Privataus tunelio apžvalga 2018 m

Privatų tunelio VPT valdo „OpenVPN Technologies Inc.“ komanda. Daugelis iš jūsų tikriausiai žino, kad tai yra įmonė, kuri remiasi de facto standartiniu VPN protokolu – OpenVPN. Dėl to jie turi vienos patikimiausių interneto privatumo pramonės įmonių reputaciją. Privataus tunelio VPN infrastruktūra sukurta naudojant jų naujos kartos „OpenVPN“ funkcijas. Taigi prisijungimas per vieną iš jų VPN serverių užtikrina, kad jūsų interneto srautas būtų saugiai užšifruotas oro uostuose, viešbučiuose, mėgstamiausiame kavos name ar kavinėje ar kitose viešose „Wi-Fi“ vietose. Tai taip pat gali padėti apsaugoti jūsų privatumą internete naršant internete iš bet kurios vietos.


Privataus tunelio VPN apžvalga

Privačių tunelių planai & Kainodara

Privataus tunelio VPT rinkodaros struktūra yra šiek tiek kitokia nei daugumos kitų interneto privatumo paslaugų. Jie siūlo dviejų rūšių kainų planus: fiksuotą ir lankstų. Šie planai skiriasi tik tuo, kiek prietaisų leidžiama vienu metu prisijungti prie savo VPN tinklo.

Fiksuotame „Privataus tunelio“ plane kiekvienoje prenumeratoje leidžiama naudoti ne daugiau kaip tris įrenginius vienu metu. Jis parduodamas naudojant du skirtingus terminų paketus: mėnesį ir metus. Jų mėnesinis paketas yra 6 USD per mėnesį. Kaip ir daugelis kitų paslaugų teikėjų, jie siūlo nuolaidas savo metinėms pakuotėms. Taigi, jūs galite gauti privataus tunelio paslaugos metus už 35 USD. Tai yra 50% mažesnė nei mėnesio kaina.

Privataus tunelio kainodara

Kaip jau minėjome anksčiau, lankstus planas suteikia galimybę daugiau nei tris vienu metu prisijungti prie vienos sąskaitos. Tačiau kiekvienas papildomas įrenginys virš trijų kainuos jums 6 USD per mėnesį arba 35 USD per metus, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą paketą. Dabar daugelis paslaugų teikėjų siūlo ne daugiau kaip penkis vienu metu prisijungimus prie vienos paskyros.

Todėl manome, kad lanksti plano kainodara labiau orientuota į mažas įmones atsižvelgiant į jūsų individualius VPN poreikius. Asmeninio tunelio sąskaitos leidžia papildyti savo sąskaitos naudojimą, todėl lanksčios paskyros gali pridėti iki 100 vartotojų. Tokia sąskaita leistų vienu metu ja naudotis iki 100 vartotojų. Tai daro gerą pasirinkimą daugeliui mažų įmonių.

Mokėjimo būdai

„Private Tunnel“ naudoja įvairius mokėjimo metodus už savo VPN paslaugą. Tai apima visas pagrindines kredito ir debeto korteles. Jei norite tvarkyti pirkimus internetu iš centrinės vietos, jie priima pirkinius naudodamiesi „PayPal“. Norėdami sumokėti už ją, taip pat galite naudoti savo banko sąskaitą. Galiausiai „iOS“ vartotojai gali naudoti „Apple“ dovanų korteles. Bitcoin ir kitos anoniminės kriptovaliutos šiuo metu nepriimamos.

Nemokamas 7 dienų VPN bandymas

Kitaip nei daugelis šiandien teikėjų, „Private Tunnel“ visiems naujiems vartotojams siūlo nemokamą 7 dienų jų VPN paslaugos bandomąją versiją. Tai turėtų suteikti daug laiko išbandyti jų VPN tinklą ir išsiaiškinti, ar jis atitinka jūsų poreikius. Būtinai išbandykite jį su visais įrenginiais, kuriuos ketinate naudoti. Be to, įsitikinkite, kad esate patenkinti jo veikimu visose svetainėse, kurias ketinate pasiekti.

Jei norėtumėte išbandyti „Private Tunnel VPN“ paslaugą, norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu viskas, ko reikia, yra el. Pašto adresas ir slaptažodis. Galite prisiregistruoti gauti paskyrą jų svetainėje. Sukūrę savo sąskaitą, suaktyvinkite ją spustelėdami aktyvavimo nuorodą sveikinimo laiške. Tai iliustruoja mūsų privataus tunelio VPN apžvalgos dalis.

