Turbo VPN apžvalga – saugokitės šio nemokamo VPN

Mobilioji kompiuterija pradeda pranokti stalinių ar nešiojamųjų kompiuterių dienas. Nors tebėra rutulinė kompiuterių rinka, daugelis vartotojų pasirenka naršymą ar naršymą mėgstamuose mobiliuosiuose įrenginiuose. Nors yra keletas didelių VPN kompanijų, kurios siūlo kelias savo produkto versijas, pagrįstas platforma. Tačiau „Turbo VPN“ daugiausia dėmesio skiria tik mobiliesiems įrenginiams. „Google“ statistikos duomenimis, šį VPN yra daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų ir 4,7 žvaigždučių įvertinimą su daugiau nei 1 milijonu apžvalgų. Jis nurodytas kaip 100% nemokamas VPN mobiliųjų įrenginių vartotojams. Jei esate kaip dauguma žmonių, mintis naudoti nemokamą VPN skamba patraukliai. Žinoma, mūsų srityje terminas „laisvas“ verčia mus jaustis šiek tiek nejaukiai. Peržiūrėdami „Turbo VPN“ apžvelgsime skirtingas funkcijas ir pateiksime daugiau informacijos ir išsiaiškinsime, ar būtent tai yra nulaužta.


Norite palyginti „TurboVPN“ su mūsų rekomenduojamomis VPN paslaugomis? Čia yra keletas geriausių alternatyvų. Kiekvienas VPT siūlo 30 dienų nerizikingą bandomąjį laikotarpį, kad išbandytų paslaugą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Apie įmonę

Deja, mes negalime daug pasakyti apie kompaniją, kuriai priklauso „Turbo VPN“. Tai savaime mus nervina. Jie turi minimalistinę svetainę, esančią www.turbovpn.co. Tačiau jie nieko nesako apie įmonę. Ką galime jums pasakyti, kad ją siūlo Kinijos bendrovė, o VPT paslauga yra palyginti nauja. Atrodo, kad jie gana plačiai lankosi socialinėje žiniasklaidoje, bent jau „Facebook“. Jei įmonė tikrai įsikūrusi Kinijoje, paskelbimas „Facebook“ gali įrodyti, kad paslauga bent jau veikia. Kaip populiarus šis VPT, bandėme prieiti prie jo „Google Play“ parduotuvėje, gavę šį pranešimą. Kadangi mes jį radome anksčiau ir turėjome daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų, turime stebėtis, kodėl „Google Play“ jį pašalino.

„Google Play“ parduotuvė, trūksta nuorodos

Ir vėl, ar galite pasitikėti VPT, kurio būstinė yra Kinijoje, nes vyriausybė uždraudė VPT be aiškaus pritarimo? Tavo pasirinkimas. Mes rekomenduotume Privatus interneto ryšys kaip alternatyva. Už teisingumą 2,50 USD per mėnesį iš patikimos įmonės galite mėgautis saugia VPN prieiga visuose savo įrenginiuose.

Kainodara

„Turbo“ VPN kainodaraNors tai nemokama, jie taip pat turi „VIP“ VPN versiją. Jų kaina už 1 tarnybos mėnesį yra 11,99 USD. Tačiau už 36 USD galite gauti 12 mėnesių tarnybos. Kaip jie teigia, tai sutaupoma 75%. Tai reiškia, kad VIP paslauga yra ta pati kaina arba šiek tiek brangesnė nei kai kurios varžybos. Kaip matote paveikslėlyje dešinėje, galite jį išbandyti 7 dienas nemokamai. Žinoma, jūs galite atšaukti po 7 dienų bandomojo laikotarpio arba galite palikti jį sumai, kurią ką tik paminėjome. Įsigyti paslaugą labai lengva, nes ji yra susieta su jūsų „Google“ mokėjimo sąskaita.

funkcijos

Panašu, kad „Turbo VPN“, skirtingai nei kai kurios kitos įmonės, nenustato apribojimų ar neapsaugo droselio. Jie įtraukia skelbimus, riboja įrenginių skaičių ir vietas, kuriomis galite naudotis. Jų tinklalapyje viršuje yra skyrius, skirtas funkcijoms. Tačiau dalykai, kuriuos jie išvardija kaip savybes, yra standartiniai visuose VPN. Jie nieko nedaro, dėl ko jie išsiskiria iš kitų tarnybų.

Serverio vietos ir šalys

Jūs vis dar turite galimybę aplankyti keletą serverių ir sričių, tačiau jūs gausite daug daugiau įvairovės, jei pasirinksite VIP variantą, kaip matote žemiau.

„Turbo“ VPN serveriai

Naudodamiesi standartine paslauga, turite prieigą prie maždaug 7 vietų 6 populiariose šalyse. Tai apima Kanadą, JAV, Jungtinę Karalystę, Nyderlandus, Singapūrą ir Indiją.

Jei pasirinksite VIP paslaugą, gausite šiuos privalumus.

 • Nėra skelbimų.
 • Greitesnės jungtys.
 • Daugiau pasaulinių prisijungimo galimybių.
 • Prijunkite ne daugiau kaip 5 įrenginius.

Papildomos aukštos klasės serverių vietos yra Australija, Japonija, JAV, „Netflix serveris JAV“, Singapūras, Rusija, Indija, Vokietija, Švedija ir kt..

