatuotą pralaidumą. Šiuo metu jį sudaro daugiau kaip 3100 VPN serverių, paskirstytų 33 atskirose šalyse. Šie serveriai dar suskirstyti į 53 vietas penkiuose žemynuose. Jie turi serverius Azijoje, Europoje, Okeanijoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje.

VIP tinklas

Jų tinkle yra keli serveriai kiekvienoje šalyje, o serverių tankis yra didesnis tokiose populiariose vietose kaip Australija, Kanada, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė ir JAV. Be to, privačios interneto prieigos tinklas turi daug vietų tokiose šalyse kaip Australija, Kanada, Jungtinė Karalystė ir JAV. Tai leidžia jiems suteikti dinamišką apkrovos balansavimą savo paslaugai, o tai visada optimizuoja tinklo veikimą.

Čia yra PIA serverių vietų visame pasaulyje sąrašas:

 • Australija, Austrija, Belgija, Brazilija, Čekija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Honkongas, Vengrija, Indija, Airija, Izraelis, Italija, Japonija, Liuksemburgas, Meksika, Naujoji Zelandija, Kanada, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Rumunija , Singapūras, Pietų Afrika, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE), Jungtinė Karalystė, Jungtinės Valstijos

Asmeninė interneto prieiga taip pat leidžia SOCKS5 tarpiniams serveriams prisijungti prie jų Nyderlandų serverių per 1080 prievadą tiems, kuriems to reikia. Tai yra viena iš ten esančių serverių tankio priežasčių. Jų tinklas leidžia ir netgi skatina „VoIP“, P2P ir „Torrent“ srautus visuose jų VPN serveriuose. Be to, uostų ekspedijavimas leidžiamas per Toronto, Monrealio, Vankuverio, Nyderlandų, Švedijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Vokietijos, Rumunijos ir Izraelio vartus..

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Privatus interneto ryšys: privatumas ir anonimiškumas

Visų pirma, privati ​​interneto prieiga yra tikra VPN paslauga be prisijungimo. Jie aiškiai parodo, kad būdami savo VPN tinkle jie neprijungia nei gaunamų IP adresų, nei siunčiamų IP adresų, nei jokių savo vartotojų sesijų metaduomenų. Čia yra jų privatumo politikos ištrauka.

„PrivateInternetAccess.com“ nerenka ir neregistruoja jokio srauto ar savo virtualiojo privataus tinklo („VPN“) ar tarpinio serverio naudojimo.

Tai išsamiau paaiškinta jų palaikymo srityje, kur paaiškinama, kad žurnalai niekada nėra saugomi standžiajame diske, taigi nėra jokių vartotojų veiklos įrašų.

VIP absoliučiai neturi jokio žurnalo, jokio laikotarpio. Kai kuriais atvejais tai apsunkina, ypač susijusius su siunčiamaisiais laiškais, pažangiomis piktnaudžiavimo problemomis tvarkymo priemonėmis ir tokio pobūdžio dalykais, tačiau tai suteikia aukštą saugumo ir privatumo lygį visiems mūsų vartotojams. Žurnalai niekada nerašomi į bet kurio mūsų kompiuterio standųjį diską ir yra specialiai rašomi į niekinį įrenginį, kuris paprasčiausiai veikia taip, tarsi duomenys niekada neegzistuotų.

Dėl šios priežasties jokiomis aplinkybėmis negalime pateikti informacijos apie tai, kaip klientai naudojasi mūsų paslaugomis, įskaitant šaukimus į teismą ir teismo įsakymus, kurie yra ypač atidžiai peržiūrimi prieš imdamiesi kokių nors atsakymų iš patyrusios teisinės komandos..

Galime vienareikšmiškai teigti, kad mūsų įmonė neturi ir iki šiol netvarko metaduomenų žurnalų apie tai, kada abonentas naudojasi VPN paslauga, kiek laiko abonentas naudojosi ir iš kokio IP adreso atsirado abonentas. Be to, šifravimo sistema neleidžia mums peržiūrėti ir tokiu būdu prisijungti prie to, kokius IP adresus abonentas lankosi ar aplankė.

VIP taip pat turi plačią privatumo politiką, kurioje tiksliai nurodoma, kokią asmeninę informaciją jie saugo savo vartotojams ir kaip ji tvarkoma. Iš esmės jame teigiama, kad visa informacija (el. Pašto adresas, mokėjimas, „Google“ analizė ir kt.), Surinkta registracijos metu ar bendraujant su palaikymo personalu, naudojama tik įmonėje klientų korespondencijai ir VPN tinklo tobulinimui. Jokiais duomenimis rinkodaros tikslais niekada nesidalijama su trečiosiomis šalimis.

Privati ​​interneto prieiga yra JAV. Jos TOS sako, kad jai taikomi visi JAV įstatymai ir jurisdikcijos procedūros. Jie mano, kad JAV yra tinkama vieta VPN paslaugai, nes jie neturi privalomos duomenų saugojimo politikos, nors kai kuriose Europos vietose tai daroma dabar. Jie turėtų vykdyti visus oficialius teismo įsakymus ir perduoti visą informaciją apie savo vartotojų metaduomenis ir srautą. Kadangi visi žurnalai yra užrašyti niekiniu įrenginiu, iš esmės niekur, jie įvykdytų bet kokius tokius įsakymus nieko nekeisdami, kaip tai darė praeityje.

Jungtinės Valstijos prieš Preston Alexander McWaters

2016 m. Privati ​​interneto prieiga parodė, kaip tai veikia FTB byloje prieš įtariamą stalkerį, kuris vadino netikromis bombų grėsmėmis įmonėms ir mokykloms. Byla buvo JAV prieš Prestoną Alexander McWaters. Telefonų, naudojamų kuriant paskyras, iš kurių buvo siunčiamos žinutės, IP adresai buvo sekami VIP. Skundo nuorašo ištrauka yra tokia:

Visi atsakymai iš l &1, „Facebook“, „Twitter“ ir „Tracfone“ IP adresai atsekti įmonei pavadinimu London Trust Media dba privateinternetaccess.com. Ši bendrovė yra anonimizuojanti įmonė, kurios tikslas yra leisti interneto vartotojams užmaskuoti savo pradinį IP adresą, kai jie siunčia pranešimus iš.