VPN tinklas & Serverio vietos

Privataus tunelio VPN tinklą sudaro daugiau nei 50 serverių 23 regionuose. Jie paplitę 12 šalių trijuose skirtinguose žemynuose. Nors jų tinklas yra palyginti mažas, jie įdėjo serverius, kad padidintų bendrą aprėptį ir našumą.

Privatus tunelių tinklas

VPN tinklas turi kelias vietas JAV ir Vakarų Europoje. Ji taip pat turi serverius Kanadoje ir Azijoje. Tai leidžia „Private Tunnel“ teikti daugybę virtualių VPN vietų į populiarias abonentų vietas. Dabartiniai jų tinklai yra šie:

 • Azija
  • Honkongas, Honkongas; Tokijas, Japonija
 • Europa
  • Amsterdamas, Nyderlandai; Frankfurtas, Vokietija; Londonas, JK; Madridas, Ispanija; Milanas, Italija; Paryžius, Prancūzija; Stokholmas, Švedija; Ciurichas, Šveicarija
 • Šiaurės Amerika
  • Monrealis, Kanada
  • JAV: Ashburn, VA; Atlanta, GA; Čikaga, IL; Denveris, CO; Los Andželas, Kalifornija; Majamis, FL; Feniksas, AZ; Solt Leik Sitis, UT; San Chosė, Kalifornija; Sietlas, WA; Niujorkas, NY

Nors privataus tunelio VPN nedraudžia P2P srauto jų tinkle, jie laikosi ir vykdo Skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymą (DMCA). Jie sustabdys paskyras, kurios pažeidžia jos gaires. Jie taip pat įrašo tam tikrą ryšių žurnalo informaciją tinklo priežiūros tikslais. Todėl jie negali būti idealus sprendimas torrent vartotojams.

Apsilankykite privačiame tunelyje

Apsaugokite savo privatumą ir anonimiškumą naudodami privataus tunelio VPN

„Private Tunnel“ ir jos patronuojanti bendrovė „OpenVPN Technologies Inc.“ yra įsikūrusios JAV. Tiksliau sakant, jie yra Plezantone, Kalifornijoje, ir jiems ten taikomi jurisdikcijos įstatymai. Priešingai nei tiki daugelis. JAV šiuo metu nėra duomenų saugojimo įstatymų. Tačiau jie yra „penkių akių“ žvalgybos tinklo, kuris dalijasi šalimis, įkūrėjas. Asmeninė informacija, kurią „Private Tunnel“ renka apie jus, yra laikoma įmonėje, o daugeliu atvejų ji nėra dalijama su jokiomis trečiosiomis šalimis. Išimtis jų TOS nurodoma taip:

Informaciją, kurią pateikiate įsigydami, prisijungdami ir naudodamiesi paslauga, galite pasiekti tik įmonė. Jūsų informaciją gali naudoti tik mes, kad teiktume jums savo paslaugas. Mes gerbiame jūsų privatumą ir neatskleisime jo trečiajai šaliai, išskyrus šias situacijas:

Teisėsaugos institucijų prašymu laikantis visų įstatymų nustatytų procedūrų.
Vartotojas pažeidė naudojimosi paslauga taisykles.

Nors privataus tunelio VPT, naudodamiesi savo paslauga, neužregistruoja jokios savo vartotojo veiklos, jie registruoja kai kuriuos prisijungimo duomenis, kad galėtų stebėti sukčiavimą, prižiūrėti tinklą ir padėti pagerinti tinklo veikimą. Čia yra trumpa jų paslaugų sąlygų (TOS) ištrauka, paaiškinanti tai savo žodžiais:

Mūsų serveriuose saugomi žurnalo failai naudojami tik serverio našumui stebėti, programinės įrangos klaidoms identifikuoti, galimiems saugos pažeidimams nustatyti ir piktnaudžiaujantiems vartotojams nustatyti. Žurnalo failai nenaudojami jūsų internetinei veiklai stebėti ar cenzūruoti. Mes gerbiame jūsų privatumą. Mums neįdomu, ką darai internete.

Šie žurnalai apima tik prisijungimo laiką ir bendrą naudojamą pralaidumą. Jie nesaugo nieko apie jūsų interneto istoriją ar bet kokią internetinę veiklą. Privatus tunelis VPN saugo šiuos žurnalus dvi savaites ir pašalina juos iš savo sistemos. Mes norėtume, kad jie nieko nerašytų, o vertintų už jų sąžiningumą.

Šiuo metu „Private Tunnel“ nepalaiko „Bitcoin“ ar jokio kito anoniminio mokėjimo metodo. Be to, jūs sutinkate su asmens tapatybės patvirtinimu. Jų pačių žodžiais iš TOS:

Jūs sutinkate, kad jūsų tapatybę ir galbūt jūsų mobiliojo telefono numerį galime patikrinti SMS žinute.

