Privatumo ženklelio apžvalga 2016 m

Oranžinė privatumo ženklelio piktograma„Privacy Badger“ yra nemokamas trečiųjų šalių stebėjimo ir skelbimų blokavimo plėtinys, kuris yra naujas vartotojas bendruomenėje. Ši privatumo priemonė, išleista 2014 m., Yra Elektroninių sienų fondo (EŽF) projektas. Privatumo Badgerio tikslas yra blokuoti skelbimų stebėjimą ir stebėjimo slapukus, kad būtų apsaugotas jūsų privatumas. Šiuo metu jis palaiko tik „Chrome“ ir „Firefox“. Netrukus pasirodys ir kitos versijos.


Kaip ir kiti, galite pasirinkti pakeisti kiekvieno sekiklio parametrus. Tai suteikia jums galimybę blokuoti stebėtojus, kuriuos norite blokuoti. Šioje apžvalgoje parodysime, kaip naudoti, atsisiųsti ir įdiegti „Privacy Badger“ plėtinį.

Privatumo ženklelio finansavimas

„Privacy Badger“ finansavimas finansuojamas iš EŽF. Nors jums nereikia aukoti EŽF, „Privacy Badger“ suteikia jums galimybę. Mes rekomenduojame palaikyti jų pastangas. Puiki blokatoriaus dalis yra ta, kad ji jums praneš, jei skelbimas stebi jus keliose svetainėse. Taip pat galite blokuoti konkrečių domenų skelbimus, judindami slankiklius. „Privacy Badger“ yra mėgstamas daugelio privatumo gynėjų naršyklės pratęsimas.

„Chrome“ privatumo ženkliukas

Jei norite gauti „Chrome“ privatumo ženklelį, turėsite spustelėti meniu mygtuką naršyklėje. Vėliau eikite į Daugiau įrankių, ir tada Pratęsimai.

„Adblock Plus“ diegimas

Dabar būsite nuvežti į Pratęsimai ekranas iš „Chrome“.

gauti daugiau plėtinių

Pasirinkite parinktį, kuri sako gauti daugiau plėtinių. Kairėje pusėje įveskite Privatumo ženkliukas. Čia pamatysite kelias skirtingas parinktis, tačiau norite pasirinkti plėtinį, kuriame sakoma, kad privatumo ženklelis, kurį siūlo www.eff.org. Tada spustelėkite pridėkite prie „Chrome“ mygtuką po plėtinių antrašte, kad pradėtumėte.

„Chrome“ privatumo ženkliukas

Kai būsite paraginti, spustelėkite pridėti plėtinį.

„Chrome“ privatumo ženkliukas

Kaip naudoti „Chrome“ skirtas privatumo ženkliuką

Dabar, kai plėtinys bus įdiegtas, būsite paraginti apsižvalgyti.

„Chrome“ privatumo ženkliukas

Baigę apžvalgą, uždarykite „Chrome“ ir vėl atidarykite. Galite palikti nustatymus arba juos pakeisti. Norėdami juos pakeisti, spustelėkite Privatumo ženklelio piktogramą. Dabar spustelėkite pavarą, kad pasiektumėte parinkčių puslapis. Kaip matote toliau, galite išjungti „Privacy Badger“ tam tikrose svetainėse.

„Chrome“ privatumo ženkliukas

Šioje dalyje yra keturi skirtukai. Tai yra Vartotojo filtrų nustatymai, Baltojo sąrašo domenai, Socialinio valdiklio nustatymai ir Bendrieji nustatymai.

Vartotojo filtro nustatymai – Šis skirtukas parodys potencialius stebėtojus puslapyje. Galite visiškai užblokuoti visus stebėtojus, blokuoti tik slapukus arba galite leisti viską. Kaip sakoma, jums tikrai nereikia judinti slankmačių, nebent kažkas yra sulaužytas.

Baltojo sąrašo domenai – Šiame skirtuke galite pridėti domenus, kuriuos norite įtraukti į baltąjį sąrašą.

Socialinių valdiklių nustatymai – Šiame skirtuke yra vienas mygtukas. Galite išjungti arba įjungti viešojo valdiklio pakeitimą.

Bendrieji nustatymai – Šiame skirtuke yra tik vienas žymimasis laukelis. Galite spustelėti langelį, kuriame rodoma Rodyti blokuotų elementų skaičių.

Privatumo ženklelio parinkčių puslapis

Dabar „Privacy Badger“ yra paruoštas naudoti „Chrome“.

„Firefox“ privatumo ženklelis

Norėdami gauti „Firefox“ privatumo ženklelį, eikite į svetainę https://www.eff.org/privacybadger ir spustelėkite mygtuką, kuris sako: Įdiekite „Privacy Badger“.

įdiegti „Firefox“ privatumo ženkliuką

Kai tai padarysite, gausite tokį iššokantį pranešimą kaip šis. Eik į priekį ir spustelėkite Leisti.

privatumo ženkliukas įdiegti iššokantįjį langą

Tada spustelėkite Diegti.

įdiegti privatumo ženkliuką

Įdiegę pamatysite tą pačią apžvalgą, kurią minėjome „Chrome“ skiltyje. Dabar galite naršyti taip, kaip įprastai, ir žinoti, kurie trečiųjų šalių skelbimai jus seka. Jei nematote jokio skelbimo, kurio trūktų jūsų žiūrimame tinklalapyje, skelbimai atitinka „nesekimo“ taisykles.

Skirtumai su ir be privatumo ženklelio

Žemiau esančiame paveikslėlyje matote tinklalapį, nenaudodami „Privacy Badger“. Matomi keli skelbimai.

internetinis puslapis be privatumo ženklelio

Dabar jums parodysime tą patį puslapį su „Privacy Badger“.

svetainė su įjungtu privatumo ženkliuku.

Kaip matote, svetainėje yra užblokuotų skelbimų. Tiesiog nepamirškite, kad ne visi skelbimai yra blokuojami pagal numatytuosius nustatymus. Norėdami užblokuoti konkrečius skelbimus, turėsite išjungti to skelbimo stebėjimo priemones. „Privacy Badger“ yra daugiausia privatumo priemonė, o ne skelbimų blokavimo priemonė.

Kodėl verta naudoti „Privacy Badger“??

Privatumo Badgeris daro gerą darbą blokuodamas trečiųjų šalių skelbimų stebėjimo priemones. Tai padės jums apsaugoti nuo svetainių, kurios seka jūsų naršymo veiklą iš kelių šaltinių. Džiaugiamės, kad netrukus „Privacy Badger“ bus prieinamas kitoms stalinių ir mobiliųjų versijoms.

Išvada

Apibendrinant, mums patinka „Privacy Badger“ paprastas naudojimas. Kai daugiau naršysite naudodamiesi „Privacy Badger“, plėtinys atliks pakeitimus jums nereikės perkelti slankiklių. Jums nereikės daryti jokių skaidrių pakeitimų, nebent svetainės nustotų veikti. Kadangi „Privacy Badger“ pirmiausia yra privatumo įrankis, jis neužblokuos visų skelbimų. Jei norite, kad būtų užblokuota daugiau skelbimų, siūlome naudoti ir kitus skelbimų blokatorius. Norėdami apsaugoti savo privatumą, galite naudoti papildomus įrankius, tokius kaip VPN.

Apsilankykite „Privatumo ženklelyje“

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map