„London Trust Media“ buvo išsiųstas teismo šaukimas ir vienintelė informacija, kurią jie galėjo pateikti, yra ta, kad naudojami IP adresai buvo iš rytinės JAV pakrantės..

Kadangi privati ​​interneto prieiga leidžia naudoti šiuos anoniminius atsiskaitymo stilius, jie net negalėjo parodyti, kad atsakovas ten netgi yra įsigijęs sąskaitą. Tačiau FTB galiausiai sugebėjo gauti šią informaciją iš kitos VPN tarnybos. FTB galėjo panaudoti kitas priemones, kad sudarytų bylą prieš šį atsakovą. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite patys perskaityti skundą.

Privati ​​prieiga prie interneto ir jūsų anonimiškumas

Be asmeninės interneto prieigos, jos nėra žurnalo politikos, taip pat galite užsiprenumeruoti naudodamiesi anoniminiais šaltiniais. Tai apima tokias kriptovaliutas kaip „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“ ir net „Zcash“, kuri teigia turinti visiškai anoniminius užšifruotus sandorius. Jie netgi priima kai kurias dovanų korteles, tokias kaip „Amazon“, „Bed Bath“ & Be to, „Cosco“ ir daugelis kitų, kurie gali dar labiau padidinti jūsų anonimiškumą.

Be to, VIP naudoja bendrus IP adresus, kad išsaugotų jūsų privatumą ir padėtų padidinti jūsų anonimiškumą. Jų programose yra patobulintos funkcijos, tokios kaip DNS, IPv4 ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio, kad būtų lengviau jas išlaikyti. Galimybė naudoti tarpinį serverį ir užmušti interneto ryšį, jei paslauga nutrūksta, rodo jų pasiryžimą išsaugoti jūsų privatumą ir nuolatinį anonimiškumą..

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad privati ​​interneto prieiga yra JAV, kurioje nėra duomenų saugojimo politikos. Jis neregistruoja jokio srauto ar metaduomenų apie jų VPN ar tarpinių serverių vartotojų sesijas. Jie leidžia anonimiškai mokėti už prenumeratas. Visa informacija, kurią jie sukaupia iš sąveikos su savo svetaine ir darbuotojais, naudojama tik viduje.

Jų tarnyba turi papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti ir išlaikyti jūsų privatumą ir padidinti jūsų anonimiškumą. Jų politika buvo išbandyta ir patikrinta Jungtinių Valstijų teisinėje sistemoje ir buvo įrodyta, kad jos išsaugojo asmens privatumą ir anonimiškumą.

Privati ​​prieiga prie interneto ir jūsų internetinė sauga

Ar esate saugūs jūsų ir internetiniai srautai naudodamiesi PIA VPN paslauga?

Protokolai

Privatioji interneto prieiga naudoja atvirojo kodo, pramonės standartą „OpenVPN“, kad užtikrintų jums saugų VPN tunelį kaip numatytąjį „Windows“, „Mac OS X“ ir „Android“ programinės įrangos programas. Manoma, kad tai yra geriausias VPN protokolas greičio ir saugumo atžvilgiu. Jie naudoja integruotą „IPsec“ protokolą, kad apsaugotų „iOS“ įrenginius, tokius kaip „iPad“ ir „iPhone“, kurie taip pat laikomi saugiais, bet galbūt šiek tiek lėtesniais nei „OpenVPN“..

„RSA- 2048“ rankos paspaudimas

Prisiminkite, kad šis etapas sukuria pradinį VPN tunelį, per kurį praeina užšifruoti duomenys, ir patikrina, ar jūs iš tikrųjų kalbatės su įgaliotu serveriu, o ne apgaviku. Privatioji interneto prieiga naudoja TLSv1.2 serverio autentifikavimui ir valdymui, kad užmegztų šį ryšį. Pagal nutylėjimą šiam procesui naudojama RSA-2048.

Tai reiškia, kad jie naudoja 2048 bitų sertifikatą visų sutartų raktų patikrinimui. Visi sertifikatai pasirašyti naudojant SHA512. Tuomet deramasi dėl efemeriškų diferencinių-pragariškų (DHE) raktų ir perduodama per saugų tunelį. Tai užtikrina šifruoto srauto slaptumą. Šie raktai yra atsitiktinai sugeneruoti ir naudojami iš anksto nustatytą laiko tarpą, prieš juos visiškai sunaikinant. Tada sugeneruojami nauji raktai. Tai užtikrina, kad jei būsimas raktas bus pažeistas, jį bus galima naudoti tik norint iššifruoti mažą srauto langą ir nieko prieš tai..

Duomenų šifravimas

Duomenų šifravimas apsaugo jus nuo pasyvių išpuolių, tokių kaip klausytojai, kai kas nors užfiksuoja jūsų srautą nemėgindamas jo modifikuoti. Privatus interneto ryšys naudoja simetrišką šifro algoritmą, kad užkoduotų ir iššifruotų visus jūsų duomenis. Šis šifras naudojamas su efemeriu slaptu raktu, kurį sukuria ir bendrina jūsų ir serverio atstovai. Kaip jau buvo minėta anksčiau, šis slaptas raktas keičiamas rankos paspaudimo šifravimo metu. Numatytasis PIA naudojamas algoritmas yra išplėstinis šifravimo standartas (AES) su 128 bitų rakto ilgiu, naudojant „Cipher Block Chaining“ režimą. Paprastai tai rašoma kaip AES-128-CBC. Šis algoritmas laikomas saugiu ir greitu.

Duomenų autentifikavimas

Norėdami apsisaugoti nuo aktyvių atakų, tokių kaip „Man in the Middle“ (MitM) atakos, turėtumėte autentifikuoti duomenų srautą, kad patikrintumėte, ar niekas jo nepažeidė. Pagal nutylėjimą privati ​​interneto prieiga tam naudoja SHA1.

VIP tinklo diegimas naudoja TLSv1.2 su RSA-2048 serverio autentifikavimui ir valdymui pradiniam VPN tuneliui sukurti. Jame naudojamas slaptumas, keletas geriausių VPN protokolų ir patikimi šifravimo algoritmai, skirti jūsų srautui apsaugoti. Be to, jų VPN serveriuose yra ugniasienės, apsaugančios jus nuo kenkėjiškos programinės įrangos. Tai reiškia, kad galite mėgautis ramybe žinodami, kad visas jūsų interneto srautas yra saugiai užšifruotas ir perduotas saugiais ryšiais, kai naudojamas PIA VPN serveris..

