Puiki privatumo VPN apžvalga 2018 m

„Perfect Privacy“ peržiūra pradedama pastebėjus, kad jie pradėjo savo VPN paslaugą 2008 m. 2013 m. Jie pradėjo „perkrauti“ savo VPN tinklo infrastruktūrą ir išteklius. Dėl šios priežasties jie padidino didžiąją dalį senesnių serverių iki 1 Gb / s pralaidumo. Tobulas privatumas taip pat pridėjo daug naujų šalių ir alternatyvių serverių vietų esamose šalyse. Be to, jie taip pat pridėjo naujų funkcijų ir sukūrė vidines pritaikytas programas, skirtas „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“. Šios programos apima tokias funkcijas kaip aukščiausio lygio šifravimas, daugiapakopis žudymo jungiklis, DNS ir IPv6 nuotėkio prevencija, daugialypės jungtys ir slaptas VPT. Jūsų asmeninis privatumas yra dar labiau apsaugotas anoniminiais mokėjimo metodais, kuriuos jie priima, ir VPN filosofija be prisijungimo. Dėl to tobulas privatumas išaugo į patikimą pasaulinę interneto privatumo ir saugos tarnybą.


Puikus privatumas

Contents

Kainos ir specialūs pasiūlymai

„Perfect Privacy“ siūlo savo VPN paslaugą kaip integruotą paketą, apimantį visas jo pažangiausias funkcijas ir įvairių prietaisų bei platformų palaikymą. Šis paketas parduodamas naudojant skirtingą terminų trukmę, kuri apima: 1 mėnuo, 3 mėnesiai, 6 mėnesiai, 12 mėnesių ir 24 mėnesiai. Kaip ir daugelis VPT teikėjų, jie siūlo nuolaidas ilgesnio laikotarpio paketams.

Puiki privatumo VPN kainodara

Tobulas privatumas yra įkainis kaip aukščiausios kokybės VPN paslauga. Jie mano, kad tai pateisina jų siūlomos patobulintos privatumo funkcijos: „TrackStop“, „NeuroRouting“ ir kaskadiniai serveriai. Taigi jų kainos prasideda nuo 12,99 EUR arba 14,82 USD už vieno mėnesio planą. Be to, galite sutaupyti 7% 3 mėnesių, 15% 6 mėnesių ir 23% 12 mėnesių planuose. Tačiau jei užsisakote 24 mėnesių planą, prieigą prie jų VPN tinklo galite gauti tik nuo 8,95 euro arba 10,21 USD per mėnesį. Tai yra 31% mažesnė suma nei vieno mėnesio planas.

Mokėjimo būdai

Tobulas privatumas siūlo klientams daugybę skirtingų būdų įsigyti savo VPN paslaugą. Tai apima įprastas kredito korteles, tokias kaip „VISA“, „MasterCard“ ir „American Express“, taip pat „Unionpay“ pasaulinę Kinijos kredito kortelę. Mobiliuosius mokėjimus taip pat galima atlikti naudojantis „Mobiamo“. Jie priima „PayPal“ tiems, kurie mėgsta pirkti internetu, nors yra pagrindinis šaltinis. Nors jie taip pat nurodo monetų kalyklą, jos sąskaitos apmokėjimo funkcija buvo pašalinta 2018 m. Birželio 30 d.

Puikūs privatumo VPN mokėjimo būdai

Be šių, „Paymentwall“ siūlo daugybę kitų būdų, kaip atsiskaityti už jūsų VPN paslaugą. „Perfect Privacy“ stebi prenumeratas, naudodamas tik atsitiktinai sukurtą sąskaitos numerį ir mokėjimo sumą. Taigi, jei norite būti anonimingesni, galite užsiprenumeruoti tobulą privatumą naudodami „Bitcoin“ ir net grynaisiais. Galiausiai galite sumokėti už savo paslaugą naudodami banko pavedimus.

Puiki privatumo grąžinimo politika

Jei po pirmojo pirkimo nesate 100% patenkintas jų VPN paslauga, „Perfect Privacy“ grąžins jūsų mokėjimą. Jūs turite paprašyti grąžinti pinigus per septynias dienas nuo pradinio pirkimo dienos. Tai gali suteikti trumpą laiką išbandyti paslaugą ir išsiaiškinti, ar ji tinka mūsų VPN poreikiams. Grynaisiais pinigais ar „Bitcoin“ operacijomis grąžinti negalima. „Perfect Privacy“ prašo prieš pateikdami grąžinamąją išmoką pirmiausia suteikti jų palaikymo komandai galimybę padėti iškilus techninėms problemoms. Mes nesame tikri, kad septynios dienos yra pakankamas laikas tam.

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

Puikios privatumo VPN funkcijos

Tobulas privatumas turi daug pažangių funkcijų, kurias teikia tik kai kurios geriausios VPN paslaugos. Be to, ji derina savo unikalų derinį, kurį galima sukonfigūruoti iš jų kliento programinės įrangos. Kiti yra integruoti į filosofiją, naudojamą kuriant savo tinklo infrastruktūrą. Kai kurios iš šių funkcijų, pvz., „TrackStop“ ir „NeuroRouting“, yra valdomos serverio pusėje, todėl naudojamos visoms VPN jungtims. Daugybė „Perfect Privacy“ naudojamų VPN privilegijų sąrašo:

 • Protokolas – saugiausių „OpenVPN“ ir „IPSec“ protokolų palaikymas, taip pat rankiniu būdu įmontuotų protokolų, tokių kaip IKEv2 ir PPTP, palaikymas..
 • Šifravimas – tai apima ir tai, ką JAV naudoja saugiems vyriausybės dokumentams AES-256-CBC, taip pat žemesnio lygio pasirinkimą srautui, kuriam reikia mažiau saugumo ir didesnį greitį, pavyzdžiui, vaizdo transliaciją.
 • Ne loginė filosofija – tai yra integruota į jų tinklo infrastruktūrą, nes jų paslauga vykdoma užšifruotuose RAM diskuose. Taigi, kai diskas netenka energijos, nieko neišsaugoma.
 • Įrenginio palaikymas – kuriame yra „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir maršrutizatoriai.
 • „TrackStop“ – kuri veikia serverio pusėje, kad būtų naudojami baltieji sąrašai ir filtravimas, siekiant apsaugoti vartotojus nuo daugybės skirtingų svetainių. Tai apima skelbimų ab stebėjimą, sukčiavimą, socialinę žiniasklaidą, netikras naujienas ir kt.
 • Slaptas VPN – Technologija leidžia paleisti visą savo VPN srautą per SSH, „stunnel“ arba „obfsproxy2 / 3“ ir keisti uostus, kad būtų galima apeiti ugniasienes ir išvengti cenzūros..
 • Kaskadiniai VPN serveriai – leidžia jums sukurti savo kelių apynių kelius, turinčius iki keturių lygių.
 • „NeuroRouting“ – naudoja AI, pagrįstą „TensorFlow“, kad nuolat nukreiptų jūsų internetinį srautą per saugiausią trumpiausią kelią iki jūsų tikslo URL tikslinio serverio.
 • VPN pralaidumas – leidžia neribotą srautą.
 • Neribotas vienalaikis ryšys – kartu su maršrutizatoriaus palaikymu apsaugo visus įrenginius, kurie jungiasi per maršrutizatorių, įskaitant televizorius, žaidimų sistemas ir kitus.
 • Tik fiziniai serveriai – yra naudojami jų VPN tinklui suformuoti, turint 1GB pralaidumą ir IPv6 adresus.
 • Kliento programinė įranga – „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“ su patobulintomis privatumo funkcijomis, tokiomis kaip žudymo jungikliai, DNS ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, tarpinio serverio palaikymas ir kt..
 • „Torrent“ ir P2P palaikymas – visuose serveriuose, išskyrus JAV ir Prancūzijoje.
 • Uosto ekspedijavimas – tai apima automatinius ir vartotojo konfigūruojamus prievadus tokioms programoms kaip torrentai.
 • Palaikymas – el. Paštu, forume, DUK ir nuotoliniu būdu per „TeamViewer“

Puikus privatumo VPN tinklas ir infrastruktūra

2013 m. „Perfect Privacy“ pradėjo svarbų savo VPN tinklo atnaujinimą. Todėl didžiąją dalį jų tinklo dabar sudaro 1 Gb / s pralaidumo metaliniai serveriai. Savo infrastruktūroje jie nenaudoja virtualių serverių. Be to, jie taip pat pridėjo naujų vietų ir papildomą pralaidumą daugeliui esamų. Jų tinkle taip pat yra vidinė DNS struktūra, padedanti apsaugoti jų naudojimo privatumą. Šie pakeitimai padidino viso „Perfect Privacy“ pasaulinio tinklo veikimą ir saugumą.

