Whoer VPN apžvalga 2020

Whoer VPN yra neabejotinas naujokas VPN bendruomenėje. Registracija iš sąskaitos rodo, kad ji buvo įregistruota 2018 m. Lapkritį. Svetainė yra supaprastinta ir paprasta. Bendrovės būstinė yra Kipre, todėl jai galioja šalies taisyklės. Šios peržiūros metu VPT siūlo serverius tik 16 šalių. Beje, šis VPT turi nemažai galimybių. Šioje apžvalgoje apžvelgsime įvairius paslaugos aspektus ir pateiksime jums informacijos, kurios jums prireiks kvalifikuotam sprendimui priimti..


Sveiki atvykęKainos ir specialūs pasiūlymai

Ši paslauga siūlo „nemokamą bandomąją versiją“, tačiau ji nėra standartinė. Vietoj to, paslauga suteikia jums 1993 dienas, todėl paslauga tampa nemokama. Tačiau siūlome pasidomėti kainų nustatymu, yra 3 skirtingi variantai. Kiekvieną mėnesį išlaidos yra 9,90 USD. Šešių mėnesių paslaugos kaina yra 39 USD, tai sudaro 6,50 USD per mėnesį. Daugiausia santaupų galima sulaukti gavus metų paslaugų, už 46,90 USD. Be abejo, tai per mėnesį kainuoja maždaug 3,91 USD. Nors jums gali kilti pagunda likti prie nemokamos paslaugos, turite atsižvelgti į tai, kad ji yra labai lėta.

Kas nustato ekranus

Trumpai apžvelkime funkcijas, kurių galite tikėtis naudodamiesi Whoer VPN.

 • Individualizuotos VPN programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Linux“ ir „Android“. Be to, jis galimas konkrečioms naršyklėms, įskaitant „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ir „Opera“.
 • Nuosekli vartotojo sąsaja staliniuose kompiuteriuose ir programose mobiliesiems.
 • Pateikiama anglų, vokiečių, prancūzų, turkų ir ispanų kalbomis.
 • Neribota prieiga prie serverių 16-oje šalių (su sąlyga, kad naudosite premium versiją)
 • Dvigubas VPN („multihop“)
 • Prijunkite ne daugiau kaip 3 įrenginius vienu metu
 • Interneto žudymo jungiklis
 • Nėra žurnalų politikos (Whoer nestebi jūsų veiklos)
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

Whoer VPN siūlo keletą skirtingų mokėjimo būdų. Nors svetainė rodo, kad ji gali pasiimti kreditines korteles, „Paypal“, kriptovaliutas ir elektronines valiutas. Deja, turimos tik šifravimo ir elektroninės galimybės, kurios greičiausiai greitai pasikeis. Whoer siūlo nemokamą bandomąją versiją, kuri prasideda 1993 dienomis.

Apsilankykite Whoer VPN

Whoer VPN tinklo ir serverio vietos

Kaip minėta anksčiau mūsų apžvalgoje, mokamas Whoer tinklas suteikia jums prieigą prie serverių 16 šalių. Palyginti su daugeliu kitų paslaugų, tai yra gana ribota. Whoer taip pat nesugeba pasirinkti individualios serverio vietos šalies viduje. Pavyzdžiui, susisiekėme su JAV, bet negalėjome pasirinkti konkretaus miesto.

Sveikos šalys

Whoer VPN suteikia jums prieigą prie serverių šiose šalyse:

 • Rusija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Rumunija, Lietuva, JAV, Nyderlandai, Ukraina, Šveicarija, Ispanija, Kanada, Jungtinė Karalystė, Švedija, Singapūras ir Honkongas.

Kaip matote Whoer VPN tinklas yra gerai atstovaujamas Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Jie taip pat turi Aziją (Singapūras ir Honkongas).