Mums asmeniškai nepatinka, kad suteikiame savo mobiliojo telefono numerį SMS patvirtinimui. Privatus tunelis patikrins jūsų tapatybę sukčiavimo prevencijos tikslais. Tai yra priešingybė anoniminiam prisiregistravimui ir kai kuriems skaitytojams gali būti lemiamas veiksnys.

Galiausiai, kalbant apie jūsų privatumą internete, naudojantis privataus tunelio paslauga nenustatyta jokių nutekėjimų. Tai taip pat apsaugo nuo paskirstytų paslaugų teikimo atmetimo atakų (DDoS) ir kenkėjiškų programų įdėjimo. Paslauga naudoja „OpenDNS“, kad apsaugotų ir apsaugotų jūsų trečiųjų šalių paieškos užklausas

Apibendrinant galima pasakyti, kad jūsų privatumas ir anonimiškumas naudojantis „Private Tunnel VPN“ paslauga yra mišrūs krepšiai. Jie yra Kalifornijoje, todėl jiems, kaip ir JAV, taikomi įstatymai. Jie saugo kai kuriuos ryšio žurnalus ir nėra jokio anoniminio būdo įsigyti jų paslaugų.

Kaip mes pažymėjome, naudojant VPN tinklą nebuvo aptikta jokių interneto nutekėjimų, taigi jūsų internetinis privatumas yra apsaugotas. Jei privataus tunelio VPN serverius naudosite prisijungdami prie interneto, apsaugosite nuo kenksmingų trečiųjų šalių ar tiesiog smalsių šnipinėjimo tarnybų. Todėl rekomenduojame ištirti, kam jums reikia VPN, ir nuodugniai išnagrinėti jų TOS ir privatumo politiką, kad patikrintumėte, ar šie poreikiai yra patenkinti..

Internetinio srauto užtikrinimas naudojant privataus tunelio VPN

„OpenVPN“ numatytasis protokolas

Privatus tunelis naudoja „OpenVPN“ kaip vienintelį jų VPN tinklo protokolą. Jie neleidžia tinklo protokolams naudoti kitų protokolų. Taigi, jei bandysite prisijungti naudodami kurį nors iš įprastų integruotų protokolų: IKEv2, SSTP, L2TP ar PPTP, ryšys tiesiog nutrūks. Tai reiškia, kad negalėsite naudotis jų VPN paslauga, jei negalėsite prisijungti naudodami „OpenVPN“. Jie turi pasirinktinę programinę įrangą daugumai pagrindinių platformų, įskaitant „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“, „Amazon“ ir „Android“ įrenginius. Be to, jų paslaugą galima rankiniu būdu sukonfigūruoti bet kuriai platformai, palaikančiai „OpenVPN“ protokolą.

„RSA- 2048“ rankos paspaudimas

Privatus tunelis naudoja TLS serverio autentifikavimui ir valdymui, kad sukurtų pradinį šifravimo tunelį. Visų suderintų raktų patikrinimui naudojami RSA-2048 bitų sertifikatai. Sertifikatai tikrinami naudojant SHA256, o epochos slaptumui nustatyti naudojami efemeriški diferenciniai-pragariški (DHE) raktai. Susitarus dėl šių raktų, jie perduodami saugiu tuneliu tarp VPN serverio ir kliento įrenginių. Per tam tikrą laiką abu raktai galioja, kad sklandus perkėlimo procesas vyktų. Persiuntimo slaptumas užtikrina, kad kada nors gali būti pakenkta tik mažam interneto srauto langui.

Duomenų šifravimas

Privatus tunelis naudoja išplėstinį šifravimo standartą (AES) su 128 bitų rakto ilgiu „Galois“ / „Counter Mode“ (GCM) šifruodamas interneto srautą. Jie pasirinko šį šifravimo standartą, nes jis yra gana greitas, tačiau jis užtikrina aukštą duomenų, kuriais jis užšifruotas, saugumą. Paprastai tai rašoma kaip AES-128-GCM ir, jų manymu, tai paprastai laikoma saugia ir greita bet kuriai programai. Tai užtikrina, kad jūsų VPN ryšys yra greitas ir saugus nuo kenkėjiškų išpuolių internete.

Nors kai kurie paslaugų teikėjai galvoja apie „didesnį bitų skaičių“, „Private Tunnel“ mano, kad tai tik dūmų ekranas, kuriuo bandoma įtikinti potencialius vartotojus, kad jų VPT yra saugesnis. Tačiau kadangi dauguma šifravimo būdų šiandien dažnai sulaužomi ieškant užšifruotų duomenų tvarkymo trūkumų, o ne užpuoliant patį šifravimo algoritmą, jie mano, kad tai klaidingas saugumo jausmas. Be to, didesnis bitų skaičius lemia didesnę duomenų apdorojimo galią šifruoti / iššifruoti. Tai sukelia vėlavimą, dėl kurio gali sulėtėti jūsų VPN ryšys.