Puikios privatumo VPN šalys

Nors ir palyginti nedidelė, dabartinė „Perfect Privacy VPN“ paslauga apima daugiau nei 50 serverių 23 skirtingose ​​šalyse. Jie yra paskirstyti penkiuose žemynuose: Afrikoje, Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Okeanijoje. Kiekvienas serveris turi kelis IP adresus, kurie atsitiktinai priskiriami visiems jo vartotojams. Daugelis jų palaiko ir „IPv4“, ir „IPv6“ adresus, kurie ateityje įrodo jų VPN paslaugą, teikdami visas dvigubos kamino IPv4 ir IPv6 jungtis. Visas „Perfect Privacy“ tinklo serverių sąrašas yra toks:

 • Afrika
  • Egiptas (Kairas)
 • Azija
  • Kinija (Honkongas), Izraelis (Tel Avivas) , Japonija (Tokijas), Turkija (Stambulas)
  • Singapūras (Singapūras1; Singapūras2)
 • Europa
  • Čekijos Respublika (Praha), Danija (Kopenhaga), Islandija (Reikjavikas), Latvijoje (Ryga), Norvegija (Oslas), Rumunija (Bukareštas),
  • Prancūzijoje (Kalė; Paryžius; Strasbūras),
  • Vokietija (Berlynas; Erfurtas; Frankfurtas1; Frankfurtas2; Hamburgas; Niurnbergas1; Niurnbergas2),
  • Liuksemburgas („Steinsel1“; „Steinsel2“),
  • Nyderlandai (Amsterdamas1; Amsterdamas2; Amsterdamas3; Amsterdamas4; Amsterdamas5; Roterdamas1; Roterdamas2; Roterdamas3; Roterdamas4; Roterdamas5),
  • Rusija (Maskva1; Maskva2),
  • Švedija (Malmė; Stokholmas1; Stokholmas2),
  • Šveicarija („Bazelis1“; „Bazelis2“; Ciurichas1; Ciurichas2),
  • Jungtinė Karalystė (Londonas1; Londonas2; Notingemas)
 • Šiaurės Amerika
  • Kanada (Monrealis)
  • Jungtinės Valstijos (Čikaga; Dalasas; Los Andželas; Majamis; Niujorkas)
 • Okeanija
  • Australija (Melburnas)

Kiekvienas VPN serveris vykdo šias paslaugas: OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP), IPSec, SSH2, PPTP, Squid Proxy. „SOCKS5 Proxy“ ir „TOR“. Uostai, kuriuose veikia šios paslaugos, yra „Perfect Privacy“ svetainės narystės puslapyje. Nariai ten esančiuose serveriuose taip pat gali rasti kitos informacijos.

Puikus privatumo VPN serveris

Puikus privatumas taip pat yra „P2P“ ir „Torrent“ šalininkas. Tačiau prieglobos įmonėms Prancūzijoje ir JAV spaudžiamas žiniasklaidos agentūrų spaudimas apriboti failų bendrinimą ir „BitTorrent“ veiklą. Dėl šių tariamų DMCA pažeidimų jie nutraukia savo klientų sutartis. Norėdami palengvinti šią galimybę, „Perfect Privacy“ neleidžia prieiti prie „BitTorrent“ stebėjimo priemonių šiuose serveriuose. Visiems kitiems serveriams tokių apribojimų nėra.

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

Puikus vartotojo privatumas ir anonimiškumas

Kadangi jos pavadinimas reiškia „Perfect Privacy“, tai suprojektavo jų paslaugas atsižvelgiant į klientų privatumą. Nors iš pradžių jų būstinė buvo Naujojoje Zelandijoje, šiuo metu jie turi susiskaldžiusią asmenybę. Pati techninė VPT tarnyba yra Panamoje, o apskaitą ir duomenis Šveicarijoje tvarko Vectura. Tai suteikia jiems visišką visų infrastruktūros valdymo priemonių ir vidinių sistemų kontrolę. Jie mano, kad tokia suskaidyta struktūra suteikia geresnį saugumą tiek jums, tiek jiems. Į privatumą orientuotos sistemos reikalauja ne tik tinkamų technologijų taikymo, bet ir tinkamų duomenų apsaugos.

Ir Panama, ir Šveicarija turi federalinius įstatymus ir konstitucijas, kurie saugo jūsų asmeninę informaciją. Neleiskite jo perduoti trečiosioms šalims be įspėjimo ir (arba) dalyvaujančio asmens leidimo. Be to, jie taip pat turi įstatymus ir kitus teisės aktus, kurie apsaugo jų jurisdikcijai priklausančius užsienio subjektus nuo priverstinio atskleisti tokią informaciją nesilaikant griežtų teisinių procedūrų. Taigi abi yra ideali vieta įmonėms, teikiančioms internetines privatumo paslaugas, tokias kaip „Perfect Privacy“.

Paskyros informacija

Pagrindinė „Perfect Privacy“ paslaugos filosofija yra ta, kad jos apsaugo savo vartotojus asmeniniu, taip pat ir internetiniu privatumu. Jie nesaugo jokios asmeninės informacijos apie mokėjimą. „Perfect Privacy“ stebi klientų sąskaitas naudodamas tik atsitiktinai priskirtą sąskaitos numerį ir sąskaitos galiojimo laiką. Be to, savo TOS skyriuje „Privatumas“ jie nurodo:.

Mes stengiamės išsaugoti kuo mažiau duomenų, nes negalime būti priversti atiduoti tai, ko neturime iš pradžių.
Duomenys, kuriuos turime saugoti:

Jūsų prisijungimo duomenys (vartotojo vardas ir slaptažodis)
Jūsų nurodytas el. Pašto adresas
Paskyros galiojimo laikas

Kaip matote, „Perfect Privacy“ taip pat saugo paskyros kredencialus: vartotojo vardą ir priskirtą slaptažodį. Jie naudoja nurodytą el. Pašto adresą norėdami išsiųsti jūsų prisijungimo duomenis. Jų svetainėje taip pat minima, kad vienkartinis el. Laiškas gali būti naudojamas jūsų paskyrai užregistruoti. Jie taip pat teigia, kad bet kuriam ir net keliems el. Pašto adresams gali būti naudojamas nuolatinis palaikymas. Be to, galite pasirinkti užšifruoti visą korespondenciją įtraukdami savo viešą PGP raktą į narystės sritį.

Anoniminiai mokėjimo būdai

Tobulas privatumas palaiko keletą skirtingų lygių anoniminių mokėjimo būdų. Tai apima „Bitcoin“ ir grynųjų pinigų mokėjimą. Galite pateikti pseudoanoniminius „Bitcoin“ mokėjimus per „Bitpay“. Taigi, mokėjimo piniginės turi būti suderinamos su „Bitcoin“ mokėjimo protokolu ir negali būti siunčiamos tiesiogiai iš mainų centro. Mokėjimo patvirtinimas gali užtrukti iki valandos.

Puikūs privatumo VPN anoniminiai mokėjimo būdai

Grynieji pinigai yra anonimiškiausias mokėjimo būdas. Tačiau jūsų mokėjimas, sąskaitos patvirtinimas ir suaktyvinimas gali užtrukti daugiau nei dvi savaites. Be to, „Perfect Privacy“ neatsako už prarastus mokėjimus. Norėdami atsiskaityti grynaisiais, gerai nuslėptus pinigus į voką turite nusiųsti:

Puikus privatumas
Terbatas gatvėje 14-2
Ryga. LV-1011
Latvijoje

Taigi, kaip geras kompromisas tarp sąskaitos aktyvavimo greičio ir anonimiškumo, manome, kad mokėjimas naudojant „Bitcoin“ yra geriausias tiems, kurie siekia daugiau anonimiškumo..

Nėra žurnalų ir nėra paslėptų duomenų saugyklų

Tobulas privatumas neprijungia jokių jų paslaugų (VPN, DNS, tarpinių serverių SSH ir kt.) Vartotojų srauto. Tai taip pat apima prisijungimo ir prisijungimo duomenis. Tęsiant ankstesnę cituojamą TOS politiką, teigiama:

Mes neregistruojame jokių prisijungimų ar jūsų užmegztų ryšių. Mes registruojame tik bendrą serverių naudojimo santykį, t.y., kiek srauto naudojama mūsų serveriuose. Šiuos duomenis galima viešai peržiūrėti mūsų serverio būsenos puslapyje.

Galite pastebėti, kad „Perfect Privacy“ išlaiko bendrą kiekvieno serverio naudojimo santykį. Tai naudojama norint parodyti dinamišką „% free“ grafiką kiekvienam tinklo nariui. Tai leidžia klientams lengvai pamatyti, kurie jų regiono serveriai greičiausiai teikia didžiausią greitį.

Tobulas privatumas priima idėją be prisijungimo prie galutinės išvados. Jų serveriai yra laikomi privačiuose metalo serveriuose, esančiuose geriausiuose duomenų centruose visame pasaulyje. Tobulas privatumas neišsaugo jokių žurnalų. Be to, jų infrastruktūra pagrįsta tokia duomenų saugojimo filosofija. Visos jų paslaugos teikiamos labai šifruotuose RAM (Random Access Memory) diskuose, kurie neturi nuolatinio saugojimo galimybių.

Tiems, kurie nėra susipažinę su RAM, visi joje saugomi duomenys prarandami atjungus maitinimą. Tikriausiai tai pastebėjote pamiršę išsaugoti dokumentą ir praradę anksčiau neišsaugotus pakeitimus, jei nutrūktų maitinimas. Taip pat negalima kopijuoti užšifruotų RAM diskų duomenų, nes jie bus sunaikinti, atjungus maitinimą.

Taigi jų nebus nieko kopijuoti. Dėl to techniškai neįmanoma priversti jų registruoti jūsų duomenų. Be to, savo svetainėje jie nurodo:.

Niekas negali mūsų priversti prisijungti prie jūsų duomenų. Jei taip būtų, mes verčiau nutrauktume tobulą privatumą, o ne įrašytume jūsų duomenis ir sugadintume jūsų privatumą.