Privatumas ir saugumas

Yra dvi sritys, į kurias reikia atkreipti dėmesį svarstant VPN privatumą ir saugumą. Pirmasis yra serverio ryšiams naudojamas protokolas ir šifravimo lygis. Whoer atveju, atrodo, yra tik vienas protokolas, kurį mes galime pamatyti, ir jūs perjungiate jį į „OpenVPN UDP“ ir iš jo. Jokių kitų naudojamų protokolų įrodymų nėra. Jų klientas naudoja „OpenVPN“ ir jūs galite pasirinkti tarp TCP ir UDP. Mes rekomenduojame UDP, kad būtų užtikrintas geriausias saugumo ir greito veikimo derinys. Būtent tai mes panaudojome greičio bandymams, kurie bus pateikti akimirksniu. Jei turite kokių nors problemų, susijusių su UDP, tada tiesiog eikite į nustatymus ir perjunkite perjungimo mygtuką ten, kur buvo. Tai pridės klaidų tikrinimo, kad tam tikromis aplinkybėmis būtų stabilesnis ryšys.

Kitas kritinis daugelio VPN vartotojų veiksnys yra tai, kokį laipsnį įmonė seka ir registruoja jūsų naudojimą. Whoer atveju jie yra įsipareigoję dėl vartotojų privatumo. Jie aiškiai parodo „neprisijungimo“ politiką, tai reiškia, kad jie įsipareigoja nesekti jūsų veiklos, kai esate prisijungę prie tinklo. Kadangi jie yra Kipre, privatumo taisyklės ten griežtos.

Techninė pagalba

Whoer komanda siūlo techninę paramą visą parą. WY taip pat rasite Whoer svetainės pagalbos centrą, produktų vadovą ir forumą. Visa tai gali būti naudinga sprendžiant problemas. Laimei, mes neturėjome jokių problemų išbandydami jų VPN, todėl negalime asmeniškai pareikšti palaikymo komandos nuomonės.

Apsilankykite Whoer VPN

Kliento programinė įranga ir programos mobiliesiems

Kaip minėta anksčiau mūsų apžvalgoje, „BullGuard“ sukūrė visą savo VPN paslaugų programų rinkinį. Jų svetainėje rasite vadovus, kaip įdiegti VPN klientą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Jie taip pat turi skyrių, skirtą „Android“ ir „iOS“ programoms. Žinoma, galite atsisiųsti tiesiogiai iš „Google“ ir „Apple“ programų parduotuvių. Jei norite pakeisti savo IP adreso vietą židinio ar žaidimų pulte, tuomet rekomenduojame prijungti VPN per maršrutizatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su jų techninės pagalbos tarnyba.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į Whoer klientą. Pradėsime nuo Kas yra „Windows“ VPN klientas.

Sveikas klientas

Vartotojo sąsaja negali būti niekuo lengvesnė. Galite tiesiog įvesti prieigos kodą ir paspausti prisijungimo mygtuką, kad prisijungtumėte prie geriausio jūsų dabartinės vietos VPN serverio. Jei naudojate nemokamą versiją, turite tik aukščiau matytą Nyderlandų parinktį. Kadangi yra tik viena galimybė, tikrinome tik vieno serverio greitį. Žinoma, tikėtina, kad mokamos versijos rezultatai bus gana skirtingi. Tačiau su tuo jūs turite susidurti, jei planuojate naudoti nemokamą versiją.

Whoer Speed ​​testas

Kaip matote, mes prisijungę prie VPN serverio Amerdame. Mūsų interneto ryšys pasiekia apie 130 Mbps. Bandydami „OpenVPN UDP“ protokolą, greitis buvo mažesnis nei 1Mbps. Dėl to jis beveik nenaudojamas daugeliui šiuolaikinių dalykų, kuriuos norėtumėte naudoti.