Klientų ir techninis palaikymas

VIP teikia 24/7/365 bilietų palaikymą visomis problemomis, kurios gali kilti, kai vidutiniškai apsisuki pagal jų svetainės skaitiklį – maždaug viena valanda ir keturiasdešimt minučių. Mūsų palaikymo testas užtruko ilgiau nei šis, bet buvome įspėti, kad palaikymo skambučiai jiems buvo neįprasti ir mūsų laukimas gali būti ilgesnis. Jie atsakė į mūsų protokolinę užklausą maždaug per keturias valandas.

Privatūs interneto prieigos palaikymo skyriai

Prieš užpildydami ir išsiunčiant, pirmiausia turite pasirinkti, kuriame skyriuje jūsų bilietas yra susijęs. Jūsų pasirinkimas yra bendras, sąskaitos palaikymas, mokėjimai ir techninė pagalba. Pasirinkę skyrių ir paspaudę mygtuką „Kitas“, būsite nukreipti į kitą puslapį, kad sukurtumėte ir išsiųstumėte bilietą. Čia yra techninio palaikymo šablono puslapio pavyzdys.

Privačios interneto prieigos techninės paramos šablonas

Visuose šablonuose yra būtini laukai, tokie kaip „vardas“, „el. Pašto adresas“, „tema“ ir „žinutė“. Jie taip pat turi sritis, susijusias su skyriumi, į kurį jie nukreipti. Baigę užpildyti atitinkamus laukus, spustelėkite pateikti, kad išsiųstumėte palaikymo užklausą.

Privačioje interneto prieigoje yra didelis palaikymo DUK ir duomenų bazė, padėsianti atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jame taip pat yra vadovai, kaip rankiniu būdu įdiegti paslaugą keliuose įrenginiuose. VIP yra „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“, kurie gali padėti išspręsti kai kurias problemas.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Rankos: privati ​​interneto prieiga

„PIA“ turi pasirinktinę „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“ programinę įrangą, leidžiančią lengvai prisijungti prie jų paslaugų. Šios programos naudoja „OpenVPN“ protokolą visoms, išskyrus „iOS“. „IOS“ programa saugumui naudoja „IPsec“. Minimalūs reikalavimai yra šie:

 • „Windows“ – reikalinga naujesnė „Windows 7“.
 • „Mac OS X“ – reikalinga „MacOS 10.8“ ar naujesnė versija.
 • „Linux“ – naudoja „Ubuntu 12.04“ ar naujesnę versiją.
 • „iOS“ – reikalinga „iOS 8.0“ ir naujesnė versija.
 • „Android“ – reikalingas 4.0.4 ar naujesnės versijos „Android“

VIP taip pat turi „Chrome“ plėtinį, kuris veikia su 48 ar naujesne versija.

Atsisiunčiama PIA VPN programinė įranga

Atsisiųsti privačios interneto prieigos programinę įrangą

Savo įrenginio diegimo programinę įrangą galite atsisiųsti iš privačios interneto prieigos svetainės. Pagrindiniame meniu spustelėkite „Atsisiuntimai ir palaikymas“. Atidaromas puslapis, kuriame galite atsisiųsti atitinkamą savo prietaiso programinę įrangą.

Spustelėję „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“ nuorodas, diegimo programinė įranga bus perkelta į jūsų kompiuterį. „IOS“, „Android“ ir „Chrome“ plėtinio nuorodos atidarys atitinkamas parduotuves. Tada ten galite užbaigti šių programų diegimo procesą.

Privati ​​interneto prieiga „Windows“ klientas

„Windows“ kliento diegimas

Atsisiuntę klientą į savo kompiuterį, turėsite jį paleisti kaip administratorių. Tai reikalinga tam, kad dalis jo tinkamai veiktų. Įdiegti paprasta, nes šio proceso metu pamatysite tik komandos langą.

Privačios interneto prieigos „Windows“ kliento diegimasVėliau galėsite atidaryti programinę įrangą. Kai atsidarys programinė įranga, turėsite įvesti savo kredencialus, kad pirmą kartą atidarytumėte. Norėdami baigti atidaryti klientą, įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos gavote sveikinimo laiške.

Privatus prisijungimas prie interneto

Šiame ekrane taip pat galite nustatyti paleidimo parinktis. Įjungę paleisties režimą ir pasirinkdami vietą, prie kurios norite prisijungti, užtikrinsite ryšį su mėgstama vieta, kai atidarote „Windows“..

 • Paleiskite programą prisijungę Paleidžia klientą, kai įkeliate „Windows“.
 • Automatiškai prisijungti paleidus – automatiškai prisijungia prie jūsų pasirinktos vietos klientui paleidus.
 • Regionas – leidžia pasirinkti šalį, į kurią norite automatiškai prisijungti, kai paleidžiama programa. Jei nustatytas kaip automatinis, jis prijungia jus prie greičiausio serverio iš dabartinės jūsų vietos, remiantis „ping“ atsakymu.
 • Kalba – leidžia nustatyti kalbą, kurią norite peržiūrėti kliente.
 • Pažangūs nustatymai – atidaro išplėstinius jūsų privačios interneto prieigos nustatymus.

PIA VPN kliento išplėstiniai nustatymai

Spustelėjus mygtuką „Papildomi nustatymai“, atidaromas išplėstinis programinės įrangos sąrankos ekranas. Šis ekranas leidžia valdyti programų ryšio ir šifravimo parametrus.