Pažangios privatumo funkcijos ir sveikas jausmas

Jie taip pat įdiegė naujas patentuotas aukščiausios kokybės VPN funkcijas, tokias kaip „NeuroRouting“, „TrackStop“, „Stealth VPN“ technologija ir kaskadinius VPN serverius, kurie gali padėti apsaugoti jūsų privatumą ir įveikti internetinę cenzūrą. Jų paslauga vartotojams taip pat suteikia saugią apsaugą nuo DNS, IPv4, IPv6 ir WebRTC nuotėkio, taip pat ugniasienės pagrindu veikiantį nužudymo jungiklį jų pasirinktinių programų vartotojams ir nuolatinius nužudymo jungiklių įrenginius mobiliesiems įrenginiams. Mes juos išsamiau išnagrinėsime vėliau šioje „Perfect Privacy VPN“ apžvalgoje.

Galite padėti savo internetiniam privatumui ir anonimiškumui vadovaudamiesi bendromis privatumo taisyklėmis. Pirmiausia išvalykite visus naršyklės slapukus ir naudodamiesi naršyklės inkognito režimu prieš pradėdami naudoti savo VPN. Tada į savo skelbimų blokatorių arba „TrackStop“ įtraukite tinkamus filtrus, kad apribotumėte stebėjimą ir kenkėjiškas programas. Be to, neįveskite, kad įvesite savo vardą ir adresą viešosios komercijos svetainėje, pavyzdžiui, „Ebay“ ar „Amazon“.

DNS nuotėkio testas

Mes išbandėme „Perfect Privacy“ paslaugą serveriuose JAV, Europoje ir Australijoje. Tikrinant jungtis su atskirais serveriais, DNS nuotėkio bandymų metu nebuvo jokių nuotėkių.

Taigi, mes pasidomėjome, kaip tai bus padaryta užmezgant „slėgio atvejo“ daugialypį ryšį. Šį testą apvažiavome JAV. Tai yra ta pati sąranka, kurią mes panaudojome rankose bandydami šią „Perfect Privacy VPN“ apžvalgą. Pirmiausia susisiekėme su Čikaga, paskui Dalasu. Toliau važiavome į Los Andželą ir pagaliau Niujorką. Mes parodome šį daugialypį šuolį taip:

 • Čikagoje »» Dalasas »» Los Andželas »» Niujorkas

Užmezgę galutinį ryšį su serveriu Niujorke, atlikome išplėstinį DNS nuotėkio testą, kad įsitikintume, jog nutekėjimų nėra.

Puikus privatumo VPN 4 lygių daugialypės terpės DNS nuotėkio testasBuvo rastas tik vienas severis. Tai reiškia, kad jokio DNS nutekėjimo nebuvo pastebėta. Tuomet nusprendėme pamatyti, kas nutiks, jei du serveriai bus pašalinti iš mūsų serverių kaskados, atjungiant trečiąją nuorodą, Los Andželą.

Puikus privatumo VPN 2 lygių daugialypės terpės DNS nuotėkio testasKaip matote, buvo rastas tik vienas serveris. Tai mus patenkino, kad „Perfect Privacy“ puikiai padėjo apsaugoti savo vartotojus nuo DNS nutekėjimų.

Privatumo santrauka

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Perfect Privacy“ yra vienas iš pačių įvairiausių visų mūsų apžvelgtų VPN į privatumą orientuotų funkcijų rinkinių. Tai apima anonimines paskyros kūrimo procedūras, pažangias VPN privatumo funkcijas, tokias kaip „Neurorouting“, trijų pakopų užmušimo jungiklį, užšifruotą DNS ir puikią apsaugą nuo nutekėjimo. Taigi jų paslaugų vartotojai gali būti tikri, kad tiek jų asmeninis, tiek internetinis privatumas yra gerai apsaugoti.

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

Puikus privatumo saugumas

Visos tobulos privatumo paslaugos (VPN, tarpinis serveris, DNS ir kitos vartotojui prieinamos paslaugos) yra teikiamos privačiuose metalo serveriuose, esančiuose geriausiuose duomenų centruose visame pasaulyje. Šie duomenų centrai savo klientams vadovaujasi naujausiomis geriausios praktikos saugumo procedūromis.

Numatytieji pasirinktinių programų protokolai

Tobulas privatumas leidžia jungtis tik naudojant „IPSec“ arba „OpenVPN“ protokolus jų VPN tvarkyklės programinėje įrangoje. Standartizuotas IETF IPSec protokolas suteikia dar vieną šifravimo alternatyvą. Dauguma šiuolaikinių operacinių sistemų palaiko „IPSec“. Todėl, norint ja naudotis, nereikia jokios papildomos programinės įrangos. Taigi jis gali užtikrinti didesnį atsisiuntimo greitį, turėdamas mažiau procesoriaus galios. Tačiau jūs turite pasitikėti operacinės sistemos sertifikavimo institucijomis (Root-CA).

„OpenVPN“ yra vienas saugiausių ir patikimiausių šifravimo protokolų, galimų šiandien. Tai taip pat užtikrina gerą stiprios saugos ir greito greičio pusiausvyrą. „OpenVPN“ reikalingas papildomas programinės įrangos diegimas. Taigi jis naudoja daugiau procesoriaus galios. Puikios privatumo VPN tvarkyklė naudoja „OpenVPN“ ryšiams kietus kodus.

Puikus privatumo „OpenVPN“ diegimas

Turime išnagrinėti numatytąjį „Perfect Privacy OpenVPN“ diegimą, kad įvertintume jų paslaugos saugumą. Pažvelgę ​​į prisijungimo žurnalą, kurį sukuria „OpenVPN“ ryšys, naudojant numatytuosius nustatymus, galime tai padaryti.

Puikus privatumo „OpenVPN“ ryšio žurnalasIš jų ryšio žurnalo failo ir kitų šaltinių pastebime, kad „Perfect Privacy OpenVPN“ ryšiai šifravimui ir duomenų vientisumui naudoja šį parametrą:

 • Rankos paspaudimas (serveris / klientas) – yra RSA-4096 su 1024 bitų Diffie Hellmann klavišais.
 • Duomenų kanalo šifras – yra AES-256-CBC.
 • Duomenų autentifikavimas – naudoja HMAC SHA512.
 • Valdymo kanalo šifras – yra AES-256-GCM.
 • Valdykite kanalo autentifikavimą – autentifikavimui naudoja SHA384.

Žvelgiant į tai, nesunku pastebėti, kad „Perfect Privacy“ savo VPN tarnybai naudoja didelio stiprumo šifravimo algoritmus. Pradinei autentifikacijai tarp serverio ir kliento jie naudoja RSA-4096-DHE su SHA-384. Sesijos raktai atnaujinami kas 60 minučių, kad būtų užtikrinta slaptumo apsauga. Tai panašu į šifravimo lygį, kurį JAV vyriausybė naudoja „slaptam“ ryšiui.

Neautomatinis diegimas

Jie taip pat turi serverio konfigūracijos failus, skirtus rankiniu būdu įdiegti „OpenVPN“ „Android“ ir „iOS“. Tam reikalingos trečiųjų šalių programos: atitinkamai „OpenVPN“, skirtai „Android“, ir „OpenVPN Connect“. Be to, „Perfect Privacy“ rekomenduoja „IKEv2“ su „iOS“. Jie turi serverių konfigūracijos failus, kad paprasčiausiai įdiegtų ir palengvintų jų naudojimą su savo tinklo serveriais. „Tobulas privatumas“ yra vadovas, kaip naudoti šiuos failus norint sukurti VPN pagal pareikalavimą naudojant „iPhone“ ir „iPad“ naudojant „IKEv2“ jų narystės srityje.

Jie taip pat turi „Android IPSec“ klientą, kuris remiasi „strongSwan IPSec“ klientu. Tai apima nepriekaištingą privatumo konfigūraciją, serverius ir atnaujinimus. Kliento įdiegimo failą („Perfect-Privacy-VPN.apk“) galima atsisiųsti iš narystės srities.

Išplėstinės saugos funkcijos

Tobulą privatumą taip pat turi kai kurios aukščiausios kokybės VPN funkcijos, tokios kaip „NeuroRouting“, „TrackStop“, „Stealth VPN“ technologija ir kaskadiniai VPN serveriai, kurie gali padidinti jūsų internetinį saugumą, jei juos naudosite. Jų VPN valdytojas vartotojams taip pat teikia saugią DNS, IPv4, IPv6 ir WebRTC apsaugą nuo nutekėjimo. Tai taip pat apima trijų pakopų ugniasienę, pagrįstą nužudymo jungikliu. Mes juos išsamiau išnagrinėsime vėliau šioje „Perfect Privacy VPN“ apžvalgoje.

Puiki privatumo saugumo santrauka

„Perfect Privacy“ naudoja „OpenVPN“ kaip savo numatytąjį pirminio ryšio protokolą kartu su AES-256 duomenų šifravimu. Tai užtikrina aukštą jūsų interneto srauto saugumo lygį. Pirminis rankos paspaudimas naudoja RSA-4096 su 1024 DH klavišais autentifikavimui užtikrinti. Tai padeda apsisaugoti nuo MitM atakų.

