VPN mastelio peržiūra

„VPN Zoom“ pradėjo veikti 2014 m., Jos būstinė yra JAV. Paslauga siūlo keletą įspūdingų funkcijų. Nariai turi prieigą prie pirmo lygio tinklo, kuris reiškia greitą, patikimą ryšį. Jie turi pasirinktinę „Windows“ ir „Mac“ programinę įrangą bei nešiojamąjį klientą. „VPN Zoom“ naudoja kredito kortelių paženklintą apdorojimą, kuris prideda papildomą privatumo apsaugos lygį. Jie taip pat palaiko mokėjimus už bitcoin.


VPN mastelio peržiūra

Kainos ir specialūs pasiūlymai

„VPN Zoom“ apima neribotą duomenų naudojimą ir iki dviejų jungčių visiems nariams. Kaina nustatoma pagal jūsų registracijos terminą. Jie siūlo mėnesio, pusmečio ir metų terminus. Ilgesniems terminams taikoma didesnė nuolaida, todėl norėdami sužinoti geriausią kainą, patikrinkite jų metinį galiojimo laiką.

„VPNZoom“ kainų planai

Norėdami prisijungti prie paslaugos, klientai gali naudoti nemokamą „VPN Zoom“ programinę įrangą, skirtą „Windows“ ir „Mac“. Kartu su nešiojamu klientu. Jie siūlo nuolaidas pagal jūsų pageidaujamą prenumeratos terminą. Galite sutaupyti iki 25% nuolaidų per metus. Metinio plano sudarymas kuo geresnis. Norėdami išsaugoti, apsilankykite specialiame „VPN Zoom“ puslapyje.

Kai reikia prisijungti prie VPN, mes žiūrime į siūlomas mokėjimo galimybes. Pirmą kartą paleidus VPN paslaugas, mokėjimo galimybės paprastai yra ribotos. Taip nėra „VPN Zoom“ atveju. Galite pasakyti, kad jie daug galvoja ir stengiasi dėl klientų mokėjimų. Jie priima kreditinę kortelę, „PayPal“ ir „bitcoin“.

Planuodama mokėjimo metodus, „VPN Zoom“ komanda atsižvelgė į narių privatumą. Galimybė atsiskaityti bitcoin yra didelis pliusas. Jie naudoja kredito kortelių paženklintą apdorojimą, tai reiškia, kad jūsų mokėjimo informacija nėra saugoma jų serveriuose. VPT vartotojai įvertins papildomą privatumo lygį.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

Tikimės, kad mūsų „VPN Zoom“ apžvalga suteiks jums gerą supratimą apie tai, ką gali pasiūlyti ši paslauga, tačiau taip pat reikia laiko išbandyti. Norėsite išbandyti šią paslaugą patys. „VPN Zoom“ tai taip pat supranta. Norėdami padėti, jie siūlo 3 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Čia yra jų grąžinimo politikos santrauka tiesiai iš „VPNZoom“ DUK puslapio.

Ar siūlote nemokamą bandomąją versiją??

Ne, mes siūlome 3 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Nemokami bandymai skatina šlamšto platintojus ir sukčius, kurie piktnaudžiauja tinklu, o tai savo ruožtu daro įtaką mūsų ištikimiems nariams.

Kokios yra pinigų grąžinimo garantijos sąlygos??

Turite atšaukti per 3 dienas ir susisiekite su mūsų atsiskaitymų skyriumi, kad paprašytumėte grąžinti pinigus. Kitų sąlygų nėra.

Apsilankykite „VPNZoom“

VPN mastelio tinklas ir serverio vietos

„VPN Zoom“ siūlo platų serverių vietų pasirinkimą. Jie turi serverius pagrindinėse vietose visame pasaulyje. Paslauga vykdoma 1 pakopos tinkle, todėl galite tikėtis aukšto lygio greičio ir patikimumo. Kai kuriuos našumo bandymo rezultatus parodysime vėliau peržiūroje, tačiau kol kas tiesiog žinokite, kad atsakymo laikas yra įspūdingas.