Ryšio nustatymai

Šie parametrai gali būti naudojami valdyti, kaip nustatomas ryšys. Ryšio parametrai yra šie:

 • Ryšio tipas – vienintelis „Windows“ kliento palaikomas protokolas yra „OpenVPN“. Jie yra dviejų tipų „OpenVPN“ protokolų jungtys.
  • UDP – yra vartotojo duomenų diagramos protokolas. Tikrinimas neatlieka klaidų, todėl yra greitesnis nei TCP. Tai yra numatytasis kliento protokolas ir geriausias daugumai vartotojų. Jis naudojamas su mažai vėluojančiais ryšiais ir nuostolius toleruojančiais, pavyzdžiui, srautine medija.
  • TCP – yra perdavimo valdymo protokolas ir tinkamas tolimųjų reisų ir tiems, kurie negali pakęsti nuostolių. Tai teikia klaidų tikrinimą siekiant nustatyti paketų užsakymą ir praradimą. Tada jis siunčia pakartotinai paketus, kad ištaisytų klaidas. Todėl jis yra lėtesnis dėl papildomų klaidų, susijusių su šiuo klaidų taisymo procesu.
 • Nuotolinis uostas – leidžia pasirinkti nuotolinį prievadą, per kurį tuneluojami duomenys.
  • Automatinis – leidžia programinei įrangai nuspręsti už jus.
  • 1194 uostas – yra standartinis UDP ir TCP „OpenVPN“ prievadas.
  • Uostas 8080 – alternatyvus prievadas 80 uostui, skirtam HTTP žiniatinklio paslaugoms. Paprastai naudojamas kaip tarpinis prievadas.
  • Uostas 9201 – yra prievadas, naudojamas WAP (belaidžio taikymo protokolo) paslaugoms mobiliuosiuose įrenginiuose.
  • 53 uostas – dažniausiai naudojamas DNS prievadas.
 • Vietinis uostas – nustatydami tai galite pasirinkti vietinį prievadą, per kurį eisite per nuotolinį prievadą.

Asmeninio interneto ryšio nustatymai

 • Prašyti uosto ekspedijavimo – įjungę tai galite nustatyti programą, leidžiančią nuotoliniams vartotojams prie jos prisijungti. Nuotoliniai vartotojai turi žinoti įrenginio pavadinimą ir prievadą, kad galėtų sėkmingai prie jo prisijungti.
  • Uostų peradresavimas gali būti naudojamas tik per šiuos vartus: CA Torontas, CA North York, Nyderlandai, Švedija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija, Rusija, Rumunija ir Izraelis. Įgalinę prievado peradresavimą ir pakartotinį prijungimą, galite užveskite pelę virš sistemos dėklo piktogramos, kad pamatytumėte prievado numerį, kurį norite įdėti į savo programą..
 • PIA MACE – blokuoja skelbimus, stebėjimo priemones ir kitą kenkėjišką programinę įrangą naudodamas viešai prieinamą http://pgl.yoyo.org/adservers/ blokavimo sąrašą. Jei jūsų naršyklė prašo šio sąrašo svetainės IP adreso, privačios interneto prieigos DNS nurodo ją atgal į jūsų vietinį kompiuterį. Tai veiksmingai blokuoja visus tokius prašymus.
 • VPN nužudymo jungiklis – Nustačius, tai sunaikins visą interneto srautą iš įrenginio, jei nutrūks jūsų VPN ryšys. Programa atkurs jūsų prieigą prie interneto, kai bus atstatytas VPN ryšys. Išjungus šį jungiklį arba išeinant iš VPN kliento, taip pat bus atkurta normali interneto prieiga.
 • DNS apsauga nuo nutekėjimo – užtikrina, kad visos DNS užklausos būtų nukreiptos per VPN tinklą. Tai užtikrins aukščiausią privatumo lygį.
 • IPv6 apsauga nuo nuotėkio – įjungus šią funkciją išjungiama IPv6 užklausa naudojantis VIP paslauga.
 • Mažos pakuotės – perduoda duomenis mažesniais paketais, kurie gali išspręsti kai kurias tinklo problemas.
 • Įgalinti derinimo režimą – leidžia aptarnaujančiam personalui sekti ryšio problemas.

Kai kuriuose nustatymuose pateiktos nuorodos atidarys privačios interneto prieigos svetainėje esančius vadovus, kuriuose yra išsamesnės informacijos apie tą konkretų nustatymą.

Šifravimo nustatymai

Antroji kategorija, kurią galite valdyti programinės įrangos srityje, yra parametrai, naudojami šifruoti visą jūsų interneto srautą. Šie parametrai apima:

 • Duomenų šifravimas – Tai šifravimo stiprumas, naudojamas šifruoti ir iššifruoti visą jūsų srautą. Jis suderinamas ir perduodamas sukūrus pradinį tunelį tarp VPN serverio ir jūsų kompiuterio.
  • AES-128 – yra numatytasis ir užtikrina geriausią greičio ir saugumo pusiausvyrą. Jis naudoja išplėstinį šifravimo standartą (AES). Tai yra Nacionalinio standartų ir technologijos instituto (NIST) konkurso laimėjimo protokolas, kurį JAV vyriausybė naudoja slaptiems dokumentams rengti. „Cipher Block Chaining“ su 128 bitų raktu užtikrins geriausią našumą daugumai naudojimo atvejų.
  • AES-256 – naudoja tą patį šifravimo algoritmą, kaip aprašyta aukščiau. AES-256 CBC naudoja 256 bitų raktą. Todėl jis yra saugesnis, bet ir lėtesnis.
  • Nė vienas – Tai paslėps jūsų IP ir padės jums apeiti geografinius apribojimus. Tai neužšifruoja jūsų duomenų ir nerekomenduojama. Jei naudosite šį parametrą, būsite linkę į pasyvius išpuolius. Trečiosios šalys gali perimti jūsų interneto srautą.
 • Duomenų autentifikavimas – Tai reiškia algoritmą, kuris patikrina visus jūsų duomenis ir apsaugo nuo aktyvių atakų. Aktyvus išpuolis įvyksta, kai trečioji šalis modifikuoja jūsų duomenis tranzitu.
  • SHA1 – naudoja HMAC („Key-Hash“ pranešimo autentifikavimo kodą) su 160 bitų raktu.
  • SHA256 – naudoja HMAC su 256 bitų raktu ir yra lėtesnis. Turėtumėte tai naudoti kaip numatytąjį.
  • Nė vienas – atveria jus aktyvioms arba „Man-in-the-Middle“ (MitM) atakoms.