Kas 60 minučių jie įgyvendina slapto slaptumo sesijos rakto pakartotines derybas. „Perfect Privacy“ taip pat turi nužudymo jungiklį, kuris padeda apsaugoti jūsų srautą nuo neplanuotų VPN paslaugų atjungimų. Jų programos apsaugo nuo DNS, IPv4 / IPv6 ir WebRTC nuotėkių. Todėl esame tikri, kad prisijungdami prie „Perfect Privacy VPN“ tinklo, jūsų interneto srautas yra saugus.

Puikus privatumo palaikymas

Tobulas privatumas siūlo įvairius būdus, kaip gauti bendrąją ir techninę paramą. Juos sudaro: el. Paštas (pasirinktinai užšifruotas PGP), kontaktinė forma, „TeamViewer“ ir forumas.

Galite atsiųsti „Perfect Privacy“ el. Laišką adresu [email protected] Jei norite naudoti PGP šifravimą, galite nukopijuoti jų viešąjį raktą iš nuorodos, esančios jų tinklalapio „Kontaktų“ puslapyje. Savo paskyros narystės srityje taip pat turėsite įjungti „Siųsti tik užšifruotus PGP el. Laiškus“.

PGP šifravimo naudojimas, siekiant tobulo privatumo VPN el. PaštoTada nukopijuokite savo viešą PGP raktą į pateiktą teksto lauką. Būtinai įtraukite BEGIN ir END blokus, kaip parodyta. Vartotojai taip pat gali gauti atsakymus į tobulos privatumo palaikymo komandos klausimus naudodamiesi „Kontaktų forma“, kurią rasite jų svetainėje. Galite patekti į šį puslapį spustelėję jo nuorodą „Kontaktas“, esančią bet kurio jų tinklalapio viršutiniame dešiniajame kampe. Šioje srityje taip pat yra nuorodų į jų forumą, „Facebook“, „Twitter“ ir prisijungimą.

Puiki privatumo VPN svetainės antraštėŠi forma yra labai paprasta ir ja gali naudotis tiek abonentai, tiek potencialūs klientai. Tiesiog įveskite „Vardas“, „El. Pašto adresas“, „Tema“ ir trumpą problemos aprašymą teksto laukelyje „Žinutė“. Tada perjunkite „Aš nesu robotas“ ir spustelėkite „Pateikti“.

Puiki privatumo kontaktinė formaMes išbandėme „Perfect Privacy“ palaikymo darbuotojų atsakymą, klausdami apie pagrindines derybas ir slaptumą.

Puikus privatumo palaikymasAtsakymą gavome maždaug per 9 valandas. Be to, atsakyme į mūsų klausimą buvo pateiktas gerai suformuluotas glaustas atsakymas. Todėl likome patenkinti jų palaikymu. Norėtumėte, kad kuris nors iš jų aptarnaujančio personalo nutoltų į jūsų kompiuterį, galite atsiųsti el. Laišką ar bilietą, kad būtumėte informuoti apie kitus laiko tarpsnius, kuriuos galite rasti naudodami „TeamViewer“. Taip pat galite susikurti forumo paskyrą ir ten užduoti klausimus arba naršyti jų DUK duomenų bazėje. Galiausiai galite gauti saugumo naujienų iš jų tinklaraščio, „Facebook“ ar „Twitter“.

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

Puikus privatumo VPN: „Hands-On“

„Perfect Privacy“ turi kliento programinę įrangą, „Perfect Privacy VPN Manager“, kuri veiks šiose platformose:

 • „Windows 7“, 8, 10, „Vista“
 • „macOS 10.9“ ir naujesnės versijos
 • „Ubuntu“, „Linux Mint“ ir kitų „Debian“ skonių

Be to, jie taip pat turi stiprią „Android“ programą „IPSec“, kurią galite atsisiųsti iš savo narystės srities atsisiuntimo puslapio. Galiausiai galite prisijungti prie jų tinklo naudodamiesi jų „Perfect Privacy SSH“ klientu.

Be jų klientų, galite prisijungti prie jų tinklo naudodami „OpenVPN“ naudodami įvairius trečiųjų šalių klientus ir atsisiųsdami jiems tinkamus konfigūracijos failus. Jie taip pat palaiko rankinį IKEv2 diegimą naudojant IPSec iš anksto bendrinamus raktus ir net PPTP. Vis dėlto neturėtumėte naudoti PPTP, nebent niekas kitas neveikia, nes dabar jis laikomas nesaugiu.

Puikios privatumo VPN paskyros sukūrimas

Kai pasirinksite tobulo privatumo VPN terminų planą, pirmą kartą pirkėjai pradės sąskaitos kūrimo procesą. Tokiu atveju pasirinktas 24 mėnesių planas, nes jis suteikia geriausią pasiūlymą už jų paslaugas. Turėsite septynias dienas, kad sužinotumėte, ar jų paslaugos jums tinka, todėl turėtumėte pasirinkti planą, kuris jums labiausiai patinka.

Puiki privatumo VPN paskyros sukūrimas (terminasPabaigus paslaugos teikimo trukmę, spustelėkite „tęsti“. Nauji klientai ar esami sąskaitos turėtojai pereis į skyrių „Vartotojo vardas“. Jei esate naujas vartotojas, įveskite „Vartotojo vardas“, „El. Pašto adresas“ ir pasirinkite „tęsti“. Jei esate esamos sąskaitos savininkas, perjunkite „Paskyros pratęsimas“ ir įveskite „Vartotojo vardas“. Nauja jūsų sąskaitos informacija bus išsiųsta turimu el. Pašto adresu, o žemiau esantis el. Pašto laukas bus išjungtas.

Puikus privatumo VPN paskyros kūrimas (el. Paštas)Nepaisant to, ar esate naujos, ar esamos sąskaitos savininkas, spustelėję „tęsti“ mygtuką, pereisite prie pasirinkto mokėjimo būdo. Pasirinkite mokėjimo metodą ir užbaikite pirkimą.

Puikus privatumo VPN sąskaitos kūrimas (apmokėjimas)„Perfect Privacy“ palaikymo komanda atsiųs jums sveikinimo laišką. Šiame el. Laiške taip pat bus jūsų paskyros sertifikavimo kredencialai „Vartotojo vardas“ ir „Slaptažodis“. Šie įgaliojimai taip pat leis patekti į jų svetainės „Perfect Privacy“ narystės puslapį.

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

„Hands On“: tobulas privatumo VPN „Windows“ klientas

Savo prietaisui tinkamą kliento programinę įrangą galite įsigyti narystės srities „Atsisiųsti“ puslapyje. Šiame puslapyje taip pat yra konfigūracijos failai, kurių reikia norint naudoti „Perfect Privacy“ paslaugą su kitais trečiųjų šalių klientais. Pirmiausia pasirinkite piktogramą, kuri nurodo platformą, kurioje veikia jūsų įrenginys. Jūsų pasirinkimai apima: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“ ir maršrutizatorius.

Atsisiųsti tobulos privatumo VPN programinę įrangą ir konfigūracijos failusŠiuo atveju mes pasirinkome „Windows“ platformą. Tobulas privatumas rekomenduoja „Windows“ vartotojams įdiegti savo VPN tvarkyklę, kad ji galėtų naudotis patobulintomis privatumo funkcijomis. Jų valdytojas palengvins prisijungimą prie savo tinklo, o patogesnes jų funkcijas galėsite sukonfigūruoti vos keliais paspaudimais. Norėdami nukopijuoti diegimo failą į savo kompiuterį, spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti“.

„Perfect Privacy VPN Windows Client“ diegimas

Nukopijavę „Perfect Privacy VPN“ diegimo failą į „Windows“ įrenginį, paleiskite jį kaip administratorių ir leiskite jam reikalingas teises atlikti pakeitimus jūsų kompiuteryje. Kai atidaromas sąrankos failas, pasirinkite mygtuką „Įdiegti“.

Puikus privatumo VPN tvarkyklės diegimas (pradžia)Pradėsite failų, reikalingų „Perfect Privacy VPN Manager“ palaikymui, išgavimą ir diegimą. Tai gali apimti TAP tvarkyklės atnaujinimą, kuriai gali reikėti vartotojo patvirtinimo.

Puikus privatumo VPN tvarkyklės diegimas (pabaiga)Po kelių minučių „Perfect Privacy VPN Manager“ sąranka bus baigta. Nustatytas automatinio „Windows“ kliento paleidimo perjungimas. Jei norite, kad klientas paleistų įrenginį pasibaigus diegimui, tiesiog spustelėkite mygtuką „Baigti“. Likę, perjunkite ir pasirinkite „Baigti“. Vėliau galite paleisti klientą naudodamiesi jo darbalaukio nuoroda. Kai pirmą kartą atidarote VPN tvarkyklę, joje rodomas laikinas paleidimo ekranas.

Puikūs privatumo VPN tvarkyklės nustatymai

Po poros minučių atsidaro nustatymų meniu. Šiame ekrane yra šie skirtukai: Puikūs privatumo nustatymai, Programos nustatymai, ugniasienė ir DNS, IP ir prievadai, pakopinis ir slaptas ir kiti. Šio puslapio skirtukų pakeitimai išsaugomi „uždarius“ nustatymų puslapį.

Nustatymai: puikūs privatumo nustatymai

Kai pirmą kartą atidaromas „Perfect Privacy VPN Manger“, rodomas skirtukas „Perfect Privacy Settings“. Čia įvedate prisijungimo duomenis („Vartotojo vardas“ ir „Slaptažodis“), kuriems jų palaikymo komanda jums anksčiau atsiųsdavo el. Laišką. Jūsų prisijungimo duomenys bus išsaugoti, kai prisijungsite ir uždarysite nustatymų puslapį. Šiame ekrane taip pat galite pasirinkti „IPSec“ ir „OpenVPN“ protokolus.