ŠalysLocationsServersIPProtokolai
16247014 000„OpenVPN“, PPTP, L2TP

„VPN Zoom“ turi serverius, esančius JAV. Jungtinė Karalystė, Australija, Brazilija, Kosta Rika, Danija, Suomija, Vokietija, Japonija, Nyderlandai, Lenkija, Singapūras, Pietų Korėja, Ispanija ir Švedija.

Privatumas ir saugumas

Kai mes kalbame apie VPN paslaugas, daugelis žmonių mano, kad jie gaus aukštą privatumo ir saugumo laipsnį. Ne visada taip yra. Tai tikrai priklauso nuo jūsų priežasties naudoti VPN paslaugą. Jei jūsų tikslas yra privatumas ir anonimiškumas, greičiausiai norite VPN, kuris neprisijungia.

„VPN Zoom“ jų registravimo politiką gana aiškiai pateikia DUK skiltyje:

Kokius žurnalus laikote? Ar jūs stebite mano veiklą??

Mes nestebime, nefiksuojame ir nesaugome jokių klientų VPN veiklos žurnalų. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, apsilankykite mūsų privatumo politikoje.

Apsilankykite „VPNZoom“

Praktinis testavimas

Pirmas dalykas, į kurį žiūriu nusprendęs peržiūrėti ar ne VPN paslaugą, yra tai, ar jie siūlo pasirinktinį klientą, ar ne. Praėjusiais metais vartotojams gali reikėti tam tikrų techninių žinių, kad būtų galima pradėti naudotis VPN teikėju. Tai vis dar taikoma kai kuriose įmonėse, tačiau yra keletas, kurie siūlo individualiems klientams, kad viskas būtų lengviau.

Augant daugybei VPN paslaugų, vėliau dirbama su kliento programine įranga. Džiaugiuosi galėdamas pasidalinti tuo, kad „VPN Zoom“ iš anksto pasirūpino programine įranga. Jie turi lengvai naudojamą pasirinktinį klientą tiek „Windows“, tiek „Mac OS X“ vartotojams. Lygiai taip pat esu sužavėtas jų pastangų kuriant nešiojamąjį ryšio vadybininką.

Prisijungimas prie „Windows VPN“ kliento

Pažvelkime į „VPN Zoom Windows“ klientą:

„VPNZoom Windows“ klientas

Kaip matote aukščiau, „VPN Zoom“ klientas pateikia serverio vietų sąrašą. Taip pat pastebėsite, kad kai kuriose vietose yra keli serveriai. Naudodami kliento programinę įrangą, turite prieigą prie viso jų serverių tinklo visame pasaulyje. Prijunkite naudodami „OpenVPN“ (TCP arba UDP), PPTP arba L2TP protokolus.

Klientas palaiko „Windows 8“, „7“, „Vista“ ir „XP“.

Apsilankykite „VPNZoom“

Susisiekite su „Mac VPN Client“

„VPN Zoom“ siūlo pasirinktinį klientą „Mac OS X“ vartotojams. Tai didelis pliusas, nes daugelis „VPN“ paslaugų atsilieka nuo „Mac“ palaikymo. „VPN Zoom Mac“ klientas yra labai panašus į savo „Windows“. Galite naudoti jį prisijungdami prie serverio vietos. Tai taip pat palaiko „OpenVPN“ (TCP arba UDP), PPTP ir L2TP protokolus.

„VPNZoom Mac“ klientas

Apsilankykite „VPNZoom“

Prisijunkite iš „iPhone“ ar „iPad“

Nors „VPNZoom“ nesiūlo savo „iOS“ programos, galite naudoti jų svetainę, kad padėtumėte nustatyti savo įrenginį prisijungti prie „OpenVPN“, PPTP ar L2TP. Čia yra L2TP instrukcijų kopija. Galite apsilankyti jų svetainėje norėdami gauti daugiau informacijos ir serverio adresų sąrašą.