Duomenų autentifikavimas

Duomenų autentifikavimas atliekamas naudojant SHA256 HMAC algoritmą. Tai apsaugo jūsų eismą nuo „Žmogaus viduryje“ (MitM) atakų ir apsaugo jį nuo klastojimo iš išorės

Apibendrinant galima pasakyti, kad „OpenVPN“ protokolas ir privataus tunelio VPN tinklo įdiegti algoritmai užtikrina, kad visas jūsų interneto srautas būtų saugiai užšifruotas. Tai suteiks jums ramybės transliuojant turinį ar pasiekiant internetines finansines paslaugas iš mėgstamos kavinės.

Klientas & Techninė pagalba

Pirmoji „Private Tunnel“ palaikymo linija yra jų internetinių pokalbių paslauga, kuri, kaip mes patyrėme, buvo labai atsakinga. Beveik iš karto pasirodė palaikymo specialistas, kuris atsakė į mūsų klausimus. Jie buvo geri spręsdami kai kuriuos ryšio klausimus ir teikdami atsakymus į bendruosius klausimus apie savo tarnybą.

Norint gauti daugiau techninių klausimų, el. Paštu reikia palaikyti el. Laišką, į kurį, jų teigimu, atsakymas gali užtrukti nuo 12 iki 24 valandų. Pateikėme tris techninius klausimus. Maloniai nustebome pamatę, kad dviem buvo atsakyta maždaug per valandą, o kitam prireikė maždaug trijų.

Privatus tunelis jų svetainėje taip pat turi nedidelį palaikymo puslapį. Šis puslapis yra padalintas į keturias dalis: sąskaita, sąskaitos, prisijungimas ir DUK. Tai leidžia lengviau suprasti, ar jie turi atsakymą į jūsų klausimą, ar jums reikia susikurti bilietą. Jie taip pat naudojasi socialine žiniasklaida „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir kt. Galiausiai jie taip pat tvarko atnaujintą naujienų puslapį, kuriame aptaria įprastų saugumo problemų, su kuriomis šiandien susiduria žmonės, sprendimus.

Privataus tunelio VPN praktinis testavimas

„Private Tunnel VPN“ sukūrė pasirinktinę programinę įrangą „Windows“, „MacOS X“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Visi šie prisijungti naudoja „OpenVPN“ protokolą. Tai yra vienintelis jų tinklo palaikomas VPN protokolas, nors prireikus jų „Windows“ programinė įranga palaiko įvairius tarpinio serverio ryšius. Atitinkamos OS versijos, reikalingos šiems klientams ir programoms paleisti, yra šios:

 • „Windows“ – „Windows 7“ ir naujesnės versijos.
 • „Mac“– „OS X 10.x“ ir naujesnės versijos.
 • „iOS“ – „iOS 6.0“ ar naujesnės versijos.
 • „Android“ – „Android 4.1“ ir naujesnės versijos.

Prieš prisijungdami prie VPN serverių privataus tunelio tinklo, turite sukurti paskyrą.

Registracija į privataus tunelio sąskaitą

Kai spustelėsite prisiregistruoti naudotis privataus tunelio paslauga, jums bus pateiktas puslapis, kuriame reikia sukurti paskyrą. Viskas, ko reikia šiai paskyrai, yra el. Pašto adresas ir slaptažodis.

Sukurkite asmeninio tunelio sąskaitą

Įveskite savo el. Pašto adresą, pasirinkite slaptažodį ir dar kartą įveskite jį patvirtinti. Pažymėkite laukelį „Aš nesu robotas“ ir spustelėkite mygtuką „Sukurti sąskaitą“. Sukūrę savo sąskaitą, suaktyvinkite ją spustelėdami sveikinimo laiške esančią nuorodą. Bus atidarytas privataus tunelio svetainės puslapis su šia žinia.

Privataus tunelio sąskaitos aktyvinimas

Spustelėjus šią nuorodą „Aktyvuoti“, jums bus pateiktas puslapis, kuriame galėsite pasirinkti norimą VPN planą.

Pasirinkite privataus tunelio planą

Pasirinkite planą spustelėdami „Mėnesinis“ arba „Metinis“ ir spustelėkite po juo esantį mygtuką „Pradėti nemokamą bandymą“. Bus atidarytas jūsų paskyros portalo puslapis, kuriame bus rodoma prenumeratos informacija.