Puikūs privatumo VPN nustatymai (prisijungimas ir protokolas)„IPSec“ mažesnis procesoriaus intensyvumas gali būti greitesnis lėtesniuose įrenginiuose. Tai taip pat nepalaiko serverio pakopų ar slaptų duomenų. Daugelis vartotojų tikriausiai naudos „OpenVPN“, kad pasinaudotų pasirenkama stipria kriptografija ir kitomis patobulintomis funkcijomis. Prisijungus jūsų sąskaitos galiojimo laikas taip pat bus rodomas čia.

Nustatymai: programos nustatymai

Programos nustatymai yra suskirstyti į tris kategorijas: „Startup“, „Severlist“ ir „OpenVPN“ nustatymai. Paleidimo parametrai leis paleisti klientą paleidus „Windows“. Tai taip pat leis paleisti jį iki minimumo ir pasirinkti serverį, prie kurio automatiškai prisijungsite.

Galite pasirinkti, kaip norite rūšiuoti serverius pagrindiniame ryšio skydelyje. Galimos parinktys: Vardas, Ping, Eismas ir Šalis. Taip pat galite perjungti, kad pirmiausia parodytumėte didelės spartos serverius. Galiausiai galite apversti pralaidumo skydą, kad būtų rodoma „Dabartinis srautas“, o ne numatytoji grafika „Galimas pralaidumas“.

Puikūs privatumo VPN nustatymai (programos nustatymai)

Paskutinė kategorija yra „OpenVPN Settings“. Šifravimo šifrą galite pakeisti čia. Tai leis jums pakeisti tiek algoritmą, tiek stiprumą. Pasirinkimai apima:

 • Stiprus šifravimas – turėtų būti naudojamas, jei svarbiausias dalykas yra jūsų internetinio srauto saugumas.
  • AES-256-GCM – gali būti greitesnis tam tikroje techninėje įrangoje.
  • AES-256-CBC – yra numatytasis nustatymas daugumai vartotojų, kurie nori stipraus šifravimo.
  • „Camellia-256-CBC“ – yra Europos Sąjungos standartas ir pakeičia JAV vyriausybės AES standartą.
 • Silpnas šifravimas – kartais gali suteikti geresnių rezultatų tais atvejais, kai padidintas saugumas nėra pagrindinis jūsų tikslas arba jei teikiate paslaugas silpnu procesoriaus įrenginiu.
  • AES-128-GCM – gali būti spartesnis kai kurios aparatūros srityje.
  • AES-128-CBC – yra numatytoji dauguma vartotojų, kuriems nereikia stipraus šifravimo.
  • „Camellia-128-CBC“ – yra alternatyvus šifravimo standartas.

Jei slaptas VPN neįjungtas, taip pat galite pasirinkti perjungti UDP ir TCP. UDP yra numatytasis ir paprastai suteikia geresnį greitį. Todėl, jei neturite nestabilaus ryšio, turėtumėte juo naudotis. Paskutinis perjungimas:

 • Naudokite vieno serverio konfigūraciją – pagrindiniame ryšio ekrane rodo visus serverius vietoje su individualiu pralaidumu ir kiekvieno serverio naudojimu, o ne sudėtiniu.

Puikus privatumo VPN vieno serverio režimasNustatymai: ugniasienė ir DNS

Skiltyje „Ugniasienė“ ir „DNS“ galite konfigūruoti integruotos užkardos („nužudymo jungiklio“) lygį ir DNS apsaugą nuo nutekėjimo. Galite savarankiškai pakeisti ugniasienės ir DNS apsaugos nuo nuotėkio parametrus. Tačiau jie rekomendavo abiem naudoti tuos pačius parametrus. Abu gali būti nustatyti trimis lygiais:

 • Įjunkite, kai tunelis aktyvus – įjungia žudymo jungiklį ir DNS apsaugą tik tada, kai esate prisijungę prie tobulos privatumo serverio. Jei netyčia nutrūks jūsų VPN ryšys, jūsų interneto paslauga bus blokuojama, kol ji bus atstatyta. Jei normaliai atjungiate, žudymo jungiklis neįsijungia.
 • Įjunkite, kol programa aktyvi – palaiko ugniasienę ir DNS apsaugą tol, kol veikia „Perfect Privacy“ klientas, neatsižvelgiant į jo ryšio būseną. Tai reiškia, kad jei paleisite klientą, jūsų interneto ryšys bus užblokuotas, kol prisijungsite prie „Perfect Privacy“. Jei atsisakysite kliento, normali interneto veikla bus atkurta.
 • Suaktyvinkite visam laikui – reiškia, kad interneto srautas bus leidžiamas tik per „Perfect Privacy VPN“ tinklą.

Puikūs privatumo nustatymai (ugniasienė ir DNS)

Kiti ugniasienės nustatymai:

 • Ugniasienės vietinis maršrutizatorius – kai įjungsite, bus išvengta tiesioginės prieigos prie jūsų maršrutizatoriaus (LAN vis tiek veiks, bet negalite siųsti jokių paketų tiesiai į maršrutizatorių).
 • Leisti GUI atsisiųsti srauto duomenis be VPN – leis klientui patikrinti, ar nėra tobulų privatumo atnaujinimų, ir pagrindiniame lange rodyti serverio apkrovas, net jei aktyvuota užkarda.
 • Saugokite „IPv6“ nutekėjimą – turėtų būti suaktyvintas, kad būtų išvengta IP nutekėjimo per IPv6. Tai būtina, jei jūsų IPT teikia IPv6 ryšį.

Pagal numatytuosius nustatymus DNS serveriai yra priskirti atsitiktine tvarka. Tačiau galite perjungti:

 • Rankiniu būdu pasirinkite DNS serverį – pasirinkti nuolatinius „Perfect Privacy“ vardų serverius. Tiesiog pasirinkite sąrašo langelius, kuriuos norite naudoti „DNS 1“ ir „DNS 2“.

Kai suaktyvinta apsauga nuo ugniasienės ir DNS nuotėkio, ji bus rodoma viršutinėje dešinėje kaip atitinkamai „F“ ir „D“..

Nustatymai: IP ir prievadai

Šiame skyriuje galite pasirinkti, ar norite gauti atsitiktinai priskirtą IP adresą iš serverio. Tai yra numatytasis daugeliui vartotojų rekomenduojamas privatumas.

Taip pat galite nustatyti uosto peradresavimą. Yra du uosto peradresavimo tipai, kuriuos galite įjungti:

 • Numatytas – sukurs tris numatytuosius prievadų peradresavimus. Numatytojo peradresavimo uostai visada yra 1XXXX pirmajam peradresavimui, 2XXXX antrajam ir 3XXXX trečiajam. XXXX nustatomas pagal paskutinius 12 vidinio IP adreso bitų. To pavyzdį pamatysime vėliau „Perfect Privacy“ apžvalgoje.
 • Paprotys – leidžia įvesti uosto peradresavimą rankiniu būdu. Pasirinktinis prievadų peradresavimas taikomas tik jūsų pasirinktam serveriui. Todėl pirmiausia pasirinkite serverį žemiau esančiame pasirinkimo lauke ir spustelėkite „Set“. Tai įgalins laukus po juo. Tada galėsite pridėti arba:
  • Peradresavimas nuo 1 iki 1 – pridės atsitiktinį prievadų peradresavimą.
  • Peradresavimas į pasirinktą uostą – naudos atsitiktinį serverio prievadą.

Puikūs privatumo nustatymai (IP ir prievadas)

Peradresuoti pasirinktiniai prievadai bus rodomi „Aktyvių pasirinktinių prievadų peradresavimuose“. Jie baigs galioti po septynių dienų, nebent perjungsite „Automatiškai atnaujinti pasibaigusius persiuntimus“

Nustatymai: pakopinis ir slaptas

Šis nustatymų skirtukas yra suskirstytas į tris kategorijas: „Cascading“, „Stealth VPN“ ir „Proxy Settings“. Jei įjungsite mygtuką „Įgalinti kaskadą“, maksimalų apynių skaičių galite pasirinkti nuo 2 iki 4. Mes pamatysime, kaip klientas su tuo elgiasi vėliau, mūsų „Perfect Privacy“ apžvalgoje.

Jei gyvenate šalyje, kurioje cenzūruojamas internetas, pavyzdžiui, Kinijoje, Saudo Arabijoje ar Irane, tuomet norėsite „Įgalinti slaptą VPT“ apeiti vyriausybės apribojimus. Galite paleisti visą savo VPN srautą per SSH, „Stunnel“ arba „obfsproxy3“. Taip pat galite perjungti 22 (SSH), 53 (DNS), 443 (SSL) prievadus arba atsitiktinai aukštą prievadą. Tai taip pat gali padėti jums išvengti ugniasienių filtrų ribojančiuose tinkluose (mokyklose, universitetuose, įmonėse ir kt.), Nes srautas 443 ir 53 uostuose dažnai leidžiamas. Slaptas VPN naudoja TCP ir išjungia tarpinio serverio palaikymą.