Praktinis testavimas

Nesunku prisijungti prie VPN. Žemiau esančiame skydelyje matote 3 ryšio ekranus. Viršutiniame dešiniajame kampe galite pakeisti norimą naudoti serverį spustelėdami vėliavos piktogramą. Žinoma, kiekviena šalis turi skirtingą piktogramą. Kaip jau minėjome anksčiau, naudodamiesi priemoka, jūs pasigendate daugiau galimybių.

„Turbo“ VPN ryšio skydelis

„Turbo VPN Speed ​​Test“

Greičio praradimas yra vienas iš nemokamos paslaugos naudojimo trūkumų. Serveris, kurį išbandėme, buvo gana lėtas. Nors yra vartotojų, kurie sako, kad tai greita paslauga, mes nemanėme, kad taip yra. Norėdami būti teisingi, mes atlikome 2 atskirus greičio testus. Mes juos važiavome 2 skirtingose ​​vietose, skiriamomis 13 mylių skirtingomis datomis skirtingu laiku. Mes taip pat naudojome 2 skirtingus IPT. Pažiūrėję į vaizdus pamatysite, kad kiekvienam bandymui naudojome tą pačią vietą. Kaip matote, jei jie siūlo greitą paslaugą, nemokama versija tai nėra. Tikimės, kad galite tikėtis geresnio „premium“ versijos greičio. Be to, kiekvieną kartą prisijungdami ar atsijungę pamatysite skelbimą. Tai gali erzinti, jei prisijungiate prie skirtingų vietų.

1 vieta

„Turbo“ VPN greičio bandymo vieta 1

2 vieta

„Turbo“ VPN greičio bandymo vieta 2

Kodėl turėtumėte naudoti VPN?

Kadangi vis daugiau įmonių siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį, labai svarbu naudoti VPN. Nors „WiFi“ ryšys puikus, elektroniniai nusikaltėliai mano, kad jis taip pat puikus. Prisijungę prie jūsų pasirinkto serverio, sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį. Tokiu būdu jūs žymiai sumažinsite galimybę, kad nusikaltėliai pavogtų jūsų neskelbtinus duomenis.

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Nesvarbu, kur esate, padės prisijungti prie serverio. Taip yra todėl, kad blokavimo programinė įranga verčia galvoti, kad esate kur kitur. Tai gali būti tikras pranašumas, jei bandote pasiekti tam tikrus regionus arba jums neleidžiama žiūrėti turinio. Tiesiog prisijunkite prie serverio ir galėsite pradėti naršyti ar žiūrėti turinį, kurį norite pasiekti.

Ką apie nutekėjimą?

„TurboVPN“ nuotėkio testasPeržiūrėdami apžvalgas, kai programa vis dar buvo „Google Play“ parduotuvėje, kai kurie vartotojai paminėjo nuotėkio problemas. Dėl šios priežasties mes pasinaudojome išsamiu nuotėkio tikrinimo prietaisu, esančiu www.doileak.com. Mums patinka naudoti šį, nes jis parodo jums skirtingas sritis, kuriose jis nustato problemas. Kaip matote iš dešinėje esančio paveikslėlio, šiam VPN reikia sauskelnių, kad būtų galima nutekėti. Žinoma, kai kurios problemos, kurias matote dešinėje, kilo dėl problemų, susijusių su naršymu mobiliesiems, o ne naudojantis paslauga.

Ar turėčiau naudoti šį VPN??

Ar turėtumėte naudoti „Turbo VPN“, ar ne, priklauso nuo jūsų tikslų. Jei ketinate naudotis paslauga norėdami patekti į ribotas zonas, tai gali būti gerai. Nepaisant to, mes nepasirinksime šios ar kitos nemokamos VPN paslaugos iš Kinijos. Šalis nėra žinoma dėl savo interneto laisvės. Nors paslaugų teikėjas teigia, kad duomenų nesaugo, prireikus dėl teisinių priežasčių jie vis tiek gali. Jie taip pat yra labai neaiškūs kitais klausimais. Jei norite geresnio saugumo lygio ir be nuotėkio paslaugų, ten rasite daugybę aukščiausios kokybės paslaugų. Mes ieškotume kitur.

Paskutinės mintys apie „Turbo“ VPN

Esmė yra ta, kad „Turbo VPN“ yra ypač populiarus. Kai „Google“ ją panaikino, ji atsisiuntė daugiau nei 15 milijonų. Neįmanoma rasti informacijos, kodėl ji buvo pašalinta iš „Google Play“ parduotuvės. Tai neabejotinai verčia susimąstyti, kas nutiko. Nežinoma, ar ji grįš į parduotuvę, bet kol kas ją galite rasti kaip Aptoide.com dalį. Kai naudojatės belaidžiu internetu, visada turėtumėte apsisaugoti. Nemokama paslauga yra lėta, nesandari ir nepatikima. Beje, gali būti tik šiek tiek geriau, nei nieko nenaudoti. Tiesiog nepamirškite, kad prisijungti prie JAV, JK, Indijos ar Singapūro galėsite tik tuo atveju, jei naudosite nemokamą versiją. Tai gali padėti jums išvengti geografinių apribojimų, jei norite naudoti tokius dalykus kaip „SoundCloud“, „Pandora“ ar kitus, tačiau tai yra viskas, ko iš jo turėtumėte tikėtis. Taip pat galbūt norėsite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPT palyginimui.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map