Informacija apie privataus tunelio sąskaitos portalo prenumeratą

Dabar, kai užregistravote privataus tunelio VPN abonementą, galite atsisiųsti ir įdiegti tinkamą savo programinę įrangą.

Spustelėję sąrašo piktogramą (tris horizontalias linijas), galėsite pasirinkti meniu piktogramą viršutinėje dešinėje portalo puslapio pusėje. Gautame meniu pasirinkite „Atsisiųsti“. Pasirinkite tinkamą piktogramą ir mygtuką „Atsisiųsti…“, kad pradėtumėte operacinės sistemos diegimo procesą.

Atsisiųskite privataus tunelio programinę įrangą

Pasirinkę „Windows“ ar „Mac“ piktogramas, galėsite atsisiųsti diegimo failą į savo kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį. Pasirinkę „Android“, „Amazon“ ar „iOS“, atidarysite atitinkamą programų parduotuvę. Baigę ten galite pradėti įdiegti privataus tunelio programą į savo mobilųjį įrenginį.

Privataus tunelio VPN klientas, skirtas „Windows“

„Windows“ privataus tunelio diegimas

Atsisiuntę „Windows“ diegimo failą į savo kompiuterį, paleiskite jį kaip administratorių. Tai pradės jūsų darbalaukio sąrankos procesą. Pasirinkite aplanką, kuriame norite laikyti programinę įrangą, tada pasirinkite „Įdiegti“.

Asmeninio tunelio įrengimas

Po trumpo laikotarpio pasirodys sąrankos užbaigimo ekranas. Pažymėkite langelį „Pradėti asmeninį tunelį dabar“ ir spustelėkite mygtuką „Baigti“, kad baigtumėte diegimą ir pirmą kartą atidarytumėte „Windows“ klientą..

Prisijungimas prie „Windows“ kliento

Kai klientas atidaromas pirmą kartą, prieš prisijungdami prie privataus tunelio paslaugos turėsite įsitikinti, kad turite galiojančią sąskaitą. Įveskite el. Pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos naudojote kurdami savo sąskaitą, tada spustelėkite „Prisijungti“. Jei dar neturite paskyros, spustelėkite mygtuką „Prisiregistruoti“, kad ją sukurtumėte.

Privatus tunelis Prisijungimas

Pirmasis jūsų prisijungimas prie VPN tinklo

Patikrinęs savo autorizacijos kredencialus, klientas atidarys serverio pasirinkimo ekraną. Spustelėkite miestą, kad pradėtumėte pirmąjį ryšį su privataus tunelio VPN tinklu. Atminkite, kad paskutinis ryšys rodomas sąrašo viršuje. Norėdami pradėti, slinkite žemyn ir pasirinkite Niujorką, NY.

Programa „Privatus tunelis“ paragins užmegzti ryšį su naujuoju serveriu ir paprašys leisti jai užmegzti VPN tinklo ryšį iš jūsų kompiuterio. Kai spustelėsite „Gerai“, jis užbaigs jūsų ryšį su serveriu Niujorke, Niujorke.

Jūsų pirmasis privataus tunelio ryšys

Prietaisų skydelio ekrane bus rodomas dabartinis vartotojas, virtuali vieta ir IP adresas, kurį priskyrė VPN serveris. Čia taip pat galite atidaryti savo paskyros portalo puslapį ir išnagrinėti informaciją apie dabartinę jūsų prenumeratą.

Prieš žiūrėdami į „Windows“ klientą tolimesniuose veiksmuose, pirmiausia pažvelkime į ryšio parametrus. Juos galite pasiekti spustelėję krumpliaračio piktogramą, esančią prietaisų skydelio viršutinėje dešinėje.

Privatus tunelis, skirtas „Windows“ kliento nustatymams

Kliento meniu yra trys elementai: Apie, Nustatymai ir Atsijungimas. Apie rodo ekraną, kuriame rodoma dabartinė programinės įrangos versija ir kita informacija. Pasirinkus atsijungimą, bus paprašyta atsijungti. Atminkite, kad jei pasirinksite „taip“, kitą kartą paleidę klientą turėsite iš naujo įvesti savo kredencialus.