Puikūs privatumo nustatymai (pakopinis ir slaptas)

Galiausiai, jei norite naudoti tarpinį serverį, kad prisijungtumėte prie tobulo privatumo, galite jį čia nustatyti. Galite pasirinkti tarp HTTP ir SOCKS protokolų. Įveskite serverio IP arba pavadinimą ir pasirinkite tinkamą prievado numerį. Jei reikia, būtinai įjunkite tinkamą autentifikavimą ir savo „Vartotojo vardą“ ir „slaptažodį“.

Nustatymai: Kita

Paskutiniame nustatymų skirtuke galėsite pakeisti derinimo lygį ir peržiūrėti derinimo žurnalą. Tai gali būti naudinga šalinant jungtis. Taip pat čia galite pasižiūrėti žurnalą ir, jei reikia, nukopijuoti. Nors atnaujinimai atliekami periodiškai ir automatiškai atidarius kitą skirtuką, taip pat galite rankiniu būdu patikrinti, ar nėra naujausio. „Reset“ mygtuką turėtumėte naudoti tik tada, kai to reikalauja „Perfect Privacy“ techninės pagalbos atstovas, nes jis atstatys TAP adapterius, taip pat ugniasienės ir DNS apsaugą nuo nutekėjimo arba jums reikės iš naujo įdiegti TAP ir IPSec adapterius..

Puikūs privatumo nustatymai (kita)Prieš žiūrėdami į „Windows“ tobulą privatumo VPN tvarkyklę, skirtą „Windows“, pirmiausia pažvelkime į kai kuriuos serverio nustatymus.

Puiki privatumo serverio konfigūracija

Galite sukonfigūruoti kai kuriuos parametrus, susijusius su tobulos privatumo VPN ryšiais serveryje. Tai apima:

 • „TrackStop“ – leidžia blokuoti nepageidaujamus domenus tiesiogiai VPN lygiu.
 • „NeuroRouting“ – padidina „Perfect Privacy VPN“ ryšių saugumą ir anonimiškumą, naudojant dirbtinį intelektą.
 • Naudokite atsitiktinio išėjimo IP adresą – padidina saugumą, privatumą ir anonimiškumą apsunkindama eismo analizę.
 • Numatytasis uosto peradresavimas – suteikia jums tris uostų persiuntimus į atitinkamus vietinius uostus, kai užmezgamas „Perfect Privacy VPN“ ryšys. Šie prievadai priklauso nuo jūsų vidinio VPN IP adreso.
 • Individualizuotas uosto ekspedijavimas – suteikia jums iki penkių pasirinktinių uostų peradresavimų. Tai apsiriboja viena serverių grupe (vieta) vienu metu. Jei keičiate vietas, visi dabartiniai prievadų peradresavimai ištrinami.

„TrackStop“ ir „NeuroRouting“ taikomi visiems įrenginiams, kuriuos naudojate prieigai prie jų VPN tinklo. Atsitiktinio išėjimo ir prievadų peradresavimo parametrus galima valdyti naudojant „Perfect Privacy VPN Manager Client“ nustatymus, taip pat iš narystės konfigūracijos srities. Jei jis nustatytas serverio pusėje, jiems prireiks kelių minučių, kad jie pasklistų tinkle. Taip pat turėsite iš naujo paleisti klientą, kad jis būtų pritaikytas, jei atliksite pakeitimus, kol jis vykdomas. Galite pamatyti, kaip tai veikia aukščiau, skiltyje „Nustatymai: IP ir prievadai“.

Puiki privatumo VPN serverio konfigūracija„TrackStop“

„TrackStop“ yra patobulinta saugumo privatumo funkcija, kurią teikia „Perfect Privacy“ paslauga. Tai veikia naudojant jų vardų serverius, kad būtų blokuojami iš anksto nustatyti juodieji sąrašai, kad būtų galima filtruoti konkrečius domenus. Galite valdyti užblokuojamų domenų tipus, suaktyvindami vieną ar daugiau nurodytų filtrų. Vaikų apsauga, stebėjimas ir reklama, sukčiavimo filtrai ir galbūt netikros naujienos padės padidinti vartotojų saugumą ir privatumą. Mūsų nuomone, kitų naudingumas yra ribotas, tačiau jei norite, drąsiai žaiskite su jais.

Puikus privatumo VPN „TrackStop“ domenų blokatoriusFiltrai, kuriuos galite pasirinkti suaktyvinti, yra šie:

 • Vaikų apsauga – Šis filtras užblokuos daugybę svetainių, netinkamų vaikams. Tai apima pornografinio turinio, bet taip pat ir azartinių lošimų svetaines. Be to, šiame filtre yra stebėjimo blokų sąrašai & reklama, taip pat sukčiavimas. Taigi, šių filtrų nereikia suaktyvinti, jei šis filtras suaktyvinamas.
 • Stebėjimas ir skelbimai – Įjunkite šį filtrą ir apsisaugokite, užblokuodami daugiau nei 30.000 stebėjimo ir reklamos domenų. Mes rekomenduojame dėl saugumo ir privatumo.
 • Sukčiavimas – Suaktyvinkite šį filtrą, kad užblokuotumėte daugiau nei 45 000 žinomų kenkėjiškų programų domenų ir apie 20 000 sukčiavimo domenų. Mes rekomenduojame dėl saugumo.
 • Melagingos naujienos – Blokuoti žinomų netikrų naujienų domenų sąrašą, naudodamas viešai prieinamą filtrų sąrašą, pateiktą „GitHub“, prie kurio gali prisidėti kiekvienas.
 • Facebook – „Facebook“ yra mažai žinoma, kad seka vartotojus ir renka iš jų kuo daugiau duomenų. Tai turi įtakos ne tik „Facebook“ vartotojams, bet ir visiems, kurie lankosi tinklalapiuose, kuriuose rodomas mygtukas „Patinka“ ar kitas turinys iš „Facebook“. Dėl anonimiškumo galite suaktyvinti šį filtrą ir užblokuoti visus „Facebook“ domenus.
 • „Google“ – Įspėjimas: tai blokuoja visus „Google“ domenus, įskaitant „Youtube“, „ReCaptcha“ ir kitas „Google“ paslaugas, naudojamas daugelyje svetainių! Tai nėra labai praktiška, tačiau jei norite sužinoti, kiek interneto pasikliauja „Google“, galite laikinai nustatyti šį filtrą.
 • Socialinė žiniasklaida – Dauguma vartotojų taip pat nepasirinks šio filtro. Tačiau jei nenorite naudotis socialine medija naudodamiesi VPN tinklu, galite nustatyti šį filtrą. Tai užblokuos „Facebook“, „Twitter“, „Tumblr“, „Instagram“, „Google+“, „Pinterest“, „MySpace“ ir „LinkedIn“, be kita ko.

„NeuroRouting“

„NeuroRouting“ yra pagrįsta „Google“ atvirojo kodo biblioteka, skirta kompiuteriniam mokymuisi („TensorFlow“). Jis veikia analizuodamas maršrutus į tikslinę svetainę ir tada nustato, kaip sumažinti srautą už šifruoto VPN tinklo. Praktiškai tai reiškia, kad visada naudojamas „Perfect Privacy VPN“ serveris, esantis arčiausiai kelionės tikslo. Tada nustatomas trumpiausias maršrutas, kad būtų kuo mažiau eismo.

Tai suteikia saugesnį kelią jūsų interneto srautui. Jūsų duomenys siunčiami užšifruoti iš vieno VPN serverio į kitą. Tai tęsia tol, kol pasiekia serverį, esantį arčiausiai serverio, kuriame yra jūsų paskirties URL. Idealiu atveju tikslinis serveris yra tame pačiame duomenų centre, tokiu atveju srautas išvis nerodomas internete. Kitaip, internete ji vis dar yra ribota.

Šie maršrutai yra nuolat dinamiškai perskaičiuojami ir keičiasi keičiantis tiksliniam paskirties URL. Papildomai išorinis VPN IP keičiasi priklausomai nuo kelionės tikslo. Dėl to sunku numatyti, kuriuos maršrutus naudoja jūsų eismas, o tai padidina jūsų internetinį privatumą.

Pavyzdžiui, tarkime, kad vartotojas naudojasi svetainėmis, esančiomis Australijoje, JAV, Brazilijoje ir Rusijoje. Kiekviena svetainė per „Perfect Privacy VPN“ tinklą eina skirtingame, užšifruotame, kelių šuolių maršrute. Vartotojas tuo pačiu metu perduos skirtingą kiekvienos svetainės IP adresą, atitinkantį paskutinįjį grandinės serverį. Tai galite lengvai išbandyti apsilankę skirtingose ​​„Check-IP“ svetainėse. Priklausomai nuo to, kur yra žiniatinklio serveris, bus rodomas kitas VPN IP adresas.

Vienu paspaudimu galite įjungti arba išjungti „NeuroRouting“ funkciją jų svetainės narystės srities konfigūracijos puslapyje. Atminkite, kad atnaujinimas gali užtrukti kelias minutes. Jis veikia visuose prieinamuose protokoluose („OpenVPN“ ir „IPSec“) ir visuose palaikomuose įrenginiuose. Jūs neturėtumėte naudoti šios funkcijos, jei norite naudoti tam tikrą VPN serverio ryšį. NeuroRouting taip pat neturėtų būti naudojamas didesnių failų (pvz., Torrentų) atsisiuntimui, kad užtikrintumėte, jog visada naudojatės greitu Gigabito serveriu..