Privačios interneto prieigos „Windows“ kliento šifravimo parametrai

 • Rankos paspaudimas – Tai yra algoritmas, kuris nustato pradinį saugų ryšį ir patikrina, ar jūs kalbate su PIA serveriu, o ne su apgaviku. Taigi vardas rankos paspaudimas. Privatus interneto ryšys šiam ryšiui naudoja „Transport Secure Layer v1.2“ (TSL 1.2) ir pasirašo visus sertifikatus naudodamas SHA512.
  • RSA-2048 – yra numatytoji programinė įranga ir geriausia daugumai vartotojų. Patikrinimui naudojamas 2048 bitų efemelinių diferencialų-Hellman (DH) raktų keitimas ir 2048 bitų RSA sertifikatas.
  • RSA-3072 – naudoja tą patį algoritmą, kaip aprašyta aukščiau, su 3072 bitų tiek raktų keitimu, tiek RSA sertifikatu.
  • RSA-4096 – naudoja tą patį algoritmą, kaip aprašyta aukščiau, su 4096 bitų tiek raktų mainams, tiek RSA sertifikatui.
  • ECC-256k1 – patvirtinimui naudojasi efemeriškų elipsinių kreivių DH raktų keitimu ir elipsės kreivės skaitmeninio parašo algoritmo (ECDSA) sertifikatu. Savo operacijoms ji naudoja „Curp secp256k1“ (256 bitus). Tai yra kreivė, kuria naudojasi „Bitcoin“, ir naudojama tiek raktų mainams, tiek sertifikatui gauti.
  • ECC-256r1 – taip pat yra EEB algoritmas. Raktų mainams ir sertifikatų patvirtinimui naudojama kreivė prime256v1 (taip pat 256 bitų ir žinoma kaip secp256r1)..
  • ECC-521 – yra ECC, kaip aprašyta aukščiau, tačiau naudoja ir secp521r1 (521 bit), ir raktų mainams, ir sertifikatų patvirtinimo kreivėms..

„PIA Windows“ kliento numatytasis kodavimas yra AES-128 / SHA1 / RSA-2048. Tai užtikrins geriausią greičio ir saugumo pusiausvyrą. Atminkite, kad programinė įranga įspės jus, jei duomenų šifravimui, duomenų autentifikavimui ar vienam iš ECC rankos paspaudimo algoritmų pasirinksite „nė vienas“, nes tai gali sukelti saugumo problemų. Spustelėjus nuorodą „numatytieji nustatymai“, jų svetainėje bus atidarytas VPN šifravimo puslapis, kuriame rasite daugiau informacijos.

Ši informacija yra apibendrinta čia. Tai rodo kai kuriuos parametrus šifravimo parametrus ir keletą komentarų apie juos.

 • Numatytasis rekomenduojamas nustatymas – AES-128 / SHA1 / RSA-2048: Tai geriausias greičio ir saugumo balansas.
 • Maksimali apsauga – AES-256 / SHA256 / RSA-4096: Tai tiems, kurie nori maksimalaus duomenų saugumo. Atminkite, kad tai sulėtins jūsų interneto ryšio greitį.
 • Rizikingas verslas – AES-128 / Nėra / RSA-2048: Ši konfigūracija yra jautri aktyvioms „MitM“ atakoms.
 • Visas greitis, bet nėra saugumo – Nėra / Nėra / ECC-256k1: Tai jautrus tiek aktyviam, tiek pasyviam iš trečiųjų šalių (įsilaužėlių) išpuoliams. Iš esmės jūs naudojate VPN paslaugą kaip tarpinį serverį.

Asmeninės interneto prieigos „Windows“ programinės įrangos naudojimas

Atidaręs klientas pateks į sistemos dėklą. Galite jį valdyti iš ten. Yra trys skirtingų spalvų programinės įrangos piktogramos, rodančios jos būseną: raudona, geltona ir žalia. Kiekvienas iš jų turi susijusį pranešimą (kairėje). Šiuos pranešimus pamatysite prisijungdami ir atsijungdami nuo VPN. Užvedus pelę virš piktogramos, bus rodomas ir mažas ryšio būsenos pranešimas. Raudona rodo, kad nesate prisijungę prie VPN serverio ir jūsų interneto srautas nėra saugus.

Privačios prieigos prie interneto „Windows“ klientas: atjungta būsena

Geltona rodo, kad prisijungiate prie paslaugos, bet vis dar nesate apsaugoti.

Privačios prieigos prie interneto „Windows“ klientas: prisijungimo būsena

Žalia reiškia, kad esate prisijungę prie privačios interneto prieigos paslaugos ir kad visi jūsų interneto duomenys yra apsaugoti. Pakėlimo pranešimas rodo ryšio vietą ir virtualų IP. Jei naudojate prievado peradresavimo serverį, jis taip pat parodys prievadą, kurį norite naudoti su jūsų programa.

Privačios prieigos prie interneto „Windows“ klientas: prijungta būsena

Prijungimas ir atjungimas

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėję atjungtą piktogramą sistemos dėkle, atsidarys serverių, prie kurių galite prisijungti, sąrašas. Pasirinkite daugiau, jei norite pamatyti visą sąrašą. Pasirinkę „Prijungti“, prisijungsite prie paskutinio serverio, prie kurio sėkmingai prisijungėte. Tai leidžia lengvai prisijungti prie serverio. Pasirinkę „Prijungti automatinį“, prisijungsite prie VPN serverio greičiausioje vietoje, iš kurios esate.

Privačios interneto prieigos VPN serverio vietų sąrašas

Jei norite turėti konkrečią virtualią vietą, tiesiog spustelėkite ją. Pamatysite prisijungimo pranešimą. Kai procesas bus baigtas ir jūsų interneto srautas bus apsaugotas, pamatysite prijungtą pranešimą. Tada klientas vėl sumažins savo galimybes. Norėdami atsijungti nuo tinklo, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite prisijungimo piktogramą sistemos dėkle ir pasirinkite „Atjungti“..

Atsijungimas nuo privataus interneto prieigos tinklo

Tai taip paprasta. Spustelėję „Nustatymai“, atsidarys ekranas, kad galėtumėte juos pakeisti, kaip mes anksčiau parodėme savo apžvalgoje. Spustelėjus „Siųsti lėto greičio skundą“ arba „Pranešti apie užblokuotą svetainę“, bus parodyti ir išsiųsti pranešimai palaikymo tarnybai. Pasirinkę „Pagalba“, atsidarys jų palaikymo puslapis, kuriame galėsite pasidaryti palaikymo bilietą arba peržiūrėti jų DUK. Galiausiai spustelėję „Išeiti“, uždarysite „Windows“ klientą.