Whoer nustatymai

Nors norint prisijungti prie Whoer VPN nereikia keisti jokių nustatymų, yra keletas variantų, kuriuos verta paminėti. Pirmasis yra tas, kad „Windows“ klientas turi ir interneto žudymo jungiklį, ir paslėpti VPN funkciją. Toje antraštėje galite pasirinkti imituoti mobilųjį telefoną ar namus. Pirmasis sunaikins jūsų interneto ryšį, jei VPT nepavyks. Slėpti VPN funkcija leis jums užmaskuoti srautą ir imituoti mobilųjį telefoną ar namus. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą bet kuriuo metu, kai dėl kokių nors priežasčių prarasite ryšį su jų tinklu.

Ar tai nutekėja?

DNS nuotėkio testasKaip ir bet kurioms VPN paslaugoms, nieko gero, jei blokuojanti programinė įranga ar stebėjimas vis tiek gali pamatyti jūsų IP adresą. Taip pat galbūt nieko nenaudosite. Todėl nusprendėme išbandyti Whoer VPN ir išsiaiškinti, ar nemokama versija nutekėjo. Mes pasinaudojome savo mėgstamiausiu išsamiu testu doileak.com. Paprastai galite tikėtis nemokamos VPN paslaugos nutekėjimo. Tačiau mes nemanėme, kad taip yra šiuo atveju. Net ir nepaprastai lėtai, tačiau neištekės. Raudonos vaizdo dalys pateikiamos specialiai naršyklėje, o ne VPN.

Išvada

Whoer VPN yra gerai sudėtas ir net jų nemokamas serveris yra tinkamai sukonfigūruotas, kad jis nepratekėtų. Matome, kad čia yra nemažas potencialas ir, nors jis yra mažas, jis greičiausiai augs. Jei jūsų tikslas yra apsisaugoti nuo stebėjimo, tai yra pagrįstas sprendimas. Tačiau, jei planuojate veiklą, kuriai reikia daug ryšių, turėsite gauti mokamą versiją. Beje, yra ir kitų teikėjų, kuriuos galite naudoti su tomis pačiomis funkcijomis. Jie pasiūlys daugiau serverio pasirinkimų už galbūt mažesnę kainą.

„Whoer VPN“ suteikia vartotojams galimybę vienu metu prijungti iki 3 įrenginių. Jų „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“ programas galite įdiegti tiek daug, kiek norite, ir vienu metu prisijungti prie 3. Tai yra geras būdas apsaugoti savo darbalaukį ir mobiliuosius įrenginius. Tie, kurie dažnai keliauja, gali šiek tiek apriboti 3 susisiekimus. VPN programos turi vieningą vartotojo sąsają ir yra labai paprastos naudoti. Galite leisti programai pasirinkti serverio vietą arba pasirinkti šalį. Kai kuriais atvejais jūs netgi galite pasirinkti miestą, kurį norite naudoti.

Kas mums labiausiai patiko naudojantis paslauga:

 • Jokio DNS nuotėkio net nemokamame serveryje
 • Nepaprastai ilgas teismo procesas
 • Interneto žudymo jungiklis
 • Prijunkite ne daugiau kaip 3 įrenginius vienu metu.
 • Nėra žurnalo politikos. Whoer neprisijungia prie vartotojo veiklos.
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pasiūlykite daugiau serverių vietų (šiuo metu 16 šalių)
 • Užpildykite mokėjimo parinktis, kad galėtumėte naudoti kreditines korteles ir „Paypal“
 • Suteikite daugiau serverio variantų bandomiesiems vartotojams

Apibendrinant galima pasakyti, kad Whoer VPN yra tinkamas, tačiau jis yra mažas. Programinė įranga veikė gerai, o tinklas veikia greitai. Jis turi keletą puikių funkcijų, tačiau dėl riboto tinklo ir lėto nemokamo bandymo greičio sunku naudotis, nebent gausite atnaujintą versiją. Tai yra pagrįsta paslauga už priimtiną kainą, įrodydama, kad neprieštaraujate serverio pasirinkimo trūkumui.

Apsilankykite Whoer VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map