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

„Perfect Privacy VPN Manager“, skirto „Windows“, naudojimas

Dabar, kai pažvelgėme į „Perfect Privacy VPN Manager“ nustatymus, leiskite mums išnagrinėti pagrindinį jo ryšio skydelį. Prietaisų skydelis yra gana paprastas. Jame yra failų stulpelių antraštės: Šalis, Serveris, „Ping“ (ms) ir galimas pralaidumas. Norėdami rūšiuoti, galite spustelėti stulpelio antraštę. Numatytasis rūšiavimas atliekamas pagal abėcėlės serverį. Paskutiniame stulpelyje nėra antraštės. Tiesiog rodomos prisijungimo (kištuko) ir žurnalo (didinamojo stiklo) piktogramos.

Puiki privatumo VPN pagrindinio ryšio informacijos suvestinėPrietaisų skydelio viršuje rodoma piktograma, vaizduojanti dabartinę ryšio būseną. Raudona rodo, kad nėra ryšio, geltona – jungties būseną, o žalia reiškia, kad sėkmingai prisijungėte prie „Perfect Privacy“ tinklo. Taip pat rodomas jūsų dabartinis išorinis IP adresas ir DNS serveris.

Taip pat galite pinginti VPN serverius, kurie parodys realiojo laiko ping laiką (ms), atidarykite meniu „Settings“ ir uždarykite arba sumažinkite klientą spustelėdami atitinkamą mygtuką. Norėdami prisijungti prie serverio, tiesiog spustelėkite ant serverio pavadinimo esančią jungtį.

Ryšys ir išsami informacija apie VPN serverį ČikagojeSėkmingai užmezgus ryšį (žalia piktograma), eilutė, kurioje yra VPN, prie kurio esate prisijungę, yra paryškinta žalia spalva. Tada galite spustelėti mėlyną nuorodą „Informacija“, kad pamatytumėte daugiau informacijos apie ryšį. Atminkite, kad pasikeitė jūsų IP adresas ir jums atsitiktinai buvo priskirtas DNS 1: Čikaga ir DNS 2: Majamis.

Taip pat atkreipkite dėmesį į F ir D viršutinėje dešinėje prietaisų skydelio pusėje. Tai rodo, kad užkarda (nužudymo jungiklis) ir DNS apsauga buvo įjungtos dabartiniam ryšiui. Norėdami atsijungti, tiesiog dar kartą bakstelėkite kištuką. Taip pat matysite pranešimus apie ugniasienės ir DNS pakeitimus, kai prisijungiate ir atsijungiate nuo VPN serverio.

Puikūs privatumo pranešimai apie prisijungimą ir atjungimąDabar, kai pamatėme, kaip lengva prisijungti ir atsijungti nuo „Perfect Privacy“ tinklo, leiskite mums išnagrinėti kai kurias jo sudėtingesnes funkcijas.

4 lygio pakopinis serverio ryšys

Šiame pavyzdyje daroma prielaida, kad mes įgalinome serverio kaskadą su keturiais apyniais. Galite matyti, kad jungtys yra sunumeruotos nuo 1 iki 4. Tai rodo, kokia tvarka serveriai buvo sujungti.

 • Čikagoje »» Dalasas »» Los Andželas »» Niujorkas

Įjungus 4 lygio serverio pakopinius paketus, serverio kištukai nebus išjungiami, kol nebus prijungtas pasirinktas paketinių serverių skaičius (mūsų atveju tai yra keturi)..

Puikus privatumo VPN pavyzdys Kaskadiniai keturi VPN serveriaiPastaba antrame paveikslėlyje atjungėme Los Andželo serverį. Tai pašalina ir Niujorko serverį. Taip pat atkreipkite dėmesį, kiti serverio kištukai nebeišjungiami. Galėtume sukurti naują 4 lygio pakopinį ryšį pasirinkę du naujus serverius. Tai yra tos pačios sąrankos, kurias anksčiau šioje apžvalgoje mes panaudojome slėgio DNS nuotėkio bandyme.

Puikus privatumo IP ir prievado naudojimo pavyzdys

Šiame pavyzdyje mes pasirinkome naudoti atsitiktinio išėjimo IP adresą tiek numatytajam, tiek pritaikytam prievadų peradresavimui. Čikagos vieta turi specialius prievadus. Mes taip pat sukūrėme prievadą „1–1“ ir pridėjome pasirinktinį prievadą, persiųstą į vietinį 22. uostą. Šaltinio prievadai serverio pusėje pasirenkami atsitiktine tvarka. 1 ir 1 prievadų atveju paskirties uostas yra tas pats kaip šaltinio uostas. Tačiau antruoju atveju pasirinktinis atsitiktinio šaltinio prievadas perduodamas į vietinį paskirties uostą 22.

Puikus privatumo VPN IP ir prievado naudojimasPlokštės skliausteliuose dabar bus rodomos šalia Čikagos serverio, kuris rodo, kad jis turi pasirinktinius persiuntimo prievadus. Prisijungę prie Čikagos vietos ir ištyrę jos ryšio informaciją, bus galima pamatyti persiųstus prievadus, taip pat vidinius IP adresus ir DNS serverius.

Be šių, rodomi trys automatiškai persiųsti uostai. Jie nustatomi taip:

Pavyzdys: Šiame pavyzdyje vidinis VPN IP yra 10.0.165.18. Konvertavimas į dvejetainį formatą yra 00001010 00000000 101000101 00010010. Konvertuojant paskutinį 12 bitų 010100010010 dešimtainiais rezultatais gauname 1024 + 256 + 16 + 2 = 1298. Taigi persiųsti uostai bus 11298, 21298 ir 31298..

Tai yra tas pats kaip automatiškai persiuntę prievadai, parodyti aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Puiki privatumo VPN tvarkyklė „Windows“ santraukai

Kliento programinę įrangą lengva atsisiųsti ir įdiegti. Tai taip pat paprasta naudoti. Ryšius galima užmegzti tiesiog spustelėjus kištuko piktogramą toje vietoje, prie kurios norite prisijungti. Atjunkite antrą kartą spustelėdami kištuką. Jei kaskados funkcijos neįjungtos, norėdami pasirinkti kitą, turite atsijungti nuo dabartinio VPN serverio. Klientas taip pat palaiko papildomas privatumo funkcijas, kurias lengva konfigūruoti ir naudoti tiek serveryje, tiek kliento pusėje.

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

„Hands-On“: „Android“ skirta „IPSec“ programa

„Android IPSec“ / „IKEv2“ programos diegimas

Pirmiausia nustatykite, kad įrenginys saugos nustatymuose atsisiųstų failus iš šaltinio, išskyrus „Google Play“ parduotuvę. Tada „Android“ telefone atidarykite „Perfect Privacy“ svetainę ir prisijunkite prie savo paskyros. Baigę ten atidarykite narystės srities puslapį „Atsisiųsti“ ir pasirinkite „Android“ platformą. Pereikite prie tobulo privatumo „Android IPSec“ kliento .apk failo ir bakstelėkite jį.

Užuot jį atsisiuntę, bakstelėkite mėlyną nuorodą „Perfect Privacy-VPN.apk“. Tai atvers kliento diegimo ekraną. Bakstelėkite „Įdiegti“ ir palaukite, kol jis baigsis.

„Android“ skirtos tobulos privatumo VPN programos diegimasĮdiegę programą bakstelėkite „Atidaryti“, kad paleistumėte programą. Tai parodys programos ryšio informacijos suvestinę. Prieš naudodami jį prisijungimui, leiskite mums prisijungti prie programinės įrangos. Prie prietaisų skydelio viršuje bakstelėkite meniu piktogramą (tris horizontalius taškus) ir pasirinkite „Nustatyti prisijungimo duomenis. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos gavote sveikindami el. Laišką iš „Perfect Privacy“ komandos.

Puikus privatumo VPN „Android“ programos prisijungimasNorėdami išsaugoti juos ir grįžti į pagrindinį ryšio ekraną, bakstelėkite „Išsaugoti“. Kartą ten bakstelėkite Čikagos vietą, kad prisijungtumėte prie jos. Turėsite priimti VPN nustatymo užklausą spustelėdami „Gerai“. Pamatysite pasirinkto profilio „Čikaga“ būseną „Prisijungimas“.

Prisijungimas prie jūsų pirmojo tobulo privatumo VPN serverioNetrukus pasirodys ekranas, po kurio bus rodoma žalia spalva „Connected“, skirta Čikagos vietai. Čia galite pasirinkti „Atsijungti“, kad išeitumėte iš Čikagos serverio, arba galite pasirinkti kitą vietą, tokią kaip Dalasas. Bus atidarytas mažas informacijos papildomas ekranas. Bakstelėkite „Prisijunkite“. Būsena dabar rodoma pirmiausia „Prisijungimas“, o po to žalia spalva „Prijungta“ prie Dalaso VPN serverio.

Pakeiskite iš Čikagos į Dalaso VPN serverįDabar bakstelėkite „Atsijungti“. Dabar būsena parodys „Atjungiamas“ Dalasas. Toliau pasirodo pranešimas „No active VPN“. Braukite žemyn ir bakstelėkite Amsterdamo serverį, kad prisijungtumėte prie jo.