„IOS“ nustatytas „VPN Zoom L2TP“:

 1. Spustelėkite „Nustatymai“, tada spustelėkite „Bendra“.
 2. Slinkite žemyn ir pasirinkite „VPN“
 3. Bakstelėkite „Pridėti VPN konfigūraciją“
 4. Pasirinkite L2TP
  1. Įveskite aprašą, pavyzdžiui, „VPN Zoom Chicago“
  2. Lauke „Serveris“ įveskite VPN mastelio serverio serverio adresą. Visą serverių adresų sąrašą rasite jų svetainės narių srityje..
  3. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.
  4. Lauke Slaptas įveskite „vpn“ be kabučių.
  5. Įsitikinkite, kad įjungta „Siųsti visą srautą“.
  6. Bakstelėkite „Išsaugoti“.
 5. Norėdami išbandyti ryšį, perjunkite „VPN“

Apsilankykite „VPNZoom“

Prisijunkite iš „Android“ įrenginio

Nors „VPNZoom“ nesiūlo „Android“ programos, galite naudoti jų svetainę, kad nustatytumėte įrenginį prisijungti prie PPTP ar L2TP. Čia yra L2TP instrukcijų kopija. Galite apsilankyti jų svetainėje norėdami gauti daugiau informacijos ir serverio adresų sąrašą.

„Android“ nustatytas „VPN Zoom L2TP“:

 1. Atidarykite meniu ir pasirinkite „Nustatymai“
 2. Pasirinkite Belaidis ir tinklo arba Belaidis valdiklis, atsižvelgiant į „Android“ versiją
 3. Pasirinkite VPN nustatymai
 4. Pasirinkite Pridėti VPN
 5. Pasirinkite Pridėti L2TP / IPsec PSK VPN
 6. Pasirinkite VPN vardą ir įveskite aprašomąjį pavadinimą
 7. Pasirinkite Nustatyti VPN serverį ir įveskite serverio pagrindinį vardą (serverio adresai pateikiami narių srityje)
 8. Bakstelėkite Nustatyti IPSec iš anksto bendrintą raktą ir įveskite „vpn“ be kabučių
 9. Atidarykite meniu ir pasirinkite Išsaugoti

Apsilankykite „VPNZoom“

VPN mastelio greičio testas

Apžvalgos viršuje minėjau, kad „VPNZoom“ veikia 1 pakopos tinkle. Tai suteikia jiems greičio pranašumą. Štai mano interneto veikimas be VPN ir vėl prisijungus prie „VPNZoom“ serverio Atlantoje. Kaip matote, aš beveik palaikau ryšį net naudodamas papildomą šifravimo sluoksnį.

„VPNZoom“ greičio testas

Išvada

Gali būti, kad „VPN Zoom“ rinkoje yra naujas dalykas, bet to negalėtumėte žinoti iš funkcijų. Jie turi visas funkcijas turintį klientą „Windows“ ir „Mac“ vartotojams. Nešiojamasis ryšio tvarkyklė yra papildoma premija, kurią siūlo ne daugelis paslaugų teikėjų. Buvimas pirmojo lygio tinkle padidina paslaugos našumą ir patikimumą.

Kas man labiausiai patinka dėl paslaugos:

 • Individualizuota kliento programinė įranga – „Windows“, „Mac“, nešiojama
 • Ženklinamas kredito kortelių apdorojimas ir palaikymas „bitcoin“
 • Nemokama NAT ugniasienė ir dvi jungtys kiekvienam nariui
 • Terminuotos nuolaidos kasmet ir kasmet registruojantis

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pridėkite pažangias kliento funkcijas, tokias kaip interneto žudymo jungiklis
 • Kurkite programas mobiliesiems, skirtiems „iOS“ ir „Android“
 • Pridėkite daugiau vietų prie jų tinklo
 • Apsvarstykite skirtą IP kaip priedą

„VPN Zoom“ yra geriausia „nauja“ paslauga, kurią aš mačiau per ilgą laiką. Paslaugų teikėjams paprastai trūksta funkcijų ar jų veikimo problemos paleidžiant. Taip nėra „VPN Zoom“ atveju. Jie turi tai, ko reikia norint sukurti stiprią klientų bazę. Nemokamas NAT užkarda, pažymėtų kredito kortelių apdorojimas ir palaikymas „bitcoin“ yra visi pliusai. Taip pat patiko galimybė naudoti nešiojamąjį VPN klientą. Aš siūlau jums išbandyti „VPN Zoom“. Visiems naujiems nariams jie siūlo 3 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „VPNZoom“

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map