Galutinis elementas „Nustatymai“ turi tris parametrus, kuriuos galite nustatyti rankiniu būdu:

 • Automatinis paleidimas – automatiškai paleis klientą, kai atidarysite „Windows“, jei nustatyta „taip“.
 • Protokolai – leis jums pasirinkti, kaip „OpenVPN“ bus pritaikytas jūsų tinklo jungtims.
  • Adaptyvus – yra numatytasis protokolas. Pirmiausia bandoma prisijungti naudojant „OpenVPN UDP“. Jei nesiseka, tada bandoma susisiekti su OpenVPN TCP įvairiomis formomis.
  • UDP – yra greičiausias „OpenVPN“ protokolas, nes jis netikrina, ar nėra pamestų ar netvarkytų paketų. Tiesiog juos gabena, kai tik atvyksta.
  • TCP – yra patikimiausias „OpenVPN“ protokolas, nes jis tikrina, ar nėra duomenų paketo klaidų, ir jas ištaiso. Tai daro geresnį tolimojo arba silpno tinklo signalus, tačiau yra lėtesnis nei UDP.
  • HTTP tarpinis serveris – naudoja TCP ryšį, paslėptą įprastame interneto prievade 80, kad suteiktų daugiau privatumo
  • OBFS ir OBFS hibridiniai tarpiniai serveriai– yra TCP jungtys, kurios yra užmaskuotos (užkoduotos) uoste, kurį pasirenka „Private Tunnel“ programinė įranga. Tai suteikia dar didesnį privatumą prieš gilų paketų patikrinimą.

Privataus tunelio „Windows“ kliento nustatymai

 • Ryšio laikas – kontroliuoti laiką, iki kada ryšys laikomas gedimu ir bandomas dar kartą. Tai gali užtrukti šiomis reikšmėmis: adaptyvus, 6 sekundės, 20 sekundžių, 30 sekundžių, 1 minutė, 1 minutė 30 sekundžių ir dvi minutės. „Adaptive“ yra numatytoji reikšmė, leidžianti programinei įrangai nuspręsti naudoti kai kuriuos vidinio ryšio parametrus.

Veikia „Windows“ VPN klientas

Dabar, kai mes ištyrėme „Windows“ kliento ryšio parametrus, pažvelkime į tai veikdami. Pakeisti virtualias vietas nesunku. Spustelėkite mygtuką „Atsijungti“ ir tada, kai būsite paraginti, pasirinkite „Taip“. Spustelėkite paskutinę vietą, prie kurios sėkmingai prisijungėte. Atkreipkite dėmesį, kad ši vieta dabar yra regionų sąrašo viršuje. Dabar pasirinkite kitą vietą, tokią kaip Monrealis, QC Kanadoje, kad įvykdytumėte savo regioninius pokyčius.

Naujos virtualios vietos atjungimas ir pasirinkimas

Dabar leiskime prisijungti prie privataus tunelio VPN tinklo ir pakeisti virtualius regionus iš pradžių neatsijungdami. Pirmiausia spustelėkite „Prisijungimas“. Atkreipkite dėmesį, kad Monrealio vieta dabar yra sąrašo viršuje. Slinkite žemyn ir pasirinkite Jungtinės Karalystės, Londono vietą. Tai rodo raginimą paklausti, ar norite pereiti nuo Monrealio prie Londono serverių. Spustelėję „Taip“, užbaikite pakeitimą virtualiajame Londono regione.

Virtualių regionų keitimas naudojant privataus tunelio paslaugą

Kaip matote, įdiegti ir naudoti „Windows“ skirtą „Private Tunnel“ klientą lengva. Yra keletas pagrindinių kliento ryšio nustatymų, tačiau dauguma vartotojų gali tiesiog sutikti su numatytaisiais. Prisijungimas prie serverio privataus tunelio VPN tinkle užtenka vos vieno paspaudimo. Jei norite prisijungti ar atsijungti nuo serverio dabartiniame regione, pasirinkite atitinkamą mygtuką. Norėdami pakeisti virtualias vietas, tiesiog pasirinkite naują regioną ir tada gautai raginimui pasakykite „Taip“.

Apsilankykite privačiame tunelyje

Privataus tunelio VPN „Android“ programa

„Android“ programos diegimas

Apsilankykite privataus tunelio VPN svetainėje, slinkite žemyn iki mobiliojo prietaiso atsisiuntimo srities ir bakstelėkite „Android“ piktogramą. Tai atveria privataus tunelio VPN diegimo puslapį „Google Play“ parduotuvėje. Norėdami pradėti atsisiųsti į „Android“ telefoną, bakstelėkite mygtuką „Įdiegti“. Kai diegimas baigsis, bakstelėkite „Atidaryti“, kad galėtumėte naudoti.

Asmeninio tunelio „Android“ programos diegimas

Prisijungimas prie „Android“ programos

Prieš naudodamiesi privataus tunelio VPN paslauga savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje, turite autentifikuoti savo sąskaitą. Tiesiog įveskite el. Pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos naudojote kurdami paskyrą abonementui patvirtinti. Bakstelėkite mygtuką „Prisijungti“, kad pirmą kartą pradėtumėte naudoti programą.