Atjungimas ir prisijungimas prie naujo VPN serverio Amsterdame.Tai vėl parodys pažįstamą būseną „Prisijungimas“, o po to žalia spalva „Prijungta“ prie VPN serverio Amsterdame. Dabar atjunkite nuo Amsterdamo serverio. Kai būsena parodys „No active VPN“, atidarykite meniu. Meniu susideda iš keturių elementų:

 • Atnaujinti serverių sąrašą – kuriame rodomas ekrano pranešimas atnaujinant „Perfect Privacy VPN“ serverių sąrašą. Tai atsitinka labai greitai.
 • Nustatykite prisijungimo duomenis – anksčiau naudojome, kai prisijungėme. Atkreipkite dėmesį, kad klientas išsaugojo mūsų kredencialus, todėl mes neturime jų įvesti kitą kartą atidarius.
 • Peržiūrėti žurnalą – rodo kliento ryšio žurnalą ir leidžia jį išsaugoti faile.
 • Gauti paramą – tai tik nuoroda į „Perfect Privacy“ svetainės kontaktinę sritį.

Puikus privatumo VPN „Android IPSec“ kliento meniu„Perfect Privacy IPSec Client“ santrauka

Sužinoję paslaptis, klientą lengva įdiegti, tačiau prireikė šiek tiek laiko mūsų „Android“ telefone, kol juos atradome. Įdiegę, galite prisijungti prie VPN serverio tik vienu palietimu. Pakeisti serverio vietas galite tiesiog pasirinkdami kitą vietą ir prisijungę prie jos per kelis ekrano mygtukus. Dar galite prisijungti pirmiausia atsijungdami nuo dabartinio VPN serverio ir pasirinkę kitą.

Puikus privatumo VPN greičio testas

Mes išbandėme „Perfect Privacy“ paslaugą kartu su jų „VPN manager“, skirtu „Windows“ programinei įrangai. Testas naudoja „OpenVPN“ (UDP) protokolą su AES-256-CBC šifravimu. Aptarnavimas gerai atliko mūsų greičio testus. Mes buvome patenkinti bendru jo pasirodymu. Tam tikras greičio praradimas yra dėl šifravimo pridėtinės vertės, kurią patiria jų šifravimo algoritmas.

Puikus privatumo VPN greičio testasGalite pastebėti, kad mūsų atsisiuntimo greitis buvo 53,81 Mbps be VPN ryšio, bet sumažėjo iki 43,93 Mbps naudojant „Perfect Privacy VPN“ tinklą. Tai yra maždaug 18,3% sumažėjimas serveriui Majamyje, FL. Panašių rezultatų radome naudodami kitas vietas. Buvo sumažinta 20,1% serverio Čikagoje, IL ir 32,6% serverio Melburne, AU. Kaip ir tikėtasi, didesnį greičio praradimą patyrėme padidindami atstumą ir pingą.

Net ir praradus greitį, 40+ Mbps greitis vis dar yra pakankamai greitas daugumai VPN programų. Medijos srautiniam perdavimui pakanka net 26+ Mbps Melburno ryšio. Šis greičio sumažinimas yra vertas papildomo saugumo internete ir privatumo, kurį įgyjate naudodamiesi „Perfect Privacy“ paslauga. Priklausomai nuo jūsų IPT, jūsų pasaulio regione galite patirti įvairių rezultatų.

Puiki privatumo VPN apžvalga: išvada

Tobulas privatumas VPN versle veikia nuo 2008 m. Jų būstinė yra dviguba. Apskaita ir duomenų valdymas tvarkomi Šveicarijoje, o techninis jų įgyvendinimas – Panamoje. Abi yra geros internetinės saugos verslo vietos. Jie abu saugo asmens privatumą įstatymuose ir konstitucijose.

Norint sukurti nepriekaištingą privatumą, norint sukurti paskyrą reikia tik „Vartotojo vardas“ ir galiojantis „el. Pašto adresas“. Tada jie jums priskiria „Paskyros slaptažodį“ ir išsiųs el. Laišką jums savo prisijungimo duomenis. Be to, galite atlikti anoniminius mokėjimus, kad apsaugotumėte privatumą ir anonimiškumą. Tobulas privatumas nekaupia informacijos apie mokėjimą jūsų sąskaitoje. „Perfect Privacy“ stebi vartotojo abonementus su atsitiktiniu skaičiumi, susietu su paskyra ir pabaigos data. Tai reiškia, kad vienintelė informacija, kurią jie saugo klientui, yra vartotojo vardas, slaptažodis, el. Pašto adresas ir pabaigos data. Be to, galite naudoti naują el. Pašto adresą kaskart susisiekę su jais, jei norite.

Tobulas privatumas suprojektavo savo tinklo infrastruktūrą, atsižvelgdamas į klientų privatumą internete. Jie neregistruoja jokio individualaus ryšio ar VPN veiklos. Tai apima IP adresus, prisijungimo laikus, DNS užklausas, aplankytas svetaines ir kt. Vienintelė jų saugoma VPN informacija yra jų serverių „% laisvos“ vietos veikimas. Vienintelė informacija, kurią jie saugo, yra bendras serverių naudojimo santykis, kurį jie rodo savo viešojo serverio būsenos puslapyje. Be to, „Perfect Privacy“ infrastruktūra sukūrė šią duomenų saugojimo filosofiją. Visos jų paslaugos vykdomos labai šifruotuose RAM (Random Access Memory) diskuose. Duomenys sunaikinami, jei diskas praranda galią.

„Perfect Privacy“ 2013 m. Pabaigoje pradėjo atnaujinti savo VPN paslaugą. Nuo to laiko jie padidino savo tinklo architektūros aprėptį ir našumą. Jie pridėjo daugiau vietų ir padidino serverių skaičių esamose vietose. Be to, jie padidino daugumos savo VPN serverių pralaidumą iki 1 Gbps ir papildė IPv6 adresų palaikymą. Savo VPN tinkle jie naudoja tik nebendrintus, fizinius serverius.

Šiuo metu jie turi nuo mažo iki vidutinio dydžio tinklą su daugiau nei 50 serverių 23 skirtingose ​​šalyse. Visi jų VPN serveriai palaiko šias paslaugas: OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP), IPSec, SSH2, PPTP, Squid Proxy. „SOCKS5 Proxy“ ir „TOR“. Jie turi vadovus, kaip įdiegti šią paslaugą daugybe prietaisų. „Perfect Privacy“ turi serverius Afrikoje, Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Okeanijoje. Kiekvienas VPN serveris priskiria atsitiktinius IP adresus kiekvienam klientui iš turimo sąrašo. Jų VPN paslauga skatina P2P ir „Torrent“ srautus visuose jų serveriuose, išskyrus JAV ir Prancūzijoje.

„Perfect Privacy“ turi pasirinktinį VPN tvarkyklę, skirtą „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. Jų valdytojas palaiko IPSec ir OpenVPN protokolus. Jie taip pat turi „strongSwan“ pagrindu sukurtą „IPSec“ klientą „Android“, kuris naudoja „IKEv2“. Jie palaiko stiprų AES-256-CBC šifravimą. Pradinis „RSA-4096“ rankinis paspaudimas su DHE. Jie palaiko slaptumą, kai sesijos raktai atnaujinami kas 60 minučių. Jų paslauga teikia DNS, IPv4 ir IPv6 nuotėkio apsaugą. Tai taip pat palaiko prievadų peradresavimą, slaptą VPN ir kaskadinius serverius. Galiausiai „Perfect Privacy“ teikia papildomas funkcijas, tokias kaip „TrackStop“ ir „NeuroRouting“ serverio pusėje, kurios gali padidinti jūsų saugumą ir privatumą internete..

Kas mums patiko dėl paslaugos:

 • Anoniminę sąskaitą galite susikurti atsiskaitydami „Bitcoin“ ar grynaisiais.
 • Jie nelaiko atskiros VPN veiklos ar ryšio įrašų žurnalų.
 • „Perfect Privacy“ turi pasirinktinę „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“ programinę įrangą su patobulintomis privatumo funkcijomis, tokiomis kaip užkardos užkardos jungiklis, DNS ir IPv6 nuotėkio apsauga, tarpinio serverio palaikymas ir kt..
 • Ši paslauga užtikrina puikų tiek „OpenVPN“, tiek „IPSec“ jungčių saugumą.
 • Kiekviena sąskaita turi neribotą vienalaikį ryšį.
 • Jie leidžia P2P naudoti savo tinklo serveriuose ir jie turi vadovus, kurie padės jums saugiau naudoti.
 • Jie turi serverio funkcijas, tokias kaip „TrackStop“ ir „NeuroRouting“, kad padidintų vartotojo saugumą ir privatumą.

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pridėkite tiesioginį pokalbį ir tam tikrą palaikymo visą parą formą.
 • Sukurkite pritaikytą programą, skirtą „iOS“.
 • Mažesnė kaina, tuo daugiau vartotojų gali sau tai leisti. (Tobulas privatumas yra aukščiausių pažangių VPN paslaugų, kurias mes peržiūrėjome, kurios turi daug didesnius tinklus ir tas pačias funkcijas), pabaiga..

Puikios privatumo VPN turi serverius Afrikoje, Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Okeanijoje. Jei privatumas ir anonimiškumas yra pagrindinė VPN priežastis, jų unikalus saugumo ir privatumo funkcijų derinys gali būti jums. Jie nesiūlo nemokamos bandomosios versijos. Tačiau kai kuriems mokėjimo būdams jie turi 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai reiškia, kad galite išbandyti jų VPN paslaugą su minimalia rizika. Jei nuspręsite, kad jums tai patinka, galite gauti visišką prieigą prie jų tinklo tik nuo 8,95 euro per mėnesį.

Apsilankykite „Perfect Privacy VPN“

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map