Asmeninės interneto prieigos problemos

VIP klientas neturi išgalvotos sąsajos. Tačiau jame yra keletas pažangiausių funkcijų, kurias šiandien turi VPT. Tai apima naikinimo jungiklį, apsaugą nuo DNS nuotėkio, IPv6 interneto srauto išjungimą ir mažų paketų perdavimą. Tai daro patraukliu tiems vartotojams, kurie turi daugiau techninių poreikių ar žinių. Tuo pačiu metu ji turi paprastą sąsają, kurioje naudojami numatytieji nustatymai. Tai tikriausiai yra geriausia daugumai vartotojų. Viskas, ko reikia norint prisijungti prie vieno iš jų VPN serverių, yra pasirinkti jo vietą iš sąrašo, kuris pasirodo kai dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kliento piktogramą sistemos dėklo srityje. Kai piktograma tampa žalia, esate saugiai prisijungę. Jei jis raudonas arba geltonas, tu ne. Užvedus pelę virš piktogramos, pasirodys informacija apie jūsų ryšį. Tai taip paprasta.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Asmeninės interneto prieigos „Android“ programa

„Android“ programos diegimas ir prisijungimas prie jos

„Android“ programos diegimo procesas prasideda bakstelėjus mygtuką „Gaukite programą“ privačios interneto prieigos svetainėje. Bus atidarytas programos diegimo ekranas „Google Play“ parduotuvėje. Norėdami perkelti programą į „Android“ įrenginį, bakstelėkite mygtuką „Įdiegti“, tada bakstelėkite mygtuką „Atidaryti“, kad paleistumėte programą pirmą kartą..

Privačios interneto prieigos „Android“ diegimo procesasJei dar nesukūrėte paskyros, galite įvesti savo el. Pašto adresą ir spustelėti planą, kad susikurtumėte. Bakstelėję viršutiniame dešiniajame kampe esantį klausimą (?), Atsidarysite privataus interneto tinklalapio palaikymo puslapį, kuriame galėsite pateikti prašymą ar susipažinti su jų DUK, gairėmis ar kitomis išspręstomis problemomis..

Privačios prieigos prie interneto „Android“ prisijungimas

Kai būsite pasiruošę, turėsite įvesti savo paskyros autentifikavimo kredencialus. Tai yra „Vartotojo vardas“ (p1234567 numeris) ir „Slaptažodis“, kuriuos gavote sveikinimo laiške sukūrę asmeninės interneto prieigos abonementą. Įveskite juos ir bakstelėkite mygtuką „Prisijungti“, kad baigtumėte programos atidarymą.

Privačios interneto prieigos „Android“ programų informacijos suvestinėPrieš žiūrėdami į veikiančią programą, pirmiausia pažvelkime, kaip pakeisti jos elgesį, išnagrinėję ją valdančius nustatymus. Juos galima pasiekti bakstelėjus krumpliaračio piktogramą, esančią pagrindinio prietaisų skydelio viršutinėje dešinėje.

Asmeninės interneto prieigos „Android“ programos sąranka

Čia rodomi ne tik parametrai, keičiantys programos elgseną, bet ir informacija apie jūsų sąskaitą ir programą. Jis suskirstytas į daugybę skirtingų kategorijų. Tai apima išsamią sąskaitos informaciją, ryšio parametrus, šifravimo sąranką, automatinio paleidimo elgseną, dalomo tunelio sąranką, sąsajos dizainą ir informaciją apie taikomąją programą. Išsamesnę informaciją apie prisijungimo ir šifravimo parametrus galite rasti mūsų apžvalgos skyriuje „Windows“.

Pirmoji iš šių kategorijų yra informacija apie sąskaitą. Tai rodo jūsų paskyros vartotojo vardą ir prenumeratos informaciją. Bakstelėjus vartotojo vardą, atsidarys ekranas, kuriame galėsite pakeisti savo el. Pašto adresą arba slaptažodį. Čia taip pat galite atsijungti nuo programos, tačiau atminkite, kad jei darysite, turėsite iš naujo įvesti prisijungimo duomenis.

Antroji kategorija yra ryšio parametrai, į kuriuos įeina:

 • PIA MACE – leis jums užblokuoti skelbimus, stebėjimo įrankius ir kitą kenkėjišką programą, kad ji nepasiektų „Android“ įrenginio.
 • Blokuoti vietinį tinklą – leidžia blokuoti LAN srautą, jei jis prijungtas prie PIA VPN paslaugos. Tai gali neleisti kitiems tinklo nariams prisijungti prie jūsų „Android“ įrenginio.
 • Naudokite TCP – leidžia naudoti „OpenVPN TCP“ vietoj numatytojo UDP, jei to reikia.
 • Nuotolinis prievadas – numatytasis nustatymas yra auto, kuris leidžia programinei įrangai pasirinkti prievadą. Taip pat galite pasirinkti iš šių prievadų: 1194, 8080, 9201 ir 53.

Asmeninės interneto prieigos „Android“ ryšio nustatymai

 • Interneto žudymo jungiklis – užmuša jūsų interneto ryšį, jei netyčia nutrūksta VPN, kol prie jo neprisijungiate.
 • Prašyti uosto ekspedijavimo – leis išoriniams šaltiniams prisijungti prie „Android“ įrenginio.
 • Naudokite mažus paketus – padės pagerinti „Android“ įrenginio ir kai kurių maršrutizatorių ar mobiliųjų tinklų suderinamumą.

Kita kategorija yra šifravimo sąranka, kurią sudaro:

 • Duomenų šifravimas – pagal numatytuosius nustatymus naudoja AES-128 algoritmą, tačiau taip pat galite pasirinkti AES-256 dėl didesnio saugumo.
 • Duomenų autentifikavimas – pagal nutylėjimą naudoja SHA1, bet mes rekomenduojame SHA256. Niekada nenaudokite nė vieno.
 • Rankos paspaudimas – pagal nutylėjimą naudoja TLS 1.2 su RSA-2048 algoritmu su DH perdavimo slaptumu. Kitos parinktys aprašytos mūsų apžvalgos „Windows“ skyriuje.