Privatus tunelis Andriodo programos prisijungimas

Pirmasis „Android“ programos ryšys

Atsidarys programos VPN šliuzo ekranas. Čia galite lengvai prisijungti prie privataus tunelio tinklo. Tiesiog bakstelėkite Ashburn, VA regione, JAV. Atkreipkite dėmesį, kad pažymėta, kas rodo, kad tai yra dabartinis virtualus regionas. Tai paskatins jus leisti asmeniniam tuneliui sukurti ryšį su VPN tinklu. Bakstelėkite „Gerai“, kad sutiktumėte su tuo, ir jūsų virtualiosios Virdžinijos vietos sąranka bus baigta.

Jūsų pirmasis privataus tunelio VPN ryšys

Prijungto prietaisų skydelio programos ekrane rodomas žemėlapis su vietos žymekliu, jūsų dabartinis VPN šliuzas, serverio priskirtas IP adresas ir naudojamas protokolas / prievadas. Slinkant dešinėn atidaromas ekranas, kuriame rodomas įkeltų ir atsisiųstų dažnių juostos plotis laikui bėgant. Tai rodoma ir skaitmeniniu, ir grafiniu pavidalu.

Prieš pradėdami nuodugniau pažvelgti į veikiančią programą, išnagrinėkime programos meniu.

„Android“ programos meniu „Privatus tunelis“

Tai pasiekiama palietus jos piktogramą (tris horizontalias linijas), esančią viršutiniame kairiajame prietaisų skydelio ekrano kampe. Meniu elementai yra šie:

 • Pagalba – atidaro palaikymo puslapį privataus tunelio svetainėje.
 • Nustatymai – leidžia pakeisti ryšio protokolą ir laiką. Mes jas išnagrinėsime per minutę.
 • Pranešimai – rodo naujausius programos pranešimus.
 • Žurnalo failas – rodo ryšio žurnalą ir leidžia jį bendrinti su „Private Tunnel“ palaikymu, jei kyla problemų.
 • Mano prenumerata – atidaro jūsų portalo prenumeratos informacijos puslapį.
 • Atsijungti – ragina uždaryti dabartinį ryšį ir pašalina jus iš programos.

Asmeninio tunelio „Android“ programos meniu

„Android“ programos nustatymų privatus tunelis

„Android“ programos ryšio nustatymai, kuriuos galite pakeisti, yra šie:

 • VPN protokolai – visi yra pagrįsti „OpenVPN“.
  • Adaptyvus – yra numatytasis protokolas. Ji bando naudoti UDP, kad prisijungtų ir pereina prie TCP, jei nepavyksta.
  • UDP – yra greičiausias „OpenVPN“ protokolas, nes jis neatlieka klaidų tikrinimo.
  • TCP – Yra lėtesnis nei UDP, nes taiso duomenų paketų klaidas.
  • HTTP tarpinis serveris – TCP protokolas perduotas per 80 prievadą.
  • OBSF tarpinis serveris – TCP protokolas, perduodamas per programinės įrangos pasirinktą prievadą.

Veikia privataus tunelio VPN „Android“ programų protokolai

 • Ryšio laikas – yra laikotarpis, kurio laukiama prieš pradedant bandymą prisijungti. Galite jį nustatyti 10 sekundžių, 30 sekundžių, 1 minutę, 2 minutes arba nuolat bandyti iš naujo.

Veikia „Android“ VPN programa

Nesunku atsijungti nuo privataus tunelio VPN serverio ir pereiti prie vieno kitame regione. Pirmiausia palieskite jungimo jungiklį, kad atsijungtumėte nuo dabartinio serverio. Kitas bakstelėkite vietos pavadinimą. Tai atveria vartų sąrašą, kurio viršuje yra dabartinis mūsų regionas. Slinkite žemyn ir pasirinkite Monrealio, Kalifornijos regioną, kuris užbaigia jūsų ryšį su naujuoju serveriu.

Asmeninių tunelių serverių atjungimas ir keitimas

Norėdami pakeisti virtualius regionus neatsijungdami nuo dabartinio, bakstelėkite dabartinį ryšį, kad atidarytumėte VPN šliuzų sąrašą. Kitas pasirinkite savo naują vietą, pvz., Londonas, Jungtinė Karalystė. Bakstelėkite „Gerai“, kai būsite paraginti pakeisti ryšį, kad užbaigtumėte procesą.

Regionų keitimas naudojant „Android“ privataus tunelio programą

Asmeninio tunelio VPN „Android“ programą lengva įdiegti telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Įdiegę galite naudoti ją, norėdami prisijungti prie jų paslaugų vos vienu ar dviem čiaupais. Serverių keitimas į naujus regionus gali būti atjungtas. Tai leidžia lengvai pakeisti virtualius regionus, kad pasiektumėte savo vietinį banką ar mėgstamą srautinio perdavimo turinį.