Privačios interneto prieigos „Android“ šifravimo nustatymai

Automatinio paleidimo kategorija turi du nustatymus: 1 paspauskite „connect“ ir „connect“ įkrovos metu. Jų nustatymas užtikrins, kad „Android“ įrenginys visada bus apsaugotas. Tai taip pat leis jums prisijungti prie savo paskutinės serverio vietos vienu spustelėjimu privačios interneto prieigos piktograma.

Privačios interneto prieigos „Android Split Tunnel“ nustatymai

Programos nustatymai leis jums nustatyti „Split Tunneling“ „Android“ programoms. Pagal numatytuosius nustatymus visos programos yra nukreipiamos per VPN tunelį. Galite naudoti mygtuką „Išjungti prieigą visoms programoms“, jei norite, kad kelių pasirinktų programų tunelis vyktų. Tai gali padėti sutaupyti pinigų matuotuose tinkluose. Tiesiog bakstelėkite atidarytą užraktą šalia norimų kanalų. Dar galite pasirinkti tas programas, kurių nenorite nukreipti, bakstelėdami šalia esančią uždarą užraktą. Pasirinkus tamsią temą, sąsaja bus pakeista į tamsų foną su šviesiais rašmenimis.

Paskutinis nustatymų dalykas yra svarbi „Android“ programos informacija. Tai apima versiją, naujausius versijos pakeitimus ir nuorodą į privačios interneto prieigos pagrindinį puslapį. Galite patikrinti programos naudojamas licencijas, privatumo politiką ir DUK. Taip pat galite nusiųsti derinimo informaciją techninės pagalbos personalui ir sukurti pagalbos dėl problemos prašymą.

Informacija apie privačią interneto prieigą „Android“ programos informaciją

Prisijungimas prie privačios interneto prieigos paslaugos

Dabar, kai ištyrėme, kaip pakeisti programos elgseną, pažvelkime į tai veikdami. Tiesiog paslinkite jungimo jungiklį į dešinę, kad pirmą kartą prisijungtumėte prie privačios interneto prieigos tinklo. Pirmiausia turėsite leisti PIA VPN prieigą naudoti savo įrenginį. Tada jis prisijungs jus prie greičiausio serverio, prisegdamas serverius netoli jūsų dabartinės vietos. Mūsų atveju tai prijungė mus prie „Atlanta“ VPN serverio. Bakstelėjimas į dabartinį regioną mums parodo, kad mes iš tikrųjų esame prisijungę prie JAV Atlanto vietos. Norėdami atsijungti nuo tinklo, tiesiog pastumkite jungiklį į kairę.

Pirma automatinė interneto prieiga

Norėdami pakeisti serverius, bakstelėkite šiuo metu prijungtą vietą, tada pasirinkite kitą, kaip mes padarėme JK Londono vietoje žemiau.

Asmeninės interneto prieigos „Android“ programos naudojimas prisijungimui prie virtualiojo Londono vietosJūs netgi galite pakeisti serverius, neatsijungdami nuo dabartinio serverio. Tiesiog atidarykite regionų sąrašą ir bakstelėkite naują vietą. Tai iliustruoja pasikeitimas iš Londono VPN serverio į tokį, kuris yra Melburne. Tiesiog atjunkite jungiklį, kad atsijungtumėte nuo VIP tinklo.

Perėjimas į Melburno Australijos vietą naudojant privačios interneto prieigos programą

„Android“ sąsaja yra lengva akimis ir ja paprasta naudotis. Norint prisijungti prie bet kurios privačios interneto prieigos tinklo vietos, užtenka vos kelių bakstelėjimų. Galite nustatyti paleidimo parinktis taip, kad tik vienas piktogramos bakstelėjimas jus sujungtų su ta vieta, prie kurios paskutinį kartą buvote prisijungę. Į programą taip pat įtrauktos patobulintos funkcijos, tokios kaip žudymo jungiklis, uosto peradresavimas ir dalijimasis tuneliu.

Privatus interneto prieigos klientas, skirtas „Mac OS X“

Privatus interneto ryšys „Mac OS X“ kliento ryšys

„Mac“ vartotojai ras labai panašią VIP sąsają. Norint naudotis programa, jums nereikia jokios ankstesnės patirties su VPN. Jis atrodo panašus į atvirojo kodo „OpenVPN“ klientą. Kaip matote aukščiau, klientas pateikia serverio vietos sąrašą. Norėdami prisijungti, galite tiesiog spustelėti bet kurią vietą. Viskas, ko reikia norint naudotis programa. Kaip ir „Windows“ atitikmuo, yra keletas parinkčių, kurias galima nustatyti siekiant pagerinti jūsų privatumą. Mūsų vadovas pateiks jums išsamią informaciją, tačiau trumpai apžvelgsime keletą pagrindinių funkcijų.

PIA mac klientas naudoja „OpenVPN“ protokolą. Galite pasirinkti tarp UDP ir TCP. Spartesniam greičiui rekomenduojame UDP. Taip pat galite nustatyti nuotolinį prievadą tunelio eismui per. Būdama stipriais privatumo gynėjais, VIP komanda turi keletą funkcijų, saugančių jūsų ryšį ir saugančią jus, jei kada nors nepavyks. „Mac“ vartotojai gali nustatyti VPN užmušimo jungiklį, kad sustabdytų ryšį, kol VPN vėl prisijungs. Galite nustatyti uosto peradresavimą per keletą pasirinktų šliuzų. Programa taip pat turi apsaugą nuo „IPv6“ nuotėkio ir galimybę naudoti mažus paketus, kurie gali padėti išspręsti kai kurias tinklo ar ugniasienės problemas..