Privataus tunelio VPN greičio testas

Bendras privataus tunelio tinklo darbas buvo geras. Greičio testas rodo, kad jų tinklas veikė patenkinamai. Kaip ir daugumai teikėjų, prisijungiant prie „Privataus tunelio“ paslaugos, interneto sparta šiek tiek sumažėjo. Nuostolis pirmiausia atsiranda dėl skaičiavimo išlaidų, susijusių su viso jūsų interneto srauto šifravimu.

Privataus tunelio greičio testas

Kaip matote iš aukščiau pateiktų vaizdų, „Private Tunnel“ užšifruotas ryšys sumažino mūsų bazinio IPT atsisiuntimo greitį nuo 28.30 Mb / s iki 23.72 Mb / s. Tai yra maždaug 16% sumažėjimas serveriui Čikagoje, kuris yra nedidelis, tačiau vis tiek priimtinas. Šį našumo praradimą kompensuoja papildomas saugumas, kurį suteikia jų šifravimas. Sumažėjus atsisiuntimo greičiui, verta ramybės naršant mėgstamoje kavinėje ar žiūrint mėgstamą laidą laukiant kito skrydžio..

Išvada

„Private Tunnel“ interneto privatumo versle dirba nuo 2004 m. Jų tinklą valdo „OpenVPN Technologies Inc.“, atvirojo kodo „OpenVPN“ protokolo, kurį naudoja daugelis VPN teikėjų, kūrėjas. Tai suteikė jiems nemažą pasitikėjimą pramonėje.

Jų tinklas yra palyginti mažas, tačiau apima populiariausius internetinius regionus. Ji turi serverius Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje. „Private Tunnel VPN“ turi 50 ir daugiau serverių 12 skirtingų šalių su keliomis vietomis visoje JAV. Tinklas neriboja P2P srauto, tačiau kadangi jie registruoja kai kuriuos ryšio duomenis, tai gali būti ne geriausias pasirinkimas torrent vartotojams. Tik tie įrenginiai, kurie palaiko „OpenVPN“, gali prisijungti prie savo tinklo, visi kiti protokolai nepavyks prisijungti.

„Private Tunnel“ turi pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“, „Amazon“ ir „Android“ vartotojams. Jų programas lengva įdiegti. Juos taip pat paprasta naudoti, nes jie turi tik kelis nustatymus, kuriuos galite pritaikyti. Jų programinė įranga palaiko tik „OpenVPN“ protokolą. Visos jų teikiamos protokolo parinktys naudoja 128 bitų AES šifravimą. Programinė įranga apima apsaugą nuo interneto nutekėjimo ir DNS užklausų.

Jų tinklalapyje „Private Tunnel“ yra tiesioginių pokalbių agentas. Remiantis mūsų patirtimi, tai yra 24/7/365. Jų pokalbių agentai yra išmanantys apie bendrą VPN naudojimą, atsiskaitymo klausimus ir žemo lygio techninius klausimus. Aktyvesnius techninius klausimus vyresnieji techniniai darbuotojai tvarko el. Paštu ir internetu. Iš visų trijų mūsų paskelbtų bilietų į visus buvo atsakyta per kelias valandas. Jie taip pat turi nedidelius palaikymo DUK ir naujausią informaciją apie socialinę žiniasklaidą.

Kas mums labiausiai patiko „Private Tunnel VPN“:

 • Individualūs „Windows“, „Mac OS X“ klientai.
 • Programos mobiliesiems „iOS“, „Amazon“ ir „Android“ įrenginiams.
 • Nuotėkis, DNS užklausa ir kenkėjiškų programų apsauga.
 • Nauji vartotojai gauna 7 dienų nemokamą bandomąją sąskaitą.
 • Sąžininga kaina už jų paslaugą.
 • Lankstus planas mažoms įmonėms.

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Išplėskite tinklą daugiau vietų (Rytų Europa, Okeanija ir Pietų Amerika).
 • Pridėkite žudymo jungiklį prie jų programinės įrangos.
 • Padidinkite fiksuoto plano vienalaikius ryšius.

Privataus tunelio VPN tinkle yra serveriai trijuose žemynuose. Jų tinkle yra serveriai Afrikoje, Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje. Jie teikia 7 dienų nemokamą naujų paskyrų bandomąją versiją. Tai suteiks daug laiko išbandyti jų aptarnavimą ir palaikymą. Jei tai atitinka visus jūsų internetinius poreikius, galite užsiregistruoti nuo vos 35 USD per metus.

Apsilankykite privačiame tunelyje

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map