Privačios interneto prieigos „iOS APP“, skirtos „iPhone“ ir „iPad“

Prisijungimas prie privačios interneto prieigos naudojant „iOS“ programą

Tai sritis, kurioje PIA atsilieka pagal savybes. „IOS“ programa liks „iPhone“ ir „iPad“ vartotojams be papildomų „Android“ programoje siūlomų funkcijų. Tačiau „iOS“ programa turi gražią vartotojo sąsają ir ja lengva naudotis. Galite pasirinkti bet kurią serverio vietą ir greitai pamatyti ryšio būseną. Jei norite naudoti jų tinklą, tiesiog pastumkite įjungimo / išjungimo jungiklį. Asmeninės interneto prieigos „iOS“ programa saugumui naudoja įmontuotą „IPsec“ protokolą.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Privačios interneto prieigos greičio testas

Mes buvome gana patenkinti bendru VIP tinklo veikimu. Iš žemiau pateikto greičio bandymo galite pamatyti, kad jų tarnyba atliko labai gerai. Kaip ir tikėtasi, prisijungus prie vieno iš jų VPN serverių, greičio mažėjimas buvo nedidelis. Taip yra dėl papildomų išlaidų, patiriamų šifruojant visą jūsų VPN srautą. Tačiau šis praradimas buvo daugiau nei priimtinas privačios interneto prieigos atveju.

PIA greičio testas

Kaip matote iš aukščiau pateiktų vaizdų, užšifruotas ryšys sumažino mūsų bazinio IPT atsisiuntimo greitį nuo 66,43 Mb / s iki 62,51 Mb / s. Tai yra maždaug 6 proc. Sumažėjimas serverio Atlantoje, GA, kuris yra priimtinas ir tarp geriausių mūsų išbandytų rezultatų. Šis minimalus ryšio greičio praradimas yra vertas saugumo ir ramybės, kurią suteikia prisijungimas prie PIA tinklo.

Išvada

Asmeninė interneto prieiga VPN versle veikia nuo 2009 m. Jų tinklą sudaro daugiau kaip 3100 serverių, esančių 33 skirtingose ​​šalyse. Jie turi kelis serverius tokiose populiariose šalyse kaip JAV, JK, Kanadoje ir Nyderlanduose. Jie neprisijungia jokios informacijos apie savo narius, naudodamiesi jų VPN ar tarpinio serverio paslaugomis. Kiekvienas asmuo naudojasi garbės sistema pagal savo TOS.

Nepaisant jų patronuojančios įmonės pavadinimo „London Trust Media, Inc.“, jie yra įsikūrę JAV. Jie yra draugiški „VoIP“ ir „P2P“. Visi VIP serveriai palaiko torrentus, tačiau kai kuriems gali prireikti dvigubo šuolio. Jie įrodė, kad įvykdys įgaliotų valstybės ar teisminių institucijų prašymus suteikti informacijos apie vartotojų veiklą. Tiksliau, jie patenkino perversdami „nieko“ 2016 m. FTB byloje. Jie atsakė į prašymą nurodydami, kad, naudodamiesi savo VPN serveriais ar tarpiniais serveriais, nefiksuoja savo abonentų veiklos. Tai apima visus metaduomenis.

PIA siūlo pasirinktines programinės įrangos programas, skirtas „Windows“, „Mac OS X“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“. Šias programas lengva įdiegti ir jos leidžia vartotojams prisijungti prie VPN serverių privačios interneto prieigos tinkle vos keliais pelės paspaudimais arba bakstelėjimais ekrane. Jų „Windows“, „Mac OS X“ ir „Android“ programose yra keletas pažangiausių funkcijų, prieinamų VPN, įskaitant apsaugą nuo DNS nutekėjimo (tik „Windows“), užmušimo jungiklius, prievadų peradresavimą, įvairius nuotolinius prievadus, apsaugą nuo „IPv6“ ir dalijamąjį tunelį „Android“. prietaisai.

Visos jų programos teikia keletą geriausių šifravimų, pasiekiamų pramonėje, naudojant AES-128 ir AES-256. Visi, išskyrus jų „iOS“ programą, yra numatyti kaip „OpenVPN“ dėl greičio, siūlomo saugumo ir bendro patikimumo. „IOS“ programa yra apsaugota naudojant įmontuotą „IPsec“ protokolą.

PIA pateikia puikius vadovus ir vaizdinės sąrankos vadovus, kaip rankiniu būdu prisijungti prie savo tarnybos naudojant „Windows“, „Mac OS X“, „Android“, „iOS“, „Windows Phone“, „Ubuntu“ ir „DD-WRT“ ar „Pomidorų“ maršrutizatorius. Jų palaikymas prasideda nuo plačios DUK duomenų bazės ir apima 24/7/365 bilietų pardavimo sistemą. Jie taip pat palaiko buvimą socialinėje žiniasklaidoje įvairiose svetainėse, tokiose kaip „Facebook“ ir „Twitter“.

Kas mums labiausiai patiko naudojantis paslauga:

 • VIP turi „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“ klientus.
 • Jie turi programas mobiliesiems, skirtus „iOS“ ir „Android“.
 • Privačios interneto prieigos tinkintos programos turi „Windows“, „Mac OS X“ ir „Android“ jungiklius. Papildomos funkcijos, tokios kaip apsauga nuo ugniasienės, DNS nuotėkio apsauga, maži paketai, prievadų peradresavimas, IPv6 apsauga nuo nutekėjimo ir dalijimasis tuneliu.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija be jokių apribojimų.
 • Konkurencinga kaina ir nuolaida mūsų skaitytojams.

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pridėkite tiesioginių pokalbių palaikymą.
 • Palaikykite alternatyvų protokolą jų programinėje įrangoje, kad vartotojams nereikėtų rankiniu būdu įdiegti paslaugos, jei jie negali prisijungti naudodami „OpenVPN“..
 • Pridėkite grafines sąsajas prie jų „Windows“ ir „Mac OS X“ klientų.
 • Pridėkite daugiau serverio vietų prie jų tinklo. (Afrikos regioniniai serveriai)

Privatų interneto prieigos tinklą sudaro serveriai penkiuose žemynuose – Europoje, Šiaurės Amerikoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Azijoje ir Okeanijoje. Jų tinklo serveriai turi gigabito prievadus. Jie suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai suteiks daug laiko išbandyti jų paslaugą, kad pamatytumėte, ar ji atitinka jūsų poreikius. Išbandykite juos patys ir pamatysite, ką galvojate. Jei jums patinka jų VPN paslauga, jie siūlo papildomą nuolaidą mūsų skaitytojams. Galite užsisakyti neribotą prieigą tik nuo 2,85 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me